лежачи піднімає ноги, руки під голову

При виконанні лежачи піднімає ноги, я тримаю свої руки мою голову, замість того, щоб тримати їх прямо на підлогу. Я відчуваю, що це ставить більше тиску на черевну мідії. Чи буде це мати будь-яких побічних ефектів, як я не бачив жодного робити лежачи піднімає ноги, як це.
Ця поза, як це припустити, що чоловік робив Підйом ніг лежачи на підлогу, і він не кладе руку поруч або під її стегна, але ставить їх під голову,

+714
fidian 20 груд. 2015 р., 18:04:29
33 відповідей

Якщо ваш бюджет дозволяє, то підйом оч 1000 подвійної дії Сміт клітина - це універсальний і безпечний спосіб зробити вільний вага вправи. Він приймає олімпійського розміру і ви хочете лавці, щоб піти з ним.

Мені подобається тренажер жим 5.1. Крім того, в комплект тренажери bowflex SelectTech 1090 гантель (ті, які йдуть від 10 до 90 фунтів) є хорошим способом, щоб додати гантелі, не займаючи багато місця, хоча вони трохи більш незручно використовувати звичайні гантелі.

За деякими гідної якості, але трохи менш дороге обладнання, перевірте суцільної лінії тіла (тобто, сушарка для потужності і ваги устаткування).

+980
Fullmoon 03 февр. '09 в 4:24

Я хотів замінити 8 км на велосипеді з інтернет-спринті. Їзда на велосипеді, дозволяючи вам взяти на себе більше опір буде схожа на дистанції. Відстань біг-це ворог отримує бафф. Спринт з іншого боку будує м'язи в ногах. Такі речі, як 100 м і 200 метрів тире. Вам потрібно, щоб зігрітися і хоч розтягнути, якщо ви збираєтеся спринт. 2 рази на тиждень буде достатньо, і на суму близько 1/2 милі до 2miles спринті, очевидно, розбивається на складові не більше 400 метрів. 4x400meters Примітка=1mile. Коли ти достатньо сильний, і ваги тіла вправи робити на турніку, це додасть варіації для підтягувань і працювати ваш абс в той же час. Таке http://www.youtube.com/watch?v=ZZeOqM7zt3U

+949
Computing Corn 7 січ. 2013 р., 06:55:31
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Гантелі замість роботи

Без доступу до штанги, я б кардинально змінити Програмування з чого починаються сила пропонує, використовуючи гантелі як можна важкий для якомога менше повторень. Мені доведеться відмовитися від важких присідань і тяги, які дійсно роблять початківці лінійної послідовності працювати, але це нормально. Я б зосередитися на загальний атлетизм, це означає, що деякі сили роботі, що ми могли зробити зі штангами, але не можу з легким вагою буде замінений з кондиціонером і швидкістю роботи. Після переходу на штанги ви зможете зосередитися на чистій силі, і ми сподіваємося, буде добре підготовлений гантелі роботі.

Вибір вправ

Існує велика різноманітність гантелей вправи я б вибрав, Але я думаю, що я хочу зосередитися на тих, з якими я ще міг би заперечувати максимальна сила: короткий фермера ходить, накладні преси, жимів. Я б також переконайтеся, щоб отримати в деяких чистить, гойдалки, і уривками. З усіма цими, я б пристрелила за набори з трьох-п'яти, але якщо вага субмаксимальное мене б влаштувало більше.

Таргетинг нижньої частини тіла з меншою вагою

Одна з проблем полягає в тому, що нижня частина тіла, набагато сильніше, ніж верхня, природно, буде важче завдання з максимальними навантаженнями. Один із способів обійти це, щоб використовувати один-ноги вправи, як випади, присідання пістолетом, зарядженим крок, і один-ноги станова тяга.

+917
chuan 16 лип. 2017 р., 17:17:26

Я постараюся, щоб додати додаткову інформацію. Може бути, це не ваші випадки, але це може допомогти комусь, хто має ці проблеми і, ймовірно, дозволить вам мислити нестандартно і дати цікавий напрямок вашої думки. Не думаю, що все йде вниз, щоб повторень, підрахунок ваги, правильному харчуванні і т. д. Коли ви хочете перейти на МАКС, потрібно копати глибше в розумінні того, як ваше тіло працює.

Ви знаєте, що скорочення м'язів-це якось пов'язано з електричним полем. Чим більше електрики проходить через м'язи, тим важче контрактів.

 1. Наша центральна нервова система є постачальником для цього електрику. Сигнал, що виходить від нього досить слабкий, так що наші м'язи не рвати на частини. Електрична м'язова стимуляція (ЕМС) використовує цей факт для збільшення потужності, що виділяється м'язами. Якщо дана процедура допоможе збільшити вагу, то ви повинні перевірити, чи є проблеми з нервовою системою.

 2. Іони створюють електричне різниця між внутрішній світ м'язових клітин і оточуючих. Один з цих іонів калію. Підвищена напруга може призвести до збільшення продукції альдостерону, який буде мити калію від вашого тіла (і, до речі, підвищення натрію). Іноді я виявив, що це моя справа. Я намагався знайти те, що викликало високий кров'яний тиск і гормональний аналіз показав у мене вдвічі більше, ніж рекомендована доза цього гормону, плаваючі у моїй крові. Це раптом пояснив велике здавалося б, не пов'язані симптоми: головний біль, аритмія і ... застій ваги на турніку. Отже, Перевірте свої гормони :)

+891
user67633 19 черв. 2018 р., 17:26:54

Єдина причина не робити повний діапазон руху, якщо ти жульничаешь, щоб зробити більше повторень або використовувати більшу вагу, ніж ви могли б з належній формі. ІП коротких замикань важкої атлетики руху можуть викликати проблеми з суглобами.

Рухатися ваше тіло через весь рух. Немає ніяких підстав.

Далі, що станеться, якщо ви не продовжите ваші суглоби повністю? Використовувати її або втратити його ... ваше тіло перестане бути здатною йти до повного розширення. Тоді вам доведеться здійснював руху все більше і більше з плином часу, поки ви не старезний і Іммобіле.

+842
UloPe 12 трав. 2017 р., 13:10:22

Ми робимо це багато в рамках нашої джиу-джитсу прогріву і так, що я завжди бачила їх і тренує, щоб зігнути ноги, але тільки пальці ніг торкаються землі.

+804
KRSmith 26 лип. 2011 р., 22:45:34

Я технар - розробник, програміст і круглий кретин. Я ненавиділа тренування і спортзали і все, що бере участь, але лікар сказала, що це було життєво необхідно. Я почав блог в документі, як я отримую на. Він почав досить самокритичний, поножовщина задоволення у себе на те, як мало часу я можу бігати, або наскільки швидко він був перш ніж я почав отримувати запалення окістя. Але потім я стала поліпшуватися, я був керуючим, щоб перетворити його у щось трохи зухвалим і егоїстично. Я вважаю, що реальний відповідь тут-спробувати адаптувати ваші тренування в задоволення. Тепер я вважаю себе кодування відео на моєму iPhone і спостерігав за ними, поки я працюю. Нарешті, мої навушники просто знахідка.

+796
tinifni 3 жовт. 2010 р., 19:23:27

Ваше питання змушує мене запитати вас: чи знаєте ви, що м'язи не ростуть під час роботи з ними? (простіше кажучи) вони ростуть під час відпочинку, так довго, як правильне харчування додається до рівняння. Ефективність-це ключ, роботи ваші м'язи як можна сильніше в найкоротші терміни, а потім взяти достатню час відпочинку (приблизно 48 годин в залежності від того, хто ви поговоріть з) і харчуватися правильне харчування. Якщо ви знаєте це, я думаю, я не впевнений, що розумію ваше питання.

Редагувати: ви питаєте, скільки роботи ви повинні впливати на м'язи і як часто, для того, щоб підкреслити досить, щоб викликати їх зростання?

+779
Bruce Pan 9 січ. 2017 р., 04:47:41

Я нещодавно перезапущений моєму спортивному житті і, як очікується, Домс зробив свою зовнішність, спеціально в грудях в область плеча, зараз моя проблема не в тому, щоб боротися з ними на щоденній основі, але конкретно, коли мені потрібні ці м'язи, щоб зробити ще одну вправу, в моєму випадку, присідання; я намагався розпрямити свої плечі весь день, намагаючись досягти таку ж позицію, як якщо б я тримав бар за шию(як на корточках) але дискомфорт дуже погано.

Мені було цікаво, як я можу впоратися з Домс під час тренування, стретчинг, уникати рухів, викликають біль, або просто змиряться з цим і зробити рутинну.

+723
Hira Siddiqui 27 січ. 2017 р., 10:39:00

Я хотів, щоб тренування задніх дельтоподібних, тому я роблю revese грудей літати на машині і я був в змозі зробити це з 80 фунтів, але, коли тяга гантелі зворотним літати я роблю я можу взяти тільки 10 фунтів гантелі, чому така різниця?

+718
pdm 7 квіт. 2012 р., 06:37:10

Я б сказав, що ви зосереджені занадто багато на неправильні вправи або неправильне виконання ваших тренувань. Ви сказали, ви отримали сильніше, але це не зовсім пов'язано з кардинальними змінами у своєму організмі, особливо, коли намагаються побудувати естетичний вигляд з метою збільшення обсягу.

Може бути, я не фізіотерапевт, але я можу тобі це сказати, більше зосередитися на гіпертрофію вправи, ніж на сесіях, які можуть побудувати на свої сили, але не розмір м'язи, особливо сідниці. Якщо ви хочете краще округлі аспект глют вам доведеться робити вправи, підніміть її вгору і цей розмір також супроводжується дуже добре округлені план харчування. Що стосується прийому їжі, може бути, ви збільшили кількість страв, але не є правильне співвідношення вуглеводів до білків наприклад (який коли намагаюся наростити масу-перший повинен бути більш значним в їжу), тому переконайтеся, що ви не робите цю помилку. Не обов'язково зосередитися на підрахунку калорій, але на ваші макроси та їх пропорції, "скільки грамів білка на кілограм ваги тіла, скільки жиру" і т. д.

+705
Crypto Geek 12 лип. 2019 р., 12:11:31

Вчора ввечері в тренажерному залі, я, мабуть, штовхнув себе занадто сильно, і мене вирвало прямо на душі. Я б вважав за краще не робити цього знову, тому:

 • У чому причина цього?
 • Що я можу зробити, щоб збільшити скільки роботи я можу зробити не знудило?
+694
meizihust 3 груд. 2011 р., 22:44:31

+1 для спільного обертання/і т. д., Але я б також просто зробити накладні пресів з нічого-просто рухати руками вгору і вниз, з руками в різної ширини, зберігаючи лікті в одній площині з тілом.

Я також зробити вертикально орієнтований брасом при обертанні зап'ястя, через повний діапазон руху; це один з моїх улюблених "просто рухатися" е-е... рухається.

(Не пов'язано, але літнім людям дуже подобається.)

+657
Pushk1n 27 квіт. 2010 р., 14:48:33

Так

Ваг, які вони використовують у цих відео, як і раніше орієнтовані на "кардіотренування з опором". Це добре, щоб змішати обидві, "ліс Міллс корпус насосної класи" робити саме це і підтвердили свою ефективність для людей, що бажають збільшити свій кардіовправи.

+640
Henri Revet 26 серп. 2017 р., 23:45:14

Цікавий пост. Я знайшов його, тому що я шукав цю тему після свого досвіду протягом багатьох років з хворобами і ослабленою імунною ssytem, який я частково відношу до важкої атлетики і вимикається. Я відчуваю себе нерозумно, припускаючи, що він, з одного боку, але на мій погляд щось робити з підйом навіть не дуже важкої ваги, особливо в нижній частині тіла, здається, щоб схилити чашу терезів для мене особисто.

Інші, як мій партнер процвітають на важкі тренування. Для мене я виявив, плавання і навіть регулярно займаючись серфінгом все в порядку, навіть минулого місяця, коли я був оправляясь від холоду, я займався серфінгом рано вранці (холодна погода) і це не робить його гірше

Але Ваги просто, здається, є інший вплинути на свою імунну систему, ЦНС і т. д.

Я не знайти багато на шляху науки, щоб підтримати це.. все це виглядає досить анекдотично. Але мій власний досвід говорить мені скинути вагу.

Я збираюся дотримуватися з серфінгом і просто трохи ваги речі (підтягування, віджимання тощо), які не виснажують мене, або ж імунної пригнічувальну дію

+585
Xavier Exlor 16 лют. 2019 р., 18:49:07

Вони діють як лічильники для конкуренції. Людина поруч з ними-суддя, і кран, щоб дозволити їм знати, що вони успішно повторення, як правило, супроводжується словесним кількість повторень.

Існує кілька типів ляпаси, які використовуються в боксі та інших подібних тренування, щоб отримати м'язи, які використовуються для впливу і больових відчуттів, так що його можна ігнорувати, але це просто "Гей, один" типу мітчика.

+559
user78961 5 квіт. 2014 р., 15:43:57

В основний,- це група м'язів, які включають в себе:

 • М'язи тазового дна
 • Поперечна Abdomoninis
 • Многораздельная
 • Внутрішні і зовнішні косі
 • Прямий Abdomonis
 • Еректорів Spinae
 • М'язах Longissimus Thoracis
 • Діафрагми

Коротше кажучи, займаючись своєю основною, щоб задіяти всі ці м'язи. Тільки залучення преса будуть тягнути вас вперед.

Можливо, найкращий спосіб думати про це є "готуйсь". Зробіть глибокий вдих і підтягнути боки, спину і м'язи черевного преса, утримуючи дихання. Ви будете почувати себе набагато більш стабільною. Тепер спробуйте підтягнути все, поки ще подих. Ви все ще будете мати більшість в тому, що стабільність, хоча ви не в тому, що ваша діафрагма в ньому.

Це не стільки про поставу-навіть якщо ваша поза впливає-як це тримати всі м'язи об'єднані в сердечник стягується і щільно.

+464
Josh Tanner 8 лют. 2015 р., 16:15:00

По-перше, молодець, що намагається підтримувати регулярний біг рутини!

Я думаю, більшість людей в ці дні підтримку динамічного розтягування та вправи для розминки. Ви могли б спробувати зробити :

 • 30секунд з присідань на кожну ногу
 • 6 х 100м кроки стають все швидше
+449
Cooli 1 лют. 2018 р., 14:33:50

Я скажу, що я мав велике навантаження на коліна від тренувань бойових мистецтв, ніж я коли-небудь мав від важких присідань. Книга стартову силу має деяку гарну інформацію про те, чому це. Важливим і критичним фактором стає стегна нижче колін перед зміною напрямку.

Глибина причини відбуваються певні речі, що захищає коліна:

 • Ланцюг задніх займається, забезпечуючи противагу позаду коліна
 • Gluteous м'язи беруть участь, щоб запустити ліфт з дна
 • Коліна подорожуєте ергономічний шляху (за умови, пальці і коліна були вирівняні в одному напрямку)
 • Сили розподіляються на великі м'язи, які здатні витримати напругу, а не сам суглоб.

Суть в тому, що немає ліфта, що може гідно замінити присідання. Випади є прийнятними, але якщо ви турбуєтеся про здоров'я коліна ідею, торкаючись коліном до підлоги з Вагами не дуже привабливо. Гоблет присідання є хорошим способом познайомитися в рух, отримують деяку силу тулуба, і більш легко дістатися до глибини.

Біг, часткові присідання, стрибки і т. д. всі вправи, що місце набагато більш високі навантаження на колінний суглоб. Одним з головних факторів є той факт, що тільки передні м'язи задіяні, коли ви приземлитеся. Сили, передав в коліні, як ваша вага йде вниз, а нога вже знаходиться на нерухоме Землі становить до 3х вашої маси тіла. Дія відбувається набагато швидше, ніж це можна було б зробити задній ланцюга, ставлення до ... таким чином не допомогти. Присідання захистити свої коліна, і допомогти поліпшити ваше заду використовувати ланцюги навіть в цих високих навантаженнях діяльності. Поки всі сили приходять від однієї сторони вашого тіла (передньої або задньої ланцюга ланцюг), існує підвищений ризик отримання травми. Коли обидві сторони вашого тіла, то навантаження розподіляється на м'язи, а не суглоби.

+438
Tobias2012 5 лист. 2019 р., 04:32:08

Що ти шукаєш у тренування?

Якщо ви шукаєте здоров'я, ви вже повинні отримувати, що від гойдалки до вас вікна. Гойдалки є одним з кращих речей, які ви можете зробити вашу ланцюжку назад і спину, зробити вікна, можливо, здорових рухів всього тіла, які ви можете зробити. Фізіотерапевти любові вам-ДБЖ (тих, хто їх знає). Звичайно, ви повинні робити їх правильно, так що ви перевірили форму, все ще може бути гарною ідеєю. Також, зробити-вгору техніка була істотно допрацьована з ЕТК вийшов. Перевірити з "гирями з нуля", ваш місцевий РКЦ або, можливо, YouTube.

Якщо ви шукаєте кардіо, ви можете працювати ваш шлях до високих гойдалках РЕП, які є відмінними кардіо-всі самі по собі, або ви можете просто дізнатися більше вправ з гирями. Повній програмі ЕТК є набагато більш інтенсивним, ніж програма-мінімум ЕТК.

Комплекс чистий і преси, гойдалки, може бути, уривками, підтягувань і віджимань буде у вас звалиться на підлогу в найкоротші терміни. Але kettelbell вниз безпечно в першу чергу.

Враховуючи, гойдалки, ви могли б спробувати піти hardstyle і працювати на ваш хіп-диск. У верхній частині руху, ви повинні диск вашого стегна вперед як можна сильніше (з сідниць) і контракт ваші АБС важко, ваше тіло повинно бути повністю жорстким.

+342
picolo 30 січ. 2016 р., 01:16:34

Чи можна приймати разом із зеленим чаєм і кофеїном?

+307
art60017 14 січ. 2014 р., 06:23:32

Якщо у вас є серйозні сумніви в тому, що ви можете робити будь-які дії, не нашкодивши собі, зверніться до лікаря заздалегідь. Але підняття тягарів слід спосіб вибору. Це може навіть допомогти вам позбавитися від проблем, про які ви згадали.

Підняття тягарів-це чудовий вид спорту для людей, які абсолютно не в формі, тому що ви можете варіювати скільки стресу ви поклали на вашому тілі. Якщо ви вибрали інший вид спорту, скажімо, біг, ви в значній мірі застрягли з вашим вагою тіла. При піднятті тягарів, ви можете вибрати будь-яку вагу ви можете впоратися - і якщо вам доведеться робити вправи з просто бар або навіть без ваги взагалі. Але це не означає, що ти не можеш помилитися і нашкодити вашому організму і в разі сумнівів, якщо ваше тіло зроблено для чогось, завжди запитуйте лікаря.

Я рекомендую вам взяти його легко з вправами, які вимагають великої гнучкості і координації, а також в основні дозволяють піднімати дуже важкі. Багато людей кажуть, що вони варто вашого часу найбільше, і вони мають свою точку зору, але вважають, що їх причини, підняття тягарів (наприклад заробляти гроші або робити це на конкурсній основі), не може бути вашим для підйому причин. Почніть світло і зосередитися на вашій формі з тими. Ви були в формі протягом деякого часу, не намагайтеся увійти в форму всього за місяць або два. Але добре, ми не вдаючись в деталі і не питав.

Ох, і я думаю, що це само собою зрозуміло, але треба завжди додати це: тренувати все тіло, не тільки груди і біцепс або щось подібне.

+302
user287800 2 жовт. 2017 р., 23:27:21

Що швидкість роботи може зробити повільний кроків легше підтримувати на великій відстані. Так скажімо, ваш поточний темп ЛСД-12 хв/миля. В даний час ви можете пробігти напівмарафон в 11 хв/Мі. Якщо ви зробили швидкість роботи і отримав свій напівмарафон темпі до 10 хв/миля. На 12 хв/Мі темпами буде набагато комфортніше. Таким чином, ви могли б запустити 12 хв/Мі темпами більше, ніж ви могли раніше.

Для першого марафону, я б сказав, що потрібно зосередитися на прямо зараз цю відстань. Ви хочете, щоб переконатися, що ви можете зробити по-перше, ці цифри, перш ніж ви переконаєтеся, що ви можете зробити ці цифри швидко. Немає необхідності вносити зміни в програму, поки вона працює. Ви безумовно будете хотіти, щоб включити швидкість навчання, в кінці кінців, але не починайте поки.

+271
mappergo 14 лют. 2015 р., 04:16:26

Ось алгоритм для перетворення з одного діапазону повторень до іншого, використовуючи формулу Эпли:

 1. Розрахувати ваш 1 ПМ (1ПМ) використовуючи формулу 1ПМ = з(1+Р/30)
 2. Наведіть формулу з цього 1ПМ/(1+Р/30) = Вт
 3. Введіть у свій відомий 1ПМ і новий реп суми, яку ви хочете використовувати для розрахунку ваги ви повинні використовувати

(інші формули можуть бути використані. Ось Вікі з формулами: https://en.wikipedia.org/wiki/One-repetition_maximum)

+258
WForest 8 січ. 2012 р., 05:12:57

Один з методів, згаданих тренер сила Чарльз Poliquin, щоб зробити ваші локони з розширеної вени вниз і назад. Він буде відчувати себе трохи дивно, і ви, можливо, доведеться зменшити вагу трохи, але це гарантує, що всі зусилля на лікоть згиначів. Ви можете бути в змозі продовжити моє переміщення руки в нормальне положення. Більш спільну раду, щоб переконатися, що ви робите деякі зворотні завитки або інші вправи для розгиначів зап'ястка, так що ви не розвиваються якісь дисбаланс у передпліччя.

+223
Kirill Borzov 5 січ. 2016 р., 15:04:37

Це в основному при запуску програми Сила від Mark Rippetoe, це відмінна програма для створення всіх базових сил. ви будете робити 3 підходи по 5 повторів для кожної вправи, за винятком hyperextentions 3 підходи і 8 повторень. Тут представлені вправи.

У вівторок

 • присідання-Почніть з 100 фунтів
 • лава для преса - старт з 80 фунтів
 • гантелі bentover ряд - почати з 35 кг
 • hyperextentsion - вага тіла

У четвер

 • присідання-робіть 105 фунтів
 • накладні прес - роби 60 фунтів
 • підборіддя вгору - вага тіла

В суботу

 • присед-робити 110 фунтів
 • жим лежачи - 85 кг
 • гантелі bentover рядку - 40 фунтів
 • hyperextentsion - 5 фунтів

Споживання калорій 16 х ваш вагу тіла= загальна кількість калорій в день. 50% повинно бути білка, 40% вуглеводів і 10% жиру. Тримайтеся подалі від пшениці, картоплі, пива, цукру і смаженої їжі. зменшити до 2500 калорій, якщо не працювати на цьому тижні або буде тільки один раз.

Поступово завантажувати свої вправи кожне тренування додаючи по 5 кг в кожній вправі на кожному тренуванні. Ви можете побачити, що в понеділок і п'ятницю тренування.

Відпочивати між сетами- 4-5 хвилин між підходами, відпочинок цей довго або надто міцності переклад менше калорій.

Аеробні вправи, ви повинні отримати від 15 до 30 хвилин кардіо 3 рази в тиждень. ходьба потім працювати ваш шлях до пробіжок. Його до вас, коли ви хочете працювати, що перед силовими тренуваннями зробити це в інший день або після підйому.

+187
lightninginajar 26 лип. 2017 р., 03:09:36

Вам не вистачає вправ, які передбачають значне участь плеча і заднього ланцюга. Гарне емпіричне правило, щоб включити всі з "Великої п'ятірки" вправи (або деякі варіації з них) в якості основи. Велика п'ятірка є:

 • Лавка
  • У вас є ваші бази покриті тут робити віджимання. Можна додати вагу жилет або завантажений рюкзак, щоб збільшити опір.
  • Як Дейв запропонував, ви також можете включити діпи. Якщо у вас немає брусів, то ви завжди можете зробити провали на розі кухонних стійки.
 • Рядка
  • Ви робите підтягування-і у них відмінна вправа, що ви обов'язково повинні тримати у свій звичайний раціон, але тільки вниз, обертання рух, то ви упустити залучення верхньої частини спини (див. приведення артикуляції) і сердечника участі правильно збалансувати очікування пуш-ап (аналіз на що тут).
  • Якщо ви не змогли використати вільні ваги з цим, можна включати перевернуті рядка. Використовувати навантажений рюкзак для більшого опору.
 • Прес
 • Присед
  • Шкода, що ти не можеш робити це з вагою. Як Ренні запропонував, робить пістолет присідання (однієї ноги присідання) стануть відмінною альтернативою. Я також рекомендую Сіссі присідання. Ви завжди можете збільшити опір цих з жилетом вагу.
 • Станова тяга
  • Вони є найбільш практичним і фундаментальним з усіх вправ. То підняти з землі-невід'ємна частина людського руху. Це питання є досить точно. Бэрин прав, кажучи, що там просто немає реальної альтернативи.

   Я не можу знайти потрібний ресурс я шукав (я вважаю, що це була розмова з Келлі Старретт) про аналіз зсуву, кручення і обертаючий момент сил, що діють на хребет і стегна, але я був в змозі знайти цей механічний аналіз , який охоплює їх в деяких деталях. По суті, альтернативи становій тязі не може зробити в будь-якому найближчому ж кількість сил на хребет, як станова тяга. Це означає, що вся талія (спинні випрямляючі, черевної монтажниківтощо) та багато хіп-позиціонери і згиначі тільки отримати їх максимально можливу взаємодію з підлоги тягнути.

   Крім того, є багато інших переваг, щоб робити тягу, такі як максимальна ізометрична взаємодії з захватным м'язи, величезні сили, прикладені до верхньої частини спини (тепер вам не вистачає яких-небудь реальних трапецієподібної участі-можливо, включають деякі перевернутий знизує плечима), максимальна глют взаємодії, і так далі. Це дійсно ганьба, щоб пропустити це вправа, але якщо ви повинні побачити Бэрин це пост або може перевірити цей ресурс.Редагувати:

ВП запитує, якщо його або її життя завершена.

Заборона тяги і ваги жиму від плечей, я думаю, у вас є досить хороша колекція рухів воєдино. Є багато calisthenic тільки для бодібілдерів, які мали великий успіх. На жаль, без якийсь тяги від статі, немає ніякого способу, ви могли б зробити стовбур, як це. Але, чим більше ви можете перевантажувати ваш вагу тіла, рухи, тим краще ваші результати стануть з плином часу. Просто продовжуй робити це складніше і тримати на нього, - що програма буде працювати відмінно!

+174
MTGradwell 10 бер. 2012 р., 09:46:17

Гормони відповідають за схуднення, не всі, але він є одним з винуватців. Який тип гормону дійсно винного? Був час, що я обмірковував, чому хтось їсть багато, але набрати вагу і я, які їдять менше, отримати більше. Як я шукав відповіді, це призводить до гормональних факторів. З деяких причин, дисциплінувати і їдять що таке харчова ланцюг піраміди записався це добре. Я почала мою дієту з очищення організму, детоксикації моє тіло від токсинів, випиваючи смузі зі спіруліною порошок - це допомагає детоксикації організму природним шляхом.

+156
Khaled Mekki 1 бер. 2014 р., 23:00:59

Я не можу дати тобі відмінний відповідь, але я згоден з вами, що "інші" речі можуть відволікати іноді. Я подивився на це і знайшли, що якщо ти шукаєш "тренування" відео з йогою, то проти "йога" відео, тренування в них, ви можете знайти декілька, які знаходяться поруч.

Мій кращий пропозиція має бути розплавлення Джиліан йога. Це дешево, це знято в тренажерному залі, і це більше фітнес, ніж "досконалість" і все таке.

Амазонки посилання на йога Meltdown

+138
Gilles De Pessemier 27 жовт. 2011 р., 09:23:30

Дуже коротка відповідь - Ти не потрібен протеїновий порошок, щоб схуднути.

(Насправді вам не потрібні вправи, щоб схуднути небудь!)

Щоб схуднути, потрібно створити дефіцит калорій. Витрачати більше калорій, ніж ви приймаєте в (або еквівалент - взяти в меншій кількості калорій, ніж витрачати). Є й інші більш складні фактори, щоб визначити свій склад тіла, особливо те, як ваш метаболізм диктує, скільки ви насправді "витрачати", але сирої маси тіла зводиться до "калорії проти калорій".

Що сказати, однак, для здійснення тривалого контролю ваги і дієти з високим вмістом білка сприятиме поліпшенню складу тіла. Існує величезна кількість досліджень, які підтверджують обидва ці пункти, з цілого ряду причин.

На підставі чого ви кажете, що у мене є сумніви з приводу якості вашого тренера, але він не повністю помилково вважати протеїновий порошок. Фізіологічно, напевно, передчасно рекомендації. Це, однак, хороша звичка формуючи пропозицію.

Крім того, кращий спосіб отримати худий і залишатися худий, щоб побудувати більше м'язів. Маючи більше м'язів змушує вас спалювати більше калорій кожен день. За приблизними оцінками, додатковий кілограм м'язів буде спалювати додаткові 15 калорій в день. Це не звучить як багато, але, припустимо, ви отримуєте 10 фунтів м'язів. Що призводить до прогорання додаткові 150 калорій кожен день. В місяць, що на 4 більше 500 калорій ви будете спалювати. Ці цифри зробити різницю в довгостроковій перспективі.

Як головний аргумент на користь рекомендації вашого тренера, протеїн допоможе вам наростити м'язову масу, що в свою чергу призведе до зниження жиру.

+58
stasyan 18 вер. 2017 р., 22:23:20

Робіть три підходи до відмови, використовуючи певну допомогу в разі необхідності. Підтягуватися один день, беріть день відпочинку, потім виконайте підтягування на наступний день, а потім відпочивати. Це повинен бути твій цикл.

Це може означати, що ваш перший день виглядає так:

 • Підтягування: 4, 4, 2

Це нормально. Наступного разу, коли ви робите це (4 дні), ви можете отримати:

 • Підтягування: 4, 4, 3

І так далі... підтягування буде слабкіше, ніж ваш підборіддя вікон, напевно.

Зрештою, коли ви доберетеся до 15 повторень, ви повинні додати вагу на підвісні плити з приводного ременя і ланцюга.

+52
Triplesticks 12 жовт. 2015 р., 17:46:11

Я хочу сказати просто угробити резервуар для води і одну з пляшок і обмежувати себе 700мл, але, можливо, ваше тіло насправді потребує більшої кількості води. Швидше за все, хоча, ви просто пили більше, ніж потрібно (більшість людей п'ють набагато більше, ніж їм дійсно потрібно, з допомогою Gatorade/маркетинг "пауэрэйд"), так що спробувати надаючи самоконтроль, і подивитися, якщо ви можете самі пити менше. Щоб виконати це, можливо, старт в наступній гонці з 3Л резервуар для води і тільки одну пляшку. Тоді наступного разу тільки резервуар для води, і після цього кинути її і повернутися в 2 пляшки. Просто повільно відучити себе від звички пити так багато.

+45
Zielu 2 лип. 2017 р., 06:21:47

Я був колись вчив мій тренер (йому 75 років) як навчати, щоб зробити визначеними і як тренуватися, щоб отримати наливні.

 1. Менші ваги,більше повторень(наприклад, 15-20 повторень) і повільніше+контрольований рух, щоб отримати певні
 2. Велика вага,менше повторень(наприклад, 5-6 повторень) і контролювати тільки тоді, коли ви перебуваєте під напругою(підйом може бути допоміг інший друг), щоб отримати наливні

У мене питання,це правда?І якщо ні, яку підготовку потрібно зробити, щоб отримати і якого результату навчання отримати балкерах?

+31
Bryant Gibson 11 вер. 2012 р., 08:21:38

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil