Які штангою вправи можна робити в квартирі?

Я розглядаю, щоб купити набір гантелей (максимум. ~120кг) для навчання на дому (2-й поверх). Однак я не впевнений, про те, наскільки небезпечно це буде для підлогового покриття, і, як голосно це може бути до сусідів.

Тепер розглянемо основні вправи з гантелями спрямовані на зниження або повне тіло, я хочу знати, які з них я могла б зробити безпечно (щодо гучності і безпека пол) без будь-якого додаткового захисту або з одні матюки.

Я б припустив наступну класифікацію:

Без будь-якого додаткового захисту

 • Румунська станова тяга
 • Болгарські спліт присідання
 • Zercher присідання
 • Штанги штовхачів
 • Передня і задня присідання
 • присідання зі штангою над головою (з відносно легка вага)

всі з них, звичайно, не в максимальній діапазоні повторень.

З одні мати, як цей чи цей

 • Зважений глют мости
 • обтяжений хіп-насуви

Не можливо в квартирі

 • звичайна станова тяга (з невеликим скиданням ваги в кінці руху)

Динамічні руху, де вище ймовірність, що людина повинна відпустити штангу на значну висоту:

 • Уривками
 • Поштовх, ривки
 • Очищає
 • Чистий і ривків

Однак я не знаю його. Для деяких вправ, таких як накладні на корточках в барі досить високі, і якщо ви дозволите йому йти, килимки не допоможуть стільки з-за висоти. Навіть вага не був занадто високим. Те ж саме може бути справедливо навіть для задня і передня-присідання.

Для хіп-насуви і звичайна станова тяга ви можете на обох є проблема, що вага падає на землю. Проте я відчуваю, що це легше контролювати цей зважених хіп-насуви, ніж у тязі.

Так що було б здорово, якби хтось більш досвідчений міг би уточнити, які вправи будуть в безпеці у себе вдома без охорони, що буде з одні мати, як пов'язано вище, і яка буде небезпечна у всіх випадках.

+232
Jeeta 2 лют. 2013 р., 18:03:18
40 відповідей

Я зробив близько 500 на день у поєднанні з обмеженням споживання їжі протягом деякого періоду часу і втратив близько 25 фунтів.

Тут така справа. Я потрапив у в'язницю і тільки здоров'я м'язів і фітнес журнали&чоловіча для вивчення. Це була моя формула, я виявив, що працював чотири мене... 200lbs 6`0=за ваги, зараз 173 і красиво оголюючи поріз/тон.

Прийняти ваше тіло, вага і помножити на 15 = Скільки калорій ваш організм потребує/використовує для підтримки. Гаразд, вибери мета вага і помножте його з/та ж формула. Є. Ви створили саме те саме більшість калорій для одного дня. Тепер для себе я хотів, щоб переробляти швидше, ніж більшість людей вибирають...тому я помножив свою вагу цілі на 12,5 і це все, що я хотів споживати калорій Мудрим 8~10 годин в день розділити на 5 або 6 невеликих прийомів їжі.

В першу чергу виріжте білі вуглеводи, тобто картоплю, хліб, борошно,рис. Думаю, що зелений і білка. Пшениці або вівсянки тільки мінімальний на початку дня. Плюс переконайтеся, що ви залишити принаймні 11 годин загальний голодування до,під час і після сну. Це коли ваш метаболізм скидається і переходить в режим ремонт спалювання жиру ( так спати!! Розклад, як вийде). Гаразд люди будуть сперечатися зі мною, але я просто уявляючи, що рутина, що працював для мене, однак я зробив 250 віджимань прямо з ліжка, без їжі і води. Спалювання жиру в достатку, що буде йти весь день. Це постиш ВИИТ (подивитися ВИИТ якщо втратив) режим. Ладно я зробив 250 вранці і 250 ввечері, перш ніж мій останній прийом їжі, тренування вбиває будь апетит чи пізно Жора, коли ви тренуєте ваш БПК не їсти після певного часу ввечері. Для мене це було 6 вечора. Зараз іноді, якщо я не була хвора, я б зробив 250 в день. Зараз здоров'я людей говорить, що якщо ви працюєте в 10 хвилинах милю, що становить близько 85% від максимальної частоти серцевих скорочень, ви б спалити приблизно 100 калорій.

Тепер упор присівши ВИИТ буде в царстві 400~500 ккал як мінімум, якщо ви їх правильно, ж/адекватні секунд відпочинку, щоб грати інтервал аспект вашого серцевого ритму. Я скоротив до ж/ швидкість красиво, залишилося вимкнути і зробити смугу пріоритет з'їсти стільки білка, що дозволило калорій, тому що ваш організм спалює так швидко, коли це спосіб, що ви повинні тримати ваші м'язи харчуються тим, Ваше тіло не включається спалюючи їх....адже пам'ятайте, що це всього тіла виходить, особливо ж/мене, тому що я зробив різні стилі віджимань включені ж/ мій Упор присівши; широкий, Алмаз, відштовхнувшись землі, Спецназ, що-небудь змінити я не міг придумати, і він показав себе в грудях,Трис -, біс -і плечі.

ТАК ЩО ЇЖТЕ БІЛОК ПОСТУПОВО ПРОТЯГОМ ДНЯ! І удачі. Доброго дня.

+947
Dan Bodnar 03 февр. '09 в 4:24

Багато статей в інтернеті пропоную підняти споживання калорій, щоб набрати м'язову масу, особливо якщо ви не худе статура з високим метаболізмом.

Я збентежений, бо не м'язи зросли тільки з білків? Так що я думаю, що ви при випадкових калорій, тому ваше тіло спалює їх для загального споживання енергії, і на вершині, що він використовує білок для відновлення м'язових волокон, які були пошкоджені під час тренування. Чи маю я на це право?

Мені потрібно зрозуміти, що означають ці статті і навіщо, щоб я міг порахувати мої калорії і білок правильно впуску.

+941
PeggyScott 12 квіт. 2012 р., 17:31:10
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Їжте високим вмістом клітковини їжі, відмовтеся від цукру, Споживання солі, щоб втратити живота жир. Їжте низьким вмістом вуглеводів їжі і пити багато води. Щоденний акцизи повинні втрачати вагу.

+935
haqnawaz kasiri 8 серп. 2014 р., 19:50:45

Звучить гнітюче ймовірно, що дефіцит калорій, що призводить до 3кг/2неделі був трохи занадто багато.

(Для довідки, дефіцит калорій означає, що ми споживаємо менше калорій, ніж ми витрачаємо за день.)

Якщо вашою метою є подальша втрата ваги, я б рекомендував додати ще трохи вуглеводів в свій раціон. Так, це значить збільшити споживання калорій, але як я вже сказав, Це звучить як ваш низькій калорійності їжі викликає недолік енергії.

Дуже хороший спосіб додати хороші вуглеводи протягом дня, жує фрукти кожен зараз і потім. Якщо пройшло пару годин після останнього прийому їжі, рівень цукру в крові може зменшитись, викликаючи почуття низької енергії. Фрукти з високим вмістом природних цукрів, а також допомагає боротися і дасть поштовх енергії.

Коли ми втрачаємо вагу занадто швидко, то дуже ймовірно, що значна частина цієї втрати ваги є м'язова атрофія.

Якщо замість того, щоб втратити 3 кг за два тижні, ви починаєте втрачати 1 кг кожні два тижні, це набагато більш здорові темпи втрати ваги.

+929
Ally Templin 25 жовт. 2010 р., 20:41:07

Це насправді рекомендується, що ви ваш пост тренування їду в 15-20 хвилинний вікно після тренування. Оскільки ваше питання стосується гігієни, я б сказав, що це не важливо, поки ваша їжа не чіпати поту. Майте на увазі, що душа відразу після прийому їжі впливає на травлення, так як вона буде відводити кров від шлунка до іншим частинам організму, впливає на травний процес. Почекайте деякий час, перш ніж відправитися в душ.

+913
Shaina Hawkins 4 бер. 2011 р., 17:25:29

Зелений чай містить кофеїн, який, як було доведено, збільшити ваш метаболізм (http://ajcn.nutrition.org/content/33/5/989.short) і допомогти з виділенням жиру з вашого тіла жирові запаси (http://ajcn.nutrition.org/content/79/1/40.abstract - але майте на увазі, що вам все одно доведеться спалити звільнених жирних кислот, або вони просто повернуться туди, звідки вони прийшли. Тому перше, що ви повинні вирішити, чи не ви навіть ОК з споживанням кофеїн - це речовина класифікується як наркотик.

Інше дослідження (http://ajcn.nutrition.org/content/70/6/1040.short) підтвердив зелений чай має додатковий ефект на швидкість, з якою ми спалюємо наш організм жиру, якщо порівнювати з кофеїном поодинці. Хімічні речовини в зеленому чаї, який, як вважають, щоб підвищити калорії-швидкість горіння називаються поліфеноли. Все-в-всі вони виміряли зростання на 4% упродовж 24-годинної витрати енергії...так що якщо ви зазвичай витрачаєте 2000 калорій протягом дня, ви можете розраховувати на зелений чай додати ще 80, що (грубо кажучи).

А що стосується безпеки, це стосується, в деяких випадках пошкодження печінки були зареєстровані (http://www.leanhigh.com/weight-loss/supplement-reviews/can-green-tea-help-you-lose-weight-without-damaging-your-liver), але доказів про те, що не видається переконливим.

+913
Dedra Waldridge 3 черв. 2015 р., 21:33:30

Я думаю, що короткий сон може бути гарною ідеєю, якщо ви дуже втомилися. Ви хочете, щоб бути добре відпочив, коли підняття тягарів для того, щоб мати можливість повноцінно працювати ваші м'язи, не кажучи вже про пильність та безпеки. Однак, я думаю, ви хочете зберегти ваш сон в 20-30 хвилин, інакше ви підете в більш глибокий сон (див. Коли я прокидаюся через дві години сну я відчуваю, що я був збитий вантажівкою.).

Я б не став вдаватися до солодкої високого кофеїн енергетичні напої для здоров'я та тому що вони можуть стиратися (і може перешкодити вам спати по ночах, якщо ви приймаєте їх після роботи).

Чим може допомогти ваш рівень енергії їсть здорову закуску з деякими клітковини, білка і складних вуглеводів за годину перед приїздом.

І звичайно, переконайтеся, що ви отримуєте досить спати ночами!

+875
RFC 2549 8 січ. 2015 р., 14:52:54

Коли я віджимаюся, я помітив яскраво виражений підвищується тиск у голові, очі, вуха. Я роблю 20, з тим, що я сподіваюся, що це верхня форма: повільно (близько вгору і вниз протягом 2 секунд), груди і чоло торкаються підлоги кожен раз, підняли вгору. Я просто зробив 20 вухах і трохи дзвенить. Зверніть увагу, що я не знайду робиш 20 моторошно важко ... я відчуваю, що я можу підштовхнути себе, щоб зробити, можливо, 25 або може 30, якщо я дійсно напряг. Але навіть через 15, я починаю відчувати, що тиск. Я роблю вдих і видих протягом усього руху, хоча і не в якихось особливо ретельно.

Я дійсно не зробити це, коли я роблю жим лежачи або будь-яке інше підняття тягарів (проповідник кучері лавці, підтягування, трицепс, прес-Даунс), навіть не з високою повторень (15, 12, 10, 8), ні з марафон/Біг. Просто віджимання.

Враховуючи, що принаймні один чоловік мав око розриву капілярів через віджимань, та 2 особи мали аневризми аорти розборів після віджимань (або, звичайно, і інші інтенсивні силові підйомники), це мене насторожує. (Звичайно, звісно, мільйони не мав, такі речі теж трапляються...просто заблукали на стороні застереження).

Віджимання здаються мені просте і гарне вправа я можу робити вдома легко, і хороший окомір, м'язову витривалість, але я волів відкласти їх кожен раз, коли я відчуваю, що це неприємне тиск.

Як часто зустрічається таке? Чи є спосіб, щоб уникнути цього і зробити віджимання більш безпечно? Або, можливо, кілька віджимань, просто не для всіх людей (ніби є якісь системні розбіжності, які трапляються під час віджимань тільки деякі люди)? Я готовий спробувати змінити свій підхід, але якщо я не можу вирішити "проблему тиску", віджимання з мого репертуару.

+832
Gil Moshayof 6 лист. 2010 р., 13:52:16

Я б запропонував забрати копію "не Gymless" Росс Enamait. Тонни корисної інформації на тему, яку ви просите.

+821
TERRY HORNSBY 8 квіт. 2014 р., 18:31:53

Я думаю, що ми повинні розрізняти різні цілі тут.

Якщо м'язової маси в цілому-це те, що ви хочете збільшити комплекс вправ допоможуть вам працювати так багато м'язів, як можна з допомогою одного вправи. Саме тому вони рекомендуються: більшість людей хочуть будувати всі свої м'язи, не тільки один або два зокрема.

Якщо біцепс маси є те, що ви хочете, і ви не зацікавлені ні в чому іншому, то я погоджуся, що ви можете також зробити штангою завитки, або інші ізольовані вправи біцепс, які можуть бути більш ефективними для вашої конкретної мети.

Я не думаю, що це заслуговує довіри, щоб припустити, що комплекс вправ краще, якщо ви просто хочете величезні біцепси; це просто, що більшість людей хочуть більше. Деякі люди (можливо, хлопцям на відео) може здатися, що комплекс вправ краще незважаючи ні на що, але це не правда. Коли фахівці рекомендують комплекс вправ, є неявне припущення, що величезна зброя не ваша єдина мета.

Також, більшість буде стверджувати, що комплекс вправ не обов'язково більш ефективні, вони більш ефективні. Вони дозволяють опрацювати безліч м'язів у досить короткий проміжок часу, у той час як ізольовані вправи потрібно набагато більше часу для досягнення подібного ефекту (щоб всі м'язи покриті). Звичайно, це не має значення, якщо ви хочете працювати однією конкретного м'яза.

Інші переваги комплекс вправ включає:

 • Вони пред'являють більш високі вимоги на серцево-судинну систему, поліпшити ваші аеробні сила, функції серцевого м'яза і циркуляції крові.
 • Вони тренують такі речі, як координація, час реакції, рівновагу.
 • Вони дозволяють вашим м'язам рости в правильному відносні пропорції; з ізольованих вправ, ви ризикуєте, нехтуючи певні м'язи, які важливі для реальної діяльності.
+801
user86424 30 січ. 2011 р., 18:54:46

Як все вже сказано, ваша рука втомлює раніше, ніж ви завершите повний реп.

Статичний бар тримає, турнік висить, важка станова тяга без лямок, защемлення плити.

Разнохват викликає певні диспропорції в розвитку м'язів, якщо ви не залежною від них. Swithching між цим і подвійний удар дасть вам найкраще з обох світів.

+763
Amanda Indrawan 26 лют. 2018 р., 12:41:39

Я не зміг знайти як можна більше інформації про те, як правильно робити діпи порівняно з усіма іншими інформація, яку я зміг знайти на присідання, станова тяга і т. д.

Діпи просто не так широко відомі.

Це, як кажуть, Я шукаю загальні рекомендації, я повинна була слідувати, коли роблю соуси, в тому числі і чого не робити, кому треба нагадувати про себе під час руху, а зважений ефект провали можуть бути за формою порівняно із звичайними зануреннями.

+749
Varzy 3 серп. 2010 р., 14:56:20

Виступаючи як давно (30 років) майстер бойових мистецтв і колишній (17 років) плаванням, є кілька міркувань, при використанні плавання як вашою єдиною опорою кардіо.

Плавання: я б спочатку прогрес, поки у вас є тверде підставу типу витривалість для плавання. Оскільки ти займаєшся єдиноборствами, 3X і тренажерний зал 1 раз в тиждень, ви спочатку не хочете додавати у велике інтенсивності на верхній частині інших навчальних. Я б порекомендував таку програму, як Рут Kazez це від 0 до 1650 програма (1 миля). Поки це більше 3 тренувань в тиждень, як хороший плавець, ви повинні бути в змозі завершити повний відстаней кожного тренування в 1/2 години або менше. Це також дуже мінімальний вплив, тому вона не повинна заважати інші навчальні.

Як тільки ви дістанетеся до цього рівня бази, ви можете почати додавати в короткий (50-х в не більш ніж 200-х) швидко час коротких перепочинків, наприклад 10х50, :15 останнє наполеглива праця. Тобто плавець говорити для 10 інтервалів за 50 метрів/ярдів при високому рівні зусиль, з 15 секундами відпочинку між кожним 50. Прагніть до близько 1200-1800 метрів за тренування, один день з високою інтенсивністю, - відстань в один день (наприклад, 2x600 або 3х400) і один день змішати. Це повинно підтримувати витривалість і короткий сплеск сердечно, що вам потрібно, коли робите спаринг і довгі дні на змаганнях або випробуваннях.

Те, що вам потрібно, щоб розглянути і переконатися, що ви отримаєте в своє навчання бойових мистецтв гнучкість/баланс тип роботи, яку ви повинні підтримувати спаринг. Плавання буде працювати двигун, але не сильно ніг і короткий сплеск активності типу атаки, особливо для ніг. Я хотів би отримати книгу про спритності дрилі або завантажити деякі з існуючих PDF-файлів і додати кілька щотижня. Це можна зробити в короткі 10 хвилинні відрізки 2-3 рази в тиждень. Це тільки якщо вам це потрібно в якості доповнення, якщо ви покриваєте, що в класах, то немає необхідності додавати додатковий.

+703
T McGrath 31 січ. 2015 р., 14:41:51

Фітнес-це спорт, терпіння.

Що вам треба зробити, це не намагатися квапити знову підходить. Ви повинні встановити цілі 6 або 12 місяців і прогрес в цьому напрямку.

Починайте з набору 3 або 4 підходи по 15 Bodyweight присідання. Вправи є відмінним способом, щоб повернутися у форму, перш ніж працювати з додатковими терезами, робити присідання, віджимання, присідання, підйоми ніг, підтягування (чи перевернутий рядків, якщо підтягуватися занадто жорсткий).

Ви також повинні переконатися, що ви їсте досить здорової їжі з правом поживних речовин і отримувати досить відпочинку.

+674
Hamed Vaheb 10 лист. 2010 р., 23:15:02

Існують сотні схуднення і 'готуйся' програм там, що він стає переважною і daughnting завдання зробити вибір на користь того, що це корисно. Наскільки я розумію, що всі люди різні в динаміці 'втрати ваги' або 'підготовка'. Мене цікавить таке питання: є загальні фактори, які впливають на всіх нас у прагненні стати потрібним? Якщо так, то які ці загальні чинники? Є деякі, які є більш важливими, ніж інші?

+656
kerry johnson 27 січ. 2012 р., 09:36:30

Є кілька причин для розминки перед тренуванням:

 1. Підвищена продуктивність - коли ви сидите, ви не повинні однаково серцевого викиду, як під час тренування, ваші м'язи на більш низьку температуру, а капіляри не завжди готовий до руху крові через м'язи. Як тільки ви розігрілися (8-15 хвилин), капіляри відкриті, хвилинного об'єму крові до м'язів збільшується до 70% більше, ніж у стані спокою, а крім того, більш висока температура є більш сприятливою для випуску кисню і кращого скорочення м'язів.
 2. Профілактика травматизму - це трохи більш стримано, але старі дослідження на тварин показали, тепліше м'язів потрібно більше сил рвати, ніж на інші м'язи, і деякі пізніші дослідження показують, ЕКГ (серце трасування) аномалій при переході від 0-60.

Наскільки прогрівається по-різному, основною метою має бути однаковою, отримаємо пульс, температуру і т. д. А спосіб дійсно не має значення, єдине, що слід враховувати динамічний розтягнення частин тіла, які будуть максимально задіяні в даній вправі. Мімічні рухи, що ви збираєтеся робити в наростаючою амплітудою.

У той час як спостерігається брак досліджень, присвячених прогріву вплив на продуктивність, цей огляд навчальної літератури пропонує 79% поліпшення продуктивності при використанні маркерів розминка, порівняно з без прогріву.

+646
CharlieHolley 10 лип. 2016 р., 12:46:14

Вам не потрібно робити багато кардіо, щоб спалити ваш жир, поки ви готові з'їсти набагато менше, ніж ви робили раніше.

В залежності від ваших уподобань, це те, що я б зробив:

 1. Розрахуйте свій TDEE на основі вашого рівня активності і віднімати як мінімум на 25-30%. Це буде ваша мета калорій.
 2. Купити харчові ваги і почати вимірювання -якщо не на грам, хоча б приблизно - їжа, яку ви впускного кожен день, щоб переконатися, що ви залишатися якомога ближче до мети калорій. Ви можете отримати один за ціною близько $10 на Amazon, так що ніяких виправдань.
 3. Їжте цілісні продукти з харчовою цінністю і уникайте оброблених хрень. Тримайте білка висока.
 4. Знайти тренажерний зал зі стійкою для присідання та олімпійськими штангами, і вибрати перевірений гирьовий початківців програма. Стартову силу і або скоби тут.
 5. Не кинути. Якщо ви виконали всі попередні кроки, на місяць або два, результати будуть настільки очевидні, що буде дуже важко для вас, щоб зупинити.

Удачі.

+646
notfound 8 січ. 2010 р., 09:16:45

Я намагався зменшити мою жиру на животі протягом останніх двох років без особливого прогресу, мені потрібен ваш рада, намагаючись зрозуміти, що це те, що я роблю неправильно.

У мене теж є питання, зменшуючи свій раціон. Я відчуваю себе дуже втомленим протягом дня, і постійне відчуття голоду, а також оскільки я намагаюся легкий вечеря близько 7, у мене є проблеми з засинанням, і дуже хочеться їсти, шлунок починає видавати звуки, коли я прийду спати близько 10.

Я сплю по 7-8 годин щодня, але не бадьорим ранком. Робота у мене сидяча. Я думаю, що інші мої м'язи зміцніли, такі як руки, стегна, груди, але крім того, що у мене 4 дюйма жирок на животі (просто ненавиджу!)

Деталі:

Харчування:

 • Сніданок (250 мл) чаю або кави з молоком - дуже мало цукру + в скибочку пшеничного хліба
 • Обід - зазвичай відвідування метро (12 дюймів), суші, ресторани тайської кухні (наприклад, тарілку каррі з рисом), взяти з дому що-небудь на зразок макаронів, рису, салат-бари
 • Вечір - 1 банан + 1 яблуко або маленька чашка ягід, коли можна
 • Вечеря - Запечена їжа, овочі, каррі легка їжа, іноді склянку молока з куркумою

Вправа:

 • Робити кардіо (біг або йога) - 3 рази в тиждень по 30 хвилин
 • Робити тягарів, віджимання, підтягування і хитання преса - 3 рази на тиждень протягом приблизно 30 хвилин
 • Зробити 8 хвилин АБС - 3 рази в тиждень

Звички

 • Я не курю, випити келих пива раз на тиждень
 • Я приймаю вітаміни, як В12 (вранці), риб'ячий жир (обід), і D3 (ніч) регулярно.

Будь ласка, будь-які пропозиції про:

 1. Що я роблю неправильно
 2. Як мінімізувати голод на ніч
 3. Як відчувати себе бадьорим протягом дня?
 4. Як отримати 6 АБС пакет? ;)

Спасибі!

+633
eggsovereasy 24 серп. 2016 р., 21:38:44

Кращий рада, яку я можу дати вам, що це нормально поплавати sidestroke, коли вам потрібно. Він явно не буде так швидко, як фристайл на час гонки, але диханню це величезна частина гонки, і це займе деякий роботу, щоб освоїти шаблон, який працює для вас.

Також під час тренування, може бути, спробувати одну з моїх улюблених вправ: 3 ударів, 10 ударів. Взяти три звичайні рукоятки ходів без дихання, потім зупинка на вашій стороні з вашої нижньої руки витягнуті над головою і ваші руки на вашій стороні, коли ви виконуєте 10 ударів. Зробіть кілька вдихів, поки ви не штовхається. Після 10 стусанів, взяти ще три удари, зупинка на іншій стороні, і ще десять ударів.

Ця вправа забезпечує дуже стійке дихання шаблон, який можна використовувати в якості основи, щоб побудувати. Як ви себе більш комфортно, ви можете зменшити кількість кіків (ака менш чисте дихання часу) до 8, потім 6 і т. д.

+598
user188008 1 січ. 2017 р., 16:06:43

Я 35-річна жінка, і я важу 105. Я хочу отримати 20 фунтів і додати форму на моїй фігурі. Я знаю, що мені потрібно робити, щоб набрати вагу, але які вправи я можу робити, що допоможе мені підтримувати вагу, який мені поки знайти надають форму мого дна, визначення в мої руки і втратити маленької дитини животик, що у мене є?

+574
Chau Ha 26 бер. 2010 р., 03:14:14

Чотири тижні це не багато часу, щоб підготуватися до зустрічі, але ви можете зробити деякі тренування, щоб поліпшити вашу продуктивність.

По-перше, не турбуйтеся про відмінності у ваших ліфтів. Зосередитися на найбільший ріст у вагу, який ви можете, не турбуючись, що піднімає збільшує статися. Якщо ви можете додати 10кг до вашої тязі або 2,5 кг на жим лежачи, то, додавши 10кг дадуть вам кращий результат у конкурсі.

По-друге, практика виконання високої інтенсивності одиночних повторень. Додати кожне тренування. Наприклад, якщо ви зазвичай присідання 3 сети з 5 по 80кг, замість цього, на вашій першої тренування, спробуйте додати один на 90кг до вашого 3х5 набори. Потім на наступному тренуванні, спробувати один на 95кг до вашого 3х5 набори. Продовжуйте збільшувати вагу на тренування визначають шляхом тренування, поки вони не стануть складніше. І переконайтеся, що у вас є бари безпеки, встановленим у разі невдачі.

По-третє, практика ліфтів таким же чином, що вони будуть виконуватися в конкурсі. Швидше за все, різниця буде жим лежачи, змагання з пауерліфтингу, де ви взагалі не зобов'язані чекати команди для початку знизити планку до грудей і утримуйте його досі, чекають команди, щоб натиснути, і лише потім піднімати штангу. Вам потрібно звикнути робити паузу в нижній частині жиму лежачи, як цей, і якщо у вас є хто-то в спортзалі, хто може давати вам вказівки, а ви піднімаєте, то це навіть краще.

По-четверте, відвали тренування як мінімум кілька днів перед змаганнями. Це називається "підступ" період і дозволяє повністю відновитися перед зустріччю. В тиждень буде нормально, в якому ви могли тільки зробити низький обсяг тренувань у вашої звичайної інтенсивності, але, оскільки у вас є тільки місяць, щоб підготуватися, може бути, ви повинні скоротити до 4 днів. Наприклад, замість одного представника на 95% від вашого одного ПМ, а потім 3х5 на 80%, ви можете зробити одне повторення на 90%, а потім один сет з п'яти на 80%.

По-п'яте, мати стратегію для задоволення. Якщо він виконується як звичайний Пауерліфтинг зустрітися, то у вас буде три спроби на кожен ліфт. Загальна стратегія полягає в початку кожного з трьох ліфтів з вагою, що ви могли впевнено піднімати по три повторень. Це до того, що ви не випадково не всі три спроби, що б відсторонити вас від участі в конкурсі. (Пам'ятайте, якщо ви пропустите спроби ви зможете повторити спробу з такої ж ваги або важче, але ви не можете просити знизити вагу.) Потім з другої спроби, вибрати вагу, який ви досить впевнені в тому, що ви можете підняти на один. Потім, якщо вам вдасться на цю спробу, спостерігати, як важко було, і вирішити, наскільки важче ви думаєте, ви могли б піти на третю спробу. Е. Р. Ви можете вибрати 95кг на перший присадкуватий спроби, потім 102.5 кг для другого. Якщо ви отримуєте 102.5 і він відчуває себе досить легко, можна спробувати на 107.5 кг на своїй останній спробі, або якщо він відчував, складно потім тільки зростання до 105 кг у третій.

+555
Christiann 25 лист. 2017 р., 22:30:52

Я читав статтю пару тижнів тому, що згадане дослідження, виявивши, що ви повинні використовувати велотренажер по 40 хвилин, перш ніж ви бачите користь від нього. На жаль, я не можу знайти статті.

Припустимо, що дослідження було зроблено, використовуючи велотренажер, що має рівень опору скажімо 10. Тепер припустимо, що ви поставили велосипед до рівня опору вдвічі (скажімо 20). Ви отримаєте ті ж переваги катання на велосипеді протягом 20 хвилин, які ви отримаєте, якщо ви їздите на велосипеді протягом 40 хвилин на рівні опору 10?

+503
Sufyan Wasif 14 квіт. 2014 р., 13:49:23

Це просто broscience... ви знаєте: "якщо ви не беріть сироватковий відразу після тренування, ви йдете прямо катаболічного".

Просто з'їсти всі продукти харчування, тренуватися, добре спати і прийняти ваш протеїновий коктейль з льодом або іншим способом, щоб доповнити ваш споживання калорій

+469
Prince Genesis 17 черв. 2013 р., 07:26:16

Я в тренажерний зал без штанги.

Як я можу отримати як можна ближче до благ стартову силу без гантелей.

Я думаю це...

 • Жими ногами: 3х5 до 3х8, а потім збільшити вагу і падає назад до 3х5
 • Чергувати жим гантелей і гантелі накладні преси: тієї ж прогресії, як нога натискає
 • Повернутися розширень: 3 комплекти виконана на провал, і я буду додавати вагу, коли я можу зробити більше, ніж 15
 • Підтягування: тієї ж прогресії, як розгинання спини

Я думав, що 3х5->3х8 прогресія буде корисний, так як збільшує на тренажери і гантелі занадто великий для мене, щоб збільшити вагу кожний раз, але я хочу збільшити щось.

+468
Sunit Sharma 2 серп. 2013 р., 21:40:53

У більшості комерційних спортзалів вимагають, щоб ви носите взуття якийсь час на вільних вправах. Велика частина медико-санітарних правил, а також пов'язаних зі страхуванням. Не дивуйтеся, якщо один з людей, який працює в тренажерному залі, просить вас покласти взуття.

Якщо ви володієте технікою, ви можете робити те, що ви хочете. Однак, перевірте правила вашого залу. Також вважаю, що вам би поставити себе у більшій небезпеці від пітливості ніг.

+460
meda 23 лист. 2014 р., 07:00:30

Я б погодився пориві людини повинна бути можливість відносно легко зробити 4-5 сетів по 8-12 стрибків випади з коротким періодом спокою.

Без відео ви робите вправи, ми не можемо сказати, якщо ви робите це неправильно, але, схоже, ви просто слабкі.

Вважаючи реп-це те, що ви робите це, на мій погляд (і погляд кроссфіт) кожен раз, коли ви переміщаєте ваші ноги вважається реп. Якщо ви робили стоячи, випад може підняти до 8 на кожну ногу.

28 повторень віджимань є досить хорошим, і досить висока, я не особисто не буду їздити вище 20 повторень, які ви не тільки м'язову витривалість, які я дійсно не піклуватися.

Рішення: використовувати легше масштабується руху. Замість того, щоб стрибати, просто випад з положення стоячи, а потім повернутися в Стоячи прямо (крок випад). Чим більше ви практикуєте, тим краще ви станете.

+419
stueynet 9 груд. 2011 р., 22:12:15

Деяким Допомогти


Я зазвичай просто взяти кілька пік до руки, то до дати їх кожні кілька тижнів.

Також прийняти верстат або навчальний стіл з вагами і вимірами тіла і коли ви повинні відчувати, якщо ви нічого не відчуваєте, то ви не робите це правильно, як вони кажуть,

"Немає Болю, Немає Перемоги!".

Я сподіваюся, що це допомагає.

+397
bard 13 черв. 2018 р., 04:01:16

Просто пішов весь жир менталітет.

Ця порада мій дійсно універсальною, але ви можете прийняти деякі переваги від нього.

Однією з головних причин може бути те, що ви сидите на дієті не так, чи хтось підказав м'язи живота недостатньо розвинені. Або ви могли б бути генетично схильні втратити живота жир пізніше, ніж в інших регіонах вашого тіла ( і з цим ви нічого не зможете зробити ).

Ви в основному питаєте, якщо ви робите щось неправильно. Напевно, навіть ваші тренування можуть бути недоліки.

Високі обсяги навчання на цих етапах шкідливі.

Я раджу вам повернутися до етапу зсипати дослідження план краще для наступному вікні дієті.

+389
Ty the Web Guy 24 лип. 2016 р., 02:40:29

Протягом двох тижнів: 5 сеансів інтенсивного кардіо (біг) 15 хвилин кожен; 9 сесій від помірного до важкого підйому 45 хвилин до 1 години кожен.

Це мій запланований графік, все це під час надлишку калорій. Крім того, зверніть увагу, що кардіо сесій заплановані на вихідні дні від підйому. Я тренувався протягом 3 місяців, в зсипати ділянки (без кардіо), пішов від 123 фунтів до 143 фунтів (5'9 висота). Помітивши трохи жиру, збираючи на моєму районі живота, інше тіло виглядає нормально. Мої питання:

 1. Буде цей план буде оптимальним рішенням для збільшення м'язової маси при збереженні жирових відкладеннях до мінімуму і пожинають інші переваги кардіо (я б не їла в дефіциті)?
 2. Це кількість кардіо впливає на мої м'язи?
 3. Якщо моє перед тренуванням і після їжі залишаються на кардіо сесій або що б бути ідеальним рекомендацію?
 4. Це кардіо, під час калорійний профіцит, варто?

Крім того, я з повагою ставлюся до кардіо-незначна. Я роблю офісну роботу і не мають жодних інших спортивних активність протягом усього тижня.

Моє питання прямим посиланням на цей ютубер я дотримуюся.

+380
Tien Nguyen 25 серп. 2013 р., 18:23:22

Це може бути трохи ближчими до босоніж, ніж ви шукаєте, але Місяць босоніжки є хорошим варіантом. Дивний розмір ноги не проблема, тому що ви виміряти ваші ноги, відправляти їх вимірювання, і вони користувальницькі вирізати сандалі.

enter image description here

+375
sloppycook 13 жовт. 2019 р., 05:16:10

Щоб бути більш точним я після ВИИТ на cycloergometer і я дізналася про це.

Початок:

РПБ: 105~120

Швидкість педалювання: 60 об / хв

Зараз:

РПБ: 90~105

Швидкість педалювання: 60 об / хв

В основному мій пульс зменшується, хоча в той же опір ( складності на C. е. ) Я міг би надавати одні і ті ж пакети. Які пристосування відбувається?

Візьміть на увазі, що ці заходи приймаються з розминки етап перед тим, як почати ВИИТ.

+353
dirai 14 трав. 2015 р., 08:45:17

У мене були болі в колінах після бігу, їзди на велосипеді, або будь-кардіо тренування, яка використовує мої ноги. Як це можна вирішити?

Час, протягом якого я роблю кардіо по 20-30 хвилин, і я теж не надто напружуватися. Носить кепки коліна під час тренування рішення для цього?

+340
devkabiir 22 жовт. 2011 р., 02:29:46

Я практикував підтягуватися, як на повний спектр:
(повністю висить у підборіддя вище перекладини), і приблизно ~90% повного діапазону, де я не дозволяю мої руки і плечі 'стрейч/вішати, і замість того, щоб утримувати свою вагу на низхідній частині підборіддя-так, руки, залишаються злегка зігнуті.

Хоча я ніколи не став потерпілим від повного діапазону руху підборіддям вгору, я зробив це, тому що мені здається, якщо її робити менше, посуду і тари на мій плечові суглоби (лікті також трохи).

Є які-небудь докази за чи проти, використовуючи повний діапазон руху, коли підтягуватися?

+262
EugeneProut 1 лют. 2011 р., 09:00:19

Я 18-річний, який 4 фути 10, які спондилодез зроблено п'ять років тому. Я зараз 93 кг і працюємо на лежачому велосипеді з початку січня 2019 року. З-за артродезу хребців я обмежений в цілому ряді вправ. Я не можу зігнути або твіст або носити вага 8 кг Знаючи, що я маленька і що я не міг більше рости, у мене простіше, шанси на зайву вагу показує. Я хочу подбати про себе, хоча я обмежений. Я також ходьба і біг на біговій доріжці і займаюся стіни віджимань з-за обмежень. Я намагаюся дати півгодини кожен день для фізичних вправ, і я намагаюся ходити кожен раз, коли я можу. Я навіть помітив, що деякі формування м'язів на руках. Я почав турбуватися про моїй вазі, тому що я завжди був невпевнений про спосіб, яким я дивився, і я відчуваю, що товстію тільки зробить мене відчувати себе ще гірше і я не буду відчувати себе добре в моєму тілі. У вас є якісь поради вправи і здоровий дієтичні поради для людей з моїм станом?

+211
Ikke 10 лют. 2014 р., 00:19:48

У мене така ж проблема, і я зупинився, бо нарив мені дали зараження крові і лихоманки, і мені потрібна термінова операція, яка зайняла кілька тижнів, щоб оговтатися від. Я побіг та протягом 2 тижнів абсцес повернувся.

Моя проблема полягає в тому, що я дуже волохаті. Тертя від бігу викликає вростання волосків і, отже, абсцес. Я збираюся спробувати для видалення волосся з моїх рук з вазеліном при запуску, щоб запобігти тертя.

+182
Morgan Rogers 23 лют. 2019 р., 21:43:49

Якщо ви робите повну тренування тіла 6 днів на тиждень, вам абсолютно необхідно тиждень відпочити. Якщо ви працюєте різних м'язових набори кожен день, то це менш важливо. Організму потрібно час, щоб наздогнати нові м'язи, які ви будуєте.

Внутрішні органи повинні набратися сил, щоб працювати ті м'язи, які і без відпочинку, ваше тіло не може зробити повне використання м'язів ви будуєте, і ви досягнете плато, яке ви будете не в хрест. Існують як фізіологічні та неврологічні причини, щоб будувати в спокої. Навіть елітні спортсмени, які приймають за обсягами навчання більшість з нас не змогли б зрозуміти, чи є розумні періодів легкі тренування, і навіть повний відпочинок.

Фізіологічно навчальних робіт підкреслюючи тіло досить, що адаптація дозволяє відновити і тіло проскакує небагато, так що ви в кінцевому підсумку сильнішими/більш скоординованою, ніж раніше. Роблячи це занадто багато, однак у відповідь вогонь з-за принципу, відомого як газ (загальний адаптаційний синдром). Ви можете прочитати про це тут:

В основному це в кінцевому підсумку призводить до виснаження і різко збільшує ризик отримання травми. На тренуваннях стабільно (3 - 5 днів у тиждень) протягом останніх 10 років у мене не було серйозних травм, тому що я будував у спокої. З іншого боку я знаю людей, які відмовляються припинити, вважаючи, що "більше-краще" і йдуть нон-стоп ... до травми і на спині протягом декількох місяців.

Набагато краще будувати в періоди відпочинку, коли ви можете контролювати їх, чим, у підсумку були змушені відпочивати, тому що ви не дозволяєте вашому тілу для відновлення він повинен.

Ви часто будете чути, що вам найменше потрібен відпочинок, якщо ви чергувати групи м'язів. Адже якщо я працюю мої ноги, мої руки відпочивають, так? Це не зовсім вірно з двох причин.

Причина одна: якщо ви використовуєте повністю ізольовані рухи однією рукою гантелі, машини і т. д., інші м'язи беруть участь в якійсь мірі. Ваша серцевина-це завжди стабілізуючий вашого тулуба, м'язи ніг працювати, щоб забезпечити стабільність, у той час як верхня частина тіла рухається, і т. д.

Причина друга, і більш важлива: кожне тренування податки вашої нервово-м'язовій системі. Є неврологічний ефект. Це де ідея "м'язова пам'ять" і чому деяких людей може бути дуже сильним без великих м'язів - це тому, що їхня нервова система реагує на тренування шляхом поліпшення координації рухових одиниць, пучки нервів, що вогонь контракту м'яз (коли ви піднімаєте велику вагу або маленький, мотоблоки допомогти вам зробити це і це просто питання того, скільки активуються відразу). Будь-який тип навчання податок на центральну нервову систему і занадто багато тренувань може призвести до перевтоми. Ця втома може обкласти податком ваш адреналової системи та підвищення рівня кортизолу, гормону стресу, що також робить його більш важким для спалювання жиру. Буквально ви підкреслите свій організм до точки, ваш метаболізм сповільнюється, ви спалюєте жир менш ефективно і припинити набирає силу.

Так що Так, будь ласка, будуйте в спокої. Якщо ви будете тренуватися 5 - 6 днів на тиждень, то за тиждень активності це, напевно, добре, але навіть елітних спортсменів я знаю, намагаються взяти хоч на тиждень всі тренування хоча б раз у рік. Я зрозумів, що якщо поїзд всього в 3 - 4 дні в тиждень, то я можу піти набагато довше, без необхідності приймати більш тривалий період для відпочинку.

+180
avdhesh maurya 8 лист. 2014 р., 18:04:03

У мене є доступ до парі гир (12 & 16 кг).
Хто-небудь може ласка, дайте мені знати, які цільові м'язи під час похитування?
Я сподіваюся, що вони тренування сідниць і підколінного сухожилля.

+156
Mike Oberdick 2 трав. 2014 р., 11:10:30

Галузь розгалужених амінокислот (ВСАА) це комплекс амінокислот з конкретної хімічної структури з участю аліфатичних бічних ланцюгів з кількома вуглець-облігацій. Важливими є три амінокислоти: лейцин, ізолейцин і валін-три з дев'яти незамінних амінокислот для людини.

ВСАА самі по собі може розглядатися як білкової добавки, але вони не є повними для дієтичних цілей як ВСАА-тільки суміші не містять всі дев'ять незамінних амінокислот (або більше, для ефективності). Будь-яке комерційне суміш білка може мати деякі або всі амінокислоти, але це буде змінюватися.

Прийом BCAA було показано, щоб зменшити пошкодження м'язів і збільшення м'язової маси-синтезу білка. Пару відповідних досліджень:

+92
Corvus B 29 квіт. 2012 р., 11:04:47

Я їжджу на велосипеді кожен день, і іноді я використовую мій маршрут для тренування і поліпшити свої фітнес (я носити велоспорт одяг і душ, коли я приїду, так що я можу штовхнути, якщо це необхідно). Близько місяця тому я отримав монітор серцевого ритму, щоб допомогти моєму навчанню. Грунтуючись на моїх фізичних характеристик, чоловік вік 31 5'9" 200 фунтів, я повинен мати максимальний пульс близько 185. Тим не менш, в минулому місяці мій пульс рідко перевищував 160 ударів в хвилину, навіть на деякі жорсткі піднімається, і я ніколи не перевищувала 170 уд. в два рази, і лише на кілька секунд, після досягнення 171 і 174 разів. І це незважаючи на численні "всі" зусилля протягом коммутіруют. Який номер я повинен використовувати мій максимальний пульс для цілей інтервального тренування і тренування на витривалість?

+69
ldbl 9 серп. 2017 р., 12:08:25

Якщо у вас є в основному менше програмувати організм, як працює, а ви відпочиваєте 3 дні в тиждень, навчання зброю в ті дні, впливають на працюючому?

+25
Tommy g 28 вер. 2015 р., 09:49:41

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil