Втрата 1.5 камінням у здоровому тижня?

Так що вже тиждень, як я працюю і здорове харчування. Я важив 14.5 камені і зараз я важу 13 каменів. На моє запитання, які наслідки (якщо є) втратити вагу швидко?

Я тут, що це "знос" на тілі, що це означає? це, здається, дуже поширене вираз, що використовується людьми, але я поняття не маю до якого виду зносу на тілі.

+967
sevavietl 1 серп. 2018 р., 00:34:19
31 відповідей

Різних типів і інтенсивності і тривалості вправ буде оскаржувати ваше тіло більш послідовно повторюваних дій. Діяльність, яка не змусить вас попотіти не багато вправ. Я буду старанно їздити кілька днів і легко кілька днів, може бути скоригована в залежності в які дні у вас є час, щоб прийняти душ :) теж вважаю інтервали, різні маршрути, щоб включити пагорби, і кілька днів уже їде або навіть гуляючи/jogging.

+979
gilesc 03 февр. '09 в 4:24

Кращий спосіб скинути вісцеральний жир-це не тренування високої інтенсивності, біг з інтервалами-це хороший спосіб. Насправді, кількість вправ ви отримаєте може мати вплив на погоду жир відкладається інтуїтивно або підшкірно. Борці сумо, як відомо, дуже товстий, але вони також дуже активні і дуже сильні, і їх не так багато вісцерального жиру або метаболічні проблеми.

Так що якщо ви плануєте зробити високої інтенсивності вправ, харчуюсь нормально, в іншому випадку ви, можливо, захочете, щоб скоротити в першу чергу.

+958
Avi Klein 25 бер. 2012 р., 14:37:29
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Що тренування-це гарний початок, щоб отримати ваше тіло використовується для транспортування і вас в звичку включати вправи у вашому житті постійно, що дуже важливо для будь-якої довгострокової вигоди. Знайти руху, які кидають виклик вам, але і приємним у деякому роді, принаймні, і які можуть вписатися в ваше життя.

+952
JMFS 6 трав. 2012 р., 12:11:23

І це цілком зрозуміло, оскільки плечі є складною м'язи і поширюється повністю що ставить обмеження на гіпертрофію. Я стежив за цим і суттєво збільшити розмір і кровопостачання в мої плечі.

Примітка: дельтовидні, складаються з трьох різних волокон, також згадується в якості керівників. Передній, бічній і задній

 1. Передній або передній частині дельтоподібних набагато більш розвинений, ніж інші глави, тому можна обмежитися комплексу вправ, як накладні преси.

 2. Латеральна голівка або бічних дельтоподібних значно слабкіше для початківців, тому дуже важливо зберегти гарну форму, час під напругою, і залиште ваше его за межами тренажерного залу :) ваші м'язи не знаю, чи буде це нижче 10 фунтів або 25 фунтів Починаючи з гантеллю бічних підйомів, а потім додати варіації з кабельними бічній піднімає.

 3. Задніх дельтоподібних м'язів і задніх дельтоподібних менше м'язи, і тому не настільки розвинена, як і інші керівники. Вони повинні бути підкреслено більше з вправи задня дельта піднімає, Вт піднімає, або повернути назад летить.

Так що хороше поділ 1-складова, 1-передніх дельтоподібних, 1-бічних дельтоподібних, 1-задні дельти, і 1-знизує плечима. І в залежності від вашого настрою в той день, можна додати 1 вправа на обидві сторони або задніх дельтоподібних більше акцент на цю м'яз. Це буде хорошим стартом для плечей як всебічного розвитку плеча.

+877
user203234 8 лист. 2018 р., 18:59:09

Це дійсно залежить від особистості. Є деякі дослідження на ці теми.

Ви праві з приводу "фактор конкуренції". Там були деякі дослідження, які доводять , що

Інша причина полягає в тому, як наш мозок реагує на навколишнє середовище. Як і у кожному номері є мета (тобто спальня, кухня і т. д.) і наш мозок реагує по-різному (тобто підготувати для сну, їжі). Нам показують якісь певні фізіологічні, психологічні та соціологічні відповіді. Ви можете прочитати більше тут.

Точно так само в бізнес-середовищі, наша психіка готує нас до фізичних вправ.

Також тренажерні зали зазвичай (завжди?) розроблений дизайнерами інтер'єру, де світло, кольори і навіть плавні вигини сприяють тренування/відпочинок.

+853
bikeeva33 21 лист. 2012 р., 18:48:26

http://www.eatmoveimprove.com/2012/05/prilepin-tables-for-bodyweight-strength-isometric-and-eccentric-exercises/

Використовуючи цю статтю як мій гід, я повинен повторити планки по 6 раз, як я можу його тримати близько 6С.

Однак, я повинен зробити 2 або більше сесій в один день? Сила-це моя мета, т. к. у мене мало основні сили.

+837
Ahmed A 1 лист. 2014 р., 13:08:55

Щоб досягти якої-небудь мети, це вимагає зусиль, уваги та відданості. Перш за все, потрібно вирубувати все, що вказавши зайвих калорій у ваш організм. Здорова їжа-це найкраще, що можна зробити, але кожна людина має спокуса на те, що їм подобається, так що ще якийсь час все нормально, але не зациклюйтеся на непотрібних і завжди триматися до межі. Вони за день ви з'їсте більше, то тренування трохи більше.

Крім того, здорове харчування має стати звичкою для підтримки здорового способу життя. Навіть після того, як ви досягнете своєї мети, ви б не хотілося, щоб знову спікірувати. Тому, постарайтеся виховати звичку здорового харчування та здорового способу життя. Це не легка річ, щоб зробити, але це отримує більшу віддачу у довгостроковій перспективі.

+816
user59792 24 січ. 2020 р., 06:31:29

Припустимо, ви опинилися в ситуації обмеженого доступу до калоріях -- або, можливо, навіть нижче, ніж необхідно для підтримки вашої ваги довготривале, але хотів залишитися/потрапити в найкращій формі в таких обставинах. (Гіпотетичний приклад: ви перебуваєте в полоні військовополонених, і намагаються підтримувати форму у разі, якщо ви маєте можливість піти, але не голодувати в результаті здійснення за калорійність вашого наділу.)

Яка краща програма вправ можна розробити (З або без обладнання), що дозволить зберегти або поліпшити вашу силу, витривалість, рефлекси, споживаючи як можна менше калорій, щоб не квапити голоду? Чи це в принципі неможливо і краще всього, щоб зберегти енергію і сподіватися на краще?

+809
Alfree 24 черв. 2012 р., 17:30:10

В першу чергу, рухи, такі як присідання і станова тяга є набагато більш негативний вплив на організм, ніж майже будь-який верхній руху тіла. Коротше кажучи, вони використовують все тіло, і вони податок на центральну нервову систему. По-друге, перші 4 вправи, займатися в такому ж м'язи, зробіть 4 різних варіацій жиму лежачи, потім 4 різні варіації розширення трицепсів на пуш день? напевно, немає.

Якщо ти робиш багато варіантів (я не впевнений, де ви отримали цю цифру 6 С), то вам доведеться знизити ваги всіх вправ, поки ви не можете пройти через них усіх. Я пропоную не йти на провал на регулярні присідання ваших "рад", завжди є 1-4 повторень в резерві. Хоча після декількох років присідання присед + 2 варіації-це більш ніж достатній обсяг для мене.

Цей останній біт-це всього лише моя думка. Я б сказав, що немає сенсу робити ноги відведення & викрадення, якщо ви робите звичайні присідання. Я теж не великий шанувальник теляти піднімає, так що я б або сидячи або стоячи. робити це марна трата часу. (знову ж таки це моя особиста думка, що будь-яке скорочення литкових м'язів є марною тратою часу для тих, хто не змагається в культуризмі).

+741
Ayrin George 27 груд. 2010 р., 02:47:43

У цьому питанні (як ВИ мотивуєте себе продовжувати тренуватися?) Я читав це хороша практика, щоб встановити фітнес-цілей.

Тому що я весь час втрачав мотивації і моєю метою було просто, щоб отримати більше м'язи, я хотів встановити реальні вимірні цілі для моєї вигоди фітнес.

Я хотів би деякі короткострокові цілі і 1 довгострокової мети.

Я б хотів, щоб виміряти ці цілі за перше вправу я роблю кожен день.

 1. Підтягування (в даний час 4 чистих повторень)
 2. Жим-жим (в даний час максимум 60 кг, 5 чистих повторень)
 3. Присідання (в даний час максимум 80 кг, 5 чистих повторень)

Я важу близько 78 кг і я розділити мою роботу-з триходовий на даний момент, і моя мета-теж йди в спортзал 4 рази в тиждень:

Спина - біцепс груди - трицепс плечі - ноги

Я планую перейти ці приблизно після 6 тижнів тренування.

Є хороший алгоритм, щоб ставити якісь цілі, тому я можу залишатися мотивованим? (виходить заміж у травні, костюм буде оцінюватися в квітні)

+735
Adi Bradfield 28 бер. 2013 р., 00:19:43

Як завгодно, все залежить від ваших цілей. Як пауерліфтер і стронгмен, мені доводиться піднімати важкі ваги. Для пауерліфтингу це найважча станова тяга, але для силовика це може бути один набір ваги для як багато повторень, як можна протягом проміжок часу. Це дуже відрізняється від культуриста, який шукає для себе кращого статури, де вага не має значення.

Усунення Дискомфорту

Я помічаю, що я здаюсь вам тупим болем у моєму попереку на наступний день, яка змусила мене переосмислити, що я роблю.

Це дуже поширена. Я називаю це низьке заднє "насос", який зазвичай відбувається, коли ви робите достатній обсяг. Це може бути дуже незручно, але це насос це йде протягом дня або два.

Однак, щоб звести до мінімуму біль, як ви додати більше ваги на турніку з плином часу, ви хочете, щоб допомогти вашій тіло:

 • Зосередитися на будучи і залишаючись туго, перш ніж ви тягнете. Насправді останнє, що ви робите, має бути в договорі латів, щоб витягнути своє тіло в бар.
 • Робота на сідниці і верхню частину тіла (ривок хватом станова тяга для 2х10-15 гарний для цього)
 • Перш за все: не рвонути в бар

Ці кроки допомогли мені мінімізувати насоса. На жаль, це частина робити тягу, але це нічого, щоб бути стурбовані. Різка біль або біль, яка не проходить через пару днів щось турбує.

Рішення Встановити Схеми/Реп

Тяги призначені для того, щоб бути серйозною. Багато атлетів чудово обійтися одним важкого сети по 3-5 повторень, а потім відступити повторів, що значно нижче ваги. Я бачив підходи, які по всій карті люди з набагато більшою тязі записів, ніж у мене.

Ваш підхід до навчання залежить від того, що ви намагаєтеся вибратися з становий.

Навчання за 1ПМ

Мета тут полягає, щоб отримати ваше тіло звикли до важких тягам, і поставити в необхідних обсягах для гіпертрофії з дуже легким вагою. Мета на 3-5 ПМ (ви можете зберегти ту ж вагу і додати повторень або чергувати тижня з вашого поточного 5RM, які працюють у вашому 3RM), і взагалі Отлезь обсяг на 100 фунтів легше.

Навчання для представників

Мета тут, щоб збільшувати витривалість з важким вагою. Ви тільки будете робити один набір, але починати з чогось можна робити по 5 повторень і працювати до 8-10 повторень. Збільшувати вагу і починати з 5 повторень.

Статури

Тяги не потрібно. Більшість бодібілдерів, я знаю, що віддати перевагу варіації, як румунська станова тяга, і такі, які призначені для високих повторень.


Мої цілі не брати участь в конкурсах і т. д., Але швидше, щоб збільшити загальну міцність. Одна конкретна річ, я хотів би отримати більше, більш потужні ноги, щоб зміцнити фронтальний удар в карате, а також більш сильну основу для верхньої частини тіла вправи я роблю.

Для цієї мети, я б порекомендував перед присіданнями. Ви можете доповнити стійка присідання з Румунська станова тяга або гирьового гойдалки (вправа кульшового шарніра).

Передні присідання ви балансуючи барі через ваші дельтоиды змушуючи вас, щоб тримати вашу верхню частину спини розширено і ставить більший навантаження на вашій основній.

Станова тяга більш корисні для грубої сили, порушуючи провести, що хтось вам на землю з допомогою техніки.

Хоча я думаю, що станова тяга є відмінним інструментом, вони просто не правильний інструмент для розробки фронт-удар сила.

+711
tkroman 18 бер. 2014 р., 05:28:22

Я десь чув, що, як ви розігріли під час вправи, можна зупинити і підтримувати температуру тіла так, що ліпіди надходять в кров. Тоді як ваша система остигає, то знову почне свої легкі вправи. Намилити, змити, повторити. Все, не пробуючи дуже важко, просто бути послідовним.

Змішати, що з порадами Бэрин для цього перед споживанням вуглеводів вранці, і у тебе є формула.

+709
Shaft 5 січ. 2018 р., 03:00:02

Спортивний одяг стиснення носиться деякими спортсменами під час тренування, щоб запобігти натирання і висип, і після тренування, щоб полегшити м'язи і прискорити відновлення. Ось кілька способів їм допомогти:

 • Допомагає полегшити біль від м'язового напруження і болю.
 • Скорочення часу, відведеного для м'язам відновитися
 • Коли потрібну кількість компресії використовується (буде змінюватись в залежності від області тіла, як правило, в діапазоні від 10 до 25 мм рт. ст.), підвищення венозного повернення і кисню до працюючих м'язів.
 • Основні переваги спортивного одягу стиснення полягає в тому, що він зберігає тепло м'язів, щоб запобігти напруга м'язів і втома, і гніт піт від тіла, щоб запобігти натирання і висип. Крім того, є деякі докази, що шорти стиснення можуть підвищувати фізичну витривалість. Спортивний одяг стиснення також допомагає тримати білизну на місці, і для деяких видів спорту, як бейсбол і софтбол, приходять з набиванням на стегнах, щоб захистити гравців від травм через ковзання. Є багато типів компресійні, які служать аналогічні функції, такі як стиснення футболки, гольфи, рукави і колготи. Я можу надати науковому.тестові приклади якщо ви дійсно хочете їх. Але просто спробував дати вам огляд.
+686
myim74 29 груд. 2019 р., 21:14:28

Сподіваюся, є деякі завзяті плавці на цей обмін, який може допомогти мені тут. Нещодавно я взяв плавання як вправа, так як мій тренажерний зал і великий басейн. Однак, я помітив, що мої окуляри будуть пітніти майже відразу. В межах тривалості одного кола в басейн я не бачу нічого на всіх. У чому секрет збереження ясні очки? Це підійде? Тип? Бренд? Деякі окуляри настільки хороші, що вони просто чинять опір запотіванню?

+616
Lars Christian Jensen 18 бер. 2018 р., 18:29:44

Основним фактором м'язової гіпертрофії-це обсяг. Неважливо, в якому порядку ви використовуєте у вашій тренування, під час тренування як ваші м'язи отримують достатній стимул для зростання.

Як @піднос в коментарях, як сказав, Немає такого методу, який краще тут. Я б хотів повторити те ж саме.

Тим не менш, Варіант 2-це кращий спліт для тих, хто хоче оптимізувати свої тренування, що дозволить м'язам розслабитися трохи, перш ніж стовкти його з іншим вправою після першого.

Однак питання, з варіант 2 полягає в тому, що ви не отримаєте великий насос, але так як об'єм залишається незмінним, це не важливо.

+613
Sergei864 6 січ. 2014 р., 00:06:36

Останні 2 місяці я кардинально змінила свої звички в їжі. Я пішов з їжі 1 або 2 рази в день підлозі здоровий посипати коктейлі, смажені страви та десерти на вихідних отъедаемся 5 невеликих прийомів їжі концентруються навколо білки і зелень. Я пішов від нічого не пив, крім кави, щоб зараз споживають 50 унцій води в день. Я більше не їм, і моєї порції їжі відповідно. Я розумію, що мені потрібно додати деякі фізичної активності в день. Однак такі кардинальні зміни я очікував більше, ніж просто я втратив 5 фунтів в першу тиждень. Я щось пропустила? Мені 44, 5'4" і вагою 210.

+539
batmanking 10 16 лип. 2013 р., 19:27:19

Я зробив значні успіхи в зниженні ваги, і я зробив це, знайшовши спільноту навколо втрати ваги. Це дало мені надію, щоб побачити інші йдіть за цими кроками і схуднути і він дав мені ясність, що робити.

Я шукаю співтовариство для людей, які працюють та іншим працювати.

Є громади, як це? Я читав в іншому місці на сайті, що люди рекомендують знаходити людей у ваш спортзал і розпочати розмови. Я шукаю що-то більш структурований.

+520
shanet 25 лип. 2010 р., 22:39:16

Перш ніж я покажу вам мої фотографії, зроблені з різних ракурсів, я хочу пояснити, як я тренуюся.

Біологічна інформація і хвороб

Я 22.5 йо чоловік, 1,70 м (67 дюймів), я думаю, що між [20 ; 25]% БФ.

Я думаю, що у мене anteversion тазу.

З червня 2017 року до квітня 2018 року, я страждав тільки цифри вразили хронічної інсомнія (<5 годин, досить часто 2 години сну). З квітня 2018 року, ці інсомнія в основному вилікувана.

Я думаю, що у мене є gymnecomastia (так багато років і я вважаю, що це через гормони).

Терміни навчання

До вересня 2018 року, я тренував всі м'язи (за винятком спина в товщину і lumbars) тільки з малими вагами (<= 20кг 44lb) протягом декількох місяців розставленими паузами в кілька місяців... Ну я не думаю, що ці дивні проміжки дійсно важливо враховувати.

Я серйозно почав мускулатури 9 місяців тому (тобто з вересня 2018).

Їжа

Оскільки мені було 19 років, я завжди старанним крім газованої води і солодких речей.

З вересня по 1 травня 2018 року, я думаю, що я не їв я не їв достатньо, наприклад білки (тільки 2 яйця в день, а я з'їв 4 зараз).

Після 1 травня 2018, типовий день :

 1. Сніданок, 8:00 : Омлет з 2 яєць + несолодкий йогурт + 1 пшеничним хлібом (50% білий, 50% готовності), з горіхами, хліб, кедрові горіхи і т. д. + лляна та оливкова олії

 2. Сортування, 10:30 : 20 грамів мигдалю

 3. Обід : 80 грамів рису-кіноа, або 80 грамів лінзи, або 80 грам Квасоля червона і біла і carots або зелена квасоля або spinash або брокколі, 25 г сиру і 1 яблуко і соняшникову+ріпакова+Oleisol+масло виноградних кісточок

 4. Сортування, 16:00 : 20 грамів мигдалю

 5. Сортування, 18:30 : 40 грам мюслі (вівсяні пластівці, родзинки і т. д.) + 10 г мигдалю + 20 гр арахісу + 2 квадратики темного шоколаду 85% какао (всі ці речі будуть додані в мюслі) + 1 банан

 6. Вечеря : 2 зварених круто яйця і лляної та оливкової олії, а іноді і 2 сардини (або тунець) + 80 грам рису-кіноа, або 80 грамів лінзи, або 80 грам Квасоля червона і біла і carots або стручкова квасоля або spinash або брокколі і 1 груша (або дві мандарини взимку) і 1 несолодкий йогурт і 50 гр сиру

 7. Сортування, 22:30 : 1 банан + іноді трохи молока

Майже завжди ні кави, ні чаю.

Моє навчання

Суперсети

Я завжди використовував суперсети, у кожній з моїх тренувань. Наприклад, жим лежачи + лат пулдаун грудей.

Ці суперсети, однак, відкладати від того, що ми зазвичай розуміємо під "розширенням" (за даними на момент тренування в даний день) : в понеділок, в кінці моєї тренування, я роблю низький шків крос-в "суперсет" з бічної піднімає.

Вибір ваг і реалізації рухів

Починаючи з вересня, 2018, я не можу вам сказати з точністю, як я вибрав і ваг, як я зрозумів, поведінку.

Приблизно з березня 2018 року, я дотримувався цього протоколу :

Протокол № 1 - Я користуюся вагами, що боляче мені за 40 сек. Потім я відпочиваю-паузи по 15 сек. Потім, я використовую ті ж ваги на 20 сек. Я договору протягом 0,5 с, то я ізометрії утримання на максимальній контракції протягом 1,5 сек, потім розтягнути протягом 0.5 секунд, я, нарешті, "утримувати" протягом 0,5 с на максимумі розтяжки (тобто не робити паузу на це максимум).

Це робиться для будь-якої вправи, а для кожного з моїх 3 серія робота (я не говорю про мою розминки серія). Ваги такі, що цільова м'яз завжди працювала добре, і моя постава гарна (обидві ці обмеження визначені пріоритетні у всьому - якщо є які-небудь проблеми, то вага повинен бути зменшений). Кожна з цих серій 3 для цієї вправи в суперсет з іншої серії іншого вчення (тобто рух антагоніст/м'язи).

З 1 травня 2018 року, я дотримувався цього протоколу (який дозволив мені трохи збільшити вагу) :

Протокол № 2 - Я користуюся вагами, що боляче мені за 30 сек з изометрией тримає (втім, моя мета : 40 сек). Потім я відпочиваю-паузи по 15 сек. Потім, я використовую ті ж ваги на 20 сек. Протягом 40 сек, я не ізометрія тримати, за винятком, коли я постраждав близько 30 сек (для досягнення моїх 40 сек). Протягом 20 сек, я ніколи не ізометрія провести (зробити максимальну кількість разів за 20 сек).

Коли я тримаю, то ж час використовуються як в протоколі #1.

До речі, таке ж зауваження може бути зроблено як у протоколі #1.

Пауерліфтинг або естетизму (кажучи про всі вправи) ? Гантелями або бар (тільки кажучи про грудні вправи) ?

З 1 вересня 2018 року, я був використаний, щоб зробити 5 серій з пауерліфтингу (кожен протягом 20 секунд), а потім серія 2 естетизму (кожен протягом прибл. 1 хвилина або трохи більше, я не був настільки точним, як я зараз, і тому я не міряв). На жимі лежачи тільки для серії PL тільки, я використовував бар. Я не можу згадати, якщо weither чи ні ці обидва типи серії йдуть будь-яким із зазначених вище протоколів.

З 1 березня 2018 року, я тільки 2 серії естетизму (кожен наступний протокол #2). Я використовую тільки гантелі.

Моя попередня підготовка (розминка) полягає в збільшенні ваги, поки не досягнете першої серії важить. 4 серії потепління націлені на те, що і називається потенціюванням" ; я ніколи не досягають нервової/м'язової втоми під час цих серій. Я завжди використовував potentation.

Мої грудні вправи

 1. Лава для преса з лат пулдаун грудей

 2. Похилий Прес з кабельними поспіль

 3. Односторонній перехресний кабель при низьких шків з < чимось, наприклад, сторони підняти >

Грудні орієнтованих анатомії

 1. Будь ласка, пам'ятайте, що, можливо, у мене gymnecomastia.

 2. До речі, моя груди досить велика і м'язи вставками в центрі грудної клітини бувають дуже короткими : грудні представляється espaced (трохи більше ніж мій великий палець).

 3. Нижній частині грудних м'язів будуть ще більше espaced і дуже округлий.

 4. Комбінація 2. і 3. результати в тому, що мої грудні м'язи не дуже великі поверхні : тільки 12 см 4.7 дюйма зліва направо, ок. 3см від верхньої частини моєї грудях. Були прийняті заходи тільки по моїй лівій.

 5. Мій правий натільний, схоже, ще менше, ніж поверхня ліворуч (в горизонтальному і вертикальному напрямках) : є, може бути, ліво-правої асиметрії.

 6. Я думаю, що передня дельтовидні м'яз, спина і трицепси надто розвинений порівняно з моєї груддю. Коли я лавку і зробити мій хрест, я намагаюся desollicit мої передні дельтоиды, поклавши їх на спині. Я також намагаюся тримати спину на лавку...

 7. Оскільки у мене руки не дуже довгі, як для вправи похилу лаву повинна бути корисною, щоб ізолювати верхню частину моїх грудей. Я не піду нижче, ніж паралельно землі, на лавках.

Моє питання

Як я повинен змінити моє навчання, щоб краще грудні, враховуючи мій бідний грудні анатомія і всіх цих інформацій ?

Фотографії

https://imgur.com/a/QExfXwF

+427
panoskarajohn 13 вер. 2018 р., 04:45:51

Він часто казав, що це легко навчаємо нетренованих м'язів. Наскільки це легко?

Це сказано в контексті силового тренінгу. В основному, якщо ви починаєте з порожньою бар і збільшуються щотижня 5 фунтів ви могли б продовжити цей темп протягом декількох місяців. В залежності від розміру групи м'язів, деякі зможуть підтримувати темп довше, ніж інші. Той факт, що початкова сила або сильний ліфти будуються навколо.

З іншого боку, то це процес налагоджується техніка, яка допоможе вам підняти більшу вагу. Багато разів новачок отримує трапиться стільки від методики навчання, так як вони роблять сильнішими. Ефект методики є також те, що допомагає комусь, хто вже сильний стає сильнішою в абсолютно новий рух відносно швидко.

Всі групи м'язів легко піддається дресируванню, але чим більше м'язи тим більше вона може бути навчені. Наприклад, ви не зможете поставити таку ж вагу над головою, як ви можете присідати.

Так що про Орбітреки?

Еліптичні тренажери, призначені для тренування серцево-судинної системи. Ви будете насолоджуватися буду від задихаючись після відносно короткого періоду часу на велотренажері, щоб бути в змозі підтримувати дуже пристойному рівні протягом тривалого часу.

Обидва кардіо і сила є важливими факторами в тому, щоб бути потрібним. Обидва гідні зусилля. Однак, кардіо не виправити свою поставу або допомогти вам краще рухатися, коли ви отримуєте вгору і вниз.

Який би рівень сили, необхідні для того, щоб отримати трохи більше?

Це питання потребує ряду параметрів, так що я скажу вам, що вони є, і ви можете заповнити прогалини:

 • Наскільки більше ти хочеш зробити?
 • Наскільки сильні зараз?
 • Як ви їсте зараз?
 • Скільки сексу ви отримуєте регулярно (впливає на рівень тестостерону, який, в свою чергу, впливає на природне виділення гормону росту)
 • У вас є сама руйнівних звичок? (п'янки, всю ніч, граючи у відеоігри тощо)

Якщо ви хочете додати розмір, то ви повинні стати сильніше, ніж зараз. Ви також повинні мати трохи витривалості з силою. Якщо ви можете робити повторень в діапазоні 8-12 повторень для більшості ваших сил працювати, і робити їх у відносно повільному темпі, який ви зможете додати розмір навіть невеликих вантажів.

Просто майте на увазі, що це ніби як дублення. Якщо ви засмагу за 15 хвилин в день, ви отримаєте більш темний, ніж ти зараз, але в підсумку ви не отримаєте ні темніше. Вам знадобиться збільшити час перебування на сонці, якщо ви хочете бути темнішим, ніж 15 хвилин дав тобі. Те ж саме стосується і розміру будівлі. Зростає жим лежачи на 50 фунтів (легко новачка з'являється) дасть вам більше розмір на руки і плечі, але якщо ви не задоволені тим, що розмір вам потрібно йти важче.

Кардіо допоможе вам позбавитися від жиру, і рухатися крові навколо вашого тіла набагато краще. Однак, він не дає типу опір необхідно, щоб зробити вам виграш будь-якого розміру. Також пам'ятайте, що фізичне навантаження є специфічним. Зміцнення верхньої частини тіла, не робить нижню частину тіла рости більше, ніж навпаки. Деякі вправи випуск самих природних анаболічних гормонів, таких як присідання і станова тяга, але вони використовуються на м'язи, які найбільш працюють. Навприсядки не дасть вам більше, груди більше, ніж жиму дасть вам більше квадрациклів. Завжди є причина і наслідок.

+390
psychoslave 24 лист. 2019 р., 11:53:18

Протягом кількох років я мав надколінка-офіційне синдром болю в правому коліні. Я був до лікарів і отримував фізіопроцедури, але це, здається, не мали ніякого позитивного впливу на мої коліна, незважаючи на регулярно робити вправи. Одна річ, я сказав би покращити моє коліно їзда на велосипеді - я продав кілька місяців тому мою машину і купив велосипед. Праве коліно так і не покращився, але моє ліве коліно стало набагато гірше.

Мене бентежить, але я фактично не можу сісти або встати без підтримки, і я повинен опустити/підняти себе з допомогою рук. Біль в обох колінах, хоча дуже різні...

Праве коліно

 • Болить, якщо роблю один одноногий присідання з ногою посадили
 • Подрібнює і регулярно хрумтить
 • Неймовірна біль, коли сидів протягом тривалого часу - він повинен бути натягнутий і продовжений
 • Біль під час між сидячи/стоячи

Ліве коліно

 • Болить, якщо роблю один одноногий присідання з піднятою п'яті
 • Гостру внутрішню біль - ні натискання, подрібнення або хрускіт
 • Почувається добре після сидіння в протягом тривалих періодів
 • Біль під час між сидячи/стоячи

От чого я дійсно не розумію, хоча я на велосипеді на роботу і назад 5 разів на тиждень я граю в бадмінтон 3 рази в тиждень, і я граю в футбол (Футбол) 2 або 3 рази в тиждень - і не тільки відкрити пару хвилин, в той час як робити ці речі я відчуваю абсолютно ніякого болю взагалі, і в самому справі і під час, і після цього мої коліна відчуваю себе набагато краще.

Фізіо сказав мені, що Проблеми з колінами у мене, займаємося спортом (грати у футбол/Бадмінтон) не повинна ранити його на всіх, і насправді можуть сприяти його зміцненню, особливо велоспорт. Але після 3+ років зараз ці заморочки з жодних покращень я починаю дивуватися, якщо я повинен почати приймати його легше?

Будь-якої думки або пропозиції будуть дуже раді, спасибі!

+388
Shivam Kamat 3 черв. 2016 р., 14:58:00

Я не можу прокоментувати, оскільки у мене не вистачає репутації поки немає.

Я згоден з людиною вище.

І так, звичайно, це здорово, щоб змішати його ! Я б порекомендував дивлячись плавати набори в інтернеті для початківців. Ви-бельгієць, тому виступ типу щось на кшталт "сесія 4 nages дебютант" і ви знайдете багато цікавих занять. Ще раз додатково шукати майстрів плавальні тренування :)

Наступний набір, коли ви йдете в басейн дає вам мотивацію і робить його менш нудним. Якщо ви просто піти і зробити випадкових кіл, ви швидко набридає. Ви можете зробити це спочатку, щоб почати з, щоб отримати ваш "відчуття води", хоча і назад.

Змішуючи швидкість, хід, час відпочинку і т. д.-Це ключ, щоб приклеїти до нього після того, як ви почали.

Ви, можливо, захочете знову вступити в клуб або навіть спробувати його один раз, ви не впевнені в своїх плавати, це забезпечить вам додаткову мотивацію, і вони навчать вас багато !

+381
Lynn Randall 21 лип. 2019 р., 18:10:01

Я використав, щоб зіткнутися з тією ж проблемою. Але після отримання другої стиль плавання, у мене більше немає цієї проблеми. Хитрість полягає в тому, щоб плавати два кола в одному стилі, після одного кола на інший стиль.

Приклад:

 1. Брасом вперед
 2. Грудей зворотним ходом
 3. Стійка повзти вперед
 4. Грудей зворотним ходом
 5. Брасом вперед
 6. Кроль повернутися ...

??. Брасом повернутися --> 8-й коло

Ще краще, якщо ваша пам'ять дійсно дуже погано, забрати більше стилів і плавати їх в послідовності, вважаючи їх як один набір. Приклад:

Набір 1

 1. Брасом вперед
 2. Грудей зворотним ходом
 3. Стійка повзти вперед
 4. Кроль повернутися
 5. Метелик вперед
 6. Метелик повернутися
 7. Хід вперед
 8. Тому зворотним ходом

Набір 2

 1. Брасом вперед
 2. Грудей зворотним ходом ...

Сподіваюся, суть ви вловили.

+323
Ahmed mohamed 24 трав. 2017 р., 22:30:04

Так. Недоїдання, особливо не їсти після інтенсивного тренування будуть стимулювати рівні кортизолу і поставити вас в поганому настрої. Без достатньої кількості вуглеводів ваше тіло буде мати проблеми з виробництвом серотоніну (добробут нейромедіатора) і ви не будете відчувати себе енергійним.

5% це приблизно той мінімум, який вам треба, це шкідливо йти так низько. Як ви думаєте, ви почували себе добре, якби ви змусили свій відсоток жиру в організмі до мінімуму?

+277
ktyf 1 жовт. 2010 р., 08:01:09

Там буде бути деякі незначні відмінності в тому, як ви розвиваєте, але наскільки ваші цілі так, як довго, як ви тримаєте ваш пульс у правильній зоні (перевірити ці посилання , якщо вам потрібна інформація про те, що правильно), ви будете робити для досягнення мети.

+232
Bang Roby Oii Oii 1 черв. 2019 р., 20:02:52

Різні методи

 1. Парафін-стиль речей, таких як ClimbOn (як показано в питання) діє як хороший засіб для масажу і захисту

 2. різні примочки, такі як крему і лосьйони, щоб вилікувати його швидше: одержання жирів/інгредієнти зовнішньо навколо пошкодженої області, шкіра поглине його, і він може зцілити швидше.

 3. Дратує/масування: злиття рубцевої тканини здорової тканини, інструкція тут. Будь ласка, зверніть увагу, що рубцева тканина заживає набагато повільніше з літніми людьми.

 4. Більше вправ: ви можете збільшити швидкість відновлення, виявляючи більше (більше припливу крові)

+153
user287845 15 бер. 2016 р., 09:07:23

Я вірю, що ви б зробили, якби Ви були використовувати його. Дивлячись на цю гілку, хоча вони не згадують Андрогель зокрема, схоже, що це проблема: http://masterstrack.com/2010/07/14233/

У атлетики США правила допінг можна знайти тут: http://www.google.com/url?sa=t&source=web&cd=3&ved=0CCsQFjAC&url=http%3A%2F%2Fwww.usatf.org%2Fabout%2Frules%2F2008%2F2008USATFRules_Article2.pdf&rct=j&q=usatf%20drug%20rules%20testosterone&ei=45d_TvLuC-a1sQKgpfgO&usg=AFQjCNFdaNcCSrmM-wHNC1pst2PRUaKE1A&sig2=Kj91Y7RLaSMnK56y1K3ZFA&cad=rja

+121
Maria Gonzalez 21 квіт. 2012 р., 11:15:16

З точки фізик, ні, це не те ж саме. Я не можу думати про будь-якій позиції, що це буде стабільний, без особливих зусиль.

Над головою: ведення fancybar в стійкому положенні вище голови буде потрібно набагато збалансованості, оскільки бар буде прагнути в стан з меншою потенціальною енергією, якщо ви дозволите. Це, швидше за все, впав і вдарився в груди або живіт.

У передній частині позаду вашого тіла: так само погано. Вам доведеться тримати fancybar з допомогою вашого передпліччя. У кращому випадку, це буде просто боляче вправи намагалася робити, але швидше за все - знову ж таки - що fancybar хитнеться униз і заподіяти тобі біль.

У будь-якому випадку, якщо ви якимось чином вдалося зберегти свій fancybar в положенні, яке дозволяє вам тренування як-то, це, швидше за все, боляче exercide ви намагаєтеся зробити, так як ви будете зайняті іншими справами.

У будь-якому випадку, може бути, це буде працювати, якщо там був противагу, зберігаючи fancybar в положенні над головою, але (а) це все-таки можливо, що є вплив на здійснення і (б) він не буде працювати для всіх вправ, в будь-якому випадку.

+59
Thomas Zwaagstra 1 лип. 2014 р., 08:59:07

Я робив наступне вправу https://www.youtube.com/watch?v=kBJTLMaJZrQ протягом декількох тижнів. Я займався всього 3 комплекти нормальні віджимання до втоми раніше, тому знадобилося всього кілька тижнів для тренування, щоб стати мені легко виконувати. Тепер, я можу зробити близько 12 повторень провали в наборі.

Моє питання: я повинен просто переключитися на діпи (мій пріоритет м'язи м'язи грудей), або я повинен виконувати як провали і вправи про яких я доклав у посиланням вище?

+49
dilip das 16 жовт. 2014 р., 17:50:23

Тренування звучить добре, або, може бути, навіть надмірної залежності від того, як ви робите це. (Переконайтеся, що це важко, не легко.)

Також стежте за своїм раціоном. Де свої, жир йде, це залежить від ваших генів; у вас зайвого жиру, може піти прямо в реаренд (за умови, що ви нещасні реаренд, звідси і ваше запитання).

Буде він ще працювати?' Важко сказати, тому що це дійсно залежить від вашої послідовності і зусиль.

+40
Nabeel Nauman 8 жовт. 2018 р., 03:12:37

Мій ріст 172 см, моя вага коливається близько 77 кг до 75кг. Моя вага становить 71кг і я наблизився до того вазі, надходячи через 48 годин без їжі, протягом тижня я практично 24 години кожен день. Я помічаю, що вага наполегливо застряг на 77 кг до 75 кг кожну тиждень, і, здається, не піти куди завгодно.

Я м'яко кажучи активний, я ходити / бігати кожен день і я роблю присідання і віджимання один або два рази в тиждень Стрибки на скакалці скинути. Моя дієта кето більшу частину часу. Я один раз в день. Що я можу зробити, щоб вибратися з цієї колії ?

+22
Spiridonov Aleksey 20 лют. 2010 р., 22:07:54

Раніше у мене була ця проблема теж робить тягнути ДБЖ, але я зрозумів, що мене напружує мою шию за останні кілька повторень, коли ви намагаєтеся зробити головою над поперечиною. Деформації шиї також може статися, якщо ви ривок ваше тіло, або навіть скрипіти на зубах у боротьбу, щоб отримати підборіддя повз бару.

Я припускаю, що найкраща профілактика-це краще підтягнути форму. Одна річ, яка допомогла мені завжди збирай свої плечі в тулуб. Що це означає, коли почати тягти вгору від мертвого положення повісити, потягніть плечі вниз, до тіла і упакувати їх в тулуб.

Або спробуйте це: витягніть руки до стелі, плечі будуть поруч з вашим вухам. Не згинаючи лікті, намагаються збити ваші плечі. Ваші руки все одно будуть вказувати на стелю, але і ваші плечі 'вниз' і 'упакована' в тулуб.

+11
Kadaztrof 17 трав. 2013 р., 19:15:19

Показати питання з тегом