Чому мій зовнішній стегна вузькі, коли робиш якесь внутрішнє стегно тягнеться?

Пов'язаний кут поза (на фото нижче) повинна розтягнути внутрішні м'язи стегна і паху, але я не можу навіть дістатися до точки не відчуваючи нічого в цих областях, тому що в моєму зовнішньому стегна настільки міцно він заважає мені отримувати мої коліна до підлоги.

Bound Angle Pose

З широкого кута сидячи нахил вперед (див. фото нижче), з іншого боку, я відчуваю, як тягнуться в моїй внутрішній частині стегна, і це не впливає на мій зовнішній стегна.

Wide Angle Seated Forward Bend

Я займаюся йогою, часто і напруженість в моєму зовнішньому стегна зберігається. Він набагато міцніше на моїй правій стороні, ніж на лівій, ось я і переживаю про це, викликаючи дисбаланс-проблеми в моєму тілі.

Які м'язи викликає напругу? Є якісь тягнеться, що дозволить реально підвищити його гнучкість (стандартний пози йоги не здавалося, щоб допомогти). Односторонні тягнеться, буде краще, так що я можу зосередитися на правій стороні.


Ось візуальне, де я відчуваю напругу. Я розумію, що позиція напруга відповідає сідничного м'яза, але м'язи не повинні бути розтягнуті на цих позиціях... треба це?

enter image description here

+387
Akshay Soam 9 бер. 2015 р., 02:28:34
25 відповідей

Я використовую одну під назвою "Link" Міо, і мені подобається це багато. Це нова технологія, тому я тримав мої Полярні бити зручно у випадку, якщо у мене є питання, але поки все добре.

+971
Illoxx Jyloxx 03 февр. '09 в 4:24

ShapeFit.com є список факторів, які впливають на ваш ПОВ.

Базального обміну, або BMR, є мінімальним тепловим вимог, необхідних для підтримання життя у відпочиваючого людини. Його можна розглядати як кількість енергії (вимірюється в калоріях), що витрачається організмом, щоб залишатися в ліжку весь день! Калорій спалюється на тілесних процесах, таких як дихання, перекачування крові навколо тіла і підтримку температури тіла. Очевидно, що тіло буде спалювати більше калорій на ті спалили через ПОВ.

Визначальні фактори:

 • Генетики: деякі з нас пощастило, деякі з нас не
 • Стать: чоловіки в середньому мають більше м'язової маси і менше жиру
 • Вік: ПОВ падає з ~2%/10 років
 • Вага: ожирілі жінки можуть мати на 25% вище швидкість обміну речовин, ніж худі жінки
 • Відсоток жиру в організмі: при його невисокою ваш BMR-це, напевно, висока
 • Дієта: голодування ставить ваше тіло в зменшеному ПОВ-режим
 • Температура тіла: +0.5 с = +7% ПОВ
 • Зовнішня температура: іронія холод також допомагає підвищення ваш ПОВ
 • Залози: тироксин допомагає регулювати ваш ПОВ
 • Вправа: м'язової тканини вимагає вище ОПМ, ніж жирова тканина

Отже, як ви бачите, це не так просто, як просто дивлячись на те, як "вписатися" ти став судити про те, що ваш BMR буде робити. Однак, якщо ви втратили деякий вага, знижується рівень жирів, не на голодному пайку і придбала більше м'язової тканини, ви, ймовірно, збільшиться до БМР.

Якщо ви подивитеся на розрахунки:

 • Чоловіки: з BMR = 66 + (13.7 х вага в кг) + (5 х НТ в СМ) - (6,8 х вік у роках)
 • Жінки: БМР = 655 + (9.6 х вага в кг) + (1,8 х НТ в СМ) - (4,7 х вік у роках)

І активність множники:

 • Сидячий = БСМ х 1.2 (мало або немає вправа, робота в офісі)
 • Злегка активний = БСМ х 1.375 (легкі вправи/Спорт 1-3 дні на тиждень)
 • Мод. активний = БСМ х 1,55 (помірні фізичні навантаження/спорт 3-5 днів у тиждень)
 • Дуже активний = БСМ х 1.725 (жорсткі вправи/Спорт 6-7 днів/тижнів)
 • Ехпи. Активний = БСМ х 1,9 (жорсткий щоденні фізичні вправи/спорт і фізична робота або тренування 2 рази на день, я.електронний марафон, конкурс тощо)

Ви можете бачити, що зростає рівень вашої активності буде стимулювати ваш BMR з ~15-20%, у той час як втрати в кілограмах опустить його з 10-15 очок за кілограм. Тому, оцінюючи який ефект буде:

 • (66 + (13.7 * 87) + (5 * 176) - (6.8 * 26)) * 1.2 = 2353 (будучи сидячий)
 • (66 + (13.7 * 82) + (5 * 176) - (6.8 * 26)) * 1.2 = 2271 (-70, тонким, але все ще сидячий)
 • (66 + (13.7 * 82) + (5 * 176) - (6.8 * 26)) * 1.4 = 2649 (+300 тонше, але більш активний)

Як ви можете бачити, більш активним є найбільш виразно збирається збільшити ваш ПОВ. Навіть якщо ви втратите значно вага, різниця буде досить істотною. Не можна сказати, що це рівняння не враховує всі фактори, що вони перерахували самі, але ви отримаєте точку.

Так ні, більш активний виразно збирається збільшити ваш ПОВ.

+954
yajnsjns 6 бер. 2018 р., 06:25:17
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Багато людей з обмеженими можливостями не хочуть йти в тренажерний зал або не відчуваєте потребу, ви не можете примусити людей піти в спортзал, тому що це запрошення для інвалідів.

В тренажерний зал я ходжу вже багато людей з обмеженими можливостями користуватися. Просто тому що в спортзалі ви володієте/піти не так, не означає, що інші спортивні зали в світі немає.

як ви можете впоратися з цією ситуацією?

Я припускаю, що ваш тренажерний зал, тому не вистачає користувачів, на яких ви хочете залучити в "ринкової ніші". Ви не можете просто звернутися до фітнес-інвалідів любителі, як ви, ймовірно, пропустіть величезна кількість на ринку. Якщо ви спеціально проводять заняття для людей з обмеженими можливостями, тоді ви будете в кінцевому підсумку ображаючи когось. Немає реального способу, що ви можете продовжувати закликати до вашого звичайному користувачеві тренажерний зал, тренажерний зал користувачів з обмеженими можливостями одночасно. В той же час ви також не беручи до уваги психічні відхилення, які ви не можете бачити. Ви думали про це?

+928
Constantthin 28 жовт. 2013 р., 14:09:48

Скажімо, я роблю френч-прес: https://www.youtube.com/watch?v=pQJl5yYOEbE два варіанти. Один раз з широким хватом і лікті тримала широкий. Наступного разу вузьким хватом, лікті - теж. Інші частини рухатися - те ж саме. Я маю на увазі голова торкнулася в тій же точці, так само про кінець ходу. Питання про навантаження я можу взяти в короткий зчеплення, або краще сказати, що це крапля. Чому це вузьким хватом дає велике падіння на навантаженні? Я можу очікувати, що це робить довга голова грає головну роль, в той час як широким хватом активізує боковик. Хто-небудь може пояснити, що в деталях?

+872
kiva v 3 груд. 2010 р., 14:37:13

Деякий час тому я наткнувся на медової дієти. За словами "винахідника", ви повинні приймати 1-2 столові ложки меду перед сном. Це має допомогти зменшити стрес гормонів, збільшити спалювання жиру і допоможе вам заснути.

Оскільки печінка повинна вигинатися 10 грам глюкози в годину, з медом перед сном "паливом" печінка так як мед складається з глюкози і фруктози.

Якщо печінка не володіє достатнім запасом глюкози, adrinal залози виділяють гормони стресу, які підвищують частоту серцевих скорочень і кров'яний тиск і привести м'язи і кістки degredation.

Існує набагато більше "Наука" за explination, чому це працює.

Я взяв щоночі 2-3 ложки ного меду майже рік (до цих пір). Я не бачу ніякої втрати ваги, але я спала набагато краще (ось чому я продовжував робити це).

Моє питання, при всьому цьому наука позаду нього, чому він не працює?

+845
Acoustic Mike 24 квіт. 2014 р., 17:52:25

Максимум VO2-об'єм кисню для отримання енергії спалювати і пов'язаний з траси, які коротше, ніж 5-8 хвилин. Нічого більше, ніж це ваше тіло повинно боротися з накопичення лактату кислоти у ваших м'язах. Іншими словами, Я думаю, що його ярмарок, щоб сказати його хорошим предиктором для спринтів припускаючи, що ви насправді підготовлені і пройшли підвищення кваліфікації, щоб зробити цей тип працює. Більшість, якщо не всі, з цих провісників не може бути використана для прогнозування рази.

Може бути, 12-хвилинний тест можна краще передбачити, як швидко ви можете запустити 10к.

Отримати ваше тіло прояснюється лактат краще, що вам потрібно зробити, бігає швидше, при цьому в якості, а просто повільніше, ніж ваш поріг лактату темпами, приблизно 1-2 рази в тиждень. Легко працює або перехресне навчання з одним 2-3 години бігаю кожні 1-4 тижні.

Поріг лактату-це напевно найбільш вірогідним фактором, що обмежує свої 10к швидкості.

Насолоджуйтеся 10к(и)!

+735
Ahmed Refaat 12 вер. 2016 р., 22:33:29

Я думаю, що знаю проблему - порядок вправ. Вправи, які ви зробили в першу чергу, ймовірно, прогрес і вправи, які ви зробили в минулому, ймовірно, процес найменш. Ті, в середині, ймовірно, показують середній поліпшень. Рішення змінити порядок.

+732
Austin Kilduff 29 черв. 2014 р., 21:17:48

Я не думаю, що ви знайдете будь. Майк Ментцер говорив про це - вільні ваги, машини, кабелі; всі вони мають свої плюси і мінуси. Цілком очевидно, використовуючи їх належним чином перевершує, використовуючи тільки один з них. Цілком можливо (хоча навряд чи), що дослідження може показати, що використання виключно кабелів поступається виключно з використанням вільних ваг, але цей сценарій дуже надуманий в будь-якому випадку, як тільки причина по якій ти можеш використовувати виключно один або інший з-за відсутності яких-небудь інших варіантів, у цьому випадку зверхності або неповноцінності-це питання спірне.

Велика проблема ви б також зіткнутися з такими гіпотетичне дослідження, яке може показати те, як вони в порівнянні обох типів обладнання. Вони дивляться на те, що кабелі перевершують, або вони дивляться на те, що вільними вагами перевершують по? Що початковий перекіс в методології тестування вплине на результати. Існує також питання про те, як ролики впливають на вагу - а може бути піднявши однакову вагу зі штангою як selectorised пластин, шківів може зробити навантаження ефективно світліше на м'язи, отже, ставить їх під меншим напругою адаптуватися.

Тепер, якщо ми пропускаємо в стороні від шукаю наукове дослідження, і розглянути міркування - вправи, як присідання і станова тяга брати участь кожен мускул у вашому тілі, і більш активного залучення м'язів сприяє збільшенню виробництва тестостерону, який є ключовим фактором для масового будівництва. Я не бачу причин, чому хоча правильно спроектована кабельна система не дозволяє для виконання станової тяги в спортзалі не допустить, як моє обличчя було нарватися на обладнання, щоб потрапити в тязі установки, але я можу уявити собі машину, яка дозволить йому. Що буде далі не виправдавши змінної. Вільними вагами досить послідовні, однією штангою не схожа на іншу штангу, незалежно від виробника. Вага машини відрізняються від виробляти і моделі. Що звичайно робить його набагато більш складно знайти гарну інструкцію з використання машини у порівнянні з вільними вагами.

+706
Tony Santos 1 січ. 2020 р., 03:32:12

Ходжу регулярно в тренажерний зал два тижні і робить тренування 6 днів в тиждень. Моя програма включає в себе 3 сету - 10 повторень для кожної тренування. Отже, моє питання полягає в тому, яку потрібно піднімати більш важкі ваги або яскравіше ваги для того щоб набрати м'язову масу або отримати більше. Я зробив деякі дослідження в м'язової фізіології і побачив, що останні дослідження стверджують, що обидва методи працюють. З іншого боку, підйом важкої ваги викликає м'язову напругу, що легкі ваги не. Ви думаєте, що я повинен зменшити кількість повторень і збільшити вагу? Нижче мої збірки:

Вага: 60 кг

Висота: 1.75 м

Що стосується

+697
osa909 4 серп. 2019 р., 17:22:30

Що ти їж після довгих/важких тренувань? Це дійсно важливо, щоб замінити глікогену, що ви спалили; якщо ви цього не зробите, ваше тіло буде руйнувати м'язи, щоб допомогти відновити свої запаси глікогену. Раніше після довгих/важких тренувань, тим краще.

Шоколадне молоко є хорошим вибором, якщо ви добре переносить молочні продукти. Мені подобається відновлюючий напій під назвою "Endurox". Або ви можете з'їсти невелику закуску/їжу, яка в основному вуглеводів, але з деякою кількістю білка, а також.

Дати спробувати і подивитися, якщо це допомагає...

+679
greven 1 квіт. 2012 р., 03:43:54

Кілька днів тому я дивилася деякі епізоди з серії безперервно протягом 4-5 годин. Як я не звичні до нього, я почав отримувати головні болі хвилину. Лікар мені сказав, що це з-за мозку вимагає більшої циркуляції крові, як я давав велике навантаження на очі та мозок. Це сталося під час читання постійно Роман.

Є простий(домашній) або тренажерний зал(И), який може вилікувати такий головний біль?

+631
dnnagy 10 черв. 2014 р., 22:11:01

Так, дельтовидні м'язи беруть участь у вправі. Що стосується "смикатися", ви не повинні відчувати ніякого болю або дискомфорту, виконуючи вправу. Якщо "смикатися" не проходить, зверніться за медичною допомогою, або спробувати інша вправа грудей. Посилання, яку ви надали для цього вправи представлені всі потенційно зачепленій частини тіла. Ви побачите, що дельтовидні вказано. І, положення вашого тіла на лаві-це не важливо, якщо ви будете слідувати належній формі

+587
Nainita Sadhukhan 16 серп. 2013 р., 18:39:27

Хто-небудь знає щоденні тренування, які можуть зробити мене тонкий при одночасному нарощуванні м'язів? Я не маю на увазі повний на тренування люблю ходити в спортзал, тому що немає спортзалу, де я живу. Я їм досить здоровий, так що насправді, не дивлячись на дієту. Зараз я роблю 20 віджимань кожну годину, кожен день, але через 1 тиждень він yeilded ніяких результатів. Це може бути занадто рано говорити, якщо цей метод працює, але я б все-таки оцінити й інші ідеї.

+526
Johnny Biernacki 7 серп. 2016 р., 14:24:37

Крім загального білка потрібна, вам потрібна для ремонту м'язів після тренування, тому споживання білка повинна бути трохи збільшена. Цей сайт Штатам потрібно від 1,2 до 1,4 грама на кілограм ваги. Це не багато, середня західна дієта легко охоплює навіть сила спортсменів протеїн потрібен. Так що не хвилюйтеся про це.

+517
caterina93 8 вер. 2014 р., 14:48:08

Якщо у вас є хороша форма, Якщо ви можете тримати планки протягом 3 хвилин, напевно, стало менш ефективним в якості вправи для м'язів живота. Це хороша вправа для новачків, але і для сильного ядра може хочете ввести вправи з рухом. Вони кидають виклик ваші основні м'язи краще, як ви повинні використовувати м'язи, щоб стабілізувати ваше тіло.

Ви можете спробувати деякі варіації, які познайомлять руху в статичній планки, як:

 • (бічна) планка опускається
 • (бічна) планка коліно підвертається
 • планка хіп провали, або
 • візьміть невелику вагу для деяких однією рукою рядка, утримуючи дошку.
+509
ropic 17 вер. 2016 р., 00:06:06

Центр ваги-це точка тіла, навколо якого результуючий обертаючий момент за рахунок сил ваги зникають. Вікіпедія

Центр тяжіння будь-якого твердого тіла (наприклад, штангою) фіксується. Для об'єктів з рухомими компонентами, як мішки з піском або пляшки з водою центр ваги може рухатися. Зверніть увагу, що, хоча центр ваги штанги буде приблизно в центрі бару, коли ви нерівномірно завантажити його в цей момент буде зрушення, але тільки тому, що нова система (штанга + гантелі) будуть мати різний центр тяжкості.

Зміна, де ви покладете руки на штангу або гантелі не змінювати центр тяжкості. Якщо захотіти можна знайти приблизний центр ваги штанги по

Але це не пояснює, чому штангами і гантелями настільки фізично різні. Причиною став нестабільний фактор їх центру тяжкості і стабільну базу, обидва з яких впливає на об'єкти рівновагу.


Гантелі і стійку рівновагу

Внизу зліва ми бачимо приклад жим лежачи (хоча те ж саме відноситься до будь-штанга руху). Синя точка є центром ваги штанги, і основу на якому він лежить-це нижня частина тіла. Ми можемо розглянути цей притискної лавці як об'єкт, який знаходиться в стані стійкої рівноваги. Праворуч ми бачимо м'яч в стійкому рівновазі, будь-який рух в будь-якому напрямку буде рухатися його, але він повернеться до стабільної точці. Дуже схоже на притискної лавці, хто має великий запас руху до центру ваги штанги виходить з бази. Це полегшує штанга для управління.

A bench press in Stable equilibrium Stable equilibrium

Гантелі і нестійкої рівноваги

Порівняйте це з нижче гантелями притискної лавці, кожна гантель має свій власний центр тяжкості. Хоча є два, це усунути проблеми протидії баланс, і ми будемо розглядати тільки одну гантель. Де база для індивідуальної гантелей, це складно визначити, але якщо ми вважаємо, що це або плечі, лікті або рука, головне, що це набагато менше , ніж базова при проведенні штангою. Таким чином, ми можемо розглядати його, як тіло нижче в нестійкому рівновазі. Як така, вона вимагає набагато більше зусиль, щоб тримати вагу в межах бази, щоб система (і вправи) від падіння.

A bench press in Unstable equilibrium Unstable equilibrium

Чому це важливо для фітнесу?

Тому що це питання межує по темі, я буду вирішувати, чому це важливо, щоб підняти людей. Більшість вправ можна зробити за рахунок зменшення бази, на яких діяльність здійснюється, наприклад, складніше:

 • Штанга жим лежачи проти гантелей, лава для преса
 • Штангою Присідання проти одного присідання ноги
 • Віджимання проти однією рукою віджимань

У кожному з цих прикладів, остання виконана із вага розподіляється набагато меншого підстави (якщо розглядати гантелей, лава для преса повинні бути дві незалежні системи). Як такий, справа не менш виконувати основні рухи, а більшою мірою на стабілізацію тіла, щоб забезпечити вага розподілена над основою.

Це частково, чому гантелі рухів виявляється складніше, ніж штангу еквіваленти, а більш дрібні м'язи, необхідні для забезпечення належного контролю за вагою, яке, в свою чергу, призводить до збільшення навантаження на нервову систему. Це також допомагає пояснити деякі з переваг гантелями тренування і відновлення.

+431
JustKitten 7 лип. 2014 р., 14:26:21

Якщо більше м'язів ви шукаєте, то вправи з власною вагою, напевно, не найкраща ідея. Ви будете набирати розмір, але тільки до певного моменту. Якщо ви хочете, то результати ходити в спортзал є кращим варіантом. Поєднання верхнього пресування та жиму лежачи дасть вам розвитку верхньої частини грудей, що ви шукаєте. Я б запропонував штангою силові програми для досягнення найкращих результатів у найкоротші терміни, на основі. Ліфт великий, щоб отримати великий. Немає легкого варіанту, на жаль.

+413
user3768273 9 січ. 2016 р., 08:00:12

На жаль, щоб розтрощити вашу ідею тут, але немає такої речі, як подовження вправи.

Єдиний спосіб отримати трохи більше висоти, це спати. Після сну ваш хребет розслаблений і ви будете приблизно 1см вище, цей ефект вивітриться за день і не впливає на ноги, тільки верхню частину тіла.

Я не спеціаліст з естетики, так що моя порада буде для тренування ніг в цілому і може працювати на поставу, щоб візуально подовжити ноги. Носити інші брюки може також працювати.

+403
elensilk 16 лют. 2010 р., 12:39:01

Я худий хлопець (5'6-3/4" - 138 фунтів), десь між ectomorth і мезоморф (більше до mesomorth я думаю), хто їсть дуже мало. Я ходжу в тренажерний зал для підняття важких два рази на тиждень протягом 5 років. Я побудував деякі м'язи, нічого особливого. Моя довжина живота-31 дюймів (30.8). Я не знаю відсоток жиру в моєму тілі, але я хотів би думати, що я худий.

Питання:

Я, як правило, пропускають прийоми їжі або їдять мало. Я п'ю багато соків (яблучного соку), який я знаю, має багато цукру. Чи втрачу я м'язи або жир, коли я "пост"? Я не заперечую втратити жир, а втрати м'язової маси (якої в мене немає) мене турбує.

+384
Salam Mondol 4 жовт. 2012 р., 15:52:23

Я останнім часом і мені дуже подобається. Проте, моє тіло просто не маючи його і всякий раз, коли я запустити довше, ніж близько милі з половиною, мої коліна просто вбити мене. Вчора мені довелося залягти в траві на 20 хвилин через біль. Мої друзі сказали, що мені потрібно відкласти на тиждень або близько того, але я дійсно не хочу. Якщо це важливо, покласти що-небудь холодне під коліна, допомагає їм відчувати себе краще. Крім того, я відчуваю, що є якесь запалення, тому що це майже схоже на жир під колінні чашечки. Хто-небудь знає, що сталося зі мною? І що я повинен зробити, щоб це виправити?

Редагувати: я 5'11" і 135 фунтів. Я намагаюся працювати щодня з 7:30-8:30 і у мене є деякі чоловічі Nike безкоштовний 5.0 кросівки. Ось ці: http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00EQBER26/

+349
user282306 18 вер. 2019 р., 23:31:03

Нещодавно я почав відвідувати тренажерний зал 2-3 рази в тиждень, тому що, як програміст, мені потрібно якийсь рух. Крім того, у мене дуже низький кров'яний тиск, яке викликає у мене ледь не до непритомності іноді, коли робиш прості тіла-силові вправи.

Я чоловік, 19 років, 192см, 85кг

Чи Можете ви порекомендувати втрата ваги і умова набуття план?

В даний час, я близько 90-120 хвилин в студії:

 • 20 хв прогріву на велосипеді (ок. 250 ккал)
 • Рядки 2000м (близько 120 ккал)
 • 3 х 25 хрусти (25кг)
 • 3 х 25 згортуваність біцепса (33кг)
 • 3 х 25 трицепс прес (17кг)
 • 3 х 25 жиму від плечей (25кг)
 • 3 х 25 тягнути Даунс (29кг)
 • деякі речі ногами (не пам'ятаю назви)
 • 30 хв на порожній пристроїв
 • 10 хв фінал на велосипеді (приблизно 110 ккал)

Я можу щось оптимізувати?

Спасибі заздалегідь.

+289
Rajesh Shahani 11 черв. 2010 р., 14:13:26

Насамперед, ви згадали, що ви не набрали жодного ваги. Так просто, як здається, вам потрібно більше калорій. Коли ви їсте достатню кількість калорій, ви будете набирати вагу. Як будь то жир або м'язи залежить від багатьох речей.

Ви запитували про протеїнові коктейлі. Я просто скажу, що немає нічого поганого пити їх. Їх великою перевагою є зручність. Це і сироватковий протеїн-це високоякісний білок. Потім знову, щоб яйця. Але якщо у вас виникли проблеми отримують достатньо протеїну зі звичайною їжею, то протеїновий коктейль/Шейк-це хороший зручний спосіб, щоб доповнити свій раціон.

Ще кілька порад...

 1. Їжте 6 разів на добу, з вмістом білка в кожний прийом їжі. За їдять менше їжі частіше, це дозволить вам поглинати більше поживних речовин з їжі. Більш того, як ви звикнете до нього, це може навіть дозволити вам з'їсти більше калорій протягом дня за кожним прийманням їжі не повинен бути таким великим.

 2. Прагнути до 30% білків, 40% вуглеводів / 30% жири розщеплюються з вашої дієти. Це насправді багато білка, але ваше тіло потребує у великій кількості протеїну, коли ви тренуєтеся вагу. Я хотів би запропонувати, використовуючи цей простий калькулятор калорій.

 3. Піднімати тяжкості 3 дні в тиждень. Це не звучить як багато. І насправді сучасні культуристи тренування частіше, ніж це. Але знову ж таки вони теж приймають стероїди, що знижує час відновлення. До днів стероїди, Стів Рівз був одним з найбільш вражаючих культуристів навколо. Він написав книгу під назвою, "побудова класичного статури", і в книзі він навіть запропонував 3 дні на тиждень в будні. Насправді, книга-хороше навчальний посібник, навіть сьогодні.

Дієта-це величезна частина цього, звичайно. Коли я спершу почав моє навчання ваги і 6 їжі в день дієта в 2005 році я був 6'5" і 140 фунтів @ 7% жиру. Так, досить худий. Я був справжній тренажерний зал щур за роки до цього, але мали дуже обмежений успіх. Я просто не придумала свою дієту, і я працював дуже багато і не дозволяє достатньо часу на відновлення.

Так ось в 2005 році я розпочав свій новий підхід. Тепер, я надто швидкий метаболізм. Це я знаю. Але я б не дуже розраховував калорій, щоб визначити, що насправді він буде приймати, щоб набрати вагу. Ну я зрозуміла, що мені необхідно близько 3500 до 4000 калорій в день, щоб набрати вагу, працюючи 3 дні в тиждень. Так як з'ясувалося, більша частина моєї підготовки був просто дім мій апетит, щоб впоратися з такою кількістю їжі. Я був послідовний і вдалося поставити на 20 кг м'язів і 10 кг жиру за перші 10 місяців. Я набрала трохи більше жиру, ніж мені б хотілося, так як я їв дуже багато фаст-фуду, але, тим не менше, ці результати були однозначно краще, що я коли-небудь мав.

+278
Quinn A 27 трав. 2017 р., 17:35:51

Я їм 4000 ккал у день і тільки одна їжа-це гаряче блюдо, що я готую вдома. Я снідаю вдома, потім упаковую мій хліб харчування на весь день (близько 500 грам цільнозерновий хліб). Потім вдома я готую вечерю. Сьогодні у мене було 300 грам (у сирому вигляді) коричневого рису, 500 г овочів, запечених в 60 грам оливкової олії із залишками м'яса. І я вже знову відчуваю себе досить-таки голодний, я з'їм кілька бутербродів, трохи фруктів і йогурт, а потім лягти в ліжко.

+178
Lisa Neff 7 лют. 2016 р., 08:28:31

Рис. Відпочинок, Лід, Стиснення, Висота.

Протягом перших 24-72 годин ви хочете все вище. Решта, наскільки це можливо, обернути і лід (20 хвилин У часі, заморожений горошок/кукурудза відмінно підходить для хладоэлементов), і тримати в піднятому положенні, наскільки можливо.

Після цього початкового періоду, лід відразу після тренування, щоб звести до мінімуму набряк, і ви можете також використовувати вологе тепло, щоб "пульс" області, щоб допомогти вигнати рідина з області. Стиснення/стрічка/підтримки, необхідні для діяльності, поки біль не зникне.

Рулонний щиколотки може бути нічого, або це може бути що-то так серйозно, як відривний перелом (шматок кістки відірвані від сухожиль), частковий або повний розриви зв'язок і ін Якщо ви не більше 5-7 днів, а вона все ніжні/припухлих і хворобливих ходити, я б його перевірили.

Наскільки присідання/станова тяга, вони лінійні, а не кутові в русі, так що ви повинні бути в порядку, а просто майте на увазі і обмежити підйом якщо це болісно.

+76
Jajiri Mahesh 2 січ. 2014 р., 10:34:37

Деякі з них можуть бути утримання води.

Ти веся себе в той же час кожен день, після туалету, перед роботою і поснідати?

Чи використовуєте ви якісь харчові добавки?

+28
Kenster999 5 жовт. 2013 р., 21:41:11

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil