Як поліпшити продуктивність плавання в тренажерному залі?

Питання досить простий. Я шукаю тренажерний зал-певний купа вправ, які можуть допомогти мені побудувати плавальний продуктивність/витривалість/швидкість.

Так, коли я не в воді, я все ще можу бути постійно удосконалюючи свій басейн. Звичайно, я знаю, що мені потрібно йти в воду, тому що методика навчання, відчуття води і т. д.

Редагувати: спрямовані на обхід продуктивності. Не зацікавлені в підвищенні сили в інших стилях в цей момент.

+27
apapillon 29 квіт. 2019 р., 18:59:25
26 відповідей

Так що я 17-річний товстий хлопчик з висотою 5'9" і важить близько 183 кілограмів. Я не можу змінити мої звички в їжі, я просто люблю фастфуд і не могла чинити опір. Тому я вирішив скористатися, наскільки це можливо. В даний час, на день, у мене цикл 14 кілометрів в день на рівній дорозі і цикл близько 7 кілометрів в тренажерному залі. Я пішки 4 км по рівній дорозі і пробігтися навколо 1 кілометр на біговій доріжці. Я витрачаю близько 10-12 хвилин на еліптичному тренажері, спалюючи близько ста калорій. Це не забагато? Іноді я відчуваю себе дуже втомленим. P.s.: Я не піднімати тяжкості.

+987
Jaydip Mehta 03 февр. '09 в 4:24

Я інвалід, я використовую ходок і я практикую ходити, використовуючи милиці з опорою під лікоть. Я можу поворухнути ногами, я просто не можу так що я повинен використовувати Сніду. Моя верхня частина тіла нормальна. Я хочу піти в тренажерний зал, щоб зміцнити верхні м'язи, так що я не втомлююся, коли ходжу на милицях. І я хочу зміцнити трохи мої ноги, і мої плечі і спину, так що я можу ходити краще.

Я вже ходжу займатися лікувальною фізкультурою, але я не роблю ніякого прогресу, я відчуваю, що можу зробити краще. Я можу піти в тренажерний зал? Чи це неможливо для людей на зразок мене, щоб піти в тренажерний зал?

@Р-н р. Я розмовляв з моїм пт, питаючи його, якщо я можу піти в тренажерний зал, він сказав, що я можу, я не сказав йому, що я не задоволений тим, що він робить, я збираюся спробувати, щоб мати, що звернення з ним тільки... так що так, він сказав, що я можу займатися, якщо я хочу, то питання б я стати "Є тренажерний зал тренування я можу зробити"?

+978
Linda Parchman 31 груд. 2015 р., 07:32:05
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Хоча я не можу повністю відповісти на це питання з конкретними науковими даними, я можу зробити внесок, що підтримує припущення вихідний питання. Автор припускає, що є наукове обґрунтування програми підвищення рівня фізичної підготовки, які використовуються в елітних бойових одиниць з Сполучених Штатів військові. Принаймні одну відповідь назвав це припущення під сумнів. Але це припущення є точною. Років тому, в той час як на одному з федеральних військових академій, я можу сказати вам, що я бачив незліченну кількість досліджень і розробок, які сприяли а) академій фізичної навчальних програм, б) більш широкий військовий послуг фізичної підготовки програм, і C) військових спецпідрозділів навчальних програм. У військових академіях і кожна служба мала (має?) невелика армія (каламбур) лікарів, дієтологів і медичних експертів, які виплачуються з доларів платників податків на вивчення, дослідження та реалізація програм, але щоб бути справедливим, вони тільки періодично (скажімо раз на кілька років) оновлюються. Але я не в змозі відповісти тут оригінальний питання, тому що в мене вже немає (не пам'ятаю) на конкретні документи та дослідження, які я бачив, ні імена лікарів і медичних експертів з минулих років. Я можу, однак, рекомендую пошук в Інтернеті для головних медичних офісів у різних військових служб/співробітників і їх веб-портали (ймовірно, в Пентагоні або Сент-Луїс) і хтось там міг би бути в змозі поставити вас в контакт з потрібними людьми. Я, наприклад, пройшов програму підготовки рейнджерів (і це було пекло). Як вже зазначалося, було стільки душевного, як фізичного. З особистого досвіду і спостережень з науки років тому, платники податків можуть спати, сподіваюся, просто трохи краще, знаючи, що їх військові використовують певний тип наукових дослідженнях і професійної процес створення військових програми підвищення рівня фізичної підготовки.

+930
loner 1 лист. 2015 р., 13:09:52

Я використовував формулу знайти в посиланню нижче, який призначений для імперської системи, але з деяких розрахунків ви можете адаптувати його до метричної системи.

http://www.bmi-calculator.net/body-fat-calculator/body-fat-formula.php

Імперська система формули:

М'язової маси тіла = (вага тіла x 1.082) + 94.42 - (талія вимірювання х 4.15)

Метрична система формула:

М'язової маси тіла = (вага тіла x 1.082) + 42.83 - (талія вимірювання х 0.74)

Приклад:

Загальна вага: 80 кг/176pounds

Талія: 88 см/34.5 дюймів

Жиру = 19% (в обох формулах)

Також ви можете перевірити ваші результати з сайту яка зазначена формула.

http://www.bmi-calculator.net/body-fat-calculator/metric-body-fat-calculator.php#result

(ви можете ігнорувати значення для зап'ястя, стегна і передпліччя; просто покласти що-то)

+921
user73619 28 лют. 2019 р., 06:24:58

По суті, що ви говорите, що ви зберегли таку ж дієту, і різко збільшується кількість калорій, які ви використовуєте. Це природно для вас, щоб схуднути в таких умовах.

Якщо втрата ваги є небажаним, то необхідно збільшити кількість споживаної вами їжі, щоб компенсувати всі види активності. Відчуваючи себе втомленим після тренування, природно, і Ваше тіло буде потрібен відпочинок, щоб внести зміни, він повинен відповідати новим вимогам, які ви розмістили на ньому. Однак, якщо ви не завжди втомилися, то, швидше за все вам просто не вистачає їжі.

Контрольний список:

 • Достатня кількість білка? Як активна людина, гарний стадіон буде 1г/кг або 2 г/кг м'язової маси мінімум. Ви, ймовірно, не стільки безпосередньо, але вона надає будівельні блоки ваше тіло потребує відновлення після тренування.
 • Достатню Кількість Калорій? Якщо ви втрачаєте вагу, ви їсте менше калорій, ніж ви використовуєте. Якщо ви набираєте вагу, ви їсте більше калорій, ніж потрібно. Це дуже просто.
 • Як ваше тіло змінюється? Рулетки і дзеркало, швидше за все, буде краще чути. Якщо ваші плечі стають ширше або залишився таким же, в той час як ви втратити живота жир, ви втрачаєте в першу чергу жир. Якщо плечі або руки стає менше, ви втрачаєте м'язи. Як правило, живіт, стегна, а у жінок стегна і руки, де жирові відкладення мають тенденцію накопичуватися швидкий і втрачається в першу чергу.

Якщо здається, що ви втрачаєте м'язи, збільшити свій протеїн. Якщо ви не втратити занадто багато жиру (потрібна), потім збільшити вашу їжу.

+814
xenophyle 1 вер. 2012 р., 01:49:47

Які найкращі персональні тренування сайти? Я шукаю сайт, який буде надавати мені всю інформацію, я хотів би отримати від роботи з особистим тренером, таких як програми вправ, рекомендації з харчування і т. д.

+780
user177073 10 черв. 2013 р., 17:02:39

На сьогоднішній день немає доказів того, що участь у марафоні-це шкідливо для дітей.

Скандинавський дослідник Бенгт Салтин, знайдений в 1995 році дослідження, що активний кенійські школярі охоплено в середньому 8–12К [~5-8 км в день. Це в тиждень в цілому 35-50 миль.


Вільям Робертс, д. м. н., медичний радник по дві марафоні міст, провела кілька досліджень на молодих марафонців, самостійно обрана група молодих пробіг бігунів, і прийшов до такого ж висновку. "Діти і пробіг в основному змушує нас нервувати", - говорить Робертс, - "але з усього, що я знайшов, немає ніякої шкоди; вони не постраждав. Якщо це їх вибір, продовжувати робити це".


Дослідження посттравматичних розладів і синдрому емоційного вигорання у дитини спортсменів, опублікованій в червні 2007 року випуску педіатрії зазначає: "витривалість спортивних заходів (змагань, марафонів і пів-марафони) стають все більш популярними в Сполучених Штатах і законних висловлювалися побоювання за безпеку молодих людей, що беруть участь у цих подіях". У доповіді робиться висновок, "є в даний час немає наукових доказів того, що підтримує або відкидає безпеки дітей, які беруть участь у марафонах. Немає записаних даних про травми, отримані дітьми, які бігають марафони. ... В кінцевому рахунку, немає ніяких причин, щоб заборонити участь молодого спортсмена правильно бігати марафон поки спортсмен користується активності і протікає безсимптомно."

+755
Kyle Tolle 8 вер. 2016 р., 09:45:21

Схоже, я більше з'їсти на обід, що ви їсте протягом всього дня. Якщо ви все ще погладшати на цій дієті, то ви повинні спочатку зробити медичне обстеження, щоб виключити такі проблеми, як, наприклад, проблеми зі щитовидною залозою. Відсутні які-небудь медичні проблеми, ви повинні почати вправи набагато більше, і потім насправді збільшити свій раціон харчування. Ви не будете товстіти якщо Ви режим тренувань зводить до більшої придатності.

+691
gg0092 12 лют. 2011 р., 21:37:08

Ви мудрі, щоб запитати, тому що це травма, що ви хочете зцілити добре. 3 тижні це не дуже довго на загоєння перелому.

Більшість посилань, які я подивився, сказати вам, що ваш терапевт направить вашого безпечного повернення до активності. ПТ (психотерапевт) або OT (працетерапевт), які спеціалізуються в руках (руки терапевта) найкращі з них раджу. Я хотів запитати у них ради про тиск на руці, зап'ястя і великий палець, коли, тримаючись за кермо або гальмівна. Я також хотів запитати, що типу тутора вони рекомендують, що може дати вам захист під час діяльності, поки повністю видужав. Це добре варто відвідування. У більшості штатів ви можете перейти безпосередньо до терапевта і не потрібно вашого лікаря направити вас. Візьміть рентген.

На спортивні травми бюлетень говорить:

Кінцева точка лікування повинно бути таким же, як для інших переломів, тобто рентгенологічні та клінічні Союз, щоб у повній мірі функції та запобігання посттравматичних артрозу. У спортсменів, однак, необхідно забезпечити швидке повернення до участі в спортивних змаганнях. Для undisplaced перелом човноподібної середній Союзу ставка становить близько 90% з лікувальним терміни 9-12 тижнів

Може бути, саме безпечне на даний момент є спінінг. Вам не доведеться турбуватися про падіння і повторного поранення і ви можете підтримувати свою фізичну форму для їзди на велосипеді.

В КСК, Американської асоціації ортопедичних хірургів сайт, OrthoInfo зазначає, що переломи човноподібної кістки в різних місцях вимагають різного лікування і відновлення по-різному. Вони рекомендують під час лікування слід:

Уникайте підняття тягарів, носити, штовхати, тягнути або кидати з травмованою рукою

Не беруть участь в контактних видах спорту

•Не підійматися по сходах і деревам

Уникати дій, з ризиком падіння на руку (наприклад, катання на роликових ковзанах, Стрибки на батуті)

Удачі.

+687
user375152 29 бер. 2018 р., 02:45:57

Коли ви тільки починаєте свої тренування ваги, як правило, щоб отримати м'язи і втрачати жир одночасно.

Після того, як ви робили це деякий час і ви досягнете цих плато в тренуваннях, коли ваш прогрес сповільнюється, потім стає все важче це провернути. Ці дві мети, здобувати м'яз і втрачати сало, це дещо розходиться з eachother. І саме тому багато досвідчені культуристи, штангісти і т. д. будуть зосередитися на одній за раз.

Звичайно, фокус в тому, щоб мінімізувати набір жиру при додаванні м'язи, і мінімізувати втрату м'язової маси під час втрати жиру. Кращий рада, яку я можу дати, щоб рахувати калорії, зважуватися і вимірювати жиру в тиждень. Будучи науковими про це дозволить вам налаштувати свій раціон і тренування таким чином. Якщо вам трапиться, щоб отримати м'язи і втрачати жир в той же час в результаті цього, потім ви робите чудову роботу і ви повинні пишатися.

До речі, існують різні способи вимірювання жиру тіла. Деякі є більш точними, ніж інші. Але найголовніше, для відстеження прогресу є повторюваність. І для цього я віддаю перевагу набір простих жиру штангенциркулі.

+685
dilectio 11 трав. 2014 р., 01:35:09

Синопсис за цим посиланням дуже хороший. Суть полягає в тому, що те, що ви хочете, щоб збільшити тягу-за інсульту. Якщо ви подивитеся на Olypmic плавці або навіть просто швидко плавають у басейні, їх зброя не літати швидше, ніж всі інші, вони просто отримати більше за один такт, ніж хто-небудь інший. Хорошим способом для країн потужний удар, щоб сповільнити. Виконати максимально потужний удар ви можете без обертання і без травм, тоді тримайте вашу форму, поки ви прийдете майже до повної зупинки. Повторити. Використовуйте це вправа для тонкої настройки "автоматичного ходу". Я можу переплисти 25-метровий басейн на 6 або 7 силових ударів і я знаю людей, які можуть робити це в 4. Як тільки ваша потужність удару відчуває себе добре, швидкість його поступово поки ви не знайдете свою природну силу удару "хода". Ви повинні намагатися вичавити з передньої тяги з кожним ударом перед початком зустрічним обертанням для вашого наступного ходу.

+682
SAG4kid 12 черв. 2016 р., 17:03:04

"Запотівання" на внутрішній стороні гуглить викликано різницею температур усередині і зовні об'єктива. Це та ж причина вашого вікна автомобіля тумани, коли ви включите тепло в зимовий період.

Найпростішим рішенням буде замочити свої окуляри в басейні, перш ніж покласти їх на. Я робив це протягом 8 років, як плавець, і я ніколи не мав проблем з туманом, незалежно від того, скільки очок були.

Я використовував їх, коли я був дитиною, але потім мій тренер показав мені техніку вмочуючи і це змінило моє життя назавжди... :)

+508
van thang 1 трав. 2012 р., 17:10:11

Я займаюся sronglifts 5х5 з перервами приблизно рік-півтора. Мені довелося зупинити на деякий час із-за травми коліна (поганий тон) я хоч і працював на ньому, і я думаю, я це виправив. Якщо коліно знову болить, мені доведеться поставити присідання і станова тяга швидше на утримання. Я хотів би продовжувати робити інші вправи, але я цікаво, якщо я буду все робити успіхи з іншими вправами, а моє коліно гоїться?

+484
arton 13 лист. 2016 р., 15:01:54

Повертаючись із звільнення легше, ніж почати, як Новачок. Однією з причин цього є те, що ви дізналися про моделі двигуна, Перш ніж були досягнуті неврологічних змін, які повинні передувати м'язової гіпертрофії. Збільшення міцності насправді відбувається, перш ніж зростання м'язів починається, і навпаки, зниження міцності почнеться до м'язової маси втрачається.

Ваше попереднє навчання (припускаючи, що ви зробили це за нетривіальне кількість часу) зазнала деякі довгострокові зміни у вашій фізіології. З трохи менше двох місяців в тренажерному залі, це все ще дуже актуально. Однак, деякі м'язової маси, ймовірно, були втрачені (скільки залежить ваше споживання білка в цей час), так як має здатність вашого тіла, при наборі всіх рухових одиниць на рух для максимальної ефективності.

Так це значить, що

 • ти не так сильна, як ви були, коли вас зупинили,
 • але деякі працездатність зберігається, і ви побачите набагато швидше лови на свій колишній рівень, ніж коли потрібно було спочатку створити його.

Тепер, це двосічний меч. З одного боку це означає, що ви можете забрати ваш старий режим, з меншою вагою на кожному тренуванні, і надолужити згаяне протягом декількох тижнів. З іншого боку, ефективної моделі двигуна, ви розробили разом з деякими з більш міцного нервової і м'язової адаптації може зробити це можливим для вас, щоб підняти вагу в тренажерному залі, здавалося б, у вашому діапазоні, що перевищує ваші поточні можливості для відновлення. І це може призвести до досить неординарній ситуації Домс. Пам'ятаю, як боліло у вас може бути від тренування, коли ви тільки починали? Уявіть, що тільки з можливістю підйому набагато більш важку вагу.

Так, що суцільний підступ. Переконайтеся, що вага трохи складні, але не занадто важкий. Кожен набір повинен залишити вас почуття, як ви були кілька повторень залишилося у вас, і після останнього набору, ви повинні відчувати, що ви могли б зробити більше. Просто тримати його на це і застосувати лінійну прогресію від тренування до тренування, поки ви на свій колишній рівень.

Коротше кажучи: ви були найкращим чином пристосовані для вашого старого підпрограм, так що ці будуть служити вам найкраще. Але вам потрібно знизити вагу.

+471
Matthew Manning 10 лют. 2019 р., 11:09:29

Напевно, залежить від того, як все одно вам доведеться стояти. Бифитеры (хлопці в чорних капелюхах і червоні куртки, які стоять по стійці смирно в лондонському Тауері) повинні стояти абсолютно нерухомо протягом декількох годин за раз. Вони чергуються вага між носком і п'ятою, з ноги на підлогу-фази один від одного (лівий носок і праву п'яту, потім ліву п'ятку і правий носок.) Коліна не замкнені.

Навіть так, іноді кров накопичується і вони проходять.

A beefeater passes out

Для версій "стояти", які не вимагають так багато "ще", ймовірно, є й інші методи, які найкраще.

+459
Sambhaji 17 лют. 2017 р., 07:30:34

Я чув багато про зумба останнім часом і я провів декілька досліджень на ньому. Від мого розуміння, багато форми танцю можуть привести до втрати ваги. Я намагаюся з'ясувати, якщо це ефективніше, ніж просто заняття танцями. Очевидно, це буде в деякій мірі залежатиме від типу танцю ти займаєшся, але як би шикуються в порівнянні зі стандартними уроками танців?

+428
Valerio Vaccaro 19 трав. 2012 р., 21:17:16

Це можна зробити, але це не стійке, особливо на кількість споживаних калорій. 2 х 90-хвилинних занять буде кращою альтернативою і, як згадувалося після того, як ви створили до цього моменту, і вона повинна бути в завершальній стадії ваш "цикл"

Якщо кардіо-це інтенсивні, що ви просто разом і знову спалити м'язи, особливо на горі калорії ви говорите про те.

Повільний і стабільний. Немає швидкого вирішення. Але коли прийде час сходити з розуму на час тренувань, а йти важко

+354
Finni 8 серп. 2019 р., 18:46:59

ІМТ далекий від ідеалу для високих, коротка або для спортсменів. Якщо ваш друг потрапляє в одну з цих припустити, що він перевіряє його: талії і стегонабо талії до висоті співвідношення, як це було показано, щоб бути кращим індикатором потенційних проблем зі здоров'ям, ніж ІМТ показник, як вони масштабуються / враховувати м'язи.

Якщо ви після ваги або асортимент ваги, тобто різні інші формули, які стверджують, що пропонують краще / альтернативна метрика, дати пару йти, і якщо вони точно так само вказати, що ви з'їли дуже багато пиріжків, вони, напевно, правильно:

 • NewBMI
 • Абси
 • Бай
 • BMAI
 • Ки
 • ПІ
 • Ідеальний Діапазон (ПВКК Життя)
 • Ідеальний Діапазон (Брока)
 • Ідеальний Вагу (Bornhardt)
 • Ідеальний Вагу (Дівайн)
 • Ідеальний Вагу (Зали)
 • Ідеальний Вагу (Hamwi)
 • Ідеальний Вагу (Лемменс)
 • Ідеальний Вагу (Лоренца)
 • Ідеальний Вагу (Міллер)
 • Ідеальний Вагу (Monnerot & Dunaine)
 • Ідеальний Вагу (Век)
 • Ідеальний Вагу (Пендля)
 • Ідеальний Вагу (Перро & Крэфф)
 • Ідеальний Вагу (Робінзон)

Існують сайти і додатки, який буде робити розрахунки для вас.

Аналогічним чином оцінити ваше фізичне тіло жиру може перевірити вище Ваг і індексів, див.: Як розрахувати %жиру.

Особисто я використовую біометрії додаток, щоб зробити обидва.

+309
Perry Tew 9 січ. 2019 р., 08:41:57

В основному антиоксиданти нейтралізують вільні радикали в організмі шляхом надання їм електрон у них не вистачає (пам'ятаєш уроки хімії). Вільні радикали небезпечні для вашого організму, тому що у них не вистачає електрона. Вони плавають навколо вашого тіла, дивлячись, щоб вкрасти електрон від чогось. Якщо він краде його від здорових клітин, то є шанс, що клітини мутують (що може викликати ряд нехороших речей, в тому числі раку). Антиоксиданти мають зайвий електрон. Коли антиоксидант відповідає вільний радикал, він з радістю дає свій зайвий електрон, тим самим робить його нешкідливим. Я не знаю, якщо це буде збільшити ваш метаболізм чи ні, але отримує велику кількість антиоксидантів вкрай важливо для довгострокового здоров'я.

+308
Druski corbett 8 лист. 2012 р., 01:52:14

Я поранився випадково в п'ятницю і потрапив у ДТП і надзвичайні ситуації (РП), де мені довелося зробити рентген і мій ніготь видалили і мій палець трохи прибрався. Хоча я і втратив нігті до цього, вони зазвичай просто йдуть чорний і впала, не завдавши мені болю. Це досить відрізняється, і це неймовірно болить, я ледь можу ходити, і тому я знаю, робота не відбудеться для трохи. Мені довелося вчора перев'язку і а медсестра сказала, що він був "великим нетерпінням - саме те, що ми хочемо бачити" я була шокована тим, наскільки "мокрий" він все-таки був.

У мене напівмарафон у кілька місяців і пару 10 військових мильної гонки на витривалість в цьому році, що мені потрібно прям навчання в чоботях і з Берген (рюкзак). Я також хотів би допомогти моїй дружині поїзді для неї марафон, але я підозрюю, що я пропустив човен на те, як вона закінчить миль попереду мене.

Але, я сподівався, що інші з аналогічним досвідом або знаннями могли б дати мені уявлення про те, що я можу очікувати далі?

Ці, швидше за все, відбудеться, чи повинна я піти протягом 6 місяців повільно 5км траси?

+268
Insurgo 9 лист. 2015 р., 05:33:04

Більшість моєї відповіді вже міститься у відповіді на це питання, хоча питання насправді не є дублікатами.

Дещо я повторю:

 • Найбільша помилка, що переважна більшість бігунів було дуже важко на їх спокійних днів, та не досить важко на свої важкі дні.
 • Швидкодія-це вишенька на торті, переконайтеся, що ви спекти перший торт (тобто, зробити ваш пробіг перш ніж турбуватися про speedwork).
 • Не всі швидкодію робиться на трасі.

Переконайтеся, що у вас перша база. Для нових та постійних бігунів, кращі досягнення зроблені з дня в день вкладаючи в милях. Для не конкурентоспроможними бігун, це буде найбільша річ. Отримати там, отримати миль, відновити/інше по мірі необхідності. Є багато бігунів, які бігають кожен день і робити це досить безпечно.

Якщо у вас є база і постійно працює в 30-40 миль на тиждень (Мор) діапазону, ви можете почати кидати в таких речах, як горе повторює, звукознімачі/успіхів у вашій траси, які будуть допомагати швидкості. У цей момент Ви можете почати працювати на темпі/темпі бігу, індивідуального відстеження сесій (наприклад, 1-2 км розминки, 8x800 на 2 хвилини відпочивати, 1-2 warmdown миля), інших традиційних швидкісних тренувань. Ви зіткнетеся з двома точки зору, інтервал і поріг. Інтервал роботи збільшує швидкість верхнього кінця, поріг роботи збільшує час ви можете витратити на або поблизу цього верхній кінець швидкість. Навіть коли ви починаєте включати швидкісних тренувань, більшу частину часу все одно повинні бути витрачені в стійкому стані бігти, з додаванням пікапів і успіхів.

І, якщо ви носите зайві кілограми, апокрифічні перекази (підтверджується на моєму особистому досвіді) що ви отримаєте через 3-5 секунд на милю за кожен фунт ви втрачаєте вагу. Так що, якщо ви важите 180 і біжіть за 8 хвилин/милю темпами, втратити 20 кг і те ж зусилля треба зробити, щоб ти 7 хвилин/милю темпами.

+250
Prince Shaikh 12 лист. 2016 р., 21:36:04

Я пошкодив коліно трохи, і вона взяла мене з мого велосипеда на деякий час. Хтось запропонував за допомогою ручного циклу в тренажерному залі, щоб тримати кардіо і спалювання калорій. Наскільки хороша рука цикл для цього? Є щось краще?

+230
online89 17 квіт. 2014 р., 21:24:21

Я використовую кінетичні вимірювання моїх звичайних регулярних фізичних вправ (ходьба). Він розраховує / оцінює обсяг спалених калорій під час цього періоду.

Мені цікаво, як точне (взагалі кажучи) такого роду розрахунки? Калорії легко обчислити з завдання, такі як ходьба і я повинен довіряти його досить добре? Або вони зазвичай досить погано, що я повинна забезпечити близько 50% допомоги в кожну сторону?

+148
Adrene Bryant 11 вер. 2015 р., 05:05:24

Якщо ваш поточний фітнес-рівень сили низький, то я підозрюю, що ви відчуваєте м'язові спазми-за збільшених вимог. Є кілька речей, які я хотів би запропонувати для реабілітації:

 • По-перше, боротися з судомою. Так, масаж працює, і багато масажисти мають спеціальні масла, які дійсно допомагають м'язам розслабитися. Якщо ви не можете дозволити собі масажист, недороге рішення, щоб отримати м'яч для лакросу або щось подібне, розкачати його на місці, поки ви не знайдете місце з самим біль. Тримати там м'яч, поки судома зникає. Потім знайти наступний. Це боляче, але відчуває себе набагато краще, коли ви зробили.
 • По-друге, оцінити те, що ви робите. Защемлення може бути викликано дисбалансом м'язів, погана техніка, або занадто великий опір занадто рано. Вона також може бути викликана намагаються працювати без достатньої кількості енергії, або просто дисбаланс електролітів. Якщо нічого не виділяється на перший (дуже можливо, якщо ви тільки починаєте), почніть з переконавшись, що ви є, що поїсти перед тренуванням і тримати зволоженою протягом твого навчання.

Коли ви робите будь-який вид тренування з обтяженнями (тренажери, вільні ваги [штанги, гантелі, гирі], маси тіла, фізичні вправи) ви повинні підходити до програмування наступним чином:

 • Техніка. Переконайтеся, що ви застосовуючи правильну техніку. Більш ніж імовірно, ваш торс рухається набагато більше, ніж слід було. Наприклад, найпоширеніший спосіб обману на щось на зразок лат pulldowns, щоб спертися тіло, щоб отримати вага рухається. Відвали вага, поки ви не можете виконати техніку правильно. Останню фразу повторюю: відвали вага, поки ви не можете виконати техніку правильно. Найбільша помилка, яку я бачу нубов робити (і робив сам), щоб спробувати зробити більше, ніж ви можете.
 • Симетрія. Якщо ви працюєте в грудях, а також працювати на спині. Якщо ви працюєте в передній частині ноги (квадрицепси), роботи назад (підколінні сухожилля). Хороший вибір з 4-5 складних вправ зі штангою може звернутися до цього досить добре (жим лежачи, накладні прес, присідання, станова тяга). Є аналоги з інших форм опору.
 • Ядро. Ви повинні зміцнювати ваш основний практично кожен раз, коли ви тренуєтеся. АБС і назад працювати, щоб забезпечити стабільність вашого тіла. Чим більше вони можуть нести, тим менше ваші інші м'язи, щоб отримати перевантажені.
 • Прогресивне Збільшення. Ви не будете ставати сильнішими, якщо ви не збільшите опір, або кинути виклик собі більше. Кращий спосіб зробити це, щоб мати невелике зростання запланований з плином часу. Він не збирається робити вам ніякої користі в довгостроковій перспективі, щоб збільшити свою вагу 20 фунтів за раз. Росте тільки 5 фунтів або 2,5 фунта, в той час, допоможе вам стати сильнішою протягом тривалого періоду часу, тому що вам буде міцнішати такими темпами ти впораєшся.
+67
Mrs Snoggleduke 27 жовт. 2016 р., 18:10:18

Отже, в зал я ходжу, має стандартний вага тарілки, від 5 кг до 25 кг до 5 кг з кроком...на днях я була стійка навпочіпки, я хотів піднятися трохи, але зрозуміла, що не можу йти в 1 кг з кроком тому мені довелося додати 5кг, я виявив, що мій стовбур дав небагато.

У мене питання при спробі зробити сильніше те, що я повинен робити ОК? подобається моя форма була розбіжностей при спробі підняти важку вагу, щоб бути чесним, я думаю, що навіть якщо б я тільки додав 1 кг, моя форма не постраждала б.

як погано, чи що? рекомендується при спробі стати сильніше?

+51
ahmed90 18 трав. 2013 р., 00:08:38

Традиційна Мудрість

Майже кожен шановний важкоатлет збирається сказати вам, що якщо ви хочете набрати вагу, ви не можете поїсти в чистоті весь час. Rippetoe, Вендлер, Тейт, Старр всі говорять те ж саме. Ви отримаєте деякі досить барвисті епітети, щоб змусити вас з'їсти сміття.

Є частка правди в цьому є. По-перше, нездорову їжу, як правило, мають досить високий вміст жиру. Жирові пакети в 9 калорій на грам, в порівнянні з вуглеводів і білків, які важать всього 4 калорії на грам. Це добре, що у вас є дієти з високим вмістом білка, і це буде служити вам добре. По-друге, багато нездорової їжі складаються з речей, які роблять вас голодніше. Поєднання цукрів і стимуляторів (наприклад, кофеїну) покладіть ваше тіло через обмінні пекло, але в підсумку ви зможете з'їсти більше, коли ви споживаєте непотрібні.

Це додасть фунтів. Вона не може бути 100% тип фунтів ви хочете, але ви будете мати їх.

Альтернативний Підхід

Існують різні підходи. Люди, яких я згадав на початку абзацу приписувати Навального/розрізування або більшість з них просто навалом. Мартін Burkhen від LeanGains.com використовує підхід зсипати, починаючи з змісту калорій. Швидка оцінка буде 15х загальної маси тіла. Він потім розрахувати свої макроси на тренувальні дні та дні відпочинку. Ви будете їсти більше, ніж ремонт на обидва дні, але зростає набагато більше в дні тренувань.

Є кілька основних аспектів цього підходу:

 1. Ви постите 16 годин і їдять всю свою їжу протягом 8 годин
 2. Ви їсте 3 великі страви, а не кілька невеликих прийомів їжі протягом дня
 3. Найбільший прийом їжі повинен бути відразу після поїзда

Це дозволяє вам бути досить голодний, щоб з'їсти всі свої калорії. Це також не залежить від нездорової їжі, як розхожа думка. Ключ ви повинні знайти те, що працює для вас, і ваших цілей.

Справа з здуття живота

Метеоризм є поширеним побічним ефектом вживання деяких видів вуглеводів. Вам доведеться експериментувати, щоб побачити, що є винуватцем. Багато повідомили, що клейковина є основним винуватцем з здуття живота, особливо відчуття розпирання. Високий вміст натрію в їжу можна додати до здуття живота, хоча і не з таким же почуттям, як інші види вуглеводів.

Це з-за цієї асоціації, що багато хто вже скочив на підніжку Палео. Я не про - або анти - палео, але це може бути варто подивитися на продукти, які вони Ви уникнути і експеримент, щоб побачити, якщо вони є причиною вашого роздутого почуття. Якщо це працює, здорово! Якщо ні, то спробувати щось інше.

+49
tonta 15 січ. 2011 р., 22:52:11

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil