Як визначити який тип тіла-твоє

Я згоден, що різні вправа підходить для різних типів тіла. Різні дієти ,білків і т. д. гарні для одного типу тіла і не може бути добре для іншого. Але як можна визначити їх будувати або типу тіла.

По мені перший крок у побудові тіла або мають здорове тіло-це визначення вашого типу тіла. Після виявлення тіла може тільки той, у бажаного прогресу в установленому або передбачуваному часу(як можна чітко слідувати його/її вправ ) і потім підтримувати строгу дієту для свого тіла.(може бути товстою, худий, спортсмен тощо).

Також прохання пояснити, яким чином і на основі того, що тіло засекречені.

+338
Countrygirl Gamer CGG 29 бер. 2017 р., 21:52:42
36 відповідей

Тому, коли я роблю стоячи армійський жим з будь-якою вагою, здається, щоб рвати на спину. Не моя поперек, але може бути верхньої або середньої. Хто-небудь з подібним досвідом?Як я можу уникнути цього? Я використовую правильну форму?

+994
deshion 03 февр. '09 в 4:24

Коли я пробудження (тобто почути будильник і відкриваю очі) я відчувати сильну втому м'язів, що я ледве змогла змусити себе поворушити руками і ногами, щоб встати. Я відчуваю, що мої м'язи були в той момент вкрай слабка, і я також відчуваю біль у них. Він почуває себе настільки погано і слабо, що половину часу я не вилазячи з ліжка, і спати ще кілька годин, хоча я вже виспався, і це не відчувати себе краще після додаткового сну - насправді він почуває себе гірше.

Коли мені це нарешті вдалося вибратися з ліжка, м'язи втому і біль чудесним чином проходить після 15-30 хвилин, а протягом дня я відчуваю себе абсолютно нормальним, повним енергії і добре.

Це не має значення, якщо його після 2-х годинного сну або тривалого 8-годинного сну, його ж втома. І я не почуваю себе сонним, сонним або що-небудь подібне, я просто відчуваю, що мої м'язи дуже слабкі. Я худа, 60 кг, але повільно набирає вагу, насправді я відстежую свій раціон харчування і переконавшись, що я отримаю не менш 2850 ккал щодня, тому мені вистачає джерела енергії. І протягом дня я не відчуваю втоми або енергії-менше, відразу після пробудження.

Що може бути причиною цього?


Редагувати: більше інформації:

Я виміряв моє кров'яний тиск відразу після пробудження. Він був 77/37 мм рт. І це в середньому 10 вимірювань протягом 10 хвилин після пробудження. Це якось низько, чи не так?

Не можна сказати, що моє артеріальний тиск зазвичай протягом дня-це теж добре, це в середньому близько: 95/62 мм рт. Після катання на велосипеді протягом години це приблизно 103/64 мм рт.

Може щось пов'язане з пробудженням втому? Що я можу зробити, щоб отримати моє кров'яний тиск у деяких нормальних рівнів?

+935
mohammed elahamer 18 черв. 2017 р., 21:32:03
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Вважати повторення не повинні бути вашим пріоритетом. Втомлює м'язи і використовуючи в повній мірі те, що ви повинні з нетерпінням чекати. Ви зробили не тоді, коли ви закінчите підрахунок, але і вибрати відповідну вагу і зупиниться, коли просто не можу зробити наступний реп.

+883
Graeme Silvera 4 серп. 2010 р., 23:14:42

Сподобався комент, неможливо точно сказати, що відбувається в інтернеті, але, ви також просять досвід, а ось моє:
Це може бути, що коліна просто не стояв. Я використав, щоб сидіти протягом тривалого дня (я був молодий і дуже любив для PlayStation), і одного разу влітку, я влаштувався в магазин, де я стояв більшу частину дня - очевидно, тому, що колінах/ногах, до такого не звикли, це дало мені деяку тривогу, але через деякий час він поправив себе, як мій організм звик до тривалим стоянням.

Крім того, ви могли б хотіти перевірити це:
Чому стоячи занадто довго робити коліна болять?

А також це:
https://www.quora.com/Why-is-it-harder-to-stand-still-than-to-walk

+792
Parabellum 1 січ. 2013 р., 10:04:47

По-перше, втрачають жир і отримати м'язи в той же час можливо? Якщо це можливо, який загальний дієтою і вправами, зробити це?

По-друге, втрачають жир і отримати м'язи в той же час не ефективний для бодібілдингу? Більшість бодібілдерів мають більш важке міжсезоння вагу, ніж вага конкурсі, який передбачає, що вони проходять через етап зсипати в окрему фазу різання. Ось кілька прикладів фаз про культуриста:

Джей Катлер

 • Конкурс: 274 фунтів (124 кг)
 • Міжсезоння: 310 фунтів (140 кг)

Ронні Колеман

 • Конкурс: 297 фунтів (135 кг)
 • Міжсезоння: 330 фунтів (150 кг)
+755
Giel Berkers 5 жовт. 2017 р., 16:54:13

Я 165 см і я важу 56 кг.

Я ідеальний вагу для мого росту зараз, але не подобається моє тіло і як воно виглядає!

Я б хотіла бути худенькою, але не знаю як.

Живіт, живіт, ноги ..

Я, як ви, напевно, помітили, дуже хвилююся.

Будь-які ідеї?

Я хочу знати, що зі мною і як позбутися від цієї проблеми.

+715
Jaslynn Skinner 6 груд. 2017 р., 23:43:02

Я зараз працюю там, де я чергувати кардіо-та важкої атлетики, і на моїй важкої атлетики днів я чергуйте частин тіла я мішень. Цим я займаюся кожного дня, ідея в тому, оскільки я працюю з різних частин тіла в різні дні я даю кожен куточок інших він повинен.

Я роблю це тому, що я знаходжу звичка тримати легше, якщо його щось, що є керованим і виконуватися щодня, на відміну від дивних правил (тобто кожен 3-й день, або по вихідним і т. д.).

Є проблеми з цим? Здається, що причини для прийому вихідний день, щоб дати м'язам час, щоб залікувати, але якщо я працюю різні м'язи кожен день це нормально, на роботу кожен день?

+713
TwinOfLink 25 лип. 2019 р., 19:15:22

В якості передмови до цього питання/відповідь, стандарти для таких речей, як ІМТ і Bf% засновані на середніх значеннях. Вони працюють для більшості людей, але є й чіткі викиди. Фактичні викиди у деяких людей від природи гнучкі кісткових структур, у той час як інші мають широкі і товсті кісткових структур. Це збережеться такий чоловік-великий або маленький (в плані ваги, м'язової і жирової). Таким чином, це має принаймні бути розглянуті, перш ніж намагатися відповідати певному рівню ІМТ або БФ%.


Яка різниця між набирати вагу за рахунок м'язової маси і збільшення жиру, на вагу людини?

Є велика різниця між тим, набирає м'язову масу і набирає жирову масу. Незалежно від поточного розміру, вони повинні прагнути, щоб тримати їх жиру у відсотках у межах здорового діапазону. Тепер немає ніякої необхідності одержимо досягти певної кількості з високою точністю, просто бути в межах здорового діапазону , що повинно бути затребуваним. Я не можу здатися, щоб знайти що-небудь про те, що це здоровий вибір може бути (прокоментуйте, будь ласка, якщо хтось знає), але заради маючи реальних цифр комфортний діапазон буде в межах 10-20% жиру для чоловіків і між 15-25% для жінок.

Жир і дієтичне жири відіграють велику роль в тому, як ваше тіло керує своїми гормонами, і достатньо жиру, звичайно, може утримати людину від голодної смерті в разі необхідності. Однак за межами цих двох речей, жиру не дуже корисно. Зайвий жир це просто баласт, який висить на тілі і створює або сприяє безліч непотрібних стресорів.

М'язової маси підтримує, стабілізує і захищає кістки і суглоби, і надає людині більш високий ступінь мобільності та міцності. У той час як немає жодної практичної потреби для більшості людей, щоб побудувати великою мірою м'язи, це вигідно для побудувати будь-яку кількість м'язів, що людина готова працювати (поки можливо вам досягти неприродних рівнів). Там дійсно немає мінусів, щоб мати більше м'язової маси, ніж необхідно.

... а ось де відповідь на це питання приходить. Є явні мінуси, щоб мати більше жиру, ніж необхідно, але це не так для м'язів.

За моїм переконанням, я не повинна йти на м'язи.

Це неймовірно нерозумно висновок. Ви, звичайно, не доводиться тягнутися до Містер Олімпія назва в гонитві за нарощуванням м'язової маси, але якщо додаткових жирів буде мало/немає користі для вас і вам потрібно набрати вагу, придбанням додаткової м'язової маси повинна бути ваша мета. Крім того, людина майже завжди і неминуче набирати жир і знайти м'язи, якщо вони набирають загальну масу. Майте на увазі, що єдиний спосіб побудувати м'язи, забезпечуючи стимул для ваших м'язів, щоб рости (навчання опору є золотий стандарт). Якщо ви не робите цього і ви не набираєте вагу, це швидше за все жир. Навіть якщо ви не робите силових тренувань, Якщо ви не робите це серйозно, це, мабуть, ще просто жир.

У мене є саморобний переконання в тому, що м'язи-це для людей, які вже здорові... по-перше... ти повинен бути нормальною людиною зі здоровим вагою. Я прав?

Ні, якщо що недовага людина потребує м'язової маси найбільш. Знову ж таки, це не повинно бути щось божевільне, але отримання (як мінімум) основний рівень міцності є корисним для вашого здоров'я. Ви не хочете стати нерухомим, коли ви стаєте старше просто тому, що ви думали, ви були занадто прохолодно для вправ в якості молодої людини. Як вже згадувалося, ви також більш схильні до травм, якщо у вас недостатній вагу. Це переконання повністю назад.

+702
hackedd 21 груд. 2011 р., 10:15:55

Я почав тренуватися в 87 кг при 21% жиру в організмі, зараз я 83кг з 10% жиру в організмі я хотів би, щоб дістатися до 90кг з 5-6% жиру в організмі.Ця програма допоможе мені?(Моя мрія? великі руки округлі плечі і чітко окреслені м'язи скрізь на моєму тілі)

У понеділок тренування спини

 • Станова тяга 4 х 12 до 15 повторень 100кг
 • Широта підтягування 4 х 12 до 15 повторень 83кг
 • Гантелі нахилився рядку 4 х 12 до 15 повторень 22кг
 • Hyperextensions 4 х 12 до 15
 • Лат pulldowns 4 х 12 до 15 52кг
 • Сидить кабелю рядка 4 х 12 до 15 52кг
 • Назад пуловери як можна ближче до 100 (финализатор) 20кг

У вівторок тренування грудей

 • Гантелі жим від грудей 4 х 12 до 15-20кг
 • Гантелі flyes 4 х 12 до 15 14кг
 • Зворотним хватом, Жим лежачи 4 х 12 до 15 50кг
 • Вузьким хватом, Жим лежачи 4 х 12 до 15 50кг
 • Пуловери з грудей гантелями 4 х 12 до 15 22кг
 • Кабель кросовером як можна ближче до 100 (финализатор) 22кг

Середа день Ген

 • Штангою Присідання 4 х 12 до 15 60кг

 • Жим ногами 4 х 12 до 15 50кг

 • Гантелі Випади 4 х 12 до 15 20кг кожна гантелі

 • Лежачи завитками ніг 4 х 12 до 15 45кг

 • Розгинання ніг 4 х 12 до 15 40кг

 • Постійний теля піднімає 4 х 12 до 15 82kg

 • Усаженное підвищення ікри 4 х 12 до 15 60кг

Четвер біцепс/тренування трицепса

 • Милосердя 30 4 комплекти 20кг

 • Штанга скручиваемости 4 х 12 до 15 і після опускання ваги і знову 12 до 15 повторень 25 кг спочатку і після зниження 20кг

 • Гантелі завиток 4 х 12 до 15 і після кожного сету робиш 12 повторень Скручування 10кг молоток для гантелей Curl і 6кг для локонів молоток

 • Розширення накладні трицепс 4 х 12 до 15 повторень 24кг

 • Кабель трицепс передача 4 х 12 до 15 повторів по 30 кг

 • Діпи трицепс 4 сети по повторень до відмови

У п'ятницю тренування плечей

 • Жим від плечей гантелей 4 х 12 15 18 кг кожна гантель

 • Армійський жим 4 х 12 до 15 30кг

 • Бічній піднімає 4 х 12 до 15 8кг

 • Стійка піднімає 4 х 12 до 15 8кг

 • Ззаду піднімає 4 х 12 до 15 8кг

 • Гантелі плечима 4 х 12 до 15 40 кг кожна гантель

 • У вертикальному положенні штанги підряд 4 х 12 до 15 30кг

У Суботу Спостереження

В суботу я треную м'язи я вважаю, що це позаду і повинні отримати більше уваги

Проблема з моєї програми полягає в тому, що я не можу скористатися 48 год час відновлення, що моє тіло дає мені.

Я хочу зазначити, що я роблю кожну вправу повільно і з низькою масою 4 секунди вниз і 2 секунди вгору і повністю витягніть їх(без обману).

Редагувати

Ще одна річ, я забув сказати, перед кожним тренуванням я роблю 20 хвилин ВИИТ на бігова доріжка

+690
b24 20 серп. 2012 р., 06:16:40

Немає.

Вміст кофеїну в звичайній коли 330 мл підвищує термогенез через метаболічні стимуляції, але кількість цього настільки мала, що вона незначна.

Холодних напоїв не змусить вас витрачати значну кількість енергії нагрівання небудь.

Якщо ви хочете знати кількість енергії, напій буде надавати, то просто подивитися калорійність на етикетці.

+685
Glubbdrubb 26 бер. 2018 р., 07:46:17

Ні, біжиш вниз по схилу, не скасовує біг в гору більше, ніж руху у зворотному напрямку видаляє милях від одометра. Ви будете спалювати менше калорій, витрачаючи менше зусиль? Звичайно. Але ви все ще горите більше калорій, ніж ви б сидячи в кріслі або гуляючи десь.

Найбільша річ, котор потрібно спостерігати поза коли біжиш під гору нерівний рельєф і додав навантаження на коліна. Коли ви біжите в гору, ви вступаєте в контакт із землею швидше. Що забезпечує більш опір чотириголового м'яза стегна, що означає:

 • Ви будуєте більше сил, ніж ви могли б бігти на рівень, який приводить до більше калорій спалюється навіть у стані спокою.
 • Є менше стресу на коліна, тому що там менше відстань для вашого ваги, щоб прискорити до Землі.

Узвозі в керованому режимі може забезпечити більший опір, щоб ваші стегна, якщо ви не намагаєтеся йти занадто швидко. Тим не менше, кожен крок йде вниз на більшу відстань, що посилює навантаження на коліно. Для того, щоб отримати найбільш позайматися пагорба, і, щоб захистити себе від травм:

 • Скоротити свій крок стільки, скільки ви можете. Це вимагає декількох кроків, які повинні бути прийняті в ту ж відстань, але компенсує деякі негативні аспекти гору працює
 • Перейти контролюється. Швидше не означає краще тут. Якщо ви знаходитесь в сутність уповільнення себе вниз ноги в контакті з землею, ви будете відчувати його в ваші стегна, і ви зможете впоратися з невеликим щиколотки-болісним вм'ятини на місцевості, не нашкодивши собі.

Застосовуючи цю стратегію, ви будете будувати деякі сили з обох сторін ноги, захистіть себе якомога більше під час бігу, і зробити деякі серйозні кондиціонера. Сила (більше м'язової маси) будуть спалювати більше калорій, поки ви відпочиваєте, ніж чисто кардіо тренування на витривалість.

+678
djent 6 серп. 2012 р., 00:49:21

Коли я прокидаюся, я відчуваю прилив енергії, так навіщо витрачати його. Я роблю набір з 50 віджимань, щоб почати день, і я відчуваю себе чудово.

Але моє питання полягає в наступному: я впевнений, що це добре для мого тіла, але як це вплине на мій рівень енергії, а вранці йде на період вимогливого робочого дня?

+661
user786008 19 лист. 2012 р., 23:23:09

Якщо болю немає або очевидні дивацтва, навколишні явища інші, ніж скрипучий шум, ви повинні бути в ясній. У мене це з моїми колінами і мій лікар сказала, що це не проблема, якщо є біль. Будь-який стрес або тиск на суглоб можуть викликати виштовхування, але це не обов'язково показник утрати по собі.

Є кілька посилань:

+645
Mark Kurkowski 20 лют. 2010 р., 15:43:07

В залежності від вашого визначення "простий", є багато оцінки протоколів, які можуть бути використані для вимірювання певного аспекту фізичної особи "фітнес". Вони складаються з:

 • Кардіореспіраторної ефективності (відпочинок і фізичні вправи).
 • М'язова сила і витривалість.
 • М'язи і гнучкість суглобів.
 • Складу тіла.

щоб назвати декілька. Відповідь буде залежати від того, що ви намагаєтеся перевірити. Наприклад, нижче перераховані деякі тести і що вони оцінюють.

ІМКА суб-максимальної велосипедів тест – оцінку фізичної працездатності та оцінки максимального споживання кисню.

Рокпорт фітнес-тест – оцінка серцево-судинної системи.

Жим лежачи-тест – Тест на витривалість і міцність грудної клітки і плечей.

Багажник згинанні/сидіти і REACH тест – заходів гнучкість нижньої частини спини і підколінні сухожилля.

Біоелектричного імпедансу – вимірювання складу тіла і жиру.

Вище наведено лише приклади тестів, які доступні. Випробування для "фітнес" означає різні речі для різних людей. Немає жодного тесту, який надає повну картину індивідуальний рівень фізичної підготовки. Отже, як було сказано, вам потрібно визначити, що саме ви хочете перевірити, і виберіть відповідний протокол випробування.

+598
Marc Charbonneau 19 бер. 2014 р., 01:41:05

Звучить трохи як те, що я мав, який був поставлений діагноз бурсит - може бути, варто трохи погуглити, щоб ознайомитись з них у разі, якщо це допомагає. Пам'ятайте, це запалення, не пухлина. Це було деякий час тому, але я, здається, пригадую, що там було багато льоду, я також пригадую, надає голковколювання, щоб допомогти. Моя теж була майже виключно під час роботи. Цілком виправної, хоча, так що удачі.

+593
jcai 1 жовт. 2017 р., 09:38:14

Більш часто, ніж ні, якщо ви хочете працювати в формі, ви повинні зменшити вагу. Якщо ваша форма ламається, він робить це, коли навантаження висока.

Звісно, є винятки з цього правила, як є в будь-якому правилі, але якщо ви знайшли вправу, де важкі ваги в суворій формі, ви знайшли магічну тренування. Що сказав, переконайтеся, що ви знаєте хороший і поганий тон, і що ви не просто робити припущення, що важка вага повторень були хороші.

Це підвищений ризик травми через поганий форми з більш важку вагу варто ризикувати, враховуючи той факт, що я набагато більше свідомих зусиль, щоб зосередитися на своїй формі під час їх використання?

Сенсу в цьому мало, тому що травми частіше всього витримана від поганої форми. Причина важкої ваги пов'язані з травмами, тому що (теж) тягарів зламає ваш формі.

Прямо зараз, ти, напевно, когось форма реєстрації вам. Або в обличчя, або ти знімаєш кілька комплектів, і розміщення їх для зворотного зв'язку.

+588
Vito Scaletta 15 квіт. 2014 р., 19:25:38

За винятком номера-пауерліфтинг та інші сторонні елементи мій домашній тренажерний зал, я витратив набагато менше, ніж твій план. Ось як.

 • Craiglist стійки для присідань: 300 доларів. Знадобилося два тижні для проведення з'являються. (Примітка: Я продав шафа для тільки в рамках цієї суми, через 2 роки. Не погано.)
 • Цементну підлогу. Шматок фанери для тяги.
 • Штангою і 300 фунтів пластин, знайдених на Авіто, близько $150

Я не використовую лавці, тому що я цього не роблю, але раніше лавки дешеві дешеві дешеві і роблячи це самостійно не так вже й складно небудь.

Як ви можете зробити ваш план дешевше? Ну, вирішуйте самі. Купувати новий дорого. Купівля 400кг ваги коштує дорого. Купуючи спорядження не потрібно, це дорого.

+579
tehsilverdollar 9 серп. 2012 р., 20:46:38

Крім того, відмінні поради в інших відповідей, я хотів би додати деякі моменти:

По-перше, працювати тільки коли холодно, якщо вам дійсно потрібно, наприклад, у неділю, 13 січня, у Стокгольмі було -9 за Цельсієм (с) (16 Фаренгейта (F)) (-15 З урахуванням вітру фактора). Тепле неділю, ви побачите багато людей, які працюють на популярних міських парків Юргорден і комфорт. В цей день, ви навряд чи бачили нікого. Так що навіть якщо у вас велике населення, яке використовується для холодної погоди і снігу і льоду , більшість з них-уникайте інтенсивних прогулянок на свіжому повітрі в холодну пору. Основні причини полягають у тому, що важко дихати (навіть якщо ви звикли до холодного повітря) і ризики падіння. Як правило, молодіжні лижників країни не допускаються до змагань при -15 ° С (5 F), в першу чергу через дихання та обмороження ризики. На відкритому повітрі Хокей на льоду скасовуються, якщо температура нижче -18 С (0 ф). В обох цих контекстах, учасники використовуються в холодну погоду і у відмінній формі. Stockholm temperature 2013-01-13

Кадр з Вольфрам Альфа 2013-01-13

Так що якщо ви дійсно хочете працювати, ось деякі речі, щоб розглянути:

 1. Працювати з більш короткими, повільними кроками і бути готовим до прослизання. Більшість, що я бачив в неділю були спеціальні черевики, наприклад, Icebug і вони побігли повільніше і з більш короткими кроками. Коротше і також означає менше зусиль -> менш інтенсивне дихання.
 2. Одяг, як і бігові лижі, див. Рей. Тобто, відводками, готовий до дійсно теплою, але захист чутливих областях, таких як голова, руки і т. д.
 3. Не голитися або мити обличчя вранці перед забігом, вона допомагає захистити ваше обличчя (див. Шведського національного медичного довідника) від морозі.
+573
Christophe Schmitz 17 трав. 2013 р., 05:50:03

Якщо у вас немає ніякого досвіду з керуванням, надлишкову вагу і слабку тренованість, я завжди рекомендую дивана, щоб 5K (C25K) програми. Які складаються з 3 до 4 тренувань в тиждень, які тривають від 20-30 хвилин помірних фізичних вправ.

Причинами цього є:

 • це передбачає, що ви не мають досвіду роботи, тому це займає час, щоб побудувати силу в ногах, так що ви не повинні отримати травму
 • він чергує ходьбу і біг, на відміну від інших програм, які чергуються між бігом і бігом. Ходячі інтервалів означає, що ви більше відпочивай і не напружуйся. Це також допомагає запобігти надмірне травм.
 • вона починається з дуже короткого, малої інтенсивності тренувань, Що знову ж таки означає, що ви не отримати травму, ви не повинні мати багато Домс і ви повинні бути в змозі для завершення кожного тренування. Останнє важливо, тому що коли все зроблено правильно, кожен повинен вміти закінчити C25K, який проходить довгий шлях для мотивації людей!

Важливим фактором є те, що ви повинні не бігти занадто швидко. З якими я маю на увазі, ви повинні вміти тримати розмову під час пробіжки, ще її дуже швидко. Так, це майже напевно означає, що деякі вкрай повільними темпами, але враховуючи, що ви були повністю сидячого до початку, це величезний прогрес! В принципі, ви не працюєте, щоб схуднути прямо зараз, ви тренуєтеся, щоб залишатися у відмінній формі, так що ви можете втратити фунтів після програми.

Найголовніше, щоб зосередитися на зараз, ніяких виправдань і приступаючи до роботи, так тримати і, коли ви закінчите з C25K, вибрати нову мету. Що б ви не робили, не перестають працювати!

Що стосується вашої дієти, я вважаю, що повинен бути інший питання, хоча і найпростіший спосіб, щоб відслідковувати Ваші калорій-це вести щоденник і провів деякий час, з'ясовуючи, скільки калорій у все, що ви їсте. Припускаючи, що ваша надмірна вага, тому що ви їсте занадто багато і не спрацювали, вирізати будь-які цукерки і алкоголь зі свого раціону прямо зараз. Вам не потрібні речі і вони тільки зробить вас жир.

+544
Edward Okech 9 черв. 2010 р., 00:08:00

Втратив 5 фунтів може бути 5 фунтів втратили по всьому тілу. Якщо ви дуже надмірна вага це збирається взяти набагато довше, ніж 2 місяці для вас, щоб почати бачити істотне(ключове) відмінності в складі.

Сувора реальність така, я хочу повторити одну річ, яку я читав у свій час, що теж було сказано кимось: це забрало багато часу для вас, щоб дозволити вашому тілу стати таким, який він зараз(ймовірно надлишковий), і він збирається взяти стільки часу, щоб звернути назад. І це не буде швидким і легким. Ну це може бути легко в залежності від вашої точки зору. Але він ніколи не буде швидким.

Загальна порада для подолання психічних перешкод, як це підібрати діяльність, наприклад силові тренування, і зосередиться на міцності, тому що це те, що ви можете набагато легше відстежувати і бачити прогрес. Це набагато простіше, щоб дати мотивацію скорочуватися, коли ви зациклені на зовнішності якої, чесно кажучи, не сильно зміниться навіть за 2 місяці, якщо ти вже в тій точці, де ти карбюратора на велосипеді і різання істотно для змагань(і навіть це лише крайній приклад, для середньостатистичного людини).

Але якщо ви будете виконувати програму, як-небудь 5х5 наприклад, яка виступає 5 сетів по 5 повторень з участю Руху комплексу, ви будете домагатися значних успіхів в самих різних формах.

Наприклад:

 • програма вимагає, щоб ви починаєте з порожньою штангою для всіх вправ, щоб отримати бланк
 • поліпшення вашої форми приводить до збільшення гнучкості і рухливості
 • крім того, починаючи з неймовірно легким вагою отримує ваша нервова система готова до виконання ліфтів з правильною технікою без довгих роздумів пізніше, коли ви почнете піднімати більш важку вагу
 • СЛ 5х5-це програма, де ви додаєте вагу кожен день ви піднімаєте, так що ви можете бачити тільки з цього прикладу тільки, що це буде легко зробити значний "приріст новенька", як їх називають в короткий проміжок часу.

Просто робити математику показує, що присідає 3 рази в тиждень і збільшуючи вагу на 5 фунтів кожної сесії показує вам може збільшити ваш присед від 45lb(стандартний олімпійський штангою) в 225lb теоретично в 12 тижнів або 3 місяці(сподіваюся, я зробив це в порядку з математикою), і так, це можливо. 225lb багато ваги, щоб рухатися, особливо якщо ви ніколи не паскудив у вашому житті. Зосередивши увагу на речі, як це простий спосіб, щоб зберегти ваш прогрес рухається вперед, а не, як я говорив, була зациклена на зовнішності.

Нехай сила і техніка, а зовнішність додасться. Я сподіваюся, це допоможе вам.

+533
Christophe Cuypers 29 лип. 2014 р., 02:04:27

Цей відповідь передбачає зняття Сніду використовуються для загальної підготовки. Не для фізичної терапії або реабілітації.

Загалом, це насправді дуже впертий. Немає правильної відповіді, коли, щоб почати використовувати вантажопідйомні засоби. Хоча є кілька рекомендацій, які більшість людей використовують.

По-перше, немає реальної причини, щоб використовувати шасі для ліфтів, як присідання, жим, станова тяга, чистий, урвати, можливо, накладні Преси, і будь-яка зміна їх. Ці рухи призначені для силових тренувань і вони сповнені тіла, так що ви, як правило, для підйому важких і вихлоп легше.

Ремені

Існує величезна написали Грег Knuckols про ремені. ТЛ:ІН версія, що ремені, як було показано, щоб збільшити продуктивність в тренажерному залі при виконанні великих ліфта. Він стверджує, що збільшення продуктивності веде до збільшення об'єму, що призводить до великих успіхів у довгостроковій перспективі. Як такої, це у ваших інтересах, щоб використовувати один основну частину силового тренування.

Хоча він згадує, що люди повинні йти beltless принаймні протягом перших кількох місяців. Протягом цього часу ви повинні будувати основи силового тренінгу. Використовуючи пояс-це вміння самостійно і з допомогою одного тільки ускладнити ситуацію.

У використанні пояси, просто перед виконанням ліфт, вдихати величезна дихання в живіт. Підштовхнути ваш шлунок в пояс. Тоді продовжуйте це тиск протягом респ.

Наручний Обгортання

Наручний обгортання допомагають тримати зап'ястя прямо. Це допомагає тримати планку стабільно при присіданні, і допомагає запобігти його від ковзання вниз спиною. Це допомагає тримати зап'ястя прямо під час лавці і накладні преси.

Вони особисто допомогти мені підняти один або два додаткових повторень, ніж я міг і без них. Це тому, що вони допомагають мені зберігати поставу під час сету. Хоча я не використовую їх часто.

Планки Зап'ястя Руки

Використовується людьми, щоб допомогти тримати бар у становій. Я хочу сказати, що найкращий варіант-не використовувати взагалі, та використовувати крос-зчеплення або цівці гачка. Подивитися цей відповідь.

Обгортання Коліна

Вони забезпечують деяку підтримку під час присідання, затягнувши під час ексцентричної фази і надати деякі пружні "підскоку" на шляху вгору. Вони можуть бути корисними при перевантаженні, так що ви можете підняти зайвої ваги, ніж якщо ви не використовуєте їх. Хоча вони не повинні використовуватися для більшості тренувань. Вони також беруть застосовуючи практики.

Коліно Рукава

Це насправді не підтримує коліна. Їх головна мета-тримати в теплі коліна. Вони також забезпечують стиснення і збільшення потоку крові через спільну. В теорії це запобігає тендиніт (я особисто не бачив ніяких досліджень, які показують це, але це загальна думка від Pro-рукав осіб).

Мені подобається використовувати їх в той час як на корточках, тому що я думаю, що він відчуває себе добре. Хоча ви можете піти з не використовуючи їх. Вони мають тенденцію бути дорогими.

Є також деякі бренди, які забезпечують деякі з цих "відмов", що колінні бинти дають, хоча і не так сильно. Пауерліфтерів придбати їх з тієї простої причини, що вони не додати пару кг до загального, і вони відповідають вимогам стандартів, щоб ви могли використовувати їх на змаганнях.

+523
Becky Cook 24 лист. 2012 р., 21:11:38

Враховуючи вашу історію з попередніми штамами, і нинішні проблеми з суглобами, варто запланувати поступового входження до тренування. Інакше, якщо ви переборщіть, ви будете хворіти і брати відгули.

Ця М/С може дати вам деяку гарну інформацію про різні аспекти розглянути можливість повернутися в форму. Профілактика травматизму включає в себе правильної розминки, зміцнення, стабілізації, гнучкість і поступово охолонути.

Ходьба є гарним способом для початку. Палиці для скандинавської ходьби можуть дати вам краще тренування, допомагаючи додати деяку підтримку на коліна.

Вправи у воді-це чудово, але без легкого доступу басейн це міг бути тільки вправи adjucnt.

Вправи, як вважають, є хорошим, щоб збільшити вашу силу і може бути зроблено в домашніх умовах.

Велоспорт є низький вплив і часто добре для змащення "сухий" суглобів. Однак, ви можете хотіти спробувати стаціонарного циклу при низькому опорі, щоб побачити, як коліна, як це.

Сподіваюся, це допоможе вам почати. Удачі.

+519
Christian Lischnig 16 вер. 2017 р., 07:32:10

Ймовірно, можна зловживати в сенсі роботи певної території занадто довго на одному диханні, як 10 хвилин замість 3-5 хвилин на одному місці, але все, що я читав на міофасциальний реліз передбачає навіть кілька разів на день-це нормально, так 3 рази в тиждень це напевно не може призвести до перевитрати.

+466
Francois Thirion 21 лют. 2014 р., 01:01:34

Я нещодавно дав почав ходити в спортзал і я займаюся груди вправи. В той час, як роблячи це, я дав знайшов свій трицепс ліміт мені сильніше, права рука може підняти набагато більше, ніж моя ліва були у мене дуже мало трицепсів м'язів. Чи Можете ви допомогти з цим питанням, як і я не впевнені, чи можна трицепсів м'язів може стати чинником для цього.

Вправи я роблю включають жими штангою, гантелями/кабельне летить і похилій лаві преси

+462
Leon Letto 20 груд. 2013 р., 08:39:52

Я тренування багато близько 10 років тому, тоді з-за життя у підсумку більше не працює. Я знову став ходити в тренажерний зал регулярно близько 1,5 років тому і я отримав м'язи спини дуже швидко. Так швидко в тому, що мені було потрібно якийсь час, щоб звикнути до надмірного росту, коли лягаєте спати вночі.

І я тепер при додаванні нових м'язів. Я не досліджував це сам, але я не думаю, що м'язові волокна зникають. Вони можуть у спущеному стані і чекають, щоб бути покликані знову.

+407
Omar Elfada 24 жовт. 2016 р., 21:36:48

Ось чудова книга: http://www.amazon.com/New-Rules-Lifting-Maximum-Muscle/dp/158333338X/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1299858336&sr=8-1 що розповідає про 6 основних кроків, які повинні бути у будь сили позайматися (тяга звичайно бути #1). Повні вправи тіла є кращими, не турбуйтеся про ваших біцепсів і витрачати час переглядаючи свій раціон. Одним з останніх поліпшень, які я зробила останнім часом тримає звіт, що я роблю, як я працюю - вона дає уявлення, де мені не вистачає і зміцнює добре.

+335
Elirehema 6 квіт. 2018 р., 06:53:44

Спробуйте наступні тренування 3-4 рази в тиждень. Я б порекомендував повну тренування тіла!

Так: 20хв розігріти на велосипеді 6 цв по 20 pressups 6х8 груди мухи (6/7 повторень) ДБЖ 3х8 тяга 4х10 pulldowns 7/8 повторень Біцепс 4х10 кучері

тоді спробуйте опалубка 1 хв 1 хв для приблизно 10 хвилин!

Це теж все в раціон! Так що насолоджуйтесь високим вмістом білка, низьким Carb дієти і найбільше виключіть алкоголь перед весіллям. якщо це звучить неймовірно, я б порекомендував 3 тижні від 1 тижня!

Харчування повинно виходити від природних джерел, так добре білки (курка, риба) і хороші вуглеводи вітаються (солодкий картопля, овочі) теж хороші жири оливкова олія, горіхи, натуральний йогурт).

кращий рада, щоб вирізати напоїв з високим вмістом цукру (фруктові соки/ кола і т. д.)

Вранці я хотів піти на омлет з шматочком цільнозернового тосту!)

Удачі!

+308
CMC 12 лист. 2011 р., 12:21:08

Хороше питання! Коротше, немає, болючість не є хорошим показником відпочинку/відновлення. І ви праві, відповідь відрізняється для силових тренувань проти аеробіки і, якщо я можу додати травми. У багатьох випадках, за рідкісним винятком, для аеробних тренувань, ви можете зазвичай йдуть на болючість.

Дозвольте мені зупинитися на кожному аспекті болючість, як болючість, може бути визначена декількома способами:

 • Молочна Кислота
 • Анаеробні або мікро-сльози/Домс
 • Аеробні або кардіо
 • Травми

Молочна Кислота:
Гарячий болючість, що люди ставляться до викликано накопичення молочної кислоти в якості побічного продукту розпаду енергії АТФ в м'язових клітинах. Кровоносної системи, очищає кислоти, як швидко, як можете, але тільки тому, що молочна кислота більше ні, це не обов'язково означає, що м'яз відновилася.

Сила або анаеробні:
Біль також може бути викликана мікро розриви м'язових волокон, ласкаво називають розпушування бодібілдерів. Ці мікро-розриви також називають крепатурою (Домс). Для людей, які звикли підніматися, вони не могли помітити це так сильно, як інші до цього часу молочна кислота була розчищена. Для людей, які є новими для фізичних вправ, з іншого боку, вони можуть знайти його важко відрізнити молочну кислоту, розриви м'язів, або навіть переповнює і спазми. Вік також є фактором, який необхідно враховувати при Домс і відновлення м'язів.

Цитата з цієї статті:

"Коли ми відчуваємо біль у м'язах, часто згадується як Doms (крепатура), ми насправді відчуває хімічної реакції від наших органів через результаті запалень. Це запалення викликається мікро розриви м'язи, де м'язові волокна розбита і потребує ремонту. Запалення викликає м'язи, щоб відчути тепло, ніжність і вони у неї розпухнуть. Не переймаюся цим, так як це є природною реакцією, викликаної перевантаженням, де наше тіло розвивається так, що він може впоратися, якщо знову виникне така ситуація".

DOMSMuscle Tears

Одужання може бути сильно залежить від індивідуальних і м'язи. Враховуючи активну здорової людини, для силових тренувань це може зайняти до 7-14 днів для м'язів, щоб повністю відремонтувати і відновити себе, проте це, як правило, добре для тренування 48-72 годин після того, як на одну і ту ж м'язову групу. Вкрай важливо, щоб м'язи в цей час для відновлення для досягнення максимального результату і запобігання травм.

Кардіо або аеробні:
Для аеробних тренувань, це залежить від людини і від типу аеробного тренування. Якщо це висока інтенсивність і/або нерівній місцевості, то часу буде потрібно більше. Біль може бути викликана мікро-сльози або молочна кислота, в залежності від інтенсивності. Враховуючи активний здоровий чоловік, вони можуть взагалі тренування робити до такої ж активності протягом 24 годин або коли вони перестали відчувати біль.

Травми:
Інший спосіб визначення біль і втому м'язів, судоми або спазми, і витягнув і травмовані м'язи. Вони повинні бути взяті під особливу увагу і не повинні бути поміщені під будь-який стрес, поки вони не дали належного часу, щоб залікувати. Після біль/біль спаде, беручи участь одразу у великовагових діяльності не рекомендується взагалі. Поступово працювати до більшої ваги або заходи з обережністю рекомендується. Просто як поступовий сильно залежить від тяжкості травми та виду діяльності. Я рекомендую консультації з лікарем конкретики.

Більше читати Домс:
http://www.bodybuilding.com/fun/south127.htm
https://en.wikipedia.org/wiki/Delayed_onset_muscle_soreness


Детальніше про молочної кислоти:
http://www.scientificamerican.com/article/why-does-lactic-acid-buil/
http://www.webmd.com/fitness-exercise/guide/exercise-and-lactic-acidosis
http://runnersconnect.net/running-training-articles/science-of-lactic-acid/+271
ramzan082 5 лист. 2016 р., 12:57:51

Я ніколи не чув, але кава перешкоджає схудненню, якщо у вас виникли будь-які форми цукор або підсолоджувач в каві, що обов'язково позначиться на темпі, при якому ви втрачаєте вагу, тому що ваше тіло буде перетворювати цукор в жир.

Якщо ви п'єте каву, я б запропонував вам пити чорну каву без цукру і без підсолоджувачів. Кращий час було якраз перед тренуванням, тому що він буде трохи затікати м'язи і дозволяють висунути себе важче в тренажерному залі.

Розтяжки, швидше за все, просто з-за вашої втрати ваги. Можна спробувати займатися пілатесом, йогою і кардіо-навантаженнями на зразок бігу на вулицю, щоб підтягнути. Це хороший знак, як ви втрачаєте вагу, то.

+227
byteit101 25 вер. 2012 р., 22:06:22

Це залежить від того, як давно ти народила дитину, тому що вся яже виношування дитини буде покласти багато знос на нижню частину спини та стегна. Проте, коли ви відчуваєте біль Взагалі робити елементарні речі, як носити малюка, то це може бути із-за того, що у вас слабка поперек, стегна і те, що звучить як більш загальної слабкості в ланцюзі задній.

Зміцнюючи ці м'язи, хоча їсть добре і переконавшись, що всі необхідні поживні речовини та вітаміни в перевірте (після вагітності полівітаміни є хорошим способом, щоб переконатися, що ви отримуєте ці), є гарним способом для початку. Для цього, присідання (без ваги спочатку) на всьому шляху вниз до підлоги з хорошій формі, дуже допоможе. Робити 3-5 комплектів 10-20 повторень щоранку і бачити, як ваш організм реагує. Якщо ви знайти його легко, збільшити, якщо ні, то робити менше повторень, поки ви не можете досягти цього діапазону.

Після освоєння присідання, це може бути гарною ідеєю, щоб приєднатися до тренажерний зал (в деяких тренажерних залах є заняття малюк+мама) і зробити деякі вправи є щоб зміцнити вас.

Сподіваюся, що допомагає!

+221
Simon Poltier 2 лют. 2017 р., 22:43:32

Наскільки мені відомо, сукупність досліджень не вказують на яку-небудь вигоду від пре - або пост-вправа на розтяжку для відновлення або зниження травматизму. Тобто не можна сказати, розтягування абсолютно марною, тому що воно може збільшити мобільність і діапазон руху, просто щоб сказати, що це не має значення, коли ви робите це по відношенню до вашої тренування.

Мені не відомі наукові дослідження, щоб підтримати це, але є теорія, що розтяжка перед важкої атлетики можуть вплинути на ваші результати, якщо ви "відпустіть" м'язи, які ви завантажуєте, і тимчасово зменшує максимальну міцність.

Редагувати: більшість досліджень, які я бачив упором на вправи на розтяжку для "розрядки" і її вплив на показники травматизму. Цей тип досліджень не дає відповіді на питання про болі і час відновлення. Однак, я знайшов огляд дослідження, які показали відсутність впливу розтягування (до або після тренування) після тренування Домс (хворобливість) -- Герберт і ін 2011. Ласкаво просимо ще однієї!

+204
PeterTheOne 18 січ. 2012 р., 07:08:37

Це звучить, як ви хочете всього тіла вправи, щоб позбутися від жирової маси, і ви хочете верхньої частини тіла Вправи для поліпшення естетики за рахунок поліпшення співвідношення верх-низ розмір тіла.

Одним з варіантів у цьому випадку є використання програму, найбільш підходящу для вашого верхньої частини тіла, такі як GreySkull ЛП (Лінійна прогресія). Це все ще лінійна початківців сила прогресії, але більше фокусується на гіпертрофію на відміну від стартової фокус сил з легкої атлетики.

В понеділок

 • Лавка/ або прес (А/Б) 2х 5, 1 х 5+
 • Завиток 2х 10-15 (дні лавці)
 • Присед 2х 5, 1х 5+
 • Шиї Палять

В середу

 • Лавка/ або натисніть 2×5, 1х 5+
 • Зважений підборіддя 2 х 6-8 (прес-дні, а тільки якщо ви можете зробити не менше 6-8 Вт підборіддя)
 • Станова 1х 5+ (З або без очищає влада, як підігріви)
 • Шиї Палять

В п'ятницю

 • Лавка/ або прес (А/Б) 2х 5, 1 х 5+
 • Завиток 2х 10-15 (дні лавці)
 • Присед 2х 5, 1х 5+
 • Шиї Палять

Ваги підборіддя робили кожен день. [Використати] 5 ЛБ стрибає на присідання і станова тяга [і] 2.5 ЛБ стрибає при натисканні руху і кучері (коли діапазони реп задоволені). Коли повторень на останній набір опуститься нижче 5, 10% знижка на бар і почати процес знову (на цей ліфт тільки)

Ось такий варіант:

Greyskull LP variant by Phrakture

І це опис програми, Reddit, теж досить непогані, але в основному я просто купити книгу, якщо я буду робити програми.

Це може бути добре підходить для вас, але я хотів би застерегти вас, щоб визнати, що встановлення високого жирових відкладень ситуації більше залежить від послідовної дієти і працьовитість з вашою програмою, ніж конкретна програма Ти. Може виявитися, що початкова сила (або Стартова сила плюс кондиціонер працює) з метою рекомпозіціі тіла буде кращим варіантом для краще виглядає.

+196
grexter89 26 квіт. 2016 р., 10:37:35

Дві переваги робити віджимання зі своїх кісточок:

 1. Ви можете розширити свій діапазон руху, що в свою чергу ставить ще більше зосередитися на грудях.
 2. Вам уникнути непотрібного навантаження на зап'ястя.

З цих причин я волію робити віджимання таким чином. Хоча розширити свій діапазон руху-це не завжди добре. Якщо у вас є проблеми з плечем, наприклад, то ви могли б зробити більше шкоди, ніж користі. Так що я б робити те, що вважаєш правильним.

Інша справа, мати на увазі-це відстань між вашими руками. Тримати свої руки далеко один від одного будуть покласти більше навантаження на груди і плечі, тримаючи руки близько один до одного буде складніше на трицепс.

+195
user27493 27 лист. 2019 р., 03:22:24

Після різко збільшуючи споживання клітковини протягом майже місяця за пропозицією членів сім'ї через хліб, фрукти, овочі і соки, я зіткнувся запор настільки суворий, що я був не в змозі мати рух кишечника протягом двох тижнів через вплив табурет. Як стало ще гірше, я почав споживати більше клітковини за рекомендацією моїх лікарів. Ніякі проносні засоби або супозиторії можуть ініціювати рух кишечника, і мій живіт стає таким жирним, що я навіть не міг рухатись протягом кількох днів без болісної болю.

Це дозволило мені зробити деякі дослідження про те, як здорове волокно насправді. Після того, як табурет-де-постраждалих від лікаря, я повернулася в свій звичний раціон яких складається в основному з білого рису, м'яса та овочів (я непереносимість лактози і приймати вітамінні добавки) і стілець виходить так легко, що я ледь навіть помічав його. Але цей низьким вмістом клітковини є причиною моїх членів сім'ї горе, а вони думають, що я впаду мертвий, якщо я повернуся в їжу велику кількість клітковини.

Я натрапив на цю книгу, роблячи деякі дослідження: волокна загроза Костянтина Монастирського і був здивований. Кожна пропозиція, він в своїй книзі і на своєму сайті були всупереч тому, що лікарі і люди взагалі говорили постійно - жерти все більше і більше клітковини, більше фруктів, овочів, цілісного зерна, і соки, і вживайте величезна кількість води, інакше ви помрете.

Думаю, це очевидно з Мій Маленький передсмертний досвід тепер, маючи занадто багато клітковини - це погано, але у кого-небудь є ключ до наукової обґрунтованості пан Монастирський книга і сайт? Після пошуку в інтернеті протягом декількох годин я не міг знайти навіть один шматок інформації, який навіть і не намагався критикувати чи заперечувати проти його вимог, інших, ніж один, три-зірковий відгук клієнта про Amazon.com.

Хоча я як і раніше скептично ставляться до його крайнім "абсолютно не білкова дієта", після його пропозиції і зменшення споживання волокна, щоб тільки кілька ложок овочів за один прийом їжі вже напевно повернулися мої випорожнення, здоров'я, і щастя повернулося в норму. Я хочу з'ясувати, чи є істина в його претензії, або якщо це просто лженаука, тим більше, що це нібито суперечить загальній ідеї про волокна та рекомендацій лікаря.

+126
ckot 17 вер. 2010 р., 08:41:38

Будь-яка мета повинна бути залежить від того, чого ви хочете досягти найбільше.

Ви можете зробити багато речей, як то "100 берпи за 8 хвилин" мета для верхньої частини тіла.

 • 'x' кількість суворих підтягувань
 • 'x' кількість суворих віджимань
 • 'x' кількість провалів
 • 'x' кількість м'язів-UPS або зважені підтягувань (коли ви досягли підтягуючі мета)
 • Проведення л-здають позиції поки висять на " Х " кількість часу

Ви також можете встановити цілі для певного вправи, якщо у вас є обладнання, наприклад, 'x' кількість ваги на станову тягу, присідання, жим лежачи, плече преси.

+63
jeetakenda 13 вер. 2019 р., 03:11:16

У мене багато жиру на боках животі вище моєї талії, і продовжує рости чим більше я їм.

Питання: Який найкращий спосіб зменшити жир, хоча у мене жиру в області живота та грудної області, але з живота жир мене обламує.. :)

+56
Jesus Martinez Garcia 28 квіт. 2010 р., 19:37:40

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil