Що робити новачкові, програма повинна я рекомендую своїм непридатним друзів?

Я піднімаю, але більшість моїх друзів не. Що я повинна була робити з ними, коли вони (нарешті!) вирішили спробувати приходити в спортзал зі мною?

Мої друзі не підходять, але і не страждають від ожиріння або мати грубі травми. Давайте припустимо, що цей композит "ідеальний друг" буде насправді робити тренування як мінімум на місяць, і що їх мета-це здоров'я і загальний фізичний стан. Вони не можуть виконувати підтягування, але, як правило, здатні працювати в два кілометри і тяги не менше сімдесяти п'яти фунтів в прекрасній формі. Моя мета-не травмуючи їх і показуючи їм шлях до послідовним результатами.

Не соромтеся, вкажіть точно яке обладнання їм потрібно придбати, будь то абонемент в спортзал, штанги, гирі, набір гантелей, тренажер TRX шестерні, турніка, або надзвичайно складну Руба Голдберга систему блоків прикріплений до фермі тварин, яка одна порушує в установленому порядку.

+146
michael de francisco 9 квіт. 2014 р., 17:27:45
37 відповідей

Нормально? І так, і ні. Вона про людей і їх перевагах, а не процедура.

Етикет? Ніяких правил проти нього.

Не подобається? Отримати над ним.

"здача пеніс і кулі туди, де вони хочуть" - це просто ви перебільшуєте. Поки вони не торкаються, вони не роблять нічого поганого. Це роздягальня! Вони можуть бути як голі, як їм заманеться.

Якщо вони отримують занадто близько до вас, нехай вони знають. Крім цього, впоратися з нею.

+983
Nekokatts 03 февр. '09 в 4:24

Я задавав це питання рік тому він був заблокований/редагувати/видалити бути небезпечний?? У будь-якому випадку я поставив ще деякі думки в цьому (але точно знаю, я не розбираюся :))

Я дізнався на мій власний після прочитання деяких книг по запущена форма, або, принаймні, ідея, чому не зробити це:

 • Енергія втрачається через носіння вагу як і дві інші відповіді сказав.

 • Ваги, здається, розклали Мій крок, уповільнення мою каденцію.

 • Подібний виграш у крок, здавалося, прийшов з Пізанської вперед і простягаючи руки трохи більше.

 • Книги та інші джерела, які говорять, зброю тільки для балансувальні тягарці повинні бути збалансованими.

 • Як я бігала з вагами я завжди в кінцевому підсумку в результаті їх ближче до мого тіла, щоб мати можливість продовжувати їх, але без Ваги ви можете розширити ваші руки і мають такий же ефект, як носіння тягарів в якийсь момент.

Нарешті я почав дивитися на каденс і довжину кроку до цілі ті, супершвидка це роблять професіонали, і я дізнався, що ви знаходитеся в повітрі велику частину часу під час роботи. Важко помітити цей час у повітрі, але тепер я в це вірю і перенесення тягарів дозволить скоротити цей час. Я не думаю, що є який-небудь додатковий імпульс для перенесення тягарів, оскільки кожен вага лічильника балансуючи іншого. Цей додатковий кисень використовується для гойдання ваги приймати кисневі далеко від вашої ноги, тому пульс є, ймовірно, вище для більш низькі показники швидкості. Насправді відповідь Каз-це дуже добре. Остання річ, збільшити частоту кроку до кроку і злегка нахиліться дає мені таке ж почуття, як коли я ніс вагу. Сподіваюся, мій досвід допоможе.

+956
Brian Haak 21 трав. 2018 р., 12:02:58
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Зазвичай я не в змозі дивитися на мій телефон, коли я працюю, так що я був цікаво, якщо є пульсометр, або монітор серцевого ритму і додаток комбінації, що буде, дайте мені знати, якщо я превышу пульс я призначити в реальному часі вібрувати або випускати звук.

+950
GecjManish 20 лип. 2010 р., 14:37:53

Ось що вийшло:

Я їздив на 2 тижні у відпустку

Коли ви робите початківців прогресії, а 2-тижневої перерви ви можете встановити шлях, шлях назад. Я думаю, що ви повинні працювати близько 175. Не намагайтеся 205 разів без працювати ваш шлях назад вгору.

Що сказав, Є деякі речі. Перший присед реп була трохи високою, але решта були в порядку. Хороша робота! Так, дуже дивно, що ваша тяга буде настільки мала в порівнянні з присідання. Чому це може бути?

Ну, налаштування для станової тяги-це просто не коректно.

 1. У вас немає вагомих причин для альтернативних хватку. Використовувати подвійний зверху гак зчеплення з крейдою.
 2. Ви знаходитесь підйому штанги з підлоги. Це передова техніка. Замість цього, squeeeeeeeze барі з підлоги після того, як ви вже туго.
 3. Ти дозволяєш бар вам в голову. Підійдіть до неї з метою. Ваші ноги набір, Набір зчеплення, спину набір, роблю глибокий вдих, щільно закрий все на місці, і вижати штангу вгору ногами. Приймаємо округлення.

Якщо ви виправити ці речі, ви могли б знайти себе, що настають зазвичай при становій тязі. Якщо ви відчуваєте, дивно, що непропорційне присед:співвідношення станова тяга, що ви не повинні відчувати, ти можеш (якщо хочеш) перебування в 230 за додаткову пару сеансів, щоб зробити ваші досконалі форми. Зокрема, переконайтеся, що ви пройти весь шлях вниз нижче паралелі у кожному повторенні.

+909
GuiSim 17 вер. 2018 р., 10:30:24

Я працюю в тренажерному залі і робити силові тренування і кардіо поперемінно. Як загального працездатного населення, я працюю з 9 ранку до 5 вечора. І я розробник програмного забезпечення, так що по більшій частині, я сидів за моїм столом.

Я працюю пізно ввечері (після 7 вечора) протягом останніх 3 років. Я подумую про зміну моєї роботи часу на ранок(близько 7 ранку). Ось я і хотів дізнатися які плюси і мінуси Робота в першій половині дня проти працюють у вечірній час для людей, які мають схожий спосіб життя, як я?

+884
Galle mbey 26 січ. 2011 р., 08:45:44

Я пам'ятаю читав про цю тему деякий час назад.

Я не пам'ятаю точно статті я читав, але суть була така: статична розтяжка перед сила/підривних рухів-це в кращому випадку недоречні, а в гіршому насправді знижує продуктивність.

Ось сторінка з резюме в кілька різних досліджень, які здаються актуальними: http://www.brianmac.co.uk/articles/article027.htm

З цим, як говориться, Я думаю, ви повинні щось зробити, перш ніж будь-тренування - і це розминка, особливо якщо ми говоримо про важку роботу або швидкого руху. Протягуючи мені здається помилковою спробі 'розпушують' м'язи перед роботою їх, в надії запобігти травми, коли те, що ви дійсно хочете це хороша розминка.

Ось гарна стаття від Joe DeFranco на всю тему: http://www.defrancostraining.com/articles/38-articles/58-the-stretching-roundtable-2.html

Не зовсім наукова стаття, але DeFranco поїздів деякі люди дуже сильні професійно і я думаю, що його думки міцно спиратися на реальний досвід.

Це трохи надуманий, але якщо ви думаєте, що ваші м'язи ніби еластичного матеріалу, наприклад гуми група, наприклад, вся концепція прогріву трохи більш інтуїтивним. Ви б вважали за краще поставити сильний стрес, і сил на резинці, який був узятий з холодильника за 2 секунди до того, або той, який був розім'яв м'яко протягом декількох хвилин, поки він буде більш зговірливим?

Я теж читала, що якщо ви хочете зробити статичний стретчинг, ви можете не соромтеся, зробіть це після тренування, коли ваші м'язи ще теплі (так що ви можете насправді простягаються далі) і так що вам не доведеться турбуватися про будь-яких таких, що принижують гідність, видів ефективності (тренування принаймні).

Цей блог свого роду підводить підсумок красиво: http://www.mindthesciencegap.org/2013/04/04/a-muscle-myth-buster-stretching-and-physical-performance/

+870
Shawn Meinke 17 вер. 2012 р., 19:03:45

Я рекомендую робити тренування піраміди з вагами, тобто робити 8-10 повторень з 30 кг летить ( або як вам зручніше). Після цього без відпочинку вибрати 20 кг гантелі і спробуйте зробити 8-10 повторень, потім переходите на 15 кілограм і так далі, поки не дійдеш до 1 кг, гантелі і ти не можеш робити далі.

Якщо це занадто легко йдуть вагою по 2 кілограми кожен набір і зосередитися на формі і виконати розтяжку, повільно, з повним контролем і балансом. Не тільки ви відчуєте справжній спалити в м'язах, але ви будете швидко нарощувати сили і визначення.

+850
user82683 7 січ. 2011 р., 16:23:38

Я використав, щоб регулярно працювати близько 35 хвилин кожен день. Це був проміжок стиль роботи з 30-секундні спринти кожні 7 хвилин або близько того. Я зберігав це протягом приблизно 2 років. Моя витривалість значно збільшується, але я не втратити будь-яку вагу.

Нещодавно я вирізав біг і початку циклу роботи, що на 20 хвилин в кожну сторону, і всього за 2 місяці я втратив купу ваги.

Хоча я роблю 5 хвилин вправ на велосипеді, я б подумав, що біг буде більш інтенсивної роботи, що з підтримкою власної ваги, а не накатом.

Мені просто цікаво: чи є причина, чому їзда на велосипеді здається мені більш ефективним?

+836
pastic 3 січ. 2018 р., 11:22:09

Стоячи прес вимагає більш стабілізуючу мускулатуру, ніж сидить. Однак слід зазначити, що багато людей не мають необхідних рухливість в плечовому суглобі, щоб виконати постійний прес, не вдаючись в поперековий гіперлордоз. При цьому ви фактично виключають м'язів на передній частині живота, і нехай мускулатури спини надурочний час стабілізації вашого тіла в поганому становищі. Герметичність в малої грудної і відсутність грудного розширення часто бере участь в цьому. Тому при виконанні постійної друку ви завжди повинні переконатися, що ваш сердечник туго і що ваша грудна клітина не нахиляється для того, щоб компенсувати дерьмовую позиціонування плеча. Вправа я рекомендую, щоб розім'яти плече-це називається "вивихи плеча", про який ви можете прочитати тут: http://stronglifts.com/shoulders-dislocations/

+819
Kanwar Pavitter Singh 4 лист. 2010 р., 09:15:29

Бути у формі допомагає запобігти болю в попереку. Бути з форми, надмірна вага і неактивний вносять свій внесок у проблему.

Я б піднімати тяжкості як мінімум два або три рази в тиждень, орієнтуючись на штангою присідання і станова тяга, які є надзвичайно корисно для зміцнення спини. Йога, йде на середньо-тривалої ходьби або іншій формі розтягування, яка вам сподобається, буде добре робити в дні, коли ви не піднімете. Було б добре додати біг, плавання, їзда на велосипеді, гребля або інший вид кардіотренажерів один або два рази на тиждень, щоб допомогти втратити вагу. Основною проблемою є, імовірно, слабка спина, правда, яку краще всього вирішувати зі штангою.

+765
wes3985 10 лип. 2017 р., 01:10:14

Я знаю деяких людей, які можуть мати великий тренування без заправки раніше часу, але я відчуваю подібні симптоми, що ви описуєте, якщо я не перекусити, перш ніж я виробити. Закуска з 1/4 чашки сиру близько години попереду часу достатньо, щоб допомогти мені пройти через моїх тренувань. (Я 160 фунтів, так що ви можете з'їсти більше або менше.)

+759
combinedfleet 21 трав. 2012 р., 07:05:57

Мої нинішні заняття складаються з наступних :

 • 10 підвищені віджимань (ноги на підвищенні)
 • 25 присідань
 • 30 другої дошки

3 Повторень вище, один раз в день, в загальній складності близько 3-4 разів на тиждень.

Дієти я нижче палео дієти, які складаються в основному з м'яса і овочів і пропуск на вуглеводи. У мене є чіт, хоча днів, може бути, 3 рази в тиждень.

На жаль, у мене немає розкоші або часу ходити в тренажерний зал. Я починаю відчувати, що мої тренування вже не обкладати податком на моєму тілі, так що я сподівався, щоб зробити його більш важким.

Що я можу змінити/підправити мій режим тренувань, крім збільшення повторень, так що було б більш ефективним?

Мої цілі, щоб побудувати свої сили і втрачати жир.

+705
Chen Zhuo 22 лют. 2018 р., 07:32:21

Схоже, ви намагаєтеся розтягнути підколінні сухожилля. Відчуття, що ви описуєте, схоже на класичний випадок, коли нога "засинає" з-за обмеженого кровообігу або защемлення нерва. Це не небезпечно, просто дратує. Колупатися декілька форумів, консенсусу я знайшов, схоже, що, швидше за все, справа в тому, що шлях, в якому ваша розтяжка ймовірно утиск нерва, швидше за все від тазу натиснувши на верхню частину ноги. Рекомендується виправити це, щоб тримати в ув'язненні, поки вона не піде.

До речі, положення тазу, що я бачив, як описано для передньої ноги протягнути на стіл "нейтральний", а не нахилена вперед, назад, вліво або вправо.

+656
ivanpashenko 6 бер. 2017 р., 22:29:03

Всякий раз, коли я сумую по спортзалу, я роблю по 200 присідань і 100 скручувань, і, можливо, біг по 15-20 хвилин. Якщо у вас є гантелі, то можна робити деякі вправи верхньої частини тіла, а також як накладні, бічний нахил і т. д.

+580
MintCollie 27 жовт. 2016 р., 02:58:10

Я можу придумати пару: однією рукою гантелі рядків, схилився над штангою рядків Сміт машини.

+562
Pytheas 2 серп. 2011 р., 11:17:17

Як і ви, я отримав кілька фунтів після запуску програми. Якщо ви не змогли утримати збільшення ваги на штанзі і робив це протягом більше 3 місяців, ніж ви розвиваєте м'язову масу. Я почав помічати різницю після 4 до 5 місяців так що не переживайте. Як вам мій апетит пішов вгору. Те, що ви повинні контролювати. Як вони кажуть, "Ви отримаєте шість кубиків на кухні" не в тренажерному залі, так що будьте обережні на кухні! Підрахуйте свої калорії, це просте рівняння, якщо ви спалюєте більше калорій, ніж споживання, ваше тіло буде захоплювати зайву енергію з жиру, і він буде танути повільно, але це не легко. Ваше тіло також буде посилати сигнали голоду перед перемиканням на використання жиру, і це, де ваша ментальна воля повинна врізати дуба. (Пити воду, щоб допомогти, коли це станеться) Удачі.

P. S. Для підрахунку калорій, ви можете шукати в інтернеті або використовувати ці...

Ось посилання на сайт я використовую для підрахунку калорій з їжі: http://www.calorieking.com/foods/

Ось посилання на сайт я використовую для підрахунку калорій мені потрібно для мого тіла: http://www.calculator.net/calorie-calculator.html

Ось посилання на сайт, щоб показати, скільки калорій спалюється за тренування: https://www.healthstatus.com/calculate/cbc

Також фунт жиру може містити від 3 400 і 3 750 калорій, так це дати вам уявлення про те, що ситуацію потрібно створити, щоб схуднути. Ця стаття є гарним, щоб обговорити вплив дефіциту калорій на втрату ваги: https://www.healthline.com/nutrition/calories-in-a-pound-of-fat#section2

Ура,

+546
tjeden 4 груд. 2016 р., 01:36:20

Я думаю, що інші мають це досить добре освітлена (і у мене є сумніви в тому, що ви будете коли-небудь бачити це), але також розглянути можливість зробити вправу легше спочатку. Я не рекомендую робити "дівчина віджимань" на колінах, як мені здається, це шкідливо для колін, але один з найпростіших способів зробити віджимання легше підняти руки вище. Покласти їх на стілець. Або, якщо у вас є проблеми з що навіть, штовхати їх на стіні. Це може звучати нерозумно на перший, але ви можете зробити вправу просто штовхає від себе трохи в стороні від вертикальної до вертикального і він буде отримувати ваше тіло звикнути до правильного руху. Як вам краще, ви рухаєтеся все ближче і ближче до підлоги.

Що стосується підтягувань, класичний порада для тих, хто нічого не можете зробити без сторонньої допомоги підтягування або зробити штучне підтягування або негативів. У першому випадку, вам просто не прийняти ваші ноги від Землі. Якщо планка досить низька, просто стояти. Якщо ні, то встати на стілець. Поставити якомога більше ваги на руки, як ви можете, але використовувати ваші ноги, щоб дати собі ще трохи підняти. Для негативів, це навіть легше. Стрибок (або зістрибнути зі стільця) в положення закінчивши підтягуватися, а потім опустіть себе повільно, як ви можете. Це ж вправу як фактичне підтягують, але ви тільки використовувати частину сили, так як ти тільки сповільнюючи себе, не повністю протидії гравітації.

+542
Deon DeAntoni 13 жовт. 2015 р., 11:11:04

Привіт Prakhar,

Перш ніж приступити до розгляду вашого режиму тренування, я буду говорити про вашої дієті. Ви повинні взяти свій раціон серйозно, або ви будете витрачати свій час в тренажерному залі. Калорійність вашого раціону повинна бути контрольованою.
Приготування їжі рекомендується, тому що це дозволяє вам контролювати те, що відбувається в ньому і кількість; однак, це не вимога.

Чи ви Будете готувати їжу або купити готові, ви хочете забезпечити наступне:

 • Білки повинні бути основною частиною вашої їжі.
 • Волокна повинні бути основною частиною вашої їжею; овочі повинні бути близько до сирим як можна більше (так, не по-кип'ятіння або варіння).
 • Намагаємося, щоб ваші закуски фрукти або овочі; воно заповнює вас вгору, одночасно знижуючи споживання калорій.
 • Пити багато води.
 • Зменшити натрію (солі) споживання.
 • Зменшити споживання жирів.
 • Зменшити споживання вуглеводів (якщо необхідно з високою енергією тренування днів).
 • Багато людей втратили вагу, контролюючи свій раціон і просто мінімальний вправ.

  Це, як кажуть, прагнути бути фізично активною. Чим більше ви активні, тим менше часу в тренажерному залі вам потрібно, щоб схуднути.

  Ваш нинішній режим занадто легкий (це нормально, як новачок), потрібно посилити його.

  Хоча я особисто піду іншим шляхом, ось що ви можете зробити, щоб ваш нинішній режим:

  • Поступово збільшуйте вашу бігову доріжку на 20-30 хвилин.
  • Поступово збільшувати на велосипеді, щоб спалювати близько 200-300 калорій.
  • Замінити еліптичний тренажер скакалку . Стрибкові вправи дозволяють спалювати більше калорій в більш короткі терміни
  • Намагаємося зробити це як мінімум 3 дні в тиждень.
  • Намагатися додати важкої атлетики в свій раціон, це допоможе ваші короткострокові і довгострокові цілі втрата ваги.

  Насамперед, наполегливість і продовжувати кидати собі виклик. Ох, ви повинні бути терплячими, інакше ви можете здатися швидше, тому що вага не знижується так швидко, як це можливо. Як довго, як ви продовжувати працювати на нього, ви побачите результати.

  Весело провести час в тренажерному залі, друже :)

  +523
  Vivian Pandia 16 лют. 2012 р., 05:01:22

  У "протокол Оккама", Тім Ферріс радить не пауза між Репс:

  Не зупиняйтеся у верхній або нижній частині руху.

  Виконувати кожне повторення з 5/5 каденції (5 секунд, 5 секунд), щоб виключити імпульс і забезпечити постійну навантаження.

  В одному сеті до відмови: слідкуйте за Артура Джонса загальні рекомендації по одному сеті до відмови (80-120 секунд від загального часу під напругою у вправі набір), по 7 або більше повторень (Жим ногами повинен бути виконаний на 10 або більше повторень в тій же каденції). Не просто скинути вагу, коли ви натисніть відмовою. Тримати його на межі протягом 5 секунд. Потім також повільно опустіть його на 5-10 секунд. "Не варто недооцінювати серйозність повний провал. [Невдача підштовхує те, що якщо тобі приставили пістолет до твоїй голові." Останній представник має значення. Якщо ви відчуваєте, що ви могли б зробити ще один набір через хвилину, ви не досягли провалу.

  Сторони відзначили розширення на останньому реп з Вікіпедії сторінки про прогресивної перевантаження:

  Всупереч широко поширеній думці, це не та точка, в якій індивід думає, що вони не можуть завершити більше повторень, але швидше перше повторення, що не вдається з-за недостатньої м'язової сили.

  +501
  wardsey 3 вер. 2011 р., 00:07:57

  Я розпочав свої тренування ще в червні, а нещодавно почала захоплюватися ходьба/біг навколо мого району на вихідні дні із-за підняття тяжкості. Минулого тижня я натиснув трохи сильніше, і тепер у мене невеликі болі, що, здається, трохи нижче колінної чашечки. Періодично, як я спускаюся сходами будинку, моя нога відчуває, як вона могла вийти, але не. Все що я читав каже, щоб обмежити навантаження на ноги здійснюється, і намагатися уникати сходах (що не можливо на всіх на роботі і/або будинки).

  Якщо це коліно бігуна як довго це в минулому і що-небудь ще я можу зробити, щоб допомогти процесу загоєння? Мої тренування і штангою Присідання 3 рази в тиждень і деякі інші вправи також вимагають, щоб я стояв/стоїть на колінах/неглибоке присідання.

  +400
  Brandon Russell 14 вер. 2010 р., 00:41:06

  enter image description here

  Які плюси/мінуси правління жиму лежачи? Я знаю, що це допомагає зменшити навантаження на плече, але які переваги є спирається на здатність підняти більшу вагу, ніж мінуси, так як ви не маєте повного ROM (діапазон руху)? І якщо ви зосереджені на борту жиму з важким вагою, як ви зберігають регулярні (не дошка) пост, так що ви не пошкодити м'язи/сухожилля, які не звикли до важкого навантаження?

  +376
  El Alami Anas 28 січ. 2016 р., 11:37:26

  Я тільки почав закритий боулдерінг і це величезне задоволення!

  Але я дійсно намагаюся йти. Я можу просто закінчити простих трас (і навіть не всі з них) і тоді я повністю виснажена.

  На стіні я починаю На має невеликий звис (це не строго вертикально), я не впевнений, якщо це добре для новачка?

  У всякому разі, я ніколи не робив нічого активного в моєму житті, я дуже худа, і у мене немає сили або витривалості. Моя ручка йде дуже швидко, але у мене також є важкий час потягнути себе вгору, щоб досягти наступного утримання. Я знаю, я не повинен бути потягнувши себе занадто багато, але навіть просто зусилля, щоб втриматися на стіні, поки я постояти за мене. Я щосили занадто багато, щоб дійсно мати ясний розум і озирнутися на наступні тримає і, коли маршрут веде мене так що я не можу покращити моє психічне техніка.

  Так що, будь-які поради на вправи я можу робити вдома, в доповнення до моєї (я думаю) 3-тижневий боулдерінг?

  Я подорожую протягом наступних 3 до 4 місяців і буде робити стільки, боулдерінг, як це можливо в той час, але я не буду мати доступ в тренажерний зал і хотів би робити вправи в свою кімнату.

  Для рук: в мене є гумова ручка тренажер, але я не впевнений, якщо я повинен бути хрускіт його повторно або достатньо просто тримати його як можна довше? І як важко я повинен підштовхнути себе? Я можу робити вправи і боулдерінг кожен день з хорошим харчуванням або я повинен відпочивати днів між ними?

  TL;д-р: будь ласка, допоможіть біжить боулдерінг новачок з рядом не сила або витривалість геть!

  +368
  Rachel Frei 5 лист. 2018 р., 14:49:03

  Коли я почав біг, я також намагаюся скинути вагу. Моя проблема в тому, що я 18ст і працює на асфальті на 3 милі, не добре для мого коліна!

  Я контролюю свій раціон харчування. Я вирізав нормальний Кокс повністю разом з пивом, пішов без шоколаду і солодкого, і зменшив розмір моєї кухні. Досі мені вдалося 1-й Вільний робите це під час роботи.

  Тепер я також хотів би поліпшити верхню частину тіла і підвищити тонус (більше зброї, як і моє і т. д., трохи худа для свого розміру). Я читав на цьому сайті люди рекомендують вживати в їжу більше в день тренування, так як це будує м'язи. Це стосується мене, так як я схильний до набору ваги. Це змусило мене думати, що, можливо, м'язи в ногах не видужує через контрольованих калорій і роблять тренування ваги буде марною тратою часу, як не може бути ніяких поліпшень під час цієї дієти.

  Я параноїк? Для запису я намагаюся їсти рибу і курку кожен день, коли це можливо.

  +321
  franzo 15 квіт. 2014 р., 03:14:55

  Немає правильної відповіді для вас, але багато ідей на цю тему. Я чув, що ви можете працювати раз на тиждень і побачити результат до 7 днів в тиждень. Ваших поточних завдань міцності і збільшення розміру схиляється більше до 3-5-денний план (відповіді Бэрин, з якою я згоден) - але майте на увазі, що ваша поточна ситуація і цілі можуть змінитися, і ви повинні бути гнучкими, щоб змінюватись разом з ними. Дати себе/свого тіла 6-9 тижнів, щоб пристосуватися і на підставі результатів коригувати (більше вага, менше днів, і т. д. - По мірі необхідності) - кожна людина по-різному реагує на певний момент часу для будь-якої роботи, і потрібно бути відкритими для змін.....

  +294
  Krix 19 вер. 2018 р., 07:03:54

  Прогрес легко, враховуючи, що ти регулярно тренуватися і мати достатнє харчування і відпочинок. Для початківців. Коли ви станете просунутим і ваші досягнення набагато вищі, ніж у нетренованих людей , ви повинні планувати циклів , так як прогрес можливий тільки в певній частині тіла або один навик за один раз.

  Коли ви стаєте елітою, тобто спортсмени світового класу, скажімо, олімпіади, чемпіонати світу, національному рівні ....

  На даному етапі ваше життя організована навколо однієї конкретної події (або сказати сезон).

  Навряд чи ви еліта, як в цьому випадку ви би тренер/тренер.

  Тому я припускаю, що ви новачок.

  В цьому випадку можна спробувати змінити одне з 3-х змінних:

  Ви занадто сильно, дуже часто тренуватися. Ви не отримуєте достатньо їжі, щоб відновитися. Вам не вистачає сну/відпочинку для відновлення.

  І є ймовірність, що ваше навчання не вистачає інтенсиву для зрушення гомеостазу. 8 хвилин, проте виглядає занадто коротким для мене , якщо у вас Табата протоколу , наприклад, це навіть занадто багато , особливо кожен день.

  Постарайтеся замислитися над цим і змінити одну річ за один раз , спостерігати результати протягом 2 тижнів, а потім вирішити .

  +280
  stilinski2 6 груд. 2019 р., 14:43:29

  Я би не радив йти далі, ніж 90 градусів, як це дозволить поставити екстремальне навантаження на коліна і хоча ви не можете відчувати це в той час, з плином часу ви будете повільно зношуються суглоби, які призведуть до проблем у майбутньому.

  Доказів мудрий - ну, я думаю, якщо пошукати в інтернеті ви знайдете аргументи для обох сторін - кажуть, що Це міф та інші лайки на його носіння швом вниз...

  так що найкращою відповіддю є ваш відгук про те, як він почувається для вас. Приріст піти далі, ніж 90degrees мало і якщо ви хотіли, щоб підштовхнути ваші стегна і інших груп м'язів є маса альтернативних вправ, доступних для досягнення цієї мети.

  +270
  Vijith Vijay 24 лист. 2010 р., 00:24:39

  Будь-яка дієта вам прийняти тільки щоб позбутися від жиру (в даний час) зрештою зазнає невдачі.
  Єдиний вихід з цього-це робота на свої власні звички, які включають в себе як харчування і зміни в способі життя, а не тимчасовим, а назавжди!

  Ваше тіло потребує в калоріях, але потрібен правильний тип. Середземноморська дієта (або образ життя) включає в себе кратні добре (овочі) і погане харчування (наприклад, макарони - прості вуглеводи) і, звичайно, він може бути прийнятий, якщо вам це подобається і можна ввести декілька змін, наприклад, макарони => коричневий рис.
  Ваше тіло потребує тренуванні - прогулянка на вулиці, де легені можуть насолоджуватися свіжим повітрям корисно для здоров'я в цілому та/або будь-якої іншої діяльності ви найбільш любите.
  З новим видом спорту ваш організм буде вимагати більше їжі, дати йому те, що він просить і не надто турбуватися про це. Якщо ви постачаєте його з хорошою їжею, насичення настане природним шляхом (це в припущенні, що ви не належите до їжі як нагорода / втішає активності і визнають, що єдиною метою цього є, щоб живити ваше тіло живлення його потрібно жити).

  Застереження на білковій дієті, так як він збільшує кислотність в організмі, що організм буде намагатися збалансувати шляхом промивання його з допомогою кальцію водосховище.
  Як правило, будь-офігенна дієта творить чудеса в обмежений час, але реальне занепокоєння - той, що застави, внутрішніх пошкоджень не вироблялося в той час?  +244
  ib84 16 груд. 2014 р., 20:19:50

  Зробити цей сайт вашим кращим другом: http://www.t-nation.com/

  Ось невеликий перелік, який я написав для себе.

  Зсипати: після з'ясування потреби в калоріях збільшити кількість 600-1,000 калорій щодня

  • більше калорій за укус
  • додати оливкову олію, щоб всі
  • великий пластиковий мішок заливки ж/ мигдаль, кешью, родзинками, арахісом, м&МС, закуски протягом дня
  • протеїнові коктейлі у воді після кожного годування
  • струсніть перед сном у крижаній воді (додати збиті вершки, ПБ, яєчні білки, горіхи)
  • 2 столові ложки арахісового масла 2xday
  • з'їсти що-небудь під час тренування (Musclemilk)
  • зниження кардіо
  • програми, гіпертрофія, тренування не може тривати більше години
  +231
  Wei Ern 31 бер. 2018 р., 02:36:56

  Коротка відповідь: ви не зможете зробити таку кількість ваги, ваш організм не готовий до цього руху з будь-якою кількістю ваги (якщо ви не повіджиматися раз в той час).

  Ви повинні привітати свою дочку і пишаюся нею, жим своєї ваги-це хороша мета для початкового та середнього рівнів. 2 рази свою вагу тіла не маленький подвиг (я навіть цього не можу зробити, мій Макс стенд 315 і я близько 200 фунтів), 3x-це дуже рідкісна!

  +230
  user270935 6 лют. 2017 р., 09:17:24

  Я тільки почав вчитися плавати як дорослий, але я відчуваю, що одна година занять в тиждень не вистачає. Я ледве можу рухатися вперед руки і, звичайно, я майже рухатися назад через мої ноги.

  В результаті, я вже шукаю громадський басейн на тренування, але все одно потрібна якась допомога запливання для утримання на плаву. Що я можу зробити на моєму власному поза уроків плавання?

  Тепер сама очевидна річ для мене виглядає, як практикуючий ноги пипец якийсь рада або pullbuoy. Обидва з них треба? Б тримаючи pullbuoy з руками робити?

  Навіть якщо більшість з них дешеві, мені цікаво, якщо я повинен просто почекати, поки що я більше не маю потреби в них. З іншого боку, я задаюся питанням, якщо люди один, щоб поліпшити свою техніку в довгостроковій перспективі.

  +222
  root toor 1 жовт. 2013 р., 09:28:21

  Я не лікар, але я теоретизування трохи тут.

  Ваші руки не потрібно багато крові, коли ви працюєте - так ти тіло приймає кров з них, і відправивши їх, де це необхідно (тобто дихальні м'язи і ноги).

  Це може пояснити холодні руки. Я б, напевно, просто носити деякі рукавички на деякий час, поки ваш організм не адаптується.

  Цукор-спрага і судоми, мабуть, окрема тема. Ви, ймовірно, під заправки. Ви не скажете, як довго він взяв тебе, але 15км, ймовірно, близько 90 хвилин. Я прийму хоч електроліт добавки під час бігу. Що б справитися з судомою.

  Є дві причини переймоподібних. Одна полягає в тому, що ваші м'язи недостатньо підготовлених для завантаження і немає можливості продовжувати вогонь. Інша полягає в тому, що не вистачає кальцію і магнію (і в деякій мірі натрію і калію) для них вогонь.

  Я також повторно розглянути вашу паливної стратегії. Ви повинні практикувати те, що ви збираєтеся випити або поїсти на трасі. Ви можете обрати використовувати якийсь спортивний напій (наприклад, незалежно від раси або те, що ви робите). Цілком можливо, щоб тренувати своє тіло, щоб запустити свій метаболізм жирів і при цьому беруть тільки води й електролітів - це додаткова стратегія, що я б не спробувати для вашого першого марафону хоча.

  +217
  user61854 5 лип. 2013 р., 11:54:06

  Я очікував отримати трохи більше кардіо від BodyPump , але досвід був різний. Я відчував, що я зробив повну силу сесії органу. Я повинен піти за менші ваги? І мені потрібен день відпочинку між двома. І нарешті, якщо я вже займався гирями, було б більш ефективним, щоб замінити корпус насоса з BodyAttack?

  +194
  Janetm 9 квіт. 2011 р., 02:32:08

  Є чудова книга Мистецтво вчитися: Подорож в прагненні до досконалості Джош Уэийцкин. Це здорово для покращення вашого психічного міцність.

  +141
  goodyzain 17 вер. 2018 р., 05:15:22

  У мене було щось подібне сталося одного разу, коли я зробив мою тиждень стаціонарному велосипеді. Я зазвичай їжджу від 8-20 хвилин при постійній потужності (працює до 20 хвилин, як я прогрес, а потім переміщаючи рівень потужності і повертаюся до 8 хвилин) і потім перемкнутися вниз на нижній рівень потужності, поки я був відсутній 10 миль.

  В цей раз я міг тільки йти близько 7 хвилин, а не до 20, а потім довелося закінчити 10 миль за більш низькою, ніж зазвичай, рівня потужності; це було із-за втоми/печіння в стегні м'язи, замість того, щоб мати високий пульс або дихання. Я думаю, це було викликано забувши взяти креатин в попередній день (в той час, я використовував креатин раз на день, ввечері). Якщо ви не приймайте креатин, рівень креатину ще можна було б підняти, їсть багато м'яса або знижена більш інтенсивних вправ, ніж зазвичай або зменшити споживання м'яса.

  У разі, якщо це не зрозуміло з вищесказаного, я думаю, з одного боку, що може бути причиною ваші ноги втомляться швидше багатьох інших, є різні рівні креатину в м'язах. У дні, коли ваші м'язи мають більш низький рівень креатину, вони втомляться швидше. З тих пір, як одного разу мої ноги втомлюються набагато швидше, ніж нормально на моєму велосипеді їздити, я беру 10 грамів креатину в день (вранці 5 і 5 ввечері), і завдяки цьому мої м'язи завжди сповнені креатину. Я завжди був в змозі їздити близько до мого очікуваний час, оскільки зростає споживання креатину.

  Інша можливість полягає в різному споживанні вітаміну В6. Я зазвичай їдять як мінімум двох бананів в день. Деякий час тому, було кілька днів, коли я не їла банани протягом дня або більше, а потім знижується витривалість при підйомі ваги або їзди на велосипеді.

  +125
  Joseph Oladiran 31 трав. 2012 р., 11:17:13

  Якщо ви подивіться термін "призупинення груп" на YouTube, ви отримаєте безліч вправ, які ви зможете пристосувати до вашої скакалка. Вправи цільові стовбура або основних м'язів, верхньої та нижньої частини тіла, що дає вам дуже хороші функціональні тренування. TRX-це популярна група і це відео показує різні вправи з ремінцем, використовуючи свій вагу тіла в якості опору.

  Скакалка не може бути достатньо сильні, щоб безпечно виконувати деякі вправи у відео. Оскільки ви знаходитесь на бюджет, ви можете купити ремені та зробити свій власний стрічкою для підвішування.

  І звичайно, ви можете отримати деякі дуже хороші переваги від стрибків на скакалці.

  +114
  smoothcam72 8 серп. 2017 р., 07:33:12

  Може їсть занадто багато білка погано для вас?

  Відповів виходячи з того, що протеїнові коктейлі є прямим білкової добавки до дієти, ігноруючи їх детальний склад і виходячи з відповіді на вищевказані назви. Як і з усіма добавками, прочитайте список інгредієнтів і робить ці інгредієнти. Шукати повне розкриття інгредієнтів на етикетках і ви завжди можете перевірити більшість добавок на labdoor.com.

  Виберіть це посилання на вичерпну відповідь з урахуванням сироватковий протеїн

  Здорові нирки

  Дивлячись на активних спортсменів-чоловіків та вимірювання сечі креатиніну, альбуміну, сечовини і ніяких істотних змін були помічені в діапазонах доз білка 1.28-2,8 г/кг ваги тіла.2 вищезазначене дослідження тривало 7 днів, але обстеження дослідження підтримує це відсутність асоціації (у постменопаузі). 2

  Занадто багато, занадто швидко

  Там, мабуть, функціональні зміни в нирках, пов'язані з споживання білка [4]. Як білок модулює функції нирок,[5][6] ці взаємодії можуть призвести до його пошкодження, якщо ввели гостро на мишей (від 10-15% раціону, до 35-45% раціону автоматично)[7][8] і в одному дослідженні у здорових людей відбувається з 1,2 г/кг до 2,4 г/кг (подвоєння) була пов'язана з більш високою, ніж при нормальному артеріальному цінності білкових метаболітів; тенденція була відзначена для адаптації (збільшення СКФ) але цього було недостатньо, щоб очистити сечової кислоти і булочка через 7 днів.[9]

  Ці дослідження, ймовірно, свідчить про занадто багато, занадто швидко ситуація, як контрольовані зміни не призводять до несприятливих змін у функції нирок.[10] таким чином, було б розумно, щоб повільно змінити споживання білка за помірний проміжок часу.

  Пошкоджені або нездорові нирки

  Обмежені дієти протеїн рекомендується для тих, з ураженням нирок, так як він уповільнює, здавалося б, неминуче прогресування пошкодження нирок.[11][12] Якщо білка не контролювалося в ті з ураженням нирок, то це прискорило б (або принаймні не знизити) зниження функції.[3]

  Роль нирок

  Нирки може значно збільшити швидкість клубочкової фільтрації (СКФ), або швидкість фільтрації крові. Вони роблять це у відповідь на дієтичне споживання білка[13], і відсутність цієї компенсації в деяких формах ураження нирок-причина споживання білка контролюється в нирках захворювання.[14]

  Крім того, нирки регулюють кислотно-лужну рівновагу в організмі за допомогою натрію гідрокарбонату система буферизації.[15] порушення кислоти:лужну рівновагу може надалі патофізіології (симптоми і ознаки захворювання) ниркових ускладнень.[16][17]

  Ці захисні заходи, як видається, бути збережені в здорові нирки, але починають глючити, коли їх бруньки пошкоджені.

  В Резюме:

  Не турбуйтеся про це, якщо у вас здорові нирки і контролювати свій споживання білка, Якщо ви пошкодили нирки. Це може бути розумно поступово збільшуйте споживання білка на більш високі рівні, а не скакати в обидві ноги одночасно, але там не так багато на цю тему.

  Як правило, рекомендується споживати більше води в період, коли споживання білка збільшується. Чи це дійсно має біологічні основі не відомо, але це може бути розумно зробити

  Посилання

  Майор: Examine.com

  Незначні:

  1. Poortmans молодший, Dellalieux Про робити регулярні дієти з високим вмістом білка мають потенційного ризику для здоров'я на функцію нирок у спортсменів . Інт Дж Спорту Нутро Тренировк Metab. (2000)
  2. Біслі М. і співавт вище біомаркерів відкалібрований споживання білка не пов'язано з порушенням функції нирок у жінок в постменопаузі . J В Нутро. (2011)
  3. Лицар ель, та співавт вплив споживання білка на зниження ниркової функції у жінок з нормальною функцією нирок або легкої ниркової недостатності . Енн Інтерн Мед. (2003)
  4. Brändle е, Sieberth рт. ст., Hautmann повторне вплив хронічного споживання харчового білка на функції нирок у здорових людей . Євро J В Нутро Клин. (1996)
  5. Король дя, Леві в якості дієтичного протеїну і функція нирок . Джей Я Соц Nephrol. (1993)
  6. Дієтичне споживання протеїну і функція нирок
  7. Уейкфілд А. П. і співавт дієту з 35% енергії з білка призводить до пошкодження нирок у самок щурів лінії Спраг-Доули . БР J В Нутро. (2011)
  8. Апарисио Ст. А. і співавт впливу сироватки-білка і тренування з обтяженнями на нирки, параметрів кісткової тканини та обміну речовин у щурів . БР J В Нутро. (2011)
  9. Френк ч., Ефект і співавт короткострокових високим вмістом білка порівняно з нормальним вмістом білка дієти на ниркову гемодинаміку і зв'язані змінні у здорових молодих людей . Ам J В Нутро Клин. (2009)
  10. Wiegmann ТБ, і співавт контрольовані зміни в хронічний раціон білка не змінює швидкість клубочкової фільтрації . Я Дж Нирок Дис. (1990)
  11. Леві, як і ефекти Аль обмеження харчового білка на прогресування ниркової хвороби в модифікація дієти при дослідженні ниркової недостатності . Я Дж Нирок Дис. (1996)
  12. [Немає автори не вказані наслідки обмеження харчового білка на прогресування помірної ниркової хвороби в модифікація дієти при дослідженні ниркової недостатності . Джей Я Соц Nephrol. (1996)
  13. фон Herrath Д і співавт швидкості клубочкової фільтрації у відповідь на гостру навантаження білка . Кров Purif. (1988)
  14. Босх ДЖП і співавт ниркового функціонального резерву у людини. Вплив споживання білка на швидкість клубочкової фільтрації . Я Джей Мед. (1983)
  15. Скелтон Ла, ВФ Бору, Чжоу р кислотно-основного транспорту в проксимальних ниркових канальцях . Компанія J Nephrol. (2010)
  16. Якуб ацидоз мм і прогресування хронічної хвороби нирок . Сигг МЕНІ Nephrol Hypertens. (2010)
  17. Краут так, Madias нє наслідки і терапія метаболічного ацидозу хронічної хвороби нирок . Педіатр Nephrol. (2011)
  +60
  Manoj Kengudelu 3 груд. 2013 р., 18:34:23

  Я дуже нової для бігу, але були гирьовий багато в останні півтора року, в основному складних вправ. Я дивився в Формулу Маффетоне, але все ж є питання щодо "рівня активності":

  "C) Якщо ви були послідовно підготовки (не менше чотирьох разів на тиждень) на строк до двох років без будь-яких проблем в (A) і (B), Число (180–вік) те ж саме."

  Тут навчання означає біг 4 рази в тиждень або просто фізичні вправи. Іншими словами, роблю комплекс вправ розраховувати? 152 Макс год проти 157 максимум годину

  Заздалегідь спасибі!

  +49
  Maksimbmv5 8 трав. 2013 р., 08:28:01

  Показати питання з тегом

  $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil