Це поразка мети принести заморожену пляшку з водою для гарячої йоги?

У мене виробилася звичка приносити заморожену пляшку з водою в моїй Бікрам-йога класу. Коли це стає дійсно аццкий, ковток ще дуже холодна вода, безумовно, нейтралізує мене краще, ніж пити тепле, раніше не замерзлої води.

Але мені було цікаво, якщо це безглуздо? Холодна вода, звичайно, остигає твоє тіло, тобто щось протилежне тому, що ви перебуваєте в кондиціонер, щоб Ви були. П'є крижану воду, зменшуючи благо гарячий елемент в моєму класі йоги?

+927
Danel 17 бер. 2013 р., 09:13:14
31 відповідей

Я 46-річний чоловік (ріст 170 см і вага 179.7 кг) і у мене тільки що був поставлений діагноз діабету типу 2 два місяці назад і поставити на слабкий пероральних препаратів мій лікар. Я віддаю перевагу вправи на свіжому повітрі і мій розпорядок дня (6 днів в тиждень) включає в себе 5 хвилин розтяжка, 30 хвилин швидкої ходьби, 25 хвилин на велосипеді, 10 хвилин підстрибом і 10 хвилин дихальних вправ. Однак, незважаючи на мої наступні ця процедура за останні кілька місяців я не можу схуднути нижче мій поточний вагу. Я втратив дюймів навколо талії, але мені ще треба скинути зайві кілограми. Я вегетаріанець і я іду контрольованої дієти без цукру. Дуже був би вдячний, якщо хтось може допомогти мені в цьому...дякую..

+960
Stephen Brian 03 февр. '09 в 4:24

Майже всі мають своє взуття такий, твої туфлі просто більш замученим, ніж інші, можливо, тому, що підошва зроблена з більш м'якого і менш міцного матеріалу.

Це тому, що більшість людей повернути їх ногами злегка назовні, це називається кут прогресії ноги (між 2-17 градусів або близько того):

FPA
(джерело: bmj.com)

Так що якщо ви гойдалки свій ногу вперед, бічної сторони п'ятки-це перше, що вдарився об землю. Враховуючи, що каблук взуття часто має гострий край, який при цьому виглядає естетично, не дуже корисні для стопи, щоб "розкрутити" на іншій частині п'яти.

Так ти її зголи, по крупицях, поки у вас не залишиться те, що ви бачите на вашого взуття.

Якщо у вас виникли проблеми з вашої взуття з-за нього, або замінити каблук або купити нові черевики, якщо вони, як правило, зношені.

+943
sugee 26 серп. 2014 р., 23:59:50
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Скоро отримувати натаскували безпосередньо, кращий інструмент для роботи з відео. Є ряд цифрових відеореєстраторів, які мають принаймні години відео доступна на пристрої. Коли ви тренуєтеся самостійно, ви хочете відео-рекордер, який може досить стабільний для вас, щоб встати і вірити, що він не буде падати під час підйому. Вам може знадобитися міні-штатив, якщо це буде складно.

 • Ви не зможете отримати у своє повне тіло в кадрі, тому вирішую, що це найважливіша частина і прикріпити камеру так вас захопить, що.
 • Поекспериментувати і знайти кращий кут і відстань для захоплення відео. Ви могли б бути обмежена по довкіллю (тобто там, де обладнання розміщено, високих зон руху і т. д.).
 • Перегляньте відео після кожного сету. Він повинен принаймні сказати вам, якщо ви отримуєте досить глибоко присідає, і т. д.

Після тренінгу робиться, знімати відео з пристрою і трохи пост-обробки. В дуже простий, ви хочете, щоб видалити все мертве час. Є навіть деякі безкоштовні програми, які зможуть допомогти вам аналізувати свої рухи під назвою Kinovea. Є досить крутий кривий навчання, але ви будете в змозі сказати, якщо брусок рухається по прямій лінії, і це допоможе вам зрозуміти, де потрібно поліпшити.

Я ніколи не тренуйтеся з партнером або, в основному з-за логістики. Однак я виявив, що, використовуючи відео, я можу побачити і виправити все сам, і мій тренер, який знаходиться в іншій державі може переглянути свою техніку і прогрес. Він був в змозі виявити додаткові роботи, я повинен зробити, щоб дозволити кращу техніку в якийсь з моїх підйомників.

+916
Zarian Brawner 25 бер. 2018 р., 17:17:19

Я повинен скоротити моє повне повторень для станової тяги? Якою б гарною мішенню вага, щодо ваги?

Чому ви думаєте щодо своєї ваги? Думаю, що в плані більше, ніж ви могли раніше робити. Станова тяга дуже невибаглива в нижній частині спини. Якщо ваша мета-сила, як ви кажете, то я б зосередитися на скороченні загального обсягу, і зосередити зусилля на підвищенні ваги. З'ясувати приблизний 1 ПМ. Давайте зараз його 100 кг. Потім візьміть 90% від цього числа, а потім програму приблизно з тижневої прогресії.

Просто як приклад, це може бути щось на зразок:

 • Тиждень 1: 50% х 5 х 3
 • Тиждень 2: 65% х 5 х 3
 • Тиждень 3: 70% х 3 х 3
 • 4 тиждень: 85% х 2 х 2

Тоді ви б почати все спочатку. Я зробила 3 тижні "хвилі", 4 тиждень "хвилі", навіть 7 тиждень "хвилі". Просто придумати мета на цей тиждень і вдарив його. Не забувайте використовувати відсоток 90%. Так сказати, це 100 кг, то 90% - це 90кг, так що 1 тиждень-це 45кг. В кінці хвилі ви почати все спочатку із збільшенням від 10 до 20 фунтів для станова тяга (жим, швидше за все, зажадає менших стрибків). Не турбуйтеся про те, щоб знову відчувати свій 1ПМ на добру половину, принаймні рік. Я не перевіряв зараз мій присед або станова тяга Максів близько 7 місяців і я в 12 тижнів з мого наступного конкурсу. Ти навіть не плануєш підготовки до змагань, так що ви ніколи не повинні турбуватися про 1ПМ, крім коригування ваші цифри один або два рази в рік.

Мої цілі не брати участь в конкурсах і т. д., Але швидше, щоб збільшити загальну міцність. Одна конкретна річ, я хотів би отримати більше, більш потужні ноги, щоб зміцнити фронтальний удар в карате, а також більш сильну основу для верхньої частини тіла вправи я роблю.

Фронтальний удар збирається використовувати квад, сідниці і стегна більш ніж. Станова тяга може допомогти з цим та з розміром, але не варто вашої уваги тільки тоді. Я б запропонував робити день:

Станова тяга, Передні присідання і якийсь пліометричні як поле перейти. Якщо у вас є можливість тягнути і присідати проти ланцюга або смуги були б занадто великі для цієї мети. Не забувайте використовувати ще легше, якщо ви не дуже невибаглива. Це допоможе набагато більш ефективно розвивати вашу швидкість і потужність.

Тупий біль в нижній частині спини

Ось тільки назад насос. Якщо її різкою, гострого болю, то його не турбуватися тяги або присідання. Його нижня частина спини м'язи зростає, можливо, в перший раз. Якщо її різкою, гострого болю, що може ще рухатися вниз ноги, хоча з допомогою некоректній формі форма його, швидше за все, защемлення нерва може бути щось більш важке, як грижа міжхребцевого диска. Тупий біль-це просто чудово, отримуєте використання до нього.

+895
Catrina Crawford 30 груд. 2016 р., 19:04:46

Я знайшов кілька сайтів, які стверджують, що використання кисню компенсується збільшенням біговій доріжці на 1 ухил градусів, однак, те, що я шукаю спосіб, щоб конвертувати біговій доріжці разу нарватися на відкритому повітрі біг часу (в середньому, звичайно). Сподіваюся, простий множник, але більш складну функцію буде добре.

Є щось подібне, або є фактор, я забув, що робить це неможливим?

+858
Elias Buchwald 10 лип. 2013 р., 19:08:26

Так, гормону росту допоможе вам досягти цього, і це незаконно, без рецепту. Це буде ефективним тільки якщо ваш кісткових пластинок ще запалу.

+827
Avik Topchyan 15 січ. 2018 р., 07:28:44

Це дуже суб'єктивно для вашої особистої збірки.

Для новачка поняття фермерів ходить: чоловіки - 25 і жінок - 20 кг (кожна рука) Використовуйте принцип прогресивної перевантаження стабільно збільшувати вагу до максимуму стрьомно/гирі можна використовувати в тренажерному залі, а потім збільште обсяг фізичних вправ.

Тримати до 50-100 футів відстані covererd

+826
user61975 8 лип. 2016 р., 15:07:49

Гантель:

enter image description here

Я робив віджимання в минулому:

enter image description here

Є слово, яке описує виконаних вправ, використовуючи тільки власне тіло? Є книга, яка направляє на фітнес з допомогою цих вправ?

+774
simonw1986 9 жовт. 2010 р., 08:02:00

На косі м'язи живота злегка допомагати у згинанні тулуба, а частини їх вкладення включають оболонку прямої черевної м'язи (м'язи преса) та біла лінія живота (утворені м'язової прихильність сторона, яка служить в якості зв'язку і лямками на зовнішній косий і черевний).

Головне, що вони будуть робити під час станової тяги стабілізації тулуба, і коли ви робите такі речі, як максимальна/тип PR підйомники, ви задіюєте м'язи більше, ніж зазвичай.

Таким чином, ви активуєте їх для стабілізації, і тримайте їх напруженими протягом, яке подарує вам елементи ізотонічний, ексцентричні і концентричні скорочення протягом усього вправи. Вони всі системи в поєднанні з abdominals. Вони також допомагають у диханні і кілька інших функцій, не пов'язаних з обертанням тулуба.

+746
dumbitdownjr 12 лют. 2014 р., 14:12:33

Я б сказав, кабельні рядків, нахилився над рядами, або підтягування.

+706
Rakhita 14 лют. 2012 р., 23:22:08

Я роблю одноногий постійний теля піднімає і хрусти у моєї звичайної тренування. Багато людей говорять про тренування цих двох м'язових груп (телята і ABS), спеціально засновані на повторенні, тому без ваг. Однак, є принаймні рівну кількість людей, які кажуть навпаки і, використовуючи додаткову вагу і робити менше повторень.

Так, наприклад, на жим лежачи, я явно поклали на ваги, я зможу впоратися і зробити, як у моєму випадку, 10 повторень. Але для телят і ABS я дуже заплуталася.

Краще брати додаткові ваги для цих вправ і лише близько 10 повторень? Чи треба приймати ніяких ваг, тільки вага самого тіла, так сказати, і зробити стільки повторень, як ви можете?

+690
ddavid 25 вер. 2012 р., 15:28:26

Нещодавно я розмістив питання про запаморочення після присідань, було відзначено, що приземкуваті набори не повинні бути прийняті на провал.

Я можу оцінити присідання можуть бути небезпечними, якщо одна впала і вирубалась без барів безпеки. Жимів можна опустити планку на себе. Чорт, що сталося з цим хлопцем робити біцепса кучері?

Але це стосується тільки безпеки або є інші вагомі причини не брати набори на провал? Для біцепса, наприклад, кучерики, мій останній повний реп потрібно 10 секунд, щоб дістатися до вершини, то кожен наступний не може, близько 20% за рахунок скорочення незважаючи на всі мої зусилля (при збереженні форми), щоб тримати його переміщення. Загальної м'язової недостатності. Це не рекомендується?

+676
LeeXGreen 3 трав. 2016 р., 09:47:51

Мені 41 рік, 1,82 м у висоту і важити 82kg.

У мене на силові тренування протягом 14 місяців (2,5-небудь, 11.5 Стартова сила).

Я не роблю програму, а Riptoe поставив би його. Я ніколи не звикла пити багато молока вимагає.

За підсумками перших 2,5 місяців, мої ліфти були в цьому:

Присед 90кг 5х5
Жим 5х5 60кг
Прес-5х5 40кг
Рядки 5х5 52кг
Мертві 1х5 90кг

Після цього я перейшов в стартову силу, захворіла, були постійні травми, відпустки і т. д. Прогрес непередбачуваний.

Це моя нинішня робота, вагами і Макс (3х5, кг):

 максимальний струм
 Присед 110 117.5
 Жим 65 70
 Прес-42.5 47.5
 Чистий - 52.5 переїхав у ривку, проблеми з формою
 Мертвий 100 110
 підборіддя 9x6x6 10x8x6

Моя мета, коли я почав, щоб позбутися від болю в попереку, що я і зробив (спасибі Riptoe).

Однак я не відчуваю, що я просунулася настільки, наскільки має більшість ліфтів, були страждає від травм на мої плечі (ймовірно, викликані падінням у мене під час роботи років тому, який поширився на обидва плеча, коли я почав спати тільки на здоровій стороні) і в цілому хочеться йти в спортзал, дуже клопітно.

Чи Не пора перейти на іншу програму або варіації на початкову тему сила, яка дозволить мені прогресувати?

Пропозиції?

Програма нижче Я описав на це питання.

+658
William Sherrill 4 жовт. 2012 р., 15:32:17

Я думаю, саме підходяще буде Zwift. Вам знадобиться велосипед і розумний тренер, щоб налаштувати його, що може бути дорого, але він пропонує все, що ви просите.

Ви можете приєднатися до перегонів, зробити навчання FTP і отримати миттєвий зворотний зв'язок на тренування.

Я думаю, що Zwift тепер доступний з певного бігові доріжки, але я не дивився на нього.

+635
Adam Morgan 9 лют. 2013 р., 04:30:06

Коли людина відчуває сильний біль, його тіло переходить в свого роду "режим виживання" і, як наслідок, його гнучкості (і сила я пам'ятаю) збільшується. Це свідчить Чарльз Poliquin: https://www.youtube.com/watch?v=B4ZPfOHjYiI

На жаль Poliquin не пояснити деталі того, що відбувається тут. Я бачив це пояснюється деяким німецьким фізіотерапевтом, але не можу знайти відео.

Я цікаво, якщо це таке ж явище, як і при пауерліфтерів нюхати нашатир перед великими ліфтами?

Адреналін бере участь? Моя теорія полягає в тому, що страх і гнів вивільняє адреналін, який приводить до збільшення сили і рухливості нервової системи "з гальма викл".

Я думаю це пов'язано з істеричною силою?

Може хто-небудь ще це пояснити або направити мене пояснень?

Редагувати: я знайшов відео, я знову говорив:

Поліпшити Свій Присед! Повний Семінар Мобільності

Вона довга (82 хвилини), але показати кілька демонстрацій, як, ілюструють ефект "боротьби або польоту", як наприклад, скутість у шиї може зменшити вихідну потужність.

Досі немає наукового пояснення, хоча.

+620
Sue b 14 січ. 2020 р., 02:16:12

В теорії, за умови, що ви споживаєте достатньо чогось, що містить вуглеводи, то так, ви можете поповнювати запаси глікогену в кінці кінців.

Це трохи складніше, ніж на практиці.

Наприклад, 100 грамів сирого кульбаби надає тільки 5.7 г вуглеводів (при видаленні волокна). Припускаючи загальне виснаження м'язового глікогену (який ніколи повністю не відбувається) 400 грам і за умови, що всі ці вуглеводи в кінцевому підсумку в глюкозу (а вони не будуть). Тоді тобі доведеться з'їсти ~7кг кульбаби для відновлення глікогену.

Це багато зелені!

Якщо ви відвареної кульбаба, ви фактично отримуєте менше вуглеводів на 100 г (3,5 г). Імовірно, тому що ви втратите купу води (яку можна пити).

Загалом, до чого я хилю, це те, що практично зелень відсмоктати на відновлення глікогену. Є багато продуктів, які просто вимагають занадто великої кількості їжі, щоб зробити його практичним.

І так, це буде залежати в деякій мірі, скільки глікогену використовуєте ви робите, що ви робите. Це також буде залежати від того, скільки цих вуглеводів, як глюкоза в крові, щоб бути перетворені в глікоген в м'язах. Крім того, скільки глікогену в печінці.

Близько 400 грам глікогену зберігається в м'язах і близько 100 грамів, що зберігаються в печінці. Всі вуглеводи в кінцевому підсумку розщеплюються до глюкози, фруктози або галактози, але тільки глюкози робить його повз печінки, без перетворення в печінці.

+618
bensnider 24 черв. 2015 р., 09:02:20

Я читав, що гирі тренування не ізолювати м'язи, всупереч гантелі або мертвих ліфтів. Що це означає для наслідки в організмі? Якщо ви дивитеся на когось і спробувати здогадатися, як він був навчанням, не могли б ви подивитися?

+572
Gardengirl 18 бер. 2012 р., 03:00:40

Мені подобається цей стиль програми. Я думаю, що ваш обсяг і відбору є право. Я думаю, що ваш режим Ab є також добре. Ви будете мати задоволення робити це так довго, як ви utlize прогресивна послідовність завантаження. Ваші плечі стають працювала в наступному: лава, палуба двк, розширення трицепсів, жим на похилій кучері, станова тяга, дошки...

+570
girl101 10 серп. 2014 р., 03:35:27

Просто розширити трохи на дуже хороший відповідь від @lonecrusader1989, спортивний масаж може дорого обійтися, якщо ви шукаєте схожі, дешевше альтернативу, то спробуйте піну ролик. Вони дешеві, щоб купити і надасть подібну дію на спортивний масаж і прості процедури, як це може бути зроблено у вашому власному домі.

+570
karfau 23 бер. 2013 р., 20:49:05

Мені 22 роки і зробили операцію на коліні майже 7 місяців назад, щоб виправити пошкоджені хрящі (я був бігун на довгі дистанції). Пошкоджений хрящ прямо в підшипник частина ваги мого коліна (медіальний мищелок стегна), що чинить тиск на нього при ходьбі боляче. Я пройшла процедуру вівса і майже краще зараз. Після прийому рентгенівських променів, мій хірург сказав, що я вільний, щоб бігати, їздити на велосипеді і тренування. Він сказав, що буде важко пошкодити роз'єм хряща на цьому етапі.

Я тренування близько 5 місяців, але я тільки й займаюся верхньої частини тіла. Я читав, що, щоб дійсно отримати хороший і наростити м'язову масу, тобі потрібно робити присідання і станова тяга, так як вони вважаються найбільш важливими вправами. Я впевнений, що виконуючи ці вправи зі штангою або навіть плити з кожної сторони, мабуть, не зашкодить, але я думаю, що мені буде поліпшуватися з часом, і в якийсь момент мені буде цікаво, якщо 300 фунтів присідати-здорова річ, щоб зробити.

Хтось, хто мав хряща пошкодження колінного суглоба: чи є у вас досвід з цим?

+552
indi 10 квіт. 2019 р., 04:10:44

Так у них є термін зсипати і потім період дієти вниз. я чув від кількох тренером з бодібілдингу, що вони там клієнтам отримати близько 15% жиру в організмі, який допомагає наростити м'язи швидше, чим менше жиру в організмі у відсотках.

Коли його поруч немає конкурсу вони повільно, скоротити кількість споживаних калорій, а робити низьке серце кардіо ставка вранці перед сніданком. Вони також будуть пити рідкі амінокислоти при ходьбі вранці для того щоб пристрелть огрядні зламатися і зберегти більшу частину там зсипати збільшення фази.

Для більшості bodybuilbers 'різати' до 4-5% жиру йде більше, ніж жир. Деякі м'язи відривається при дієті і робить велику кількість кардіо.

Професійних культуристів, ви згадали, дуже худий в 10-15% діапазон через рік, але вони доповнюють як божевільний. Плюс гормони допомагають.

мені особисто відомо, що розвиток сили і маси це важко, коли ви намагаєтеся схуднути.

Ви можете зробити те, що культуристи роблять. Або силові тренування роблять мінімальний кардіо три рази на тиждень по 30-40 хвилин, тобто чистий сенс пропустити на цукор, смажені страви, картопля, пшениця і пиво. Важко судити, що хтось повинен робити кожен з них статура різне. Важко судити, коли ви не знаєте, що чоловік дивиться, як яку підготовку вони робили. чоловік чи жінка? вага? вік? поточна дієті? травми? Загальний відповідь буде стартова програма Сила і 30-40 хвилин кардіо три рази на тиждень з чистою дієті.

+528
Xaloju 11 груд. 2013 р., 07:46:26

Погляньте на "постійні зусилля" таблиця калорій біг і ходьба на сторінці FellRnr.com. Цей сайт є джерелом всякого роду запуску даних про

+464
HansMu158 6 груд. 2016 р., 05:29:43

Так я робив жим ногами в моєму залі в минулий четвер з відносно невеликої суми(180) у порівнянні з моїм Максом(410) і після цього тільки 15 повторень ноги(квадрицепси) все так боліло. Вони все ще відчуваю, як вони горять прямо зараз, і коли я йду вгору і вниз по сходах я відчуваю опік. Не болючі суглоби, кістки, але м'язи відчувають, що вони виривали з моєї шкіри. Звичайно, це добре, вони ростуть, але це зазвичай не трапляється. Однак я повинен зазначити, що я з роботи ноги протягом значного періоду часу, перш ніж це сталося. Я до сих пір сидіти навпочіпки і нога клавішею кожні два дні, також. Чи повинен я продовжувати або інше? І це нормально?

+317
RazeByte 27 лют. 2015 р., 20:10:19

Шанси втратити палець з гачка зчеплення дуже високо? Якщо ні, можуть виникнути інші проблеми, які будуть найбільш актуальними?

+286
GIWonder73 22 трав. 2013 р., 16:42:31

Я мав успіху з weighttraining.com для опису і відео. Я теж знаю myfitnesspal.com є API для продукти харчування/харчування/вправи.

Там же жирний секрет http://platform.fatsecret.com/api/ і відкрити фітнес http://www.openfitapi.com/about для інструментів API, але я не впевнений точно, що ви намагаєтеся зробити, так що я не знаю, якщо це корисно.

+233
Gretchen Allison 17 груд. 2019 р., 02:34:51

Я думаю, ваше питання занадто загальний, так як ви не вказали, яку вагу ви хочете отримати в результаті.

Тому я дам вам загальні рекомендації, які працювали на mewhich слід підправити:

 • ви можете почати з 2 г білка на кг власної ваги, якщо ваша мета-підкачатися і ви працюєте з вагами. Є лише певна кількість білка можна обробити в один день, але це залежить від людини до людини

 • ваш перший крок полягає у визначенні вашим безубиток кількість калорій з білка вище і досить здорових жирів, щоб підтримувати стабільну вагу під час тренування

 • Я рекомендую вам скласти тоді вам спертися тільки тоді, коли ви досягли м'язової маси ви будете задоволені. Це ehard для нарощування м'язової маси якщо у вас мало жиру

 • коли я намагаюся стати худий, я тренуюся двічі на день протягом трьох днів, тобто в день відновлення тільки з легких кардіо і дефіцит близько 300 ліцензій порівняно з рівні безубитка, але тримати білок на тому ж рівні (коли вам потрібно налаштувати загальну кількість калорій, ви, як правило, тільки зміни вуглеводів)

Ви повинні експериментувати на пару тижнів з якоїсь конкретної дієти/програми потім побачити, якщо ви робите прогрес, а потім продовжувати робити це або налаштування. Найбільша проблема-консистенція: зокрема, коли ви намагаєтеся отримати худий, ви не можете мати більше, ніж шулер їжі кожні кілька тижнів.

Я впевнений, що багато інших людей матимуть різні речі, які працюють для них. Просто пробуйте і сміливо експериментуйте.

(Щодо вашого коментаря за білком не працює, протеїновий порошок-це не чудо, це просто заміна для м'яса, щоб використовувати, наприклад, коли ви не можете поїсти)

Edit2: ви повинні знати, що бодібілдинг не є здоровим і не допоможуть вам прийти у форму, вона насправді відрізняється від силової, і кардіо.

+194
Elis 6 квіт. 2018 р., 02:12:48

Є різні рівні відновлення. Більшість людей думають про відпочинок між сесіями. Коли твоє навчання упорядкована, ви будете відновлені достатньо , щоб виконувати визначені роботи наступної сесії.

Не кожен думає про те, час між підходами. Принцип той же, ви хочете бути достатньо оклигав, щоб виконувати визначені підходів і повторень. Чим довше відпочинок, тим менше щільність тренування, і чим коротший відпочинок, тим вище щільність тренувань. Мінімальний відпочинок між сетами-це там, щоб переконатися, що ви можете виконати всі роботи, визначені для всієї тренування. Якщо мінімальний залишок-1 хвилина, а ви тільки 15 секунд, швидше за все, ви не зможете завершити заключний набори.

Решта-це ваш основний втому інструмент управління. Якщо ви відчуваєте себе більш втомленим, ніж зазвичай після набір, збільшити час відпочинку. Іноді у нас є вихідні дні, ми не можемо працювати на 100% весь час. Іноді робота збільшується трохи більше, ніж ми готові. Відпочинок між підходами допоможе вам впоратися з цим краще. Як правило, я, як правило, мають більш короткі часи відпочинку, але бувають дні, коли мені потрібно продовжити відпочинок трохи більше, ніж зазвичай.

+178
Pauline Kelly 10 лип. 2012 р., 12:02:06

Деякі довідкова інформація: мені 28 років, близько 177 см і моя вага коливається в межах 92-96 кг. Незважаючи на несприятливе співвідношення зростання/вага, я досить потужної статури, з широкими плечима і широкими грудьми. Хоча я не вважаю себе дійсно потрібним і сильним, я теж не зовсім у формі.

Я проводжу багато часу перед комп'ютером на роботі і вдома. Це, як мовиться я намагаюся тренуватися не рідше двох разів на тиждень; в першу чергу грати у футбол (в закритому приміщенні або на відкритому повітрі) і спробувати позайматися в тренажерному залі на регулярній основі (хоча я не можу стверджувати, що хороша дисципліна). Я недавно познайомилася з ідеєю перешкоду раси, такі як (грубий вікінг, воїн тире, спартанської гонки...) і прийти до подобається ідея. Особливо ставлячи перед собою мету, щоб закінчити таку гонку, перш ніж я перейду 30 у два роки.

Я розумію, що ці змагання є жорсткими, і що вони спрямовані в першу чергу на навчання-ентузіастів, які вкладають значно більше часу і грошей на навчання, ніж я. Однак, враховуючи, що я не дбаю про гоночному аспекті (тобто мені все одно, моє "час", але тільки насправді зробити це до кінця не здаватися), я думаю, це все-таки розумна мета.

Мої конкретні питання полягають у наступному:

 • 12 місяців, занадто мало часу для підготовки до такої події, якщо я не крапля зосередитися на роботі і соціального життя? Мені подобаються тренування, але я не можу дозволити взяти на все моє життя.

 • Мене турбують мої плечі і нижня частина спини з-за попередніх травм, в той час як я не мають яких-небудь обмежень у повсякденному житті, мені цікаво, якщо участь у таких перегонах було б занадто ризиковано. Які гарні вправи для плечей і нижньої частини спини, враховуючи тип зносу, вони будуть зустрічатися в такій гонці?

 • Наскільки важливим є умова в такому випадку? Я зазвичай втомлююся після бігу відразу після 20 хвилин, а інтервал підготовки (наприклад, футбол, сквош і т. д.) Я можу продовжувати це більш ніж на 1 годину без будь-яких проблем на всіх. Чи буде це проблемою?


Редагувати: я вже згадував, що у мене було кілька травм, не пояснюючи, що вони... у мене були серйозні проблеми з плечима, так як обидва були вывихнуты, і не раз. У мене експлуатувався на одному плечі, і є деякі обмеження обертання (близько 5-10 градусів назовні повороту). З моїм вагою це стає досить болючим в обидва плеча, дуже швидко, коли я намагаюся робити правильні присідання і підтягування

З моєї нижньої частини спини, у мене було менше, але все одно болючі проблеми, з-за відносно осілий спосіб життя, а також деякі дивні рухи я робив на футбольному полі в якийсь момент. У мене є якась незначна проблема з дисками, але док сказав, що це не досить серйозний для хірургії. Я більше уваги приділяю розтяжці і намагаюся бути більш активним протягом дня (на роботі чи то пак) для того, щоб допомогти з цим. Сподіваюся, це допоможе дати більш повну картину моєї фізичної ситуацією.

+161
user357934 3 лист. 2011 р., 09:53:21

Найлегше вправа для досягнення цієї мети є постійне кабелю літати і переконавшись, що ви досягти максимальної/пікової контракції. Однак, як Клэридж Люкс згаданих, це також життєво важливо, щоб ви розширити за лінію Центру.

З-за цього, я рекомендую вам зайнятися свого роду схиляються складові гантелі жим лежачи, в якому перша половина преса "стандарт" жим лежачи, проте, як тільки ваші лікті досягати 120 градусів, потім повернути гантелі всередину на 180 градусів так, що коли ваші руки повністю випрямлені після початкової зовнішньої частини гантелей потім торкання внутрішньо.

Це дійсно саме ефективна вправа для максимальної активації вашої внутрішньої верхній великий грудної м'язи.


Редагувати: після того, як ви досягнете повного висування руки, добре утримуйте це положення протягом 1-2 секунд до перезавантаження.

+109
David Archer 25 лип. 2014 р., 13:39:32

Коли ви хочете розвинути певну частину тіла, то подивитеся на конкретні види спорту, які їх розробили. Олімпійські гімнасти мати найбільший біцепс у світі, у них біцепси більше, ніж їх голови. enter image description here

Як вони робили свої біцепси такі великі? Відповідь зважений стрейч, як ви бачите, вони роблять багато заліза хрест, який розтягує біцепси з всю вагу свого тіла. enter image description here

Так що якщо ви хочете дійсно великі біцепси почати включає зважений стрейч... або негативні Пелікан кучері на кільцях, Планш або залізними хрестами.

Якщо ви не досить сильні, щоб робити те, що почати використовувати за спиною кабель кучері і нехай вага розтягувати біцепси протягом 5-10 секунд перед керлінг, навіть просто тримаючи його изометрически теж працює.

Брюс це робити, ізометричні утримує у витягнутому положенні.

І науки підтримує цю теж Птичем дослідження. Вони бачили, що 300% зростання м'язової зі зваженими стрейч тільки найвищої м'язового росту коли-небудь зареєстрованих.

+50
yelhsa 25 вер. 2018 р., 19:13:11

Це дивлячись яку розтяжку ти робиш, і яку програму розтяжки ви знаходитесь на. Я рекомендую купувати розтягування науково Тома Курця і читати про тему більш детально.

+27
Manohari Ragavan 3 трав. 2018 р., 18:36:50

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil