Спати потрібно на відновлення?

З точки зору відновлення, чи є різниця між лежачи в ліжку, дивитися телевізор / читати і справді спав?

+288
lehhann 24 трав. 2010 р., 04:13:33
35 відповідей

Я тренуюся щодня - це значить 7 раз на півмісяця. Я змішую його не так часто, але я зазвичай роблю суміш близько 45 хвилин кардіо (або працювати на >10.5 або інтервали на еліптичному на л8), плюс близько 20-25 хвилин, а також статичних Ваг.

Цей візерунок був досить постійним за останні 6 років - я вважаю себе відносно здоровим. Однак, я помітив, в останні пару років, що я отримував синці на руках і ногах. це близько 4-5 на лівій нозі і 2-3 праворуч - в основному на литках. А нещодавно на мої плечі.

Плями варіюють в день-у-День квітів, від рожевого до світло-коричневого до фіолетового, і я цілком справедливо, так це видно. Коли я натискаю на них, вони зникають ненадовго, а потім знову з'являються.

Крім естетичної непривабливості, мені цікаво, як часто зустрічається це. Я думаю, що вони капіляр лопається - але чи є у кого-небудь схожі? Він, здається, не бути в стан шкіри, і я знаю напевно, що вони не в результаті ударів. А хто-небудь знає, як вони відбуваються? Моє припущення, що, можливо, вони відбуваються, коли я напружуватися під час роботи/вага-навчання.

Спасибі!

+935
Quinma 03 февр. '09 в 4:24

Схоже, що при запуску програми сил не вистачає яких-небудь розтягування підпрограм. Мають будь-якій формі робити розтяжку після тренування або на вихідних? Або це абсолютно непотрібна програма?

Б додавши заняття йогою у вихідний день бути шкідливо для вашого прогресу?

+927
Jasbir 1 січ. 2017 р., 10:08:59
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Кардіо-респіраторна витривалість, або КРР, також відомий як аеробний фітнес; це включає в себе виконання вправ на помірному рівні інтенсивності протягом тривалого періоду.

Пошук МАФ https://philmaffetone.com/maf-test/

Це допоможе вам уникнути надмірної підкресливши вашу ЦНС і дозволяють тренувати день у день без втоми.

+918
Shobhit Gupta 9 лист. 2015 р., 15:26:51

Для того, щоб кидати жир тіла, ви повинні виконати деякі типи кардіо. Більшість людей думають, що кардіо потрібно біг або різновид бігу. Кардіо-це насправді збільшення частоти серцевих скорочень. Збільшення серцевого ритму здійснюється на різних бігового руху, тому що вони складні рухи, які вимагають більше кисню, а значить більше серцевих скорочень, щоб отримати кисень. Так що для вашого випадку потрібно здійснювати таким чином, що збирається збільшити ваш пульс. Схоже, ви занадто ваговій категорії. Так може вбити двох зайців одним пострілом. Тримайте ваші тренування ваги для вправ, але збільшити "інтенсивність". Почніть зі скорочення часу відпочинку між наборами на ваші рухи суміші(30 секунд максимум). Ви також можете додати додатковий набір, щоб переконатися, що ви не виснажуємо свій організм. Також дивіться в супер встановивши певні рухи. Наприклад, на день рука робити набір локонів, то набір рухів трицепс спина до спини. повторіть цю послідовність 4 або 5 разів. Роблячи це, він дозволяє вашим м'язам відновлюватися між сетами, тому що ваш імпульсний м'язові групи, але не відпочиває твоє серце, тому частота серцевих скорочень стає вище. Бум! ви робите кардіо! Ви можете почати працювати більше днів на тиждень може бути 5 або 6 днів і один день відпочинку. Що стосується дієти, у всіх по-різному. Одна річ, яка допомагає мені скинути вагу але не втратити сили регулювання карбюратора. Почати харчуватися чистих вуглеводів, таких як горіхи, фрукти і овочі і вирізати білий хліб і макаронні вироби. І ТІЛЬКИ ПИТИ ВОДУ. Всі ці і тримаю парі, ви почнете висовуватися дуже швидко.

+915
JoyceWallaceThem 7 січ. 2013 р., 20:34:06

Динамічний стретчинг-це також дуже важливо, щоб збільшити гнучкість. Але переконайтеся, що ви досить теплою і гнучкої/вільний при виконанні якої-небудь розтягування!!

+879
ispostback 15 січ. 2020 р., 15:39:58

Я програміст. Мені подобається кава, так як він не дає мені спати, я зазвичай п'ю 4 маленьких чашок в день.

Я хочу знати, якщо це небезпечно для вашого здоров'я? Або в якій кількості його потрібно приймати?

+803
coolyoyo 7 лют. 2017 р., 20:28:25

Немає простої відповіді. Це залежить від декількох змінних:

  • Стрес Ви виставили ваші м'язи.
  • Наскільки ви близькі до ваш генетичний потенціал.
  • Наскільки хороші ваші відновлення.

Ви (напевно, виходячи з вашої фітнес як пояснити) можна робити 20 віджимань в день, кожен день, і немає проблем. Однак якщо ви намагалися підштовхнути ваш 1ПМ (один максимум зусиль) лава для преса, ви не зможете зробити це знову завтра. Якщо ви можете, після того, як ви досить підняти і зробити досить сильні, ви не зможете. Зрештою, якщо ваша сила досить велика, то ви не зможете повторити двічі свій максимальний підйом за один тиждень.

В основному тим сильніше ти стаєш, тим більше шкоди ви можете нанести на своє тіло. Надані вам краще на адаптацію, але не з тією ж швидкістю. Ця діаграма нижче показує, що це трохи:

enter image description here

Чим сильніше ви стаєте, тим важче ви тренуєтеся в цілому, і чим важче ви працюєте, тим більше часу потрібно, щоб відновитися і досягти сверхкомпенсации.

Напевно найголовніша причина люди використовують реальних програм навчання (починаючи силу, Madcow, штат Техас, 5/3/1, тощо), оскільки вони намагаються протягнути голку на підйомі, як ніколи не перевищує ваші відновлення (в основному).

Якщо ви знаходитесь на структуровану програму, ви будете знати, якщо ви не відновилися: ви просто не зможете піднімати вагу, як наказано. Якщо ви можете, вітаю, ти сильніше.

Крім того, хворобливість-це дуже неточною оцінкою ефективності тренування.

+790
Stg gbnj 17 лист. 2011 р., 09:23:17

Але у мене тільки дві склянки в день, що здоровий, правильно?

Для всіх цих умов [ободової і прямої кишки, печінки і молочної залози, гіпертонічної хвороби і хронічного панкреатиту, низьке споживання, відповідні денним споживання двох напоїв або два келихи вина (25 г/день), є показано значні ризики. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10790907

"Два-в-день-це нормально" поняття, що розплодилися в суспільстві є помилкою. (Щоб не бути цинічним, але поняття є, ймовірно, посилюється алкогольної галузі. Якщо хто може знайти дослідження, яке передбачає два напою в день не шкідливо, мені цікаво побачити його, але побачити "позитивних ефектах споживання алкоголю" розділ тут перший.)

Подивіться на ці звіти з ЦКЗ. Вони жахливі. Кожна з цих смертей-це, безсумнівно, розповідь. У 2001 році ЦКЗ близько 2,3 мільйона років потенційного життя, втрачених внаслідок несприятливих наслідків для здоров'я від вживання алкоголю (джерело).

Але це допомагає мені заснути:

У низьких та помірних дозах алкоголь спочатку покращує сон. Проте науковий консенсус стверджує, що хронічне використання, в кінцевому рахунку, порушує сон, пов'язані з фізіологією–навіть серед тих, які не відповідають діагностичним критеріям алкогольної залежності. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2775419/

і

Низькі дози алкоголю можуть частково поліпшити сон, але є зниження повільно-хвильової активності, і порушення у фазі швидкого сну, швидше за все, більше 0,32 г/кг. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/6155259

і

Алкоголю збільшується тривалість і частота оклюзійно епізодів у п'яти пацієнтів з синдромом обструктивного апное сну, і привели до помітного збільшення ступеня гіпоксемії у першу годину сну. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7077345

Зниження функції підшлункової залози означає вплив на інсулін, а значить впливає на ріст м'язів. Знизилася сон означає вплив на кортизол, інсулін, і гормон росту, а значить впливає на ріст м'язів (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC297368/).

Це всього лише кілька прикладів фізіологічні ефекти. Існує джерело інформації там доводив, алкоголь впливає на тіло і розум абсолютно нічого хорошого.


Виступаючи в анекдоті, Я знаю, що нічого смачнішого після жорсткої тренування, ніж келих крижаного пива. Я був там. Дві або три пляшки пива кожен вечір після тренування-і я працював кожен день. Нікого не треба переконувати, що це погано. Ви можете відчути негативні наслідки після протверезіла від. Особисто я відчуваю себе негативних наслідків протягом декількох днів після п'янки. Це дійсно гвинти з гормонами. Я не зміг домогтися серйозних успіхів з моє навчання, поки я не здався, і я думаю, це те ж саме для більшості людей. Ви не знайдете якихось спортсменів, які регулярно п'ють.

+776
jdpiguet 2 серп. 2014 р., 23:38:55

Вам знадобиться дисципліна і сила волі для всього життя. Вправи дійсно допомагає їх розвивати, але є якісь спеціальні вправи, або конкретного мислення, або навіть продукти харчування, які допоможуть вам освоїти дві якості?

+765
Nick Pavlov 22 трав. 2018 р., 09:34:18

Кількість калорій ви спалюєте в даний момент часу залежить від того, наскільки фактичний фізичний труд ви робите в той час, не на те, що тип вправ ви робите, або як швидко ви це зробите.

Коли на гіпокалорійной дієті, ви можете втратити частину м'язової маси під час тренування на витривалість, але менш імовірно, що під час тренування опору (Таблиця 1, в PubMed, 2017). Високобілкова дієта може допомогти вам запобігти втраті м'язової маси (див. ту ж статтю).

Я не впевнений, якщо виникають перерви під час тренування на витривалість можуть допомогти вам запобігти втраті м'язової маси.

На закінчення, вам втратити жиру в організмі, коли ви знаходитесь на гіпокалорійной дієті і робити вправи на витривалість або опір, або не тренуватися. Кращий план-це той, який ви можете дотримуватися довгостроковій перспективі; немає необхідності обдумувати всі цифри.

+731
user2119 1 вер. 2014 р., 14:39:53

Примітка: нижче загальної деформації/розтягування лікування. Ваше лікування може відрізнятися, ви повинні бути інформовані про власного болю і звернутися за медичною допомогою у разі необхідності.

Рис - відпочинок, лід, стиснення і висоти. Це те, що ви хочете зробити у перші 24-48 годин для напруг і розтягувань. Після цього ви можете почати робити легкі фізичні вправи, як ви можете витримати. Лід після активності, і чергуються з вологим теплом, щоб допомогти вести зайву рідину із тканин.

Телята складно, так як під час бігу і стрибків, вони є основними амортизатори для ніг, тому легко повторно травмувати їх або відкладати їх зцілення буде дуже важко, дуже скоро так що будьте дуже обізнані про те, як ви і ваші ноги відчувати.

+693
Skipe 19 квіт. 2018 р., 16:53:35

Я ніколи не чув терміна "вода-жир" або "складний жир". Однак існує два поширених способів, що люди будуть ділити людського жиру: визнання або коричневий або білий жир або черевної порожнини або підшкірно-жирової клітковини.

Бурий жир і жир білий

Біла жирова tissute (я.e білий жир) є найбільш поширеним типом жиру в організмі людини, і робить майже всі жирові відкладення у дорослих. Коли люди думають про жирової тканини, це те, що вони зображають - багатий механізм зберігання калорій. Він має невелику функцію терморегуляції температури тіла через insultation, але promarily калорій тканини для зберігання.

Бура жирова тканина (я.е бурого жиру) - це відносно нові знайомства. У людини бурого жиру тільки дійсно з'являється у вимірних кількостях в новому народжених дітей. Перш ніж вони навчаться тремтіти, коричневий жир-це тканина, яка споживає калорії активно (а не пасивно) провести тепло тіла. Дуже рідко можна побачити природно зустрічаються у дорослих людей, і деякі дослідження ведуться, щоб побачити, якщо ми можемо стимулювати зростання бурого жиру у дорослих, щоб допомогти втрати ваги.

Живота проти підшкірного жиру

Інший основний спосіб людей класифікувати жиру менше про її макіяж та багато іншого про свою позицію в організмі.

Підшкірний жир - це зайвий жир, який зберігається під шкірою, але зверху м'язів і від органів. Знову ж таки, це класична картина того, що люди думають про якості жирової складки на вашому тілі можна прихопити.

Черевний жир - це зайвий жир, який знаходиться усередині черевної порожнини, тобто під АБС. Це в першу чергу такої ж тканини, як підшкірний жир. Основна різниця в ризиків для здоров'я, пов'язаних з абдомінальним ожирінням, проте це важко ізолювати, а якщо ви маєте велику кількість жиру в черевній порожнині, ви, швидше за все, вже є велика кількість підшкірного жиру, а також.

Зрештою, це не має значення, який тип жиру ви

Це міф про те, що ви можете орієнтуватися, де ви втрачаєте жир. Жир прибутків і збитків-це системна зміна, яке має відношення до вашої генетики і гормонів. Якщо ви шукаєте на отримання здорового мінімізуючи ваш жир буде мінімізувати його системно, і способами, які найбільш вигідно. Ви ніколи не зможете позбутися від жиру повністю, навіть черевної жир і жир навколо органів відіграють важливу роль у регуляції гормонів.

Просто їжте здорову, фізичні вправи, і прагнути, щоб позбутися від жиру - але не хвилюйся про те, де і як жир сходить, і ви будете задоволені результатами.

+671
Ben Lau 28 трав. 2014 р., 03:55:27

Я був в моєму місцевому тренажерному залі два рази на тиждень протягом декількох років. Коли я тренуюся в тренажерному залі на еліптичному тренажері я завжди намагаюся обмежити мій максимальний пульс для 162bpm (200-мого віку). Я теж намагаюся спалити якомога більше калорій за цю межу.

Я зазвичай працюю за 40 хвилин. Мій пульс повільно будує через це час і в останні 10 хвилин я або сповільнити або мій пульс піде вище 162. Але нещодавно я помітив, що роблячи глибокий вдих і утримувати дихання на 3-5 секунд, здається, щоб змусити мій пульс, хоча я як і раніше здійснюється в тому ж темпі. Хто-небудь знає, що викликає цей ефект? Він працює тільки протягом короткого періоду хвилину або дві, перш ніж я отримую зовсім захекався і доведеться знову повернутися до прискорене дихання.

+664
Asia Raven Bennett 9 серп. 2016 р., 14:31:45

Наскільки щільно/втратити ваші стегна і стегна? Якщо ви зазвичай проводите багато часу в сидячому положенні, ваші згиначі стегна стають виключно туго... на жаль, робота не відпускає їх. Якщо ваші стегна і стегна вузькі, погляд на йогу.

+620
Patrick Vincent 8 серп. 2017 р., 11:44:39

З-за ваших цілей, я б сказав, що план підготовки не треба.

Для деяких людей, скажімо, які намагаються запустити свій перший 5K, план потрібно будувати їх до цього моменту. Однак це не є необхідним для вас, тому що ви вже змогли досягти своєї мети, який працює в декількох дистриб'ютори в кваліфікації 5k в тиждень.

Єдине що я б запропонував покласти в неї просто стежачи за будь-які зберігаються болі в суглобах. Якщо це станеться, то змінити що-то (туфлі, пробіг на тиждень, запущена форма).

+598
Seraph 1 лип. 2014 р., 08:00:37

Ви повинні мати свій тип м'язів визначається. Ви можете зробити це шляхом генетичної експертизи. Ви можете мати СС, СТ або генотипу ТТ по маркеру rs1815739 (у людей є два примірники кожної хромосоми).

Чч двох робочих копій Альфа-актинин-3 в швидко скорочуються м'язових волокон. Багато світового класу, спринтери та деякі спортсмени у даного генотипу.

КТ однієї робочої копії Альфа-актинин-3 в швидко скорочуються м'язових волокон. Багато світового класу, спринтери та деякі спортсмени у даного генотипу.

ТТ немає робочих копій Альфа-актинин-3 в швидко скорочуються м'язових волокон. Кілька світового класу спринтери мають такий генотип, але багато спортсменів світового рівня витривалість зробити.

Після того як ви отримали свій результат, він може виявитися корисним.

І нарешті, м'язові волокна тільки сприяє мала частина загальної спортивний результат. Інші фізичні характеристики, такі як легкий потенціалу та поведінки, такі як регулярні тренування, також важливо внесок у вашій доблесті в спорті.

[...]

Одне дослідження подивився на групу грецьких підлітків, які були перевірені на різні фітнес-заходи, пов'язані з силою та витривалістю спорту. У цій групі генотипу ACTN3 ніяк не вплинув на дівчаток, але хлопчики з ТТ генотипом були значно повільніше, 40 м спринт. Цікаво, біг був єдиним подією влади, що різні варіанти ACTN3, здавалося, вплинути. Для діяльності як кидати баскетбол і стрибки в повітря, продуктивність залежить від генотип.

[Одна теорія для пояснення цього твердження: ACTN3-генотип м'язи полагодять швидше]

Передбачено повторне використання м'язів, під час стрибків використовує тільки як тільки м'язи, збитки не є проблемою. [...] Альфа-актинин-3 також може вплинути на спортивні результати в силу своєї ефекти від використання кисню в м'язи.

Це цитати з веб-сторінки на гені ACTN3, від typisation компанії геном. (Даний контент знаходиться за платний доступ, тому я не можу посилання на нього)

Які фітнес-цілі ви намагаєтеся досягти?

+536
Ninja 22 черв. 2017 р., 23:46:07

Якщо ви хочете зробити цей маршрут, я настійно рекомендую вам використовувати туроператора. Вони знають місцевість, погода, місцеві жителі і зробить вашу поїздку дуже безпечною.

На основі популярного паломництва туроператором маршрут займає 3 дні. http://www.yowangdu.com/tibet-travel/mount-kailash.html

Деякі тибетці зробить усе 32 миль (52 км) ланцюг в один довгий день (близько 14 години), але він є загальним для відвідувачів, щоб взяти три дні, при цьому основний маршрут:

  • 1 День: Дарчен – Drirapuk Гомпа
  • День 2: Drirapuk Гомпа – Zutrulpuk Гомпа (Також Dzutrulpuk)
  • День 3: Zutrulpuk Гомпа – Дарчен

2-й день буде найважчим днем, як вам доведеться перетинати долма Ла-Пас, в 18,471 футів (5630m). Цей прохід заблокований снігом до квітня.

enter image description here

Рекомендації для вас, щоб подзвонити туроператору і запитайте їх, яку підготовку ви повинні зробити. З точки зору акліматизації є сенс їхати на 3 дні за те ж відстань в Шотландії (знову ж, з лідером горою за підтримку).


Але я хочу піти туди без супроводу, гідів, страхування і т. д.

Якщо ви хочете, щоб викинути всі окови, використовуючи тур, щоб дати вам розумні, досвідчені, поради по підготовці кадрів для регіону і бажаєте зробити похід, то ви хочете, щоб достатньо посилено тренуватися.

Зверніть увагу, ви повинні отримати дозвіл і дістатися до гори не простіше небудь, дивись: http://wikitravel.org/en/Mount_Kailash

Навчання вам потрібно буде прив'язаний до місцевості, що ви будете.

  1. Незнайома Місцевість Навігації
  2. Висота над рівнем моря

1. Незнайома Місцевість Навігації

Для підготовки до навігації хорошою практикою буде отримати грубо намальована карта районів міста (ручна розпис/суспільно-інформаційна картка). Купити обстеження постановою районі і спробувати перейти геть-шлях за маршрутом всіх частин. Подія, як десять торс (але для дорослих) ідеально підходить для відпрацювання цього навику. Натисніть ваші місцеві бессвязних/пагорб-пішохідна групова або локальна відкритий магазин за допомогою в пошуку подій по практиці.

На щастя, маршрут досить добре подорожував і тому у вас не повинно виникнути величезна кількість труднощів, які зупинилися на шляху.

2. Висота над рівнем моря

Маршрут на гори знаходиться в районі 4-5000м. над рівнем моря. На цій висоті рекомендується ходунки (ніде у світі) переносити балони з киснем. На додаток до кілька днів акліматизації, як ви зробите свій шлях до гори ви повинні обов'язково спробувати і отримати певну витримку, щоб ходити на висоті. Це можна зробити скрізь, де є гори чи горбиста діапазону. Ви хочете, щоб прагнути отримати якомога більше часу гуляти на 5000м., в ідеалі з лідером горою за підтримку і поради. План на пару 3 день ходить на висотах 2, 3, 4/5км над рівнем моря на різних вихідних. Тримати дистанцію коротку, але впливу високих.

+434
SoloKyo 23 вер. 2018 р., 17:14:06

У мене немає ніяких велоспорт, але я зробив мікс тренування на витривалість (біг) і силові тренування в якийсь момент. Справа в тому що ти не можеш бути хороший у всьому. Тому я б запропонував наступне:

Я зводжу до мінімуму, що ви не потрібні для поточної мети

Присвятити один день тільки на грудях, ще один на руках і ще один на плечі точно перебір для цієї підготовки. Я запропонував би покласти все це в один день в тиждень. Зосередити увагу на основних рухів для підтримки сил/розмір в залежності від того, що є найбільш важливим для вас.

Більше другий на велосипеді

Як ви готуєтеся до змагань, ви повинні підняти вашу частоту їзда на велосипеді, як поправитися на велосипеді і покращувати вашу витривалість. Я б запропонував вам це читати Бен Грінфілд. Він передбачає (серед багато іншого), що для тренування витривалості, спортсмени повинні зробити 80% роботи на витривалість і 20% ВІТ. Протягом 5 днів в тиждень їзда на велосипеді плану, що буде означати 4 заняття на витривалість і одна ВИИТ в тиждень. Сесій на витривалість повинна бути довший або коротший, залежно від тренування в цей день.

У III зберегти присідання і Deadlit

Особисто я ніколи не рекомендував би хто-небудь зупинити самозахоплення або тяги в рамках підготовки до такого роду змагання на витривалість. Маючи потужні стегна безсумнівно допоможе вам виробляти більше сили. Однак здається, що маючи тільки один жорсткий день тренувань в тиждень для кожного буде дуже втомлює і менш продуктивно, ніж поділ, ніж на 2 тренування та не менше кожен раз, що дозволяє для більшої ефективності при їзді на велосипеді після. Дослідження показують, що більш високі частоти краще працюють, ніж раз на тиждень. Я хотів би запропонувати вам в цій статті якщо ви зацікавлені у знаючи, що реп діапазону використовувати і чому.

IV в Спліт

Ось що я буду робити. Які-небудь зміни ласкаво просимо:

День 1: - Присідання максимум зусиль (більш стійку позицію на стегна і сідниці) - Середній велоспорт сесії (все, що ви знайдете засіб для вас)

День 2: - тривалих велосипедних сесії

День 3: груди, руки, shoudlers, назад. Зосередити увагу на основних варіацій. Жим лежачи, жим на похилій, ЗНМ, покачати прес, підтягування, рядків... всього 4 комплекти жим лежачи, покачати прес, підтягування і розширеним набором кучері з розгинання на трицепс наприклад

День 4: HIIT сесії

5 день: присед і задубілі ноги deadlifts для обсягу (3*5 + 3*15 наприклад) Короткі велосипедні сесії

День 6: довгі велоспорт сесії

День 7: Відпочинок

Таким чином, ви можете відпочити, зберегти сили і розміру де, зараз це неважливо, вам трохи міцніше там, де це важливо і поліпшити вам багато витривалості.

Також я б запропонував прицілювання дуже низька на початку підготовки, коли справа доходить до тривалості велотренування і вага на присідання і станова тяга. Почати легко, а більше і більше протягом тижня, щоб переконатися, що ваше тіло адаптується до більш високій частоті.

Я сподіваюся, що це хоч якось допомогли вам. Удачі для вашого заходу !

+432
jpmh 10 лип. 2012 р., 06:27:57

Найголовніше у вас є-це впритул сесії в середу/четвер. Мої знання кроссфіт полягає в тому, що основна увага приділяється загальної фізичної підготовки (ЗФП), так і весь організм в цілому страждає кожен раз.

Я очікую, що в четвер буде день ви боретеся на все з-за залишковою втоми від сесії в середу, але якщо це не так, то винуватцем може бути занадто багато відпочивають.

Є дві речі, які ви повинні тримати очі на, чи збираєтеся ви на ГПП або більш спеціалізованої підготовки:

  • Занадто багато втоми/не вистачає спокою
  • Занадто мало роботи, не вистачає стимулу

Поширюючи речі протягом тижня трохи більш рівномірно, ви, ймовірно, є кращий розподіл тренувальних навантаженнях для відновлення, щоб допомогти вам оптимально поліпшити. Два спина до спини сесій з чотирма вихідними днями пізніше, може бути даючи вам занадто багато відпочивають, незважаючи на важкі тренування стимул.

+392
Thanh Truong 8 квіт. 2018 р., 23:30:52

фітнес для початківців тут. Сподіваюся, хтось може поділитися деякими альтернативами на кардіотренування для худого людини?

На якомусь тлі, я можу зробити, щоб вразити тренажерний зал як мінімум 2-3 рази в тиждень. Я ектоморф тіла-типу, що означає, що у мене високий обмін речовин і дуже легко схуднути. Моя мета-мати витривалість, щоб грати випадкові гри в баскетбол, не задихаючись занадто багато, або послідовно працюючих на 5к. Я займаюся бігом вже близько 4-5к раз на тиждень протягом 3 місяців, тому що я боюся втратити занадто багато калорій, якщо я занадто часто бігав. Я дійсно не вважаю, що будь-яке поліпшення в моїй витривалості, кожен біг і раніше відчуває себе як утомливо, як раніше.

Я повинен тримати такий темп? Або робити пробіжки, частіше як 2 рази в тиждень і збільшити мій щоденне споживання калорій? Заздалегідь спасибі!

+390
Stephen Blank 18 лист. 2014 р., 15:56:45

Чи це нормально чи ні залежить від того, наскільки значна різниця. Це нормально, щоб бути трохи асиметричною. Жодна частина вашого тіла точно симетричні.

Якщо це досить значні для того, щоб вас турбувати, то слід враховувати, роблячи вправи, які є незалежними для кожної м'язової Печ. Це корисно, тому що навіть якщо ви намагаєтеся, щоб збалансувати його, з пуш-апом або штангою лавці, ваше тіло може компенсувати слабку сторону, натиснувши на слабкі сторони швидше. Фізика це змушує зрушити вагу в меншу сторону. З чимось на зразок однією рукою віджимань або гантелей лавці, не можна переносити вагу з однієї сторони на іншу, так що ви повинні мати рівний розвиток.

Для роз'яснення у відповідь на ваш коментар нижче, що ви повинні зробити, це незалежні фізичні вправи однаково (однакову вагу, кількість повторів і підходів) для обох сторін. Це буде легше для найсильнішої боку і складніше для слабких, тому слабкі будуть рости більше. Не робити так може створити дисбаланс там, де раніше не було жодного. Наприклад, робила тільки одну руку з гантелей лава може викликати дисбаланс у ваш біцепс, так як біцепс бере участь в якості стабілізатора в жимі дБ.

+371
Regis Zaleman 24 вер. 2019 р., 17:08:19

Розтяжка розкріпачитися, або стретчинг, щоб збільшити вашу гнучкість? Розтяжки, щоб послабити почувається добре для мене, якщо мої м'язи болять від попереднього тренування. Розтягнення збільшити свою гнучкість, я ніколи б класифікувати як " почуває себе добре.

Для мотивації, вибрати час або вправа ви робите часто, і завжди роблю короткому відрізку з цим. Наприклад, кілька років тому, я хотів доторкнутися до підлоги з задерев'янілих ніг. Кожен раз, коли я хотів використовувати туалет/туалет/туалет/[вкажіть бажаний термін тут] я б зробила короткий проміжок розтягування (10-20 секунд). Він зробив свою справу: після декількох місяців, я досяг своєї мети.

+343
therobinkim 26 вер. 2017 р., 16:05:21

Багато хороших відповідей тут, так що я буду тримати його простим.
1) роблю те ж саме кожен день зробить вас (і Ваше тіло) нудно з подразником. Замість того, щоб спробувати буде важко в один день і просто в наступний. Повторити і зняти на 1 день в тиждень.
2) почати повільно і поступово нарощувати. Організму потрібен час, щоб змінити. Відстежувати і намагатися сказати 10% в тиждень з "вниз" тижня кожні 3 до 4 тижнів.
3) силові тренування Напевно з або без ваг.
4) Дивимося дієту і збільшити споживання води.Чимось схожий на це...
Тиждень 1
1 день - 45 хвилин кардіо (важкий день)
День 2 - 20 хвилин кардіо (легкий день)
День 3 - 20 хвилин кардіо була 15-хвилинна силове тренування (важкий день)
День 4 - 20 хвилин кардіо (легкий день)
День 5 - 30 хвилин кардіо (важкий день)
День 6 - 20 хвилин кардіо
День 7 - ВідпочинокЗразок Прогресії:
День 1 - додати 5 хвилин тиждень Тиждень до 4. Тиждень 4 відкат до 45 хвилин. Повторювати з 5 тижня початок на 55 хвилин.
Додати 5 хвилин тиждень в день 5.
Додати більше 1 дня навчання ваги
Зберегти "легкі" дні під 30 хвилин.Пам'ятайте, що це "повільно" прогресія якщо ви дійсно хочете, щоб це було зміну життя. Це має стати зміна способу життя, а не тільки короткострокові рішення. Чим повільніше будують, тим менше ймовірність прогару. Удачі!

+334
judith victor 25 серп. 2010 р., 03:00:28

Я просто пошук в інтернеті для "вправи спритність".

Є купа вправ з допомогою мотузки/лямки сходів, зміна напрямку руху свердла, там-та-спинами, все, що кидає виклик вашої пропріоцепції і т. д.

Також дивіться мій стукач навчання посади; вибухівки спрямованого зміни цінні.

Якщо ти конкретно про час реакції, дриль реакція: все, що починається/закінчується на конкретні репліки (репліки партнера, випадковий або постійний таймери тощо) Допоможе.

+297
Michael Seidman 15 лют. 2018 р., 17:34:08

Я роблю вправи на регулярній основі. Однак, цим літом я буду на 4-тижневу відпустку.

Я бачив це питання: Що таке хороший режим тренування Для подорожі/відпустку/і т. д.? і це: які кардіо вправи можна виконувати без тренажерної зали або фітнес-обладнання?, остання рекомендувати цей список маси тіла тренування.

Втім, не тільки я очікую, щоб мати доступ до фітнес-обладнання, але робити підтягування, м'язи-ДБЖ і т. д. буде складно без шафи якийсь.

Які вправи потрібно виконувати, щоб залишатися хоча б трохи у формі під час подорожі? Особливо з урахуванням широкого характеру кроссфіт (я шукаю, щоб зробити більше, ніж "просто" біг).

+291
paulojean 22 квіт. 2016 р., 18:49:38

А. Це за умови, що всі 3 учасника мають однаковий досвід, поживних речовин, генетика/потенціал, програми і т. д. Сон-це одна з найважливіших речей, поруч з харчування, коли справа доходить до побудови вашого тіла. Також запобігає хвороба Альцгеймера і підвищує імунітет.

Якщо ви сидите на дієті, але не отримує достатню кількість сну, 70% від усіх вагу, який ви втратите буде виходити від м'язів, а не жиру, наш організм стає стійким при подачі жиру, коли це underslept"

-Експерт з сну, невролог доктор Метью Уокер

Дуже рекомендую його книги Чому ми спимо: розкриття сили сну і сновидінь.

+271
Kathleen Lao 9 трав. 2010 р., 16:51:27

Задати спортзал, якщо вони продають його. Я насправді не бачила тренажерний зал, де вони не служать протеїнові коктейлі.

Якщо вони не: запитайте їх, якщо ви можете використовувати свій холодильник, так що ви можете принести свій власний коктейль.

+225
Steve Hein 20 жовт. 2012 р., 23:13:58

більше габарити-більше маси. Зробити нижній частині спини вправи bodywieght, як лежачи на животі на підлозі з руками в різних положеннях і піднімаючи стовбур. Крім того, і це стосується wieghted присідання і присідання bodywieght, не блокуйте коліна і йти тільки до тих пір, поки ви починаєте відчувати полегшення в напрузі. Ви хочете напруженість у ваших ногах весь час, а не тільки частини респ. Йти тільки між 3-7 дюймів, якщо це необхідно для повноти респ. Його наука і його називають час під навантаженням.

+221
Leifb 29 лип. 2011 р., 02:22:17

Як і багато речей, відповідь на це питання повністю залежить від того, які ваші цілі. Я збираюся вийти на кінцівки і сказати, що ви, схоже, більше цікавило підтримання ваги і серце/тон легенів, ніж ти на тренуванні або набратися сил.

Будь ласка, подивіться ці посилання , щоб отримати почуття для того, що відбувається, коли ваше серце знаходиться на різних рівнях інтенсивності. Як тільки ви знаходите опис, який відповідає вашим цілям краще, ви хочете зупинитися В або близько цієї зони якомога довше. Для ваших цілей, я думаю, що ви були б найбільш зацікавлені в аеробній зоні, яка знаходиться в досить зручному темпі, що ви повинні бути в змозі підтримувати майже всі свої поїздки на велосипеді.

Щоб отримати уявлення про те, де ви знаходитесь в свій серцевий ритм, просто покладіть пальці на шию і підрахуйте удари за 15 секунд, поки ви чекаєте кінець світу або що-то. Ви, напевно, звикнути до того, що зони відчуває, як досить швидко.

+212
user247021 14 черв. 2013 р., 17:29:29

З вашого висловлювання я розумію, що ти зробив якийсь рух веслування. Оскільки Гребля-це рух, де найширші задіяні як великі м'язи, напевно, опір не було достатньо великим.

Для виправлення постави я б рекомендував групу тягнути повертає: Картинка, що показує рух

і вправи для рук.

Ось кілька роликів, які показують вправи: https://youtu.be/A-MZOdHH3Nc і https://youtu.be/l2VQ_WZ8Bto

Я також рекомендував би працювати в кількох наборах по 15-20 повторень, замість одного все-ауту.

+196
Mariah 10 серп. 2011 р., 08:56:40

Переверніть його(рюкзак) на фронт, чувак...повісити його з ніг, бути творчим. Розміщення буде приносити допоміжні м'язи, але якщо ви хочете акцентом на сідниці, просто оберніть його навколо передньої, це потягнути руху, вага буде зосереджений у вашому центрі, і не повинен заважати здійсненню на всіх (плечі може бути)...

До речі 5 віджимань поспіль? Чому б не перейти на 10? чи 15?

+113
user77276 2 бер. 2016 р., 11:41:59

Я хочу визначити мій АБС.Я хлопець і я хочу, щоб визначити нижню АБС.Я їм багато овочів,фруктів і т. д.,білок та ін. Я теж роблю вправи.Що б ви порадили мені зробити, щоб визначити свій нижній прес.

+87
Ethan McCracken 25 серп. 2016 р., 12:52:38

Напевно, немає. Тренування з пауерліфтингу (повністю сила-орієнтований) передбачає уникнення невдач, зберігаючи число низьке число повторень, і відпочиває багато між підходами, жоден з яких реально сприяють "горіти" під час тренування або хворобливість після.

Павло Tsatsouline дав таку відповідь на подібне запитання під час інтерв'ю:

Одна річ, Звичайно, ви не можете використовувати болючість, як показник прогресу. Єдиний значущий вимірювач є збільшення своїх сил і м'язової маси. Болючість не значить річ.

І про ймовірність болючість від Пауерліфтинг-стиль навчання:

Якщо вони підуть на низьких реп, важкий, невичерпний навчання — три комплекти три або п'ять сетів з п'яти — вони не буде хворіти.

+36
Thuriya Thwin 24 квіт. 2013 р., 12:04:38

Я працюю, але не регулярно, за останні 5 - 6 років. Я просто відновив свої тренування з певною регулярністю (10 - 12 днів в місяць або близько того) пару місяців тому.

Після моєї тренування, я відчуваю себе дуже втомленим і загальне нездужання, дискомфорт протягом усього дня, а іноді навіть на наступний день. Вона займає близько 2 - 3 днів для мене, щоб відчувати себе повністю відпочив і знову омолоджується.

Це те, що мені доведеться звикати чи є щось, що я можу зробити, щоб поліпшити спосіб, яким я відчуваю себе після тренування?

+31
user656820 24 груд. 2018 р., 19:48:52

Ні, це не треба робити які-небудь летить на всіх. Ви можете стати надзвичайно сильним і сексуально, просто робити елементарні штангою з'єднання, як я вже говорив в іншому відповіді на один з ваших питань. 2 години-це довгі тренування, багато експертів припускають, більш ніж на годину роботи встановлюється контрпродуктивно. Але я в основному читаю сила літератури і ви робите бодібілдинг.

+14
user196563 12 лют. 2011 р., 01:55:14

Показати питання з тегом