Кращі примітивні декількох хвилинах повсякденному житті для обмежених за часом людей?

Я кожен день роблю 10 віджимань, і з цим закінчується мій щоденний маршрут.

Я теж займаюся масовим 2 години ходьби, яка включає скелелазіння і ходьба на довгі дистанції.

Я хотів би поліпшити мій розпорядок дня, але я не хочу залежати від зовнішнього зачеплення, тому що з мого досвіду, це не триватиме довго.

Я хочу давати кожен день кілька хвилин, і я волію робити найбільш важливих і прибуткових вправи в цей час. Я знаю, що ти будеш кричати, що я лінива людина, і це може навіть бути правдою, але зараз я хочу допомогти собі в цих обставинах, і я думаю, що краще мало, ніж нічого.

Упс, забув згадати, мені 27 років.

Тому я прошу за деякі рекомендації про те, як має бути.

+159
Michael Perrin 7 січ. 2016 р., 00:04:17
36 відповідей

Ви дійсно поранений? Якщо ви не видужати і повернутися до підйому. У протилежному випадку.

Я повинен скинути вагу за місяць? Ні, ні, якщо ви прямуєте плану в стартову силу.

Я читав починаючи сила і він нічого не говорить про початківець атлет де-завантаження на місяць, щоб практикувати свої форми. Якщо ви тільки 2 місяці прогресивної перевантаження регламентований і ти не стаєш сильнішим з кожним позайматися потрібно дивитися на ваш сон, харчування та зволоження.

Якщо ви отримуєте ваш 3х5 на жим лежачи на 115lb яку вагу ти робиш на наступній сесії? 120фунт або 125lb. Це буде величезний стрибок. У стартовому складі вони будуть виступати на 2lb. Ваш спортзал 1 кг ваги? Використовуйте їх. Якщо не клин будь-1кг гантелі, що аеробні класи використовувати під кліпи або піти в Walmart і купити 2 гантелі 1 кг і привести їх у спортзал з вами.

Не біжи поперед паровоза. Поставивши 5лб на вашому ліфтів на місяць-це хороший прогрес.

+953
Chase Walden 03 февр. '09 в 4:24

Я припускаю, що натирання є, Де ваші стегна труться. Довший шорти, довге нижню білизну і bodyglide допоможе скоротити натирання.

+933
iMil 30 бер. 2014 р., 04:46:01
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я розбив головні штрихи в їх активованих груп м'язів. Зверніть увагу, вам доведеться робити багато (і я маю на увазі багато) плавання, щоб побачити велике зростання ваші плечі. Було б більш ефективним, щоб слідувати бодібілдинг/пауерліфтинг програми.

Вільним стилем та на спині

 • Основний черевної і косі м'язи живота важливі в повороті тулуба для більшого ходу.
 • Згиначі стегна використовуються для підтримки компактний і стійкий удар.

Метелик

 • Ядро черевної порожнини і нижніх м'язів спини підняти тіло з води при диханні.
 • Сідниці забезпечити ноги рухатися як єдине ціле, як дельфін, чи русалка.

Брасом - Грудної та найширшого м'яза спини м'язи використовуються для зачищення нутрощі зброї проти води. - Сідничні м'язи і чотириголового м'яза силою брасом удар.

enter image description here

TL;д-р метелик.

[джерело]

+921
Roy Fox 20 лип. 2018 р., 03:49:16

Просто щоб прояснити одну концепцію, немає хіп розширення, роблячи дошки, однак не плутайте спільне рух з м'язового напруги (або м'язового скорочення).

Так, дошки вимагають ізометричного скорочення стегна, щоб стабілізувати себе. Ви створюєте напруження м'язів без руху. Це нормально - кожен раз, коли ви ходити, сидіти, стояти і т. д. Ви договірних ваші згиначі стегна - це неминуче.


Біля дошки тепер -- в поєднанні з вправами. Не чекайте, поки у вас є сильні сідничні м'язи, абдукторов і підколінні сухожилля. Дошки є гарною вправою для стабілізації вашим глибинним мускулатури.

Ви маєте право ідея з м'язами ви тим не менш орієнтуєтеся. (Див. діаграму нижче)


Перетнули синдроми Янда за

enter image description here


Що б користь вам найбільше

Зворотні Випади

Зворотний випади, має сенс у вашому випадку (додавання односторонньої тягати гантелі, якщо ви в змозі підтримувати свій баланс).

enter image description here

 • Випади додати нестабільності у фронтальній площині – саме те, що вам потрібно як ви будете змушені використовувати свої стегна викрадачів, щоб стабілізувати себе.
 • Роблять їх назад, тримаючи одну гантель, одночасно зміцнити ваші стегна, сідниці (хв / середовищ / Макс), сердечник, квадроцикли.

Активну Допомогу Тягнеться

Активний тягнеться потрібно м'язової сили, щоб досягти і втримати позиції, в той час як активні-розтяжки тіла використовує додаткові важелі для забезпечення більшої відносної диска під час розтяжки.

Сила проводиться зсередини за допомогою використання натяжним пристроєм (такий як протягувати ремінь, рушник). Протокол для працевлаштування схожий на активний стретчинг.

 • Може тривати 30-45 секунд залежно від переносимості дискомфорту.

Положення Lunge Прямого М'яза Стегна & Клубово-Поперекової Власної Стрейч

Пряма м'яз стегна діє як коліно розгиначів і згиначів стегна, як вона перетинає обидва суглоба. Герметичність у даної групи м'язів можуть сприяти болі в попереку і зазвичай бере участь в будь-якому типі болю в коліні або нестабільності.

enter image description here

Як зробити пряму м'яз саме-стрейч:

 • Вперше досягають вираженою позицію випаду з переднього стегна та коліна зігнуто на 90°, а стегна тому був відкритий ширше, ніж 90°.
 • Рушник або розтяжка ремінь обертається навколо тильній стороні (поряд з шнурки) трейлінг-стоп, який проходить по протилежній руку.

 • Задні ноги повинні бути намальовані в бік сідниць шляхом нескладних маніпуляцій на рушник або ремінь, а також активне згинання коліна.

 • Після максимального згинання коліна була досягнута, стегна потім слід витягнута вперед, щоб максимально розтягнути тканин.

+914
presios 18 січ. 2016 р., 23:20:30

При покупці в моєму місцевому вітаміну магазині я помітив, що вони були попередньо тренування добавки. Я взяв швидкий погляд на них, і вони, здавалося, були призначені, щоб дати вам енергію. Всі вони, здавалося, містять кофеїн.

 1. Ці добавки ефективно покращує тренування?
 2. Вони дійсно краще, то приймати таблетки кофеїну? Або будь-який інший джерело кофеїну?
 3. Вони виконують будь-які інші функції, які можуть бути не в курсі?
+839
Himelarefin Bevsa 3 бер. 2011 р., 12:16:56

Якщо у вас є вища набір parallettes, це не збільшить труднощі. А в МСН зроблено 12 дюймів від Землі не важче, ніж можна було зробити 8 футів від Землі.

Що вона робить зробити, це збільшити фактор безпеки, в тому, що якщо ви спробуєте видертися з V сидіти у вертикальну стійку на брусах, якщо ви зазнаєте невдачі або втратите зчеплення, то ви не дуже далеко падати. Однак, ви повинні враховувати стабільність, тому, коли ви робите їх не різати поперечку "ноги" теж вистачає.

+823
Saharsh Shah 16 груд. 2019 р., 14:41:25

Набір піраміда є однією схемою, як 1 реп, 2 повторень, 3 повторень, 2 повторень. Я бачив це рекомендується тренувати підтягування, якщо вам вдасться лише дуже небагато.

Я подивився на сто віджимань програма, тут і в аналогічних програмах є така піраміда набір (10, 12, 10, 8, ...).

Я не бачив цього рекомендується з вагами. Чому це рекомендується для вправи? Чи є наукове обґрунтування цього?

+811
hairesis 24 квіт. 2016 р., 16:48:56

Гаразд, враховуючи твою програму і те, що ви хотіли б зробити (разом з верхньої обмежень тіла), ось що я б порекомендував.

 1. Кондиціонер - я б зосередитися на тренування ВИИТ для вашого обіду, з акцентом на спритність і ніг дрилі. Залиште важку роботу для підйому/сеанси мобільності. Це матиме подвійний ефект кондиціонування, а також максимізації ніг і збалансувати роботу в короткий термін.
 2. Дрилі реакція - додайте в тренування реакції, як хокей та інші воротарі пройти. Одним з прикладів є людина, що стоїть позаду вас кинути тенісний м'яч в стіну перед вами, і ви зловити його на відскоку. Це допоможе з відгуком, а також відстежувати цілі.
 3. Ізометричні тренування - по мірі наближення до змагань, я буду працювати над ізометричної переймів і вашої здатності "корінь" себе. Встановіть собі, а потім використовувати рамку, щоб витягнути себе в бік, і протистояти натягнути як можна сильніше. Я не впевнений, скільки з цього ви отримаєте регулярні тренування з дзюдо.

У міру наближення до змагань, я б поступово набрати трохи інтенсивності на сесії HIIT і збільшувати час реакції свердла. В той час як ви робите все це, я б сконцентруватися на відновленні. Я не знаю, скільки часу у вас між матчами, але на 3-5 хвилини збігаються, якщо вам потрібно зробити 3 або 4 в день (або більше), то одужання буде мати першорядне значення. З'ясувати, що гідратація/відпочинок/стратегії кріотерапія дійсно дозволяє відновлювати кращим ігор.

Як тільки ви упустите важку роботу трохи, я б додав до плиометрической і вибухонебезпечність вправи. Почати працювати на силу обертання і силу крутного моменту для кидка. Тримати все в бік більш високого класу на вибуховий масштабу, із застереженням, що це також збільшить ризик травматизму порівняно з повільних рухів. Ви збираєтеся мати гарну міцність і м'язової маси, але ви хочете отримати швидко скорочуються волокна беруть участь більше вони будуть з повільніше, важче рухів.

(Застереження: я не займаюся дзюдо, я роблю різні бойові мистецтва. Це як я б підійти до нього з точки зору стороннього.)

+779
Tpcoch 20 лист. 2019 р., 03:42:03

Крок 1: Переконайтеся, що ви все ще їм 1г білка на кілограм ваги тіла. Без цього ви не зможете відновити ваші м'язи після підняття важких речей.

Крок 2: Візьміть те, що ви зараз робите і зниження калорій 10%. Якщо ви отримуєте ніяких змін після тижня або двох, скоротити ще на 10%.

Це зосереджується суто на дієті, підтримці протеїну вам потрібно і обмежуючи інших макро-поживні речовини, необхідні.

Деякі люди добре справляються з періодичне голодування, що не обов'язково змінювати загальну калорійність їжі, але не змінити вікно годування. Якщо ви будете споживати всі свої калорії в 8 годинне вікно, і швидко за 16 годин, ви будете схильні спалювати більше жиру, ніж розподіляти калорії протягом дня. У поєднанні зі зниженням 10% калорій також може творити чудеса.

Ідея в тому, щоб зосередити увагу на невеликих змінах, щоб отримати результати, які ви хочете. Такий же підхід може бути використаний, щоб знайти вміст калорій вам потрібно, або зсипати калорій. Просто внесіть корективи в свій раціон в 10-15% кроком, весь час підтримуючи споживання білка.

+776
misskiss 12 груд. 2017 р., 16:27:54

Як вже згадувалося у коментарі @Дейв Liepmann, ви можете спробувати тренера з індивідуальної оцінки вашого рівня і індивідуальний навчальний план. Але це буде коштувати досить багато грошей.

Я рекомендую спробувати деякі книги (і додатків і відео), які я дуже люблю. Як @Алекс я згадав YAYOG Марка Lauren хороша відправна точка, яка вважає всіх частинах тіла, з силою і силовий витривалістю.

Мені теж подобається програма-зонний засудженого за пів Уейд. Забув ім'я і історію навколо нього, я думаю, це тільки для маркетингу. Він має 4 (соотв. 6) великих рухів, яка звучить дуже важко, але ви почніть на низькому рівні і прогрес, наприклад, від стіни віджимання на одній руці Віджимання.

Ви можете перевірити на перших рівнях, де ви знаходитесь прямо зараз, і почати звідти, або ви можете спробувати почати все вправи з 1 рівня і зосередитися на належній формі. Стіни віджимань буде звучати легко, але 30-50 осіб з належною формою і дуже повільно і дам тобі дупу (або в даному випадку руки і плечі).

Інші місця, щоб почати з гімнастики будуть:

 • Аль Kavadlo (розсовують кордони)
 • Келлі Starett (стає еластичною Леопард)
 • У Barbrothers
+769
Kirill Shtrykov 11 лип. 2011 р., 08:36:58

Я тренуюся 6 разів в тиждень, АБ/ноги/рукоятки тренування, що містить опір і деякими вагами (я не думаю, що моя проблема із-за ваги, так як вони не такі важкі) 3 дні в тиждень, 2 коротких спринтерських трас, 2 траси, фартлек, довгий кардіо біг 4-7 милі, зрідка перемикаючи його робити кардіо workouy. Інша частина мого тіла вкрай тони АБС, тонований руки/стегна/ноги, але в верхньої, внутрішньої частини стегна не є 'стегна розрив', як я можу домогтися цього (не дистрофік, але я відчуваю, як я повинен або спробувати отримати один за всіх моїх тренувань). Мій внутрішній/стегнах є "м'язи" є, але покрита "жир", але не целюліт. Моя дієта-це добре, я їм 5 разів на день, але і дійсно лікує, але напевно не переїдати на всіх (дівчина). Я вже говорив, скорочення жиру/тонування верхній частині стегон може бути зроблено через місце зниження так може моя проблема бути вирішена за рахунок прогулянок набагато більше? Спасибі.

+749
MICH MAC 19 лип. 2019 р., 19:39:13

Причина ви тільки з 1х5 станова тяга-це тому, що ви вже робите 5х5 присідання зі штангою, робити станову тягу майже непотрібною. Як говорить Мехді, оскільки вони спрямовані на тих же місцях, до того часу, ви отримуєте на свій станову тягу ви будете раді, що у вас є тільки 1х5 робити.

На початку, коли ваги дуже легкі, ви, безумовно, будете почувати себе, як ви можете зробити більше. Особисто я вирішите робити 5х5 станова тяга на початку, коли вага був світло; я знав, що зможу впоратися з цим, і він допоміг мені попрактикуватися форма. Проте, оскільки програма прогресує, ви побачите, що ваш організм просто не може підтримувати 5х5 станова тяга і не відновити досить швидко.

Як на момент додавання ваги, це не так вже складно. На відміну від накладних преса або штанга рядків, на тязі це з'єднання тіла і в результаті ви можете піти набагато далі до виходу на "плато" при становій тязі. Крім того, навіть якщо ви тільки станова тяга 1х5 будь-який інший тренування, будуєте необхідну міцність з іншими вправами.

+727
LOKOBOB 7 бер. 2010 р., 10:01:53

Ви сидите на вершині п'яти. Ви намагаєтеся повернутися на підлогу прямо при згинанні тому. Картинка тут. Ідеальне положення має поперекового відділу хребта, майже торкаючись підлоги, зокрема хребців, наприклад Л4-Т7 ближче до Землі. Анатомічно, це пов'язано з м'язових ланцюгів, що з'єднують поперекові м'язи, згиначі стегна, м'язи спини і напружені стегна.

Як можна поліпшити сидячи на п'ятах позицію із зворотного нагнути?

 1. Як називається ця позиція? Свою назву йога? Фітнес-термін?

 2. Як поліпшити становище?

 3. Це анатомічний аналіз правильно про згиначі стегна, клубово-поперекового м'яза, спину і стегна? Як знайти більш конкретні м'язи?

+647
noriyotcp 19 вер. 2013 р., 01:30:57

Я підняття тягарів протягом останніх півтора років, і я люблю його. На жаль, у мене були медичні проблеми, пов'язані з хронічним запаленням/біль у суглобах (артрит, можливо, рано, мені всього 28!). В результаті мені довелося здатися підняття тягарів. Я використав 5 по 5 Запуск програми сила, а також 5-3-1. Моїх основних рухів, перш ніж стає поранення були присідання, станова тяга та жим лежачи. Я дуже хочу повернутися в піднятті тягарів, так як мені дуже сподобалося (і у мене теж є членство в рік, яка виплачується за в моєму місцевому тренажерному залі....). Може хто-небудь порадити програму для підняття важких предметів і навіть просто окремі вправи, які є легко на суглоби. У мене особливих проблем з мої зап'ястя і ноги. Імовірно із збільшеним інтересом до фізичної культури, особливо серед літніх людей хтось створив програму, яка не так сильно на суглоби. Хто-небудь стикався з цією програмою? Мої цілі і раніше, щоб збільшити міцність і розмір.

Дякую

+643
kernowyon 25 жовт. 2014 р., 18:45:11

Я думаю, що обидві @Шон Дугган і @на коліна перед Зодом вже дає відмінний відповідь. Тут я просто хочу дати вам кілька порад про те, як знайти альтернативні заміни соди або коли і т. д...

Я раніше пила газовану воду, багато, а також деякі холодний чай, солодкий чай з льодом і т. д... Також я люблю солодке м'ясо. Коли я готую крильця курчат, я буду додавати в масу цукор, мед... погано те, цукор або мед збільшить ваші жирові відкладення дуже ефективно, що є поганою новиною для нас.

У неї є просте рішення, може і не пристойний, але ви могли б спробувати. Я просто замінити соду з дієтичної содової, замість цукру 0 кал солодше. Так, тест дієта сода і 0 кал солодше, не так добре, як сода з цукром, але це насправді може зменшити коеф ви їсте багато.

Я не знаю ніяких переконливих доказів, що дієта соди і 0 кал солодше буде робити погано для вашого тіла, так що ви могли б спробувати це безпечно.

Тепер, якщо ви могли б замінити цукор солодший, ви вже їсте менше коеф. Наступна зупинка, щоб спробувати використовувати менш солодше, може бути, тільки один раз з солодше тиждень, або менш дієтичну содову тільки на вихідні. Або, ви могли б замінити дієта сода з холодним чаєм, ти солодше. Можна знайти безліч рецептів для чай онлайн.

Принаймні, ті спосіб я згадував, мені дуже допомагає. Тепер я п'ю тільки помер соди в неділю або навіть не тиждень. Однак, я використав, щоб пити содову кілька банок на день рік тому.

+619
Brandon Huerta 6 вер. 2018 р., 16:50:00

Я почав працювати близько 5 місяців тому. На початковому етапі я схудла на 5-6кг в перші 3 місяці. Тоді моя вага залишався незмінним на протязі останніх 2 місяців. Які зміни я можу зробити?

+617
kelly slack 15 серп. 2010 р., 07:39:59

На зап'ясті завиток штанги та/або гантелей зап'ясті завиток може значно поліпшити зчеплення. Особисто я вважаю, що штангу завиток зап'ястя буде простіше правильно виконати, але обидва будуть працювати.

+615
Clawfire 5 жовт. 2013 р., 14:30:43

При додаванні 5% ваги (з округленням до найближчої 5 кг) кожні 8 тижнів тренувань будь-ліфт для будь реп-це розумна мета. 10% буде агресивним, але здійснимо.

Ці цифри припускають, що ви вже пройшли новачків/непідготовлений етап завоювання.

Дещо інші біти непроханими порадами:

1.) Не забувайте, що зважені підтягування-хороший спосіб для вимірювання речі, а не кількість повторень. Відстежувати Ваші тіла-вага, якщо ви упустите якусь вагу. Використання рюкзака або обтяжливого жилета.

2.) Я б додав тягу в свій раціон. В іншому випадку ви можете побачити жижки і низьке-назад не вистачає розвитку. Не нехтуйте ядра-сила небудь.

+601
Ludovic Zenohate Lagouardette 12 груд. 2012 р., 23:59:05

Схоже ви звикли до більш сильним стимулом, ніж зазвичай архівовані без добавок. Перестань вживати цю гидоту і після того, як через кілька тижнів, коли ви звикли до тренувань без будь-яких насосів, робити carboloading за день до тренування і спробуйте ізометричні вправи. Його трохи, як ви звикли пити багато кави, щоб прокинутися і от цікаво, чому тільки холодний душ вже не вистачає.

+600
Soura Datta 8 січ. 2016 р., 01:20:07

Існує два типи навчання; нейронні адаптації та гіпертрофії. Ваш чистий акцент тут робиться гіпертрофія тренування, яка фокусується на розмір м'язів. Це означає, розбити його вниз, дозволяючи йому зцілити і знову його повторити цикл. Правильне харчування і поживних речовин дозволяє організму використовувати білки/жири/вуглеводи, щоб відновити тканини, які були розбиті. Що додає по крупицях розмір м'язів. Завжди є такі трюки, як добавки з аргініном змушує ваші кровоносні судини розширюватися, даючи вам більш повний погляд або у крайньому разі (незаконним) стероїди, яка дозволить вам швидко перебудувати, що дозволяє пропрацювати м'язи швидше і довше протистоїть.

Щоб ефективно зруйнувати м'язи потрібно покласти в деякі роботи. Почніть тиждень з 3 комплектів 6-10 повторень з вагою гарним. Наступного тижня тренування буде 4 сету, то 5 тоді, може бути, 6. Ви повинні поставити роботу, щоб подолати застій і змусити тіло зрушення анаболічної фази. Їмо багато щільних продуктів, щоб доповнити такої програми.

Дозвольте мені покласти це в дуже простий розумовий процес. Коли ви тренуєтеся/тренування, ви ставите свій організм під певний стрес. М'язові тканини тіла ламається і шукає шляхи до відновлення (їжі, відпочинку і т. д.). В процесі відновлення організму створює "щит" м'язи, щоб звикнути до рівня стресу ви поклали ваше тіло під. Взяти лісоруб наприклад (дуже сильно будувати, сильною людиною)...він постійно рухати важкі шматки деревини. Реакція його тіла полягає в тому, щоб побудувати шари м'язів/маси, щоб впоратися зі стресом. Тому чим більше роботи ви поклали на щось більш кращий результат. Це в основному те, що навчання насправді. Здачі роботи, і дозволяє ваше тіло, щоб адаптуватися до стресу. Саме тому вам постійно потрібно шокувати організм, щоб прорватися через плато...

+545
Julian Serbezki 7 бер. 2019 р., 22:20:07

Я мати базові Полярні год датчик. Перебуваю в дуже хорошій формі і робити багато кардіо в тиждень. У 60-хвилинного кардіо я навряд чи зможу зламати 400 калорій в той час як мої друзі можуть похвалитися більш ніж 600 палити з Fitbit і я в кращій формі фізично, ніж вони. Мій ЧСС залишається в межах заданого діапазону і складає в середньому близько 153 близько 45 хвилин. Я перевірив і перевірив ще раз вихідні дані інформація для мого монітора. Я дійсно просто хотів, найпростіший прилад можна зробити за годину, калорій і т. д. Це тому, що я не є багато жиру, щоб спалити і, що моє серце знаходиться в хорошій формі і що у мене є швидке відновлення? До речі, мій пульс падає дуже швидко, протягом хвилини спокою. Мій лікар сказав мені, що ЕКГ відмінне! Я повинен вважати іншого пристрою?

+528
Chi Chi Bady James 16 черв. 2014 р., 00:05:55

Я роблю вправу "ведмежий крок", як частина моєї тренування, але я отримую суперечливі тлумачення про те, як саме вони зроблені. Ви:

 1. Зігніть коліна як ви повзти по підлозі.
 2. Тримайте їх прямо, просто зрушуючи їх вгору в сторону руки.

Є правильний спосіб зробити їх, або це просто залежить від того, що ви хочете від тренувань?

+508
boiky 29 лип. 2012 р., 06:30:58

Сьогодні я бігала (повільно) на ногах (300 маленьких кроків). Я дуже скоро втомився.
Я чула, що скакалка дає кращі результати, якщо робити на ногах (вправи литковий м'яз)!

Це ж вірно і теж?
Я повинен зупинитися, коли пальці втомлюються (навіть коли тіло не має)?

+500
Dan Cash 25 квіт. 2019 р., 16:11:42

Ця проблема називається "вальгус" колінний. Його більш характерний для жінок у зв'язку з анатомо - ширше стегон і трохи більше М кут. Тим не менш, ось деякі дуже загальні проблеми для більшості людей з вальгусною коліно, особливо при присіданні і посадки:

 1. Слабкість в стегнах викрадачів
 2. Слабкість в стегнах зовнішні позиціонери
 3. Pronated ноги (плоскостопість)
 4. Слабкість в ланцюзі заднього стегна і коліна (сідниці і задня поверхня стегна)
 5. Закріпленість В ІТС
 6. Може бути із-за шкідливої звички

Ось як це виправити:

 1. Зміцнити ваші стегна викрадачів
 2. Зміцнити заднього ланцюга (сідниці і задня поверхня стегна)
 3. Розтягнути тензорного фасції м'язів
 4. Або практикувати перед дзеркалом або попросіть кого-продовжувати стежити за собою, щоб дати вам зворотний зв'язок під час виконання присідання

Ось деякі великі наукові журнальні статті про цю тему:

 1. Стегна впливає на проблеми з коліном
 2. Стегна М'язова слабкість і вальгусна деформація колінного суглоба

От деякі вправи, щоб виправити цю проблему:

 1. ТФЛ тягнеться
 2. Одну ногу навпочіпки
 3. Стабільності м'яч підколінного сухожилля завиток
 4. Монстр ходьби
 5. Одиночна йдуть нога

Спробуйте розтягнути кожен день, особливо під час перерв на ноги. Для інших, постарайтеся виконати 3 підходи по 10-15 повторень, 3 дні в тиждень з одним днем відпочинку між ними, акцентуючи увагу на формі.

Я сподіваюся, що це допомагає!

+434
Pisto 21 груд. 2011 р., 19:22:17

Облом з приводу крепатура (презервативи) в стегна: це один з найбільш дратівливих місць, щоб отримати його і робить його жорстким, щоб зробити майже все. Штангою добрих ранків в значній мірі гарантувати мені будинок.

Працює

Я думаю, що ти в порядку, але почніть з ходьби, потім дістатися до прогріву, і подивитися, що це зручно. Як правило, один раз кров тече, це не боляче (технічне: біль зменшується), хоча вона повернеться майже відразу, як тільки ви припиніть.

Я мав Домс погано, що я не міг бігти, і інші часи, де було добре. Це дійсно мінлива. Гарна новина полягає в тому, що кожні кілька годин біль повинна бути трохи менше після того, як піки, так що ваша удача йде вгору.

Верхню Частину Тіла Піднімає

Я не думаю, що це проблема на всіх, і, чесно кажучи, це досить нормальний спосіб зберегти піднімаючись, незважаючи на травми (вивихи, розтягнення, і у вашому випадку, неприємний Домс).

Інші Вправи

Я часто чую, як люди кажуть, що це абсолютно безпечно здійснювати з Домс, і хоча це може бути технічно вірно, я думаю, що це трохи вузький. У моєму власному досвіді, проблема походить від біль змушує вас використовувати поганій формі. З вашого стегна, наприклад, під час присідання ви могли б перекласти свою вагу на пальцях і округлите спину, щоб зберегти стягнути на стегна. Вони не усвідомлюють, але, швидше, закономірний результат ваше тіло намагається утримати вас від використовуючи те, що є в болі.

+428
Rizzz 2 лист. 2012 р., 22:45:42

Взагалі кажучи, чим менше їжі ви споживаєте через ваше життя, тим менше відбувається окислення (обмінних процесів використання кисню і отруйних в сторону). Менший ризик розвитку раку, знижує навантаження на печінку, нирки і серце. Також низький вага тіла зменшує навантаження на суглоби і тканини. Наявність надлишкової маси тіла корелює з багатьма ризиками для здоров'я. У мене немає ніяких даних, просто емпіричні спостереження - це менше і легше людей, які живуть довше за всіх.

Вага тіла і генетика дуже важливий фактор, але ще й просто фактор. Є сотні інших способу життя та екологічних факторів, які визначають ваше довгострокове здоров'я і тривалість життя.

Майте на увазі, що світлі людей з високою швидкістю метаболізму не їсть все, що багато чого в сприйнятті. Ви повинні мати багато активних тканин (м'язів), або бути дуже активним, щоб спалити велику кількість калорій. Звичайно, люди з високим темпом метаболічних мають трохи більш високу температуру тіла, мати більше енергії і підсвідомо активніше (сильніше бажання гуляти і займатися спортом). Але ніякої магії, і їжа не "зникають". Така людина може з'їсти величезну кількість їжі за один прийом їжі, але "забув" поїсти на наступний день, тому що у них немає апетиту. В довгостроковій перспективі середня загальна споживаних калорій в день достатньо, щоб покрити рахунок обміну речовин - і це число буде нижчою на 20 кг легше людині, якщо у вас однаковий рівень активності. Ще вони будуть зберігати зайві калорії, як вага тіла (жир та/або м'язи в залежності від багатьох речей).

+365
user46833 19 бер. 2019 р., 14:23:25

Не дивлячись на думки про те, яка з них "краще додаток там"

Я почав працювати з особистим тренером і не змогли знайти додаток, де:

 1. Персональний тренер може розробити свій тренування
 2. Я/ми можемо простежити відносно того, як я зробив
 3. Він особистий тренер може дизайн сеанси, коли я не тренуюся з ним

Мені відомо про таких програм, але вони не люкс мій рахунок:

 1. Підйом Журнал
 2. Fit77
 3. LiftBig
 4. ВИИТ

Спасибі.

+359
Deric Pang 10 січ. 2019 р., 08:13:31

Я почав підніматися по листопад 2014 року. Я був 84Kgs і у мене було 30% жиру з лінією талії 37 дюймів. Я зменшив свою вагу на 74Kgs, жиру до 20,2% і талія до 32,6 дюйма.

Я бачу визначення в м'язовій групі, але так як я втратив багато ваги я виглядаю стрункою. Тепер я хочу взяти мої м'язи і тренування на наступний рівень. Мої цілі на найближчі 3 місяці:

 • Втратити жир з нижньої частини живота і беруть% жиру до 15%
 • Додати більше розміром і визначення моєї м'язи
 • Додати більше сили

Моя нинішня програма розбита як :

Понеділок : Руки

Вівторок : Плечі

Середа : Спина

Четвер : Груди

П'ятниця : Ноги

Субота і Неділя : Відпочинок

Я роблю трохи кардіо між Всі набори.

Я прийшов через багато програм, але я просто не можу знайти правильний. Крім Того, Дієта. Я вегетаріанець і більшість програм показують, що дієта Є 6 разів на день і більшість з них містять невегетарианские речі. Може хто-небудь запропонувати мені рутинна сторона мої вимоги і допомагати мені план моєї дієти графік. Ваші пропозиції по-справжньому цінне.

+279
nyvokub 18 бер. 2010 р., 06:47:20

Коли справа доходить до відчуття повної, немає такої речі, як один-єдиний фактор, насправді це не 100% зрозуміло, які чинники призводять до цього почуття, хоча деякі з них відомі.

Щоб відчувати себе ситим цілий ряд факторів, що повинні бути виконані, чим більше, тим краще:

 • Начинка шлунка (механічні рецептори в шлунку)
 • Поживної цінності їжі (хімічні рецептори в печінці і товстій кишці)
 • Рилізинг гормонів в результаті травлення (інсулін, лептин, ...)
 • Інші хімічні фактори (рівень цукру в крові)
 • Психологічні фактори (смак, розмір порцій)
 • Невідомих факторів

Після переходу на низкоуглеводную дієту, це недолік вуглеводів , який найбільш ймовірних причин вашого голоду: рецептори товстої кишки і печінки реєструються більш низькі рівні вуглеводів, і рівень цукру в крові не викликає так швидко, як ваше тіло використовується для.

Поки всі інші фактори дотримані (розмір порції, калорії, смак, ...) немає нічого, що ви можете зробити, крім як чекати кілька днів для вашого тіла, щоб пристосуватися до низьких-Carb дієти. З мого особистого я протягом 2-3 днів відбудеться. Після цього мені довелося змусити себе поїсти. (Через відсутність апетиту)

+272
Paul Dressler 13 груд. 2010 р., 15:53:31

Відповідь може бути знайдений в "ніякого сексу до спортивних" епізод Manswers. Ось резюме цього відео:

Помічником головного тренера Ла-Месники розповідає своїм підопічним утриматися від сексу в ніч перед грою, тому що пізно вночі секс може забрати кілька годин від сну. Достатній сон необхідний для хороших спортивних результатів.

Давид Барон, Д. М. лікар, каже, що більш високі рівні тестостерону дають поліпшення координації, рефлексів, координації та просторово - риси характеру для хороших спортивних результатів. Він каже, що рівень тестостерону не впливає на секс. Девід каже, що секс буде тільки спалити 50 калорій і не зношуються спортсмен перед грою. Девід цитує канадський лікар Ян Shryder на своїй доповіді, що не було абсолютно ніякого ефекту від сексу перед грою.

+251
Bisnu Bishnoi goa 29 серп. 2015 р., 15:00:13

Один мій знайомий, в той час як відбуває тюремне покарання, стверджує, що він зміг побудувати свою литкових м'язах, несучи важкі відра з водою вгору і вниз по сходах. Це можливо?

+173
Daniel Gordon 15 жовт. 2018 р., 09:32:10

Як зазначалося вище в коментарях, є дві основні причини, чому це могло статися.

Адреналіну створює відчуття уповільнення часу

Адреналін може створити "часу кулі", ефект яких час, здається, рухаються повільніше, так як ваш організм маршрутів кров у мозок. Це еволюційна адаптація, як боротьби або втечі відповідь, щоб допомогти вам впоратися з кризовою ситуацією.

Підняв результати артеріального тиску сприйманого зменшення висоти та об'єму слуху

Згідно затуманений зір при підйомі тяжкості, кров'яний тиск підвищується під час підйому, особливо якщо ви затримуєте дихання, наприклад, з маневром Вальсальви. Це може призвести до якість отупів звучати у вашому слуху. Речі звучать приглушено і низької тональності. Коли звук сповільнилося, його тон падає з-за частоти роботи, тому, коли ви чуєте низький звук, є хороший шанс, що ви інтерпретіруете його як сповільнилося.

Нарешті, хоча це малоймовірно, може бути...

У тебе суперсила походження

Подивіться кілька фільмів за участю супергероїв. Хороший біт з часу, як вони раптом виявлять свою силу, час уповільнюється, так що глядачі можуть оцінити як знакова ситуація. Якщо ви починаєте чути торжествуючий фонова музика, яка лунає з нізвідки, або якщо один з ваших liftmates почав зловтішно гегочучи, є хороший шанс, що ти герой цієї історії. Якщо це так, дивитися на світяться зелені камені.

+155
Yacob Sime 15 трав. 2013 р., 15:03:18

Мій лікар рекомендував велоспорт зцілити від травми ноги.

Я думаю, що це працює, але, на жаль, інша проблема виникає.

Моя права нога була поранена (в м'яз) і я, здається, щоб компенсувати його шляхом внесення додаткових зусиль з лівої ноги. Я в кінцевому підсумку з жорсткою теляти після 20 хвилин сильного-бач велоспорт. Щоб уникнути нових травм, мені доведеться почекати пару днів, перш ніж повернутися в спортзал.

Як я можу зменшити цю жорсткість ? Я повинен пити більше рідини ? Їдять банани ? (вони тут дешеві, я з Бразилії. І я щось чув про судоми і банани) зробити щось на зразок розминки вправи ? (що ?)

+58
user68863 4 квіт. 2015 р., 13:18:39

Ви питаєте про те, як використовувати віджимання в тон. Це зрозумілий питання, але він відображає нерозуміння щодо того, як м'язи і вправи взаємодіяти.

"Тонування" - це розмовний термін, використовуваний для опису процесу розвитку видимої мускулатури без значного збільшення обсягу м'язів. Для цього, деталі вашої тренування є відносно незначними в порівнянні з вашим харчуванням.

Якщо ви хочете, щоб продовжувати робити упор на верхню частину тіла за допомогою віджимань, ви можете зробити це. Єдина по-справжньому важлива частина робить це після інтелектуальних прогресії. Існують десятки хороших пуш-ап програм, погуглити "пуш-ап" програма відкриє багато всього на першій сторінці. Ви можете той, який фокусується на гіпертрофію (додамо, що до пошуків, якщо ви хочете), а не на те, щоб стати здатним на певну кількість повторень. См. Також це питання.

Для того, щоб запобігти себе від можливості стати "занадто громіздким", ви контролювати свій раціон. Якщо ви не їсте більше, ніж вам потрібно для підтримання себе в ваш вага мети, як тільки він буде досягнуто, це фізично неможливо набрати вагу.

+25
wahyzcrak 11 лют. 2013 р., 15:30:16

Я почав працювати в тренажерному залі сьогодні. Мені 25 років, 173 см, 78 кг. Я товстий і мені потрібно схуднути. Я роблю годину кардіо, і я також піднімати тяжкості. У тренажерному залі є боксерський мішок і я відчуваю, що я хочу спробувати бокс і може зменшити деякі з кардіо для боксу або змінний. Так я буду бачити пізніше, як я буду налаштовувати це. Але я ніколи не пробував боксувати раніше, і я поняття не маю, що робити з боксерським мішком. Чи Можете ви запропонувати деякі хороші вправи, які будують силу і скинути жир з боксом? Якщо ви можете розмістити кілька хороших відео, було б здорово. Також якщо у вас є деякі рекомендації для моєї рутини в тренажерному залі з боксерської та інші речі я роблю, що б ще краще!

+25
sophie 24 лип. 2019 р., 12:07:21

Мої фітнес-цілі повинні бути худою і мати гарну міцність сердечника/збалансованого статури, але не розірвав або що-небудь. В даний час я важу 188lbs. і я 5 футів 9. Я думаю, що у мене забагато зайвого жиру на моєму тілі. Так що я думаю, що моя мета-схуднути на 10-15 кг жиру і поліпшити або хоча б зберегти мої сили і м'язової маси (я дуже сильні, хоча я може бути ігнорування певних груп м'язів). Багато моїх концентрації на дієту, але це окрема дискусія. От мені цікаво про моє розклад в тренажерному залі.

Нещодавно я виявив, що я дуже втомився м'язів, особливо в ногах, і я думаю, що я може бути дуже багато. Я цікаво, якщо хтось має будь-яку критику або ідеї з приводу запропонованих новий розклад тренажерний зал. Я не настільки зацікавлений у верхніх речей тіла, так що я подумав, що я міг би пояснювати, що в мій день бігу, але це може бути дуже амбітною, не знаю. На моєму не працює днів, я теж займаюся легкою кардіо розминки почати тренування.

Ось моя поточна програма:

День 1: Біг 30 хвилин

День 2: прес/спина

День 3: нижня частина тіла

День 4: верхня частина тіла

-- повернутися в день 1 день без днів відпочинку

Ось мій запропонував рутини:

День 1: Біг 30 хвилин + світло верхньої частини тіла

День 2: повний день відпочинку

День 3: прес/спина

День 4: повний день відпочинку

День 5: нижня частина тіла

День 6: повний день відпочинку

День 7: повний день відпочинку

повторити

+20
user272738 23 лист. 2015 р., 09:45:58

Показати питання з тегом