Я повинен був бігти швидше під час гонки, або я просто більш мотивовані, ніж інші

Минулої п'ятниці я зробив свій перший забіг: 6.2 км я втік 35.58 хв (35.10 Нетто часу), що є моїм особистим рекордом.

Що я знайшов досить дивним, що, хоча я був вже виконується швидше, ніж я коли-небудь робив, перш ніж на відстань, я розігнався трохи за останні 800 метрів або близько того, і навіть серйозно швидко (за моїми мірками) на останніх 200м. Тому я зміг обігнати багатьох інших бігунів, які не бажають або не в змозі прискорити в кінці.

Мені цікаво: я повинен працювати трохи швидше протягом повного гонка досягнувши ще краще всього часу?

Чи всі решта просто приймаючи його легко, не спромоглися спринт в кінці?

Або я просто натисніть його ідеальним, і більшість інших було просто збирається постити під час гонки і не міг прискорити наприкінці більше?

Давайте перефразуємо його, щоб зробити його незалежним від моєї особистої гонки:

Для того, щоб домогтися найкращого часу ми повинні

а) працювати на такій швидкості, що дозволяє нам ледь фінішу на майже постійною швидкістю?

або

б) працювати трохи повільніше, і спринт в кінці до фінішу і повної знемоги?

+813
Fred Faust 2 лют. 2012 р., 12:00:29
35 відповідей

Грег Knuckols написав хорошу статтю про відмінності між чоловіками і жінками , як він ставиться до ваговій категорії:

 • М'язи ведуть себе однаково на всіх: все, що має значення поперечного розміру м'язів і нервової стимуляції.
 • Жіночі скелетних структур відрізняються, де ноги приєднуються стегнах: це впливає на те, що правильна форма виглядає, як для жінки і людини.
 • Талія і стегна розміри зазвичай відрізняються: жінки, як правило, мають менші талії, що означає меншу вагу для присідання і стегна можуть бути ширше, а значить більше хіп-діапазон руху.
 • Менша кількість швидко скорочуються м'язових волокон: це обмежує абсолютна величина ваги жінка може впоратися, і припускає, що жінка може робити більше повторень, при цьому відсоток їх максимум, чим може людина. Ці спостереження не підтверджують на практиці.
 • Гормональні фактори: без "вітамін И" (стероїди), жінки мають більш низький рівень тестостерону і більш повільними темпами збільшення м'язової маси.

Що все це означає, що ви повинні стримати свої очікування прогресу від того, що всі запропоновані програмні обіцянки. Хоча цілком можливо для жінки, щоб безпечно присідати 225lbs (трохи більше 100кг) це займе багато більше для жінки, ніж чоловік. Це може статися не перший рік.

Що стосується ектоморфів (або endomorphs, або mesomorphs)

Ніхто на 100% одне або інше, і будь-яке психологічне профілювання на somatypes було досить доведено бути помилковим. Використання somatypes диктувати тренування або їжа не корисна. Те, що люди говорять, коли вони діагностують як один somatype або інакше:

 • Ектоморф: я не можу набрати вагу, щоб врятувати моє життя (хард-гейнер АКА)
 • Мезоморф: я задоволений тим, як я виглядаю (ця людина дійсно існує?)
 • Ендоморф: я набрати вагу, просто дивлячись на їжу (він же товстун, або мене)

У кожному з цих випадків є гормональні та структурні відмінності в людях, де це здається досить вірним, щоб бути стурбовані. Існує декілька гормонів, які впливають на, схильні ви отримати або втратити ваш жир або м'язи. Скелетні структури визначається вашими генами, і в дуже обмеженій мірі стрес, який вони повинні підтримувати. Я кажу про те, чи є у вас великі рамки або невеликий рамі, що не збирається істотно змінювати з допомогою підняття тягарів. Ви можете отримати трохи більше щільності кісткової тканини, тому що ви підтримуєте вага штанги в доповнення до вашого вагою тіла, але, що не збирається поміняти невелику підставив обличчя крупним розміром людини.

Гормони, які впливають на склад тіла включають (але не обмежуються):

 • Лептин--говорить ваше тіло, що у вас достатньо їжі
 • Інсулін--гормон зберігання енергії (або в м'язи або у жир)
 • Глюкагон- енергія вивільняється гормон (обидві з м'язів і жиру)
 • Тестостерон--тригери HGH1 і мТОР
 • HGH1--людський гормон росту викликає зростання м'язової і кісткової
 • Трийодтиронін (Т3)--гормон щитовидної залози відповідає за виклик організму спалювати жир

Це жодною мірою не є вичерпним або список всі ці гормони. Люди, які мають важкий час набирає вагу, м'язову чи інакше може бути гіперфункція щитовидної залози або підвищеної чутливості до лептину. Швидше за все проблема в останньому питанні. Тіло, ймовірно, сигналізуючи про те, що він поїв добре, перш ніж він є насправді. Часто люди з високою чутливістю лептину може мати труднощі при прийомі їжі більше-це може змусити їх відчувати себе фізично хворим.

Суть в тому, що якщо ви відчуваєте, що не вистачає м'язової розмір ви повинні з'їсти більше. Якщо у вас висока чутливість до лептину, ви, ймовірно, потрібно з'їсти набагато більше, ніж ви робите зараз. У будь-якому випадку ви хочете, щоб мати гарне кількість білка. Хорошим правилом 1г білка на кілограм маси тіла, або 2 г білка на кілограм ваги тіла в день.

 • Щоб набрати вагу: Збільшення як часто ви їсте, а кількість вуглеводів, що у вас є з кожним прийомом їжі.
 • Для підтримки ваги: їж, як ти їси.
 • Щоб схуднути: зменшити частоту і/або суму, яку ви їсте, і знизити вуглеводи до близько 120 г / день.

Як "ектоморф" або схуднути, потрібно їсти частіше незалежно від розміру страв, які вони можуть з'їсти, щоб збільшити їх вагу. Ви повинні побачити, як рухається шкала, і товщі тебе. Важливо стежити за тим, скільки жиру ви купуєте з м'язів. Якщо ви набирають жир швидше, ніж м'язову масу, ви повинні сповільнити умисне переїдання.

+998
jpolley 03 февр. '09 в 4:24

Я почала бігати два дні тому, але я не впевнений, якщо я роблю це правильно.

Мені цікаво знати, якщо є деякі поради та прийоми з приводу запуску DOS і чого не потрібно робити.

Спасибі!

+941
Kyle Sponable 28 лист. 2017 р., 16:36:35
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Хворобливі відчуття ви відчуваєте, напевно, просто крепатура (презервативи).

Що стосується холодної води, то дослідження, які я читав (1,2) змішуються.

Просто виходячи з суто медичної проспективне, "холодна вода" визначається як температура води нижче 68F-77F (20С-25С). Існує чотири фази:

 • Відповідь на холодовий шок
 • Холодна недієздатності
 • Переохолодження
 • Крах Circumrescue

У трійці ви дійсно не потрібно турбуватися, так як вони виходять в основному від повного занурення, втрата контролю м'язів, переохолодження, і в підсумку від пошкоджень себе рятувати. Так що просто дивлячись На холодного шоку. Із ліки для альпінізм, 6-е видання:

Раптове занурення в холодну воду стимулює один або кілька великих задуха інспіраторний, який зазвичай супроводжується гіпервентиляцією і також може бути пов'язане зі значним підвищенням артеріального тиску і серцевого ритму. Люди з серцевими захворюваннями можуть відчувати зупинка серця або фібриляція шлуночків. Якщо голова знаходиться під водою, гпбп рефлексу може призвести до аспірації води і негайно утоплення.

Наступною гіпервентиляцією, як правило, зменшується протягом декількох секунд, щоб хвилин, але можуть бути перебільшені і тривалим емоційним стресом і паніка. Неконтрольована гіпервентиляція робить координації дихання з плавальні рухи дуже складно, що може призвести до утоплення. Теоретично, холодовий шок може статися у воді тепліше, ніж 68 ° F (від 20 ° З), Хоча ці ефекти більш загрозливих для життя при температурі нижче від 59 ° F (15 ° C) і зменшуються при зниженні температури води.

Так що поки деякі люди не стрибати в дуже холодну воду і користуватися нею, інші люди дійсно помирають роблю так. Текст я посилаючись дивиться на польових випадків люди падають або стрибають у холодну воду швидко, так що застосовність цього в нормальних побутових умовах з "холодною водою-це спірно. Незалежно від:

Кращий спосіб звести до мінімуму холодний шок для вводу холодної води у повільному і контрольовано, щоб тримати голову від занурення. Люди повинні зосередитися на отриманні через першої хвилини, пригнічуючи паніку, і свідомо стає дихання під контролем.

Так що, можливо, не просто стояти, а вибух холодною водою на повну. Полегшити в нього.

+929
Eric Petrine 17 жовт. 2016 р., 11:44:24

Існує безліч факторів, що сприяють розмах ніг і раритет людей досягти максимального розмаху ніг, такі як різні розколи. У розмаху ніг впливає на функціональні здібності таких різних стилів бігу так впливає на різні роботи різних стилів і вперед руху, такі, як скакали. Важко оцінити розмах ніг, такі як динамічний розмах ніг, а не динамічний розмах ніг дещо простіше оцінити. Тим не менш, навіть в нединамічних assesssment розмах ніг, такі речі, як ядро скручування можуть зробити це важко, щоб оцінити. Так

Як asssess розмах ніг у різний стилів? Де можна знайти процедури для asssessment розмах ніг особливо для бігунів?

+909
Logesh Veera Kumar 10 лист. 2015 р., 04:28:12

Обидва види навчання мають важливе значення для максимальної продуктивності.

Для роботи-конкретні рекомендації, ви можете почати з Джек Деніелс спосіб. Це включає в себе періодизації і "тренувальних зон", в тому числі і довше "темп" зусилля і коротше, швидше "інтервал" зусилля.

Бігунів Світу)

Пробіг близько 12% від вашого щотижневого пробігу на ваш поріг лактату (ЛТ), або темп темп. При запуску на ЛТ темпі, підвищити економічність бігу і здатність вашого тіла, щоб функціонувати з збільшенням кількості молочної кислоти. ЛТ ПАРЄ є ваш 5-до темпі, плюс 25 до 45 секунд за милю.

Працювати близько 8% ваш щотижневий пробіг в інтервал темпі (ІНТ). Такими темпами підвищує свій VO2 max і вашу здатність працювати в швидкому темпі. Ваш ІНТ Pace розташований у 5-до темпі, від мінус 10 до 20 секунд на милю.

Ви можете використовувати зони серцебиття (як ви згадуєте) або кроків, запропонованих Деніелса таблиць VDOT.

Зусилля темпо/л допоможуть з VO2 Макс підготовки, але традиційні VO2-Макс навчання більш тісно корелює з Деніелса "інтервал" зусилля. Особисто я взагалі темпу зусилля (наприклад, впорскуючи в довгостроковій перспективі) круглий рік, але зосередитися на більш швидше інтервалів по мірі наближення змагального сезону.

Я віддаю перевагу 1к до 2к темп зусилля з більш короткі, інші, або іноді 4-5к схема. Для інтервалів, я схильний йти на трек і зробити 400М або 800м повторює Вт/ бігова відпочинку.

Вікіпедія також має приємний резюме понять і професійну підготовку діапазонів.

+901
Dana Max 25 вер. 2017 р., 01:00:55

10 Мец на велосипеді-це еквівалент ~ 14 миль в годину. Це досить простий ритм і повинен бути легким, щоб витримати якийсь час, якщо ви дійсно ніколи не їздив на велосипеді багато інших, ніж крейсера пляжу навколо блоку.

Ось посилання на мет вправа графіку еквівалентності, існують десятки з них розкидані по мережі, які показують зустрілися для різних вправ.

http://prevention.sph.sc.edu/tools/docs/documents_compendium.pdf

+870
Sinjai 10 груд. 2019 р., 06:31:14

Кардіо спалює більше калорій під час тренування, але гирьовий будує більше м'язів, що в свою чергу підвищує ваш коли RMR (рівень метаболізму). У мене є трохи більше години на тренування кожен день під час обіду. Я повинен витрачати свій час, атлетика, біг, або суміш обох? (якщо я повинен робити суміш, що суміш виглядає? наприклад(10-20% кардіо))

+836
curt harvey 10 лип. 2019 р., 14:36:39

Припустимо, з якихось причин ви не можете робити віджимання, щоб врятувати своє життя. Ви не можете управляти технікою, і це боляче занадто багато. Або припустимо, ви схожі на мене і не можу сісти, щоб врятувати ваше життя тому, що ваші ноги в кінцевому підсумку тягне вас вгору, а не ваші основні м'язи. Тепер припустимо, що ви перебуваєте в середній формі (не занадто худий, не надто круглі) і для простоти розрахунків, що ваше тіло в повний важить 100 кіло. (Причина 100 полягає в тому, що кожен може легко у відсотках і застосовувати це у власній вазі після відповідей повінь в)

З тими параметрами, що частина обладнання(и) в тренажерному залі і скільки вага буде рівносильно пуш-ап, а сидіти і тягнути вгору?

Причини цього питання, як я кажу, я борюся з сидіти злети. Я стаю краще на віджимання і я просто не змогла витримати три підтягування без сліз післямови. Але присідання-це щось я просто не можу зробити. Тим не менш, є машина в моєму залі, що я думаю, прирівняють до сяде, якщо я застосовую достатню вагу, щоб він. А не прошу для себе я подумав, що добре б узагальнити питання, так що більше читачів пропонуються відповіді.

+807
Chels 7 вер. 2016 р., 15:39:10

Я зараз 40. Я зробив деякі підняття тягарів близько 15 років тому і це було весело. Зараз я повернувся до нього, зосередившись на міцність і збільшення м'язи. Я, очевидно, не плануєте стати Містер Олімпія, але я вважаю, це набагато веселіше робити вправи з метою стати сильніше і широченними плечима.

Я не знаю, якщо це може бути суб'єктивне враження, але я не пам'ятаю, скільки треба часу для відновлення після важких тренувань (на 3-й день після плечі і дельтоиды навчання я все ще відчуваю це).

Чи є якась взаємозв'язок між часом, необхідним для відновлення і вік? Це важливо: ваші м'язи не повинні рости, якщо ви не дозволяють їм відпочивати досить довго, а саме хоча б пару днів між тренуваннями, коли ви знаходитесь в ваших 20-их. Якщо часу потрібно більше (тоді скільки?) для людини в його 40-х років, то звичайно для міцності і збільшення м'язи не будуть працювати, і ви повинні якось адаптувати їх.

Крім того, будь-які інші поняття про те, як адаптувати процедури в кілька постарілий організм (ну, крім того, що більш ретельно і прогресивно зі збільшенням ваги, звичайно) вітаються. Може вона працювати, якщо я просто використовувати нормальні тренування і вставки додаткових днів відпочинку (дні м'яка аеробна робота) між ними?


Пізніше редагувати:

З відповіді нижче Беріна Loritsch, а також від іншої відповіді я поступово усвідомлюють наступну річ: принаймні, у віці 40 років, він буде набагато корисніше перестати турбуватися про це і просто піти в спортзал і працювати на знос, як у пеклі!

Але в будь-якому разі, питання цікаве, і я готова прийняти самий корисний відповідь.

+787
Mell0 12 жовт. 2014 р., 17:18:45

У мене була така ж проблема близько 2 років тому, деякі з них, як ви заявили - фітнес-рівня. Я б рекомендував додати Віта-суміш води під час тренування - я пив портали жива вода (я використовую у вигляді порошку) внесли значний внесок у зниження втоми після тренування. Ще одна пропозиція було б наростити, коли ви були далеко від стабільного тренування замість того, щоб стрибати в глибокий кінець і штовхає одну годину тренування.

+769
Brianknell 15 січ. 2010 р., 16:34:28

я тренувався в VFFs за 3 місяці до мого другого марафону. я перейшов назад у Асикс для марафону. вони важкі. я не відчуваю ніякого "розгону". я вірю, що я закінчив швидше, ніж я б в VFFs, тому що я сам натиснув важко потрапити в ціль часу, і моя форма погіршилася, в результаті чого мене просто кидали одну ногу перед іншою і забивають мої підбори кожен раз; це було б тортурами в VFFs.

так що якщо ви хочете, щоб змусити себе у хорошій формі, ви повинні повернутися до м'яка взуття для перегонів. я намагаюся не вводити відгук тут, тому що я був дуже задоволений удару цієї мети, і думаю, що це коштувало (без травм, на щастя). якщо у вас немає такої мети, дотримуватися VFFs. при переході, я не помітив істотної різниці у швидкості VFFs кросівками до точки пробою форма, і хоча я швидше з плином часу, я відношу це повністю до навчання, а не шестерні

+750
bronzini 20 лип. 2015 р., 09:26:08

Я відновлювався у разі здавлення ротатора плеча вже кілька місяців... у мене було кілька заходів на фізіо після поранення, і він відчуває, як це практично краще. Спочатку я не міг робити жодних рухів веслування або вправи грудей, але тепер я справлюся з усім цим за умови, що я не надто важкий.

Єдина вправа, начебто саме він зараз повернувся присідання, навіть якщо просто присідаючи без ваги на турніку.

Я по електронній пошті мій лікар з оновленням і він сказав мені, щоб спробувати короткий важіль навчання, в яких відчуваю себе чудово... і мій наброс, здається, тимчасово піти після пару наборів з них.

Справа в тому, що було 2 місяці тому і моє плече не сильно покращав. Вона буде здаватися для поліпшення тимчасово, але як тільки я роблю присідання назад повертається біль, і залишається на кілька днів.

Чи може бути, що присідання запобігають плече від повного зцілення? Я дійсно не можу думати про якихось вправ, що, можливо, робить це гірше, і багато вправи я роблю відчуваю себе чудово на моєму плечі, але він просто не здається, щоб повернутися до 100%

Причина, я відправляю це, тому що там, здається, не бути багато інформації в інтернеті стосовно присідань і здавлення

+744
Rohit Bandooni 16 серп. 2013 р., 02:36:07

Зменшення плями (тобто втрата жиру, призначені для конкретного тіла) - Це міф. Області, з якої жир видаляється через метаболізм майже виключно функція генетика і гормони, і особливі фізичні вправи, які ви використовуєте не може істотно змінити розподіл в організмі жирової тканини. Просто продовжувати займатися спортом і підтримувати здорову дієту і це майже неминуче, що ви будете в кінцевому підсумку починають втрачати жир з тих зон тіла, які ви хочете поліпшити.

За пропозицією Майкла, кілька джерел, щоб підтвердити мої твердження:

 1. http://www.exrx.net/WeightTraining/Myths.html
 2. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17596787 (результати ухильно: можливо верхній важіль спорт зниження у чоловіків через шкірної складки вимірювання [не точний за моїми прикидками, як гіпертрофія і утримування води може спотворити ці результати], ні у жінок. Висновок говорить: "МРТ виявили генералізований підшкірної втрата жиру залежать від статі, підтримуючи поняття, що зменшення плями не відбуваються в результаті тренувань з обтяженнями.")
 3. http://ajpendo.physiology.org/content/292/2/E394.full (стаття говорить, що розщеплення жиру відбувається переважно в жировій тканині прилеглих до робочої м'язі, ніж покояться м'язи за деякими спостереженнями. Тим не менш, автори роблять висновок, що "[М]руди калорій витрачається під час аеробних, всі вправа тіла, ніж вправи з місцевої групи м'язів, і, відповідно, людина, яка прагне втратити жир рекомендується виконувати вправи для тіла". Немає розумний спосіб інтерпретувати цю статтю як допоміжна поняття "зменшення", як це зазвичай підноситься, тобто втрата жиру, орієнтовані на конкретні частини тіла, без прив'язки до загальної всього тіла-втрати жиру і калорій вимагає активності.)
+705
Kounavi 17 серп. 2011 р., 11:44:46

Я повний новачок у важкій атлетиці, і я намагаюся зробити або програму 5х5. Я вкрай надмірною вагою, і найбільшою проблемою для мене є те, що я, здається, не бути здатним робити сидячи з правильною формою, навіть з мого ваги тіла. Баланс не проблема, я просто фізично не можу ходити на досить низькому рівні.

Я не можу додати вагу кожен день, якщо я не можу навіть виконати вправу. Всі інші ліфти для мене просто в цей момент, і я дуже хочу, щоб дотримуватися цієї програми, але я не хочу робити присідання, якщо я роблю їх правильно. Будь-які поради про те, як перейти до точки, де я можу робити правильний присед форма з порожньою бар?

Я 6' 295

+640
Dnyaneshvar Madavi 29 січ. 2018 р., 16:16:16

Я довгостроковий, високий-частоти споживання безалкогольних напоїв, зокрема Кока-Коли та Пепсі.

У 2015 році я вирішив позбутися від цієї звички раз і назавжди, але це складно. Мій середньодобовий витрата знаходиться між 2 і 2,5 л (70-100 мл).

Типовий розпорядок дня буде -

 1. Прокинувся
 2. Міцна кава з 2 х цукор
 3. 8 ранку банку коли на диску для роботи
 4. 11 ранку банку коли, щоб запобігти маркування/спрага
 5. 12.30 баночку коли з обідом
 6. 3 дня банку з колою за екстремальних сонливість
 7. Можливо 1,2 або навіть 3 банок коли у вечірній час

Я не хочу підставляти напої для дієти або Lite або мах. Я хочу піти, як цукор, наскільки це можливо.

Які наслідки, як позитивні, так і негативні, я побачу в найближчий короткостроковий період, коли я перестану споживати ці напої і як я можу краще контролювати апетит?

Я відчуваю, що мені краще сконцентруватися після вживання, моя творчість і когнітивних функцій відчував себе вище і продуктивніше. Проте я помічаю, що мені стає все більш жвавим і балакучим засіданнях/навколо старші співробітники.

Міркування

 1. Я були перевірені на діабет; я ясно, але бажаю, щоб так і залишалося
 2. Мені 32 роки з досить малорухливим посади (живчик скрам майстер)
 3. Я досить активно; щоденний біг і регулярних далеких походів
+631
Dr Fathima 24 січ. 2020 р., 17:41:50

Ви будете здивовані вигоди ви отримуєте, працює повільніше - ви будете займатися виключно роботою вашої аеробної системи. Якщо це партнер-працює заміни яких-небудь жорстких тренувань (темп, інтервали тощо), тоді ви можете в кінцевому підсумку робить більше хорошого, ніж ви думаєте - на тій підставі, що легкий біг дає хорошу базу.

+606
Sean Elliott 21 лист. 2018 р., 21:56:54

Неможливо сказати нічого поганого з вами. Я не лікар. Якщо у вас є медичні проблеми, зверніться до лікаря.

Але це в сторону, я б сказав, що це нормально захекавшись після довгого набору будь-ліфт з'єднання. Важкі присідання (по 5 повторень) майже завжди залишає мене почуття десь між дихання і втрачає свідомість.

Є речі, які можна зробити після установки виснаження, того гірше, як низький рівень глюкози в крові, зневоднення або електролітного дисбалансу. Тому переконайтеся, що ви їсте досить вуглеводів, залишаючись зволоженою і отримує досить натрію/калію/кальцію. І як сказав Дейв Liepmann, переконайтеся, що ви дихаєте. Це звучить очевидно, але це інстинктивно затримувати дихання, коли ви напружуєте і його легко не помітити.

+583
JPyyyy 6 лист. 2011 р., 17:47:33

Відчуття в правій руці ви відчуваєте, ваші м'язи працюють від вправи як слід. З вправи, такі як віджимання, які використовують обидві руки, щоб виконувати її можна дуже просто, щоб однією рукою робити більше роботи, не розуміючи.

При виконанні вправи ви повинні дійсно зосередитися на проштовхування обидві руки рівномірно. У вашому випадку ваша ліва рука швидше за все не сильніше, але слабкою рукою. Я припускаю з вашого питання, Що ви правша?

+571
Mark Tabor 21 квіт. 2014 р., 17:58:09

Є два шляхи, які можуть працювати разом.

Дієта

Ваше тіло розмір багато в чому залежить від того, скільки ви їсте, а потім, скільки з того, що ви їсте, а потім і фізичної активності. Ключовим моментом тут є, скільки ви їсте. Якщо ви їсте на технічне обслуговування, ваш вага залишиться той же (ви можете скинути жир з плином часу). Ви також можете з'їсти трохи нижче, ніж ремонт (не більше 10%-15% нижче). У цьому випадку ваш вага буде знижуватися, більша частина ваги цього буде втрата жиру. Це також означає, що якщо ви часто їсте вище зміст (час від часу не зашкодить вам), то ви будете набирати розмір, слід це з жиру або м'язів.

Примітка: через деякий час, їдять або під ремонт можуть вплинути на вашу здатність продовжувати стає сильнішою. У цьому випадку, це може принести користь вам є над обслуговуванням на деякий час для подальшого підвищення міцності, а потім вирізати назад.

Навчання

Тренування для досягнення максимальної міцності, як правило, обертаються навколо нижньої повторень в сеті, і зменшити загальний обсяг. Якщо ви новачок, то наступні програми для новачків це кращий вибір на даний момент.

Якщо не новачок, структурувати свої тренування навколо нижньої схемою реп буде надавати більше переваг для ваших цілей. Дотримуючись приблизно 5 або менше повторень в сеті забезпечить більше стимулів для вашого тіла, щоб неврологічно пристосуватися до рухати важкі ваги (це те, що сила-це: ефективне використання ваших м'язів).

Наступна хороша програма з пауерліфтингу або важкої атлетики програми (не означає, що вам доведеться конкурувати) також надамо вам навчання ви прагнете збільшити силу. Поки ви не їсте все підряд, ваш розмір буде більш або менш такий же.

Останнє зауваження: як ви втрачаєте жир, ви, буде здаватися вам більше, навіть якщо ваш розмір насправді нічого не змінилося.

+555
Me Buddh 14 лип. 2015 р., 05:54:21

Тести данк-кращий (на мій погляд) єдиним вірним способом оцінити БФ%. Всі інші видаються досить неточними.

+547
hann783 15 бер. 2010 р., 15:29:13

Все,

Я почав працювати 5 / 6 днів в тиждень з попереднього грудня. Мій режим дня передбачає чергування днів вправ з власною вагою і біг. В цілому я задоволений своєю рутини і побачити помітний стабільні результати. На жаль, як моя сила росте, я починаю потрапило в межі гнучкості мого тіла при спробі більш складні рухи.

Ці питання випливають з грубо надлишкову вагу протягом багатьох років (23 каменю @ 6 футів), але я знаю, що вони можуть бути усунені з мого тіла і запустивши програму тренувань зробив чудеса для мого загального стану здоров'я та фітнесу.

Я досліджував йогу як спосіб поліпшити свою гнучкість, йога би бути хороший матч? Є певний тип йоги, я повинен дивитися, чи є інші форми гнучкого навчання людей мають досвід з?

Я включив мій нинішній розпорядок нижче. Я хотів би включити гнучкого навчання на всі 6 днів, якщо це можливо. Ура

Ваги Рутини (3 Дні)

 • 5 х атомні віджимання (трансивер)
 • 5 х випади (вільне положення)
 • 5 х Спайдермена віджимання (вільне положення)
 • 5 х невиважені присідання (вільне положення)
 • 5 х підтягування (трансивер)

Повторний набір до першого невідповідних повторень кожного вправи

Працює Режим (3 Дні)

 • День 1 : 5к до 35 хв.
 • День 2 : 5к будь-якому темпі
 • День 3 : 5к до 35 хв.
+539
Chirag Galundia 24 січ. 2010 р., 22:18:04

Я серйозний відпочинку склопідіймача. Мені подобається робити влада і Олімпійських підйомників, але знайти над головою присідання частина повного урвати складно. Я легко можу робити сидячи-жим з 185, але я знайти повний урвати складно навіть 115 фунтів. Я хотів би знати, які хороші вправи і тренування допомогли мені поліпшити повний урвати. Я вдячний за будь-які поради ви можете запропонувати.

+504
Keith Rees 9 бер. 2011 р., 05:02:41

Якщо ти не замок, я не вважаючи його. Вони отримали б 0 повторень розцінено в конкурсі, так що вони просто обманюють самі себе, думаючи, що вони роблять багато повторень.

Крім того, отримуючи повне розтяжку м'язів (у цьому випадку найширший м'яз спини і біцепси зокрема) перед початком реп дасть вам більше виплати, якщо ви робите це для навчання, а не просто випендрюватися.

Їх марення буде тримати їх назад, виграш-мудрий.

Якщо у вас виникла якась внутрішня конкуренція, накласти блокування правило. Якщо немає, то люди будуть просто йти вниз так далеко, як їм заманеться, щоб отримати більш високий рахунок, і люди перестануть в різних точках. Блокування правила будуть тримати все чесно.

+421
user182180 27 серп. 2012 р., 15:29:07

Я не знаю програми. Але як боксер я хотів би запропонувати вам спробувати грушу і можна пару, що з масою тіла висить вправ.

+373
mchangun 15 лют. 2012 р., 04:30:06

Як заявив з важкої атлетики вимагає більшість, якщо не всі м'язи, в деякій мірі, однак у ривку і поштовху 2 різних високотехнічним руху, які використовують різні м'язи по-різному.

У той час як силові тренування, як то запропонувала Кейт, це важливо, якщо ви зацікавлені в виконанні важкої атлетики ви зможете швидко знайти програму початкової міцності задовольняє.

Стартова сила вважає "основними підйомниками", тобто жим лежачи, спина присідання й станову тягу, і тренує їх для максимальної сили - переміщення за величиною, що можливо-це, в той час як Олімпійська важка атлетика поїзда для максимальної сили, що люди називають вибуховий рух або рухається відносно велику справу якомога швидше.

Через повільних контрольованих рухів через мінімальний літак, сучасна силова тренування може поїзд незначні допоміжні, стабілізуючі м'язи, але не в тій мірі, у важкій атлетиці, яке вимагає контролю великої ваги, що швидко буде значний крутний момент. Багато спортсменів в контактних включати, принаймні, прибирає в свої програми з цього приводу.

Якщо ви шукаєте важкої атлетики, для задоволення або конкуренції, її варто вивчити, які програми доступні, крім часто зустрічається в сучасному міцність програми. Стартова сила дасть вам хорошу базу, однак якщо ви зацікавлені в олімпійській важкої атлетики доповнюючи його рано методика практика великих олімпійського руху - навіть ручкою від швабри.

+310
tmuecksch 6 лют. 2014 р., 06:03:21

Мені здається, що ви обмежуєте свій прогрес, Перейшовши на провал. Щоб швидко покращити із вправами, що це не найкращий спосіб.

Метод, який я б запропонував би одна називається 'мастила ПАЗ'. Ви б поширювати кількість суб-максимальних наборів (скажімо, 10 повторень) через день, збільшуючи загальний обсяг і частота навчання. Якщо ви робите це протягом тижня і перевірте свої 3 комплекти в неділю знову, я впевнений, у вас буде покращено небагато.

Як тільки вам вдасться зробити 3х12 послідовно, я пропоную виросту трохи, щоб прогресувати. Це можна зробити, помістивши ноги на невелике вікно, наприклад. Як тільки ви управляти 3х12 з цією коробкою, візьміть побільше. Розширений прогресії включають однорукі віджимання або стійка на руках віджимання, Якщо ви хочете зійти з розуму.

(Ця відповідь припускає, що ви збираєтеся для загальної придатності, отже, межа 3х12. Якщо ви збираєтеся більше на витривалість ви можете працювати до 50 поспіль так само легко і тим же методом.)

+263
Chirag Maheshbhai Khetani 28 лип. 2019 р., 18:10:34

Я ходжу в тренажерний зал 2-3 роки тому. Але зараз я рідко ходжу, тому що після перерви я не можу робити будь-кардіо: через 7-15 хвилин на біговій доріжці, я отримую дуже втомився....Я пробував 5-6 разів [протягом року], але це завжди те ж саме.

Ваша проблема, що ви не даєте своєму організму шанс зробити краще кардіо. Один сеанс, коли вам набридне недостатньо. Ви повинні зробити це за один сеанс, потім повернутися в день або два пізніше і зробити це знову. Ніхто не може чекати, щоб бути хорошим в чомусь вони не роблять. (Це буває, але ті щасливі випадковості.) Ви не робите кардіо, так у тебе це погано виходить.

Спробуйте ходити в спортзал і займатися 15 хвилин кардіо, потім не важливо, як вона йде, повертаюся через два дні і роблю 15 хвилин знову. Повторіть цей процес, поки 15 хвилин не так вже й погано, то взагалі 20 хвилин, і так далі. Не чекайте, поки ваше тіло, щоб отримати хороше в кардіо, не працюючих в ній.

+232
pabster 24 лип. 2015 р., 12:48:26

Я б хотіла носити VFFs для бігу, але на жаль у мене чет подібний/довжина ніг і ступні, що зробити це практично неможливо носити. Є недорогі альтернативи, які я міг би подивитися (повний босоніж не варіант)?

Дякую

Примітка сторони:

Я відвідав магазин в моєму районі, і запитав, якщо вони несли НБС. Потім мене пригостили викривальна мова про те, як всі ці компанії знаходяться в ньому тільки за гроші, вони не для всіх бігунів, вона вивчає подология і вони жахливі, навіщо комусь рекомендувати їх, і т. д.

+147
rrasco 8 трав. 2014 р., 05:18:40

Я згоден з іншими відповідями про музику, планування і поступове поліпшення.

Коли справа доходить до поступового поліпшення, я хотів би також підкреслити, що відстеження може бути величезний мотиватор. Який ваш особистий рекорд у цій вправі? Ви можете спробувати пройти його? Якщо ви бігали в останній раз 1 милю, ви можете запустити 1.05 миль на цей раз? Якщо ти підняв 100 кілограмів ти можеш підняти 102.5? Якщо ви закінчили вашу схему за 10 хвилин ви можете зробити це на цей раз в 9:50? Якщо ви сповнені рішучості, щоб хоча б поліпшити ваш останній тренування, ви можете знайти його легше тримати буде.

Щоб допомогти мені відстежувати мій прогрес, я в графіку всі мої тренування з допомогою Microsoft Exсel. Це досить легко для запису числових даних в електронній таблиці і створити графік з нього. Коли ти озираєшся на останні 3+ тижнів запису і бачити лінії на графік неухильно рухається вгору, це дуже мотивує. Ви хочете працювати, тому що ви можете легко побачити, що ви отримуєте з нього.

Інша річ, яку я використовував раніше при бігу постійно даю собі ще 1 хвилину , перш ніж я кинув. Наприклад, я, можливо, розрахований на 45 хвилин. Це зараз вже 30, і я відчуваю себе, як кинути курити. Мої м'язи болять, ноги болять, і я втомився. Але я не відчуваю, що мені доведеться піти, я просто хочу, щоб. Я думаю про себе: "я міг би піти зараз і все одно бути щасливим з самим собою. Мені не потрібно запускати останні 15 хвилин. 30 хвилин бігу-це не погано. Я можу зробити краще пізніше... але, перш ніж я піду, дозвольте мені побачити, якщо я можу запустити ще одну хвилину." При тому, що вже пройшла хвилина, я думаю "ок, це була хвилина, я можу піти зараз. Але... я могла піти тільки одна більше хвилини, перш ніж я це зроблю?". Час від часу я дійсно кинути палити, але часто я знаходжу, що я поверну собі "ще одну хвилину" весь шлях до кінця мого запланованої тренування, і я ніколи не кинути. Це ментальний трюк дає себе, то думати про тільки злегка відтягуючи його, а не орієнтуючись на жахливість того, що залишилося, що дозволяє мені продовжувати.

+117
debuggerpk 5 лют. 2019 р., 11:07:22

Так. Ваша цільова частота серцевих скорочень у відсотках від максимального серцевого ритму. Формула:

(((220 - вік) - відповід) * 0.7) + відпо

Ця формула буде обчислювати на 70% від максимального на основі Карвонен спосіб. Ваш пульс у стані спокою (РЗНИ) повинні бути усереднені за кілька днів (3-5). Ви повинні прийняти його відразу після пробудження, не встаючи з ліжка, і розраховувати загальну ударів за одну хвилину.

+100
Andrey Taptunov 12 бер. 2019 р., 02:08:40
 • наприкінці 30-х років
 • 1.8 метр
 • 85кг

витративши близько 1,5 місяців приблизно

 • 7.5 хв / км
 • 153 СПМ
 • середня ЧСС 155 до 160 ударів в хвилину
 • вертикальні коливання 11см
 • 10км за раз
 • 30км+ за тиждень,

я працюю на швидкість і намагається збільшити СПЖ (в ідеалі 180spm), роблячи ці 2 речі:

 • збереження низького рівня довжина кроку
 • зниження вертикальної oscilation нижче 10см

це дуже незручно в першу чергу намагаюся змусити себе на відміну каденції, але були значні поліпшення. змушуючи мою каденцію я зміг досягти

 • 170 СПМ
 • з 9см вертикальні коливання,
 • і мій середній пульс впав до 150 БПМ+
 • хоча моя швидкість зросла до 7хв / км, на 10 км пробігу.

Я не знаю, чому, свідомо збільшуючи СПЖ і зниження вертикального переміщення не тільки працювати швидше, схоже, зробив зусилля набагато легше на серці.

але я починаю розвиватися болю на зовнішній стороні правого коліна. я чомусь думаю, що моя запущена форма змінилася, або, може бути, збільшуючи швидкість якось загострило вже існуючу проблему, але у мене ніколи не було iliotibial групи Pain при роботі на низьких швидкостях. Близько 4 років тому в мене була аналогічна проблема, коли я не знаю, багато біганини і швидко бігає (але на короткі відстані, близько 2 км до 4 км), але він пішов, коли я переключився на більшій відстані (>10 км) на набагато більш низькому темпі. Чомусь збільшення швидкості призводить до того, що мені iliotibial групи Pain на праве коліно.

Чи є у кого схожі проблеми? Я повинен перестати працювати на каденцію і переключитися на повільний біг? Але я хочу, щоб бігти швидше, витративши на це більше 1 години за раз, здається неефективним, якщо я можу тільки бігти 10км кожен запуск (з-за низької швидкості, це важко для мене, щоб піти вище відстані, не витрачаючи великої кількості часу). Я біг по 150+ СПМ протягом дуже довгого часу, і я думаю, що це причина, чому я повільно, але, здається, дуже важко йти в будь-якому місці поруч 180spm.

+98
Miku Ghoul 5 серп. 2019 р., 06:41:33

Я хочу знати, що таке явище, або якщо він існує, що змушує вас залишатися такими ж темпами, приблизно через 2 години бігу. Зміна швидкості його уповільнити або прискорити відчуває себе трохи хворобливим на перший погляд. Кілька разів у марафонах я застряг в проблему і в кінцевому підсумку працює дуже повільно, щоб спробувати позбутися від болю немає успіх. Кілька разів я втік з такою швидкістю, що швидше, ніж зазвичай, або повільніше, ніж нормальні, де цей темп став єдиним зручному темпі через кілька годин. Сьогодні навіть намагався піднятися по схилу мої ноги майже автоматично продовжити рух на подібні каденції і уповільнення не відчувала себе добре.


Насправді після того, як я встиг пробігти набагато швидше, ніж нормальний для 20 миль, і я хочу повторити цю. Темп був звичайний короткий 6 милю темпами по мені, так їм цікаво, чому і як це було можливо. Хоча Не повторювати його. Сьогодні він був схожий, але у більш повільному темпі, де я не можу прискорити або сповільнити. Якщо явище існує, я б хотів, щоб маніпулювати їм для допомоги в управлінні швидкий марафон або половину або допомогти зробити ультра.

+91
Denjack 14 груд. 2011 р., 05:33:24

Мій тренажерний зал має два види з грудей літають (= грудних літати = метелик) машини:

Тип 1:

enter image description here

enter image description here

Тип 2:

enter image description here

enter image description here

Які плюси/мінуси використання тип 1 і тип 2? Е. Р. профілактика травматизму, впливає на ріст м'язів і т. д.

+60
user181630 31 груд. 2014 р., 17:34:26

Я боюся, що якщо я схудну я буду в'ялої шкіри, чи є спосіб, щоб уникнути в'ялості шкіри при втраті ваги?

+51
Pradip Patil 1 груд. 2010 р., 06:50:42

Якщо ви хочете отримати хороше в кардіо, ви будете мати, щоб зробити більше кардіо!

Поліпшення вашої серцево-судинної системи необхідна постійна активність на вікно між 20 і 60 хвилин (більш просунутий = більше хвилини). Деякі дуже прості рекомендації від Національної академії спортивної медицини

Якщо ви новачок, щоб тренуватися, прагнути до 15-20 хвилин три дні в тиждень, у кінцевому рахунку, працює до 30 хвилин три дні в тиждень. Якщо ви не помірно підходить, ви можете запустити на 20-60 хвилин на день, 5-7 днів на тиждень збільшити серцево-судинну витривалість.

Якщо ви хочете більше інформації, перевірте принципів ФИТТ.

Ось деякі пропозиції, щоб впихнути ще кардіо. Примітка: стежити за тренуваннями ваших класів, так як це важко для нас, сторонніх, щоб оцінити, наскільки інтенсивно (частота серцевих скорочень) вони.

 • Робити кардіо після ваших бойових мистецтв класів.
 • Робити кардіо до ваших класів. Не буду рекомендувати це, щоб почати з, Тому що ви можете стати занадто втомилася для ваших занять! Пити багато води і перекусити, якщо ви робите :)
 • Візьміть один менше клас і провести цей час робити кардіо. (це не означає, що назавжди)
 • Робити більше у ваших бойових мистецтв класу. У простою? Робити віджимання або кілька стрибків, щоб зберегти ваш пульс. Може бути, навіть зробити додатковий "набір" вправ ви практикуєте в класі. Поговоріть з вашим інструктором за ідеї!
 • Зробити час для кардіо. Дивитися будь-який телевізор? Грати в будь-які відеоігри? Можливо відрізати одну годину на обід 30 хвилин?
+11
sivakumar sankar 18 лют. 2011 р., 12:18:45

Показати питання з тегом