Перевантаженням для збільшення гнучкості

Я відвідую регулярні заняття бойовими мистецтвами (приблизно 3-4 тижні). Ми витрачаємо багато часу на розтяжку, особливо в області стегон і ніг, щоб збільшити гнучкість.

Часто після заняття, де ми робимо різні вправи на розтяжку м'язів, я вважаю, що м'язи/інших м'яких тканин я не знаю ім'я/зв'язки я розтягла дуже болить.

Це нормальна реакція для підвищення гнучкості? Я повинен переглянути болючість в якості доказу я стаю більш гнучкою, і мені трохи легше?

Редагувати: загальне розташування болючість стегна, області клубово-поперекового м'яза (я постараюся роздобути фото пізніше). Вона звичайно зникає через кілька днів, лід/тепло прискорює відновлення додатків. Я поки що не помітив ніяких помітних поліпшень у гнучкості.

+611
YJB 24 груд. 2014 р., 07:05:04
38 відповідей

Дуже поширена ситуація для мене така - я працюю, я відпочиваю, я повернуся слабкіше. Книги/люди дали причини для цього:

 1. Не вистачає сну.
 2. Не вистачає білка.
 3. Занадто висока частота.

І т. д. Ми можемо отримати повний список факторів (поведінкових і генетичних)? Крім того, я хотів би знати, що відбувається, коли м'язі не зможе відновитися за короткий термін. Що відбудеться в довгостроковій перспективі?

Редагувати: я дійсно зацікавлений у питання в цілому, особливо в плані того, що генетичний потенціал. До речі, я читав Supertraining (років тому), так що я знайома з графом в коментарях.


У будь-якому разі, моя ситуація виглядає так:

*Спати 7-8 годин в будні дні, працювати весь день перед комп'ютером - 10-12 годин
*Тренування виглядають як AxxBxxA
*Я пішки пару миль на вихідні дні і зробити порожнисте тіло виконано / хіп-згиначів тягнеться і деякі зчеплення працює, але вона легка

Відповідь: 3-мильного забігу @ 9min/миля
3 х 17 віджимань (повний диск/контроль)
3 х 17 висячі ногу піднімає
5 х 5 Жим @ 185 фунтів
5 х 5 рядків @ 135 фунтів
3 х 20 присідання БВ
Б 3-мильного забігу @ 9min/миля
Купа основних матеріалів - supermans, дощок і т. д.
Теля піднімає, звернути назад скорочення литкових м'язів (3 х 40 Вт)
Квад/шинка машину 3х8 @ легковаговик
ЗНМ 5 х 5 @ 125
ПУ 5 х 7 @ ЧБ (200 фунтів)
Я працюю вже більше десяти років (у моєму середині 20-х років). Я піднімаючись серйозно, може бути, 2 років. Моя лавка була 5 х 5 по 225 фунтів раніше в цьому році. Я не зупинявся, я нічого не міняла, я просто тримати стає все слабшим. Я адекватно харчуватися.

Правка 2: читаю свій власний пост мені так і хочеться відповісти: "перевірте, якщо ви хворі", - але номер стенду є єдиним, який падає. ЗНМ зросла в останні кілька місяців, наприклад. Це також не перший раз, коли це сталося. У мене було трохи більше досвіду з такими речами, як станова тяга, де прогрес, прогрес, а потім раптом цифри стали падати без видимих причин (сталося близько 5х5 @ 3.5 плиту на дл). До речі, присідати і дл не в програмі з-за м'язового дисбалансу, що я виправляю атм.

+995
Ortrega 03 февр. '09 в 4:24

Щоб набрати вагу, потрібно поєднувати тренування і правильний режим. По-перше, вправа дозволить вам поставити на вагу шляхом побудови ваших м'язів. Груди, прес, трицепси, плечі і задня поверхня стегна кілька основних груп, які ви повинні поставити в кожну вправу. Ви також можете прискорити процес відпрацювання шляхом додавання двох або більше вправ на кожну групу, коли ваш організм звикне до цієї діяльності. Ефективна силова тренування складається з повітряних преси, жимів лежачи, присідання, підтягувань на турніку, біцепс кучері, штангою рядків, діпи і скручиваемости ноги. Пам'ятайте, що послідовність завжди веде шлях, щоб досягти довгострокового успіху. По-друге, вибудовувати правильний режим, ви повинні пам'ятати перерахованих факторів:

 • Їжте багаті поживними речовинами продукти
 • Їж більше білка
 • Їдять багато калорій: Якщо ви хочете, щоб потихеньку набирати вагу, приблизно на 300-500 калорій більше, ніж ваш організм спалює в день достатньо. Якщо ви хочете набрати вагу швидше, від 700 до 1000 калорій більше, ніж рівень технічного обслуговування. Навіть якщо ви не голодні, ви повинні поїсти. П'ять прийомів їжі в день повинні бути прийняті до уваги.
 • Отримання достатньої кількості сну: ви повинні спати не менше восьми годин у разі, якщо ви плануєте приймати велику кількість білка, а також тренувальні вправи. Отримання достатньої кількості сну протягом ночі значно полегшує стан тіла, щоб відпочити достатньо і тим самим розвиваючи достатності м'язової маси, так як організм може наростити м'язи і тканини, коли ви засинаєте. Джерело: https://authorityremedies.com/how-to-gain-weight-fast/
+945
leonn24 31 трав. 2011 р., 08:22:46
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я знаю, що ключ до успіху в навчанні ваги є послідовність і режим: ніколи не пропускати тренування і так далі. Мені вдається бути послідовними іноді, іноді немає (і швидше за все, це будуть періоди 4-6 місяців). Коли в реальному житті порушує баланс та узгодженість, мені не вдалося потрапити в зал за 1,5 години 3 рази на тиждень, іноді два рази в тиждень з 5 денним перервою, іноді пропускаю тиждень і так далі.

Хоча очевидно, що ніяких дійсно хороших результатів не може бути проведена в такі періоди, що може бути кращий підхід до навчання в таких умовах? Зосередившись на декількох базових рухах, як присідання і прес і роблю їх кожен раз? Або намагається зробити якомога більше різних вправ за менші набори? Я не шукаю певний срібної кулі-рішення, але які варіанти який сенс?

Спасибі всім.

+886
temasso 15 черв. 2019 р., 17:32:35

Ви повинні отримати Таймекс Айронмен годинник:

Timex Ironman watch

Перейдіть на хронометр (химерне слово для секундомір), натиснувши режимі. Почати відлік часу, натиснувши кнопку Start/Split, а зупинити його, натиснувши кнопку Стоп/сброс. Скинути таймер, натиснувши і утримуючи кнопку скидання.

Коли час закінчується, ви можете натиснути кнопку Start/Спліт для запису на колінах. Протягом 10 секунд після натискання кнопки Start/Спліт, свого часу на останньому колі відображається на екрані разом з номером колінах. Потім таймер перемикає час поточного кола і ви можете почати все знову.

У Таймекс Айронмен годинник підходить для ваших цілей, але це також набагато краще, ніж через додаток на телефоні або носіння секундомір. Ви дійсно хочете бути затирання кнопки по 100 $+ смартфон з пітними руками кожен раз, коли ви робите на колінах? Я віддаю перевагу тримати мій телефон чистий, тому я ношу годинник. Кожен хороший бігун я знаю є GPS годинник або годинник Таймекс Айронмен, і єдиний раз, коли хто-небудь з них повинен був замінити його, коли вони його втратили. Шахта пережила 5 років і майже 10 000 миль легкого бігу, тренувань, силові тренування і т. д. Я дуже рекомендую його - це дуже функціональний і практично незнищенна.

+859
Semm123 12 лист. 2010 р., 07:40:16

У мене мозолі на внутрішній стороні подушечки пальців ніг. Я пробував кілька пар кросівок і ще отримати стійкі пухирі під мозолями. Я б хотів, щоб звести до мінімуму утворення бульбашок під час бігу.

Я повинен зменшити розмір мозолі, щоб зменшити утворення пухирів при запуску, або вони утворюються для зменшення ефекту утворення бульбашки, і позбавлення від них призведе до зростання бульбашок?

+849
fadden 27 квіт. 2012 р., 13:18:38

Що ваш режим зараз як? Я не можу сказати точно, але зазвичай найслабший і найменш розвинутих частин тіла або м'язової використовується найбільш відчуває опік. Отже, у цій програмі ви або використовуєте поганій формі, щоб компенсувати свої слабкі верхню частину тіла, тим самим використовуючи більше м'язи нижньої частини тіла, або ти верхню частину тіла можна впоратися з цією рутини і нижньої частини тіла, що відчуває опік більше.

Я б порадив переконатися, що ваша форма знаходиться на точці, і якщо так, то напевно додати верхню тіла на добу. Це найбільш загальні поради я можу дати, поки я не отримаю більш конкретні обриси рутинну йти від вас.

+843
Reverend Gonzo 16 лип. 2011 р., 15:14:03

Дозвольте мені спробувати відповісти на ваші запитання.

 1. Найк робить дуже хороший асортимент взуття і я впевнений, що ви можете знайти те, що сподобається. Шукати LunarGlide, які досить легкі, не т демпфірування, але більш Saucony Кинварра. Вони також використовують конструкції Flywire (в'язаний топ). У теж supernator і знайти їх ідеальними для коротких і довгих відстанях.
 2. Є багато снобізму Який світі. І адже Найк зосереджує протягом багатьох років у fashion сегменті ринку вони не були прийняті всерйоз. Але у них є деякі великі продукти, безліч інноваційних технологій і, ймовірно, найбільшим бюджетом на R&D і тестування.
 3. Цікаво, чи більш дрібні бренди пропонують грошові стимули для магазинів нести їх продукт, або, можливо, більш високої маржі. Таким чином, власники магазинів, швидше за все, щоб підштовхнути Saucony, Асикс, Мізуно і т. д.

Особисто я почав з Найк вільний хід. Вони дуже добре пристосовані, але потім я подумав, давайте поменше фірмове удар. На жаль, я знайшов Кинвара не вистачає довголіття, тому я повернувся до Ніке ще пару сверхмарафонцев, і я не шкодую. Я ще на інших парах з різних брендів, так є хороший засіб для порівняння.

+826
Jan Frederiksen 23 груд. 2016 р., 12:24:13

Я в курсі, що зменшення локалізованого жиру це значною мірою міфом і що мені доведеться насправді схуднути, якщо я хочу позбутися від мого живота.

Однак, якщо м'язи живота жорсткі, хіба що зменшити живіт?

+808
Cao Huu Loc 2 січ. 2012 р., 18:58:49

ВИИТ не зовсім фактор тут, я би сказав у вашому раціоні. Вам потрібно розрахувати свій TDEE на і з'ясувати дефіцит, у тому числі спалених калорій від тренування ВИИТ(яких дуже багато).

Я боксер-любитель і робити HIIT тренування 4 рази на тиждень, 2 години занять кожен. Один 2-годинний сеанс з легкістю спалює 1500 калорій, якщо не більше. Жорсткий спаринг входить у ці. У періоди, коли мені потрібно для підтримки ваги, я обчислити мій TDEE на і спробувати приземлитися беззбитковості на калорій в дні я працюю(щоб була енергія для його також), і жерти менше доби не вийде(що не багато.. насправді..) "головоломка" повинен йти разом на щотижневій основі для мене, хоча. У періоди, коли я вирізав, у мене дефіцит калорій приблизно на 400 калорій в день.

Тому, щоб зробити висновок - потрібно планувати свій раціон після тренування інтенсивності і частоти, і перейти на щоденний дефіцит калорій, тобто не надто великий(адже тоді ви будете втрачати м'язи). Послідовність і стійкий прогрес є ключовим.

+782
rlartiga 16 серп. 2016 р., 02:02:44

Я пішов в 4-мильний пробіг сьогодні і контролювати мій пульс набагато уважніше, ніж зазвичай. Те, що я знайшов, було дивно. За перші 10-15 хвилин бігу, який був трохи в гору, мій пульс був близько 88-90 ударів в хвилину. Але, на кілька днів поїздку додому (останні 10 хв ходу), мій серцевий ритм був дивно високий – середній-160С. Нормально, мій час, здається, не зламати 170 навіть під час нападів інтенсивного кардіо, такі як ВИИТ на стаціонарному. На протязі всієї роботи, я підтримувала досить стійкому темпі і сприймають навантаження (не інтенсивний, трохи швидше, ніж зручно), в середньому 7:45 хв/Мі.

Я почала підозрювати, що монітор серцевого ритму спочатку було тільки збирання биття серця, оскільки первинні свідчення були приблизно половину наступних читаннях. Але я перевірив багатьох з цих свідчень, перевіряючи пульс вручну, тому я знаю, що вони справжні.

Крім того, у мене було трапиться щось подібне інколи з іншими кардіо діяльності. Після того, як я вручну взяв мою кілька разів пульс після складних наборів віджимання і був дуже здивований, отримавши млосні імпульсів у 50-ті роки, враховуючи, як сильно я відчував, що я працював.

Якщо це важливо, я не бігун. Я не сталий темп працює лише зрідка – скажімо, 3-4 рази/місяць, хоча я в іншому випадку досить активно. Мій пульс в стані спокою складає близько 45 ударів в хвилину.

+781
Susan Bathgate 23 груд. 2013 р., 23:39:41

Сприймайте це як дуже крайній відповідь, а не те, що ви поклали на практиці, а скоріше в якості прикладу. Я звик швидко, кожні два тижні протягом трьох днів, для того, щоб дозволити собі харчуватися як нормальний хворої людини перед друзями. Це тривало близько двох місяців. Я б фази з швидко, поступово нарощуючи у вуглеводи в часі на вихідні, і мені вдалося зберегти набирати вагу мінімальний на запою днів. Я такий же, незалежно від швидкого і, як правило, на третій день я помітила, що мої м'язи були менше, коли я розім'яв, але я був не менш сильним, і я ніколи не мав жодних проблем з тренування. Через кілька днів обережно вживати в їжу пісне білка та багато-багато сирих фруктів і овочів, я завжди хотів побачити моє збільшення м'язи в розмірах. Озираючись назад, я зробив багато фізичних досягнень за цей час, хоча звички в їжі не дуже розумні. Я збільшив свою силу і витривалість. Я фотографувала на протязі, і через кілька тижнів після того, як я припинив голодування, у мене є їжа в порядку, і продовжував тренування в тому ж ключі, я, безсумнівно, був постійний ріст м'язів.

Якщо ви набирають силу, але втрачають масу, не хвилюйся. В кінцевому підсумку це дозволить навіть, якщо ви втратите вагу, тим районам, які ми зазвичай очікуємо м'язової волі, з-за меншого вмісту жиру навколо все. Дайте мені знати, якщо було корисно!

+725
easypete 6 лист. 2010 р., 01:41:20

У мене проблеми із збереженням м'язів і втрати жиру. Коли я намагаюся отримати мій виграш 1:1 м'язи проти жиру або десь більше жиру і так само навпаки втратити час 1:1. При погляді втратити більше м'язів, ніж жиру. В даний час я 147 фунтів ваги і 15.6%% жиру в 5,7 висота FT.

Я роблю тренування протягом багатьох років, але не кожен місяць сувора дієта, сувору програму. Я програмного забезпечення англ. Тому дуже нормальну офісну роботу/просто сидячи на стільці.

З останніх 5-6 місяців я роблю дуже правильна програма і дуже строгу дієту, за допомогою деяких дієтолога. Зробив різновидів програми і змінено на кожні 5-6 тижнів. Їсть 6 разів на день і підраховую всі свої калорії. Співвідношення змінюється в їжі залежать від придбання або втрати. (25%ф/40%ХЛ/35%П) або іноді для шинкування (25%/25%ХЛ/50% п). Харчування залежить від плану між 1600-2600 ккал. Крім того, я чисто вегетаріанські.

Мої джерела білка: купити протеїн, сочевиця, квасоля, горох, тофу, сир і грецький йогурт. Джерела вуглеводів: фрукти, коричневий рис, сочевиця, квасоля, горох Джерела жиру: мигдальне олія, Арахісова олія, насіння, сухі горіхи, кокосова олія

І я не хочу її обманювати або хитрувати їжі і відстежуючи всі мої тренування і харчування з MyFitnessPal. Працює відмінно при правильному темпі і правильної інтенсивності.

Дивіться тут відстежує мої останні кілька місяців вагу. See here is my last 5-6 month's result

Тільки один раз я отримав правильний результат, який я знаю, коли я робила ланцюгів і силових тренувань.

Тепер, що я повинен змінити або спробувати? Моя мета-165lb з 10% жиру.


Хочете додати додаткові речі

Просто зробив Дексу сканування і, перш ніж я зробив у жовтні і результат. Вага 156.4 фунт до 149.7 кг Жир 22.1% до 14,8% Жир у LB 34,6 до 22.1 М'язової тканини: 115.9 до 121,8

Так як в тому, що я втратив 7.3% БФ, 12 кг жиру і набрати 6 кг м'язів.

Я трохи плутають з тим же результатом. Якщо це дійсно так, ніж я зробив великий прогрес.

enter image description here

+647
Mahesh Mohan 18 бер. 2015 р., 21:16:32

Якою мірою кардіо/силові види спорту на витривалість конкретно? Чи існують академічні довідки, докладно?

Фон:

Я недавно (трохи більше місяця тому) починаючи тренування в джиу-джитсу. Коли я намагався шукати щось ще, я прийшов за цей питання тут і більше, ніж один відповідь припустив, що кардіо-це дуже спортивні спеціальні. Але це, здається, суперечить цій статті. Це також розходиться з моєю дуже обмежений досвід з моєї роботи помітно покращився після того, як я почав бразильського джиу-джитсу.

Так що, я упевнений, що існує деяка ступінь серцево будучи спорту специфічний, але якою мірою це правда? Чи існують академічні цитати? І якщо досить специфічних спортивних, є все, що б допомогти тим з нас, хто не може зробити це в спортзал так часто, як хотілося б через графіка конфліктів (один свердлить людини і т. д.)?

Спасибі.

+646
James Yale 1 лют. 2017 р., 02:48:54

Хлопці повинні мати більше сили верхньої частини тіла, ніж дівчата, але як щодо міцності серцевини? Схоже, йога, пілатес, танці на жердині і як використовувати ядро набагато більше, ніж біцепси або груди, або нічого.

+627
Georggio Armani 20 трав. 2013 р., 19:53:51

Очевидно, немає ніякої шкоди, що працюють на АБС кожен день, як ви наголошуєте його власної ваги. Але бажано дати дні відпочинку до АБС, у разі якщо ви націлені на abdomianl області з зовнішніми вагами. наприклад, стоячи шків сухарики або сухарики з гирями на грудях, підйом ніг з вагою колодок і т. д

+602
Ilya Khaustov 15 бер. 2014 р., 17:34:55

На роботі я зробив стандартний тест максимум О2 на велотренажері. Протягом декількох годин після я не відчував себе так добре. Це нормально? Якщо ні, то ймовірно, що у мене є низька терпимість до вправи? Чи це просто, що я не дуже звик до нього? (Це може бути їзда на велосипеді або інтенсивні тренування?.

Прямо зараз, я не мають високого рівня фізичної підготовки, але моє здоров'я це добре. У минулому, я відчуваю, що у мене завжди були проблеми з фізичним навантаженням, навіть коли я був у хорошій формі.

+602
Vikas Patidar 9 жовт. 2015 р., 03:35:39

Ви, звичайно, в межах нормального діапазону серед усіх урядових рекомендацій, які я знаю (в тому числі і щодо строгі визначення, як японський уряд). ІМТ нижче 18.5 пов'язані з підвищеним ризиком смерті, як ІМТ більше 25. Я хотів би запропонувати перевіряючи свій відсоток жиру в організмі і оцінивши звідти: ІМТ є дещо обмеженим вимірювання, щоб визначити загальний стан здоров'я, але може бути корисно для швидкого діагностування крайнощі (ожиріння/надмірна вага/вага). На даний момент, Ви, ймовірно, слід орієнтуватися на інші показники фізичної підготовки, ніж просто вага: сила, гнучкість, ліпіди крові (ЛПВЩ/ЛПНЩ, trigycerides і т. д.), рівень глюкози в крові, виникнення суб'єктивних, окружність талії, відсоток жиру в організмі і т. д.

Що сказав, вихідці з Південної Азії мають значно підвищеним генетичним ризиком діабету другого типу у порівнянні з більшістю європейців чи азіатів, так що підтримка низького ІМТ, ймовірно, істотно поліпшити ваше здоров'я. Дійсно, ІМТ понад 23 є фактором ризику для цукрового діабету в Південній Азії, і поки ви не близькі до цього ІМТ більше, все далі і далі від неї може знизити ризик розвитку діабету.

Хоча в цілому, хороша робота! І пам'ятайте, що підтримання ваги-це часто складніше, ніж активно втрачає вагу, так що ви, ймовірно, повинні залишатися пильними, щоб навіть підтримувати свої втрати. Доктор Арья Шарму дуже добре в цьому відео про втрати ваги плато.
Важлива частина продовжує підтримувати здорову дієту і фізичні вправи звичок, не повинен втратити ще більше ваги.

+592
Thiago De Almeida Pereira 3 лют. 2010 р., 04:21:34

Сперечаюся на що завгодно, у нас довгі руки і досить маленька груди. В результаті, як лава для пресу і рядків набагато складніше для Вас, ніж для когось з більш короткими руками. Просто встановити більш низькі цілі для цих двох рухів, ви ніколи не будете штовхати/тягнути стільки хлопець з Т-Рекс зброї і осів у грудях.

+585
sergiodbe 11 бер. 2013 р., 20:21:55

Я не професійний спортсмен, але я плавати близько 1,5 км та біг 5-8 км щодня. Я не можу дозволити собі тренера і не мають часу для тренажерного залу (крім вихідних...).

За пару днів я роблю присідання (4 серії з 30, 3 години окремо один від одного). Сама вправа не так складно, проблема в тому, що мої ноги починають боліти місці, я не можу розтягнути їх! "Біль" знаходиться в зовні-вгорі стегна...

Що таке хороша розтяжка для цієї частини?

Edit1:
За даними цього зображення я б сказав, "тензорного" м'язи і верхню частину "Сарторіус" м'язи, на стегнах...
І пояснення: біль-це не погано, просто дратує... мені здається, що "ну може бути, якщо я даю, що хороша розтяжка..."

+471
George Cai 23 вер. 2019 р., 12:06:29

Найголовніше в "віртуальний тур" АБС низький відсоток жиру - ви proably навіть знаю деяких хлопців, які ніколи не робили яких-небудь exerciese але є деякі видимі АБС, просто з-за генетики.

Так, exercieses другого, але також важливо.

Тому, якщо питання про обладнанні я можу порекомендувати підтягнути бар chrunces як вправи, де в якості equimpent ви можете використовувати лише деякі гантелей, - просто затисніть його між ногами і виконати сухарики.

+456
ddevivo 2 черв. 2011 р., 06:25:29

Я тато, і у нас був новонароджений, так що я не висипаюся в ці дні. Я хочу, щоб не втратити форму і набрати вагу як легко лінуватися і труїти на здоров'я (харчування, вправи), коли ви дуже втомилися.

Враховуючи, що недолік сну, ймовірно, не буде змінюватися ще деякий час, я хотів побачити, якщо там були якісь проблеми з походом в тренажерний зал і робити кардіо або Терезів.

Його, очевидно, не підходить для тренування без гарного нічного відпочинку, але з урахуванням інших варіантів немає є реальні недоліки чи проблеми, я повинен був тут?

+443
nimesh thakur 23 груд. 2010 р., 15:35:18

Є багато речей, які ви можете зробити, щоб збільшити термін придатності ваших скельні туфлі, а також зменшити запах/бактерії в ньому:

 1. Не носити їх, крім як під час сходження; гумові ручки на дні ввібрати бруд і гравій, що знижує їх ефективність і довговічність.
 2. Заміна підошви взуття по мірі необхідності.
 3. Використовуйте вологу ганчірку або серветку, щоб збирати бруд на внутрішній частині взуття.
 4. Кисть зовні черевика з помірно жорсткою щіткою, щоб позбутися від кіптяви. Не настільки груба, що ви зішкребти гума, але не настільки легкі, що ви не вичищали запаковані в бруд.
 5. Використовувати антигрибкові дезодоруючих порошків і/або спреї. Голд Бонд і Desenex два приклади. (Я вважаю, що тренажерні зали зазвичай спрей лізолу-як дезінфектант)
 6. Носити тонкі шкарпетки, замість того, щоб йти босоніж.
 7. Завжди дайте взуття висохнути природним шляхом, але не в прямих джерел тепла, так як це може розплавити або деформувати гуму.
+442
Draygon 6 жовт. 2010 р., 01:08:49

Я тільки збільшив мою штангою вагою від 18 кг до 24кг, коли я роблю кучері біцепса.

Я помітив, що я отримую невелику біль у передпліччі (ближче до ліктя), як я підняти планку.

Це вказівка, я, можливо, намагається занадто сильно піднімають? Або ви думаєте, що після деякого тренування біль може стихнути (збільшення міцності)?

Я вже читав цей питання , але моя біль під час підйому, а не після.

+426
Kenny Cason 30 вер. 2019 р., 04:19:52

Щоб зменшити відсоток жиру, вам потрібно спалювати жир, збільшити м'язову масу, або і те і інше.

Є два підходи, що використовуються для цього.

Ви можете зробити "стійкий державний підхід", де ви з'їсти достатньо, щоб тримати постійний вагу і достатню фізичне навантаження, так що ви не втратите м'язів одночасно. Це відомо як "рекомпозіціі".

Ви можете зробити "оптом/вирізати". В основній масі, ви їсте невелике перевищення над тим, що ваше тіло потребує і жорсткий weightlift, так що ви одягаєте багато м'язів і мало жиру. І тоді ви скоротите, де ви їсте менше, ніж ваше тіло потребує і продовжують weightlift, щоб зберегти ваші м'язи.

Я тільки зробив підхід рекомпозіціі. Він може працювати, але повільно. Робимо об'ємну/вирізати поширена серед важкоатлетів.

Не кажучи вже про те, як ви були жиру виміряний; існує багато способів, і багато хто не дуже точний. Ви не можете бути на 23%.

5% вашої маси тіла становить близько 8-9 фунтів. На 1 фунт в тиждень, ви можете втратити багато ваги. Якщо ви їсте на дефіцит в 500 калорій в день і продовжувати це робити важкої атлетики, що ви зараз робите, ви повинні зробити це.

+411
Sentinel156 18 лют. 2015 р., 12:04:57

Я також виявив, що якщо я негайно сісти після сеансу довгу, інтенсивне кардіо, я можу випробувати короткий напад, низький кров'яний тиск (наприклад,. моє бачення звужується, і я майже чорний). Я використав, щоб випробувати це, коли я робив з велоспорту на шосе та / або на гірських велосипедах. Якщо я їхав дуже важко, потім зупинився й ліг у траву, я буду відчувати себе перераховані вище симптоми, якщо я швидко встав, де, як якщо б я ходив навколо замість (або просто підставляла свій велосипед повільно на деякий час) я все ще відчуваю втому, але не майже чорний або відчувати себе цілком вичерпала.

Я не стверджую, щоб зрозуміти фізичні механізми, але це було те, що я постійно.

+393
Mattis Asp 12 черв. 2017 р., 13:13:55

У мене був низький рівень тестостерону на деякий час. Близько 2 тижнів тому, мій лікар прописав Андрогель для мене, тому що мій рівень вже досить низько, що це здавалося необхідним кроком. Припускаючи, що я залишуся вільної від травм (я схильний до страждань цього синдрому-групи), які наслідки це може означати для спортивних змагань. Зокрема, мене цікавить дорожні гонки. Якщо я як майстер бігун виграв гонку, які наслідки? Я / я міг би DQed для рецепта тестостерону. Якщо хтось наводить приклади із суміжних видів спорту-тріатлоном або покататися на велосипеді, що теж було б корисно, якщо ви не можете дати відповідь для дорожніх гонок.

+367
Siddharth Vashishtha 9 жовт. 2010 р., 18:15:36

Точно так само, як всеїдна б. Їжте більше калорій. Якщо вам не вистачає білка, тобто веганські протеїнові порошки, якщо ви хочете піти по цьому шляху. В іншому випадку їсти більше продуктів, які містять білки.

Немає роботи навколо цього. Є веганські пауерліфтери, так що бути веганом-це не те, що заважає вам досягти вашої мети.

+335
Mahira Ch 12 черв. 2010 р., 03:13:01

Я дуже багато чула про користь ВИИТ; однак, ніхто, здається, не вирішити, коли це найкращий час для такої діяльності. У мене таке питання, коли дивилася "Таємне життя ваші годинник тіла" (Горизонт Бі-бі-сі 2009). Я маю намір зробити ВИИТ рано вранці, щоб почати свій обмін речовин, а також отримати заряд ендорфінів на мій день. Однак, документального фільму Бі-бі-сі припускає, що найкращий час для тренування в цілому вдень і він не може бути безпечним, щоб активно займатися в першій половині дня!

Чи знаєте ви якого-небудь наукового дослідження, присвяченого цьому питанню? Якщо ні, то це ваша особиста думка (тобто ви робите HIIT вранці)?

+335
denchie 31 жовт. 2016 р., 09:02:09

Найбільш поширеною проблемою є зміщення 'пупок' м'яч, він може бути легко відчував, злегка натиснувши великим пальцем на пупок (увага - оглядають тільки вранці натщесерце, щоб уникнути більш складних), цей шар насправді вен, Якщо ви відчуваєте рух з Відня в районі пупка, то все в порядку, але в разі його навколо(вгору,вниз,вліво або вправо) пупка, то це може бути причиною УР живіт. Зараз..як це виправити? Є р-багато людей стверджують, щоб виправити це шляхом масажу, і це працює, але якщо це практикується постійно, це стає постійною проблемою, так що моя особиста пропозиція не спробувати це. Кращий спосіб кріплення це вправа, яка щось на зразок йоги, тепер дозвольте мені сказати вам процедуру- 1. Лежати прямо на рівній поверхні (не занадто м'яке) і поставити руки прямо разом з вашим тілом. 2.Тепер підніміть обидві ноги УР (тримати прямо) одночасно і дуже повільно і зробити кут 90°. 3.тепер опустити ноги дуже слоуи. (Зробити це 2-3 рази, вранці N без питної води або сніданку.) Я і багато людей в Індії використовують цей засіб, Цей простий прийом безсумнівно допоможе вам. Удачі.

+294
user36249 9 квіт. 2010 р., 04:55:33

Це не тобі погано, але це не оптимальний небудь.

Це не погано для вас, щоб пити і пройти тренування відразу після, але це займає деякий час для вашого тіла, щоб поглинути всю воду і гідрат ваше тіло.

Ти краще пити amounf води до 30 хвилин перед тренуванням. Під час тренування пити маленькими ковтками води, щоб тримати вас гідратованих під час тренування.

+286
framweard 5 черв. 2010 р., 13:40:43

Продовжуючи постійно перемикатися планів не дозволить для оптимального вигоди. Підібрати програму і дотримуватися його.
З'їсти більше. Якщо ви тільки придбали невелику суму за цей час ви не достатньо їжі для підтримки оптимального набратися сил. Ви повинні, як Новачок, ставлю на мінімум півкіло або більше в тиждень і споживаючи необхідну кількість макро поживних речовин. Цей рівень харчування повинен бути оптимальним для який відновив сили і м'язової.

Як і програма Rippetoe є хорошою стартовою програми, які мають можливість новачкам швидко набирати міцність в лінійному порядку і заробити на ньому. Хоча 5/3/1 також продовольчу програму він використовує довгострокові періодизації, що дуже повільно для новачка, тому що по суті це просунута програма ліфтерів.

Залишатися послідовним, є послідовним, добре спати і піднімати важкі.

+210
Aida Kolins 30 лист. 2016 р., 23:42:51

За даними Клініки Майо , близько 60% - 75% калорій не є вправи, пов'язані. Схоже, метаболізм кожної людини пристосовується, щоб забезпечити правильну підтримку тіла з акцентом на енергозберігаючі горять і, здається, бути спрямовані на спалювання менше (повертаючись до наших предків виживати на мінімальну продовольчу) на відміну від більш пекучою. Отже, моє запитання, як нам зробити наш підвищений метаболізм і тримати її піднятою для тих, хто хоче схуднути?

+210
user97397 16 черв. 2011 р., 15:07:08

Це найчастіше пояснюється гіперемія шкіри і це є однією з форм підвищеної чутливості або алергічні реакції з-за тренування.

Фізична активність може викликати алергічні реакції у деяких людей. Симптоми висип або плями (великі або малі), свербіж, гіперемія (почервоніння) шкіри і це може відбутися в будь-якому місці на тілі інше, ніж в області грудей.

Більшість симптомів можна контролювати, приймаючи ліки, ваш лікар і, сповільнюючи або зупиняючи вправи, як тільки симптоми починають. Ви завжди повинні працювати з партнером, який знає про ваш стан.

У деяких людей вживання певних продуктів перед тренуванням може зробити алергічні симптоми більш вірогідні. Відстежувати, що ви їсте до тренування протягом декількох тижнів.

Ви можете спробувати антигістамін або епінефрин пострілів. Обговоріть з лікарем, який буде стежити за вашим станом.

Реф: маленькі червоні як кров плями на шкірі після тренувань

+196
Matt SM 9 лист. 2019 р., 18:52:26

Велосипед, біг як використовувати м'язи ніг. Вони не націлені на "різних" м'язи, це ті ж самі м'язи, що виробляють однотипні руху з різним акцентом на де влада знаходиться.

Ви можете покращити одне, робить інше? Це залежить від того. Якщо ви знаходитесь на нижньому кінці шкали (тільки починаю повертатися у форму, і т. д.) Тоді так, біг може допомогти їзда на велосипеді і навпаки. Це тому, що це краще, ніж нічого.

Однак, з-за специфічних спортивних адаптацій, кращий спосіб стати кращим у бігу біжать ще (з розумним планом тренування). Аналогічним чином, найкращий спосіб отримати краще на велосипеді їздити більше (знову-таки з планом).

Є багато тріатлетов і спортсменів за функціональним багатоборства, який скаже вам, різних, і є якийсь ефект кросовера з-за, використовуючи ті ж м'язи і серцево-судинних систем, але в цілому вплив не так велика, як ви думаєте.

+136
erbal 30 жовт. 2010 р., 02:08:42

Я жінка і я тренуюся, щоб набрати вагу. Це включає у себе підняття тягарів і я починаю показувати біцепси. Мені не подобається м'язистий вигляд. Чи є спосіб я можу уникнути цього і все-таки набрати вагу?

Редагувати: У мене зазвичай виходить 3-4 дні на тиждень, чергуючись між верхньої та нижньої частини тіла, з 3 сети 12-15 повторень для кожної вправи.

+135
Karsten Hertenstein 17 квіт. 2016 р., 22:29:46

Для Конора Макгрегора, це конкретне навчання АБ-розвивати вміння тримати удар, яке так само важливо, як бути в змозі доставити.

Випадково, вона, ймовірно, також навести деякі м'язи в довгостроковій перспективі, але, ймовірно, це кількість мале.

Важливо відзначити, що це не те, що ми повинні відтворити у власній підготовці, так як вона може викликати внутрішню кровотечу Якщо робити так часто, як він тренується.

+134
user86931 4 квіт. 2016 р., 04:23:32

Оскільки в тебе підборіддя вгору бар будинку, я б порекомендував щось на кшталт Павла змащувати ПАЗ методу.

Я використав це у інших вправах з великим ефектом.

В основному, приймати половину максимальної суми підборіддя БОНУСИ, які ви можете зробити (примітка: потягування з долонями в нижній хват, підтягування долонями від зверху зчеплення) і зробити це кількість повторень кожного разу, коли ви проходите повз, підборіддя вгору бар. Якщо це десь ви не пройдете мимо, а потім встановити будильник і робити це кожну годину. По суті, зробити багато міні постійно задається протягом дня.

Ідея в тому, щоб розглядати це як практику. Сила це вміння, вам потрібно вивчити навички для того, щоб поліпшити. Ви хочете поправитися на потягування, потім практика потягування. Ви краще на навичка постійною практикою, так що ви отримаєте найкращий в підборіддя ДБЖ постійна практика потягування.

+92
Yevhen Kotliar 14 квіт. 2012 р., 15:56:45

Те ж саме відбувається зі мною, коли я не їв і не спав нормально до виснажливого підйому сесії. Це також сталося зі мною при роботі з важкими синглами. Єдиний трюк, який я знайшов, щоб впоратися з запаморочення є дуже швидкі, неглибокі вдихи і постарайтеся не рухатися. Цей трюк також працює для мене, коли робиш поштовху, якщо у мене пауза після очищення і перед спробою ривка.

+70
BitQueen Nl 15 вер. 2016 р., 06:17:46

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil