Як включати кардіо у звичайній штангою?

Я піднімаю М-Ж-Ф. Про днів я все ще присідання, жими, очищає влада, і віджимання. На Б днів я повернулася присідання, накладні преса, станова тяга та підтягування.

Це все добре, але якщо я хочу бути аеробно підходить, а я хочу, щоб включити деякі форми серцево-судинних вправ. Мені потрібна допомога, включивши це в моєї звичайної тренування.

Я точно не хочу робити будь-якій формі кардіо перед моїм ліфти, тому що я не хочу gimp мій підйомників або форма. Після цього можливість, але я не можу вправах занадто довго або я можу ризикнути моє тіло буде в катаболічних стан. Крім того, зазвичай я дуже втомилася після підйомів. Я не хочу робити кардіо у вихідні дні або тому, що мої м'язи повинні відпочивати в ці дні. Крім того, я можу втратити багато мотивації працювати п'ять або шість разів на тиждень.

Коли слід виконувати кардіо, а під М-Ж-Ф програма штангою? Які форми кардіотренування рекомендується? У кого-небудь є подання HIIT або будь-яких інших різних кардіо тренувань? Якщо загальний фізичний стан, сила і здоров'я-це моя мета, як я повинен впоратися з цією проблемою? Спасибі!

+717
yogaKurniawan 15 лип. 2018 р., 17:16:25
33 відповідей

Ви виділяєте приблизно 0,4 кілограма атомів вуглецю кожен день, який ви не можете відстежувати. См. також https://physics.stackexchange.com/questions/2605/how-does-mass-leave-the-body-when-you-lose-weight .

+973
Canek9 03 февр. '09 в 4:24

Пішов в 5 км пробіжки сьогодні в 4 години дня в Камбоджі (90 градусів спеки) і моя подружка судоми м'язів такий же, як вчора. Вона зупинилася і бігав близько 5 вечора без проблем. Почали вживати більше солі завдяки потієш, як свиня в кінці його (англійця). Мої ноги ніколи не відчують, що великий або біг в спеку, але я все одно погано зі спиною.

Крім того, вона бігом, як це зараз віддам, але отримав трохи розчаровані, що вона не втратила у вазі (хоча вона важить всього 50кг). Вона також розлютило.

Я трохи хвилюємося, що вона упакувати його, але я вважаю, що вона повинна просто працювати трохи пізніше, і вона буде в порядку.

Це вище норми? Я думав, ми просто могли б бути пару легкоатлетів, але потім прочитав сьогодні вони заборонили дистанції у Флориді протягом літа з-за спеки так може бути, ми не так погано.

Чи є обмеження один повинен працювати при певних температурах для нормальної не спортсмен fokes, як ми?

Ура

+897
Meowstar 10 лист. 2015 р., 14:48:56
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Вся література здається, що я повинен робити від 4 до 5 підходів жимів лежачи, але після мого третього або близько того, я починаю відчувати себе дуже виснажений, часто до точки, де я не міг навіть закінчити один реп якщо б я спробував. (Це насправді має для всіх складових ліфтів, не просто лавка.) Я беру 30-секундні перерви, а потім 90 секунд, потім сидячи протягом 5 хвилин, щоб віддихатися, відкладати на наступний набір, і нічого не роблячи.

Як часто потрібно робити перерву при підйомі, і як довго? Якщо б я міг зайняти від 5 до 10 хвилинними перервами між кожним комплектом (навіть якщо я так і зробив, піднявши інші групи м'язів) я б напевно задовольнити 5 мету ставить. Але хіба це скасовує дію робите 5 сетів? Не дозволяючи вашим м'язам відновитися між сетами ураження цілі?

+870
Actung 2 квіт. 2015 р., 11:21:29

Мені подобається відповісти @MiloMartinovich, і хочу додати пару речей:

 1. Ви не вказують, який тип вправи ви робите. Я рекомендую низький-бар назад у нору, бо вона однозначно привертає підколінні сухожилля, а також всі інші м'язи беруть участь в інших присед варіантів. Це найбільш повне вправи для ніг і задній ланцюга. Звичайні (не "сумо") станова тяга є надзвичайно цінними для ніг заднього ланцюга, і назад теж.
 2. Десять підходів по десять повторень містять занадто багато простору. Три сети з п'яти повторень це більш розумна і навчалася. Рекомендовано використовувати такі програми, як стартову силу для структурування навчання.
+803
Valter Jansons 6 січ. 2016 р., 12:11:42

Задній великогомілковій контролює пронацию, але от "ноги-рол" відбувається в кінці дуже довгого кінетичної ланцюга. Кожен крок починається (чи має бути) в сідниці і проходить через ноги. Пронації може бути викликана будь-якій послідовності недоліків у кінетичної ланцюга.

Для багатьох бігунів (і неучасть), слабкі сідничні м'язи можуть стати причиною безлічі проблем люди зазвичай не зв'язують зі слабкою п'ятою.

+752
Anthony Sugiharto 10 лип. 2011 р., 08:32:37

У мене випираючий живіт, і тремтячі стегна, але я важу всього 112lbs, і я 5'5". Мій індекс маси тіла коливається між 18,5 і 19. Мені тринадцять, тому я не впевнений, якщо ви можете допомогти. Мій обхват стегна 52см і моя талія 71см. Те, що я хочу це плоский живіт і тонкі стегна. Нещодавно я замовила коло ковзання еліптичний тренажер, і я хочу знати, як довго я повинен це робити кожен день, щоб отримати те, що хочу.

+748
Ruchi Singh 21 бер. 2018 р., 05:54:14
 • Віджиматися Алмаз
 • Випади
 • Присідання і віджимання
 • Підтягування (якщо у вас є щось підтягнути)
 • Розтяжки для поліпшення гнучкості

Подивіться вгору або пліометричні вправи.

Я б сказав, проте, він буде переривати ваш сон тренування перед сном. Іноді я відчуваю, що я можу втомитися, і це допоможе мені краще спати, але він ніколи не здається, працює.

+657
EndenDragon 26 черв. 2013 р., 08:02:47

Я б підхід, щоб використовувати швидкість передачі даних серці + в ногу з пробіжки, щоб дати мені чинником, який допоможе мені побачити мої поліпшення на різні траси. Наприклад, якщо я біг в темпі 5:30 З середній пульс 160, я думаю, що це краще, ніж якщо б я пробіг в темпі 5:14 З середній пульс 185. І темпі 5:14 з ЧСС 160 буде кращим з трьох.

Є formyla або у вас є які-небудь пропозиції про те, як оцінити це? Щось більш складне, ніж 1/(швидкість+(ЧСС*2))?

+644
Phil C 13 квіт. 2013 р., 04:34:10

Я спробую сказати те ж саме мало-різному, використовуючи слова:

 1. Деякі частини тіла працюють як буквальне весна -- вони зберігають енергію, коли вони витягнуті, і дати сили, щоб повернутися в їх звичайний стан. Як на резинці. Це відбувається в нижній частині присідання і робить його легше для початку йдемо назад. Якщо ви були достатньо болісні, щоб зробити свіжий труп робити присідання, цей ефект все одно сталося, тому що це механічні властивості матеріалів.

 2. Крім суто механічного впливу, є також деякі дуже складні речі відбувається з вашої нервової системою. Якась частина вашого мозку помітивши, що ти в присяд і каже м'язи, щоб підготуватися, щоб знову встати.

 3. Я не зовсім впевнений, що він говорить тут насправді. Я думаю, може це щось на кшталт якщо б ви могли уявити якийсь інший спосіб, щоб потрапити в положення присідання, як згорнувшись в клубок на спині, а потім перевертаюся на ноги, як-то, ну що б потім використовують менше м'язів, і менш ефективно, ніж просто навпочіпки. Але я, в основному, ворожіння на, що однією.

На практичному рівні, Самий простий спосіб відчути, що діється з цим варто спробувати присідання зі штангою, де ти "стрибає" з отвору в нижній частині, а потім деякі інші присідання, де ви робите паузу нерухомо на дні протягом декількох секунд, перш ніж підніматися знову. Якщо ви намагаєтеся пройти сертифікацію як тренер, будучи в стані відчути різницю всередині вашого тіла між цими двома рухами-це буде найкорисніша частина це (на мій погляд.)

+612
TabsFolders 7 квіт. 2011 р., 06:33:27

Я читав стару приказку, що необхідно орієнтуватися на більшу вагу і менша кількість повторень для набору м'язової маси і, навпаки, для посилення витривалості. Я теж читала про більшість вправ, що набір повинен бути від 8 до 12 повторень, і потрібно робити з вагою на 12 повторень, що стомлює вас. Якщо ви можете робити більше повторень, використовуючи певну вагу, ви повинні досягти більш високого ваги.

Маючи це на увазі, я вирішив піти з 5кг на мої гантелі кучері, тому що це той вага, який стомлює мене після 12 повторень, це добре. Єдина проблема полягає в тому, що я можу зробити тільки один набір з 12 і ще 5 з такою вагою. Це нормально, продовжувати в тому ж дусі або я повинен знизити вагу, щоб бути в змозі зробити більше наборів? Моя мета-набрати м'язову масу.

Я стикаюся з тією ж проблемою з іншого вага-вправи (Печ літати, плече Преси, тощо) як добре. Я можу зробити тільки один ідеальний комплект з правильним вагою, що стомлює мене приблизно 12 повторень, але не змогли забезпечити наступні набори. Якщо я зменшити вагу, я можу зробити кілька наборів, але потім він дозволяє мені робити більше 12 повторень в першому сеті. Я боюся, що це може бути менш ефективним, але не впевнений.

+597
MachineElf 19 бер. 2016 р., 19:27:31

Болю в м'язах не має ніякого відношення до росту м'язів. Це просто знак ви не працювали останнім часом саме ці м'язи.

При умові, що ви вже достатньо відпочили і хороше споживання калорій в останні кілька днів, ви не більш, ніж добре йти і робити вправи. Це не гарна ідея, щоб зробити це, якщо ви зробили будь-які інтенсивні тренування в ногах у минулому ~72 години.

Витратити 5 хв біг/велоспорт, 5-10-хвилинна розтяжка перед тренуванням, це дозволить отримати кров тече і полегшити біль трохи. Ви навіть можете помітити, ваша біль зменшується після тренування.

+588
Aaron Stockdill 22 лип. 2015 р., 07:41:50

У мене є деякі типу алергічної реакції на горіхи. Це дуже специфічна проблема, і не так взагалі, як я очікував. Спасибі всім за ваші пропозиції! Я вирізав мигдаль і волоські горіхи зі свого раціону, і я не мав жодних проблем.

+584
Hazo 9 жовт. 2018 р., 13:49:34

Я читав, що насправді це добре, щоб мастурбувати і займатися сексом, тому що це випуск тестостерону протягом 2 годин після ви робите це, і тестостерон це добре для отримання розвиненою мускулатурою.

Так що я не думаю, що це добре, щоб зупинити свій власний дух і тіло, ви повинні відчувати себе добре у вашому тілі.

+564
Dave Tenney 11 лют. 2018 р., 23:37:23

Ви намагаєтеся визначити, чи є ви за чи під пронатор (або нейтрального бігун).

Pronating рух вашої ноги робить, як він вражає землю. За пронація-це коли ноги сиплеться більш ніж на 15% викликає великий палець, щоб зробити більшу частину відштовхнутися. Під pronating або супінація-це коли стопи рулонів менш ніж на 15%, залишивши велику частину навантаження на зовнішню частину ступні.

Один зі способів визначити це, вивчивши стару пару кросівок і дивлячись на шкарпетки. Якщо більшість знос на внутрішній частині взуття, ви, ймовірно, надмірно пронатор. Якщо вона знаходиться зовні, під пронатор.

Будь-який з ваших місцевих працює спеціалізовані магазини повинні бути в змозі надати вам належної аналіз ходи і допоможе вам у правильній пари взуття.

+547
Darquise Lafleur 11 черв. 2014 р., 06:04:51

Ви хочете дві речі одночасно, що добре, але ви повинні покласти їх у правильному порядку.

Ви можете запустити в цей же день Ви тренування в тренажерному залі ( я припускаю, що з вагами ), а просто зробити їх в такому порядку: пробіжки і після тренування з обтяженнями.

Мотивація насправді одна, і я вже дав відповідь на це питання.

Не не турбуватися про соматотипу. Головне нерозуміння цієї концепції Вільяма Шелдона полягає в тому, що це ніяк не пов'язано, головним чином, з фітнес-в загальному, але була теорія множин для прогнозування злочинної поведінки ( психологія ).

Так що пам'ятайте, це порядок і величина цього питання.

+544
dzmanto 13 січ. 2020 р., 00:51:33

Я займаюся йогою досить часто ... як мінімум 2 рази на тиждень, зазвичай теплий виньясой. Одна поза, яку я не змогла влаштуватися зручніше в наполовину голуб, незважаючи на підвищену гнучкість за минулий рік. Це не просто незручно, це часто болісно, в коліно і верхній-чашечкою. Чи це може бути проблема з моїм позиціонування ноги або що-то технічна, що я роблю неправильно?

+544
Josh Clark 17 трав. 2012 р., 13:26:13

Тому останнім часом я був по дорозі на роботу у моєму механічна коробка передач автомобіля протягом 1,5 години в один кінець (так, я знаю, але це тільки на рік розміщення) і я помітив, що це набагато більше зусиль для моя ліва нога у порівнянні з моєю правою ногою через необхідність постійно натискати зчеплення до упору, особливо на старт-стоп в пробках.

Моя ліва нога моя не домінантною ногою (що я пам'ятаю-це, як правило, сильніше, так як ця рослина нога), тому я хочу знати, якщо м'язовий дисбаланс може стати проблемою для мене в ногах і що я можу зробити (бажано під час руху), щоб тримати м'язи збалансованим.

+539
rscherrer 8 вер. 2014 р., 15:39:49

Якщо я не помиляюся, оптимальна кількість сну для "стандартних" спортсменів становить близько 7.30 ранку (+/- 30 хвилин) відбувається на більш високій стороні, якщо інші фактори відновлення (харчування, стрес і т. д.) зменшуються (наприклад, ви сидите на дієті і тренувався, ти в середині циклу високий обсяг, ви живете напруженим життям тощо). Я рекомендую вам прочитати сон, Частина 1 і сон, частина 2 тренер і рекордсмен світу Грег пауерліфтер Nuckols про взаємозв'язок сну з силових видів спорту і здоров'я.

+524
User 60775 11 черв. 2015 р., 17:56:25

Так я почав працювати в перший раз, через 10 кілограмовими гантелями накачати м'язи на руках і передпліччя на даний момент. Я роблю всі звичайні вправи, наприклад кучері і молотки, і т. д. в пристойних повторень (10-15) і 3-4 комплекту, але я все ще не отримати це відчуття печіння, що люди говорять мені, що я повинен отримувати. Я відчуваю вичерпані під час тренування, але після завершення я не відчуваю ніякого болю або болючість в руки. Отже, треба збільшувати вагу або кількість повторень в сеті, чи це нормально відчувати ніякого болю після тренування? Мені 16 років, важу 113 кг, і я досить струнка.

+491
genival 18 вер. 2012 р., 23:22:09

Неможливо знати, що пішло не так, але ось попередній список:

 • Ви не можете мати гарну форму. Дзеркало просто не може забезпечити достатню зворотний зв'язок. Я рекомендую знайти тренера або тренувального партнера, щоб перевірити свою форму присяд, тязі і потужності чистими не менш, а мабуть і в пресі, а також.
 • Ви захворіли і їздили-що означає, що час від тренування зменшується або відновлення-без deloading. Якщо ви можете бути в змозі йти в ногу з збільшенням ваги, це означало, що ви були підніматися набагато ближче до максимальної, ніж зазвичай. Це ставить більший навантаження на відновлення і робить помилки більш імовірно, що робить одноманітні-зап'ястного найбільше і велика болючість більше. Я б підступ всі ліфти на 15% (так, приблизно 30 фунтів за ці ліфти в діапазоні 220) і заново запустити гру.
 • Читати лише після книги. Вона має багато інформації про програмування тренування, а також найдрібніші деталі підйомників, які майже неможливо поглинати в одному читанні. Я б прочитала книгу.

Зміни в програму підняти брови, але звук ОК. Навприсядки два рази на тиждень не є оптимальної, і може зірвати ваш прогрес в цьому ліфті. Додавання штангою рядків, можливо, вплинуло на вашу здатність до відновлення для інших підйомників. Я не ясно, чи були пропущені пропозиції вельми відрізняється від установленої процедури deloading. Додаючи вага раз в тиждень-це майже напевно не проблема.

+466
sevenmac 9 черв. 2014 р., 08:37:41

Це занадто багато питань, загорнуті в один.

 1. Так, відпочинок необхідний, щоб дати організму можливість відновитися і ремонту. Як багато що інше залежить від великої кількості факторів.
 2. Так, спати треба. (?!)
 3. Ми не знаємо, чому болить спина. Погана постава можуть призвести до болю в спині, а може і інші речі.
 4. Це залежить від характеру проблеми; поліпшується постава, вправи, розтяжка і т. д. може всім допомогти, але ви повинні звернутися до лікаря.
 5. Перестати дивитися на ту ж відстань весь час. Може, вам потрібні окуляри. Побачити оком лікаря.
+375
Khaelix 1 бер. 2012 р., 09:53:36

На відміну від білків і жирів, відсутні конкретні вимоги для вашого організму у відношенні вуглеводів. Ось чому люди в стані піти з кетогенної дієти, які вирізали усіх вуглеводів. Це, як кажуть, вуглеводів, безумовно, служить цілі, особливо у відношенні фізичної придатності, зростання м'язів і спорт.

Вуглеводи є кращим джерелом палива для вашого тіла, і таким чином це пільгові запас вуглеводів, щоб живити вашу діяльність. Поступаючи таким чином, ви дозволяєте ваше тіло, щоб працювати оптимально, яка дозволить вам збільшити інтенсивність тренування і, як наслідок, побудувати більше м'язової маси (це є значущим чинником, я не знаю).

В залежності від обсягу роботи, я б запропонував десь від 2 грамів вуглеводів на фунт ваги, аж до 8 грамів за фунт (дуже активний). Якщо ви помірно активні, 2-4 грам/фунт буде такий діапазон я б дотримуватися.

Деякі подальшого читання:

+361
ybjv02 9 груд. 2013 р., 03:33:41

Я згоден з Тоні р, але я теж додам два інших елемента фокуса:

 1. На висхідному русі, я зосередитися на водінні спочатку лікті, потім плечі, спину і коли я досягти вершини я зігну - вичавити Тоні Р пропонує. Крім того, це починається, коли руки повністю випрямлені, і потрібна пауза на повної усадки.

 2. На шляху вниз, я йду дуже повільно і змістити фокус до мого латів і попер латів, як якщо б вони були крила...крила летючої миші-це те, що я представляю.

Тим більш контрольованою і повільніше загального руху, більш сприятливим саме для візуалізації та рух крові у виконані групу м'язів!

+344
Aas 23 квіт. 2013 р., 18:10:17

В нашій області, найдешевший протеїн, який не у вигляді порошку, так і від тваринного походження-це сир. Яйця дешевше білка в порції або проти калорій і ціною за унцію. Сушені Пінто квасолі є, мабуть, самим дешевим джерелом білка, але деякі спортсмени воліють тваринний білок для нарощування м'язової маси. Якщо ви можете впоратися з лактозою або квасоля або варіантом стане хорошим джерелом білка. Однак, оскільки вони не є попередньо перевареними або надмірно оброблені вашому організму потрібно більше часу, щоб переварити їх, і тому може викликати деякий дискомфорт, якщо вправи відразу після їжі. Можливо, якщо у вас є доступ до полювання у вашому регіоні, дичини буде руки вниз найдешевший джерело протеїну. Перед полюванням обов'язково ознайомтеся з законодавством вашої країни і оновлену інформацію про віруси, що заражають місцевих тварин, які можуть вплинути на ваше здоров'я.

+302
Mohamed Mzamil Mohsin Abdulkar 12 лип. 2019 р., 22:14:37

Так вони можуть, я навіть рекомендую робити їх у вигляді кола та скоротити період відпочинку. екс. Один комплект комплект комплект віджимання, присідання, випади - 60сек відпочити і повторити. Можливо, ви захочете глянути на штангу комплекси на додаток до деякі комбінації ідей... наприклад: https://www.t-nation.com/training/screw-cardio-four-complexes-for-a-shredded-physique

+272
user15709 17 лют. 2010 р., 00:41:40

https://fitness.stackexchange.com/a/6836/1328

Речі, які можуть перешкодити вашій стає більше і сильніше цілі включають в себе:
...

Вправи на витривалість або високої інтенсивності кондиціонування, які можуть включати біг, їзда на велосипеді, плавання, довгі прогулянки, сноуборд, metcons, біг, ВИИТ, м'яч, спорт...

Я худенька і планую пострибати через скакалку регулярно, як це сказав, щоб підвищити розумову активність. Я не хочу набирати вагу. Тепер я переживаю, що це вправа "стоп" мені стає все більше і сильніше!

Хіба я поступив не правильно? Який у нас вихід?

+209
Ella Michel 8 лип. 2017 р., 03:17:17

Це важко. Можна зняти мішок і вручну натискати волокна навколо, щоб рівномірно розподілити його? Якщо його з ланцюга, ви, можливо, захочете, щоб знайти спосіб, щоб покласти його.

Гіршому випадку, ви можете просто вдарити його вище, що щільна зона?

+206
Alon Weissfeld 29 лип. 2012 р., 09:45:05

Якщо люди тікають, їх дихання не пов'язано з їх кроку. Чому б тобі просто дихання так, як це зручно з вами?

Особливо коли ви тільки почали працювати, ви не повинні турбуватися ні про що, як диханням. Просто постарайтеся знайти "задоволення" в бігу!

+197
Hashharden 29 серп. 2011 р., 19:56:08

Так як я не можу прокоментувати відповідь вище, ось мої зауваження:

Це не буде особливо корисно для втрати ваги, і він не буде особливо шкідливий для вашого тіла на тривалий термін. Але це буде шкідливо для ваших зубів.

Так що це не випадок "не буде ніяких негативних довгострокових ефектів", тому що там буде, для ваших зубів.

+195
appboy 9 груд. 2013 р., 22:47:56

Ironman тріатлон є одним із серії довгі дистанції тріатлону гонок, що складається з 2.4 милі (3.86 км) плавання, в 112 миль (180,25 км) на велосипеді і марафон, 26.2 милі (42.2 км) біг, летів у зазначеному порядку і без перерви. Самий Залізний Людина події мають суворе обмеження по часу 17 годин, щоб завершити гонку, де Залізна людина гонка починається в 7:00 ранку, обов'язкової плавати відрізати на 2.4 милі (3.9 км) плавати 2 години 20 хвилин, на велосипеді крайній термін-5:30 вечора, і всі будівельники мають завершити марафон до півночі.

+194
KKor 15 груд. 2011 р., 10:28:44

Це насправді залежить від типу головного болю у вас.

Якщо ви вже спите, отриманих або болить голова з-за голоду і відчуття слабкості, рекомендується не робити тренування високої інтенсивності.

З іншого боку, якщо ваша головний біль, ну, просто голова болить, працювати може бути дуже корисно. Здійснення і розробки виділяються гормони і хімічні речовини, як серотонін, ендорфін і дофамін. Всі три з них забезпечують полегшення болю і зміна в настрої (у доброму сенсі).

В цілому, це не погане вправу.

+67
Lena12 15 серп. 2012 р., 23:54:17

Я постійно чую про оцет використовується для втрати ваги. Є принаймні одне дослідження, щоб підтвердити це.

Ось посилання на дослідження: оцет прийом знижує вагу тіла, жировою масою тіла та тригліцеридів сироватки в Брюзглых на японську тематику

Хто-небудь пробував таке або чув від інших досліджень?

+38
Lucio Paiva 12 черв. 2014 р., 20:41:46

Я згоден з @Дін, що "найголовніше-це профілактика", але мій метод трохи відрізняється.

За мої перші 6 місяців лазіння ~2/тиж в приміщенні, моя альпіністське взуття стало нестерпно (і непристойно) смердючий, незважаючи сушіння релігійно повітря після їх використання. Як ВП згадав, вони теж були явно брудними всередині. І варто зазначити, що я ніколи не ношу шкарпетки з моїх скельників.

Мій друг (і набагато більш досвідчений альпініст, який через кілька пар скельників протягом багатьох років) наполіг, щоб я могла їх випрати в машині, але я як і раніше стурбований пошкодження гуми та/чи клей, який скріплює частини гуми разом. Я, нарешті, покласти їх через боковим завантаженням пральна машина з завантаженням білизни. Вони вийшли пахне набагато краще, дивлячись чистими і ні в чому не бувало.

Після того, як ходити в спортзал з моєї свежевымытую взуття, я помітила, що деякі запахи повернулися, хоча нічого подібного раніше. Так що, коли вони були ще вологими від поту, я кладу 1-2 столові ложки соди в кожну туфлю і потерла його навколо всередині. Крім того, як зазначалося, я дозволити їм висохнути на повітрі. Перш ніж повернутися в тренажерний зал через кілька днів, я постукав черевиками один про одного, щоб видалити надлишки соди з.

Після 2-3 походів в спортзал, харчову соду, вже не було видно на внутрішній стороні черевика, тому я повторювала процес. Досі (близько 1 місяця 2-3 відвідувань тренажерного залу в тиждень) це, мабуть, запобігання запаху від погіршується. Коли вони знову стають помітно брудними, я або покласти їх через мити або спробувати метод @Діна зубна щітка і оцет.

+14
hectormtnezg 15 лип. 2015 р., 18:52:08

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil