Запобіжні заходи для труднощі, з якими стикаються на перший день в тренажерному залі

Це був досить поганий день в тренажерному залі, і це теж мій перший день. Мене знудило після того, як роблять лише 20 присідань у заключній сесії дня.

Я новачок у фітнес і не знаю, занадто багато умов і я не раніше здійснюється. Я програміст по професії.

Я зробив кілька підйомників, преса, віджимання, підтягування, розтяжка. Що ніяк не вплинуло на мене тільки маленька м'язова біль з-за причина в тому, перший день в спортзалі, я вважаю. Я зробив тренажерний зал 4 роки тому лише 4 міс приблизно. Тепер я думав, щоб почати знову.

Вправу слід: В Вага: 3 сети з збільшенням ваги однієї плити. Начебто нижче 1-й набір: 15кг 15times 2-й набір: 30-40кг 12times 3-й набір: ж або більше 10 разів

В інших: 20times як 20 присідання або розтягування варіації.

Як я втомилася після майже 50 хвилин вправ, я попросив тренера залишити і він дав мені останні дві речі, 20 присідань і хрумтить рука (для зміцнення кулака), але після виконання присідання в моєму тілі стали відбуватися дивне почуття. Я відчував, що втрачає свідомість і ООН легко дихати. Після декількох хвилин відпочинку я відчував, блювоті і після блювоти все було добре.

У блювотної маси, він був вчора води і кілька частинок їжі з вечері.

Моє питання: 1. Чому це сталося після присідань тільки? 2. Які заходи я повинен прийняти так що, якщо мій тренер буде погано, я можу допустити нашкодити собі?

+26
henceproved 12 трав. 2018 р., 05:57:57
38 відповідей

Я розумію, що аеробні вправи дуже корисні для здоров'я, але у мене завжди є сумніви з приводу тренування м'язів. Я знаю, що бодібілдинг робить вас важче, сильнішим і більш привабливим, але це дійсно корисно для здоров'я в довгостроковій перспективі?

Або дозвольте мені сказати це так: припустимо, що немає сил тренуватися, Б аеробні вправи регулярно, не з фізичної підготовки. Припускаючи всі інші умови такі ж, мені здається, що тривалість життя буде набагато довше, ніж А і С, а тривалість життя може бути трохи більше, або навіть не обов'язково більше, ніж С. Я прав?

+954
Jason Cutler 03 февр. '09 в 4:24

Яєчні білки використовуються для м'язового відновлення і зростання. Кількість яєчного білка ви "повинні" з'їсти варіюється від людини до людини, і по тому, наскільки інтенсивно ви тренуєтеся.

Дуже хорошою альтернативою є брати яєчний білок у вигляді порошку, або пити коктейлі з сироватковим. Я не буду розміщувати тут які-небудь певних брендів, але ви повинні бути в змозі знайти багато продуктів онлайн. Перевага тут полягає в тому, що ви не "відходи" жовтки, до того ж ті поживні порошки містять багато інших поживних і корисних речовин, які покращують відновлення м'язів після тренування.


Деякі зображення з інформації про поживну цінність. Nutritional information on egg whites Nutritional information on egg yolks

+943
Valhalla 7 квіт. 2011 р., 20:18:53
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Для спрощення полегшення рядки, я зазвичай беру на руку, протилежну стібка і натисніть м'яко осторонь, продовжуючи працювати (трохи повільніше, звичайно) і зосередитися на глибокому диханні. Допомагає кожен раз протягом хвилини.

+927
Fenikssss23 30 бер. 2011 р., 16:38:06

Я в даний час 5'9", 262.8 нарешті вага (близько 10 днів тому). Я все-таки різати, я жодним чином не "ожиріння", незважаючи на те, що мій ІМТ говорить. У мене багато м'язової маси, але, чесно кажучи, мені б не завадило скинути пару кілограмів (одружилися, зупинити підйом і т. д.). В кращій комплекції Я був між 175-195, і Bf% сплавлялися між 7-10%.

Мінусом є, з ковдру ІМТ графіку

Я небезпечно ожирінням, і навіть в мій топ статури я навіть не близько до цільовий діапазон (160-це точно питання).

Мій провайдер медичне страхування (серед інших компаній) з урахуванням ІМТ, а кінець все бути все здоров'я, що, безумовно, не той випадок. Отже, моє питання: хто-небудь був в змозі говорити з цими компаніями щодо цього? Я знаю, що я ризикую з цим бути не по темі, і це нормально (нам взагалі не по темі приклади), але я знаю, що я не єдина людина в цій дилемі.

+902
aveilleux 31 серп. 2019 р., 22:15:49

Я почну споживати какао кожен день, залежно від дієти, що я піду за. Я цікаво, якщо це добре чи погано. Це чисте какао, без цукру.

+889
Timme Vahsaalo 12 серп. 2010 р., 02:41:56

Звучить, як ви використовуєте гантелі, щоб стабілізувати себе, але таким чином, що не здорово. А не через ваші стабілізуючі м'язи, щоб допомогти вам пістолет приземкуваті ви використовуєте вагу, щоб компенсувати потребу в балансі. Весь сенс пістолета присед дійсно розвивати стабілізації (про це трохи пізніше). Використовуючи 1-стороннє гантелі ви потенційно саботуючи ваш власний прогрес.

Якщо ви хочете додати ваги на присед пістолетом, то ви повинні використовувати або руки прямі позиції:

though still mainly for balance

або положення Кубок зайву вагу трохи важкий:

enter image description here

Якщо ви боретеся, щоб зробити ООН-зважений присідання пістолетом, тому що баланс тільки потім використовуйте іншу руку, щоб стабілізувати себе проти стіни.


Примітка: пістолет присідання заново прохолодно, але вони не в прогресії від ваги тіла Присідання. Вони більшою прогресії безвиході, вони не великі для створення більшої міцності і більш зосередитися на розвитку стабілізації/баланс.

Нормальний розвиток тіла-вага присед-це один ногою крок вперед: https://www.youtube.com/watch?v=487aR3A7HvM

Після цього освоюється потім глибоко ногою крок вперед: https://www.instagram.com/p/1jdRZorwdE/

Якщо ви можете зробити набір з 10 з них ви дійсно будете мати, щоб подивитися за допомогою штанги для досягнення вищих рівнів напруженості

+879
Yoko 3 лист. 2018 р., 12:57:40

Головна відмінність полягає в тому, що це не ліфт. Я використовую його як допоміжне вправа у великих обсягах (у діапазоні 10-12 повторень), щоб поліпшити свій жим лежачи.

+784
Jin Kim 31 жовт. 2019 р., 16:44:34

Я висотою близько 6 футів.Я був в змозі робити присідання з гантелями 18кг до того, як більше 6 місяців тому і замінив його виконує потім я пішов робити вправи для ніг.але одного разу я випадково використовували спині Підйом води на 20 кг і є болі в спині, але він був зцілений.Зараз я намагаюся знову зробити присідання без ваги, але він відчуває себе настільки невибаглива до мого тіла, і я використовую мої пальці ніг підняти не в шкарпетках. Чи Можете ви дати мені якийсь розвиток для присідання і будь-які поради, щоб виправити мою форму? Спасибі.

+692
avil92 13 бер. 2017 р., 05:00:31

Щоб ваше посилання для силових видів спорту, основні сили повинні домінувати над усіма іншими пріоритетами. З винятковою основна сила, витривалість і тривалий діапазон значно покращиться, що означає, що ви будете виступати на більш високому рівні, ніж суперникам і товаришам по команді види спорту, як футбол, лакросс, і кінцевою типу подій.

Якщо ви наполягаєте на "литковий м'яз" поліпшення, просто напасти на групу м'язів зі стандартною ноги ставить на сходи, а переконавшись, що для правильної розтяжки і розминки, перш ніж руки. Порваний Ахілл-один, що важко оговтатися.

+678
Thiago Martins 30 лист. 2010 р., 00:20:51

Це просто тому, що поверхневі м'язи-це зовнішня більшість м'язів, що надає тілу його контур. У той час як глибокі м'язи знаходяться глибше в тілі, ближче до кістки.

+657
mstsr 21 лют. 2014 р., 03:13:52

У мене були схожі болі в коліні в минулому (після тренування напруга вище колін, болю achey на бік, а іноді теплі гарячі почуття під колінної чашечкою), поки я не навчився коригувати техніку присідання для мого тіла.

Так, у разі Мохит-жінка (на жаль, Мохит, я не знаю, якщо за вами йде жінка або чоловік ім'я), або у випадку, якщо жінка читає бажаючи уникнути такої болі в коліні Мохит каже, просто дозволь мені додати в суміш жіночого тренувальний наконечник для присідань, яка допомогла мені подолати болю, як, що:

Від 'вільний стоїть штангою Присідання в анатомії для силових і фітнес-тренувань для жінок Марк Велла

... жінки більш схильні до травми коліна, ніж чоловіки. Це може бути пов'язано з більш широкий таз жінок і тим більше під кутом, стегна в колінному суглобі що робить суглоби жінок коліно менш стабільною під час тренування рухів. Адаптація присідати костюм жіноче тіло тому важливо для отримання безпечних і ефективних результатів.... місце ваші ноги ширше, ніж на ширині плечей у вихідне положення.

І в той час як жінка-конкретна відповідь, всі чоловічі тіла людини. Якщо після інакше хорошій формі, як і раніше не працює, і тих видів болю в колінах зберігаються, людина може скористатися експериментувати з більш широкої позиції, а його окремі тазу ширина/кути/відносини/і т. д., може вимагати внести коригування і робити те, що правильно для його тіла.

+648
Ryno 15 жовт. 2018 р., 01:26:46

Аеробний означає, що ви спалювання жирних кислот в якості основного джерела палива, поряд кисню і невеликі кількості АТФ в м'язи. Анаеробний означає, що ви спалювання АТФ і кисню в якості основного джерела палива. Останнім істота обмежена, але більш вибухонебезпечною в скороченні м'язів, ніж попередня.

+638
dheerajraaj 24 жовт. 2015 р., 23:22:21

Я б припустив, що вас хтось критикує присяд форма першого. Знайти друга або тренера в тренажерному залі, щоб побачити, якщо у вас правильна форма. Припускаючи, що ваша форма правильна, тоді ми повинні годувати вас деякі вправи, які повинні зміцнити своє тіло, щоб підтримати присідання вправи.

Проблеми, робити присідання, спробуйте ці вправи:

 • Зворотні Випади
 • Спліт Присідання
 • Підвищення Ікри
 • Прес Ікри
 • Жиросжигающая присідання - поставте закруглені частини босу видом на землю і встаньте обома ногами на плоску частину. Зробити 3 комплекти близько 8-10 присідань на босу, з акцентом на форму. Коли Ваш баланс стане краще, ви можете тримати тарілку або гантелі, поки ви робите присідання.
 • Як тільки ви отримаєте повісити босу, ви можете підійти до питання творчо і спробувати різні вправи, як тримати рівновагу на одній нозі або одноногі присідання на босу.

Я знайшов пару ресурсів exrx.net які можуть бути використані як добре.

+633
Ipor Sircer 17 черв. 2018 р., 03:19:06

Як влітку прибуває, у кого-небудь є які-небудь пропозиції для тренування в залі для жінок? Мій тренажерний зал, в якому більша частина обладнання. Я хочу, щоб тонізувати і стрункішою фігуру. Будь-яка вправа пропозиції (кардіо, сила) або терміни буде прийнята з вдячністю!

Крім того, скільки разів на тиждень краще тренуватися, щоб побачити результати?

+622
GolGosh 19 вер. 2018 р., 17:33:19

Тепер, коли я думав про це, я зрозумів, у мене є рішення. Але це досить кустарний, але це може спрацювати для кого-то.

У мене стабільний стілець, що я можу підняти до 25". Якщо я підключити мої ноги під прилавком або дуже важкий стіл (він повинен бути дуже стійкий), місце і стегнами на табуретці я можу зробити знову піднімає з імпровізованої Римський стілець. Ніби як це.

сайт Реф

Недоліки:

 • Це досить незручно на моїх стегнах, хоча мій стілець м'який, і на щиколотках.
 • Важко знайти хороше стабільне місце, щоб зачепити мої ноги. Мій стіл недостатньо важкий. Я виявив, відкривши двері в нижні шафи і зачепивши ноги під лічильник працює краще, але вони, як правило, тільки в тісних приміщеннях. Але мій робочий стіл має досить барахла, щоб працювати, але це самий незручний на мої ноги.
 • На 6' я не можу отримати повний діапазон руху, як мій лоб падає на підлогу під кутом близько 45°.
 • Я думаю, більшість не табуретка як стабільний, як і моє. Він має досить низьку і широку трьох базових ногу.
+615
David del Mar 24 лист. 2015 р., 00:38:39

Припустимо, людина хоче продовжувати фітнес тренування по годині і вправи він робив в тренажерний зал тільки для верхньої частини тіла(руки і груди). Можете протягом 15 хвилин буде служить в якості розминки для тренування в залі?

+583
George Berish 23 січ. 2017 р., 23:07:15

Одним з показників є перетравності білка виправлений рахунок амінокислот (PDCAAS), яка входить у наступні де 1 максимальна кількість балів і 0 мінімальні:

1.00 казеїн (молочний білок)
1.00 яєчний білок
1.00 соєвого білка
Сироватковий 1.00 (молочний білок)
0.92 яловичини
0.91 сої
0.78 нут
0.76 фрукти
0.73 овочів
0.70 бобових
0.59 крупи та похідні
Весь 0.42 пшениці+532
solomonc4 5 бер. 2015 р., 19:16:11

Здається, я занадто часто напружувати надостной при жимі лежачи з моєї стандартної панелі ж/ зворотна зчеплення; як жими зі швейцарською бар використання стиснення паралельно тулубу? Це місце менше навантаження на мої плечі?

+528
Nicole Keister 31 лип. 2011 р., 03:05:04

Чому каша вважається як легко перетравлюється їжа, що вона має не великі шматочки для травної системи організму, щоб процес. Просто, як їдять пюре і смажена картопля, або кефір і сир. Вам навіть не потрібно жувати кашу. Він просто ковзає вниз.

Наскільки забезпечуючи багато живлення, хоча в цьому вся заковика. В залежності від того, що ви робите кашу, ви може бути просто трохи вуглеводів і порожніх калорій.

Було б набагато краще, щоб дати хворому дійсно живлення-сухий коктейль, коктейль або подрібнити в блендері суп. Або, принаймні, розмішайте ложку або дві з порошкоподібної зелені і білок в кашу, щоб підвищити його поживні характеристики.

+508
Ryan Ahearn 29 лист. 2011 р., 07:09:55

Хто-небудь знає спосіб перевірити рівень глюкози в крові без вколотися? Я відкритий для комерційних продуктів (можливо, оптичний?) або способи, щоб оцінити його на основі інших спостережуваних факторів. Я не діабетик, тому мені не потрібна точність, що нормальний глюкометр пропозиції.


Фон ставити це питання в контексті придатності: рівень глюкози в крові, у той час як зазвичай розглядається в контексті цукрового діабету, безпосередньо залежить ефективність інсуліну - або в дуже багатьох випадках, інсулінової резистентності (неефективності). Оскільки інсулін є основним механізмом , за допомогою якого жир відкладається, я не вірю, що можна розробити ефективну довгострокову стратегію управління вага без урахування вашого власного тіла і використання інсуліну. Це на гормональній основі низьковуглеводних дієт, повільно-вуглеводної дієти і т. д.

Я вважаю, що, в поєднанні з докладними журнали сну, дієти і фізичних вправ, визначення рівня глюкози в крові на регулярній основі може надати інформацію, яка допоможе зрозуміти, який вплив на моїй особистій фізіології цих заходах, що мають відношення до регулювання ваги; це ще один інструмент для використання в поєднанні зі шкалою і вимірювальної стрічки.

+498
requital1900 27 січ. 2016 р., 08:23:38

Як працювати швидше ?

Я намагаюся поліпшити мою швидкість бігу... моє кращий час на 400 м-1 хвилина 30 секунд... Я намагаюся зламати цей раз з 1 місяця, але я не можу...

Яку техніку я повинен використовувати для запуску і якої дієти мені слід зробити для підвищення енергії ? що є найбільш науково спосіб запуску ?

+489
Ryan Frame 2 бер. 2015 р., 18:14:30

Теоретично він не має надто великого значення. Проблема в тому, що з'ївши, наприклад, фрукти замість протеїнового коктейлю може привести до різної реакції від вашого тіла. Мені сказали, що мій тренер, який культивується харчовими продуктами, чи то фрукти, м'ясо або інші речі, мають менше поживних речовин, ніж продукти харчування, так як їх можна вирощувати на різних ґрунтах і водних культур або що-небудь інше. Інший аспект полягає в тому, що коли, наприклад, їсте м'ясо, ваш організм потребує, щоб перетравити м'ясо, яке займає більше часу, і Ваше тіло отримає необхідний білок пізніше. Пити протеїнові добавки в більшості випадків в результаті більш швидкого всмоктування організмом, так як вам не потрібно переварювати незбиране коров'яче, перш ніж потрапити в білок. Те ж саме стосується бананів і цукру.

Знову ж таки, це те, що я дізнався від мого тренера. Ви їсте звичайні продукти з потрібними вуглеводів і білка. Використання добавки до або після тренування, для зміцнення, захисту або відновлення м'язів. Тому поєднання цих двох, що краще для навчання.

+460
4esik 2 вер. 2016 р., 16:45:23

Я любитель культурист. За останні кілька років вже роблю 3-х денний спліт тренувань. Присед/станова/жим лежачи + підтримка. Я нещодавно познайомився з концепцією суперкомпенсацию і мені здається, що біологічний ефект, який слід розглядати в більш ефективної тренування.

Значить 3 дні спліт набір тренування скористатися суперкомпенсации? Кожну групу м'язів тренують тільки раз у тиждень. Якщо один присед/станова/жим 3 рази в тиждень?

Спасибі за Ваш внесок.

+454
user27848 26 лип. 2015 р., 04:46:44

Може це бути генетичним, у деяких спортсменів, наприклад, коли він біжить в родинах, і тим самим сприяє особам атлетичні здібності? У мене завжди було відмінне здоров'я і протиріччя трохи вище СО2. Я ніколи не курила. Колись в молодості я була дуже спортивна, в якій будь-яке навчання, я б швидко досягти успіху. Я завжди помічав, це з різною швидкістю, ніж мої однолітки, тому що я не вклав стільки зусиль. Він завжди був автоматично припустив, що я доклала чимало зусиль. Я відчував себе зрадником, тому що я не дуже стараюся. Істота жіночої статі в дуже традиційній сім'ї, я пішла з легкої атлетики, так що я б не звинувачував не в "жіночний" достатньо. Я була дуже жіночною, неправедне сталося успадкувати екстремальний атлетизм і здоров'я. Я шкодую, коли я був молодшим, соромитися або турбуватися про думки як звір. Я дійсно вважаю, що велика частина здібності, результати лабораторних аналізів,були більше генетичне, і не стільки від кондиціювання. В цей день (а мені 42) я до сих пір отримати подібні результати в нашій лабораторії тести як дуже підходять спортсмени на тренуванні. Низька частота серцевих скорочень, трохи більш високі рівні СО2, низький кров'яний тиск і всі інші аналізи крові в оптимальному діапазоні. Як я не тренуюся для занять спортом в цей час я займаюся розробкою думка, що деякі з цих показників (низький кров'яний тиск, низький пульс, трохи вище, СО2 та ін) може бути просто генетично присутній у деяких людей, природно, таким чином, дозволяючи їм спортивне перевагу, коли вони все-таки вирішили на поїзді. ІДК. Нікому зіткнутися з цим? Я цікаво, якщо це може бути просто генетично нормальній у деяких людей з атлетичною вдачею. Так, є деякі екстремали засипали всією сім'єю і екстремальний атлетизм з'являється в минулих поколіннях. Саме тому я припускаю, що існує генетичний компонент до нього, я все ще відкритий для пояснень.

+417
mohammed abdullah 16 бер. 2019 р., 04:43:38

Насправді я чув, що розтяжка перед тренуванням може бути контрпродуктивним, оскільки розтяжки зменшаться ваші здібності, щоб побити свій власний максимум навантаження. Ви повинні більше зосередитися на повне тіло зігрітися.

Я нормально ходжу по 7 хвилин на еліптичний або гребний тренажер (усього тіла) або просто почати з комбо-набір ваги без вправ зі штангою.

Після закінчення тренування я роблю розтяжку, додавши також деякі пози йоги.

+415
user61499 2 січ. 2017 р., 18:49:37

Коротка відповідь: безпека і культура. Немає ніяких досліджень, які підтверджують це.

Безпека

Більшість людей, використовуючи план підготовки бігунів-аматорів, і багато новачків. Вони самі тренували. Еліти тренерів.

Як вже казали інші, для початківців бігунів, ЛСД є важливим засобом розвитку витривалості, так як це не можливо або не безпечно для них, щоб бігти довго і швидко.

Для підготовлених бігунів і особливо еліти, довго і повільно бігає, не була продемонстрована в контрольованих дослідженнях, щоб бути краще, ніж спеціальне навчання для виконання марафону.

Культура

Люди роблять те, що знайоме, але не всі авторитетні тренери залишаються у формі. Вокальний прикладом є італійський тренер Ренато Канова. З його розмови 2017 Валенсія:

Конкретне якість є ключем для запуску на найкраще рівні. Бігти довго і повільно, в поєднанні з короткими і швидкими, не дає можливість бігати довго і швидко

Джерело PDF

Відео виступу

Повільний біг, як і раніше важливий. Канова не прописувати довго повільно працює. Його спортсмени роблять їх на початку сезону, до "особливого періоду". Канова також передбачає багато коротких повільних "регенеративної" працює. Ці прості спуски дозволяють жорсткіше якості тренування:

Для того, щоб зробити "якість", ми повинні використовувати великий модуляція між високої інтенсивності і відновлення

Ніколи спортсмени можуть бігти дуже швидко, якщо не в змозі працювати, іноді, дуже повільно і легко

+360
musiKk 28 жовт. 2018 р., 14:16:58

Іскри людей є 10 хвилин скакалка кардіо рутини, які ви можете перевірити тут. Я ніколи не робив цього сам, але я зробив інші люди іскри кардіо підпрограм (див. Мою відповідь на це питання для конкретики) і вони дуже хороші тренування.

Для іншої частини вашої тренування, Якщо ви не хочете, щоб придбати ваги ви можете спробувати деякі вага тіла вправи. Цей пост має багато хороших рекомендацій, в тому числі і ви самі собі тренажерний зал і кроссфіт.

+353
Matan Tsuberi 1 черв. 2011 р., 01:16:12

За даними Вікіпедії, Домс не викликає зростання м'язів; як просто незв'язані ефекти, які походять з одного джерела: робочі м'язи важче, ніж вони звикли. Інші ефекти включають обмеження обсягу рухів, набряк, та негайного зменшення міцності

Домс варіюється серед людей; деякі швидко одужують, а інші одужують повільніше. І так, теплий душ, сауна або масаж (Якщо ви можете собі це дозволити) після такого тренування знижують Домс ефект.

Як вам сказати, якщо тренування достатньо, щоб рости? Такі програми, як сильний ліфт вважає що, при збільшенні ваги ви несете (відмінна рекомендація), ви будете вирощувати м'язи. Якщо ви використовуєте менші ваги і вище повторень, ви повинні рости ваші м'язи. Так що, по суті, зростання м'язів не залежить від того, як болять ваші м'язи були.

Якщо ви серйозно вдарити по Домс, швидше за все, ваші м'язи болять, і ваша сила буде менше. Як наслідок, ризик травми вище. Крім того, ви не зможете працювати ваші м'язи так сильно, як вони потрібні. Так, допомога не може бути багато.

Особисто теплий душ зазвичай виліковує саму біль після тренування. І звичайно, відпочиваючи в м'язах на наступний день.

Тепер, піти спалити ГОО :).

+353
Palak Darji 14 лют. 2018 р., 08:11:11

Ви не повинні мати проблеми з кадрами з дверима. Ці бари засувки на дверні рами, двері та не втручатися, якщо ви тримати їх повністю відкритими. Просто як нижче. Я використовую для цих і у мене немає проблем робити підтягування, chinups, або ноги піднімає.enter image description here

Є інший варіант також, як показано на зображенні нижче.

enter image description here

Всі вони доступні в інтернеті, для дуже номінальної ціни, але, як ви сказали, що ви хочете побудувати, перший буде більш застосовно до вас.

Сказавши, що завжди тримайте факторів безпеки під час їх використання.

+320
nyrochka 2 серп. 2011 р., 23:20:23

Природно, все має одну домінуючу руку над іншим. Дивно, якщо ви правша, ви схильні робити більшість завдань цією рукою. Однак небажаний результат іноді може бути саме те, що ви відчуваєте, зброї, які неоднорідні за міцністю і зовнішнім виглядом.

Гарна новина полягає в тому, що є кілька способів, щоб навіть їх. Будьте терплячі, оскільки вони не будуть навіть на ніч.


Кювет гантелі

Гантелі є відмінним будівельником маси. Це може бути вірно, що вони відмінно підходять для побудови сили на рухах. Однак вони є частою причиною нерівномірного зброї.

Гантелі дозволяють ваші сильні руки, щоб захопити рух і ви можете навіть не усвідомлюють цього. Перейдіть на гантелі для всіх ваших біцепсів і трицепсів, вправи, що дозволяють кожній руці повинні бути розроблені більш рівномірно. Наприклад, замість штангою кучері і трицепсів пресів - зробити гантелі кучері і гантелі преси.


Робота Кожною Рукою Окремо

Спираючись на попередній рада, не все робити вправи зі штангою, але це не означає, що ваші руки працюють рівномірно. Вправи, як машина проповідник кучері і трицепс pushdowns не використовувати штангу, але досі працюють обидві руки одночасно, що означає, що одна рука може домінувати. Для цих вправ, ви повинні працювати кожною рукою окремо, щоб переконатися, що одна рука не роблячи більше роботи.


Слабкіше Рука Перша

При роботі руки окремо, важливо почати з більш слабкою рукою перший. Таким чином, ви знаєте, коли зупинитися з більш сильною рукою, так що ви робите однакову роботу з кожної руки. Вся суть роботи руки окремо, щоб переконатися, що ви отримаєте рівну відпрацьовувати кожною рукою. Якщо вам робити більше з вашої сильної руки потрібні.


Працюють Однаково Кожній Руці

Це, напевно, найважливіший рада. Деякі люди намагаються робити додаткові набори з більш слабкою рукою або робити більше вага і більше повторень. Це не гарна ідея. Ви повинні використовувати ті ж ваги при тих же повторень і одних і тих самих наборів, інакше ви можете в кінцевому підсумку за підготовку одній стороні і при підготовці інших. Виберіть вагу, що ваша слабка рука може обробляти за обрану кількість повторень і робити ту ж вагу з сильною рукою теж. З плином часу, вони будуть навіть.


Використовуйте Вашу Слабку Руку Більше

Це може здатися дивним, але спробуйте використовувати вашу слабшу руку для повсякденної діяльності. Відкривати двері, нести продукти, пити воду, їсти і т. д. з вашої слабкою рукою. Це допоможе вам стати більш комфортно, використовуючи свої слабкі руки і з часом допоможуть вам стати більш комфортно, використовуючи його в тренажерному залі, які дозволять поліпшити ваші нервово-м'язової ефективності.


Джерела

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16972050
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15335243
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12436270
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17241104


+304
Isti115 15 лист. 2013 р., 20:36:30

Я почала сидіти на дієті і ходить близько 4 місяців тому, будинок до 60-70 миль на тиждень, і втратила 11кг/23lbs до середини травня ...

Але останній місяць у мене не було втрати ваги, тому я думаю, що мій організм адаптувався...

Якщо я продовжу ходити це ймовірно, що втрата ваги почнеться знову, чи я повинен змінити в басейн і тренажерний зал працюють?

дякую

+277
Zildyan 11 трав. 2019 р., 22:19:23

Щоб отримати хороший вагу, обсяг, щоб додати м'язи, вам потрібно:

 1. Стимулювати зростання шляхом підняття важких
 2. Забезпечують паливо для зростання, поїдаючи велику
 3. Пріоритети вашої мети, отримуючи своє життя в порядок

Більшість здорових людей які роблять ці речі, набрати вагу. В основному м'язи.

1. ПІДНІМАТИ ВАЖКІ

Сказати ваш організм, що він повинен отримувати більше при підйомі важких.

Або купити штангу і силову раму, або приєднатися до тренажерний зал, який має один. Отримати копію стартову силу (у вікі є хороший огляд і короткий посібник; у книзі є повне опис програми, включаючи відмінні інструкції на підйомниках) і почати підйом важкий. Комплекси вправ, як присідання, підтягування, станова тяга, жими і буде стимулювати весь організм зростання. Світлий, легкий вага не зробить вас більше і сильніше, так як це важливо, щоб залишатися в безпеці, переконайтеся, що ви піднімаєте важкі, складні вантажі. Підйомно-три рази в тиждень це, мабуть, найкращий компроміс між частими вправи і повноцінний відпочинок.

2. Є ВЕЛИКИЙ

Надати своє тіло в якості сировини вона повинна зробити вас більше.

З'їсти тонну їжі. Справжня їжа набагато перевершує напівфабрикати, але ви повинні з'їсти багато. Ваші кращі ставки високі-тварина-білка предметів, таких як м'ясо, яйця, молоко і рибу, але ви також повинні переконатися, щоб з'їсти величезну кількість овочів, зелені, крохмалі, такі як солодкий картопля і рис, і хороші жири, як вигін масло, Кокосове масло, оливкова олія і авокадо.

Якщо ти коли-небудь голодний, ти мало їси. Якщо ви сумніваєтеся, є більше. Багато іншого. Планувати своє харчування. Готувати заздалегідь.

3. Пріоритети

Є речі, які встають на шляху зростання м'язової маси. Вирішіть, якщо стає більше і сильніше насправді ваша мета. Це нормально, якщо це не так.

Речі, які можуть перешкодити вашій стає більше і сильніше цілі включають в себе:

 • Не досить спить
 • Не дотримуючись важку-і-великий-їсть програми, які описані вище
 • Вправи на витривалість або високої інтенсивності кондиціонування, які можуть включати біг, їзда на велосипеді, плавання, довгі прогулянки, сноуборд, metcons, біг, ВИИТ, м'яч, спорт...
 • Занадто напружений, дуже багато працюю, не вистачає сонця або соціального життя
 • Будучи розбірливі людожер
 • Відмовляючись купувати необхідне обладнання

Відпочинок має вирішальне значення. Сон є основним час для вашого тіла, щоб рости. Залишаючись спілкується з друзями-це те, що робить життя приємним, але шість годин сну буде тримати вас від вирощування. Тіло також робить багато росте на вихідні дні від підйому, так що не заповнити їх з іншими вправами. Певні типи вправ більш схильні запобігання збільшення м'язів, ніж іншим. Біг-це здорово ... я люблю спринти!--але це не допоможе мені зробити більше.

Я хочу стати більше і сильніше, але інколи я теж хочу грати в фрісбі або відправитися в похід. Коли я серйозно зростає, я пропустити похід або тримати його коротким, і я не граю в алтимат. Коли я в порядку з прогресує повільно, я йти вперед і грати кінцевої і піти в тривалий похід, але я розумію, що вони шкодять власному прагнення отримувати все більше і сильніше.

Те ж саме стосується їжі. Я ціную якість їжі. Я сильно волію органічні овочі, місцеві продукти, і трави годували м'ясом і яйцями по різним економічним, етичним та медичних причин. На обід на роботі, мені потрібно вибрати між плануванням заздалегідь і заздалегідь готувати, отримуючи фабрики-ферми-м'ясо бутерброд з гастроному, або ходити голодним і застопоривши мій зріст. Є подібні варіанти для вегетаріанців і людей з іншими харчовими обмеженнями.

Багатьом людям не вистачає грошей або місця, і цікаво, якщо є альтернативи зі штангою і стійки для присідань. Простий факт полягає в тому, що гантелі краще для отримання більше і сильніше. Інші методи, такі як гантелі або навіть вправи, безумовно, працювати, але штанга і стійки для присідань-це найпростіше і швидке рішення. Чому? По-перше, він може бути завантажений з невеликим кроком, так що ви можете поступово кинути виклик собі, без великих стрибків у вазі. По-друге, гантелі дозволяють набагато більш важкі вантажі, ніж все інше. Без належного обладнання, прогрес йде повільніше і менш ефективно.

Зрозуміти ці вибори і зробити їх для себе.

+227
Steven Chang 20 бер. 2012 р., 23:33:30

Верхній низький дисбаланс

Це насправді досить часто на або/початкова сила/і т. д

Кілька факторів грають тут.

 1. Ви постійно робите важкий низький підйом тіла спочатку кожного тренування. Перша вправа ви робите в тренуванні, коли ви свіжі, як правило, буде найбільш ефективним. Для деяких це означає, що останні вправи повільно, тому що вони самі по собі покришки на першого. Це може відбуватися з вами.
 2. Присідання славляться всмоктувати вашу енергію. Тобто у вас менше сил залишилося для подачі заявки на лавці і рядків.
 3. Найголовніше і цілком очевидно: ви присідання і тяги набагато більше, ніж ви працюєте верхню частину тіла

В результаті всього цього у деяких людей (не всіх) є незбалансованою нижній розвитку тіла порівняно з верхньої частини тіла.

У мене була така ж проблема на стартову силу і аналогічних програм 5х5/3х5. Результат для мене було величезним ляжкам і не більше того. Це було тільки коли я почав пріоритетів верхньої частини тіла я почав бачити фактичне груди/плечі/спина в області розвитку.

Так що ви, мабуть, помітили, ваші ноги і стегна і сідничні м'язи зростає швидше, ніж верхня частина тіла, якщо ви продовжуєте йти. Якщо ви продовжуєте робити те, що ти робиш. Однак, якщо ви хочете розставити пріоритети розвитку верхньої частини тіла, то ви повинні змінити речі.

Це з приводу ваших цілей.

+225
user3899788 17 груд. 2011 р., 19:32:11

Я просто нетерпляча?

Ну, щоб бути сильним, треба харчуватися більше, ніж ви зазвичай робите (надлишок калорій). На це теж потрібен час, щоб стати сильніше, так довго ви здатні прогресувати у Вагах / повторень / сетів, які зроблять вас сильніше.

З що сказав, це може бути можливо, що ваш бланк некоректно.

Наприклад :-

Це неправильні форми. Зверніть увагу, що він пече лікоть ( іншими словами, лікті не такк близько до його лати / назад )

enter image description here

І це правильний пуш-ап, зверніть увагу, він не світився занадто багато лікті.

enter image description here

Якщо це не так, то можна вважати, як роблять деякі :-

-Стіни Пуш-Ап

-Лава провали (з ногою на підлозі або на іншій лавці)

Якщо у вас ще є якісь труднощі, ви можете зменшити ваш вагу, якщо ви жир. Інакше, він буде взяти час, щоб прогресувати.

Якщо ви хочете сила рутини, а також, будь ласка, коментар під моїм постом і буде надавати вам деякі.

+224
Ritesh Sahu 29 трав. 2011 р., 04:19:03

Тривалість тренування залежить від вашої інтенсивності.

Якщо ви збираєтеся на легку прогулянку, де ви говорите зі своїм другом і одночасно потім 30 хвилин не може скоротити його для втрати ваги

Вам потрібно багато 45 до 90 хвилин кардіо, Якщо інтенсивність настільки мала, коли ви ще можете говорити без особливих проблем, але з іншого боку...

якщо ви робите інтервали, або HIIT, як це ВИИТ швидка втрата ваги тренування, ось тоді ви можете піти тільки з 10 до 20хв і втрачати стільки ж ваги як хтось робить 30+ хвилин низької інтенсивності

Тому ідеальна довжина залежить від того, наскільки інтенсивні тренування буде і, можливо, ваш поточний розпорядок дня. Якщо розклад відкрито, то від 30 до 90 хвилин може бути нормально, але якщо ні, то ви будете мати ніякого вибору, окрім як знайти які-небудь 10-20 HIIT тренування сили для втрати ваги

+216
DesignNae 15 жовт. 2013 р., 20:43:28

Моя мета-зробити 50 повторень (не опускаючись між ними, звичайно).

Це більш вигідно (швидше для мене, щоб вразити свою ціль), виконавши 1-постріл стільки, скільки я можу або це більш вигідно, щоб розділити його на 5 комплектів, але в 5 разів менше?

Наприклад, зараз у 1-го пострілу я можу керувати 20.

Але якщо я зроблю 1 і спускайтеся вниз, пауза, і 1 і спускайтеся вниз, пауза, я можу зробити сотню (а можливо і більше, якщо я просто перенесу його)

Побічний питання: легше йти до 50 підтягувань, 50 chinups, або 50 на 1-руки-перед-1-ручний-ні ?

+196
Sadekul Islam Sadek 29 січ. 2013 р., 18:47:42

ТЛ;ІН версія:

Які групи м'язів, які потрібно використовувати при

 1. піднявши об'єкт з підлоги з прямою спиною
 2. тримає предмет на рівні грудей висоту протягом тривалого періоду часу, в той час як підйом по сходах

...і як би я краще навчати їх?


Через кілька місяців мені доведеться зробити стандартну оцінку підйомно-транспортних робіт пацієнтів у Великобританії. Я тільки дуже незначна сам, тому я шукаю, щоб поліпшити свої можливості підніматися в наступні місяці, на жаль у мене немає доступу в тренажерний зал я дуже обмежений в обладнанні у мене є доступ.

Оцінка складається з двох частин і я хотів би порад з приводу того, що я працюю право м'язових груп:


Підлогу ліфта - підйом 12.5 каменю (80кг) манекен на растяжитель ветроуловителя, щоб сказати висота талії і гуляти з ним. Це робиться з членом екіпажу на кожному кінці.

Я трохи стурбований з цим як 80кг становить 160% від власної ваги, разом з обладнанням, я впевнений, що це буде керованим, так як навіть якщо у мене є головний кінець, я повинен бути беручи за трохи більше половини ваги, правильно?

Image of scoop transfer

*З краще, ручна техніка обробки, ніж це!

У будь-якому випадку для цього я припускаю, що, як я починаю в навпочіпки позиції, то піднімаючись вгору з зігнутими колінами мені потрібно працювати на моєму стегні м'язи. З цією метою я робив присідання, що ще я можу робити? Мені потрібно працювати на моєму нижній частині ніг?


Сходи тягати - той же манекен поміщають в нести стілець (по суті крісло з заднього колеса і ручки), ми піднімаємо його (знову ж двох людей ліфт), потім йде вгору і вниз 3 сходових прольоту без опускання крісла

Design of a carry chair Preparing to lift from foot end going down staris

Я працюю на тій підставі, що ліфт це схоже на ліфт поверхом вище (якщо ти в ноги кінець) так що будь-які поради ви могли б дати за попередній ліфт, ймовірно, достатньо для цього. Однак при підйомі з голови або, коли в похідному положенні ноги нам радять підвертати лікті в сторони, руки тримаєте на біцепс позиції завиток. Сподіваюся, я зможу знайти фотографію, щоб проілюструвати все це більш чітко.

Тому в доповнення до присідання на поїзд мої стегна і моє питання вище ногах, я думаю, я повинен поставити деякі зусилля в моїх руках, надто для того, щоб тримати стілець (коли він на підлозі і ви піднімаєтеся, всі зусилля в руки, а не ноги). Для загальної сили верхньої частини тіла я планував робити віджимання і прочитання, схоже, біцепса кучері можуть бути дуже гарною ідеєю.

Є що-небудь ще, що ви думаєте, що б допомогти, або якісь припущення, що я зробив, і ви можете вказати абсолютно не праві? Я був би дуже вдячний за будь-яку допомогу ви можете дати мені!

+98
pellgarlic 27 трав. 2013 р., 07:47:08

Для гіпертрофії піти на більшу кількість повторень. Низьке число повторень великою вагою напевно побудувати силу і розмір, але якщо ви прагнете до розміру, ви хочете, щоб зменшити вагу трохи, і вдарив вище повторень.

Крім того, ти що-небудь робиш для ніг? Румунська станова тяга (абсолютно вбивчий для стегна), станова тяга, жим ногами, розширення, зворотний hypers і т. д. Всі ці стимуляції різних м'язів і регулювання реп діапазони до 8+, безумовно, результат в розмірі.

Для виміру, ви хочете виміряти кожну тиждень або дві, в тих же місцях приблизно в один час. Споживання води, час доби і т. д. все це може впливати на вимірювання.

У всякому разі, якщо ти набираєш силу, зберігати при ньому. Це не так, як ви побачите великий прогрес протягом одного тижня. Це марафон. Експериментувати з діапазонами реп і отримуйте задоволення. Це як експерименти на власному тілі!

+76
nitz 13 черв. 2016 р., 22:22:17

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil