Робота АБС після регулярних тренувань

Хлопець у моєму залі запропонував не працювати АБС після регулярних/інші частини тіла тренування.

Причина була в тому, що якщо у вас АБС після регулярних тренувань, м'язи розтягнутися, і ваші тренування будуть йти відходи.

Наскільки це вірно?

+720
Alexzan 25 груд. 2013 р., 15:05:28
25 відповідей

Які деякі вправи, які використовують вага або акцент на міцності, що дозволить дещо збільшити ваш пульс, щоб спалювати більше калорій, при одночасному нарощуванні м'язової маси?

Одна річ, я подумав-бокс як пробивати основна увага приділяється м'язам, а також отримати ваш тариф серця вгору й підстрибуючи на пальцях, яка працює телят багато, а також розганяє кров. Хоча цей приклад не так зосереджені на м'язах, як хотілося б.

Мені потрібні вправи для підтримки м'язової маси, але і спалите пристойну кількість калорій. Моя мета полягає у втраті жиру при збереженні або збільшенні м'язової маси. В даний час я роблю кардіо (велоспорт), а потім зробити вагу, жим лежачи, біцепс кучері, і т. д. і вправи теж, віджимання, на стіні сидить. Але так як у мене сильніше зосередитися на втрату ваги, я б хотів використовувати силові вправи, які також спалюють калорії.

+947
MV1 03 февр. '09 в 4:24

Коротка відповідь-ні. Програма зняти стартову силу і вона спеціально розроблена як вступні програми для спортсменів. Мета-чисто щоб зробити вас сильніше. Якщо ваша мета-бути в хорошій формі, то ви можете взяти програму і використовувати тільки легкий вага і, ймовірно, робити добре собі. Але ви не будете робити програму небудь.

+897
klinger 1 черв. 2019 р., 01:55:59
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я новачок в бодібілдінгом ( почалося 4 місяці тому, тренування 4 рази на тиждень ).

З-за мого способу життя ( вибори ), мій раціон містить тільки випадкові порції білого м'яса і дуже мало червоного м'яса.

Споживання яєць обмежено із-за мого високого рівня холестерину ( Я брав низькі дози статинів, щоб допомогти контролювати цей стан ).

Думаючи, що моє тіло, можливо, буде потрібно більше протеїнів для м'язового зростання, ремонту і відновлення після фізичних навантажень ( я відчуваю себе дуже очманілий і зливають після кожної сесії ), я думав, я хотів би використовувати деякі сироваткового протеїну в якості засобу, щоб доповнити свій регулярний раціон, щоб забезпечити своє тіло додатковим протеїном.

Однак мій тренер говорить мені, що використання сироватковий протеїн буде негативно впливати на мій рівень холестерину і що я повинен використовувати замість амінокислоти.


Ось тоді мої питання:

1.) Можете використовувати сироватковий протеїн добавки негативно впливати на збільшення рівня холестерину в крові? Це відомий факт?

2.) Можна використовувати ВСАА, замість того щоб допомогти з м'язової тканини, росту і відновлення , не впливаючи на рівень холестерину в крові негативно?

3.) Як довго зазвичай приймають ВСАА та буде якихось серйозних несприятливих наслідків для здоров'я в довгостроковій перспективі від них?

Так як я зазвичай почати тренування пізніше в день після повноцінного робочого дня, я почну заняття в тренажерному залі вже втомленому стані стані,

4.) Може креатин допомогти з рівнями енергії? Як допомогти вам почати свої заняття в тренажерному залі з невеликий поштовх ( і, отже, подолання втоми від робочого дня )?

+855
NPC 10 черв. 2016 р., 18:27:00

Я чув, що наш організм спалює вуглеводи, коли ми починаємо тренування, і через 20 хвилин організм буде спалювати жир. Це правда?

+829
129051 22 трав. 2017 р., 00:50:37

Я задав те ж питання багатьом, але ніхто з них не дав мені satistfied відповіді.

Якщо ви хочете сказати, що молоко містить бактерії, тому його не веган, то кожна річ у світі не було б веганом

Я хочу чисто технічних причин, чому це так??

+793
zmikic 21 черв. 2015 р., 14:28:19

Не постійно бігати...

Я інколи палю (напевно не звичайна звичка, крім окремих випадків, наприклад, коли я п'ю) і спортивних астми (ви можете страждати від тієї ж). Не хвилюйся, це пройде, коли ви потрапляєте в кращій формі.

Я знаю, як це, тому що я повинен пройти через це кожен раз, коли я вирішую, я почну повертатися у форму.

Що я знайшов в останній час простий. Змінити запуск на легку пробіжку через регулярні проміжки часу. Я виявив, що печіння в легенях-це вже не проблема. Ви все ще можете отримати деякі ефективні бігти без жалюгідне почуття після.

Якщо ви слухаєте музику під час роботи, Гото цей сайт і завантажити один з інтервалів подкаст міксів. Вони запрограмовані звукові сигнали, які дозволяють вам знати, коли перемикатися з бігу на біг.

Замітка на полях:

Я взагалі не розумію, наскільки гірше за мене (я завжди робив кардіо соло, коли я був молодшим), до недавнього часу, коли я працював з моїм приятелем. Ми обидва зробили приблизно те ж працювати (хоча я, напевно, в найкращій формі фізично) і він відчував себе добре, коли ми закінчили в той час як я відчував, що я збирався померти.

Я просто припустив, що кожен відчував себе як в Пеклі, коли вони вперше починають намагатися повернутися у форму. Я не знала, що можна йти від форми до розробки і йти геть, відчуваючи себе добре відразу ж після нього.

До речі, я був насправді поставлений діагноз спортивних астми лікарем, коли я був дитиною, і напад астми мало не вбив мене.

+789
Michael Seidman 31 січ. 2013 р., 06:45:41

Фізичним навантаженням (ЕІ) розлади гіперчутливість містити ЕІ-астма, ЕІ-бронхоспазм, ЕІ-риніт, ЕІ-анафілаксія і EI–кропив'янка. Вони можуть виникати в обох recretional спортсменів і elete спортсменів як вже згадувалося в питанні. Причини ЭИ гіперчутливість містити

 1. зневоднення дихальних шляхів (ризик для EI-і EI астма-риніт),

 2. збільшення впливу забруднюючих речовин в атмосферному повітрі (ризик для EI-астма і EI-риніт),

 3. вправи занадто рано після харчування (наприклад, пшениці і креветок чутливість МГЕ викликає анафілаксію) і

 4. кропив'янка з незвичайними зміна температури, такими як підвищена температура у атлетів на витривалість. Останні можуть бути пов'язані з речами, такими як якого, пухирі і анафілаксії.

Це в якійсь мірі обговорювалися на сторінках 959-960 в Вправа-індукованої гіперчутливості синдроми recreationaland низьким спортсмени: консенсус PRACTALL доповідь (те, що лікар загальної практики повинен знати про спорт і алергії).

Чому збільшення поширеності?

 1. Екологічного факторів, таких як забруднення навколишнього середовища може бути фактором зростання.

 2. Еліта atheletism склалася за кілька років, щоб дистрибутивів, які мають лестити хвости: вам тільки меншість винагороду і може підтримувати свою кар'єру і здоров'я.

 3. Технологічного розвитку, таких як висновок МГЕ microship тестування

 4. Краще знання, такі як поліпшена класифікація кропив'янки з різними класифікаторами, такими як триптофан

ЕІ-кропив'янка та супутні анафілаксії

Є багато різних типів кропив'янки, таких як імуноглобулін-залежна кропив'янка (в основному МГЕ), фізична кропив'янка (холодова кропив'янка, сонячна кропив'янка) і комплемент-опосередкованому кропив'янки (наприклад, тепло-кропив'янка, сироваткова хвороба). Інші можливі патогенетичні механізми наведені в таблиці 3.2 книги кропив'янка Беате М. Czarnetzki, 2012.

Є багато медитують з кропив'янкою, таких як гістамін, ймовірно, більшість досі researhed. Гістамін залишає сліди кропив'янки на шкірі із наступним чином: початковий червоний mucula, тоді оточуючі еритема і набряк в минулому (повітроплавання шкіри, наповнений fuild). Це зазвичай асоціюється з пекучим болем і свербінням. Більше в 2.3.1 книги.

"Гістамін не легко перетнути гематоенцефалічний бар'єр" (2.3.1 розділ в книзі). За даними досліджень на тваринах, ін'єкції гістаміну в шлуночок може викликати такі симптоми, як підвищення артеріального тиску, гіпотермія, secrecation пролактину і збільшення adrenocorticotrophin по книзі. Гістамін має високої концентрації, зокрема hypothalasmus. Нейрони мають Н1 і Н2 рецептори і гістамін діє як neurontransmitter.

Серотонін іншого посередника, окрім гістаміну. Є відмінності, такі як vasocontriction, але і подібності, наприклад, що обидва серотоніну і гістаміну може бути збільшена з естрогеном. Як серотонін і гістамін можуть розглядатися в якості медіаторів запалення:

"[серотонін] вважається запальних медіаторів, поряд з гістаміном. Набряк, бронхоспазм, зниження імунітету, і припухлість суглобів проводиться викид серотоніну з тромбоцитів або інших клітин. Як медіаторів серотоніну і гістаміну безпосередньо беруть участь у астма, кропив'янка, шлунково-кишкові пошкодження від алкоголю, пошкодження нервових клітин, набряку і шоку." (Веб-стаття тут).

Ліки, які використовуються для лікування запалення містити анти-гістаміну (мабуть самий популярний в даний час) і анти-serotonins.

Коли організм бере з їжі-індукованого запалення, такі як боби, багаті естрогеном, занадто рано фізичні вправи можуть викликати анафілаксію та кропив'янку сигналізації, щоб зупинити посилення запалення. Тому механізм ЕІ-гіперчутливість-це дисбаланс нейромедіаторів (серотин і гістаміну), що обумовлено тут естроген-продукти, багаті. Для того, щоб уникнути потрясінь, важливо проаналізувати весь раціон за останні 24 години.

ЕІ-астма і EI-риніт

Автор ще не досліджував тему.

Резюме

Збільшення поширеності алергії і Полі-чутливість начебто з-за декількох факторів, таких як забруднення навколишнього середовища, інші environmentaral причин, продуктів харчування та багато іншого спортивне попиту. Існують також причини, яким спортсмени можуть вплинути на правильне зволоження і відсутність відпочинку. Певні симптоми, такі як ЕО-кропив'янка і EI-anaphylasis вимагають більш пильну увагу на дієту, наприклад, точно знаючи, дієта протягом останніх 24 годин, перш ніж шок краще зрозуміти і забезпечити здорове спортивне участі в майбутньому.

Порівняння між спортсменів-любителів і спортсменів у публікації "вправи-індукованої гіперчутливості синдроми в рекреаційних і конкурентоспроможної спортсмена" , який обговорювався в якійсь мірі відповідає вище.

+728
fgjhfghj 24 серп. 2017 р., 18:59:58

Проблема з зупинкою, коли ти сердишся, ти не завжди знаєш, поки не стало надто пізно. Багато разів я займалася в повний контакт спаринг сесії, де один або обидва з нас закінчується кров на наших погонах. Як правило, ми повинні вивчити один одного, щоб з'ясувати, чия це кров. Очевидно, якщо б ми відчували, що ми зупинилися б раніше. Я впевнений, що це те ж саме з багатьох заходів: підняття тягарів, їзда на велосипеді, плавання, і так далі. Ви, напевно, на високий адреналін і вправи викликали ендорфіни впливають на твої почуття.

Як ви знаєте, коли припиняти тренування проста: ви закінчили заплановану роботу на день. Якщо ви підняття тягарів, ви повинні вибрати вправи і підібрати ваги і реп, що ви збираєтеся зробити, навіть перш ніж переступити поріг спортзалу. Якщо ви працюєте, їзда на велосипеді або плаванням, слід вибрати відстань. Якщо ви працюєте з тренером, він буде знати, якщо ви збираєтеся жорсткою, довіряти його думку. Дотримуватися плану, він буде тримати вас від дуже напруженої роботи і катувати себе, намагаючись що-то нерозумно. Якщо ви в кінцевому підсумку отримати біль потім відрегулюйте ваш план для наступного тренування.

Очевидне виключення до мого затвердженню вищою якщо ви відчуваєте біль під час вправи. У цьому випадку ви повинні завжди негайно припиніть. Перевірте вашу форму, перевірте свій темп, і перевірити ваш вагу. Переконайтеся, що все нормально і біль ти пішла, перш ніж почати знову.

+680
Johnfrits Rejaba 12 трав. 2014 р., 14:37:00

Просто додавши в суміш тут.

Особисто я ходжу так глибоко, як це можливо з моїм легким вагою, як я розминаюся. Я почну з бару тільки, потім додайте 45 на кожній стороні. Я навпочіпки, поки моя дупа потрапляє на мої щиколотки.

Як тільки я доберуся до 225 або більше (2 45 об / хв на кожній стороні), то я тільки спущуся приблизно паралельно підлозі.

Використовуйте свій кращий судження на цей рахунок. Якщо ви відчуваєте, як ніби ви збираєтеся задути коліно або зламати щось, поїхавши далі - ні!

+666
lukee 20 вер. 2014 р., 04:28:27

Починаючи з самого очевидного: як довго ви були на цій їжі та режиму тренувань? Якщо минуло менше тижня, це дуже короткий термін дотримуватися якісь помітного результату (крім розчарувань щоденні злети і падіння). Ви повинні дати собі досить часу, щоб побачити результати, які ви заслуговуєте.

Іншою важливою проблемою є ваша дієта. Як вже було сказано, вам не здається, що дали вашому тілу гарне харчування, щоб стимулювати зниження ваги; ви, здається, поклали його в режим голодування, що може насправді зробити ваше тіло збереже свої жири, а не спалювати його.

Вам потрібно збільшити свій раціон харчування. Додайте пісний білок (яйця, горіхи, бобові, нежирне м'ясо, таке як курка, індичка і т. д.) У своєму раціоні. Потім, додайте більше овочів і фруктів. Ви насправді можете збільшити споживання їжі, але забезпечити їх здоровою їжею, а не барахло. Не морити себе голодом; ваша мета, щоб бути худою, значить усилок не погано харчується людини.

Пийте більше води-це нормально; вам не доведеться збільшувати або зменшувати її (рекомендується 8-10 склянок за день).

Нарешті, частина тренування. Всі вправи йоги не створені рівними. Після закінчення тренування йоги, вона змусить вас попотіти? Ви відчуваєте, що ви просто розтягли кожну частину вашого тіла? Якщо ви не відчуваю себе набагато після тренування, шукайте інші вправи йоги. Мій улюблений P90X йога. Це півтори години вправ йоги, які працюють кожну частину вашого тіла. Ваше тіло буде відчувати себе славної хворобливість після того, як ви закінчите. Ви також можете шукати в інтернеті або запитувати інших.

За 30 хв аеробіки ви згадали, це збільшує частоту серцевих скорочень? Це висока або низька інтенсивність? Чи узгоджується це? Наскільки складно або легко для вас, щоб закінчити? Ви йдете в одному темпі весь час або змінити його? Якщо ваша кардіо низької інтенсивності, потрібно збільшити її. Ви повинні потіти і задихатися до того часу, як ви закінчите. І збільшити час, якщо ви можете; 30 хвилин не дадуть вам достатню кількість калорій Бернс для помітного зниження ваги.

Чергу в 30 хвилин ходьби на прогулянках харчування або бігом. Не просто пройти через рухи; допоможе вашому тілу працювати на нього.

Це, як кажуть, є кілька речей, які ви можете включити у вашій повсякденній діяльності:

Ви їздити в ліфтах? Використовуйте сходи? Ви паркуєтеся ближче до магазинах? У парку на найдальшій стоянці від магазинів і пішки. Ви сидите за столом весь день? Кожну годину або два, встати і погуляти, бігати, або виконувати деякі вправи для швидкого спалювання жиру. Ви любите танцювати? Покласти на музику і лопнула якась рухається.

Втрата ваги не повинні бути тільки через запрограмованих вправ. Додаючи дії до вашого звичайного розпорядку дня, ваш метаболізм почне рости і ви почнете помічати зміни: збільшення рівня енергії, одягу стає все більше, люди хвалити ваш розмір, і т. д. Навіть якщо Терези залишаються тими ж, ви будете знати, що щось хороше вже відбувається.

Нарешті, спробуйте приєднатися до фітнес-групи (або друзів). Заохочення та відповідальність вони будуть переконатися, що ви тримаєте його протягом тривалого часу.

Удачі.

+654
Marek Papke 7 квіт. 2015 р., 09:58:00

В тому, що ви, схоже, новачок в низькій інтенсивності вправ. Ходьба є великим кроком у правильному напрямку. Вправа просте, як ходьба може поліпшити здоров'я серцево-судинної системи, збільшення рухливості і на 3 милі повинні мати позитивний метаболічний відповідь.

Зазвичай ходьба на будь-які відстані є одним з найпростіших речей людина може зробити, але є кілька факторів, які можуть голою певні обмеження щодо вашому невеликому пригоді.

Ноги Ти плоскостопістю? Ви носите взуття з супінаторами? У вас немає супінаторів? У вас є які-небудь травми ноги або ноги, що б привернути гіперкомпенсації у нижній м'язи ніг?

Вага Якщо ви носите понад 100 кг додаткової маси тіла це може бути громіздким на м'язи, коли приніс на практиці. Кальве м'язи, природно, повинні бути досить сильними, якщо ви ведете сидячий спосіб життя.

Місцевості Який рельєф ти йдеш на? вулиці, тротуари? стежки, калюжі бруду? Де ти ходиш?

Якщо ви можете бути чесним з самим собою про перераховані вище питання, а не аналіз того, як, де і чому ти пішки 3 км в день. Потім ви можете почати розвивати литкові м'язи, як згадувалося вище.

Усунути біль Для того, щоб усунути ту біль, яку ви зараз відчуваєте, можна замочити в солі, половини склянки солі,/2 літра води-це мій особистий рецепт, творить чудеса на болі в суглобах і м'язах.

Зробити розтяжку тих, підколінні сухожилля і телят, сідаючи на килимок для йоги або на підлозі, ноги прямо перед вами, не згинається в коліні, підніміть руки над головою, і прямо, і привести їх повільно вниз, щоб торкнутися ваших ніг, тримайтеся за гомілки, якщо ви не можете досягти пальцями, зігніть пальці зворотний бік ваші пальці, щоб розтягнути ікри. Ви також можете зробити:

StandingStretch

+560
bEtTy Barnes 23 січ. 2018 р., 17:14:01

Отже, ось в чому справа: я про ситуації, в якій я не можу ходити в тренажерний зал. Проте, я все ще хочу / потрібно зробити тягнути ДБЖ. Як я можу зробити його будинку без того, щоб що-небудь купити? Я вже пробував робити це на платформі над моєю сходах, але це мені не дає хороше зчеплення.

+545
DDDDD 7 жовт. 2010 р., 21:12:30

Ви визнали, що це якийсь психічний бар'єр перед вами. Найбільш ефективною стратегією тут буде пробити його подумки. Ви говорите, що "зазвичай чомусь...просто відвали", ну, поклавши руку на серце, моя порада просто не відбудешся. Визнати, коли ви наближаєтеся до цієї точки, що буде тиск від вашого тіла, щоб зупинити, а потім реагувати на це і продовжувати рухатися вперед.

З вправами на витривалість, розумову працездатність, значно більше компонентів, ніж у важкій атлетиці. Навчання ваш розум, щоб розпізнати точки більшої і більшої втоми в якості точки розриву зазвичай може бути настільки ж ефективним, в точку, як збільшувати вашу фізичну форму. Як тільки ви починаєте протискати це 15 хвилин на регулярній основі, ви знайдете його легше проштовхнути, і переходьте до наступного критичної точки для виконання.

Як ви можете допомогти самі вирішили проштовхнути, моя найсильніша рекомендація-знайти людину або групу, щоб працювати с. Конкуренція робить його набагато легше досягти свої фізичні межі, так як його набагато складніше відмовитися, коли ви бачите, як інші просуваючись вперед. Ще один варіант, як Кріс згадав, полягає у Включити і інші вправи відразу після 15 хвилин, як спосіб довести собі, що ви залишилися сили. Якщо в один прекрасний день ви запускаєте протягом 15 хвилин, потім велосипед і ще 10 після, при наступному запуску ви будете більш обізнані про залишилася енергії у вас в кінці 15 хвилин, і можете використовувати це знання для натиску на.

+534
380954995756 1 трав. 2018 р., 12:41:38

Оскільки м'язи ростуть коли вони відпочивають, у когось є поради, доповнення або взагалі що-небудь, що допоможе мої м'язи більш ефективно рости в період спокою?

+493
Daniel 12 лист. 2015 р., 18:27:09

Я вам швидко отримати відповідь - піднімати тяжкості! Знайти хороший тренажерний зал, хороший тренер/персональний тренер або зробіть багато досліджень за програмою підйому ваги, яка буде не тільки зробити вас сильним, але тримати вас худий і ви у формі ви хочете. Ось відмінний ресурс: www.bodybuilding.com - озирніться навколо. Якщо ви не можете дозволити собі тренажерний зал або особистого тренера, будьте готові, щоб зробити багато досліджень - читали що-небудь з Дена Джон або Джим Вендлер. Хочете більше порад? дайте мені знати, - удачі!!!

+450
judi cauldwell 3 вер. 2012 р., 13:50:23

Я шукаю якийсь спосіб тренування верхньої частини трапецієподібних м'язів, використовуючи тільки свій вагу тіла. Як правило, це буде досягнуто за знизує плечима або вертикально гребе, але без ваги, знизує плечима і гребе практично марно. Я думаю, що будь-який інший м'язи потрапляє під час мого циклу тренування, але мені не вистачає моєї верхній пастки.

Редагувати: у мене параліч Ерба (права рука) через родову травму, і, отже, не може робити стійки на руках якого-небудь роду.

+383
Rcls 14 лист. 2013 р., 12:11:16

Більшість з моїх тренувань передбачати, починаючи з чотирьох набори з трьох (4х3), використовуючи близько 85% мого максимальної ваги на території я фокусуюся на цей день. Тоді я закінчу з більш легкої ваги і високої числа повторень (3х10 або 3х12).

Я хочу зосередитися на моїй нижньої внутрішньої трицепс біля ліктя і досі, дробарки гантелі черепа з'являються, щоб мати кращий ефект на цій зоні для мене. Однак, оскільки вправу найкраще виконувати з лікті в нерухомому положенні, я не можу зробити таку ж вагу, як хотілося б (лише 20 фунтів гантелі).

Щоб отримати максимальну гіпертрофію для цієї галузі, скільки уваги я повинен поставити на параметрів для цієї вправи:

-Вага
-Форма (не рухаючи ліктями або коливання на шляху вгору)
-Репс

Зверніть увагу, що я пробував це з EZ-бар, але не отримаєте ті ж результати, які я отримую з гантелями.

+344
pattrick 24 вер. 2016 р., 06:42:59

Просто візьміть невеликий мішок горіхів/ізюму/інші сухофрукти з вами. Таким чином, ви не будете голодними і не будете відчувати себе опудалом. Також, ніяких проблем з забуванням їх в спортивну сумку на тиждень :)

+317
Emile Boyer 25 трав. 2014 р., 21:24:32

Я біг 5К з минулого місяця і повільно будувати свій темп. Єдина проблема, яку я особа, що моя нижня частина ноги нагрівається під час пробіжки. Я ношу Найк Подвійний ф'южн запустити 3 МСЛ ПЗМ чорні кросівки і бавовняні шкарпетки.

До консультації з лікарем, я відчував, що я повинен поділитися з співтовариством :)

Які-небудь пропозиції?

Примітка: до вашого відома я можу покрити відстань в 5 км на 28-29 хвилин в постійному темпі.

+309
raphadko 31 лип. 2013 р., 05:39:11

Я 24-річний чоловік у пристойній формі, і я хочу включити тренування в моє щотижневе розклад, як частина мого життя. В даний час моя мета-набратися сил, і я не зацікавлений у збільшенні м'язової маси або втраті жиру за межами того, що відбувається з міцності.

Питання в тому, що я працюю понаднормово на постійній основі, і піду в спортзал-не варіант з-за додаткового часу, вона включає в себе крім власне тренування.

Я зацікавлений в одержанні найкращих результатів я можу з тим, що у мене є, тому я шукаю тренування, що я міг зробити вдома. Я живу в квартирі і мають регульовані гантелі, підтягнути бар, якість скакалка, і я готовий купити будь-який інший потрібне устаткування, яке може поміститися і зберігатися в моєму домі, навіть пробивати гак у стелі і покупка трансивер діапазонів, якщо це запропонував.

На мій власний я знайшов кілька комерційних програм тренувань або диск з різних сайтів, але я вирішила подивитися, які пропозиції я хотів би отримати від розміщення тут, по відношенню до моєї мети, оскільки немає ніякого способу, щоб розглянути такі програми без переточки їх.

+261
Niranjan Gorai 31 січ. 2016 р., 11:45:27

При ходьбі, рекомендується м'яко ставити ногу на землю п'яту, перше коліно злегка зігнуті.

Деякі люди присвятили час для спостереження форми і пози людей з культури, де традиційні, природні пози і рухи залишаються недоторканими. Людей з цих культур дуже рідко відчувають спині або болі в суглобах. Якщо ви зацікавлені у вчити як стояти, сидіти, лежати, нагинатися, чи нормально ходити я настійно рекомендую книгу 8 кроків до безболісної повернутися: природна поза рішень при болях у спині, шиї, плеча, стегна, коліна і ноги (ви можете навчитися сидіти і стояти правильно автор себе в цьому відео)

Ось коротке резюме про те, як зробити крок правильно (див. книгу для отримання додаткової інформації та схем/картинок):

 1. Правильно стояти (вага на п'ятах, коліна злегка зігнуті, таз зміщена вперед, спина пряма, а не вигнута, крім злегка загибающееся вниз, щоб ваші сідниці стирчить трохи)
 2. Перенесіть вагу на ліву ногу
 3. Одночасно: а. Зігніть праве коліно, шарнір в стегні, нехай праву ногу відпочиньте б. Почніть випрямити ліву ногу, підтягнути ліву сідницю, прес п'ятою в землю
 4. Продовжити праву ногу вперед; все більше випрямити ліву ногу і підтягніть ліву сідницю
 5. Сильно відштовхнутися лівою ногою; далі випряміть ліву ногу, підтягнути ліву сідницю, натисніть лівою п'ятою в землю
 6. Акуратно помістіть праву ногу на землю, п'ятки по-перше, коліно злегка зігнуто
 7. Розслабити ліву ногу.

Треба визнати, що може бути важко зрозуміти без картинки... ви повинні в кінцевому підсумку, ваші сідничні м'язи робили основну роботу; у вашому каре повинен бути практично не бере участь взагалі.

У книзі також зазначає, що це правильно, щоб йти в одну лінію... тобто, якщо ви йдете на лінію на тротуарі внутрішнього краю п'ят повинні стосуватися лінії. Ваші ноги повинні хоча б трохи назовні.

+251
Chuck Robbins 21 лист. 2011 р., 16:17:01

Насичені жири необхідні для організму, щоб нормально функціонувати, але це не означає, що ви повинні з'їсти його. Це добре-встановлено, що для більшості людей, тільки дві жирні кислоти, які є незамінними в раціоні Омега-3 і омега-6 жирних кислот, які є поліненасиченими жирами. Ваше тіло може зробити все, що інші жири з таких, як вона потребує них (насичені жири, холестерин тощо). Тому що насичені жири можуть бути зроблені по вашому тілу, немає додаткову перевагу отримувати його з харчових джерел, а не.

В Інститут медицини Національних академій підтримує поняття, що немає ніякого мінімального вимоги для насичених жирів сама по собі, однак він також повідомляє:

В ул [терпимий верхній рівень входу] є не набір для насичених жирних кислот тому що будь-поступове збільшення насичені жирні кислоти підвищують споживання ІХС [ішемічна хвороба серця] ризик. Вона не є ні можливим, ні бажано домогтися 0 відсотків енергії з насичених жирних кислот у типовий цільних продуктів харчування. Це тому що всі жири і джерела нафти суміші жирних кислот, і споживав 0% енергії потребує екстраординарні зміни в моделях споживання з їжею. Такі незвичайні корективи може внести небажані ефекти (наприклад, недостатнє споживання білка і деяких мікроелементів) і невідомо, невимірні здоров'я ризики.

Так що ви не повинні бути повний придурок про скорочення насичених жирів. В управління передбачає, що не більше 10% ваших щоденних калорій з насичених жирів (~20г у 2000 кал дієти-Один грам жиру дає 9 кал) і американський фонд серця припускає не більше 7%.


Оновлення: один з можливих користь насичених жирів є те, що він має менше шансів деградувати. Ви повинні бути обережні, про те, як ви готуєте і зберігайте поліненасичених масел, оскільки окислюються поліненасичені масла пов'язаний з ризиками для здоров'я (наприклад, висока температура смаження може призвести до зниження рапсове масло). Однак мононенасичені жири також роблять оливкова олія більш стабільно, тому при виконанні високотемпературної смаження важко сказати, чи повинні ви слідувати усталеним поради і перейти на масло з високим вмістом мононенасичених жирних кислот (наприклад, масла авокадо), або якщо ви повинні прийняти нещодавнє дослідження вказує, що насичені жири не гірше, ніж мононенасичені жири, і візьми трохи олії.

+207
Lucas Henrique 17 лист. 2014 р., 16:16:56

Моє рішення було купити КСВ походи, хоча мені не подобається, аж підошви. Кенгуру шкіра так не смердить, як синтетичні матеріали. Трек LS також буде працювати, хоча знову ж таки проблеми з єдиною Бейн unideal. Я не впевнений, чому вони не роблять моделі з натуральної шкіри кенгуру з традиційною підошвою.

До цих пір, і у мене були пари КСВ походи протягом року, ні смороду у них взагалі. Мої дві попередні пари VFFs виявився марним через сморід після 6-9 місяців.

+168
ikki667728 23 січ. 2014 р., 18:26:39

Кілька тренувань плани, які я читав би мене ніжною 5-мильного забігу на наступний день після мого тижневого довгі (15-20 км) бігу.

Мій неосвічений погляд це повинен бути самий важливий день весь тиждень. 5 миль-це, звичайно, не величезна проблема, але без сумніву біль і втому ніг після тривалої перспективі, мені здається, зависокі задати.

Що за цим думав?

+160
risalr 7 трав. 2015 р., 02:31:34

Якби я був тобою, я б зберегти журнал їжі. Це безкоштовно і ви можете записати кожен аспект вашого споживання поживних речовин, включаючи білки, вуглеводи, жири, калорії і т. д. Все що потрібно, це те, що Ви читаєте етикетки на продуктах та/або купити лічильник калорій. Знаючи, що ви в даний час споживають дозволить вам спланувати набагато краще, ніж гадати.

+43
surya teja 23 бер. 2016 р., 16:02:13

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil