Збільшення ваги : стадії плато

Я працюю з 3 місяців. Моя вага, з того часу збільшилася в 3 кілограми. Але тепер, після двох тижнів, вага був постійний. Мій тренер сказав мені, що, можливо, я вдарив моя стадія плато при якому стає важко збільшити вагу. Що мені робити, щоб подолати цей етап. Не змінюючи вправи я роблю, допоможе мені досягти цього?

Моя тренування складається з тренування кожної частини тіла щодня. Я тренуюся протягом 1 год 15 хв, 6 днів в тиждень.

+668
taisia232 30 бер. 2017 р., 09:00:59
32 відповідей

У мене є тонке тіло (5'9", 64кг) і я хотів би отримати деякий вага (~72кг) здоровий спосіб життя (не додаючи жиру) я не хочу робити будь-які підняття тягарів, віджимання або підтягування.

Це можливо?

+947
180901maks 03 февр. '09 в 4:24

"Вниз і назад"

Це звичайна репліка хотіла сказати ліфтера, щоб тримати своїх плечах фіксується в цьому положенні, так що плечовий пояс залишається відкритим протягом усього підйому (щоб не зазіхнути на будь-які тканини).

Простий спосіб, щоб відчувати це стоячи або сидячи, підняти руки так, що обидва ваші верхні і нижні (передпліччя) руки паралельно землі. Тепер тягніть лікті назад, поки ви відчуваєте, що ваша верхня частина спини вщипнути. Утримуючи це положення, повернути і тягнути лікті вниз. Ви повинні відчути невелике розтягнення у вашій пастки, коли ви робите це.

Це позиція ви хочете, щоб ваші лопатки повинні залишатися в утримуючи штангу. Я б рекомендував практикувати, утримуючи цю позицію з порожній бар, поки ви не впевнені в тому, що ви можете тримати його з великими вагами.

+907
fishingaddict 3 трав. 2015 р., 01:02:35
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мої пропозиції з обтяженнями 3-4 рази в тиждень, включати 1-2 днів високоінтенсивних інтервальних тренувань в тиждень, їж більше, а робити менше стаціонарного кардіо.

Я використав, щоб провести 60-90 хвилин в тренажерному залі кілька днів в тиждень на кардіотренажерах, і ніколи не було статури я думав, що моя праця має ордер. Минулого літа я почав досліджувати способи збільшення м'язової маси і наткнувся www.simplyshredded.com/the-ultimate-female-training-guide.html. Ця стаття змінила весь мій підхід до роботи, і я ніколи не були стрункішими або сильніше, ніж я зараз.

Важка атлетика займає не більше 30 хвилин 4 дні в тиждень, і вам не доведеться робити майже так само сердечно, так як збільшення м'язової маси дасть вам більш швидкий метаболізм протягом всього дня. Зазвичай я роблю кардіо 4 дні в тиждень по 15-30 хвилин максимум, завжди після важкої сесії, щоб спалити більше калорій. Кардіо для мене-це стрибки зі скакалкою протягом 15 хв, 30 сек спринт/15 сек. з інтервалом відпочинку протягом 20 хвилин, степпер 20 хв (Знову ж таки, інтервали!) або просто щось весело, як теніс або їзда на велосипеді. Це здорово, я витрачаю набагато менше часу в тренажерному залі, і я відчуваю, що дуже здорово робити тягу та Підтягування широким хватом поряд з усіма хлопцями.

Крім того, з'ясувати ваші належне споживання калорій або гугл 'потреби в калоріях калькулятор і чесно розповіли про те, наскільки ви активні, або розмова з дієтологом. Я використав, щоб спробувати старі методи голодування в юності, і не зіпсувати свій метаболізм. Я 5'6", 130-ти років, з ІМТ від 18, і я отримую близько 1800 калорії/день, і навіть розоритися раз в тиждень. Схоже, у вас вже є дисципліна, щоб не з'їсти оброблені/нездорова їжа, тому просто збільшити споживання калорій, і переконайтеся, що ви отримуєте достатньо білка, вуглеводів і жиру-так важливо!

Ще один сайт, який допоміг мені був http://bodybuilding.com (велика бібліотека відео показує, як робити кожну вправу по важкій атлетиці).

І коли справа доходить до їжі інфо, Майкл Поллан не може бити. Читати "На захист їжі". Абсолютно логічно з тонн неприємно інфо про харчової цінності кинуті на нас кожен день.

Успіхів вам у ваших пошуках, щоб висунутися! І не бійтеся глав м'яса в тренажерному залі! Просто попроситися на роботу!

+902
DrStalker 31 жовт. 2019 р., 17:48:40

Основна ідея полягає в два етапи. Короткий період обмеження вуглеводів, щоб знизити виробництво інсуліну, а значить і підвищений lipolysys. У той час високим вмістом білка харчування при фізичних навантаженнях повинен попередньо служать м'язи від виснаження, навіть незважаючи на зниження надходження калорій. Потім у другій фазі вуглеводної підживленням приходить у підвищенні метаболізм, вироблення гормонів і
покращуючи метаболізм.

Це ідея. докладне обговорення можна знайти в книзі UUD2 за Лайл Макдональд.

Особисто я знайшов такий підхід занадто складним для результатів.

Однак дієта (UUD2, яка являє собою детальний план, заснований на карбюратор велоспорт в поєднанні з дуже спеціальної підготовки) є досить ефективним, щоб мінімізувати жир набуває при наборі маси або підтримувати м'язи під час втрати жиру.

+895
Hyperboreus 20 вер. 2019 р., 23:45:28

Ексцентричні (подовження м'яза) призводить до збільшення сили, але якщо він був більш цінний, ніж концентричні (затягувати) діяльності люди будуть просто сидіти і робити негативи весь день, а потім з'явитися і лавки 1000lbs не посунув планку від грудей раніше: це смішно.

Я хотів би відповісти на ваше запитання, сказавши, що існує три способи, які ексцентричні вправи мають чіткі місця:

 • Роблю підтягування. Для деяких людей, які не можуть зробити ні одного присідання, робити негативи-це відмінний спосіб привчати себе до руху і будувати якісь сили.
 • Не падають, як камінь і класти величезна кількість ударні навантаження на вашому тілі. Повністю відпускаючи напруга м'язів у верхній частині підтяжки, в якості прикладу, заподіє серйозний збиток навантаження на суглоби і сполучні тканини. Ви повинні бути зосереджені саме там ексцентричних рухів, щоб зробити ваш підтяжка спадний рух контрольованим і безпечним.
 • Іноді ексцентрична навантаження дуже потрібні як в нижній частині присідання, який може дати вам трохи підстрибувати.

Є й інші райони, де хоча і не в першу чергу ексцентричного руху, є великий дивак компонента (тобто: череп дробарки та доброго ранку) де ексцентричні подовження (і презервативи) тільки збирається стати частиною цього руху.

Але якщо ці типи прикладів, я не розумію, чому ти цілеспрямовано грабувати себе штовхати більшу вагу на "навчання" у вас дивний здібностей більше, ніж необхідно для успішного виконання вправи.

+788
obscurerichard 18 вер. 2011 р., 14:33:45

Я п'ю багато води через нормальний день, навіть якщо пасивний - близько 7-9 літрів. У дні, коли я працюю, я, ймовірно, пити близько 1-3 зайвих літрів. Є емпіричне правило для зйомки в додаткових електролітах після вживання певної кількості води?

1 літр = 0.25 галонів

+760
roscioli 16 січ. 2020 р., 19:31:42

Я настійно рекомендую продукт під назвою IdealStretch. Стоячи/сидячи жижки техніка ок, але в якийсь момент ви збираєтеся обдурити і прогнути спину. У IdealStretch дає вам всі переваги натяжних партнера, який Dougman описує, але без іншої людини.

Я використовую це протягом декількох тижнів, і я вже не тільки можливість доторкнутися до моєї кісточки, щоб бути в змозі обернути майже всю мою руку собі на пальці.

Одна велика річ про IdealStretch це легко дозволяє завантажувати ваші стегна на обох кінцях. Якщо ви не знаєте, що це значить, дозвольте мені трохи докладніше зупинитися. Ваші підколінні сухожилля прикріплюється в двох місцях: стегна і коліна. Ваші підколінні сухожилля натягаються, коли коліно знаходиться в розширення, і ваші стегна знаходяться в положенні згинання. Якщо ви блокування коліно повністю висунутий, а потім почати, щоб продемонструвати свої стегна, ви будете відчувати, що розтягувати цільові високо на ваші підколінні сухожилля, де він приєднується до стегна. Якщо зробити навпаки, згинаючи спочатку стегна, а потім розширюючи ваше коліно, ви будете почувати себе амбітні цілі нижній стегна, де вони прикріплюються до стегна.

+683
Bruno Valle 9 вер. 2016 р., 08:15:23

Зміцнення і нарощування м'язів вимагає оптимально м'язи повинні бути розтягнуті проти опору потім за контрактом. Тоді чому це група округлити поперек,не варто його зміцнення хребта монтажників?

Те, що відбувається, коли ваша спина турів є те, що ви насправді не залучаючи монтажників. Ти не згинати їх, або вони не досить сильні, щоб витримати вагу. Таким чином, фактично вони не навчаються. Вони просто розтягнули по силі, більшою, ніж вони можуть витримати.

Думаю, гантелей боку Бенц, вони безпечні і добре для квадратна lumborum ,ніколи не чув, щоб хто-небудь постраждав з ними, то чому це погано вигин хребта вперед?

Вигин хребта вперед не шкідливо. Але під час станової тяги з округлою спиною (як обговорювалося вище), монтажників або не працює, або не досить сильні, щоб запобігти округлення. Це означає, що всі вагу ви утримуєте завантажується на ваш хребет замість спинного эректоров. Це, в поєднанні з тим, що ваш таз і утримує нижню частину хребта на місце, означає, що ваш хребет "ламати", а не просто гнути.

Важливо відзначити, що негативні наслідки цієї "ломки" не обов'язково те, що просто не встане. Пошкодження хребта відбувається протягом довгого часу, і округлення спини є ознакою того, що ви, ймовірно, робите поступового пошкодження вашого хребта. Ось чому ви бачите деякі пауерліфтерів ліфт із заокругленими спинками багато. Вони знають, що це не добре, але вони готові ризикнути трохи знос заради слави стає, що величезна Pb та/або трофей. В якийсь момент, Ви просто повинні зробити цей чортовий вагу. Але не дозволяйте, що менталітет увійшло в звичку. Краще перепильнувати, ніж недобдеть.

+683
user764389 10 бер. 2012 р., 20:20:27

Швидкий пункт, який варто відзначити... або 5х5-це не програма бодібілдинг. Він призначений для побудови функціональної сили з допомогою складеного руху тіла.

Або це не правильний план, якщо ви йдете до 'комплекс' статури (шість Pack ABS і т. д...), ваша увага не на будинок (гіпертрофія) окремих частин тіла (увага до деталей, що зазвичай відбувається з бодібілдингом, а не силові тренування)

5х5 буде в цілому створювати більш "блок", як форми тіла з-за специфіки вправи.

Я не кажу, що це якимось чином перешкоджати вам, я або 5х5 протягом деякого часу і дуже сподобалося і досягли гарних успіхів. Однак, я кажу вам це для того, щоб реально управляти вашим очікуванням.

З точки зору ваш план, здається, це підходить для того, щоб вразити більшу частину вашого тіла.

+652
user825904 5 жовт. 2012 р., 04:41:13

З критим весляр, це буде так само, як велосипед на тренажер або плавання. Всі вони будуть з низькою стійкістю до ударів, тому припускаючи, що у вас є історія тренування на витривалість, ви не повинні мати проблеми, додавши в 45-хвилинні тренування 6-7 днів на тиждень.

Дві речі, які дійсно впливають на одужання впливу та інтенсивності. Оскільки ви перебуваєте на закритий весляр, вплив пренебрежимо мало, тому ви б просто потрібно дивитися інтенсивність. Я б структурувати його так само, як витривалість запущеної програми, де більшу частину вашого часу тренер витрачає на службу державі, щоб збільшити вашу витривалість, а 2-3 рази в тиждень кидають в який-небудь більш швидкий, більш високою інтенсивністю веслування протягом коротких періодів під час тренування. (Наприклад, 45 хвилин, 15 хвилин побудувати з простої помірний темп, 5-8 хвилин :30 Спринт :30 відновлення, зони 20 хвилин 3 (на світлій стороні помірних), 5 хвилин кулдаун.)

Поряд з цим, харчування і отримують ваші м'язи будуть заправлятися важливі, так що будьте впевнені, щоб зберегти здорову дієту.

Якщо ви плануєте зробити вагу так само, я б запропонував (якщо це можливо), що в ті дні, що ви робите вправи, ви їх і розділило. Я також хотів би спробувати, щоб не дуже високої інтенсивності тренування або ж день або день після Ваг.

+631
Pamela Bratsch 30 трав. 2016 р., 21:04:35

Домс або затримки початку болючість м'язів, кожен, хто регулярно тренується і страждає від цього. Але зовсім недавно я натрапив на статтю, яка говорить, що ріст м'язів не пов'язані з Біль у м'язах. Так що ідеологія деяких тренерів немає болю знову йде нанівець.

На мої питання, якщо будинок не є хорошим показником, то як ми дізнаємося, якщо на тренування ми робимо достатньо, щоб рости?

По-друге, це погано для тренування, коли ви серйозно вдарити по Домс?

Деякі Домс процедури гарячий/холодний душ і масаж, я хотів би почути ваші варіанти.

+601
Kelgand 21 вер. 2012 р., 03:12:06

Я в даний час 18.6 каменю. Я почав дієти три дні тому і скоротила споживання калорій. Наприклад, минулої ночі у мене було тільки 200 калорій після вирахування моє кардіо, за моїми калорій Tracker (мій фітнес пал). Зазвичай я б за щоденне кількість рекомендацій, але це дійсно робить різницю? Я читав, що єдиний спосіб втратити вагу, щоб спалювати більше калорій, ніж ви споживаєте. Так що навіть якщо я відріжу сотні калорій з мого раціону, я як і раніше не будуть втрачати вагу в результаті? Або я розуміючи це не так?

На суміжній темі, метро рекламується як такий, що має здорові варіанти. Можна з'їсти їжу туди, що б підтримати моїх цілей втрати ваги?

+567
Rupok Dash 30 жовт. 2019 р., 07:16:39

існує вправа під назвою однією рукою гантелі нахилився поспіль.

іноді я люблю робити 10 сетів з 10 повторень, чергуючи руки це вправа з 60 кг.

Це змушує мене відчувати себе дуже добре, і після 24 годин або більше, я відчуваю, що мої м'язи спини, коли я відступаю спиною.

питання:

Я роблю двічі в тиждень, один з них я роблю тільки вправа, описане вище.

буде це призвести до травми?

це зробить мене сильніше у цій вправі?

який тип розвитку м'язів можна очікувати?

enter image description here

enter image description here

enter image description here

enter image description here

enter image description here

відмова від відповідальності: я не є власником фотографії, які я розмістив тут, я отримав їх через пошук інтернет-Енн, і я додав їх сюди тільки для освітніх цілей, і для мого власного особистого використання, так як вони показують, м'язів і мотивувати мене.

+511
user18523 26 квіт. 2019 р., 04:23:25

По-перше, я розумію, що різні бігунів реагувати по-різному на навчання, і тому конкретний випадок не може бути зроблений для кожного бігуна.

Коли починав бігати, є багато, щоб бути отримані від поступового збільшення щотижневих пробіг, наприклад, з 10 миль на тиждень, до 20 миль в тиждень. Як правило, поліпшення, обумовлене збільшенням кардіо-фітнес, а також додаткову міцність через збільшення пробігу. Тим не менш, там повинна бути точка, в якій доходи дуже невеликі.

Професійні, або олімпійці, як відомо, потяги більше 100 км/тиждень (мені здається, я десь читав, що в середньому тиждень Мо Фарах-це ~120-130 миль). На верхньому кінці непрофесійні спортсмени часто потяг у бік до 100 км/тиждень Марк (хоча це повинно бути складно поєднувати роботу і навчання!).

Моє запитання таке: на якому етапі поліпшення продуктивності, пов'язані з збільшеним пробігом, стають маргіналами? Враховуючи 3 Популярні дистанції 10км, напівмарафон і Марафон, і при 80/20 (легко/складно) тренувальній навантаження, з простою довгостроковій перспективі, беручи ~30% від тижневого кілометражу.

І, за контекстом;

Як 22-річний чоловік, в даний час сидить трохи нижче 70% на вік-градуйованому раз за 5км, з 10ми і напівмарафон, (18:28, 66:38, і 1:28:14 ПБС відповідно [немає 10км ганявся нещодавно]) я розглядаю піднімає мої тижневі навчальні навантаження від ~50км (31mi) близько 50mi протягом 3 місяців або близько того, щоб спробувати рушити в бік 80% вік-клас раз за 5 км, 10км і HM (16:08, 33:35, а 1:14:04, відповідно). ГМ ПБ був результат хороший 12-тижневого тренувального періоду за літо (50км/тиждень і протягом 6 тижнів після), і з 10ми ПБ натисніть в листопаді, однак я зламав ключицю і незабаром після перезавантаження тренування.

+496
user176103 5 січ. 2017 р., 20:10:42

Що працював для мене:

 1. Станова тяга та присідання. (Підтягування не зашкодить.) Стає скотськи сильна в спині і плечах) зробити збереження правильної постави легше, так як потрібно меншу кількість зусиль великих, сильних м'язів і б) дати вам дивовижний практиці, так як станова тяга та присідання вимагають суворо замкненою в плечах-заднє положення.
 2. Свідоме рішення, щоб завжди тримати правильну поставу. Уявіть собі нитку, підключений до тімені тягне тебе такий же високий, як може бути.
 3. Стоячий стіл для занять на роботі.

Я перед ноутбуком 9 годин в день. Я був Квазімодо, поки я не зробив цього. Стретчинг, йога і легкий "основних" вправ нічого не робили, тому що моя спина була не сильна. Як тільки ви сильні в йозі, розтяжка і допоміжних вправ можуть бути додані назад, і буде дуже продуктивним.

+462
user85819 22 квіт. 2019 р., 08:10:40

Це повністю залежить від того, як ви використовуєте сумку. Я бачив багато людей використовують мішок постійно протягом 5 хвилин і потім піти від нього втомилася. Але це не робить їм ніяких позичені.

Купи собі дзвіночок (або додаток для вашого телефону, що дозволить вам отримати час боксерських раундів. Так, встановіть його в кільце кожні 2 або 3 хвилини з інтервалом в 1 хвилину. Протягом 2/3 хвилин постійно використовувати мішок, а потім відпочивати в хвилинну перерву. Це найбільш ефективний спосіб використання мішка.

Однак, через мішок буде підняти частоту серцевих скорочень вашої грудей і м'язи рук, а також ніг. Просто тому, що ви ніколи не втік довше, ніж 15-20 хвилин, не означає, що ви не можете виконати цю відстань. Я був таким же як і ви, я також зробив бокс і ніколи не бігав більше 20 хвилин. Зараз я готуюся до полумарафону.

Якщо ви змусити себе працювати, навіть 2 хвилин кожен раз, ви поліпшите свою фізичну форму. Пам'ятайте, немає такого слова "не можу". Це девіз допоможе вам через ваш біг.

Якщо ж ви непохитні, ви не будете запускати, то я б порадив плавання.

+449
agilityvision 6 лист. 2010 р., 13:11:04

Я ходжу на кроссфіт кожний день тижня, крім неділі (тому що немає класу в неділю). Я важу 220 фунтів і є надмірна вага, тому я з усіх сил багато, щоб завершити тренування. Я не впевнений, якщо пару днів відпочивала б допомогти. Я пробувала відпочивати на цьому тижні не відбувається вчора і сьогодні, але я відчуваю себе більш втомленим, ніж дні, що я займалася спортом. що я повинен робити?

+436
ogrimar 30 лист. 2010 р., 10:25:03

Будь ласка, може хтось допомогти мені. Я шукав у 5х5-небудь, і я дуже хочу почати, як мені потрібно прийти у форму, і я хотів подивитися результати. Мені важко робити присідання, тому що я народився з половиною вивих кульшових суглобів. У мене були операції в поглибленні гнізда, і нещодавно дізналася, що я потребую заміни тазостегнового суглоба, тому що мої кістки помер і зносилася'. Я можу зробити кілька легких, але, безумовно, боротьба з випадами. Я повинен просто почати з легких присідань і будувати, або я повинен просто уникати такий? Я турбуюся про використання вантажів з присіданнями в разі моєї кульшового суглоба. Вони вже натиснути і поп. Є що-небудь ще я можу зробити, щоб отримати такі ж результати, не роблячи присідання? Я знаю, що присідання є важливою частиною рутини, але результатів і сил. Спасибі за будь-які поради.

+427
BlueRidge 13 бер. 2012 р., 19:02:54

Мені 40, чоловік і займаюся гарячої йогою (Бікрам) на кілька місяців - ходжу 4 рази в тиждень.

Я думаю, мій обмін речовин сповільнюються і виникають проблеми з тим, щоб вага, і, здається, втрачаю м'язову масу повільно.

Я думаю додавати тренувальний вага в режимі йогою.

Я хотів побачити, якщо хтось може мені точку в режим силового тренування, я міг би використовувати в доповнення до йоги.

Спасибі.

+403
CinemaHolik 17 серп. 2016 р., 10:44:02

Тл;ін - починаю відчувати незначні болю в сухожиллях. Як довго я повинен відпочити, перш ніж це ОК, щоб знову потрапити в спортзал важко.

Фон:

Нещодавно я вирішив закінчити свою зимову сплячку і повернувся до скелелазіння.

Незалежно від мого трохи кострубато статури я був наїзд боулдерінговому залі так сильно, як моє тіло дозволить. Сенс, я можу зробити більше, ніж один сеанс в день на декілька годин, але я обережні, щоб зайняти кілька днів відпочинку, так що я можу скористатися супер-компенсації. Я обережно розминатися правильно, вдаривши велотренажер і розтяжка перед кожною сесією піднятися.

Крім багато очікуваних хворобливі відчуття і заряд бадьорості, поки моє тіло не доганяє темпі я прокинувся сьогодні з невеликого болю в сухожиллях в правому лікті (домінантною рукою, тобто), що спала до обіду.

Турбота: Я роблю хороші успіхи, але також прийняти правильні кроки, щоб уникнути травм. Я можу переходити з роботи на кардіотренажерах в проміжній, але супер-компенсації працює дивно добре досі, і я дуже мотивований, щоб повернутися в спортзал як можна швидше.

Що це хороша профілактична інтервал відпочинку після незначної деформації сухожилля?

Примітка: не було ніякого запалення, просто невелика локалізована біль. Напевно, схожий на гольфіста/ "тенісний лікоть".

Оновлення

Завдяки консультації з р-н р.. Я почав брати дні відпочинку набагато більш серйозно і здійснив строго один день відпочинку наступне правило в день підійматися вгору. Я теж іноді змішую в світ розгиначів/згиначів тягнеться під час моїх сеансів сходження. Тепер, коли мої руки знаходяться за інтенсивність, я рідко відчуваю які сухожилля, болючість, якщо лізу маршрути, які включають динамічні рухи та багато дійсно crimpy тримає.

Одного разу на моїх передпліччях стало краще і я міг впоратися з тривалими взагалі-то, було замість біль у плечі. Я вивихнув ліве плече, коли я був підлітком, тому я повинен бути обережним про його напружуємо. Деякі базові вправи і достатньо днів, коли воно почало боліти біль у плечі і затих. Я піднімаючись на 100% за кілька місяців.

+402
katie 13 січ. 2018 р., 04:23:13

Враховуючи, як важко для середньої людини, щоб підтримувати регулярні тренування, я б порадила вправи насамперед з ранку, якщо це робить його більш імовірно, що ви будете працювати в цей день. Просто дати собі додатковий час, під час розминки.

+354
Gill Johnson 25 трав. 2015 р., 22:19:11

Перед масажем/розтяжка м'язів, розминка і носити достатньо одягу, щоб ваші м'язи не отримуючи болю тільки тому, що ви не носите належну взуття і одяг...

Особисто мені подобається використовувати ремені і петлі, крім звичайної розтяжки і фітнес-тренування. З ременями і петлями ви можете легко регулювати інтенсивність і сила хоч ти відчував біль після інтенсивних тренувань-це велике полегшення, якщо ви намагаєтеся заснути, то можна масаж/розтягування малогомілкової м'язи в положенні лежачи, якщо у вас є гумова стрічка. Якщо вам не подобається робити розтяжку на тверду поверхню, зробити м'яку розтяжку мат, таких як НПР йога мат Pad non-Выскальзования.

Розтяжка

 • гумової смуги розтягнення, такі, як опір петля групи (використовуються в CrossFit, наприклад)
 • йога/пілатес стрейч ремінь
 • нормальне розтяг, наприклад, притулившись до стіни, закотивши гомілковостопного навколо-типовий для утеплення вікон динамічних видів спорту, таких як футбол

Масаж

 • сидить на колінах і намагається зробити малогомілкової м'язи розслаблені, а інша людина робить це, як тут

 • попросіть вашого приятеля/масажер для пошуку ключових точок болю, поки ви лежите розслаблено на животі. Попросіть його/її масажувати їх і змусити його зрозуміти, що він/вона повинні зупинитися, якщо ви говорите так ... нічого, щоб не розбилося.

+324
Sheldar 9 трав. 2017 р., 16:09:04

Ось мої думки (я не циклится сильно собі так вони повинні бути взяті з зерном електролітів).

Сіль містить тільки два з 6 електролітів ваш організм вимагає (натрій, хлор). Тому вам бажано купити електроліт енергія з аптеки.

Як я розумію, основні проблеми з цукром:

 1. Ви можете отримати жиру
 2. Це може викликати швидке підвищення цукру в крові, що для складних причин не здоровий

Коли ви циклу ви спалюєте багато калорій, так що я б не турбуватися про 1. У відношенні 2: Коли ви їдете на велосипеді і виснажуються ваш bloodsugar впаде. Тоді це має бути вигідно, щоб стабілізувати його, беручи на цукор при стабільному курсі.

Ось що я зробив:

 1. Купити електроліт штоком з аптеки. Змішувати тільки з водою. Постійно пити це з самого початку поїздки.
 2. Також купити або зробити солодкі спортивні напої. Пити це в повільному та стійкому стані, коли ви помітите, що ваш рівень цукру в крові падає.

Одна річ, що ви повинні трохи турбуватися, коли робиш довгі дистанції на велосипеді втратити м'язи верхньої частини тіла. Якщо у вас цикл протягом тривалого часу і не поповнювати запаси глікогену ваш організм може почати спалювання жиру і м'язів. Приймаючи в деяких калорій при їзді на велосипеді, такі як цукор допоможе проти цього. Я думаю, ви повинні також прийняти білок відразу після поїздки, щоб допомогти відремонтувати musclecells.

Посилання

Що Таке Електроліти?

Як білок допомагає після їзди на відновлення

+309
Gayle Brownies WP 23 бер. 2011 р., 03:39:55

Я бігун на довгі дистанції (марафони і більше) і я починаю включати силові тренування в моєму житті, що я трохи не сезон для моєї раси. Мій час для підготовки дещо обмежений роботою і сім'єю (мій вибір, пріоритети) але у мене є приблизно за годину або близько того кожен день під час обіду протягом тижня, щоб вразити ваги (я повинен присвячувати більшу частину вихідних вже працює і я використовую це як відпочинок від Ваг). Досі (в місяць) я бачу відмінну прибуток і я просто шукаю деякі пропозиції/критику про моє життя. Я дійсно не мають яких-небудь номери, щоб зрушитися з місця на біг, це пріоритет, але я хочу переконатися, що мій графік підйому налаштований, щоб максимізувати час, який мені відведено. Ось приклад того, що я роблю в даний час:

 • Понеділок: жим 5х5, нахил ДБ, і ОНП потім 35 хвилин легкого бігу
 • Вівторок: присідання 5х5 потім 45 хвилин роботи швидкість (темп змінюється)
 • Середа: 5х5 ой прес, піднімає передні, бічні підйомів, потім 35 хвилин легкого бігу
 • Четвер: станова тяга 5х5, 1 важіль рядків БД, підборіддя потім 35 хвилин легкого бігу
 • П'ятниця: про розширення ДБ, могорич, штангою кучері, нахил локонів слід 35 хвилин легкого бігу
 • Субота: біг (в залежності, який маршрут, темп і т. д.)
 • Неділя: тривалий біг (12 - 30 км в залежності від розкладу гонки)

Я взяти дні відпочинку від бігу Як мої потреби тіла і не соромтеся втекти, якщо ноги не відчуваю до нього. Моя дієта, моя вага коливається навколо 195 і я між 10-15% БФ залежно від того, який інструмент я використовую, щоб отримати його виміряти. Я збільшив споживання білка, так як я додав ваги і я отримую від 100 & 140г в день, коли я підніму. Вуглеводи і жири знаходяться на хорошому рівні, теж.

Моє питання(и): моя програма підйому виглядати добре? Чи є якісь вправи я повинен бути додавання/видалення? Я повинен поміняти розклад піднімаючись навколо?

+245
rosul 19 січ. 2012 р., 20:33:08
Палеолітична дієта (скорочено дієта палео або paleodiet), також іменовані як дієта печерної людини, дієта кам'яного століття і мисливців-збирачів дієти, план харчування.
+171
artgon 9 лип. 2016 р., 14:38:21

Я думаю, що відповідь Еріка Кауфмана краще, але хороша вправа, яке я нещодавно виявив, біг на носочках, в той час як навмисно відштовхуючи від себе вертикально вгору більш ніж нормально. Я намагався збільшити час в ефірі поки працює, але помітив багато болю всього за 30 хв. Робити це кожен раз, коли я роблю, що в 2-3 рази досі.

+82
vezloo 16 січ. 2012 р., 01:55:40

З мого досвіду, найбільш небезпечні речі про сауни зневоднення і запаморочення/непритомність. Я читав , що сауни може спричинити збільшення кров'яного тиску і кашляти (тому що він розпушує мокротиння). Тому, якщо ви схильні до запаморочення, маєте високий артеріальний тиск/інші серцево-судинні проблеми, астма або краще уникати сауни. Я впевнений, що є й інші небезпеки, що я не знаю, тому не приймайте це як вичерпний список. Але з мого досвіду, як довго, як я добре зволожує, не вставайте занадто швидко, і вийти через 15-20 хвилин, я зазвичай нормально. Я ніколи не чув про сауні погано для ваших м'язів.

Що стосується переваг, то це, очевидно, відпочиваючи. За даними сайту я пов'язаний, сауни "посилить кисню і поживних речовин до м'язів і глибоких тканин, знімає втому, слабкість м'язів." Це така ж ідея як з допомогою грілки для лікування потягнув м'яз. У Нью-Йорк Таймс цитує деякі дослідження припускають, що сауни може полегшити симптоми застуди і грипу шляхом сприяння дренажу, а також.

+65
GJohnson 23 січ. 2010 р., 22:44:33

У той час як бетон може бути більш жорстку поверхню, ніж асфальт, крім упереджених уявлень, не існує відчутної різниці в прогин (сили повернулися від поверхні) між бетоном, асфальтом.

Є різниця між трави, бруду, прогумовані поверхні сліду і т. д., але між асфальтом і бетоном, ніякої різниці, що ви сприймаєте-це лише сприйняття, а не реальні. Ви просто не генерувати силу псі, необхідних для внесення змін.

http://hypertextbook.com/facts/1999/SaraBirnbaum.shtml

http://www.translatorscafe.com/cafe/units-converter/pressure/calculator/newton-per-square-meter-%5BN/m%5E2%5D-to-psi-%5Bpsi%5D/

http://www.chirunning.com/blog/entry/comparison-of-harvard-study-results-with-chirunning

Там були також дослідження, де сили різних поверхонь порівнювалися з біжать кроками, як показано за посиланнями нижче

Дослідження, порівнюючий гуми, трави, бетону та асфальту

Сорок сім дорослих рекреаційних бігунів бігли два рази по 40 м на всіх чотирьох різних поверхонь, в 12 ± 5% км · год(-1). Пікове тиск, тиск-час Інтеграл та час контакту були зафіксовані Pedar х устілок. Асфальт і бетон були схожі для всіх підошовний змінних і зон тиску

Дослідження, порівнюючий сухопутних сил реакції

Не значущі відмінності були виявлені між поверхнями взуття для сил реакції, час контакту, або імпульс (Р > 0,05). Це означає, що бігуни, які воліють працювати на жорсткій поверхні, не піддаючи себе додатковому ризику в результаті завантаження, але, можливо, із-за внутрішніх компенсаторних механізмів. Однак, ці результати не можуть застосовуватися до всіх бігунам.

Останнє вказує на те, що там може бути різниця в тому, як люди тікають на різних поверхонь, а самі поверхні значною мірою неактуально.

+63
davethegr8 25 вер. 2010 р., 07:34:29

Весь цей час я думав, що це ОК, щоб зробити концентрацію кучері із ваша рука вільно висить, замість того, щоб ваш лікоть буде притискати свої стегна. Тепер я не бачив жодного відео чи блогів, який сказав щось проти цього, але мені просто цікаво, чи є це правильної форми чи ні. Крім того, що б допомогти в отриманні більш сильні біцепси швидше?

Крім того, після робити це так, як я бачив відео (з моїми впираючись ліктями в стегна) я помітив, що мої біцепси не випирає більше, ніж коли я роблю вільно кучері. Це означає, що цей метод більш повільний, на розвиток м'язів у порівнянні з моїм методом?

+59
fostejose 23 лип. 2014 р., 14:27:19

Я відслідковую моя вага для кожної вправи я роблю в моєї звичайної тренування, так що я можу бачити, коли я удосконалення і підвищення ваги або навіть коли треба було зменшити вагу, вказує, може бути, мені потрібно більше відпочивати.

Мене завжди трохи дивувало, коли відстеження ваги для вправи. Очевидно, що вага для підтягувань або одноногий стоячи теляти б підняти свій власний вагу (близько 75кг) + додатковий вагу (якщо такі є). Це тому, що я повинен рухатися моє тіло, щоб робити ці вправи.

Але що щодо, наприклад, хрускіт, де більше половини моє тіло просто лежить на лаві, і я буду рухатися тільки верхня частина тіла трохи? Як це буде відслідковуватися?

+59
benoliver999 9 лип. 2013 р., 09:00:31

Ну, це ніяково, як пекло, щоб запитати, але його справжня проблема для мене. Я роблю діпи часто, як люди говорять, що це добре, але різні люди говорять різні речі - те, що жим лежачи буде робити їх більш помітними або що це зробить їх краще. Я теж займаюся 45-60 хвилин на крос-рампі, точно так само з перевернутий жим лежачи.

Я просто не знаю, чим вона краще і чим вона гірша.

+36
Merlin2 31 жовт. 2011 р., 06:43:07

Звучить як психологічна проблема, щоб бути чесним. У вас є 20 встановити в якості своєї мети і таким чином, коли ви досягнете цієї мети, ви замерзаєте. Дійсно, потрібно проштовхнути, навіть якщо це всього один або два. Дві можливі стратегії:

 1. Є друг, спокійно порахувати віджимання для вас і не зупинить вас, поки ви не натиснете 25. Робіть все можливе, щоб не думати про цифри. Замість цього зосередитися на відчутті техніку, орієнтуючись на ваші м'яза і дихання.
 2. Пообіцяйте собі нагороду, якщо ти потрапила в ціль. Коли ви йдете до вашої позиції, думаю "ок, мета 25, рівно 25, і якщо я можу вдарити, я дозволю собі подивитися, що в наступному епізоді Гри престолів". Він навіть не має значення, якщо ви насправді дати собі цю нагороду, але просто тримати його там, дає вам, що додатковий трохи мотивації вам потрібно. Я роблю це все час, коли працює. Я відчуваю, що я не можу йти далі, і я кажу собі, що це просто, поки не дійду до наступного знаку "стоп", потім я піду. Половину часу, я продовжую йти після того, що знак "стоп", тому що я не так втомився, як я думав. Просто щоб довести собі, що ви можете Натисніть, що Марк може бути достатньо, щоб прорватися.
+26
HSKim 26 бер. 2016 р., 04:50:41

Показати питання з тегом