Є фітнес-трекер, який вимірює частоту серцевих скорочень?

Є трекер активності (на зап'ясті, як Fitbit або Jawbone), який вимірює частоту серцевих скорочень у додаток до всіх інших вимірів?

Вони всі, здається, просто міра нікчемна статистика.

Спасибі.

+475
Daniel Yuste Aroca 3 жовт. 2019 р., 17:08:17
37 відповідей

Ваш пульс буде підвищено приблизно на 20bpm або більше.

Ви будете відчувати себе тепліше.

Вам доведеться мобілізувати суглоби і відчувати себе гнучким.

З важкої атлетики, розминка набори зазвичай достатньо після деяких мобільності: 8-10х повторень на 50%, 70% і 90% вашої ваги підготовки. Не нехтуйте розминкою, якщо ви намагаєтеся 1ПМ, люди часто роблять.

+997
mirza majaz Baig 03 февр. '09 в 4:24

Ситуація

З-за односторонньої спорт і інтенсивно практикується на більшу частину моїх підліткових років(гребти в команді тільки з одним веслом на людину), у мене з тих пір, як зазнали незручне почуття щільно мої стегна, коли я встаю вранці. Після інтенсивних вправ я регулярно відчувати жар випромінюючи нозі на зовнішній стороні моїх стегон. Я в крайніх випадках і коли дуже холодно, у мене поколювання в мої пальці, що мені хочеться штовхати і топтати все, що біль насправді не має великого значення, це просто так дратує!

Мій дуже грамотний спортивний лікар діагностували синдром грушоподібної м'язи. У іррадіюючий біль викликана м'яз тисне на сідничний нерв. На жаль, для мене в додаток до цього, всю свою сідничний також надзвичайно тісно. Мій фізіотерапевт запропонував проколювання м'язи за допомогою голки, що змушує м'язи сіпатися і в кінці кінців відпочити. В моєму випадку голки просто загнеться.. це дає уявлення про те, як сильно ці м'язи тісно. Терапевт сказав, що це дуже незвично для цих голок, щоб зігнути, так як вони досить товсті.

Я шукав повсюди на шляху, щоб допомогти моїм м'язам розслабитися: масаж, голкотерапія, ультра-хвильова терапія, тягнеться, не працює, більше працює, більше велосипедів,

У підсумку я вирішив взяти на крайні заходи: в тренажерний зал я використовував машину для навчання зовнішня ротація стегна з вагами. Я намагався поменше вага і багато повторень до м'язового відмови/втоми, і я спробував великими вагами з меншим числом повторень, як повільні і швидкі. Я зробив це разом з плесами і масажу протягом 6 місяців. Стало трохи краще, але сідниці, як і раніше жорстко обмежений, а в цей час я піднімалася на вагах (машина не більше 110 кг). Я забув згадати, що у мене немає ніяких скарг в ході діяльності, навіть при максимальних навантаженнях.

Мої питання:

 1. Є можливість ін'єкцій кортизону безпосередньо в уражених м'язів, що робить їх ледачими, як пара п'яних кішок. Підвищення повільно завантажуються після лікування, я повинен бути в стані перевиховати м'язи. Чи є у кого досвід з цим кортизоном ін'єкції (або схожі)? У мене досить неприємне відчуття про нього, не упевнений, чому.
 2. У кого-небудь є альтернативні методи, процедури, вправи, які могли б мені допомогти?

Дякую, що знайшли час і читаєте це, це означає багато для мене.

+960
user323309 28 лип. 2010 р., 17:54:53
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Як держави-питання, на які цілі були деякі громадські плавальні басейни, побудовані як 33м в довжину? Був там конкретної вимоги фітнес або подію це означало, що цей дизайн був кращий, ніж 25м або 50м довжина басейну?

Питання конкретно пов'язані з КК басейни, але якщо інші басейни в інших країнах також 33м в довжину, з тієї ж причини може застосовуватися.

+941
user3426345 30 черв. 2019 р., 06:27:59

Предмети різної величини і складності, які допомагають в одній або декількох тренувань.

Деякі Приклади:

 • кросівки
 • бар Белл і ваг
 • бігова доріжка
 • еліптичний
 • скакалка
 • ручки
+908
Neil Moxon 18 груд. 2018 р., 01:01:37

Ви можете поставити на сайт, як: http://www.linear-software.com/online.html

І ви повинні отримати хорошу БФ% кількість назад.

Не впевнений, що хоча Illioc це?

+796
mtbrandao 25 жовт. 2017 р., 23:33:40

Підняття тягарів відмінно підходить для нарощування м'язової маси. Маючи більше м'язової маси, було сказано як засіб підвищення вашого метаболізму, тому спалювання калорій:

Силові тренування має додаткову перевагу для втрати ваги в додаток до просто спалювання калорій. Це підніме ваш м'язовий метаболізм під час тренування і через тривалий час, навіть дні після високоінтенсивних тренувань..

Детальніше: http://www.livestrong.com/article/256854-calories-burned-through-strength-training/#ixzz1xgfFH1id

З точки зору ваші запитання про калорійності і потреби в харчуванні. Це дійсно залежить від ваших цілей у фітнесі. Я буду йти вперед і зробити деякі загальні припущення.

Якщо ви тільки починаєте грати, і ви шукаєте, щоб схуднути є чорт візьми підходів і філософій: обмеження споживання калорій/вуглеводів, зміни частоти і проміжків між прийомами їжі і т. д.

Також, я б рекомендував переглянути деякі теми тут на цей фітнес.СЕ:

+694
Ali Zemani 1 серп. 2013 р., 06:44:17

Адже бодібілдинг це не точна наука, як будувати міст (і навіть щось пішло не так і не раз), вам доведеться вести щоденник харчування та щоденник тренувань. Харчовий щоденник відстежує калорій, білка, (і прослизне) і ваш вагу. Даний щоденник тренувань відстежує ваші сили і працездатність та аеробіка. Ви можете почати з істотним калькулятори ІМТ і мінімальне споживання калорій для підтримки ваги і хорошою програмою тренування підкреслюючи великі ліфти. Але це лише відправні точки. Вам потрібні реальні дані, щоб визначити, що працює - і пам'ятайте, що речі будуть змінюватися, як ви йдете.

+618
DasAlteMelosGuy 4 серп. 2013 р., 04:12:44

Йога є, мабуть, єдиним видом вправи, яке зачіпає всі залози організму: залоз внутрішньої секреції, зовнішньої секреції та змішаної секреції (підшлункова залоза,колишнього залоз ). Таким чином, природно, коли вам досягти гормонального балансу баланс, свій внутрішній і зовнішній вигляд значно покращиться (в втрата ваги може бути одним із поліпшень). Крім того, прискорюється процес обміну речовин, особливо з допомогою дихальних практик, а також киснем кров рухається інтенсивно і рівномірно по кровоносних судинах, несучи всі необхідні поживні речовини для всіх органів.

Крім того, ряд асан (поз) покращують травлення, стимулюючи внутрішні органи. Більш того, при харчових звичок йога, природно, зміниться, апетит і тягу до нездорової їжі поступово зменшиться. Зокрема, як напруга опір збільшується, вона стає простіше для вас, щоб запобігти переїдання.

Таким чином, йога допомагає скинути зайву вагу, бореться з чинниками, які його викликають.

+536
dhbc 6 вер. 2010 р., 04:16:12

Я зробив багато на велосипеді і зупинився кілька місяців тому, Будь-які вправи (наприклад, присідання, випади і т. д.) просто дай мені величезні стегна і щось я не зрозумів, все ще здається, що дуже красиво виглядають і тоновані в цій області, я відчуваю, що я просто висуватися назовні і змушує мене виглядати занадто пишні. Я нормальний розмір (розмір 6 верхній, розмір 8 і 5 футів 3).

+484
Thong Phat 6 трав. 2017 р., 10:49:01

У заключній фантазії VII Спартакіади Зак і клауд, здається, має на увазі, що присідання роблять вони це як кінцева форма вправ з Зак стверджує, що це дійсно єдина вправа, яке він робить (ofcause крім всю роботу він робить на місії для солдата).

Мені цікаво, якщо в реальному житті те, що їх вплив вправ насправді чинить на організм

Криза ядро Остання фантазія VII (самозахоплення міні-гра в 7:15)

+469
Alex Bergsland 7 груд. 2018 р., 03:44:11

Назва говорить все це, подруга розповідала, що після пробіжки потрібно простягнути руки і ноги, але це так? Я не вважаю, що м'язи достатньо роботи руки потрібно протягувати.

+468
Tamilvanan N 11 вер. 2019 р., 22:17:20

ТАК, ВИ ПОВИННІ РОБИТИ БІЛЬШЕ, НІЖ ОДНУ ЧАСТИНУ ТІЛА В ДЕНЬ. Я б запропонував поєднувати груди, плечі, трицепс разом і спина і біцепс разом, 2-3 рази в тиждень. Ноги можуть йти з однією або, і так може АБС, але правду про АБС, вони, напевно, там вже і сухарики та інші дешеві речі, які ви бачите у фільмах-не буде працювати АБС. Насправді, один присіданнях зі штангою буде працювати ваш абс понад 150 хрускотів. АБС буде працювати більше через присідання і тяги, ніж інші речі.

+450
user50239 29 лют. 2016 р., 22:59:53

Насамперед, якщо ваші пальці постійно знаходяться під стресом і вони не відновлюються належним чином, це може призвести до пошкодження нервів в області зап'ястя і ліктя, яка відома як повторювані стрес травми. Багато сил свій "палець" у скелелазіння і теніс породжується передпліччя. Тому підвищення міцності передпліччя збільшить силу ваших пальців.

Дозвольте ваших пальців і рук, щоб відновити. Ви не хочете повторних травм стрес. У мене було затискання ліктьового нерва з-за інтенсивних тренувань з професійними тенісистами. Я не чіпав тенісної ракетки на один рік і я все ще є невеликий дискомфорт в зап'ясті і лікті.

Якщо ви любитель тенісу, то я не рекомендую інтенсивні силові тренування, це дозволить значно підтягнути ваше тіло. Якщо ви є серйозним гравцем, необхідно збалансувати тренування вага з йогою або ВИИТ. Я зазвичай коробку, так як це тренує стегна, обертання, швидкість і ноги.

Також ви повинні постійно розім'яти пальці та передпліччя для того щоб запобігти напружені м'язи.

Пам'ятайте, Фітнес і тренування-це марафон, а не спринт. На жаль, мені довелося вивчити цей нелегкий шлях від інтенсивного тренування.

+419
mikro098 26 вер. 2011 р., 09:04:35

Я досить завзятий гірський байкер і я хочу забрати свою фізичну форму і навички на наступний рівень з ним. Коли я йду на атракціони за 1,5 години, мої ноги відчувають себе досить побили і почнуться судоми (у квадрациклів і телят).

Що б бути деякі хороші вправи, щоб збільшити свою силу і витривалість і зменшити судоми? Здебільшого він відчуває, як мені квади не вистачає в силу і витривалість.

+415
Good Recipe2 6 груд. 2010 р., 09:47:17

Я роблю регулярні пробіжки близько 6-7 км за два тижні. Одного разу вирішили зайнятися інтервальними тренуваннями і почав бігти швидше. Приблизно через 400м зліва нижньої частини ноги почали боліти. Я продовжував повільно працювати ще півтора кілометра. З тих пір я не можу бігти, так як моя ліва нижня нога починає боліти в 100 метрах. Я вважаю, що це розколотої гомілки. Я відпочивав з тих пір. Носити пов'язку креп для підтримки гомілки. Минуло 15 днів. Як довго це бере, щоб зцілити. На гомілки я маю на увазі, передньої частини гомілки.

+322
toremen 20 квіт. 2010 р., 19:17:18

Раніше такі теми, як білка: скільки це занадто багато? визнати маси тіла, а не м'язової маси. Я хочу звернути увагу рекомендації щодо маси тіла до м'язової маси.

Я не можу зрозуміти цифри, наприклад, 1,5-2grams білка на кожен кілограм тіла. Припустимо, що дві бодібілдерів/crossfiters A і B з тим же фізичного профілю, крім відмінностей в обсязі м'язів і жиру. Припустимо, хлопець з вагою 90 кг і 30кг м'язової маси. Припустимо, що хлопець б з вагою 70 кг і 35 кг м'язової маси. Я не можу зрозуміти, чому повинні приймати більше протеїну (тобто 90*2=180grams), ніж B (тобто 70*2=140grams)

enter image description here

(Джерело зображення)

де б хлопця з 7-8% відсоток жиру організму потрібно набагато менше білка, ніж хлопцю з 20-30% відсоток жиру тіла. Моє попереднє припущення було, що більше м'язів вимагає набагато більшого догляду, тому Б повинні приймати більше протеїну, ніж для того, щоб максимізувати зростання м'язів і підтримувати метаболізм з купою м'язів працює.

Я дуже скептично ставлюся із заявами, з яких слід приймати протеїн по масі тіла. Я вважаю, що м'язова маса набагато більш важливих для синтезу білка, ніж маса, що містить м'язової маси, жиру, рідини і кісток. Так

 1. Скільки білка в м'язову масу?

 2. Чому протеїни зазвичай з точки зору маси тіла, а не в плані м'язової маси? (є інструменти, щоб знайти профіль тіла з м'язової і жирової маси досить точно)

+319
StasM 21 лют. 2012 р., 13:03:27

Я зазвичай біжать після роботи, але перед вечерею. Я виразно помітив, що у мене менше енергії, ніж коли у мене не було полудня. У мене часто, коли я був голодний, але рідко паморочиться голова після бігу. Я зазвичай голодніше після запуску. Я думаю, що я роблю, коли я бігаю близько 1,5 години після їжі. Це досить довго, щоб не бути нудно, але є гарне кількість енергії від їжі. Я вважаю, що мій графік і контроль над погодою, коли я бігаю більше, ніж все інше.

+245
Raghavan Parthasarathy 26 груд. 2011 р., 06:58:56

Для будь-якого фітнес-рівня, ви можете спалювати більше енергії, тим краще ви можете скидати тепло в навколишнє середовище. Кількість енергії можна записати в довгостроковій перспективі буде визначатися коефіцієнтом передачі тепла.

Максимальна температура тіла, температура навколишнього середовища, теплові властивості вашого одягу і вашого тіла зони визначити максимальну стійку швидкість, на якій ви можете скидання тепла в навколишнє середовище (беручи також до уваги, скільки поту може випаруватися з вашого одягу). Чим більше одягу ви збираєтеся носити, тим менше тепла за одиницю часу, ви зможете скидати в навколишнє середовище. Обсяг роботи можна виконати тоді, будуть падати, так що загальна кількість енергії можна спалити в одиницю часу буде йти вниз.

+237
ranjani 11 трав. 2010 р., 13:32:51

У вас є симптоми та фактори ризику для захворювання периферичних артерій (зпа). Ви повинні сходити до лікаря, так як це хвороба, яка може погіршитися з плином часу. Ви можете отримати більш детальну інформацію про килимок з Mayoclinic.

Удачі, і продовжуйте ходити!

+215
user41275 21 серп. 2018 р., 09:41:43

Як божевільний заявив, що це залежить від того, скільки білка ви отримуєте ВИ дієти. Ви помітили, починаючи з дієти Аткінса, що дієт були супер високим вмістом білка і дуже низьким вмістом вуглеводів? Ви знаєте, чому це працює для втрати ваги? Тому що ваш організм не може зберігати білок. Він зберігає жир у вигляді жир і перетворює невикористаних вуглеводів в жир і зберігаються ті А також білка... ну якщо ваш організм не може використовувати його, як воно проходить то він іде... тільки це не так просто. Ваш організм все одно повинен послати білка через шлунково-кишкового тракту, печінки та нирок повинні зробити деякі додаткові роботи, і за що? Втрачати білок.

Я не кажу, що ви витрачаєте білка, але багато перша в світі людина, просто їдять занадто багато за один раз, і вони не усвідомлюють наслідків, що все, що додаткова робота може вплинути на їх внутрішні органи. В ідеалі ви з'ясувати, скільки білка вам дійсно потрібно, і отримати його зі здорових продуктів, які також багаті поживними речовинами і розподілити це протягом дня.

Сподіваюся, що це допомагає.

Редагування починається тут. Споживаючи надлишок білка в раціоні (понад 35% всіх калорій), особливо з обмеження вуглеводів, може призвести до накопичення токсичних кетонів, речовин, коли організм використовує власні жирові клітини для палива при відсутності достатньої кількості вуглеводів. Кетони можуть завдати шкоди ниркам, так як вони пробують виділяти ці речовини. Це супроводжується відповідними втратами води через нирки, що призводить до зневоднення. Симптоми споживанні кетогенної дієти можуть включати втома, головний біль, запаморочення, прискорене серцебиття, і неприємний запах з рота. Існує надлишкове навантаження на серце, і м'язова маса і кістки Кальцій як зниження. Американська асоціація серця рекомендує високобілкову, низько-вуглеводної дієти, тому що вони часто містять високим вмістом жирів може призвести до дефіциту деяких поживних речовин, наприклад, клітковини і деяких вітамінів.

8 побічних ефектів занадто багато білка

безумовно, така річ, як їдять занадто багато білка. Експерти кажуть, що небезпеки надмірного білка включають в небезпечних і навіть загрозливих для життя станів, таких як hyperaminoacidemia (надлишок амінокислот), гіперамоніємії (надлишок аміаку), гіперінсулінемія (надлишок інсуліну), не кажучи вже неприємні симптоми, такі як нудота та діарея. Надлишок білка визначається як отримувати більше 35% ваших щоденних калорій з білка. Хардкор культуристів і фітнес-конкурентів найчастіше рекомендують приймати в один грам на фунт ваги. Цікаво, що дослідники, які вивчали низкоуглеводной/ високобілкової дієти теж згоден, що один грам білка на кілограм маси тіла-це максимум потрібно ковтати.

Занадто багато білка, особливо, коли ця сума включає в себе Тваринний і молочний білок, також дуже кислої і має ефект старіння на тілі.

Печінкова енцефалопатія може бути викликана: Їдять занадто багато білка Печінкова енцефалопатія-це погіршення функцій головного мозку, яка виникає, коли печінка вже не в змозі видалити токсичні речовини в крові.

Шкідливість надмірного білка, що визначається як коли білка становить > 35% від загального споживання енергії, включають hyperaminoacidemia, гипераммониемией, гіперінсулінемія нудота, пронос і навіть смерть це одне з рецензованих досліджень.

Знову ж таки, я не стверджую, що один Шейк/день-це питання здоров'я для вас, або навіть не вистачає пільг. Є занадто багато змінних, щоб прийняти до уваги. Моя правка-це лише відзначити, що є ризики для переборщують білка і я б не назвав 40% у активних людей патологічно надмірною.

+212
julianmartin 20 жовт. 2011 р., 13:49:06

Мої поточні тренування/Фітнес-план включає в себе тільки здорове харчування і біг не менше 3 днів на тиждень. Тим не менш, я хочу спробувати включити деякі вправи, які я можу зробити на мої вихідні дні від бігу для того щоб допомогти втратити вагу і прийти у форму. Я в основному шукаю повний-тіло процедури, яка потрапляє в ключові групи м'язів, які не вимагають речі, які я не дозволю в моїй квартирі.

Такий розпорядок існує, і що хорошого буде? Докладні описи вправ (у тому числі фотографії та/або відео, так що я знаю, якщо я роблю їх право) буде високо цінується також.

+176
FR073N 24 квіт. 2016 р., 10:42:14

Основного загального адаптаційного синдрому (газова теорії) з Ганс Сельє говорить нам, що оскільки наше тіло підкреслив, в деякому роді, він пристосовується, щоб впоратися з цим стресом. Основним принципом роботи для стає сильнішим, а для інших стресорів, таких як захворіти. Процес адаптації вимагає енергії в тій чи іншій формі-і це включає в себе відповідь імунної системи.

Тепер, якщо у вас більше 20% жиру, ваш організм, ймовірно, буде добре витягати запаси з жиру. Люди з менш ніж 15% жиру в організмі, ймовірно, потрібно приймати добавки з харчовими продуктами. Що говорить лише до енергії. Примітка: Якщо ви хочете, щоб ваше тіло, щоб витягнути з ваших жирових запасів, щоб мінімізувати кількість вуглеводів ви. Вуглеводів викликає інсулінову реакцію, яка пригнічує здатність вашого організму спалювати жир, поки рівень цукру в крові нормалізується.

Що сказав, Ваше тіло потребує іншої речі, ніж просто їжа. Ви можете збільшити вашу мікроелементів, щоб забезпечити сировину для вашого тіла, щоб створити протиотруту для вашої конкретної хвороби. Це де більше вітаміну C, магнію, цинку і ін допомогти боротися з хворобою. Зазвичай це робиться за допомогою вітамінних добавок.

Нарешті, більшість ваших відновні процеси відбуваються, коли ви спите або, принаймні в стані відносного спокою. Два з найбільш важливих речей, які ви можете зробити для лікування від хвороби-це пити і спати.

+173
Amos Craig 27 трав. 2012 р., 06:23:44

У мене була така проблема і він пішов через два чи три тижні робити присідання, всього три сети з 12 повторень без ваги.

+168
barrycarton 25 січ. 2019 р., 02:01:21

Споживання білка є найбільш важливим фактором у відновленні м'язів і будівлі, якщо ви скупіться на споживання білка і скоротити кількість споживаних калорій, ваш організм почне розщеплювати м'язи, щоб отримати необхідний білок.

Ви можете скоротити крохмалисті вуглеводи все, що ви хочете, але спробувати скласти щоденний протеїн як можна далі, я не думаю, що потрібно організму будівельний рівень, але я б при цьому близько половини грама на кілограм загальної ваги тіла.

Інша річ, яку я помітив у вашому питанні полягає в тому, що ви взагалі не снідаєте, і що ваша головна мета-схуднути. Вам потрібно приготувати сніданок щоденна звичка для оптимальної втрати ваги, якщо ви дійсно хочете, щоб пропустити прийом їжі або скоротити, а пропустити вечерю.

+155
user67958 4 трав. 2010 р., 09:41:30

Дійсно кількостях, щоб сприяти безперервному зростанню м'язів може бути досить великим. Я був постійно їдять близько 4000 калорій в день близько року, коли я був силові тренування і намагаються набрати масу. Але потім, я 6'5" і мають дуже швидкий метаболізм, тому мій організм вимагав калорій. Він хоч і працював, як мені вдалося набрати 20 фунтів м'язів в цьому році.

Кращий спосіб зрозуміти це для себе, щоб вимірювати і відстежувати свій прогрес і зробити відповідні корективи. Ви можете зробити це з простим набором жиру штангенциркуль і Ваги. Якщо ви можете увійти в звичку вимірювати ваш вагу і жиру в тиждень, то ви можете отримати з цього прибуток або збитки у ЛБМ (м'язової маси тіла).

Скажімо, наприклад, вам вдасться втратити 1 фунт на тиждень, 3 тижні поспіль і половина з цього жир / половина ВІДМ. Ну, якщо вашою метою є збільшення м'язової маси ви повинні споживати більше калорій в цьому випадку. В ідеалі ви повинні робити невеликі успіхи в ЛБМ кожну тиждень і мінімізувати жирові відкладення. І це просто питання про знаходження дієти, яка буде робити це за вас.

До речі, чому це краще для вимірювання щотижня полягає в тому, що ви можете вести себе з розуму, вимірюючи щодня з-за невеликих коливань і неточностей. У самому справі, як правило, це мудро, щоб зібрати 3 тижнів вимірювань, перш ніж робити які-небудь серйозні зміни в свій раціон.

+153
Sidou 5 вер. 2018 р., 07:19:35

Я читав, що іноді ми відчуваємо голод навіть тоді, коли наші тіла мають достатньо їжі. Я намагаюся схуднути, з'ївши меншу порцію їжі кожний прийом їжі. Іноді я відчуваю себе голодним, але я не знаю, хто я насправді їдять занадто мало або якщо мій організм ще не звик до меншою кількістю їжі.

+153
Jack Nork 23 бер. 2019 р., 20:52:32

Я прочитав багато статей, але його важко знайти оптимальний відповідь на це питання

Важко знайти оптимальний відповідь, тому що це не оптимальний питання. Немає чіткого право-або-неправильна відповідь на це питання, тому що ефект тренування всього тіла, спліт тренування, залежить виключно від вас, ваше тіло, ваша дисципліна, свої звички, своє харчування, свій сон, і далі за списком.

Мета-показати, що одна цифра жиру %.

Це не зовсім те, що відбувається в залі. Це відбувається на кухні. Неважливо, наскільки хороші ваші тренування, або як часто ви робите це, ви ніколи не упустите свій відсоток жиру, якщо ви не отримаєте ваш раціон в порядок.

Як ви працюєте тільки допоможе переконатися, що ваші переходи тіла. Він фактично не впливає на ваш жир.

У мене сидяча робота, тому я можу йти в протягом 3-4 днів

Якщо ви новачок, я б рекомендував 2-3 дні до початку. І повну тренування тіла-це нормально. Зробити великий складових ліфтів, решта протягом 1-2 днів, і повернутися до нього.

Якщо робити повну тренування тіла протягом 4 днів в тиждень, ви можете почати відчувати себе постійно втомленим після місяць або два. Особливо якщо ви збираєтеся взяти жир і серйозно dietting.

У мене є деякі поради, що я повинен почати з повного тіла для міцності(відчувати себе добре, а потім піти на певні частини для гіпертрофії(добре виглядати)

Для більшості людей, це займе щонайменше рік, перш ніж ви бачите який-небудь реальний прогрес. Працювати-це те, що ми робимо на благо наших далекому майбутньому. Не схоже, що ви збираєтеся почати працювати, і в 2 місяці, у вас є точені статури. Якби це було легко і/або швидко, все б це.

+149
Casey Wood 9 серп. 2012 р., 19:12:01

Мені цікаво, про наслідки "діапазон руху", коли робити віджимання.

Які плюси/мінуси, щоб робити віджимання, використовуючи велику кількість повторень, невеликий діапазон руху проти низьких повторень, повний діапазон руху?

Ось як я визначаю відмінність між діапазон руху:

Повний спектр - розширена руки прямі вгорі, внизу носа торкаючись землі руками біля вух, пуш-ап бари даючи більше діапазон.

Малий круг - руки як і раніше злегка зігнуті в верхній, більш руки зігнуті в дно, але ніс не торкаючись підлоги.

Моє припущення: я завжди думав, що віджиматися з повного діапазону руху, навіть якщо ви не можете зробити стільки повторень, краще для міцності.

+121
pradipmw 12 січ. 2017 р., 09:28:46

Тому, коли ви навпочіпки ви везете велика кількість ваги на вашій задній частині, як ми знаємо, і я намагаюся з'ясувати, якщо це тримає, що вага на спину і плечі б теж їх будувати?

+86
Svein Tarald 10 бер. 2018 р., 11:40:49

Фон:

Я в досить хорошій формі, я бігаю і цикл досить регулярно (як мінімум 10к всього тиждень і цикл 40к), а також важкою атлетикою (3 рази в тиждень, в даний час працює ГСПБ).

Мій графік бігу, Як правило, складається з:

 • 5К після гонки в тиждень (сайт parkrun).
 • 5-10к витривалість 'пробіжку' (дуже зручному темпі).
 • 40 хвилин інтервал/пагорб-повторює.

У ці вихідні я зробив 14к вперше на зручному легкому темпі. Я зробив 6-7 10k працює протягом останніх 6 місяців, але є кілька енергетичних гелів і хотів виштовхнути на більшу кількість з метою напівмарафон в наступному році. Мої 5K темп гонки становить 5:10 хв/км і мої 10к розслабленому темпі в 6:20 хв/км

Я теж недавно вклав у серце ритму (HRM) з Wahoo фітнес (я також перевірив свої відомості проти іншого персоналом, щоб підтвердити мої висновки). Я використав його на цей пробіг і знаючи мою максимальну вимірювали частоту серцевих скорочень (від інтервалу навчання), 200...

WTF

Звичайно, щось не так? Я б з радістю продовжує працювати ще як мінімум 5к.


Питання: продовжує тренуватися з цієї інтенсивності на витривалість, працює в кінцевому підсумку призведе до скорочення AvgHR?

Крім того,

Є в цьому здорова кадрова графік для напівмарафону?

Такі зони ЧСС приблизно так? Якщо ні, то як я міг би попрацювати над ними?

Я повинен переглянути те, що знаходиться у зручному темпі"?

+77
Peter Robertson 8 квіт. 2011 р., 21:52:18

Одна робота-звичайної для високої інтенсивності є "Табата", ознайомитися з цією пошук по сайту: Пошук:Табата і таке питання: Що таке табата? Наскільки він ефективний?

Відповідаючи на ваше запитання, ви могли б зробити 20 секунд віджимань, відпочити 10 секунд і повторити це, наприклад, 8 разів. Що б зайняти у вас близько 4 хвилин. Чим більше підходять вам, ви можете додати більше наборів.

Однак, оскільки у вас надлишкову вагу (ІМТ 27 Каліфорнія), ви повинні прийняти його спочатку легко, віджимання дуже важко, якщо ви робите їх правильно. Так:

 • Спочатку медичне обстеження, оскільки ви будете мати дуже високий пульс робила burpees в Табата контексті.
 • Зробити деяке світло розминка перед берпи, наприклад, бачу це питання: вранці потягатись
 • Робота на техніці спочатку (наприклад, не роби максимальний стрибок або крок назад, а не скакати)

Буде це допомогти вам втратити жиру залежить також від дієти, дивіться цей вага-втрати теге

+70
swider 7 трав. 2014 р., 09:30:48

Інші в той день. Якщо відволіктися від проблеми гігієни, відпочинку допоможе вам швидше відновитися і пронос зневоднює вас.

Якщо необхідно, я рекомендую нескладні вправи вдома, але день чи два відпочинку-це дійсно кращий вибір.

+69
parrker9 28 жовт. 2018 р., 23:03:22

Я Джефферсоны, не мріяли б робити регулярні тяга як у мене менше проблем болю в спині. Я думаю, що ноги і стегна привів у дію Джефферсоны, як я вам нижче підібрати штангою.

+69
user3238850 29 січ. 2010 р., 14:57:50

Це займає від 30 до 40 хвилин для їжі, щоб переварити в своєму шлунку і від 3 до 4 годин для того, щоб поглинути в свій кишечник. Я згоден, що немає суворої формули для цього, так як це також залежить від того, що ви їсте і як ви збираєтеся витрачати цю енергію.

З мого досвіду, якщо я їм великі страви, які важко Вуглеводи я бачу свою кращу продуктивність у високій інтенсивності вправ 6 до 8 годин. Я також вживати протеїнові коктейлі протягом 15 хвилин ваговій категорії ланцюга і бачили зміцнити результати. Я рекомендую вам поекспериментувати і знайти свій власний ідеальний довжина чекати.

+67
Bianca Amaral 3 лют. 2010 р., 07:21:26

Цілий день на біцепси, і ще цілий день на трицепс не є ефективним на всіх, не тільки кажучи про час (вам не потрібно 60 хвилин для тренування біцепса), це не ефективне відновлення мудрий. Перш за все, ваші м'язи не потрібна цілий тиждень, щоб відновитися, так, щоб максимізувати гіпертрофію і силу ви повинні навчати їх принаймні два рази на тиждень, деякі дрібні м'язи руки і телят може мати навіть більше покарання.

Стандартний спліт бро х 2 рази в тиждень:

Груди/трицепс

Спина/Біцепс

Ноги/плеча/АБС

Двотактний ноги х 2 рази в тиждень:

Груди/Плечі/Трицепс

Спина/Біцепс

Ноги/АБС

Арнольд Спліт х 2 рази в тиждень:

Груди/Спина

Плеча/Руки

ноги

АБС щодня
+47
sayge 7 лист. 2013 р., 16:23:39

Я відчуваю бажання включити гоблет присідання в моєї звичайної тренування, тому що вони здаються легкими для виконання (потрібно тільки одна гантель) і дивитися весело.

Тепер, з точки зору м'язової активації, де (якщо такі є) відмінності між Кубком навпочіпки і регулярні присідання (скажімо, передня і задня навантаженням з них). Мені вдалося знайти багато матеріалу, порівняння передній і задній завантажені на корточках один з одним, але практично немає інформації про келиху навпочіпки.

Крім "Кубок присед хороший для новачків", там теж, здається, не буде багато інформації або я не вивчаєте правильний шлях.

+43
Naik Ocifaz 18 лип. 2012 р., 11:11:25

дякуємо за ваші відповіді!

я думаю, я зрозумів, у відповідь, і мій бос прийняв його, тому що цей маленький крокомір не мають ніякого зв'язку з GPS.

ось формула:

1.) Кількість спалених калорій за милю = 0.57 х 175 фунтів.(ваш вага) = 99.75 калорій за милю.

2.)Your_strip = висота * 0,415.

3.) steps_in_1_mile = 160934.4(милі СМ) / прокладки.

4.) "conversationFactor" = stepsCount (що крокомір надає) / step_in_1_mile;

5.) CaloriesBurned = stepsCount * conversationFactor;

що мені потрібно: вага, зріст і stepcount.

і ось це Java-клас, показати, як я її обчислити:

CalorieBurnedCalculator громадських класу {


// Заповнити з вашими даними


 статичний подвійний вага = 67.0; // кг

 статичний подвійний висота = 178.0; // см

 статичний подвійний stepsCount = 4793;

//Не редагуйте нижче цього


 остаточний статичний подвійний walkingFactor = 0.57;

 статичний подвійний CaloriesBurnedPerMile;

 статичний подвійний смуги;

 статичний подвійний stepCountMile; // крок/км

 статичний подвійний conversationFactor;

 статичний подвійний CaloriesBurned;

 статичні форматування NumberFormat = новий DecimalFormat("#0.00");

 статичний подвійний відстань;

 громадськості статичної сили основних(string[] аргументи) {

 CaloriesBurnedPerMile = walkingFactor * (вага * 2.2);

 смуги = висота * 0.415;

 stepCountMile = 160934.4 / смуги;

 conversationFactor = CaloriesBurnedPerMile / stepCountMile;

 CaloriesBurned = stepsCount * conversationFactor;

 Системи.з.код println("спалені калорії: "
 + праматерії.формат(CaloriesBurned) + "коеф");

 відстань = (stepsCount * смуга) / 100000;

 Системи.з.код println("відстань:" + праматерії.формат(відстань)
 + "км");

}
}

Я знаю, що це тільки приблизне значення, але при відсутності інших даних прийнятно.

+18
Micoxion 11 лип. 2011 р., 01:34:00

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil