Як правильно ремінь на кісточку для гри в футбол

Я хотів би навчитися ремінець на щиколотці, перш ніж грати у футбол. Я мав деякі проблеми з моєї ноги, і я чув, що багато професійні гравці ремінь, незалежно від того, поранений чи ні.

Мені також треба знати, що є кращим стрічки, я повинен бути з використанням. Я ніколи не купив це раніше, і не знаю, що я шукаю.

+157
Susheel Rao 18 жовт. 2012 р., 22:46:07
40 відповідей

Хоча це може потрапити під очевидно, сидить, схрестивши ноги, це хороший спосіб, щоб працювати на сидячи, схрестивши ноги. З якого ви штату, ви можете потрапити у становище, в гіршому випадку, деякі труднощі. Звідти, обережно опустіть коліна вниз, поки не відчуєте розтяжку, але не біль. Тримайте його там протягом декількох секунд. Відпочити. Повторити. Що б статичного розтягування для нього. Динамічна розтяжка не може бути поганою ідеєю, як доповнення. В принципі, це те ж саме, за винятком того, що ви тільки штовхати, поки ви не відчуєте часткове розтяжки, то ви активуєте м'язи, які ви простягнулася на кілька секунд (або просто стискаючи м'язи або відсуваючи на опір, такі як руки, натискаючи на коліна.

Якщо ви дійсно виникли проблеми просто потрапити в положення, то ослаблення в місці, де ви можете тримати себе від йти повністю вниз, щось на зразок дуже низького занурення, де ви можете підтримувати себе у руки, як ви оселитися в положенні зі схрещеними ногами.

+997
abhips 03 февр. '09 в 4:24

Я вважаю, що якщо я працюю, часто у мене м'язи не дуже болять після тренування, але якщо я зроблю це трохи більш інтенсивні тренування рідше, м'язи перебування біль протягом не менше двох днів. З менш щільним графіком тренувань я роблю менше роботи в цілому, але їх ефект помітніший на мої м'язи. Що регулярні тренування дійсно будує більше м'язів?

+987
Nkfa 13 жовт. 2016 р., 05:10:04
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Поширена проблема, що вас не розуміють правильно, що тягне живіт в це виправлення поперекового лордозу або переднього нахилу тазу (АПП).

Ваш еректорів spinae (нижньої частини спини, м'язи хребта) і згиначі стегна мають тенденцію бути жорсткою (і повинна бути натягнута), і сідниць, і черевного преса схильні бути слабкими (і повинна бути посилена). Це зазвичай викликає одну дупу і кишки стирчать. Перевірте тут для деяких керівництво по ремонту поставу:

https://www.reddit.com/r/Fitness/comments/1prg6b/update_to_the_anterior_pelvic_tilt_fixing_thread/

+947
Ab Alsaud 27 лист. 2015 р., 23:38:50

Я недавно натрапив на блозі пост під назвою Топ-10 кращих предтренировочных продуктів 2011 року, який порівнює купу відварів з "стимуляторів, оксид азоту, креатину та амінокислоти." Є кілька питань, плаваючі навколо Фітнес і харчування про кращих речей, щоб поїсти перед тренуванням і навіть перед бігом, але вони дійсно не адресу предтренировочные добавки. Це тому, що добавки не ефективні? Якщо вони є, які з них найбільш ефективні для заправки довгостроковій перспективі?

+886
bullfer 7 черв. 2015 р., 00:34:05

Я був в такому ж становищі, як ви. У мене дуже плоскі стопи, як overpronation (вони часто йдуть разом) і мені сказали, що потрібні ортопедичні вставки.

Я зробив це на деякий час, і це не спрацювало для мене. Я переключився на пальці, і я зробив це дуже акуратно. Я робила всякі вправи для ніг, які я знайшла на сайті і інших, у підготовці до босоніж. І я перейшла на нову взуття поступово. Спочатку просто гуляли пару годин, і повільно працюючи до мого повного відстані.

Після перемикання в ВФФ, і виконавши всі вправи, я біг марафон близько 2 років. Звучить як диво, але його реальна історія :)

Що стосується форми, річ - подивіться це відео. Я вважаю, це дасть вам переконливий аргумент.

https://www.youtube.com/watch?v=7jrnj-7YKZE

І відповідаючи на ваше конкретне запитання - перш ніж купувати взуття, починати робити рекомендовані вправи, які ви можете знайти на сайті Вібрам, а також в інших місцях. Це підготує вас. Якщо ви хочете перевірити себе, ходити босоніж. В траві може бути, якщо це те, що вас влаштовує. Якщо у вас є пляж поруч з вами, ходьба босоніж на піску приємний, а також багато вправи для м'язів стопи. Настійно рекомендується. Просто як ви могли б зробити з взуттям, робіть це поступово. Почніть з 30 хвилин, і працювати ваш шлях вгору. Якщо і коли ви досягнете босоніж - форма буде важливо. Форма взагалі важливо, навіть для людей, що носять звичайні туфлі, але особливо, якщо ви перехід від штучної підтримки у формі взуття, до природної підтримки у вигляді сильних м'язів ноги.

Під час цього процесу, відрізнити хорошу біль і сильний біль. У вас буде болять втомлені м'язи в ногах під час роботи до босоніж. Це хороша біль, в розумних межах. Якщо ви відчуваєте себе "поганий" болю, як гострі болю, болю в сухожиллях, запалення окістя, біль у коліні, і т. д. - переоцінка. Можливо, ваша форма потребує поліпшення? Можливо, ви прогресує дуже швидко? Можливо, вам потрібно зігрітися більше? Не дозволяйте невдачі зупинити вас. Як довго, як ви прислухатися до свого організму і продовжити усвідомлене увага, ви не можете піти неправильно.

Я бажаю Вам удачі!

+862
Compendius 17 серп. 2019 р., 19:35:41

Я роблю 5х5 і якщо і немає проблем з відновленням. Якщо вас турбує втому та відновлення ЦНС, ніж відповідь насправді це залежить від того, наскільки добре ваш організм відновлюється, і як ви себе почуваєте. Це, очевидно, буде залежати від типу тренування ви робите також. Так що спробуйте його і подивитися, що відбувається. Немає правильної відповіді.

Якщо ви відчуваєте себе добре і ви просто не синтез м'язів , є деякі дослідження, які були зроблені з Layne Norton, щоб показати оптимального синтезу м'язів відбувається кожні 4 години є і користь у використанні протеїну кожні 4 години або близько того. Однак це лише кілька досліджень, в яких не сотні досліджень, це не висічені на камені, і навіть якщо висновки вірні вони стверджують, що лише незначна перевага, нічого більше . ви все ще робити успіхи без нього. Ви повинні зважити, перш ніж якщо ви за незначне поліпшення синтезу м'язового. Якщо це те, що заважає вам у вашій дієті ,це набагато важливіше, ніж ці хвилини переваги

+779
BanzaY91 24 жовт. 2014 р., 22:30:01

Я була лісозаготівлі моя їжа за минулий місяць і постійно їв 750 кал. менше, ніж енергія спокою. Незважаючи на все це, я набирала вагу! Може хто-небудь розшифрувати що може бути не так? Я їв вуглеводи як 30-40% часу, а середня споживана калорій завжди менше, ніж моя енергія відпочиває на ~750 калорій.

Профіль:

 • 40 років чоловік
 • 5'10
 • 220 фунтів
 • Світло, активний(3 км ходьби в день, 15 хвилин бігу кожен вечір)
 • Введення калорій/день ~1700 калорій
 • Потрібна енергія ~2400 калорій (на основі https://www.actx.edu/respiratory/files/filecabinet/folder14/2305_MetaSCal.pdf)
 • Додано 3 фунтів(коливання)
+769
BeKsN 15 черв. 2011 р., 13:40:15

Я читав в інтернеті,як я читав жиру не грає ролі, Про допомогти побудувати м'язи.Як я читав потрібна дієта з харчовими продуктами,білка і т. д. З іншого боку, конкретні протилежним кутом зору,на тонкі хлопці,вони потрібні і жиру.Він не може в когось маса тіла не жиру.Що я хочу сказати ,що, можливо, буде потрібно купити протеїн і м'язи, але жиру я думаю, м'язи , видніше.Отже,висновок моє питання, якщо хочете мати видимих біцепс жиру допомогти або це "погано", щоб набрати м'язову масу? Я зроблю виняток для АБС.Я знаю, щоб визначити більш АБС низьким жиру.Як щодо інших м'язів? Дякую

+763
Adam Garcia 17 вер. 2012 р., 09:33:07

Моя кваліфікація для відповіді на це

Я не експерт фітнес крім того, що займалася спортом ще до підліткового віку. В юності і ранньої дорослого життя я буду готувати від 4 до 6 днів в тиждень, поки я не почав працювати. Я теж програміст, і в промисловості набагато більше, ніж руки зайняті, так що я легко можу віднести до вас.

Короткий відповідь

Так. Все краще, ніж нічого, хоча більше гуляти, навіть в офісі, в той час як ви простягаєте може бути кращим варіантом. Вони не можуть змусити вас втратити вагу, але і поліпшить вам якість життя, і може бути достатньо для зняття болю ви говорите ваш.

Довгий відповідь

В першу чергу, дозволяє вийти з фітнесу, так як болі в шиї і спині можуть бути не пов'язані з ним. Іноді потрібно мати зручний стілець або положення на роботі. Ми сидимо багато, навіть більше, ніж ми припускаємо. Є ще кілька контор, які пропонують окремий стіл для своїх працівників, я вже намагався реалізувати це в моєму офісі. Я можу сказати, що це хороший досвід, але я сиджу зараз, як і всі інші.

По-друге, ви говорите

у нас немає часу ні на що інше

Хоча я знаю рубка, і майже все навколо мені каже, що, повірте, в більшості випадків не відповідає дійсності, і я впевнений на 99,99% часу. Я знаю, як стартап може зайняти багато часу, або про те, як велика корпорація може бути вимогливим, мені довелося подорожувати або працювати ночами з-за різниці в часі для клієнта і т. д. Простіше кажучи, розробка програмного забезпечення потребує, і ви пройдете більшу частину часу сидячи в кріслі. Коли я почав працювати мій перший повний робочий день розробник пішов з супер активної лежень в кілька тижнів. Я спробував реалізувати на уїк-енд, але коли я не працював, я намагався зловити з моєї соціального або сімейного життя.

Рішення

Немає часу, і хотів би більше займатися фізичними вправами, зробити раз. Вставати рано вранці, або потрапити в ліжко пізно. Для початку почніть з 5-10 хвилин силового тренування просто перш ніж приймати ванни вранці або перед сном, ви можете знайти масу веб-сторінки тренувань і я впевнений, що рівний обсяг додатків будь-який смартфон. Через кілька тижнів, у свою рутину, це до Вас, підтримувати його, збільшити час тренувань, або його інтенсивність.

Я почав з малими затратами навчальних програм, як це так вам не потрібно нічого більше, ніж ваш власний вагу і може бути зроблено в нашій спальні. Якщо у вас є щільний графік не тренажерні зали та великої групи видів спорту. Вибрати невеликий і вільні, але стійкі програми навчання. Ви можете зробити це.

Найбільше бути наполегливим, спочатку це важко, якщо б це було легко все б це робили. Але через деякий час він буде як і будь-який інший рутини.

+757
Bengt Samuelsson 17 трав. 2010 р., 11:27:18

Ви коли-небудь бачили жиру фізик або математик? Піти в якийсь вуз і шукати рядок фізик, який насправді надмірна вага. Ви не знайдете багато!

Так це доводить, що мислення використовує багато калорій? Ні! Але з мого досвіду в якості аспіранта в області астрофізики, я можу сказати, що важко думати про захоплююча тема відволікає вас від їжі і пиття. Ви просто забудьте про це. І я вважаю, що це причина, чому ви можете втратити вагу від думок.

Так що мислення не використовує багато калорій. Але це запобігає вас від їжі багато калорій.

+738
TyLeisher 4 січ. 2016 р., 18:16:47

Я дійсно не думаю, що стероїди для набувати м'язи-це хороша ідея. Ризики вище, ніж коли ви робите бодібілдинг. Я ходжу в тренажерний зал і багато спілкувався з культуристами про високий ризик вживання стероїдів, так що якщо у вас виникли ін'єкції стероїдів, будь ласка, припиніть. Працюючи з гантелями та інші машини-це найприродніший спосіб отримати м'язи.

+737
Gage Mahan 19 трав. 2010 р., 16:40:07

Роблячи певні ліфти викличе (значні) нормальний артеріальний тиск у людини, так що я сумніваюся, що цього можна уникнути. Насправді, це може поставити вас на ризик, оскільки підвищений кров'яний тиск є результатом глибоко зітхнувши і збільшення внутрішньочеревного тиску за допомогою маневру Вальсальви. Що повинно бути зроблено, щоб забезпечити правильну черевної розпірки і жорсткість верхньої частини тіла під час підйомів, таких як присідання, станова тяга та накладні пресів. Навіть на жими отримувати хороші тиск в черевній порожнині допоможе стабільності. Невиконання цієї вимоги може призвести до погіршення форми в кращому випадку (складаний на присідання, закруглений ззаду на тяги...) і збільшуючи ризик травми спини, в гіршому випадку.

Так робить велика складова ліфтів, що потребують жорсткої хобот збирається дати вам вимоги, які виконати зворотне обліку артеріального тиску нейтральних. Ваш найкращий вибір буде вибирати вправи, які викликають мінімальне перевищення тиску. Ізоляція вправи, є хорошими кандидатами для цього, так як вони будуть мати менше м'язів, що беруть участь в будь-який конкретний момент часу (тобто менша кількість варіацій артеріального тиску) і, як правило, не вимагають стабільності і жорсткості всього тіла (тому не потрібно Вальсальви). Він є субоптимальних, так як ви отримуєте максимальну віддачу від своїх інвестицій часу з складовим ліфтів, але з урахуванням ваших обмежень, це може бути єдиним способом.

Коли ви говорите, ваш слух чутливий до високого кров'яного тиску, це дійсно проблема, яка буде тільки погіршуватися і призвести до пошкодження? Чи це просто тимчасова незручність? Якщо це другий варіант, в залежності від вашої толерантності для цього вам можуть просто намагаються боротися з ним. Я не можу придумати іншого рішення, тиску манжета навколо шиї, щоб блокувати потік крові, але із збереженням свідомості, ймовірно, повинен бути високим на вашому списку пріоритетів.

+701
Maks K 23 лют. 2016 р., 21:47:32

Це звучить, як ви вже хороший прогрес. Наїзд віхою, як 135 лавці ЛБ-це реальна перевірка працю. У вас є два питання, але один з них, я думаю, у вас є більше проблеми.

Відносна Сила

Концепція прирівнювання зусиль, що 150 фунтів молодий чоловік робить з 230 фунтів людина робить насправді досить складна тема. Мій старий тренер написав дуже гарну статтю на цю тему (Реф). Деякі з високих точок (цитата) є:

 • Найпоширеніший спосіб, який люди використовують, щоб порівняти відносна сила-це сила/співвідношень ваги. Однак, цей стандарт є жахливо зіпсовані.
 • Формули, що використовуються для порівняння відносної сили в пауерліфтингу (особливо у Формулою Вілкса) мають свої власні проблеми. Два найбільших проблем із формула Вілкса, що вона не оновлюється регулярно, і це особливо упереджене ставлення в середній вазі гидрокомпенсаторы.
 • Аллометрического масштабування є альтернативою чинності співвідношення ваги і формули Уїлкса. Він має сильну теоретичну підтримку, і вона працює дуже добре на практиці.
 • Я також розробив нову формулу, щоб порівняти відносну силу, яка виправляє деякі з основних проблем із формула Вілкса.

Замість того, щоб турбуватися про те, де збільшується розмір не дають стільки прибутку на міцність, турбуватися про те, щоб на чистої маси. Іншими словами, поступово збільшувати, скільки ви важите, так що більша частина цієї ваги-це м'язи. Жир не активно рухатися речі, тому просто намагаюся триматися в рамках 15% жиру, як правило.

Підкреслюючи Двома Надавлюють Рухами

Я думаю, що це реальний питання, яке ви задаєте. Ви можете або дотримуватися певної програми, яка вже має баланс, або ви можете грати в "бий книги". Мета полягає в тому, щоб побачити поліпшення з плином часу. Поліпшення не тільки більшу вагу на штанзі.

Форми оздоровлення:

 • Більше ваги
 • Більше повторень
 • Більше наборів
 • Менше за інших
 • Менше часу на ту ж роботу

Я особисто альтернативного упор для віджиму днів. Один день Жим упор, і ще один день накладні акцент. Накладних робота допомагає будувати плечах і зберігає їх здоровими, тому не варто повністю нехтувати нею. Крім того, не нехтуйте кучері. Як ви штовхати важче і важче гирі, кучері запобігти тендиніт.

Програми, що підходять для початківців, середнього підйому:

 • Стартову Силу
 • Greyskull
 • 5/3/1 (і варіант 8/6/4)
 • Починаючи Силач

Це просто шаблони, які працювали для великої кількості людей. Якщо ви виявите, що вони не для вас, то там є багато, щоб вибрати з.

+695
boxofrats 20 жовт. 2011 р., 20:03:00

Як з комфортом і точки зору продуктивності, це завжди гарна ідея, щоб залишити комп'ютер і ходити регулярно. Не тільки це дозволить вам розтягнути, але також знижує напругу очей, даючи вам час, щоб зосередитися на більш далекі об'єкти, ніж ваш екран. Сходження вгору і вниз кілька сходових прольотів варіант, якщо рухи ніг змушує вас почувати себе краще.

Важко порадити що-небудь ще надто конкретною, не знаючи, про що йдеться, сидячи за столом, який викликає вашу ногу боляче, а чому тільки на лівій нозі (проконсультуйтеся з лікарем). Якщо біль викликаний кровообігу або проблеми з поставою, просто змінюється на інший тип стілець або регулюючи кут або кількість подушка сидіння може допомогти. Є і більш екзотичні варіанти, такі як сісти на фітбол замість стільця, або з допомогою піднятої робочий стіл, що дозволяє працювати стоячи. Обидва вони також роблять його легше рухатися і розминати ноги під час роботи, якщо ви знайдете це корисним.

+670
Crowni 14 вер. 2017 р., 07:02:31

Я буду робити триатлон в наступне неділю з початком гонки в 8:00 ранку. Я їду туди як любитель, але я завжди був низьким хлопцем, так що я постараюся добре виступити.

Я тренувався протягом останніх двох тижнів і відчувати себе потрібним, але не врахували важливість аспекту харчування взагалі. Крім того, згідно з робочим графіком я не зміг тренуватися в той же час, як гонка буде.

Особливо, мене турбують сніданок в ранковій гонці. Мій план полягає в тому, щоб прокинутися о 5 ранку і снідати відразу після з:

 • гарячий чай
 • 2 скибочки підсмаженого хліба і джему
 • маленька чашка фруктового салату

У мене є ряд питань:

 • Пробудження за 3 години до гонки достатньо, щоб переварити, який сніданок?
 • Моя пропозиція бути занадто мало або занадто багато?
 • Яка калорійність харчування зазначеного сніданок і які кращі варіанти Для день гонки?
 • Я повинен додати щось видалити?
+648
ashby84 14 жовт. 2015 р., 22:11:44

Я також не погоджуся з ними на коліна перед Зодом. Немає нічого поганого з запуском повністю босоніж на відкритому повітрі. Треба просто подивитися, де ви працюєте, залишатися розслабленим, а правильно працювати.

Незалежно від того, чи ви працюєте насправді босоніж або у мінімальній взуття, ключі для запам'ятовування, є:

 • Скоротити свій крок. Традиційні кросівки дозволяють легко відчувати, що ви повинні розтягнути така, що ноги землі п'ятою-перше далеко попереду центру тяжіння. Це створює гальмівне зусилля на кожному кроці, і, як було показано, щоб створити високі перехідні впливу, які дійсно збільшують вплив на суглоби. Причина традиційна взуття настільки товсті і тепленькі так це не боляче.
 • Не нахилятися вперед від талії. Встаньте прямо, голову і плечі назад. Злегка нахиліться вперед від щиколотки є, напевно, ок, але не перестарайтеся.
 • Зігніть ноги в колінах. Коли ви вперше почати працювати босоніж, багато часу є тенденція, щоб ввібрати всі дії з вашими телятами. Це значно підсилює тенденцію серед вперше скальці бігунів до перетренованості, травм. Використовуйте всю вашу ногу, особливо при спуску.
 • Це здається очевидним, але в передній або середній частині стопи посадки дозволить вашої природної архітектура (звід вашої стопи, ахіллового сухожилля, ікри, квадрицепси і т. д.), щоб поглинути удар і повернути його рух вперед.
 • Це нормально, якщо ваша п'ята торкнеться землі. Намагайтеся тримати його світло, ви не хочете йти тупотить таке, що ви якийсь реальний вплив на п'яту. Але дозволяти п'ятки злегка торкнутися вниз зменшує схильність до надмірного травми.

Хороший спосіб попрактикуватися в хорошій формі, щоб запустити на місці. Почніть з 5 хвилин Макс просто біг на місці 3 або 4 рази на тиждень. Навіть менше, якщо ваші ноги починають відчувати втому. Зосередитися на підйомі ноги близько 4-6" від підлоги та тримати коліна зігнутими, щоб зберегти вплив вашого каблука світло. Це допомагає призвичаїтися відпочинку, легкої посадки і допомагає вам звикнути до стоїть прямо працювати. Додати приблизно 1 хвилину кожну тиждень, а не до 5 хвилин не призводить до ваших ніг почуття втоми або болю у м'язах ніг/ікри на наступний день.

Ви вже помітили попередження про перестаратися, але я додам ось що: основним фактором в тому, щоб навчитися працювати зручно/правильно (в основному взаємозамінні ІМО) босоніж звернути увагу на те, як ваші ноги відчувають. Якщо ваші ноги починають відчувати втому, оніміння або біль ваша форма буде страждати і ви, подорожуючи по прямої травми.

Найголовніше, отримуйте задоволення. Мені знадобився майже рік, щоб повернутися на працюючому гучність я робив перш ніж я переключився на мінімалістський взуття і просто босоніж. Але результат буде дійсно приємним.

+594
Maxime Morin 1 серп. 2011 р., 14:37:01

Є туфлі на новий баланс, який є штанга в п'яту. У мене є пара з них близько 220$, але вони тримають мої ноги від обертового під час ходьби/ бігу. Я не знаю іншу взуття з такою ж технологією, щоб виправити ходьбі.

+594
Pranshu Verma 21 вер. 2018 р., 22:47:09

Ну, робиш пуш-ап не так складно :) якщо робимо правильний пуш-ап-це занадто складно для вас, спробуйте змінити кредитне плече.

Коли роблю віджимання на рівній землі, ви lifiting певний % від вашої маси тіла. Якщо ви піднімаєте вашу груди, руки і голову вище, ви змінити кредитне плече, тому ви будете підніматися більш низький % вашої маси тіла, і робити віджимання буде простіше.

Ви можете почати з Уолл-віджимання:

enter image description here

І в кінці кінців можна спробувати схилити відтискання:

incline push up

Після того як все дійсно зручно з віджимань ухилом, ви можете зменшити кут нахилу, поки ви не почнете робити звичайні віджимання. Коли звичайні віджимання стають занадто легко, ви можете почати робити поштовх падіння злети.

Інший варіант полягає в роботі по проведенню встановлення планки, або лікті або коліна. Це допоможе вашій пуш-ап сила.

Просто завжди пам'ятайте, щоб вправи з правильною формою!

+546
The Coding Monk 3 січ. 2019 р., 23:00:16

Багато людей відмахнутися від багатьох факторів, допускаючи, що людина х слабкіше, ніж людина Y за людину Х працює(невірне припущення). Це те, що людина Х може працювати набагато складніше, більш ретельної, краще дієти, спати, їсти здорову систему, і може бути слабшою, ніж у людини, яка робить те ж саме.

Це теж факт, що людина Y може виконувати людина х, незважаючи на Осіб Х і людина Y не.

Який приносить мені на моє питання ... я помітив, що порівнюючи себе з іншими, мій прогесс набагато повільніше. Я зробив віджимань поспіль протягом декількох тижнів, і все одно ледве-ледве в жимі 135 фунтів (що в середньому людина мабуть робить, спираючись на обмежене тестування). Це понад прикро усвідомлювати, ледь дійшовши до "середнього", а після лікування протягом останніх шести років. Я теж зробив лавку і не покращився, постраждав тільки будинок, втома, біль, і триматися на одному вазі(не може збільшуватися, не стає сильнішим). Я включати всі основні групи м'язів, і я залишуся в плато протягом декількох тижнів, вам Домс (навіть якщо робити вправи для 300-й раз), мають бідний об'єм легенів, і не можу здатися, щоб поліпшити. Я вже переконався, що це напевно генетичне.

Я бачив людей, які не роблять ніяких вправ (і з якої я можу гарантувати абсолютну їх доказ), і так само сильні, як мене(я в силу професійної підготовки і вимикається протягом багатьох років).

Мій фітнес-це також тьмяним ... тижнів бігу, бігом, кардіо, і т. д., і я ще рот, як риба, витягнений з води в дві секунди.

Мій висновок полягає в тому, що це напевно генетичне ... мої низькі рівні тестостерону і ніяке кількість вправ допомагає (slowish метаболізм, чоловічі цицьки не проходить, утруднене дихання, neuromuscularly незбалансованим, мають соціальну тривожність і пов'язані з нею питання, невелике обсесивно-компульсивний розлад, дуже тонкі зап'ястя, схильні до ожиріння і ожиріння в минулому).

Це мій генетичний межа є те, що середня людина або трохи вище, в той час як середній людина починається там, де я прагнув досягти великих показників.

Мій режим і графік ваги мого біцепсів змінюється з роками: Умовні позначення: вік/Макс/BODYWEIGHTWEIGHT-висота/Репс-набори

15 вік: біцепс - 25 кг х 1, 252 фунтів @ 5'7", завиток 2 х тиждень х 5 повторень.

18 вік: біцепсів - 35 фунтів х 4, 184 фунтів @ 5'9", завиток 1-2 рази на тиждень х 3-18 повторень.

19 вік: згортуваність біцепса - 35 фунтів х 2, 173 фунтів @ 5'9-1/2", завиток 2-3 х на тиждень х 2-6 повторень.

20 вік: біцепс - 40 кг х 7, 192 фунтів @ 5'9-1/2", завиток 1 х тиждень х 1-5 повторень.

Даний->Вік 21: біцепс - 40 кг х 3, 193 фунтів @ 5'9-1/2", завиток 1-2 рази на тиждень х 1-10 повторень.

Як ви можете бачити, підтримувати жорсткий режим з 18-19 зробило мене слабше, але з 19-20, не стабільно працює, я ставав сильнішим, а через 21 я стала слабшою після стійкого знову займатися спортом. Я отримую сильний Милды до точки, але потім все слабшим, поступово, і почати знову; я не лінійно поліпшення, не опускаючи вниз.

Я думаю, що я забив генетичних поганих ... (навіть не можу придумати слово; ймовірно, генетичні збої, а). Як же могли мої гени утримує мене, чи інші?

+543
Yomna Essam 13 трав. 2014 р., 07:53:42

У чому полягає краща програма тренувань, щоб підвищити в 1,5 рази пробігти милю? Для довідки, моя відправна точка знаходиться приблизно в 9:30, прагнучи до 8:30.

+514
Callahad 21 черв. 2010 р., 22:47:15

Що б ви не вирішили робити, повинно залежати від ваших цілей навчання (наприклад. Підготовка до змагань або раси і т. д.). Відсутній навчальний день-це не кінець світу, поки це не стало звичкою. В житті всяке буває, і іноді це впливає на ваше навчання. Часто це призводить до "навчання провини", особливо якщо ви людина, яка регулярно тренується. Ви можете відчувати себе ніяково/винним про зниклих без вести сесії, коли, по суті, короткий навчання може бути тільки те, що вам потрібно. Отже, подивимося на недавню історію навчання, і побачити, якщо ви були досить суворий. Якщо так, я б просто пропустити тренування і виконувати деякі легкі тренування під час вашої поїздки. Потім, підніміть ваші тренування, коли ви повернетеся.

+509
mohammed abdullah 21 груд. 2010 р., 11:30:53

Фраза "протеїн" пропонує речовину, яку можна вживати, щоб компенсувати дефіцит білка. Пошук в інтернеті "дефіцит білка", однак, я був нездатний знайти будь-які джерела, що описують застосування добавки для цієї мети. Крім того, пошук "протеїн" дали результати, що складаються майже повністю з бодібілдингу сайти і фітнес добавки в магазинах.

Протеїнові добавки, використовувані за межами бодібілдингу? Якщо так, то які приклади їх використання?

Редагувати: я хотів запитати про формальних медичних застосувань, таких як виправлення встановлених недоліків білка.

Правка 2: я не обмеживши це питання через прилавок, комерційно доступних продуктів, таких як коктейлі та порошки; я хотів запитати про добавки в загальному сенсі.

+474
hcvst 21 груд. 2014 р., 10:45:02

Я в даний час працює 5-6 днів на тиждень, зазвичай 3 дні і ваг по 2-3 HIIT/Табата. Мою увагу на силу і тренування на витривалість (не розмір). Коли я відчуваю втому я беру вихідний...кілька днів я тренуюся двічі. Мої питання: Які ознаки перетренування я повинен бути на видивлятися? Досі, я задоволений своїм прогресом і здоров'я в цілому.

+471
Lord Lincer 10 бер. 2018 р., 22:16:22

Я недавно почав нову програму, щоб в цілому підвищити міцність і зробити небагато більше.

Один день зразок

 • Біцепса кучері - 3 комплекти 15 - 35lbs
 • Трицепс кучері - 3 комплекти 10 - 35lbs
 • Гантелі присідання - 3 підходи по 10 - 30 фунтів
 • Накладні прес - 3 підходи по 10 - 30 фунтів
 • 3 підходи по десять підтягувань
 • 10 віджимань

Є конкретне порядку я повинна робити ці вправи, чи це не реально змінити ситуацію?

+466
TimurVI 10 січ. 2020 р., 00:32:55

Я роблю або на дефіцит (1760 калорій в день). Я 5'7" і важить 173. Я 172, коли я повернувся в програму. Мені довелося перестати ходити в тренажерний зал з фінансових причин, і з жовтня '14 на 15 лютого я набрала 20 кг За ці перші чотири тижні я стріляв до 178lbs і я зараз на низхідному тренді. Моя мета полягає в тому, щоб спертися (просто не жирдяй більше) протягом 10 до 12 тижнів. Тоді я знову збільшити споживання калорій. Я зараз їм .75 грама білка на кілограм ваги тіла. Поточна ліфти: Присед 210 Жим 120 Рядки 120 Накладні витрати 90 Мертва тяга 185 + Я працюю мій підборіддя-злети і провали до 3x10 Вт/ вага тіла.

Суть в тому, що ви слабкі. Я занадто слабкий. Так що не ображайтеся. Скільки тижнів ти на це? Присяд повинна бути домінуючою ліфт, ІМХО. Закохатися в те, що ліфт і дотримуйтесь медхен до листа. Немає ніякого способу, ви повинні бути тягне на 175x5x5. Встановити Вас направлено на ПОДВОЄННЯ вашої ваги на присідання і станова тяга і зіставлення його на накладні витрати. Принаймні, це моя мета на 5х5. Якщо програма змін до цього, то так і буде.

+466
Himstien 29 лист. 2011 р., 09:19:46

Мені 16 років. .Я трохи менше, ніж 5 футів 7 дюймів.Я хочу, щоб мій зріст 6 футів.Але я тільки що приєднався до тренажерний зал і почав м'язової вправа на трицепси, біцепси ,плечі і груди, щоб набрати м'язи.Невже це ефект мого зросту-росту?

+460
DERILq 18 вер. 2011 р., 01:29:31

Кілька пропозицій:

 • Дивитися у в'язниці тренування; в основному, вправи, які можна робити без якого-небудь устаткування взагалі. Сюди входять такі вправи, як віджимання, планки, піднімає груди, всякі тупо присідання & віджимання, та інші.

 • Вам великий мішок рису (борошна теж працює, але його набагато складніше) і тягнути його навколо. Якщо ви покладете ремені на ньому ви можете розглядати його як бідняка гирі.

 • Як @vperic сказав, інвестувати в турнік. Розглянемо також інші недорогі обладнання, таке як роликові колеса, а скакалка, еспандери і т. д. Дізнайтеся, як використовувати їх добре.

+446
CatAny 10 бер. 2015 р., 20:37:02

По-перше, деякі анекдотичні поради.

Я помітив, що коли я піднімаю важке, і цілком зрозуміло, що моя хватка є обмежуючим фактором, я буквально зламати форму, тому що я зосереджена стільки на руці моїй, що я забути, щоб зосередитися на більш важливих речах, як розширення грудної клітки, шиї положенні, плеча захоплення, відносний суглоби в стегно/коліно/щиколотки і т. д.

Що я можу порадити, що коли ти знаєш, що ти важкий, а ви знаєте, що ваш хват здатний вимикача; використовувати лямки. Так, ви втратите на рукоятці тренування станова пропонує, але це дуже легко, щоб компенсувати це, роблячи деякі зчеплення-конкретно після тренування.


Найбільш актуальні статті, Що я прочитала цедослідження активації м'язів в залежності від Якщо ви використовуєте подвійний схильний (зверху вниз) ручка або перемикач-зчеплення (більше/менше). І це причина, чому я віддаю перевагу використовувати ремінці і далі подвійний схильний, а не змінювати свою позицію захоплення. Коротше кажучи, найбільший висновок я з цієї доповіді полягає в тому, що над/під зчеплення створює двосторонню асиметрію. Варто відзначити, що це не було підтверджено, що це справляє довгостроковий асиметрій і диспропорцій, але я б не хотів бути першим, щоб дізнатися.

+442
jtl 26 жовт. 2019 р., 07:00:57

Не бачачи вашу форму, важко дати відповідь. Однак, судячи з твого опису, я б припустив, що коли роблю стійку лава для преса, знизити планку, ближче до шиї, а ближче до грудини. Що б чинити додатковий тиск на ваші дельтоиды. Машини, як правило, роблять неможливим виконання вправи з поганої. Я також рекомендував би вам хтось стежити за собою з боку і дати пораду.

+411
Shinigamae 9 черв. 2019 р., 14:50:54

Шлях складає близько 1,5 км, і це займає у мене близько 12 хвилин, щоб дістатися до роботи і 16 хвилин, щоб повернутися, як це в гору. Я не беріг при спуску, я педаль). У мене є добре збалансовану дієту зі всіма харчовими групами, але я намагаюся не йти більше 1200-1300 калорій в день

Я 6 футів і 165 фунтів (більше, чоловік, старше).

Моя тренування-2 години/день (36 км через міста на дорогах із твердим покриттям).

Онлайн лічильник калорій оцінок: на основі часу (для мене, 2 години), помноженої на потужність (зусилля на одиницю часу). Зусилля або потужність, необхідну для циклу (по асфальтованих дорогах), це складна функція: вершника (вага тіла), швидкості (аеродинамічний опір), і велосипед (опір коченню).

Коли я вводжу мій номер, вона запропонувала мені палаючу додаткову 1000 калорій в день.

Тому, щоб підтримувати свою вагу, додавши, що вправи, мені потрібно збільшити добову кількість калорій приблизно на 1000: я.Е.. може бути, 3000 калорій в день.

Коментарі:

 • 12 або 16 хвилин-це не багато вправ, я не очікував, що це вплине на мою дієту. Коли я йду протягом години-довго їздити, вона бере мене перші 20 хвилин тільки на розігрів.

 • Гарна річ про велоспорті, зокрема, полягає в тому, що: це низькою віддачею і високою кардіо; і ви можете змішувати аеробні (тривалі) і анаеробні (біг) вправ.

 • 1200-1300 калорій в день не здається багато для мене, але що я знаю.

 • Якщо ви не їсте (саме паливо) і розігрівання (початок роботи/догляд/накачуванням), то ви не можете зробити безперервної роботи (наприклад, велика велоспорт): хіба це неправда?

Замість деяких велосипедистів впиваються всі вони хочуть раціону: якщо у вас цикл близько години або більше в день, і отримати гарячий і спітнілий, а ти робиш це (але завжди приємний вітерець на велосипеді).

+375
Munteanu Doru 30 груд. 2018 р., 15:49:12

Я б рекомендував крок для тих, хто хоче почати гонки або біг на всіх. Ходьби-бігу болить набагато менше новачків, і дає вам більш округлі фітнес-рівень аеробних і анаеробних можливостей.

Вам не потрібно мати серйозного плану, з допомогою будь-яких засобів, але я бачу, що маючи план, що робить біг більш приємним і допоможе вам залишитися на ньому після кардіо взагалі вкрай корисно для вашого повного здоров'я тіла.

Базовий план з допомогою ходьби-філософія може бути...

 • Понеділок: (5 хвилин запустити простий -> в 3 хвилинах ходьби) Х4-5 хв 20-25 всього
 • Вівторок: (7-хвилинного прогріву)...(1 хвилина бігати важко -> 2 хв пішки)х10-12...(7 хв відновлення) 24-26 хв всього
 • Середа: (5 хвилин бігу, мед -> 2 хвилини пішки)...(15 хвилин запустити простим -> 5 хвилин пішки)...(5 хвилин бігу, мед -> 2 хвилини пішки), 25 хв.
 • Неділя: вихідний
 • П'ятниця: (7-хвилинного прогріву)...(2 хвилини бігу Med-важкий -> 1 хвилина ходьби)Х5-6...(7 хвилинна затримка) 24-26 хв всього
 • Субота: 30-35 хв легко
 • Неділя вихідний

Робити це щотижня протягом 3 тижнів(або поки ви не відчуєте себе покращувати), і чим ви можете повільно збільшити відстань ви бігаєте по понеділках, середах і суботах. Це просто основні приклад і якщо ви зацікавлені, ви можете знайти більше на ньому з допомогою простого пошуку Google.

Вибачте, якщо це набагато більше, ніж ви просили хаха

+369
bran gran 1 лип. 2012 р., 11:21:08

Ви повинні намагатися поліпшити свій біцепс працездатності.

Не забудьте мати правильне споживання макроелементів. Крім нервово-м'язових змін, ви не можете бути сильніше, якщо ваші м'язи не можуть рости, і ваші м'язи не можуть рости, якщо ви не їсте те, що ви повинні з'їсти. М'язи не приходять з нічого.

+362
titus 20 бер. 2011 р., 09:09:04

Це прекрасно, щоб нахилитися. В залежності від інших факторів, ви можете втратити декілька ватів потужності, якщо ви не на крайньому худий, але так як ви не гонки або що-небудь подібне, це не фактор.

Що буде важлива ваша висота сидіння, і в якійсь мірі положення колін над педалями. Коли у тебе педаль в самому низу ходу педалі, ногою плоский ви повинні мати трохи зігніть в коліні. Занадто прямі, то ви повинні рок вашого стегна або носити підбори дуже високі, і якщо вона занадто низька ви робите навантаження на коліна.

Те ж саме з вперед спинку сидіння, коли ви знаходитесь в нижній частині інсульту знову, коліно не повинно бути більше вперед, ніж ваші пальці, або за шпинделем в педаль. Занадто багато так або інакше також розміщує навантаження на коліна.

І скажи своїм друзям, щоб поглянути на будь гонці велосипед, і подивимося, скільки з них сидять, як у вертикальному положенні (коли не їсть і не мочиться).

+294
Lulin Song 10 лют. 2018 р., 05:13:28

Фон

Я намагаюся знайти більш наукові підходи до гнучкості. Навіть тут, більшість відповідей не Посилання на дослідження або цитувати документи. Здається, є багато "це те, що мене вчили" знання гнучкості, але не сильно підкріплені науки. Поправте мене, якщо я помиляюся, будь ласка.

Моє Питання

Є дослідження, які виглядають в кращих способів зробити більш гнучкий і може бути гнучким насправді допомагає з загальною життя (не спорт)?

Будь ласка, надайте посилання на ваші відповіді.

+273
Dr pari 8 січ. 2020 р., 19:43:44

Я новенька і я шукаю хороший спосіб, щоб отримати АБС. Хто-небудь знає деякі швидкі вправи, які могли б мені допомогти?

+218
karpi 4 серп. 2018 р., 08:09:05

Я приєднався до місцевої тренажерний зал близько 9 місяців тому і незважаючи на деякі випадки, коли я пропускаю тиждень я ходжу регулярно середньому 4-5 днів на тиждень.

Здорово! Яку програму ви переслідуєте? Якщо ви не дотримуєтесь програмі ви будете боротися, щоб прогрес на більш важкі ваги і виховати багато м'язової маси. Ви повинні встановити цілі, ви хочете бути сильними?/великий?/вибухоподібно потужний?/швидко?/хороший боєць?/і т. д.

Я не можу дозволити собі дієтолог і я не вірю що я знайшов на Інтернет небудь.

Добре, дієтологи не потрібні. Не будьте недовірливі з інтернету, є деякі люди на реддите/R/фітнес, Т-нації, YouTube і ось що дійсно розуміють, що потрібно розвивати силу на всіх рівнях.


Що мені потрібно робити, щоб набрати вагу?

З'їсти більше.

Просто "їсти більше" не працює для мене, так як я не можу їсти, якщо я не голодний (без закуски).

Ви не збираєтеся зробити великий, якщо ви не можете отримати більше калорій у вашій системі.

Зазвичай я радив би вам кулінарну книгу і почати заробляти деякі страви, навчитися готувати як насправді це кумедна діяльність, що ви можете вчитися і велике мистецтво життя. Але в 16 років ви, ймовірно, що живуть на батьківщині, тому його трохи складніше. Я підозрюю, що найскладніше буде умовити своїх батьків, щоб купувати і готувати більше їжі.

Однак, оскільки ви молоді і не маєте досвіду у важкій атлетиці я можу гарантувати, що ви отримаєте користь від виконання GOMAD протягом 2 місяців або близько того.

Що GOMAD?

Пити рАллон ПроФ Міже з Д'Ай

http://stronglifts.com/gomad-milk-squats-gallon-gain-weight/

Літр молока становить близько 4 літрів. Ви повинні робити це кожен день протягом принаймні 1 місяць. Ви отримаєте близько 25 фунтів.

Як зробити GOMAD

GOMAD не буде працювати, якщо ви випиваєте 1 літр молока 3 дні з 7, пропускати тренування і зневажати їжею. Будьте послідовні!

 • 1 американський галон молока щодня. Дорівнює 4 літри. Поширення споживання. Приклад: 1/4 на сніданок, на обід 1/4, 1/4 після тренування, 1/4 на вечерю.
 • Їжте Кожні 3 Години. Їжте сніданок, обід, вечеря, перед сном і після тренування. Молока в якості перекусу добре. Не бути голодним: їсти ваш шлунок повний.
 • Присед. Підняття тягарів дає організму стимул для нарощування м'язової маси. Присідати багато. Перевірити або 5×5 , Якщо ви не знаєте, з чого почати.
 • Відслідковувати Прогрес. Фотографувати передній/задній/боковій, слід жирових відкладень за допомогою жиру супорта і зважуйтеся кожні 2 тижні. Вести тренувальний щоденник.
 • Відстежувати Калорії. Якщо ви дуже активні, вам буде потрібно близько 5000kcals/день, щоб набрати вагу. Ви це робите GOMAD + харчування кожні 3 години. Відстежувати Ваші калорії з додатком, як MyFitnessPal, так що ви знаєте, ви отримуєте те, що вам потрібно. Не друге припущення.

  Детальніше: http://stronglifts.com/gomad-milk-squats-gallon-gain-weight/

Слідкуйте за GOMAD і синхронізувати його з важким, структуровані тренування як-небудь або стартову силу і ви будете набирати вагу, і велику частину цього ваги будуть м'язи.

+149
vaso voo koh teach 12 жовт. 2018 р., 20:45:07

Є кілька причин, чому це відбувається, але деякі швидкі з них:

 • Адреналін
 • Неврологічний набір
 • Ми ніколи не вимагали більше, ніж 20-30% від наших м'язів

Адреналін допоможе нам тимчасово збільшити кількість сил, які ми використовуємо в будь-який момент часу. Відповідь адреналін займається кожен раз, коли ми піднімаємо тяжкості, але і до боротьби або втечі ситуації. Це дає нам перевагу, яке ми повинні йти вище нашої нинішньої здібності. Без відповіді на адреналін наш набір м'язової маси дуже обмежена.

Один аспект, що сила орієнтована ключ штангісти в неврологічні підбір. Як ви тримаєте збільшення ваги, коли ви тренуєтеся, то ваше тіло набирати більше м'язів ліфт, як це можливо. Продовжуючи штовхати конверт, тренер сила буде перевищувати 20-30% ліміту.

Нарешті, тому що ви ніколи не вимагав більше, ніж 20-30% від сили м'язів, ваше тіло вже адаптувалося на нижній рівень набору м'язової маси. Ви повинні зробити роботу, яка вимагає більше від ваших м'язів, щоб набрати більше їх за один раз. Хтось може присідати 1000 фунтів використовує майже 100% своїх сил, навіть коли вони піднімають редукторний (при присіданні костюми).

+115
OwnageIsMagic 22 січ. 2019 р., 21:55:01

Я хотів би почати Бред Пітт Бійцівський клуб рутини:

Понеділок: Груди

 • Віджимання: три підходи по 25 повторень
 • Жим лежачи: 25, 15 і восьми повторень на 165, 195, 225 фунтів
 • Наутілус натисніть: 15 повторень на 80, 100, 130 фунтів
 • Для похилого жиму: 15 повторень на 80, 100, 130 фунтів
 • Палуба pec: 15 повторень по 60, 70, 80 фунтів

Вівторок: Спина

 • 25 підтягувань: три комплекти для втоми
 • Вкриті рядами: три комплекти на 75, 80, 85 фунтів
 • Перекладом: три набори по 135, 150, 165 фунтів
 • Т-бар рядки: три комплекти на 80, 95, 110 фунтів

Середа: Плечі

 • Арнольд прес: три комплекти за 55 фунтів
 • Пасинків: три сети по 30 фунтів
 • Фронт піднімає: три сети по 25 кг

Четвер: Біцепси & Трицепси

 • Проповідник кучері: три сети в 60, 80, 95 фунтів
 • Ез кабель кучері: три комплекти по 50, 65, 80 фунтів
 • Завитки молотка: три сети по 30, 45, 55 фунтів
 • Поштовх падіння: три сети на 70, 85, 100 фунтів

П'ятниця та субота: кардіо

Неділя: Відпочинок

Я думаю, що це фантастична програма, але це явно позбавлені тренування ніг. Я хотів би працювати в присідання, станова тяга та Румунська станова тяга, така, що вони збалансовані, коли розглядається поряд з іншими вправами, а я все ще піднімаючись всього на чотири дні. Як я можу ефективно це зробити? Я думав, лавіруючи на присідання протягом трьох днів, станова тяга на одного, і Румунська станова тяга для двох (явно розтягуючи дні, коли я роблю так). Порадьте, будь ласка.

+87
Kirgat 12 лип. 2012 р., 16:50:54

У мене є план черевце на місяць з постійно зростає кількість

 • присідання
 • хрусти
 • дошки

Мені подобається, щоб замінити повільні присідання з швидкими роблячи половину індіанців (обидві руки і ноги, швидко рухатися вгору, намагаючись зробити повний індіанці). Я повинен робити нормальні присідання дуже повільно, не втрачаючи рівноваги, і це дратує.

Потім, я хотів би замінити також хрусти з швидкою хрумтить.

Однак, я не впевнений, якщо це хороші зміни.

Яке значення має швидкість виконання вправ живота?

+69
Liam Stewart 24 січ. 2017 р., 23:51:02

Такі продукти, як продукту (зі стевією) відрізняються підвищеною енергією для спортивних змагань на витривалість, і я, звичайно, відчув поштовх у той час, коли мені це потрібно. Однак мій місцевий дієтолог сказав, що фруктози в ньому підвищується рівень лактату, а також ускладнює спалювання жиру.

Моєю основною цілі, щоб отримати кращі в спринті вгору лізе зі зниженням лактату спалити, а також спалити жирові відкладення в цілому з моїх тренувань. Чи повинен я перестати використовувати продукти з вмістом фруктози в ньому? Це допоможе зменшити, що лактат спалити?

+50
MSL 11 лист. 2011 р., 23:48:19

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil