Розтягнення двоголового м'яза

Я тренуюся важкої атлетики (чистий&поштовх, ривок) як любитель. Для проведення змагань і вміти виконувати вправи правильно, мені потрібно бути в змозі простягнути мені руки, поки вони накладні тримайте планку таким чином, що мої руки виглядають зігнутими. В даний час деякі люди кажуть мені, що мої руки виглядають трохи зігнуті, коли вони повинні бути прямими. Я відчуваю, що мої руки такі ж прямі, як вони з моїм нинішнім рівнем гнучкості.

Що є кращим способом, щоб розім'яти мої м'язи біцепса (який я припускаю, заважаючи мені розгинати руки)?

Я не хочу, щоб розтягнути мої біцепси сухожиль замість м'язів, обравши неправильну розтяжки.

+10
Jotun 6 жовт. 2012 р., 11:48:06
34 відповідей

Дивлячись на дослідження з трохи іншої теми, я прийшов через це дослідження, яке показує досить значне поліпшення у нетренованих осіб, які беруть участь у хронічній (довгострокової) програмі стретчинг.

Вул. Середня мали значні покращення (Р < 0,05), гнучкості (18.1%), стрибки у довжину (2.3%), вертикальний стрибок (6.7%), 20-му спринт (1.3%), колінного суглоба згинання 1ПМ (15.3%), коліна розширення 1ПМ (32.4%), колінного суглоба згинання витривалість (30.4%) та колінних розширенням витривалість (28.5%). Контрольної групи не продемонстрували жодних поліпшень.

Тим не менш, можна стверджувати, що для непідготовленого індивіда, будь-якого роду м'язових напруг (що розтяжка), буде виробляти поліпшення. Я не зміг знайти жодних досліджень, які розглядають покращення продуктивності вже підготовлених фахівців. Є багато, що дослідження ефектів гострого (короткострокового) статичні і PNF розтяг до виступу (який був показаний, щоб негативно вплинути на потужність), однак.

Є дослідження або інші докази того, що довгострокові стретчинг програма забезпечує виграш в продуктивності У тренованої людини?

+960
Oleg Stepura 03 февр. '09 в 4:24

Тому в один прекрасний момент я був дуже худий (19 йо чоловік близько 5'10 (177см) і 92,6 фунта (42 кг)). До цього я був важчий, але була втрата ваги, а також помітив втрати м'язової сили, так як моя вага знизився, швидше за все, м'язової атрофії.

Саме в цей момент я перфорованого шлунка супроводжується виразка шлунка, яка потребує екстреної госпіталізації і 2 годинну операцію; я підозрюю, що це було пов'язано з тим, що мене недовага. Через 5-7 днів після операції я помітив, що в мене втрати навіть більше м'язової сили, навіть якщо я поклав на 2 кг. Прямо перед операцією (на вагу говорилося вище), я використав, щоб бути в змозі зробити 17 поспіль повний спектр правильних віджимань, 6 послідовних підтягувань і бігу/спринту комфортно, хоча я був в змозі зробити більше при більш важких статур. Потім 5-7 днів після операції, я ледве міг зробити 1 підтягування або 3 Віджимання, хоча моя вага збільшився трохи. Я ледве міг правильно спринті. Це, здається, конфлікт з ідеєю атрофія м'язів з-за втрати ваги, як я насправді набрала трохи ваги.

Я вкрай стурбований тим, що, як мені поставити на більшу вагу, щоб дістатися до здорового рівня ваги, я не міг відновити, принаймні, моя м'язова сила. Чи Буду я коли-небудь мої сили м'язів спини, припускаючи, що я готовий тренуватися і більше вага тіла, щоб досягти здорового рівня?

+935
Alaukik 1 черв. 2019 р., 14:01:19
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я б не довіряв калькулятор калорій для діяльності, як юнисайклинг на всіх.

По-перше, це залежить від того, як досвідчений вершник. Крива навчання для Unicycle досить круті, так що це займає час, щоб бути в змозі ефективно їздити на ньому. По-друге, як часто монтує вершник/соскоки? Горе-це короткі вибухові руху (в основному стрибають на ньому), тому, особливо при вивченні нового досвіду, з великою кількістю падіння/кріплення, то буде потрібно більше енергії. По-третє, стрибки, трюки теж частина навчання? Вони можуть бути дуже інтенсивними. На відміну від цього, їзда на одноколісному велосипеді в плоский, прямий, досвідчений вершник буде низької інтенсивності, схожими на біг/бег.

Висновок, кількість енергії, необхідної на юнисайклинг досить індивідуально і залежить від того, як саме людина використовує його, і я сумніваюся, що є велике дослідження на цю тему.

Тому, я думаю, краще підійти до цього питання з іншої точки зору. Що дійсно важливо-це мотивація, а що змушує вас дотримуватися діяльністю. Навіть якщо б ми знали, скільки калорій в годину ви конкретно спалити на одноколісному велосипеді, немає сенсу порівнювати з чимось ще, не знаючи, скільки часу ви будете мотивовані, щоб витрачати на кожного.

Юнисайклинг вимагає навичок, так що це дійсно зводиться до вашої особистості. Ти такий чоловік, який легко підсідають на щось тверде, і любить вивчати складні навички? Або ви просто хочете схуднути найефективнішим способом з найменшими затраченими зусиллями? Цікаво, що всі унимотоциклистов я знаю, невеликі, тому що вони витрачають занадто багато часу на одноколісному велосипеді і часто навіть забуває поїсти, коли вони дійсно підсів на вивчення нового трюку :)

+872
user154372 2 черв. 2016 р., 18:11:12

Відповідь Берін-це місце для повторень і множин. Просто пропоную альтернативний ваги у випадку, якщо це інтерес.

Прямий бар діпи активувати м'язи грудей більше ніж віджимання, так і більш складні. Просувається їх на повільні м'язові вікон, будуть будувати неймовірно сильною грудей.

Якщо це занадто складно, то спробуйте паралельні бар провали, поки у вас є сили, щоб іти, щоб перейти до прямої бар.

+803
Iteration 4 черв. 2018 р., 13:02:16

Обезводнення негативно впливає на метаболізм у скелетних м'язових метаболізм в тому, що вона заважає ефективності метаболічної напруги і тепла.

Побачити цю посилання на повну статтю. І це для наукової публікації.

"На основі трьох попередніх досліджень, які виявили зневоднення депресія метаболізм, група аспірантів з Університету Юти провела дослідження з метою визначити, як впливає зволоження спокою обмін речовин. Е. Уейн Еск'ю, директор відділу харчових продуктів і харчування в університеті коледж медицини, вів дослідження. Дослідження піддослідні були розділені на три групи: перша група отримала чотири 8-унція склянок води в день, другий отримав вісім 8 склянок, а третій 12 8 склянок на день. Випробовувані-всі з яких були вимірюватися в стані спокою-хто отримав вісім або 12 склянок води в день спалюють калорії в прискореному темпі, порівняно з тими, які не були повністю зволоженою".

В якості подальших заходів до їх 2003 висновків, що вживання 500 мл води швидко індукований термогенез -- на спалювання калорій етап обмін речовин у чоловіків і жінок з нормальною вагою, німецькі дослідники повторили свої дослідження з пацієнтами, які мали надлишкову вагу або страждають ожирінням, але в іншому здорових. Їх висновки, опубліковані в серпневому номері 2007 року "журналу Клінічної Ендокринології & метаболізм", показали, що випробовувані, в середньому на 24% збільшує витрату енергії протягом однієї години з питною водою.

Див. також Ці дослідження на механізми аеробної продуктивності знецінення з тепловий стрес і зневоднення

"Велика відносна інтенсивність тренування підвищується рівень серцево-судинних напруги, яке є яскравим посередником номінальна сприйманого навантаження. Як наслідок, поступових або постійною швидкістю, вправа є більш складним для підтримки (раніше втома), або вимагає уповільнення самостійного вправи, щоб добитися подібного відчуття зусилля."

+798
Jdubyas 17 вер. 2011 р., 18:56:36

Передмова: я був особистим тренером протягом 10 років, але не дивився на сертифікати протягом тривалого часу. Тільки швидкі погляди тут і там за роки. Я не вірю, так як ми вже бачили, але не можу сказати точно.

Якщо ви хочете влаштуватися на роботу в тренажерний зал, один з "великої четвірки" -це напрям, ви, ймовірно, хочете піти:

 • Туз
 • АКСМ
 • В законі
 • У NASM

Більшість тренажерних залів, якщо ви один з тих, Ви будете охоплені іспит. мудрий. (І CPR / AED ст.)

З точки зору ваших уподобань, які можуть змінюватися. Грубо кажучи, я перерахував вище сертифікати у порядку від найбільш загальних до спеціалізованих. Ось як мені згрупувати їх у моїй свідомості:

 • Туз: інструктор класу / базова серцево-судинної
 • АКСМ: схожі на Ace, але більш поглиблене, зокрема фізіології мудрий (хоча знову ж таки, в першу чергу серцево-судинних)
 • В законі: набагато більш спортивною і підйомно-орієнтованої. Тренери для коледжу спортивних команд завжди буде мати це.
 • У NASM: все вище, але й коригувальні вправи

Примітка кожен сертифікацію і має сертифікати на нього. Наприклад, ви могли б бути сертифікований персональний тренер в законі, чи міцність і кондиціонування фахівець сертифікований, або обидва (напевно, не варто грошей, щоб зробити це, але можливо).

Загалом, сила NSCA і кондиціонування іспит. є, ймовірно, важче, або, принаймні, найбільш серйозні, але це тому, що це так широко відомо. З мого досвіду, коригуючі вправи, тому що це настільки анатомії, є навіть більш важким для людей, щоб зрозуміти, але це не так часто, до іспиту. для того щоб мати.

З точки зору отримання найняв на кожен день в тренажерному залі, працюючи з звичайними людьми, це дуже навряд чи важливо. У тому сенсі, що готовий навчати людей, я не впевнений, що робить адекватну роботу. Звичайної людини майже 40 років, двоє дітей, 9-5 робота, різні травми, і на якісь ліки. Єдине, що віддалено підготував мене до ручки, яка була підручник фізіотерапія (Ширлі Sahrmann).

+785
Saloni Smart 16 жовт. 2013 р., 17:10:10

Те, що ви повинні розглянути, є те, що травми і операцій може вплинути набагато більше у вашому організмі не тільки те, де у вас була травма. Крім того, біль може послатися, так що можна також змішувати речі.

Якщо ви відчуваєте біль в одній стороні під час роботи, я думаю, що проблема асиметричної ходи. Визначити, як болісно бік рухається в порівнянні з вашими не боляче стало б важливим першим кроком. Що б допомогти звузити причину болю.

Що сказав, на другу половину вашого питання про це десь віджимати, щоб побачити, якщо це викликає біль, тригерній терапії саме про це. Я читав тригерним книги терапія Клер Дейвіс (і рекомендував його членам сім'ї) і мав хороші результати з ним. Якщо ви можете знайти його в книжковому магазині або бібліотеці можна навіть перегорнути до розділу ноги, знайти тригерні точки, які належать біль, коли ти відчуваєш його і подивитися, якщо ви можете промацати їх.

Наскільки розтягнення йде, я його не читала, але критичний самостійного ручного догляду від Donna сайт finando, мабуть, схожий і також включає в себе розтяжку. Зверніть увагу на розтяжку, поки ти зупинити мить ви відчуваєте якийсь дискомфорт і не тиснути далі ви, ймовірно, не зробити гірше, але враховуючи деякі дослідження почали показувати, що розтяжка може призвести до травми, я зовсім не схильні рекомендувати або рекомендувати її на всіх, якщо ти не дуже впевнений, що ви точно знаєте, що ви робите. Також, в моєму розумінні, коли зв'язки тягнуться, вони не повернутися до своєї старої позиції і в кінцевому підсумку слабкіше, як результат, тому я думаю, що наведення ВБК конкретно буде поганою ідеєю, але targetting різні м'язи ніг може і не бути. Також майте на увазі, що якщо ви знайдете м'яз туго при його розтягуванні, зміцнення його з тренуваннями-це краще рішення, ніж намагатися розтягнути його, щоб послабити його.

+756
Paraney 18 вер. 2013 р., 15:29:16

Зазвичай, коли я бігаю інтервали на біговій доріжці я зігрітися протягом декількох хвилин, а потім встановіть машину в потрібній мені швидкості і почати навчання. Між інтервалами я повністю припинити стрибати в сторони, щоб відпочити, поки машина продовжує працювати і після мого бажаного періоду відпочинку я стрибати назад.

Минулого тижня, поки я займався цим, хтось в тренажерному залі прийшов сюди, щоб сказати мені, що те, що я роблю-це дуже небезпечно, тому що раптова зупинка, поки ваш пульс до непрацездатності. Тепер я розумію, що те, що він говорить в основному вірно, як я знаю, що в кінці кардіо тренування, охолодження доцільно для того щоб привести пульс повільно.

Чому таке ж правило поширюється на футболістів? Вони виконуються тільки протягом декількох секунд за один раз на повну потужність, приносячи їх пульс дуже високий тільки для того, щоб раптова зупинка в кінці спектаклю. Це була моя логіка, коли я раптом зупинившись на декілька секунд, щоб перевести подих, готуючись до наступного спринту. Це те, що я роблю дійсно небезпечно чи це нормально для мене, щоб продовжувати працювати інтервалів таким чином?

+737
kisksyu 26 січ. 2014 р., 21:35:55

Це був тиждень, як я почала плавати в довгу басейн. Я не вмію плавати більше ніж 50M вільний стиль на ділянці. Я маючи проблеми з витривалістю в кінці 50м. Я плаваю кожен день протягом 1 години. Скільки часу це може зайняти для мене 200-метрівці? Я чоловік, що стоїть 185 см зростом і вагою 75 кг.

+736
davidbobo 2 лип. 2012 р., 16:56:35

Ми щодня споживаючи 1 лимона 500 мл води, соку з цукром і сіллю, а вправи ми робимо ковток, щоб уникнути зневоднення.

 • І буде вона втрачати вагу або спалювати жир? (найчастіше в животі)

 • Чи рекомендується приймати щодня?

Ми приймаємо сироватковий протеїн як доповнення після тренування.

+699
shiftycow 7 лют. 2017 р., 14:16:29

Я робив повний тіла тренування протягом п'яти місяців.

Головна потягніть вправа на перевернуту рядок. Я б опустив планку Сміт, так як я почав п'ять місяців тому. В даний час я "підніматися" 66% мого ваги. Я знаходжу це досить важко, але я ще не досяг плато.

У мене зараз доступу до допоміжних підтягування і я дуже хочу, щоб включити їх у свої тренування. Але після чергової спроби, я розумію, що поєднання перевернутої рядки і допомагали підтягування у той же день ставить мої зап'ястя небезпеки, це просто занадто складно на них. Крім того, мої тренування занадто довго. Звідси необхідність для спліт тренування.

Якщо я роблю поштовх, тиск/потягніть розділити мої тренування будуть коротшими (за часом) і мої зап'ястя будуть мати більше часу на відновлення, але я буду мати, щоб скоротити загальну кількість комплектів тягнути, інакше мій writst буде страждати. Так що в принципі це марно як спосіб об'єднання двох вправ я хочу поєднати.

Якщо я зроблю вертикальний/горизонтальний розкол у мене буде один тягнути вправи за тренування, але мої руки не виграє від цього поділу, бо вони будуть однаково працювати під час горизонтальної тяги (підряд) днів і вертикальна тяга (тяга до днів). Так що в принципі парадокс полягає в тому, що я хотів розділити свою рутину з-за моїх зап'ястях, але тоді зап'ястя будуть тільки м'язи, які не отримують від розколу.

Що це найкращий підхід тут?

+668
Modz 5 вер. 2013 р., 22:55:23

Середня м'язова маса тіла в значній мірі даремний для порівняння за весь різної висоти і композиції. Є багато посилань на швидкий пошук приведе до відсотки вмісту жиру в тілі.

Для початку, чоловіки і жінки мають різні рівні незамінних жирів. Це фактично мінімальний рівень жиру в організмі, нижче якої проблеми зі здоров'ям можуть виникнути проблеми, наприклад, з менструацією в жінок. Культуристи намагаються бути ближче до цього, наскільки це можливо для змагань, але не зберегти його для свого здоров'я. Це становить близько 3-5% для чоловіків і 8-12% для жінок.

Спортсмени, як правило, сидять близько 5-12% для чоловіків і 12-20% у жінок.

І до ~24% для чоловіків, і ~30% для жінок вважається здоровим.

Вище вважається ожирінням.

Коли справа доходить до жиру, однак тести (радий, що ви розумієте, можуть бути значні помилки), вони, як правило, краще використовувати як показник зміни, особливо домашні тести, за різних факторів, таких як розподіл жиру, типу жиру і т. д.

+662
iamtimmo 28 черв. 2011 р., 04:29:54

Верхній частині грудей проти нижньої частини грудної клітки


Ах так, у верхній і нижній частині грудної клітини.

 • Є верхній і Нижній груди?
 • Робить ухил ізолювати одну область, і зниження ізолювати інший?
 • Мої м'язи грудей ростуть нерівномірно, якщо я не вдарив його всіх можливий кут?
 • Як я мета одну область, і зробити його більше?

Далі вона перетворюється в суперечку про те, як груди-це одна суцільна м'яз.

 • Або що немає такої речі, як верхній або нижній частині грудної клітини.
 • Або як ви можете або не можете вибрати одну область, у відриві від інших.
 • Або як ви повинні вдарити його з усіх сторін для кращого результату.

Отже, давайте подивимося, якщо ми можемо раз і назавжди вирішити.


Ось чому вам не потрібно будувати більше верхній частині грудей

Перш ніж ми перейдемо до відповіді ви шукаєте-давайте почнемо з відповіді вам потрібно.

1. Відсутність Загальної М'язової

Більшість людей, які думають, що вони потребують більш верхні м'язи грудей насправді просто потрібно більше м'язи грудей, період. Або просто, як зазвичай, більше м'язів на всьому тілі.

2. Жиру

Тоді у вас є люди, прийнявши на груди жир, що накопичився навколо нижньої частини грудей (створення "чоловік цицьки" зовнішністю немає хлопця хоче) на відставання верхньої частини грудей.

У цьому випадку вашої грудей жиром це просто робити вигляд, ніби нижню груди велика і верхньої частини грудей порівняно невелика.

Будуємо більше, верхній частині грудей не реальне рішення тут - втратити жирові відкладення.

3. Реальність

І, нарешті, ми маємо стару добру реальність. Що ви розумієте під реальністю?

Ну, крім того, величезну роль генетика грає у формі грудей (велика причина, чому одній людині груди може виглядати зовсім інакше, ніж інші) насправді бачимо людину, яка просто великий верхньої або нижньої частини грудної клітки в дійсності не відбувається.

Навіть не бачачи когось з помітно слаборозвиненою верхньої або нижньої частини грудної клітки на диво рідко. Я маю на увазі, як тільки ви усунете люди, які належать до однієї з попередніх 2 категорії (плюс генетика / груди форми) кількість законних випадки, коли люди з одного боку їх груди явно відстає від інших, набагато менше, ніж ви думаєте. Набагато нижче.

Це просто хороший спосіб сказати, що турбуватися про різних "частинах" у вашій грудей-це звичайно велика втрата часу.

Є верхній грудей / нижньої частини грудної клітки?

Для початку, у нас є те, що багато людей плутають, як верхній і Нижній груди: великий грудний і малої грудної м'язи (так званий "вік"). Адже вони не красиві слова для верхніх і нижніх.

Замість великих грудних м'язів велика віялоподібна м'яз, яка становить більшість ваших м'язів грудей. Коли ми говоримо про верхній і нижній частині грудної клітини, ми насправді говоримо про верхній і нижній частині великих грудних м'язів. В малої грудної м'язи з іншого боку-це лише мала м'яз, яка лежить під великий грудний.

Слова, ми дійсно шукаю тут представлені ключичної і грудинной головкою. Ключична головка частини у верхній частині грудей прямо під ключицею, у той час як стернальная головка складається з середньої та нижньої частини.

Так, в той час як це технічно все просто "груди" або "Печ" є дійсно різні "запчастини" до нього.

І це природно підводить нас до наступної великої питання

Ви можете ізолювати верхньої або нижньої частини грудної клітки?

Ні, ви не можете.

Незалежно від все, що ви бачили або чули раніше. Неможливо ізолювати різні частини вашої грудей. Це міф.

Замість цього кожна груди вправи натисніть будь частиною. Так що так, це означає, що вправи нахил все одно вдарить по нижній грудей, і вправи зниження все-таки вдарив по верхній частині грудей. Навіть якщо ви зробили тільки один тип клавішею вправу для іншої частини вашого життя-ви все ще мають намір будувати всю груди.

Ви Можете Приділяти Більше Уваги На Одній Області, Ніж Інший?

Так, ви можете. Принаймні, небагато.

Дозвольте мені пояснити різницю. Що ви не можете зробити, це просто тренування верхньої частини грудей або нижньої частини грудної клітки у відриві від інших. Але, що можна зробити в якійсь мірі покласти трохи більш цілеспрямованої підготовки акцент на одній області, ніж інші. Не ізолювати, просто покласти трохи більше уваги на це.

І це все саме те, що ви, напевно, вже відомо.

Різні зниження клавішею/льоту вправи і діпи робити цільові "нижня груди" трохи більше, ніж руху нахил робити, а схиляти натискання/літати вправ орієнтована на "верхню груди" трохи більше рухів, зниження робити. Плоский вправи десь посередині і гарненько все.

Нічого дивного в цьому немає.

Але знову ж, це не одне вправу мети одну частину грудей і більше нічого. Кожна вправа, як і раніше, "б'є" кожна частина грудної клітки. Є просто певні вправи і певні кути, що місця трохи більше уваги на одну порцію, ніж інші.

Потрібно робити плоскою, нахил, падіння і літати вправи для побудови грудей?

Я можу сказати зі 100% впевненістю, що ви абсолютно не.

Так що якщо ваш "грудної день" включає в себе телевізор з штангою і гантелями прес, підйом штанги і гантелі прес, зниження штангою і гантелями прес і гантелі летить, щоб вразити верхній, нижній, внутрішній, зовнішній, мажор, мінор, більше, менше, вище, нижче та на будь іншої частини вашого комода ви думаєте, що необхідно натисніть ви можете припинити.

Правда, є багато людей, які побудували великий дивитися груди не роблячи нічого, крім плоского пресування варіації. Їх верхньої та нижньої частини грудної клітини росли добре.

Ви знову ж таки знайдете багато людей, з великим нетерпінням в грудях, які, з-за травми плеча, уникнути найбільш типових вправ (плоский жим лежачи, жим на похилій жим лежачи) на користь більш дружнє плече вправи, як жими зниження і тисне на підлогу. Знову ж, жодна частина їх грудей виявилися відстає. Воно росло просто чудово.

Є багато людей, які побудували великий гарний скриня, незважаючи на всі їхні груди вправи під невеликим кутом, тому що вони просто "відчувають" це й на краще. Вони не всі ходять з дивовижною верхній частині грудей і велике порожнє простір під ним.

Є навіть багато людей, з великими грудьми, хто його будував, нічого не робить, але на різних типах віджимань. Або просто провали.

У великій схемі речей, це дійсно важливо, що багато. Все потрапляє, все росте, верхній і нижній грудей все одно отримаєш в будь-якому випадку.

Що Є Оптимальним Для Загального Розвитку Грудної Клітки?

Я б сказав, що це якась комбінація:

 1. Плоскою та похилої вправи (завжди 15-30 градусів нахил все, що вище буде в основному плечі).
 2. Зниження і вправа нахил (дуже добре для тих, хто має проблеми в плечі, коли плоске пресування).
 3. Якийсь плоский або відхилити клавішею вправи, плюс якийсь клавішею нахил вправи, а також руху ізоляції.

Спеціально для мене з "3", плоскою штангою, жим лежачи, нахил гантелі прес і/або Молот міцності похилого жиму машини, і гантель летить. Я ніколи не роблю все це в одній тренування. Я теж ні "грудної день" (і є 99,9% шанс, що ти теж не має).

Найважливіша Частина

Звичайно, все це тренування груди речі не мають сенсу у відсутності невелика купка речей, які найбільш важливі.

 • Насправді тренувати свою груди. Якщо ви робите прес груди якийсь і відчуваю, що в основному в плечах і/або трицепс, але зовсім не в грудях, ви, ймовірно, буде мати великі трицепси і плечі і не дуже великі груди. Як поліпшити вашу здатність активувати вашу груди (або ремонт вашу техніку або фіксації свій "розум/м'язові зв'язку") або налаштуйте ваш вибір вправ, так що ви робите вправи, які не мають (або принаймні зменшує) цю проблему для вас. Для мене, це те, що я згадав хвилину тому. Для вас це може бути щось зовсім інше.
 • Зробити це безпечно. Груди вправи і травми плеча йдуть рука об руку. Так що якщо є одна (або більше), що викликає болю, проблем, дискомфорту або просто відчуває себе, як ніби воно не може бути відмінно підходить для вашого тіла, в деякому роді, не на користь вправ, яка безпечна для вас. Для мене, це те, що я згадав хвилину тому. Для вас це може бути щось зовсім інше. Ніщо не заважає вам будувати велику груди, зовсім як травма плеча, що заважає вам насправді тренування грудей.

Нижня Лінія

Щоб підвести підсумок всього цього, там є верхня і нижня частина грудей. Ви не можете ізолювати їх. Кожне вправу завжди буде натисніть кожну частину в якійсь мірі. Але, деякі вправи дійсно можете покласти трохи більше підготовки акцент на одній частині, ніж інший.

З усіма це на увазі, справжні ключі до побудови великих грудей вибирають вправи, які найкращим чином дозволить вам насправді поїзда, що цільову групу м'язів (а не тільки плечі/трицепс) і навчати його в дорозі, який є безпечним (при виборі вправ, що почувається добре для вашого тіла) і прогресивний (по стає сильнішою з плином часу). І поїсти, щоб підтримати його, теж.

Зробіть це, і ви будете будувати самі чудові верхній, нижній, внутрішній, зовнішній, східній, західній і т. д. груди ви здатні будувати.


Джерела:
www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19528871
www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16464122
www.aworkoutroutine.com+659
KpoHoc 9 лют. 2016 р., 11:39:38

Якщо ви подивіться на форму і функцію(и) з пастки, я думаю, очевидно, що котиться плечі не забезпечує ніякої додаткової вигоди, або, активізації м'язів-мішеней.

Гравітація працює тільки в одному напрямку і нічого не працює йдучи назад і вперед.

(http://www.shapefit.com/exercise-guides/trapezius-exercises-barbell-shrugs.html)

Коли я почав підготовку пасток вага, інші пропонували прокатки плечі. Я з'ясував, що причиною деяких пастка штамів, пов'язані з цим зайві рухи. Тому, замість того, щоб покладатися виключно на знизує для розвитку пасткою, я додав вертикальні ряди і Сміт машиною знизує плечима на передні і задні. Я знайти з допомогою Сміт машина знизує плечима сил ідеальної вертикальній площині для руху, тим самим гарантуючи, що пастки зробити більшу частину роботи.

+626
Ataullah 18 жовт. 2017 р., 08:15:22

Мій особистий фаворит завальцювання піни. Я маю на увазі, чому ви не хочете дати вашим м'язам хороший масаж? Це свого роду нагорода. Він також може зменшити болючість м'язів, а також поліпшити свій діапазон руху, за даними цього дослідження.

Я взагалі не знала, що остання частина до цих пір. Я був завальцювання піни протягом досить тривалого часу просто тому, що як це здорово, не кажучи вже про те, як добре я себе почуваю після цього. Це дуже освіжаючий.

Часто, після важкого дня ноги, спина прагне діяти, тому що, скільки я сиджу, як на роботі (розробник програмного забезпечення), так і вдома. Після того як я почав завальцювання піни, це була не проблема.

Крім піни прокатки, у мене також є фітнес-м'яч, на який я ліг на спину і арку над. Я, як правило, отримати величезний сплеск потоку кисню, за цим. Це дійсно допомагає з ліквідацією наслідків сидить багато.

+578
Jhancarlos camilo 23 вер. 2014 р., 22:47:22

Хто-небудь знає, якщо є комплексні, громадські та актуальної бази даних, що містить інформацію про поживної цінності харчових продуктів (як загальних, так і конкретних брендів)?

+557
Michael Ogle 13 січ. 2015 р., 14:29:03

Мені 46 років. Я затятий велосипедист. Я їжджу, може бути, 3 рази в тиждень тренування для купе з м'язів в рік. Я просто зробив Бірмінгем 100mile. Мій середній пульс був 162, який говорить, що я працюю на 90%. Моє питання: це добре для мене або погано, або це мій монітор серцевого ритму не працює ?

+550
yacine 7 черв. 2013 р., 15:55:04

Це прекрасно, щоб використовувати велотренажер для Табата-стиль інтервального тренування. Багато Табата досліджень на стаціонарних велосипедах.

Протокол передбачає 4 хвилини інтенсивних інтервалів:

Весь сеанс триває 14 хвилин і складається з 5 хвилин розминки, 4 хвилин інтенсивних вправ і 5 хвилин охолонути. За 4 хвилини інтенсивних вправ складається з 8 повторів за 20 секунд максимальної роботи обраної роботи і відновлення 10 секунд.

Якщо ви вже в досить хорошій формі, робить абсолютно всі зусилля протягом двадцяти секунд вісім разів повинно бути утомливо.

+537
user23795 4 бер. 2015 р., 01:13:15

Схоже, майже всі протеїнові порошки використовувати штучні смакові речовини.Багато статей в Інтернеті,не рекомендуємо використовувати той же.Я повинен дотримуватися натуральних протеїнових коктейлів?

+468
Dustyamp 5 вер. 2013 р., 07:46:47

Мені 34 років з середнім фітнес. Я почав бігати з минулого року і, як правило, працювати близько 5 км, від 3 до 4 разів на тиждень. Я хотів би знати, якщо це здається розумним.

Ще одне питання у мене - біг на протектора пошта є кращим або працює на дорогах?

+408
Josh Calder 23 січ. 2010 р., 04:30:33
 • Глибше, завантажується присідання, наприклад, Кубок гирі присідання
 • Допомагала одній нозі ("пістолет"), присідання
 • Завантажений турецького вікон
+380
Alex321 10 серп. 2010 р., 22:15:47

Як зауваження, натисніть на, ви могли б взяти це питання різними способами. Я теж збираюся зануритися глибоко в мій мозок назад в мої заняття фізіології, але я думаю, що я можу дати що-небудь актуальної наукової і практичної точок зору.

Науково

Є 4 калорії на грам вуглеводів. Ви хочете використовувати 45 грам в годину:

 • 45 * 4 = 180 калорій в годину

Тепер, це робить припущення, всі ви спалюєте під час сеансу їзди на велосипеді є вуглеводи. Це не як це працює. Гарячі макроелементи-це диммер. Ти ніколи повністю не горять і не горять інші. Наприклад, коли Усейн Болт пробігає 100 метрів, це не так, як його тіло повністю припиняє використання жирів.

Так само, як і інтенсивність активності, вуглеводів (глюкози) більш і більш широко.

--> Для кого-то цікаво про кето дієті, тобто "як людина може використовувати глюкозу не їсть вуглеводи?" тіло може зробити глюкозу допомогою інших засобів. Глюконеогенез.

Припустимо, ви 80 кілограм (175 фунтів).

Ви на велосипеді по інтенсивності приблизно відповідає досить швидкий біг. Ми можемо сказати, що 7 Мец.

Один мет дорівнює відносному споживання кисню 3,5 мл/кг/хв.

1 літр споживаного кисню спалює 5 калорій.

Для перетворення калорій спалюється за годину то,

 • (7 Мец * 3.5 мл / кг / хв * 80 кг * 5kcal за літр * 60 хвилин) / 1000 мл / літр
 • Дорівнює 588 ккал

Або просто використовувати цей калькулятор :).

Перша точка: 45 вуглеводів в годину-це дуже неквапливому темпі. Вище всього лише на кілька інтенсивних поштовхів. Гуляти миля складає близько 100 калорій. На 3 миль в годину ходьби, ви знаходитесь на 300 калорій за годину.

Забороняючи людині у формі, ти просто не будеш відчувати ніяких побічних ефектів від нестачі вуглеводів від походу або менше, ніж пішохода, незалежно від того, коли ви в останній раз ковтали їх.

Практично

Я дуже, дуже рідко даю конкретні поради по харчуванню для мого особистого навчання клієнтів, перш ніж їх сесій. Це один з найпоширеніших питань, які я вам, "що я повинен поїсти, перш ніж я прийшов?", але моя відповідь майже завжди "ви будете мати, щоб грати з цим і подивитися, що працює."

Деякі клієнти роблять великий з 6 ранку сесія не їм нічого заздалегідь, а інші розуміють, що вони повинні вставати на 15 хвилин раніше і, принаймні, з'їсти трохи вівсянки, в іншому випадку вони відчувають, що смерть під час тренування.

--> Це передбачає, що ми робимо щось досить cardiovascularly вимогою. Якщо ми moseying навколо підняття тягарів, ви навряд чи потрібно що-небудь з'їсти, незалежно від.

Як в анекдоті, коли людина не їв протягом 4 годин після сеансу, коли вони можуть відчути негативні наслідки. Знову ж таки, якщо робити інтенсивні тренування. Мій досвід каже, що це, напевно, більше про рівень цукру в крові, ніж він виснажує глікоген. Багато можуть пристосуватися, щоб їжа до тренування просто відмінно, і м'язовий глікоген не руйнуючим, що швидко. Ви, ймовірно, знадобиться не менше 24 годин (за умови повсякденного життя не напружені) для цього, щоб бути фактором.

Так що якщо ти постиш / харчування без вуглеводів на повний день до сесії велосипед, ви повинні їсти багато вуглеводів (глікогену) у вас.

В цілому, ваш середній людина не тренування досить сильно, щоб турбуватися про удар в стіну або говориш від фізичної активності. Ви, як правило, маючи для цього години активність на межі можливостей людини для цього.

Однак, якщо ви хочете поглянути на це, ось де я хотів піти. Люди, як правило,"Бонк" навколо 20-мильної позначки марафону, і це було добре вивчено.

Хоча я б також підкреслити, щоб помітити, як змінної, навіть серед людей.

+343
Anton Danilchenko 7 жовт. 2019 р., 15:25:11

Я знаю, що майже нічого немає, є чому повчитися. Я би вдячний за будь-які поради, тому я можу швидко приступити до роботи, поки я почати навчання - чим менше, тим краще для мотиваційних причин. Я не чекаю швидкого результату, я просто хочу, щоб отримати почав швидко, не отримати перевантажені, але дізнатися більше, як я йду. [Редагувати]

Зокрема, я прочитав наступне:

Моя мета: я хочу побудувати Навального. Я не сподіваюся побудувати великий, просто хочу великий-іш спортивний вигляд.

Моя ситуація: у мене є дуже мало жиру, трохи м'язів, але низька міцність. У мене низький апетит. Я дуже сильно форми і не можете працювати довго.

Мої думки про те, як продовжити:

 • Вправи на сесії: віджимання, підтягування, присідання, присідання і ще як мені дізнатися про них. Почну з близько 15-20 хвилин за сеанс. Я підозрюю, що це не кращий спосіб почати, так як одній мені пропонуєш, повинні прагнути до близько години за сеанс.

 • Тягнеться: на початку і наприкінці сесії, скажімо 10-15 хвилин до і після.

 • Частота занять: 3 рази в тиждень, як вважають в постах. Я міг би помножити, роблячи два або три рази в день? Або я повинен дотримуватися однієї?

 • Їжа: на даний момент: я п'ю багато жирного молока, приготовлена риба і яловичина (jerkey і варені), пити тонн фруктового соку. Я теж нарив датські тістечка, від того, що я можу сказати, Тісто Це не дуже хороша ідея, але, принаймні, горіхи корисні, але, можливо, я повинен припинити їсти їх? Я планую: тримати моя дієта крім датські тістечка, здається, я смутно на правильному шляху вже? Я більше з'їсть білий картоплю, свіжі фрукти / овочі. Враховуючи мій низький апетит, я буду дивитися в різні напої.

Будь-швидкий старт ради та/або думки з вищою буде надзвичайно цінується!

+339
minesh patel 16 груд. 2010 р., 01:32:05

Задумайтеся на мить: як тільки рух починається, вага тіла буде урівноважений ногу на підлогу; зберігати правильну поставу вправи, вага тіла зміщується назад. Якщо зусилля, створюване ногою на підлогу, можуть врівноважити вага тіла, руками можна розмістити у будь-якому місці.

Однак, для більшості людей (і початківців), нога не достатньо сильна, щоб збалансувати все тіло; тому, руки потрібно перед нахиляти вагу вперед і, таким чином, допомогти нозі збалансувати загальна вага.

Так що, по суті,

Вага зброї (перед) + зусилля, створюване опорної ноги = загальна маса тіла (у спину)

Знову ж таки, якщо нога досить сильна, щоб генерувати достатньо сил, щоб нейтралізувати вага тіла, руками можна розмістити у будь-якому місці.

Спасибі.

+294
snowliondev 8 лют. 2019 р., 22:02:36

Я почав пілатес (на машинах) з наміром повернути назад мій комп'ютер постава'. у руки повернути всередину, і мої плечі нахил вперед. Це добре відома проблема, яка приходить від використання комп'ютерів для занадто багато часу.

Я закінчив 4 заняття пілатес. Схоже, ми орієнтуємося на передній м'язи, як шлунок, і не стільки на м'язи спини, які я сподіваюся виправити. Останнє, що я хочу зробити, це передні м'язи щільніше працювати з ними, і не звертаючи уваги на м'язи спини. Це питання, яке ми тільки почали (четверта сесія)? Я просто не бачу роботи заняття пілатес роблять на уражені мій комп'ютер постави м'язи? Або пілатес просто не добре для комп'ютера постави?

+289
ninten 7 бер. 2010 р., 09:41:49

Коротка відповідь буде такою, що легку роботу (ходьба / легкий біг підтюпцем, інші низької інтенсивності роботи) і розтяжка на свій "відпочинок" днів допоможе оговтатися від інтенсивних тренувань. Насправді ви повинні шукати способи, щоб бути більш активними у вихідні дні замість того, щоб уникати будь-якої роботи. Переконайтеся, що ви розтяжку після розігріву, щоб уникнути травм (всупереч тому, що багато людей роблять розтяжку до прогріву або як розминка).

Проте я відчуваю, що ти можеш мати помилкове розуміння "необхідності", щоб відпочити. Якщо ви відчуваєте, як додаткове навчання, ви можете (і ймовірно повинні) більше тренуватися. Перетренованості не буває так просто, як деякі люди намагаються зробити це і напевно не сталося б, якби ви хотіли б робити більше. Насправді слід уникати дуже інтенсивних тренувань більше 3 днів поспіль, але дуже деякі люди роблять такі податкові тренувань у будь-який час в будь-якому випадку.

Потім ви говорите, що ви б спробувати, щоб мати всього 1-2 дні відпочинку на тиждень. Я б порадив вам зробити ваші цілі, які ви тренуєте таким чином, що дозволяє вам удосконалюватися в вимірний шлях. Навчання частіше буде в певний момент допомогти вам досягти цього. Але як приклад - якщо ваші тренування складаються з бігу, можна запускати більш загальний кілометраж за тиждень, або працювати довше відстань одночасно або працювати швидше на тому ж відстані або поєднання цих. Для тренування ваги це може означати піднімати більше загальний обсяг вага (набори х повторень х вага) на ваші тренування або ж роботу за менший час, або комбінація обох.

Досить того, що ви починаєте десь- скажімо, 3-4 рази в тиждень і переконайтеся, що прогрес, заснований на ваших цілей. У якийсь момент Ви відчуваєте, що вам потрібно, щоб почати працювати 5 або 6 днів в тиждень (а може і більш часті короткі тренування будете почувати себе краще), може бути, кілька днів цілеспрямовано світліше, з деякою натяжкою. Але знову ж мета повинна бути прогресу, не тренуватися щодня заради неї. Якщо ви починаєте працювати (майже) кожен день завдяки високій мотивації ви швидше може згоріти як ЦНС (центральної нервової системи) накопичується втома.

+248
Mico Lopez 30 січ. 2010 р., 13:16:36

як сказав той хлопець вибрав мету по-перше, особисто, коли ви вперше приєднатися спортзалі ваш йти, щоб побачити деякі швидкі зміни у вашому тілі. Так що на мій погляд я просто почніть ходити в спортзал і робити деякі вправи. Особисто ходжу з ким-то з досвідом, хто знає, як ліфт! Пам'ятаємо навчання вправи є ключем!

+198
Emma Atkinson 14 лют. 2015 р., 18:11:53

Коротка відповідь: Ні, ваш вік не обмежує вас...ви. Ви знаходитесь в початковій стадії або у розквіті свого життя, особливо кажучи гормонально.

Ви повинні поставити собі кілька питань:

 • Які ваші цілі?
 • Ви намагаєтеся нарощувати м'язову масу?
 • Ви тренуєтеся, щоб побудувати серцево-судинну витривалість?
 • Які терміни ви хочете досягти вказаних цілей?
 • Ваша програма вправ підтримують ваші цілі?
 • Ваша дієта підтримують ваші цілі?

Ці питання важливі, оскільки вони дають вам компас, напрямок, і працювати в потрібному напрямку. Крім того, це дає вам зосередитися і перспективи, необхідно виміряти, де ви знаходитесь у вашій подорожі, і де ви хочете в кінцевому підсумку. Якщо у вас немає початкової і кінцевої точки, у вас немає системи відліку для вимірювання. Як ви знаєте, куди ви йдете, якщо ви не маєте сфокусовану мета?

Про те, що ви значно добре поїсти, харчуючись 4 рази на день і пити протеїнові коктейлі, не визначає нічого або означає, що ви насправді "це" їсть добре. Знову ж таки, як ви знаєте, якщо ви не вимірюєте? Як ви знаєте, якщо ваша дієта досить добре, щоб підтримати ваші цілі?

Також, Коли ви говорите, що ви тренування...що це значить? Ти на програмі? Ви виконуєте певні вправи кожен день тренування? Ви ведете щоденник тренувань? Це важливо, щоб ви знали, де ви були і що зробити краще наступного разу, коли ви виконувати комплекси вправ.

Для прикладу, кілька швидких математику, і загальної відправною точкою для нарощування м'язової маси:

 • 65.5 кг (144 фунта)
 • 14% БФ
 • 56 кг (124 кг) м'язової маси тіла (LBM)

 • 1586 ккал - основна швидкість метаболізму (BMR)

 • 2142 ккал - Загальна добова витрата енергії (TDEE на)
 • 2356 ккал - щоденне споживання калорій (TDEE на + 10% від TDEE на)

 • 144 грамів білка

 • 327 грамів вуглеводів
 • 52 грама жиру

Ці цифри засновані на 4-6 годин роботи на тиждень. Якщо у вас тренування більш або метаболізм (це суб'єктивно) швидше, ніж в середньому, то вам необхідно збільшити споживання калорій. Ви можете отримати уявлення про те, як добре ця дієта працює, отримує свою вагу протягом 7-10 днів. Якщо вона не піднімається, то додати калорій поки не. Зважуйтеся кожен день після відвідування туалету і тримає в середньому. Вам потрібна точка даних для порівняння або ви не знаєте, якщо ваші зміни працюють. Розуміти, що збільшення ваги не обов'язково завжди лінійний, то це буде виглядати як графік фондового ринку якщо ви поставите свій щоденний вага в таблицю.

Якщо вам потрібно додати калорій, роблять це на 50-100 ккал за один раз, то чекати 7-10 днів, щоб побачити, якщо ваша вага не лізе. Додати калорії на вуглеводи і жири, то вважайте білок пізніше. Як правило, ви хочете 1,1 до 1,3 грама білка на кілограм м'язової маси тіла - є багато суперечок з цієї теми.

Вище в поєднанні з правильної програми тренувань вага буде приносити неймовірні результати у вашому віці між зараз і середньої школи.

+188
user5198941 20 груд. 2015 р., 10:56:21

Єдине, що Домс вказав на регулярній основі-це:

 • Я працюю мої м'язи по-іншому, ніж раніше (як правило, новий варіант вправи)
 • Я значно збільшена інтенсивність або обсяг мого навчання

Воно приходить тільки тоді, коли ваше тіло стає звикли робити роботу. Коли ви поступово збільшувати обсяг і інтенсивність, ви не можете зробити будь-який будинок або дуже слабка.

Нарощування м'язової маси або сили, пов'язані з навчальний стрес вам нав'язувати ваше тіло. Як ви поступово нарощувати інтенсивність і обсяг, ваш організм буде реагувати на все більше і сильніше.

Звідки мені знати, якщо я зробив достатньо?

Є кілька режимів силового тренування:

 • Працездатність навчання - це режим, який використовується багатьма культуристів в тій чи іншій формі. По суті, культуристи триматися подалі від їх 1ПМ і працюйте, додавши повторень або набори, або грати з термінами підйомників (тобто швидкість, з якою вони переміщуються в бар і чи можуть вони призупинити).
 • Міцність будівлі-це режим, який характеризується багатьма програмами консерви, такі як сильний ліфти, Вендлер 5/3/1 і т. д. Акцент робиться на підйом важче і важче ваги з плином часу.
 • Піка-це режим, який готує спортсменів, щоб продемонструвати свої сили в конкурсі. Вона призначена для підвищення міцності спортсмен готовий взяти вагу важче, ніж вони зазвичай тренуються, але досі повністю відновився і готовий продемонструвати силу.

Для людей, які не готують до змагань, вони можуть бути дуже добре подавати на велосипеді між нарощування потенціалу і міцність будівлі. Дуг Хепберн була сила штангіста, який мав дві процедури, які він використовував, щоб стати сильніше, один був сконцентрований на додавання більшого обсягу (працездатність), а інший був зосереджений на тому, щоб сильніше. Основний його рада була, щоб використовувати одну програму, Поки ви не могли зробити більше поліпшень на ньому, а потім перемкнутися і використовувати інші програми, Поки ваш прогрес зупинився.

Ви помітите, що є тільки згадка про вагу, наборів і повторень потрібно виконувати. Немає жодної згадки про Домс. Це відбувається тому, що поєднання стресу тренувань і відновлення від стресу тренувань-це те, що створює міцність і розмір з плином часу. Є досить хороша обробка понять у книзі "Програмування для силових тренувань" Марк Rippetoe і доктор Лон Кілгор.

Тренування з важкими Домс

Немає ніяких причин, щоб пропустити тренування тільки тому, що ви дійсно болить з Домс. Я виявила, що тренування хоч я і хворий допоможе приплив крові через біль у м'язах і викликають додому, щоб розсіяти під час навчання (іноді після нього). Багато разів у мене не було втрати міцності або здатності тільки тому, що мені було боляче.

Якщо ви знаходите вашу здатність виконувати роботу зменшується, то ваші м'язи втомилися. Це пов'язано з енергії, запасеної в м'язах виснажуються або м'язі потрібно більше часу, щоб повністю відновитися. У цьому випадку тимчасове зменшення гучності (так званий підступ) може допомогти вам отримати кров і зберегти практику, але і дозволяє ваше тіло, щоб відновити.

"Немає Болю Немає Перемоги"

Це дійсно стало бойовим кличем для інструкторів і тренерів, щоб отримати своїх клієнтів, щоб проштовхнути те, що вони відчувають і роблять роботу, яку вони повинні зробити. Це більше мотивація, ніж будь-який керівний аспект, щоб знати, коли ви тренувалися досить важко.

Проблема з навчання, поки ви не відчувають болю весь час, що ви в кінцевому підсумку посилює втома, яка викликає не тільки вашу техніку, щоб зламати, але ставить ваше тіло в стан, де він є прем'єр-через травму.

+178
mebasar 24 квіт. 2013 р., 04:02:03

Я в гори їздив на велосипеді в гори кілька разів з ЧСС 80%+ за 2 години. Жодних симптомів, просто втоми в кінці дня після ранкової поїздки. Мені цікаво знати, якщо є якісь велосипедисти (на чи поза дороги), які надають серцевих скорочень за цей період часу і чи варто це будь-або довгостроковий ефект на серцевий м'яз. Я не в піку форми, і я сподіваюся на зниження серцевого ритму, як я розумію, слюсар. Дякую..!

Редагувати - мені потрібні якісь докази у вигляді досвіду або посилання на дослідження, а не загальні міркування. Тому ви повинні бути лікарем/фахівцем або бігун/велосипедист, будь ласка.

+102
Darlene Shannon 6 серп. 2014 р., 14:43:34

Я вчора записався в тренажерний зал, як Новачок. У тренажерному залі, що вони попросили мене з машини я зробив. З цього моменту мої суглоби і шия починає хворіти і сьогодні ця біль збільшується. Так що моє запитання, коли ця біль піде? Це займе вічність або кілька днів? Сьогодні моя нога день, так що мої ноги будуть хворіти сьогодні теж :(

Я ніколи не робив такої фізичної активності, крім танців, вона створює хворобливі відчуття в тілі на один день тільки, так що я не знаю цього болю.

+75
user1854236 8 лип. 2014 р., 21:46:11

Це є специфічним для ожирінням людини. Для схуднення - краще спочатку зосередитися на кардіо, а потім перейти на гирі, або поєднання краще? І чому?

+35
Eugene Zheltetskiy 4 серп. 2011 р., 09:24:14

Важка атлетика допоможе вам виростити м'язову масу у поєднанні з відповідною дієтою.

Ваші тіла-відсоток жиру визначається як визначено ваші м'язи виглядати.

Щоб збільшити вагу, харчуватися на профіцит калорій.

Щоб нарощувати м'язи, їж на надлишок калорій і піднімати важкі ваги.

Схуднути/зниження БФ%, їм за зниженою калорійністю і (при необхідності) виконують вправи для підтримки здорового тіла.

+26
Blessing Musa 31 трав. 2010 р., 13:38:26

Я ще не записався в тренажерний зал для фізичних вправ, але лише від 30 до 45 хвилин до сніданку і після вечері. На сніданок я беру чашку чаю з шматочком чорного хліба, а в обід маленьку тарілку салат і курку або рибу, на вечерю я їм чапаті з деякими овочеве блюдо. Мені потрібні яйця для схуднення? Я повинен додати/видалити деякі продукти, щоб схуднути? Як варені яйця можуть мені допомогти у втраті ваги і якими мають бути обсяг та таймінги, як на сніданок, обід і т. д. або в будь-який час(коли я хочу)?

+22
abbie 5 трав. 2017 р., 03:17:18

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil