Чи можна втратити 3 кг жиру за тиждень?

У мене багато жиру втратити. Я важу 210 фунтів, і я сподівався, щоб почати втрачати вагу (42 кг жиру, щоб бути точним). За моїми розрахунками, для цього в 14 тижнів мені потрібно скинути 3 кіло за тиждень з 1500 дефіцит калорій/добу (750 менше споживання + 500 кардіо + 250 важкої атлетики).

Але люди постійно говорять, що якщо хочеш скинути тільки жир, а не м'язи, тим самим ви можете втратити 2 фунти в тиждень (максимум).

Що ви думаєте? Це теоретично можна втратити 3 кг жиру в тиждень? Чи ні?

Я можу зробити це протягом 14 тижнів (3 тиждень) або мені доведеться збільшити тривалість до 21 тижня (2 рази в тиждень) або навіть більше?

Я чоловік, 5"8', 210 фунтів з більш ніж 23% жиру.

+41
Bjoernsen 27 лип. 2019 р., 06:27:13
26 відповідей

Будьте обережні з занадто багато жиму лежачи, якщо у вас є робота, де ти простягла руки весь день, як ви можете в кінцевому підсумку з округлими плечима.

+994
Rsp 03 февр. '09 в 4:24

Погляньте на це питання для непрямого відповіді на ваше питання. Фактично, розмір м'язів і сила не завжди йдуть рука об руку. Сила-це здатність виконувати роботу-і ви ніколи не будете ставати сильнішими, якщо ви ніколи не збільшуйте вагу. Однак, ви можете отримати більше, коли ви збільшуєте обсяг роботи з меншими вагами.

Також відзначимо, що новачки схильні бачити більше/швидше зростання, ніж люди, які займалися набагато довше. Головна причина полягає в тому, що різниця між вашим наступним потенціал і поточні здатності стає набагато менше.

+984
Phoder1 14 жовт. 2018 р., 10:01:47
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Розтягнення-це досі суперечливо як потрібно в будь-якому випадку, і єдине дослідження, яке я знаю піни прокатки показує, що він є короткострокові вигоди, але не в довгостроковій перспективі. Не доведено вирішальне значення для спортивних результатів. Повний діапазон руху в той же час діяльність, як правило, збільшити гнучкість і міцність протягом цього діапазону.

Так що об'єднання двох речей з клінічно спірним значенням і потім намагається з'ясувати, що на першому місці є досить суб'єктивним.

Якщо ваша мета-відчувати себе потім добре, потім роби те, що вважаєш кращим. З практичної точки зору я бачу більшість людей піни прокатки в спортзал і заняття стретчингом те, що ви можете робити на протязі дня після того.

+945
user14613 9 груд. 2012 р., 16:44:11

Я не можу знайти гарне програмне забезпечення для управління тренажерним залом.

Хлопці, може ви допоможете мені давати посилання/Посилання на будь-яке гарне програмне забезпечення управління тренажерному залі, де не так дорого?

+916
user8185098 22 лист. 2011 р., 09:46:51

Мені 14 років, у мене кремезна статура і я хотів зміцніти за літо

Щоб зробити довгу історію короткий Я піднімав гантелі на день рука робить протилежне контрольні кучері на руки(50 кг)

Він прийшов до точки, де моя ліва рука так втомилися, вони не могли більше підняти добре, принаймні, я думав, що він просто втомився

На наступний день обидві руки болять, але через кілька годин лівий начебто почав підкручувати із знаю, де. Ні, я не можу продовжити її без дуже сильною різкої болі

+867
user7684 24 жовт. 2012 р., 23:57:25

Стрейч метелик хороша, щоб відкрити приводять м'язи (я думаю, що це ім'я - Анатомія Ньют).

Розтяжка грушоподібної м'язи будуть добре рухатися так само, ютуб Кіт Laughling.

Практикуючи активацію вашої тазові м'язи, що беруть участь в передній/задній нахилу, докладно тут

+830
Marcel Kraan 17 жовт. 2015 р., 22:20:19

Скорочення вуглеводів ви дієта не змусить вас голодувати. Зниження їх занадто низько (сервера) призведе тіло повернути до білку для виробництва АТФ і глюкози до влади через день. Проблема в тому, що, як правило, в МДА рекомендує 40 г білка на день для нормального функціонування людського організму. Організм буде брати амінокислоти, які він має в наявності (м'язової маси або будь невикористаної м'язи в людському тілі) і відправити їх в печінку, де вони перетворюються в глюкозу. Вниз сторона цього, полягає в тому, що це дуже повільний процес, і Ваше тіло почне пристрілювати ООН-використана м'язи, які зазвичай ви хочете використовувати глюкозу разом з АТФ і кисень, щоб спалити жир.

+817
Tammara Bryant 27 груд. 2013 р., 20:54:25

Дослідження показують, що білки доступні для організму лише протягом обмеженого часу після прийому, і може бути присутнім в організмі в обмежених кількостях - інше даремно. Це означає, що ви повинні часто вживати білки у відносно невеликих кількостях. Це дозволить ваше тіло, щоб повністю використовувати їх, щоб відновити пошкодження і створити Нев тканин.

Оскільки велика регенерація відбувається, поки ми спимо, я не думаю, що лягають спати голодними-це краще рішення - організм позбавляється необхідних поживних речовин. Я б рекомендував трохи білка снек-близько 1 години перед сном. Вона повинна бути з високим вмістом білка і низьким вмістом жирів і вуглеводів. Особисто мені подобається з'їсти трохи сиру.

+811
sincos 28 вер. 2011 р., 20:58:10

Тренування витривалості-це кращі, щоб схуднути. Я б суміш кардіо з вищою реп тренувань.

Кардіо це, де ви будете спалювати більше калорій, щоб схуднути, з високою вправи реп даючи вам більше м'язовий тонус. Я б прагнути до 8-12 повторень у сеті.

Найголовніше-це гарне здорове харчування. Я знаю деяких людей, які втратили 15-20 фунтів тільки від різання вискочити з свого раціону!

+797
user3688785 28 серп. 2012 р., 20:30:29

Погані Показники

Це життєво важливо, що ви не засновуєте ваші тренування на ІМТ.

Будь ласка, прочитайте шифер відмінне обговорення того, як ІМТ став використовуватися в погано і НПР 10 причин, чому ІМТ не повинен ніколи, ніколи, дійсно-не-робити-то, ніколи не повинні використовуватися для самооцінки і цілей тренування.

ІМТ не є допустимим способом виміряти ваш фітнес або тіла. Це не корисно для цієї мети. Використовуючи його, щоб визначити, скільки ваги ви повинні втратити, або скільки калорій спалювати, це вірний спосіб розчарувати себе.

Examine.com має гарне уявлення про дійсність (і її відсутність) ІМТ, який можна звести до наступного:

Якщо у вас нормальна вага або надмірна вага по ІМТ (18.5-29.9) є ще шанс, що ви насправді страждають ожирінням, і, таким чином, обумовлена, насамперед, низьким рівнем м'язової маси (м'язи, вода і глікоген).

...

Викиди в цьому наборі даних, тим, у кого достатньо м'язової маси, щоб бути класифіковані як ожирінням з ІМТ, але не на відсоток жиру в організмі, далеко і мало в суспільстві. Ці люди зазвичай дуже активні спортсмени або виділеного вихідні воїнів, і навряд чи сидяча осіб або осіб з недостатньою фізичною активністю звички будуть ці викиди.

Хороші Показники

Замість того, щоб виміряти те, що ви хочете поліпшити. Хочете виглядати краще? Обзавестися камерою і рулеткою, і відстежувати, як ти виглядаєш (з послідовним одяг, пози і освітлення) і вимірювань руки, ноги, стегна і талію.

Він також може бути більш продуктивною, щоб встановити цілі продуктивності. Гарні цілі можуть бути засновані на часі ("пробігти милю менш ніж за 7 хвилин"), вагу ("присідання зі штангою важкий, як я"), або просто завершення ("закінчити 5K"). Це форма вашого навчання таким чином, що робить вас більш підходить, а також перебудови вашого тіла.

Якщо ви абсолютно повинні мати науку-й номер треку, індекс форми тіла, яка використовується ІМТ, але безпосередньо не пов'язані з нею, і , здається, краще пророкує ризик смерті. Майте на увазі, що, хоча він бере жиру на животі під увагу, все одно нічого не відслідковувати, м'язи або фактичного маркери фізичного здоров'я, як рухливість, сила, запалення, діабетичне стан, або серцево-судинні захворювання.

Індекс форми тіла= окружність талії/[(ІМТ^(2/3))*(зростання^(1/2))]

+729
Bluewave 26 трав. 2013 р., 10:56:47

Існує рух під назвою "Kpi-вгору", по якій можна піднятися в стояче положення з лежачого положення. Ви використовуєте ваше тіло, щоб кинути тебе в стоячому положенні в один рух. Дивіться статтю в Вікіпедії: https://en.wikipedia.org/wiki/Kip-up. За даними паркур спортсмен Райан Дойл, це рух було доведено, щоб бути одним з найшвидших способів дістатися до.

+697
Software Enthusiastic 29 січ. 2016 р., 11:49:07

Вони називаються частками гомілки. Останнім часом називають медіальний великогомілковий стрес-синдром. Це свідчить про ваших телят значно сильніше, ніж великогомілкової. Інші причини, перелічені у вищезгаданій статті. Я грав у футбол конкурентоспроможним, і це було моїм основним слабким місцем після 90 хвилин гри; хворобливі гомілки після відновлення.

Виправлення рекомендував мій тренер в цільової гомілки з силовими тренуваннями, наприклад, важити вниз по нозі і просто піднімаючи його, використовуючи тільки м'язи гомілки. Цільової підготовки поліпшили симптоми, як купувати кондиціонер протягом кожного сезону.

+686
WY Hsu 17 січ. 2019 р., 15:33:56

Просто ІМТ вимірює зв'язок між вашим вагою і ростом і не хвилює, якщо вага м'язової або жировій основі.

Ви упором на неправильні речі: ваше тіло жирне в першому вимірі склало 16,3% і вона змінилася до 13,3% у другому. Друге значення входить в діапазон вашої ідеальної ваги.

Ви також втратили більше 2 кг жиру в організмі, все протягом двох тижнів.

Це великий крок вперед! І ви, звичайно, повинні продовжити те, що ти робиш, як це чітко працює.

Якщо значення ІМТ, так сильно тебе турбує, спробувати іншу машину, ще через два тижні. Тим не менш, ви не повинні турбуватися про це, тому що ваше тіло відсоток жиру набагато важливіше, ніж свій індекс маси тіла і що відбувається.

Привітання з палаючої слизу. А тепер іди пали ще :).

+657
user153334 17 трав. 2013 р., 00:26:15

Я використовую бігову доріжку робочий стіл за останні 6+ місяців. Як Джессі вказував вище, у мене більше енергії протягом дня, ніж коли я був у "мислитель" положенні весь день. І так, я спіткнулася раз чи два, але в цих випадках я prolly б навіть без стану; Я єсмь живе втілення Джек екскурсант. Деякі замітки:

  • Моєю метою не було схуднути, але щоб уникнути проблем з поставою і повторювані рухи, травми, сидячи за столом весь день. Додатковою метою було просто трохи рухатися, так як стегна і колінні проблеми було відкладено мене від усіх моїх регулярних занять спортом.

  • Так що немає втрати ваги, оскільки я до об'єднан споживання поряд з додатковими вихідними.

  • Я стояв робочий стіл, але це не вдалося в найкоротші терміни. Я не міг стояти і працювати так довго. Я виявив, що ходьба насправді зробили це простіше, щоб бути у вертикальному положенні, ніж просто стоячи. У мене не було проблем з біговій доріжці, і сьогодні я можу ходити або стояти весь день без проблем.

  • Найбільша трудність з моєї установки в тому, що я покину робоче місце часто, щоб з'єднатися з іншим => постійно починаючи і перепрограмування млин дратує; я намагаюся не ходити так багато (просто встати на нього) з-за цього. У мене є схема контролера призначені для боротьби з цим, але не було вдома він...(це не дає мені нескінченну енергію).

  • Другою великою проблемою для мене є зменшення корисного простору на робочому столі. Ви можете мати багато реєстрації, але під час прогулянки, ви обмежені у використанні ~ вперед на 90 градусів дуги.

  • Написання/малювання-це трохи більше, ніж я можу керувати під час ходьби, так що я, як правило, йдуть в кімнату відпочинку, коли мені потрібно зробити більше, ніж трохи.

Для мене установка-це чиста перемога. Зниження болю і додаткової енергії, яку легко компенсувати незручності.

Я сподіваюся, що ця інформація комусь стане в нагоді.

+647
MingSheng Hardware 27 вер. 2017 р., 10:06:54

Шукати роботу Алекс Виада, він є силою світового класу і спортсмен. У нього є чудова книга про гібридних тренуваннях, але навіть якщо ви не хочете купувати книгу, він має дві блозі статті під назвою "Отже, ви хочете працювати і бути сильним" (частина 1 та частина 2), а також багато інші цікаві повідомлення в блозі на своєму сайті completehumanperformance.com.

+614
alllrite 24 серп. 2010 р., 08:12:45

Що ви скажете про звільнення м'язового скорочення називається ексцентричним скороченням. Доведено, що при управлінні цієї відцентровому стисненні-це коли більше miofibrills пошкоджені і, як ми знаємо, це те, що ми хочемо досягти, щоб отримати приріст м'язової маси.

Також, як @Пітер говорить, при відцентровому стисненні повільно (близько 2-4 секунд, ви можете збільшити час під напругою і це один з факторів, які підвищують ефект гіпертрофії.

+567
Vivek Tyagi 19 бер. 2016 р., 06:32:52

Музика може допомогти тримати вас мотивованим. Щось ритмічне і веселе.

Перегляд мотиваційних фільмів і відеокліпів також може допомогти вам змінити Ваше мислення. Розум і ваші думки-сильний мотиватор.

Питання, Є чи не ви дійсно цього хочете, і чому ви цього хочете. Ви робите це з певної причини, і пам'ятайте, що причина, коли ви відчуваєте, як ви відмовляєтеся.

Ще один хороший спосіб залишатися мотивованим, щоб принести приятель. Він може стати весело розмовляючи з ним/нею під час відпочинку і допомагає вам, щоб злити все до останнього представника.

Що мене сьогодні горе і переконавшись, що вона буде шкодувати про зниклих без вести :(

+485
Traci Shutt 6 серп. 2012 р., 20:39:52

Це добре, що ви знаєте про те, скільки калорій необхідно для підтримки вашої ваги. І стартову силу мають ті ж основні принципи, що лежать в основі програми:

  • Зробити як можна швидше, сильна
  • Весь потяг тіла з основних складових ліфтів
  • Мінімальна тренування допомога
  • Дні відпочинку між тренуваннями.

Це важко на вашому тілі. Для того, щоб зберегти збільшення суми, яку ви можете підняти, ваше тіло буде необхідно використовувати більшу кількість енергії. Загальна пропозиція з цими програмами з'їсти, щоб підтримати програму. Сенс намагатися-є ларьок. Це працює тільки для так довго.

Ви можете використовувати фотографії в Leigh пив блогу для візуально оцінки жиру в організмі. Вище 30% жиру, це досить марно гадати на сайті. Візуальна оцінка-це приблизно так само точні, як і більшість інших поширених форм перевірки БФ.

Суть полягає в тому, що чим більше ви ріжете, тим більше ваше тіло буде мати проблеми, намагаючись пристосуватися і стати сильніше. 1800 калорій-це абсолютний мінімум, я б порекомендував вам намагаються з'їсти в день, і то тільки в дні відпочинку. Я б порекомендував 2000 або 2100 в дні тренувань.

Якщо ви намагаєтеся отримати більшість ваших калорій у вигляді білка, ви будете робити краще, намагаючись втрачати жир. Є вуглеводи після навчання, але не захоплюйтеся ними і тримати їх у дні відпочинку.

Спробуйте додати ВИИТ , щоб допомогти прискорити втрату жиру. Висока інтенсивність інтервальних тренувань, таких як Табата стиль спринт, або інших вправ з власною вагою допоможе. Тільки не намагайтеся за досягнення. Занадто сильно це вплине на ваші ліфти.

Особистий Досвід

Я набрала вагу, але і втратили жир, а робити-небудь і стартову силу (послідовно). Це тривало досить довго, але 5х5 було забагато на присідання, коли я потрапив туди, де ви зараз перебуваєте. Я переключився на стартову силу (яка 3х5, і свопи очищає влади штангою рядків) про те часу. Це допомогло мені підштовхнути себе ще на пару місяців. Мені вдалося дістатися до 310 присідання фунтів, перш ніж мені довелося перейти до щотижневій програмі прогресії.

Пропозиції вище збігаються з тим, що я зробив у той час. Встояти перед бажанням зробити глибокий розріз, особливо при підйомі важких. Вирізати тільки достатню кількість калорій, поки ви не побачите результати, які ви після цього.

+484
WVgardener 17 вер. 2011 р., 01:43:12

Ну це дуже легко насправді, використовувати калькулятор калорій, щоб з'ясувати, скільки калорій вам потрібно. Тоді знайти правильне макро баланс, що ви думаєте, буде працювати для вас. Наприклад, шахта 40% білка 40% вуглеводів, 20% жирів. Як людина, яка займається або ви не могли знайти це добре.

Хороші джерела вуглеводів: вівсянка,гречка,зелень(шпинат,брокколі),фрукти(ківі,банан і т. д.),солодкий картопля і багато інших пшеничного речі. Найпростіший спосіб знайти хороші джерела вуглеводів, щоб перевірити їх глікемічний індекс.

Хороші джерела протеїну : яєчні білки, деякі хліба білок, вівсяна каша, боби, м'ясо(курка,тунець), молочні і якщо ви думаєте, що ви не можете заповнити ваші щоденні потреби, протеїновий порошок. Ви не можете замінити їжу Тхо так тільки як останній варіант.

Хороші джерела жирів : тунець, молочні продукти, горіхи

Я особисто люблю поєднувати багато різних речей, так наприклад одна з моїх страв виглядає так :

10 яєчних білків, 3 яєчних жовтка, шпинат, часник, перець чилі, банан, інколи солодкий картопля.

Все це змішати разом і обсмажити його трохи, а потім покласти його в піч(з каструлею, яка може витримати спеку в духовці) або просто посмажити його, не має значення.Додати трохи сиру в кінці(коли в духовці) смак офігенний на мій погляд. Ви можете оновити його ще з різними спеціями, такими як базилік.

Здорова їжа може бути дуже легко, ви просто повинні підійти до питання творчо.

Крім того, достатній відпочинок дуже важливий. Постарайтеся, щоб отримати хороший нічний сон щоночі. Я особисто намагаюся спати не менше 8-9 годин на день.

+432
Richard Collette 1 квіт. 2012 р., 02:45:11

"Менші ваги,більше повторень(наприклад, 15-20 повторень) і повільніше+контрольований рух, щоб отримати певні"

Не обов'язково, визначення походить від меншого жиру навколо м'язів.Все, що вам потрібно зробити, це позбавитися від жиру, і якщо ви не бачите результату, це означає, що ви повинні нарощувати м'язи. Це просто. Я знаю кілька інструкторів, дають низький рада реп для різання, але це дійсно не допомагає. Хоча, це не дуже хороша раджу, але ось що вони чули від своїх наставників та інструкторів в якості керівництва і перекласти її на інших. У наш вік інформації, ми маємо доступ до знань на нашому кінчиками пальців, так багато літньому віці бодібілдинг міф розвінчаний. А робити кардіо і ваги тренуватися разом за визначенням буде гарною ідеєю. Крім того, правильне харчування і чистий, дуже потрібно.

+389
worker11811 12 лют. 2014 р., 00:20:56

Замість того, щоб намагатися робити спеціальна вправи як раз для сили хвата, працювати її в те, що інші вправи, які ви робите, стиснувши бар так складно, як ви можете. Не тільки це буде збільшити вашу силу хвата, але це допоможе вам створити більше напруги тіла, так що ви можете підняти і отримати більше користі від кожного тренування.

+273
MartyvH 25 лют. 2019 р., 02:18:51

У мене було 2 дітей, ні недавно. Мій 2-ої вагітності викликало крайнє збільшення ваги і сильні розтяжки на нижній частині живота між пупком Н лобкової кістки і від обох стегнах з найбільш важкими близьких дна н з боків.

Я втратив зайву вагу і живіт не повернувся в нормальний.

Я особисто думаю, що це із-за розтягнутої шкіри, хоча деякі "любителем фітнесу" мої друзі кажуть, що це не можливо, щоб не бути в змозі отримати мій шлунок в норму. Генетично я схильна до розтягування і я потім дізнався, що там були деякі недоліки, які, ймовірно, віднести до нього.

Я додав у вазі і її заповнив обвислій шкірою, але тепер у мене є зайвий рулон під більш загальне дно мішка. Коли я стискаю м'язи живота, він піднімає і витягує жир і шкіру, що робить його виглядати краще, не добре, просто краще і це насправді примітно різниця.

Що я можу зробити, щоб отримати це, щоб бути постійним? Є певні м'язи, які я міг би мета?

По-друге, додатковий рол, це так близько до мого лобка, що це дуже незручно. Навіть повертаючись до мій вага prepregnancy не усунути його, так що я цікаво, якщо єдиним варіантом буде животика за що?

Я б хотів почути, що я міг позбутися від нього на моєму власному тому що я не хочу зробити пластичну операцію. Я ношу стягуюча білизна на регулярній основі, але я занадто збентежений, щоб вам в купальнику, навіть животик контролю не досить добре.

Будь-які поради про те, де я повинен почати і на що я можу розраховувати будуть з вдячністю!

+156
markroce 23 трав. 2019 р., 18:00:49

Хіп тяги, станова тяга та присідання сумо є моїми фаворитами. Важко сказати, які рухи виробляє більше м'язової маси, але передбачається, що складене рух розвивати більше м'язів

+83
Bruce Bacher 30 січ. 2014 р., 16:53:59

Ви ніколи не повинні робити одну і ту ж рутинну два рази поспіль. Перший раз, коли ви робите будь-яку рутину, давайте припустимо, що ви м'язи на 100% оскаржена. Якщо ви робите ту ж процедуру наступного разу, ваші м'язи будуть тільки 90% оскаржена. Наступного разу, коли ви робите ту ж процедуру, ваші м'язи будуть тільки 81% оскаржена. І т. д. і т. п.

З іншого боку, якщо у вас інший розпорядок кожен день, ваші м'язи будуть завжди бути оскаржена по максимуму. Вони ніколи не зможуть звикнути до цієї рутини, тому що вона постійно змінюється. Це буде стимулювати ваші м'язи постійно зростають. Є достатньо вправ, досить різних способів, щоб зробити їх, і досить різні замовлення робити їх у тому, що ви повинні бути в змозі піти протягом багатьох років і років, не повторюючи одну рутину.

Візьмемо для прикладу жим лежачи. Є квартира, лава, похила лава, зниження лавці, навіть у військовій печатці, і Арнольд прес. Всі вони працюють ті ж групи м'язів. Тепер додайте широким хватом, звичайним хватом, так і вузьким хватом. Робити їх з невеликою вагою і високим числом повторень або з великою вагою і малим числом повторень. Додати ланцюга, використовуйте гантелі замість штанги, кинути в деяких 21-х і т. д. Є дуже багато варіацій просто до того, що базова вправа, якщо ви використовуєте трохи фантазії.

Не повторюйте тренування, змініть його і ви постійно будете виклик вашим м'язам рости.

+61
MANISH PATHAK 30 жовт. 2018 р., 15:29:31

Я хочу зробити ноги більш симетрично на верхню частину мого тіла. Їм потрібно трохи підтягнутися. Я можу легко досягти цього з вагами, але я хочу досягти її, а не вагу тіла вправи, оскільки я страждаю від болю в попереку і воліють не присідати з гантелями.

Досі я робив спринти і пістолети. Обидва були корисні, але, схоже, я отримав максимум з цих. Також я не є великим шанувальником пістолетів Вони дійсно змушують мої коліна відчувати себе правою. Я поєдную їх з деяким легше вправи, як стіни присідання або присідання стрибати, але я не називаю це для них не зробив нічого особливого. Мені потрібно щось, що буде стимулювати м'язи більше. Якщо не вправу, ніж іншу стратегію, як об'єднати ці набори, повторень і т. д.?

Я довго шукав в інтернеті матеріали, але не можу знайти нічого хорошого для отримання м'язової маси в ногах. Будь-які пропозиції вітаються, спасибі заздалегідь.

+33
RustyTheBoyRobot 2 вер. 2019 р., 01:54:13

Крім того, не зовсім вправи, але я використовую цей лист про стіл розтягнеться на кілька місяців і відчуває, що це допомогло.

Вона займає менше 5 хвилин, щоб опрацювати всі ділянки. Я розпечатав PDF і повісив його в мій кубик стіну, щоб з роботи марити.

+28
RGAlkana 19 черв. 2011 р., 21:21:28

Показати питання з тегом