Використовуючи тільки гантелі для естетичного збільшення

Я 6 футів і 200lbs. У мене якийсь товстий живіт, не надто багато, але досить того, що я хотів би втратити його. Мій доктор останнім часом мене дуже здоровий вага-мудрий, хоча йому не потрапити в жирові відсотки.

Я працював близько 4 днів в тиждень з травня, роблю різні вправи і маючи протеїнові коктейлі і креатин добавки кожен день. Мій раціон був збалансованим і здоровим, а я їм між 2000 і 2500 калорій в день.
Мої тренування на даний момент складається з накладних прес, віджимання, потягування, присідання з гантелями, біцепс трицепс кучері і локони.

Я хотів би почати розвивати фізичні дані, близькі до Кріс Еванс в Капітан Америка чи Крістіан Бейл в Бетмен: Початок.
По суті, добре розвинені і видно м'язи грудей і рук, хоча і не занадто величезний, з видимими м'язами живота. Не обов'язково шість пакетів, як ви можете побачити на обкладинці чоловічого здоров'я.

Я хотів би знати, якщо це можливо, щоб працювати у напрямку, що тип тіла, використовуючи тільки гантелі або чин-up/sit-вгору бар. Якщо це так, які вправи я повинен робити?

+132
Jarry Young 8 бер. 2011 р., 02:49:27
40 відповідей

Щоб отримати видимі АБС, необхідно поєднання сильних АБС і мінімум жиру.

Кажуть, що підняття тягарів або дієта впливає спалює жир-це як сказати, що висока зарплата або низька вартість призводить до накопичення багатства. Якщо баланс калорій буде нижче 0, ви не спалювання жиру, це так просто, це відноситься до всіх дієт. Так що якщо ви хочете знати, якщо ви робите кроки вперед, використовувати дані. Втрата ваги майже завжди приходять з втратою ваги. Якщо ви не втрачаєте вагу, ви, ймовірно, не втратити жиру небудь.

Що стосується розмір Ab, це працює точно так само як і інші м'язи, зробити Ab вправи ви можете трохи робити по 10-12 повторень, 3 підходи. Якщо ви хочете тільки видимі АБС, ізоляція вправи є найбільш ефективними, якщо ви хочете, щоб інші якості, робити інші вправи. Присідання і станова тяга вдарить, але не так інтенсивно, як чисто вправи Ab.

Йога може працювати, якщо це складно і ви штовхаєте свої м'язи до їх межі міцності-мудрий. Якщо ні, то це не буде дуже ефективним.

+968
Geodiza fideldia 03 февр. '09 в 4:24

Я води лижник і голі нижній колонтитул. Коли ви їдете, особливо на босу ногу назад до трюк, ви можете отримати воду в ніс. Це дратує деяких людей, і вони просто використовувати доказ води бандаж стрічкою ніздрі закриті. Я дізнався про це від Майка Зайпель - колишній чемпіон світу голі босі.

+960
Allah muhammad Fidayee 25 лют. 2013 р., 03:26:35
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Його особливості в Скелястих тому всі асоціації пов'язані з цим фільмом. Яєчних жовтках багато жирів, але білки дійсно тільки з води і білка (близько 90% води і 10% білка). Вони будуть трохи дешевше, ніж курка, якщо ви не проти їжі 10 з них. Однак курка має набагато більше білка у відсотках - 24% проти 3%.

Це було б дешевше і менш трудомістким, щоб просто поїсти протеїнові коктейлі або курка.

+928
czhao 17 лист. 2012 р., 10:17:42

Недавній мета-аналіз досліджень опубліковано 23 це неправильно, Макдональд, і гаркавий, "систематичний огляд стоячи бігова доріжка і стіл на робочому місці," Профілактична медицина 70(січень 2015):50-58.

Стаття тут: http://dx.doi.org/10.1016/j.ypmed.2014.11.011

Цитую резюме цього документа:

Столи бігова доріжка вела до найбільших поліпшення фізіологічні результати, в тому числі після прийому їжі глюкози, холестерину ЛПВЩ, і anthropometrics, стоячи використовувати робочий стіл було пов'язано з кілька фізіологічних зміни. Стояв стіл бігова доріжка як показали змішані результати по покращенню психологічного благополуччя з трохи впливає на продуктивність роботи.

+918
Keks Dose 15 січ. 2020 р., 23:15:35

Я працював протягом 1,5 років.

Для грудей жим лежачи(зі стійкою), я роблю

10(реп)х30(кг)
10(реп)х40(кг)
8(реп)Х50(кг)

Я відчуваю себе досить біль в передніх дельтоподібних, а робити і за 2 дні після.

На відміну від цього, якщо я роблю це з автоматом на грудях, як показано на малюнку, я можу підняти більшу вагу, також може піти близько 70-80 кг на 3-й набір) і я не відчуваю ніякого болю(хворобливість) в дельтоподібних пізніше.

Отже, я можу продовжувати робити це з самою машиною?

Що не так з моєю штангою, жим жим?

enter image description here

+915
Nale Raphael 11 жовт. 2018 р., 15:45:17

Ви будете спалювати досить багато калорій стільки ж насправді працює 1 кілометр швидко, як злегка біг на ту ж відстань. Коли справа доходить до руху відстань визначає, скільки енергії ви спалите.

Біг на 1 км, однак, значно швидше, ніж легка пробіжка. Якщо у вас є лише півгодини на поїзді ви зможете вичавити більше кілометрів на цій сесії, якщо ви рухатися швидше – таким чином спалювати більше калорій.

Можливо, ви втомилися швидше, коли їдеш дуже швидко, змушуючи вас, щоб відпочити і плетіння ви менше відстань в кінці сесії, ніж якщо б ви зменшити темп. Це звучить погано, але цей інтенсивний тренінг збільшити аеробну здатність з плином часу і дозволяє вам тренуватися довше і швидше, так як час іде. Це дозволить вам спалювати більше калорій в довгостроковій перспективі.

Короткостроковій перспективі – йти тільки так швидко, як ви можете підтримувати рух протягом всього тренування. Довгостроковій перспективі – змішати його з високою інтенсивністю інтервал підготовки, щоб збільшити аеробну здатність.

+890
Afridi Hossain 17 лют. 2014 р., 14:22:55

Як правильно робити планку

Дивлячись здалеку, ваша верхня частина тіла може здатися паралельно підлозі, але це не те, що дійсно робить різницю. Головне, щоб задіяти потрібні м'язи. По-перше, переконайтеся, що ви не руйнуються у верхній частині спини. Розширити і знижують ваші плечі, і ліфт між лопатками. По-друге, переконайтеся, що ви не палицею куприк вгору. У положенні планки злегка нахилити таз: переміщення верхньої частини стегна злегка вгору, куприк вниз. Це дозволить подовжити свій хребет і активувати потрібні м'язи навколо ваших плечей і ядра. Переконайтеся, що ви можете дихати рівно і effortlessly в живіт.

Як переконатися, що ви все робите правильно

Простіше, щоб хтось вас поправити, торкаючись місця, де у вас є проблеми, і ніжно поправивши вас, так що ви отримаєте відчуття для того, що словесні інструкції, маю на увазі. Якщо ніхто не доступний, ви можете спробувати отримати почуття наступним чином:

 • Покласти на коліна. Це важливо, навіть якщо ви можете зробити це з колін підняв. Подивіться в дзеркало так, щоб верхня частина тіла паралельна підлозі. Натискаємо килимок з передпліччя. Потім, тягнути з колін вперед, як якби ви хочете, щоб витягнути свій килимок вперед (нічого не треба рухатися, просто відчувати сили). Це буде активувати ваш основний і випрямити (або навіть злегка згинає) хребта. Тільки тоді, коли ви не знайомі з цим, а потім підніміть коліна, але вам потрібно зберегти таке ж почуття навколо вашого ядра і плечі.

Як прогрес

Як тільки ви можете зробити 2-3 хвилин, переходити до більш динамічної версії (наприклад. піднімаючи одну руку-ногу, або робити його на нестійкі поверхні, кулі і т. д. тому потрібно більш стабілізувати). Немає необхідності робити годин. Якщо ви можете зробити за кілька хвилин, перейти на щось більш складним.

Удачі!

+887
Azrai Azrozai 3 квіт. 2011 р., 03:29:59

По-перше, біль, що ви відчуваєте 'крепатура' (Домс).

Від WebMD:

"Крепатура (презервативи) є загальним результатом фізичної діяльність, яка підкреслює м'язової тканини за те, що він звик до".

"Незалежно від того, що ти хворий, є ще поліпшення відбуваються в м'язах під час тренування."

Це дуже спірне питання - ви знайдете людей дуже різні думки з цього питання. Я відчуваю, що основна причина це з-за того, що всі люди різні, і іноді люди відчувають, що їхній власний шлях є єдиним способом.

Одна з поширених помилок полягає в тому, що Домс є ознакою хорошого тренування. Хоча це правда, що Домс показує, що у вас була хороша тренування, насправді вона має мало спільного з якою гарною тренування - це цілком можливо, щоб мати хорошу тренування без Домс. Якщо ви не розвивається, зберігаючи і не втрачаючи сили в свої ліфти, свої тренування, скоріше за все, добре.

Домс-це не завжди привід пропускати тренування, як я вже говорив всі люди різні, кожна людина виробляє різну кількість тестостерону, а у людей різні часи відновлення. Ви повинні прислухатися до свого організму – це займе час, щоб правильно зрозуміти, як навчитися слухати своє тіло, але це єдиний спосіб отримати точну відповідь, скільки днів відпочинку ви особисто повинні прийняти.

Як правило люди кажуть, що ви повинні відпочити близько 1 тижня в частину тіла, але тоді й інші теж кажуть, що треба тільки про 48-72hrs для великої м'язи, щоб відновитися і бути готовим до повномасштабної знову напасти на нього. Дізнайтеся, що працює краще для вас і йти з цим.

+872
CARLOS MARTINEZ MENDEZ 26 лип. 2018 р., 03:11:51

Хлопець неправильно; залежно від вправи ви виконували, АБС вже спрацювала.

Однак, якщо вам потрібно виконувати вправи разом з вашої звичайної тренування, вони (вправи) повинен прийти останньої; в іншому випадку, хворобливі відчуття, які можуть вплинути на вашу здатність виконувати свої регулярні тренування.

+832
Rohan Bezewada 10 жовт. 2019 р., 14:34:15

Вага 81 кг для 167 см-це високий. Більше бігу і їзди на велосипеді створює тиск на ноги. Краще виконувати всі вправи для тіла, щоб схуднути. В основному жиру в організмі збільшується на животик, зайвий підборіддя, стегна.

Швидке Привітання Сонцю (21 туру, принаймні) в повсякденному житті, Безумовно, знизити вагу протягом 1 місяця. Тіло буде у формі. Він буде генерувати ентузіазм і це, безсумнівно, скоротити сон. Я маю на увазі, в дуже менше часу, це дасть вам чудове ковзання. Іти за ним повторювати.

+813
Rimantas 25 бер. 2013 р., 21:36:35

У мене дуже повільний пульс у стані спокою. Це не рідкість для того, щоб бути близько 50. Вчора ввечері, це було близько 45. Я знаю, що супер спортсмени повільний пульс у спокійному стані, але я б не класифікувати себе як один з цих:

Я їжджу на роботу на велосипеді (близько 8 км туди і назад), який є вгору і вниз по досить крутих схилах і ходжу в тренажерний зал 0-2 рази на тиждень, щоб зробити деякі силові тренування і пробіжки на біговій доріжці.

+786
Sayon Roy 14 бер. 2013 р., 20:41:38

Існує декілька стратегій харчування, які ви можете вибрати, які будуть визначати специфіку вашого раціону, але якщо це все, що ти їси, то я був би дуже стурбований, так як не містить здорові жири, ніяких овочів, і багато рафінованих вуглеводів.

Інші, ніж білка в курку, там дуже мало поживних речовин у раціоні, які ви перерахували. Так що з порожніми калоріями від рафінованих вуглеводів і недолік поживних речовин, ваше тіло буде думати, що він голодує і просто триматися за жир!

Замість цього зосередитися на їжі більше натуральних свіжих продуктів. Ви можете прочитати на цьому сайті або бібліотеку для більш конкретних стратегій, але тут, в основному, не викликають зміни, які я пропоную:

 • Вистачить їсти локшину, борошно обернути, і wheetabix. Тези просто сповнені порожніх калорій.
 • Додати джерело здорових жирів (наприклад, оливкова олія, лосось, авокадо, масло). Жиру дієти були в основному розвінчаний наукою, і не є ні здоровим, ні ефективним.
 • Їжте багато овочів, особливо листові зелені.
 • Додати в цілому вуглеводи - не надто багато, але невелику допомогу в кожний прийом їжі. Приклади: коричневий рис, солодкий картопля і сочевиця.
 • Фрукти можуть стати хорошим доповненням, в міру.
+783
Kat Joy 16 серп. 2016 р., 04:05:37

Анекдотичний відповідь: я теж новий батько не висипаюся. Я зробив це в точку, щоб продовжувати тренування 3 рази на тиждень, щоб підтримувати гарне здоров'я і вийти з дому трохи. Я виразно помітив, що моя продуктивність не так добре, в ті дні, коли я не спав добре. Однак, я також відчуваю себе краще і краще спати (і спати швидше) днями я зробити його у спортзал. Я не помітив ніяких недоліків.

Вони виростуть швидко, тому ви повинні тренуватися, щоб підняти цей зайву вагу!

+773
max66686 17 бер. 2014 р., 14:42:05

Зовсім недавно я помітив, що у мене дисбаланс м'язів грудей. Хоч я і правша, лівій стороні грудей (верхні грудні м'язи, плечі) набагато більш визначеними, ніж моє право.

Це дещо вплинуло на мої накладні прес, але враховуючи простоту ліфт, я не помітив, що там був дисбаланс. Поки я не почав робити більш технічні і вибухові підйоми, як влада суто що я помітив, наскільки серйозний дисбаланс. Коли робиш очищає дуже важко на свою праву руку, щоб йти в ногу з лівою, і в результаті, коли я спустився до найнижчої точки в ліфті дивитися онлайн, моя ліва рука закінчує приймати більшості ваги до тих пір, поки права рука наздоганяє.

Очевидно, що це дуже проблематично, і те, що має бути виправлено, перш ніж я зможу продовжувати чистить. На моє запитання, що є кращим способом для усунення цього дисбалансу і запобігти його знову уявляючи себе?

+751
Marko Kohtala 27 серп. 2018 р., 00:32:50

Люди, які кажуть, що кардіо-це контрпродуктивно і просто люди, які хочуть виправдати не робити кардіо.

Кардіо працює серце. Найважливіша м'яз в організмі. М'язи критичної для життя.

Припустимо, ви хочете, щоб Навальний ноги з важких повторень. ОК довга поїздка, можливо, обмежує вашу важких повторень на наступний день. Але довго їздити не побудувати кардіо, витривалість ніг і маси ніг. Ви коли-небудь бачили про велосипедиста з недорозвиненими ногами?

Є екстремістські, які претендують на витривалість типу калорій і білка відняти від маси будівлі. Я не куплюсь. Якщо ваше тіло просто не може отримати достатню кількість калорій, то можливо, але це дуже крайній випадок.

+722
Zorgarath 30 лип. 2013 р., 00:43:34

Ви тільки втратите ваги, якщо є менше денної норми споживання калорій. Я хотів працювати, скільки калорій споживати в день, додатки, такі як фітнес приятель допоможе з цим. Потім кожну пару тижнів скоротити загальне добове кількість приблизно на 100-200 калорій.

+680
ashinsucitta7 16 жовт. 2010 р., 10:02:09

Є багато різних способів, що організм реагує на стрес: напруга і зниження енергії є дві, як ви сказали.
Іноді потрібно усунути причину замість того, щоб зосередитися на короткостроковій вилікувати.
Здається, на цей раз це справа непосильною працею - якщо це більше, ніж короткострокова проблема - побачити, що ви можете зробити для її вирішення, і, якщо вам відповісти нічого, то ти його толком і не подивився.

+629
Karab 16 жовт. 2018 р., 06:50:18

(Зверніть увагу, це не дублікат https://fitness.stackexchange.com/questions/29643/treating-pain-on-inside-of-elbow-possibly-tendonitis. Фон все той же, отже, те саме початок, але це питання про профілактику за допомогою вправ заміщення, інший-про реактивної лікування).

Кілька місяців тому я здуру зробила станову тягу з разнохват, який я не звик, щоб виточувати додаткову реп. Ще більш по-дурному, я не домінантною ліву руку за спину хвата. Передбачувано це зробив на моїй лівій руці. Деякий час після цього я відчував деяку біль навколо мого лівого ліктьового суглоба, передній і задній. Вона не важка, але достатньо, щоб бути помітним на деякі вправи, як лежачи трицепси розширень ("Дробарка черепа") і рядків і підтягувань. Зараз, через пару місяців, деяким це ще помітніше. Я, як правило, біль у місці, зазначеному нижче, який я вважаю, буде або дистального сухожилля біцепса (на бічній широкої стоячи з супінації руки) і плечелучевой.

location of pain

Біль не гостра, а тупий біль, і тільки легкої до помірної. Це зазвичай помітно в день(И) після робити тягу, а під час з'єднання з участю біцепса, таких як рядки і підтягувань. Я в даний час дивлячись в перемиканні деякі вправи для альтернатив, які не погіршують його, щоб запобігти все погіршується. Ось вправи, які справляють помітний вплив на нього, і те, що я зробив чи можу зробити для них:

 • Станова тяга: мій улюблений ресторан і один з кращим прогресом. Я не планую угробивши на це, але я ніколи не використовуючи разнохват.
 • Штангою рядків: я роблю Pendlay рядків, або те, що має пройти для них. Це робить проблему гірше. Я роблю їх, щоб збалансувати жими і ні ненавидіти або любити їх. Я не проти перемиканням цими з чим-то.
 • Підтягування: зробити проблему гірше. Крім того, я начебто підтягувань ненавиджу. Я не проти знайти альтернативу.
 • Штангою кучері: Я роблю це з EZ-згортуваність бар і цікаво, вони, здається, не має великого впливу на біль. Я думаю, що це з-за більш pronated хватом з EZ-згортуваність бар, ставить більше навантаження на сухожилля, що не боляче (медіальна сторона).
 • Лежачи трицепси розширень: або череп-дробарок, якщо вам. Я перемкнув їх з постійною кабель трицепс pushdowns, який, здається, подбали про болі в задній частині ліктя.
 • Нахил летить: почали використовувати pronated зчеплення (назад руку підвернулися) замість ручки молотка (долоні звернені один до одного) трохи більше згин ліктя. Це знову ставить більше навантаження на медіальній дистального сухожилля біцепса, а не бічній, який, здається, допомагає.
 • Кредитне плече рядків ІСО: не помінятися щось. Будучи невисокого хлопця, також означає, що на деяких машинах (пластина-завантажується), мені справді доводиться тягнутися вперед, щоб схопити ручки, яка напевно здається поганою ідеєю.

Тому я шукаю Альтернативи для штанги (Pendlay) рядків, підтягування та машинної рядка. Все, що пов'язано з менш біцепса або ліктьового згину, було б здорово. Бажано вправи, які можна зробити для міцності, а не тільки гіпертрофія, але я розумію, що це може бути важко, тому що вони, як правило, з'єднань і передбачає elbox згинання.

Не потрібно рекомендувати іншим, так як я зробив це без великої ефект (згадується у зв'язку з цим питання: https://fitness.stackexchange.com/questions/29643/treating-pain-on-inside-of-elbow-possibly-tendonitis). Я шукаю превентивні заходи щодо коригування свого плану тренування.

+622
user31417 26 вер. 2019 р., 06:50:05

Комплекси вправ є найбільш важливими.

Крім того,

Якщо втрата ваги є вашою метою, то дієта становить 50-70% від усього. Що ви їсте, коли, частоти, я їм перед сном? і т. д... Кардіо інші 30-50%. (Але ви повинні зробити це)

Якщо нарощування м'язової маси ваша мета, то тоді дієта становить 50-70% від усього. (див. вище) Екстремальні тренування-це інший 30-50%. (Але ви повинні зробити це) Не нехтуйте важливість їжі. Комплекси вправ є найбільш важливими. Не витрачайте свій час на виділення більш дрібних м'язів. (Тобто біцепси, АБС, і т. д..) Якщо ви вже робите більше рухів суміш. (Жим лежачи, присідання, для жиму від плечей, тяга вгору/тяга вниз, тяга) ці вправи є найбільш важливими для масового будівництва.

Я просто хотіла додати, ви говорите, що ви робите 1 інтенсивний набір у вправі. Якщо так не забувайте про розминку широко. (Можливо, ті ж набори з низькою вагою)

+482
Praveen kumar 28 лип. 2018 р., 20:28:00

В ідеалі, на всі ваші легені набори, ви будете використовувати подвійний-зверху ручка (обидві долоні звернені до вас) насправді працює зчеплення так само, як і інші ланцюги задній. Якщо ви тримаєте разнохват працюють тільки найважчі сети, це не так важливо, якщо ви включіть їх. Так, м'язи передпліччя і плеча кінцевому підсумку отримати завантажені по-різному, тому якщо ви станова тяга важка, часто, у вас може з'явитися дисбаланс. Але якщо ви будете конкурентоспроможність-ліфтер, напевно, це хороший компроміс, і якщо ви не, ви, ймовірно, не тяги так важко і так часто, що вам потрібно турбуватися в будь-якому випадку.

Чищення рядів, я використав, щоб досить часто мої разнохват, але за останні кілька років, порішили на тому, моя права рука перейшла на важкі набори, і не було взагалі ніяких проблем. Ще.

+478
Ahmed Shady 27 лип. 2011 р., 21:27:14

Я погуглив кілька годин і я все ще не впевнений, як вирішити цю ситуацію.

Визначення проблеми

 • багато статей в інтернеті пишуться для важких людей з відносно високим вмістом жиру в організмі
 • статті не дозволяють зробити остаточний висновок про те, скільки протеїну людина повинна споживати за 1 прийом їжі
 • кількість білка за 1 прийом їжі разів кількість прийомів їжі не відповідають рекомендованим значенням для малої УШМ людей

Опускаючи точні значення

 • мій точний загальний вага тіла 63 кг (134 фунта)
 • моє тіло відсоток жиру складає близько 6%
 • моя безжирова маса тіла (кг) становить 57 кг (126 фунтів)

Фото мене з значення, зазначені вище, за умови, для кращого розуміння ситуації:

http://store.rimmer.sk/IMG_0308.jpg

Те, що я роблю і що це питання і не про

 • Я піднімати тяжкості 5 разів на тиждень
 • В це питання, я хочу обговорити білка і білка тільки. Споживання вуглеводів і/або жирів повинно бути абсолютно ніякого відношення до цієї теми
 • Я не хочу набирати жир

Рекомендовані правила

Рекомендована правило немає. 1:

"Необхідно споживати 20 грамів протеїну за один прийом їжі для організму, щоб почати відновлення м'язової тканини."

Рекомендована правило немає. 2:

Один повинен споживати 25 грам білка на один прийом їжі для організму, щоб почати відновлення м'язової тканини."

Рекомендована Правило 3:

"Взагалі не споживають більше 30 грамів білка за один прийом їжі, так як організм не може використовувати більше і буде зберігати інше в жир.

Рекомендована правило немає. 4:

"Загальна кількість білка, спожитого в день, має бути в 2 рази свою вагу в кілограмах". (це число варіюється)

Рекомендована правило немає. 5:

"Їжте не менше 6 прийомів їжі в день".

Проблема, яка випливає із вищевказаних правил

Припустимо, що споживання 20 грамів білка за 1 прийом їжі цілком достатньо. Якщо ми помножимо це на 6 прийомів їжі в день, що робить його 120 грамів білка в день, який є лише трохи більше, ніж те, що одне з правил говорять: 2 рази 57 (ЛМС у кг) = 114 грамів білка в день.

Однак, якщо правило про споживанні 20 грамів білка за 1 прийом їжі-це неправильно і це повинно бути 25 г за 1 прийом їжі, це зробить його 25 х 6 = 150 г білка в добу, що набагато більше, ніж я повинен споживати. Якщо правило вірно все, вірно?

Так що це правильні правила? Я повинен споживати лише 114 грамів білка в день? Це здається досить низьке число для мене.

Може хто-небудь пролити світло на цей раз і назавжди?

+439
Joran Greef 22 лист. 2014 р., 02:13:31

Якщо ти тяги приблизно стільки ж, скільки ви важите з подвійною зверху ручки, немає необхідності турбуватися про ручці як конкретну річ. Сама тяга буде розвивати вашу силу хвата дуже добре для деякий час, з допомогою всього лише незначні коригування або два.

Найменш Інтрузивних Поліпшення Зчеплення

Головне, що потрібно зробити, щоб кинути виклик як можна більше зчеплення, не заважаючи ваш прогрес на самій тязі. Для цього, я рекомендую:

 • Крейда
 • Гак зчеплення на важкий комплект

Мел був різкий зсув у моїй тяги. Не маючи бар вислизнути з моїх рук від поту була гра-чейнджер без яких-небудь помітних недоліків. Я отримав блок на скелелазіння магазині за долар п'ятдесят і вона тривала мене більше року при частому використанні. Тримайте його в миску, так що ви можете захопити пил та уламки, щоб використати пізніше.

Я також рекомендую використовувати зверху ручка для всіх комплектів підігріву, тоді перехід до цівці гачка для роботи набір (або набори). З зверху зчеплення слабке, вам знадобляться і створення сили зчеплення на всі ваші розминки набори (особливо останній). Використовуючи цівці гачка, коли він дійсно важкий дає більшу міцність стиснення збільшити. Це запобіжить зчеплення від одержання на шляху великих ваг, або відволікають вас від належній формі.

Цей подвійний удар/гак-захоплення комбінація повинна запобігти зчеплення з заважає вашій тязі, поки ви піднімаєте приблизно вдвічі більше, ніж ви зараз, або більше.

Зчеплення-Конкретна Робота

Я б не рекомендував ремені або ручки-конкретна робота, поки воно не стане абсолютно необхідним, і навіть тоді я філософськи воліє вправи, які є й інші переваги над захоплення-сила-конкретна робота. Наприклад, підтягування, особливо на мотузці, жир бар або інше важко-до-стиснення установки відмінно підходить для вашого стиснення, а також поліпшити купа інших сильних сторін. Прогулянки фермера-це ще здорово, весело, продуктивно працювати зчеплення, а також покращує поставу, кондиціонер, і м'язи по всьому тілу і ногах. Я зроблю це, перш ніж вдаватися до захоплення.

+439
Roy Garcia 21 вер. 2013 р., 09:22:10

Мені подобається плавати, так як це не тільки здорові, але і свого роду медитація. Більшість днів, я буду плавати в милі або так пізно (тому що відкритий басейн). Я помітила, що як я роблю це кожен день, я, як правило, потрібно більше спати. Зазвичай я сплю по 7-7.5 годин, але після роботи кожен день протягом 3-4 днів, здається, що мені потрібно 8-9, щоб просто функціонувати. Це нормально? Я думав, що працювати повинен дати вам енергію. Крім того, у мене є м'який безсоння (частина з причин, чому я почав займатися плаванням в першу чергу).

Примітка: Я розумію, що є такі посади, як цей, але я не знайшов однієї конкретної проблеми.

Спасибі.

+414
user3121315 21 черв. 2019 р., 17:07:56

Так це може бути шкідливим залежно від того, де ви отримуєте ваші залишилися калорії і як ваш організм реагує на новий раціон. Та скорочення калорій змусить вас втратити вагу, але якщо ви не будете обережні і відстежувати свій прогрес у втраті ваги може бути в основному м'язової маси тіла споживається. Тримайте виміряти складу вашого тіла під час ваших зусиль і намагайтеся не скоротити ваші калорій нижче того моменту, коли ваш Lean маси тіла зменшується на порядок менше, ніж загальна маса тіла зменшується. Ідеали вашої м'язової маси тіла повинен залишатися незмінним або поступово збільшуватися, а відсоток жиру в організмі поступово знижується. Не купуйте у швидка ідея втрати ваги. Більшість з цих результатів води і м'язової маси, а не жирової маси ви можете в кінцевому підсумку, втратила 20 кг маси тіла до 10 кг води (що ви, сподіваюся швидко знову набрати) і 6 кг м'язів і маси органу. Якщо ви не були товсті, для початку. Просто робити математику. Припустимо, ви йдете 100 кг до 25% жиру в організмі, це 25 кг жиру. Ви втратите 20 кг (включаючи 4кг жиру). Кінцевий результат: 80кг, 21г жиру, що означає, що ви "придбали" 1,25% жиру, навіть якщо ви за 20кг. Ви в кінцевому підсумку товщі, ніж ви почали і зневоднюється на що. Більшість людей, які таке трапляється, навіть не підозрював про це, поки вони знепритомнів під час тренування. Її легко уникнути, якщо ви постійно відстежує вашу статистику. Відстежувати Ваші FFBM, що твій МСЖ і рівнів ECW і відстежувати відсоток жиру в організмі. Не дозвольте собі впасти в FFBM і визнати, що це займає час, щоб схуднути.

+391
deresh 27 черв. 2018 р., 09:59:22

Я збираюся почати працювати по ранках. Я любитель бути на відкритому повітрі, так що волів би не йти в тренажерний зал або використовувати будь-крите обладнання.

Мої цілі, щоб залишатися в гарній формі. В даний час я не надмірна вага, але тривалих періодів (від 9 до 12 годин) просидів у добу почали впливати на розмір мого живота.

Мені було цікаво, які мають заслуги велоспорт проти бігу, Як Новачок, що стосується досягнення цілей, зазначених вище?

+349
Ravi Ramani 27 січ. 2011 р., 00:50:26

Наскільки я можу судити, намір полягає в тому, щоб зробити ваш хребет розслабився з нижньої частини спини вниз, щоб забезпечити більш-менш прямій лінії. Дійсно, рекомендується піднімати коліна або навіть покласти валик або подушку під ноги, щоб підтримати їх. Деякі люди отримують полегшення, дозволяючи ноги випадають (що знижує профіль сідниць). Для Шавасані, що робить ваші ноги виглядають, як ніби вони у вигляді метелика позі. Коли робиш Uttanpadasana, це ніби як стрейч жаба.

І відчуття в нижній частині спини і живота, швидше за все, комбінація м'язових зусиль і розтягування. Обидві сторони стають всі працювали, тому що ви приостанавливаете свої ноги в положенні між всю дорогу вгору і весь шлях вниз, змушуючи обидві сторони працювати один проти одного.

+333
janlindso 29 лист. 2012 р., 22:12:15

Ну, це дійсно залежить від того, чому ви тренуєтеся. Якщо це "бути пристосованим, і худий і здоровою", як здається (оскільки ви не вказали які-небудь спеціальні цілі), то ваш режим-це дуже добре. Я б тільки додав кілька вправ для основних і сила ноги (біг тренує витривалість, а не на свої сили) і це буде досить повним.

+299
Rsuman 1 серп. 2014 р., 19:04:06

http://www.leangains.com/

Це сайт Мартіна Berkhan, хто це хлопець, який заснував всю свою тренерську концепцію періодичне голодування. Він швед, але сайт на англійській мові. Це досить велике сховище інформації, і він включає в себе купу перед / після свідчення від деяких з своїх клієнтів.

Особисто я мав дуже хороші результати з підходом Leangains з 16hr швидко щодня, у поєднанні з палео дієти. Я за, принаймні, один розмір трусів в перші 2 - 3 тижні. Я не знаю, наскільки це пов'язано з палео або якщо. Я намагаюся зробити деякі пішохідні прогулянки або короткі, інтенсивні вправи, в той час як постили (це не буде хороша ідея зробити типу метаболічного кондиціонування навчання як ті, які вимагають багато глюкози і ви могли б у кінцевому підсумку дефіцит глюкози.)

Крім того, Тім Ферріс виступає білок швидко разів на тиждень, для запуску аутофагії та інші механізми оновлення клітин.

+290
Luis Cuellar 29 бер. 2010 р., 03:59:02

Я відчуваю, що є так багато мобільності тягнеться там для вашого тіла, але які з них вам дійсно потрібно зробити.

Бути все навколо кроссфіт атлета і мати постійний приріст ви повинні поліпшити рухливість так само, як ви weightlift/сили тренуватися і виступати metcons.

Це означає, що ви повинні мати хорошу рухливість в:

 • Наручний
 • Плече
 • Стегна
 • Ботильйони

  Я нічого не пропустила? Виконавши ці вони допоможуть у виконанні наступних основа рухів кроссфіт:

Накладні Присідання, Станову Тягу, Поштовх Натисніть, Ривку, Поштовху, Поштовх, Ривок

Я намагаюся з'ясувати, що ряд вправ мобільності я повинна повторно зробити для того, щоб допомогти вище рухів. Які терміни і частота роблять ці?

+283
Gale Buck 14 бер. 2017 р., 01:16:33

Ми потіємо, коли наше тіло має надлишок тепла, якого він не може позбутися.

Якщо ви працюєте в холодну погоду, ваше тіло може легко скидати надлишки тепла в холодному середовищі. Якщо жарко, однак, він не може зробити цього, тому він намагається скидання тепла через потовиділення і надає вода випаровується, відводячи тепло від вашого тіла.

Пітливість, а також підготовку реакції; спортсмени, які краще підготовлені будете більше пітніти.

Якщо у вас два тренування в кімнаті тієї ж температури носити еквівалентний одягу, Якщо ви більше поту, ви, ймовірно, працює сильніше на той момент.

+283
hmehdi 15 серп. 2016 р., 00:27:42
Крепатура
+270
devzero 26 серп. 2011 р., 16:28:01

Якщо я роблю мої вправи вранці відразу після сніданку. Як мені поширити мій споживання білка протягом дня. Я буду робити свою дієту на

 • Яловичина
 • Печені Боби
 • Яйця
 • Молоко

Також для тренування вранці, відразу після сніданку, що найкращий час для споживання вуглеводів.

+246
Shawn Hank 10 лип. 2014 р., 10:52:30

Ви повинні бути генетично схильний до зберігання жиру на сідницях, і тоді необхідно мати достатньо високий відсоток жиру в організмі, щоб мати жирну дупу.

Це не те, що можна тренувати в спортзалі, а м'язи не трясти.

+242
Mahesh Bhagat 26 черв. 2018 р., 01:51:57

Я 5'10". Я важив 193 фунта в травні минулого року, зараз у мене скоротилася до 164 фунтів(тягне на один і той же вага протягом 2 місяців) з 23% жиру. Мені потрібно позбутися від цих і збити моя вага 154, який є відсікання за те, що підходить для мого зросту. Я піднімати тяжкості. Я роблю ноги, але я все одно відчуваю, що моя попа як-то не в формі, у мене в животі є жирок(це досить категоричний), моя груди точно не розірвав(якщо я не зробити груди протягом 3-4 днів, він як би виштовхує в незручній формі). Мені потрібно виправити всі ці(я планую з лютого). Я можу робити віджимання, а не підтягування. Так я тягне з тим же вагою протягом декількох днів, я знаю, що я щось змінити. Зараз я займаюся гирями близько 3-4 днів на тиждень, чергуючи нижню частину тіла(Присідання,станова тяга, чайник дзвін гойдалки), верхня частина тіла(СМП, віджимання, плечі, bicepts завиток(25 фунтів)). Мені потрібно виправити мій жир, підтягнути мій живіт плоский живіт, локон моїх плечах більше. Я роблю щось неправильно, ви змінили б щось про те, що я DNG в досягнення те, що я хочу. Тренер в тренажерному залі наполягає на тому, що я роблю те ж саме, але я думаю, що потрібно щось змінювати. Я знаю, що там буде багато аналогічних ниток і вибачте за нестандартної проводки.

+212
kepstin 25 січ. 2010 р., 10:10:13

У мене часта проблема, яка утримує мене від роботи. У мене є погана звичка-вибирати туфлі, які натирають п'яти на довше виконується. У магазині вони відчувають себе чудово, але після 5км бігу вони просто знищують шкіри за мій Ахіллес. Враховуючи, що це відбувається з великою кількістю взуття, я вибираю, я думаю, не пов'язане з тим, як забрати їх, але як я їх ношу.

У кого-небудь є поради для мінімізації тертя на спинах кісточці?

+207
user1788736 15 жовт. 2012 р., 09:11:47

Я б сказав, що стоячий серфінг з веслом-це також відмінний спосіб, щоб спалити калорії. Ви можете спалити до 800 калорій/год

Він імітує рухи для paddleboarding і допомагає зміцнити ваше ядро. Тим не менш, це всього тіла тренування, що цілі сідниці, спина, плечі і ноги. Ноги, щоб допомогти гарантувати, що ви продовжуєте стояти. Сердечник укріплений в той час як ви переконаєтеся, що ви дитячий зберігаючи стабільним. Плечі будуть укріплені, а сама по собі дитячий. Ви будете почувати себе спалити протягом декількох хвилин після початку.

+195
user5361 29 груд. 2018 р., 14:20:58

Моя дієта зараз

 • Сніданок: овес (в основному), хліб з цілісної пшениці з варенням
 • Вечеря: тільки фрукти: яблука, персики, нектарин, апельсини, чорниця, банан
 • Обід : я його тільки на чіпотле чаша (буріто в тарілці без тортильї), невелика кількість китайських овочів і рису, риби суб і т. д. Я намагаюся переконатися, що я є менше.

Питання мені потрібно зменшити кількість жирів і бути підтягнутий і гнучкий. Я 185 фунтів зараз. Я просто хотів принести його вниз, як можна нижче, в основному, щоб зменшити свою вагу. Мені здається, що я споживав вуглеводи і порадили поміняти його на білкову їжу. Які протеїнові сніданки та вечері я можу досягти мої цілі?

+182
jidl 7 квіт. 2015 р., 21:36:32

Він явно є ознакою того, що ваша верхня частина тіла не перебуває на одному рівні з нижньою, що означає, що з плином часу ви звикли тяжко працювати для нижньої частини тіла, а не верхній частині тіла.

Рішення це дуже легко. Почніть з упором на тренування тіла, бажано жими (і всі його варіації), а також включити вправи, які працюють ваші основні, такі як дошки, АБС і задні висунення.

Виконайте динамічну розтяжку, коли можна і почати використовувати поролоновий валик.

Ну і також залишатися добре зволоженою, і звичайно ж отримувати задоволення від занять спортом!

+97
user150439 24 лют. 2015 р., 05:08:14

За даними НСЗ - а вооз та CDC кажу ж - м'язи-посилення активності більш або менш необхідні (інакше вони б не рекомендував його для широкої публіки) для того, щоб "створити і підтримувати міцні кістки, щоб регулювати рівень цукру в крові та артеріального тиску для підтримки здорової ваги".

Ще мені здається, що ці цілі можуть бути досягнуті без м'язів-зміцнення вправи, чому так важливо зміцнювати м'язи?

+91
Oleg Zeltser 28 лист. 2012 р., 08:38:08

Ви можете спробувати скручування на гімнастичному м'ячі . Робиш скручування на гімнастичному м'ячі, потрібно більше стабільності, і нехай Вам більше арки , ніж робити на лаві або на плоскій поверхні, які обмежують ваш рух . Почніть з малого кола , і, як ви прогрес або стати більш комфортною, збільшити діапазон розширення. Робиш скручування на гімнастичному м'ячі також поміщає менше напруги на вашій спині. Інша річ, яку ви можете спробувати і, звичайно, будівництво-це Колесо Енергії . Все зроблено правильно, вони дійсно зосередитися на АБС, і ви можете дійсно відчути ефект . Є багато відео на YouTube, пояснюючи, як правильно використовувати колеса потужність. Ви можете почати з розміщення себе перед стіною, і з більш коротку відстань між вами і стіною. Поступово збільшувати відстань , і таким чином працювати ваш абс більше. Але будьте обережні за кермом , тому що це дає більшу напруженість у нижній частині спини, а також.Є вибір коліс, доступних на ринку, вибрати той, який найкраще підходить вам. Є кілька моделей, які можна підключити також до ваших ніг і можуть виконувати більше вправ.

+91
frequency from outer space 28 січ. 2017 р., 00:38:37

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil