Замикання/розтріскування в суглобах при русі

Я люблю критий скелелазіння. Це відбулося кілька разів, що я зловив рукоятки в особливо поганому сенсі і зараз, коли я перемістити моє зап'ястя бути чути клацання.

Він не болить, все ніби добре. Це просто звук звучить не дуже природно. Я можу що-небудь зробити, щоб позбутися від нього?

+759
pastor Yussuph Hussen 9 серп. 2019 р., 14:22:46
37 відповідей

Я чув багатьох піаністів, які "розминаються" вправи (а під цим вони розуміють, що зіграти на фортепіано трохи, наприклад Ханон, або тому подібне). Сам я також зробив досвід, що після деяких хвилин гри, моя гра стає гладким, і ймовірність, що я "Міс" ключ (не вистачає в тому сенсі, що зусилля, прикладене до ключа насправді занадто малий, що призводить в ключ інші мовчать) стискається. Особливо мені спостерігати такий же ефект (сильніше натискання клавіш, в основному), коли я перебільшив поведінку раніше, і натискав на клавіші сильніше, ніж вони, як правило, повинна бути натиснута.

Пояснення я читав колись (не знаю, де я читав це), що такі "розминки-вправи" наводять (тимчасово) вище тонус м'язів, в результаті чого тимчасово сприймається більш висока здатність натискати клавіші. Це пояснення діє?

Кілька зауважень, які я зробив все, що пов'язано з "прогрів" допомагає моїй грі? Що саме робить прогрівання зробити, щоб мої м'язи і мої сухожилля, що призводить до збільшення здатності грати гладкою траси на фортепіано?

Редагувати: щоб бути чесним, я скоріше незадоволений тим, питання був перенесений на цю сторінку, тому що а) він є загальним, щоб зробити "розігрів" на фортепіано (так, як я описав), б) він не має, що чепчик пов'язано з розминки в спорті (розтягування і такі), і C) я б сподівався на думки pianoplayers і є досвід з "розігріву". Я не просила я хочу, щоб це питання бути перенесені.

+962
Ashok Vardhan 03 февр. '09 в 4:24

Я дізнався, що, коли я плаваю в вечірній час (з 5:30 - 6:30), що мій біг (з 8:30 - 9:30), здається, йде набагато краще.

(Наприклад. Я менше втомлююся, у мене менше необхідність стретчинг - розтяжки, щоб придушити хворобливі відчуття в ногах ;) тому що я не був бігти довго).

Але як це можливо? Я думав, моє тіло буде більш втомленим після купання.

+956
Hilma Auala 9 бер. 2011 р., 01:16:02

Здається, кілька запитань одразу.

Фізична сила має і неврологічних, а також компонент morpholocical (1). Це правда, що тренування з обтяженнями дозволяє активувати більш високий відсоток м'язових волокон ("нейронна адаптація"). Тим не менш, реальна сила, а в тому, здатний переміщати більш важкі вантажі, залежить від абсолютної кількості активованих м'язових волокон. Це морфологічна частина сили ("гіпертрофія"). Щоб відобразити максимальна кількість сил, треба мати багато м'язової тканини, а також мати можливість набрати високий відсоток.

По суті, нейронна адаптація відбувається набагато швидше, ніж будівництво додаткової м'язової тканини(2):

enter image description here

Ось чому ви помітите, що неймовірно швидкими темпами прогресування, незважаючи на не бачачи ніяких змін на шкалі ваги, коли ви почнете регулярно займатися в перший раз.

Таким чином, індивідуальної максимальної сили дійсно обмежується однією генетичний потенціал. Але різниця в потенціалі людей, в основному, пов'язано з реакцією організму на тренування в плані м'язової маси (3).

Що стосується ожирілих спортсменів - вони, як правило, змагаються у вищій ваговій категорії свого виду спорту. Це відбувається тому, що додатковий жир не перешкоджати вашій продуктивності (жим лежачи), або навіть має невеликий позитивний ефект (сидячи, ривок) (4). Дивлячись на інші вагові категорії, ти будеш бачити, як хтось всерйоз конкурувати з жиру вище 15%, як здатність конкурувати в нижньому класі сильно переважує (Не каламбур) на користь зайвого жиру.

(1) Фолланд, Джонатан & Вільямс, Алан. (2007). Пристосування для силового тренування: морфологічному неврологічних внесок у підвищеної міцності. Спортивна медицина (Окленд, НЗ). 37. 145-68.

(2) http://www.humankinetics.com/excerpts/excerpts/neuromuscular-adaptations-to-strength-training

(3) https://www.strongerbyscience.com/genetics-and-strength-training-just-different/

(4) Чому це вигідно для пауерліфтерів і важка вага Олімпійських важкоатлетів, щоб не мати низький жиру?

+944
tani joshi 7 бер. 2015 р., 08:17:15

дивитися вперед на 45 градусів у воді

Ну, тоді ти не дихаєш. Гаразд, жарти в сторону...

Так, це простий випадок неправильної техніки. Це практично неможливо для нас, щоб навчити вас правильному повзати техніку онлайн, не бачачи відео.

Кращий варіант знайти тренера з плавання, може бути, записатися на клас і отримати з перших рук інструкція.

Кроль це в будь-якому випадку більш просунуті інсульту, ніж брасом. Я stongly рекомендуємо вам навчитися плисти принаймні, 500 м до повзання. Легше знайти перепочинок (кожен удар, не вивертаючи шиї), і це легко було плисти в цю сторону.

Якщо ваші коліна болять після 50м брасом, ви могли б штовхати занадто сильно. Спробуй бити на різних рівнях влади і побачити, як він відчуває. У будь-якому випадку, ваші руки роблять велику частину роботи.

+932
Zachary Gelb 15 лют. 2018 р., 04:30:42

Це трохи складніше, ніж.

Основних м'язів живота пряма м'яз живота, зовнішня і внутрішня косі м'язи живота, поперечний м'яз живота. Мета цих м'язів складається з двох частин: з одного боку, вони рухають хребет (нахили вперед і скручування), з іншого боку, вони мають м'язи, використовувані для форсованого видиху.

abdominal muscle anatomy

Ці дві функції вимовляються по-різному, в залежності від того, наскільки глибоко в м'яз. Основна функція більш поверхневі м'язи (пряма м'яз живота і зовнішні косі м'язи живота) є вигин і скручування, і основна функція глибоких м'язів (в основному поперечні м'язи живота) це стиснення і форсованого видиху.

Враховуючи цю складність, не дивно, що коли люди кажуть, що вони "договірні АБС", вони можуть означати різні речі. Деякі люди мають на увазі, як ніби вони намагаються зробити кранч (вигин хребта), якась видих. Звичайно, більшість людей завжди використовують обидва, як це не легко, щоб ізолювати м'язи живота (хоча це, безумовно, можливо, щоб ізолювати їх, і це виглядає дуже дивно). Але люди можуть використовувати різні м'язи трохи по-різному, у відповідності з їх природною схильністю.

При підйомі важких предметів, як присідання з вагою, природно затримувати дихання. Як описано у відповіді християнина, маневр valsalva форсованого видиху, не пропускаючи повітря. Це збільшує тиск в животі, як накачані шини, вона робить тулуб більш твердою і стійкою. Багато людей роблять це, природно, не сказали. Головна м'яз відповідає за збільшення внутрішньочеревного тиску будуть поперечної м'язи живота:

... закономірності супідрядні між м'язами вентролатеральной області черевної стінки конкретних завдань на підставі вимог руху, крутного моменту і стабілізації. З'ясовується, що поперечна м'яз живота-це м'яз живота, чия діяльність найбільш послідовно пов'язані із зміною внутрішньочеревного тиску. [1]

Це нормально, що, коли внутрішньочеревний тиск збільшується, живіт виштовхується небагато. Шлунок виштовхує трохи не означає, що поперечна черевна м'яз знаходиться в неактивному стані, він і досі працює, щоб збалансувати тиск, який допомагає з самозахопленнями.

Я підозрюю, що коли ви говорите, ви укладаєте контракт в животі свідомо, ви насправді заразитися більш поверхневих м'язів, як при виконанні хрускіт. Вони не сильно допомагають з самозахопленнями, по суті, вони можуть зробити це важче, тому що вони працюють, щоб зігнути хребет вперед, так що ви працюєте проти себе, в присіданні. Також, Коли ви говорите, що ви робите перед присіданнями з "живота розслаблені", ви, ймовірно, заразитися глибоких м'язів, ви не тільки менше усвідомлюєте.

+876
Noshad Chaudhry 31 лип. 2014 р., 01:59:42

Ви перевірили потік по ВФФ? Вони повинні працювати як мокрий костюм.

+855
Viacheslav 18 жовт. 2012 р., 17:13:28

Як ваше питання передбачає, працює, де це питання часто крутиться. Почнемо з того, що і працювати звідти.

Бігуни часто мають більш здорові коліна

Дослідження,

Два помітних результатів. По-перше, підозрюю, що менше поширеність артриту:

runners and arthritis

Далі бігуни мали менше випадків біль у коліні занадто:

runners and knee pain

Зараз це не зовсім так просто, як біг-це причина в інтересах. Наприклад, бігуни, ймовірно, буде легше, менше схильні до куріння, у цілому, краще піклуватися про себе. Ось чому ви побачите вище скориговані цифри набагато вище, ніж неуточнений. Дослідники намагалися контролювати для цих змінних. Хоча все одно, працює підтримується на користь.

Ви можете спуститися в кролячу нору, але досить сказати, що загальна ідея, що там працює, або навантажувати суглоби, це погано, це неправильно. Важливо те, як вони завантажуються.

Вийти на більш професійний рівень? Так, це може бути дуже багато.

Рекреаційних бігунів було менше шансів артриту, але конкурентоспроможна було більше.

Інвертний проблема

Найшвидший спосіб знищити суглоба? Повністю знерухомити його. Перевірте Академії пошук Google для "знерухомлення суглоба деградації" , якщо ви хочете більш детально про те, як це погано для суглоба. Це в основному найшвидший спосіб викликати артрит / руйнують хрящ. Фраза "Рух-це лосьйон" - це буквально вірно для людського тіла.

Фізичні вправи можуть подолати велику

Я хочу ще підкреслити, наскільки корисним заходом може бути. Якби був один вид спорту в 2019 році ми б сказали, що не роблять для вашого здоров'я, було б, напевно, американський футбол, вірно?

Ну, американські футболісти живуть довше, ніж середня людина.

Так, у них більше ризик неврологічних проблем, але вони мають менший ризик серцевих захворювань, раку (і навіть насильство). Для всіх нас, включаючи футболістів, тим частіше нас вбити, ніж захворювання мозку, так ось чому вони в кінцевому підсумку жити довше. (Зверніть увагу, в той час як цифри, скажімо, хвороба Паркінсона викликають тривогу у відносному вираженні -в 2 рази більшому ризику в абсолютному вираженні вони як і раніше дуже мала-всього 2 смерті.)

football players heart disease cancer

football players violence

Дослідження,

(Тут більш докладно написати на що, і ще дослідження резервне копіювання загального збільшення тривалості життя.)

Я особистий тренер, який працював з великою кількістю старих клієнтів. Вкрай рідко я вам той, хто, завдяки своїй історії травми зі спортом, коли вони були молодшими, має справжні питання в їх наприклад, 60-х і 70-х років.

Що, до речі, більш поширений, - це людина взагалі займатися спортом, але тоді їх 30-их вийшла, діти з'явилися, вони, по суті, став сидячий спосіб життя протягом 25 років, всі почали хворіти, а вони нарікають на спорт від трьох десятиліть тому.

Крім того, це дає хороший привід для людини, щоб продовжити, щоб уникнути знову стає активною. Вони потрапляють в цю спадну спіраль. "Я не можу тренуватися, тому що мої коліна хворіти" не винятком, може бути, коліна болять, тому що вони не працюють. (Не тільки їх вина. Медичне співтовариство не зробив велику роботу на цьому фронті.)

Тобто, мало хто коли-небудь змусити себе, де дії завдають шкоди їх здоров'ю. Ще менше це робити, де вони є, по відношенню до того малорухливий спосіб життя, вічно фізичними вадами.

Не кажучи вже про тіло і всіх видів захисних механізмів проти цього, як і біль. Ви знаєте, немає жодного задокументованого випадки смерті від зневоднення в марафоні? Ні! Багато з цих людей загинули від людей, які п'ють занадто багато води.

Все, що сказав, щоб повернутися на свій конкретний питання, виконавши одну або два марафону, за умови, що ви правильно підготуватися до цього, це не рецепт для калічить старших років. Робити марафони на довгі роки? Ось де люди прагнуть перетнути лінію занадто багато :).

+840
cmaurer 8 вер. 2013 р., 14:07:10

Я рекомендую вам додати інтервальні біг у свої щотижневі тренування.

У двох словах, інтервальний біг являє собою серію коротких методики висока інтенсивність інтервал) з легкої пробіжки між ними (інтервал відпочинку).

Дозвольте мені пояснити. Ваша мета бігти по 6 хвилин на милю темпами. Ви можете змусити себе бігати все тренування в такому темпі, але це буде дуже важко для вашого тіла, щоб працювати протягом години в такому темпі, тому що це просто не звикайте до нього. Інтервальний біг пропонує вам можливість працювати в цільовому темпі протягом короткого періоду часу з наступним періодом відпочинку. Це набагато менш напруженим і допоможе кондиціонування ваше тіло, щоб працювати в цільовому темпі. Так, вам потрібно буде змушувати себе під час інтервальних тренувань, але так як твоє тіло почне звикати до тієї інтенсивністю, ваш природний темп бігу буде збільшуватися.

+819
Y Lee 4 січ. 2019 р., 18:43:23

Я думаю, вони не зовсім підходять. Вам може знадобитися трохи більше взуття, більшість місць рекомендую на півтора розміру більше, так як ваші ноги схильні набрякати(тому, напевно, болять після 20 хвилин). Інша загальна рекомендація-мати об палець шириною між великим пальцем і верхньої частини взуття (вона, 2010).

Якщо ваш магазин має щедру політику повернення(як ви зазначили) я б узяв їх назад і нехай вони знають, що сталося. Найбільш спеціалізовані магазини товарів для бігу взуття дасть вам досить ретельну перевірку, в тому числі, дивлячись на свої ноги, спостерігаючи, як ваша хода, і вам приміряти кілька пар, щоб належним чином підійде вам.

+812
Brian Cauthon 1 груд. 2015 р., 18:43:30

Я використав, щоб пропустити в минулому, але завжди зупинили через тиждень, коли я більше не міг переносити біль у нижній частині ніг, тобто коліна, гомілки, ступні. Дивлячись на ці схеми з Foottrainer.com:

enter image description here

Я б сказав, Більшість болю в або близько до:

 • Підошовний апоневроз
 • П'яткового сухожилля
 • Великогомілкової
 • Плюс болю в колінах (які, здається, бути під кришками коліна, на внутрішніх сторонах колін)

Буде все краще взуття позбутися від розгойдування біль, чи мені потрібно робити ноги/ноги конкретними розтяжку/розминку/кулдаун, щоб зупинити наростання болю?

У минулому, я використав, щоб зігріти ноги на велотренажері, але не розтягуючи.

Так що я не знаю, якщо біль була з-за взуття, відсутність ноги/ніг конкретними розтягування або комбінація обох?

Примітка: Я не біль на момент біль починається через 1 день після стрибків на скакалці, і після цього дня, якщо я буду продовжувати кожен день або через день, біль буде продовжувати рости. Це займе більше тижня без стрибки зі скакалкою на біль вщухне.

+785
Maruca Martinez 27 груд. 2013 р., 20:28:52

Через приймаючи один протеїн не вистачить, щоб набрати вагу (якщо це ваша мета), коли ви тренуєтеся ваш організм потребує енергії та спалювання калорій. Ви повинні переконатися, що ви їсте багато калорій у вікні, яке у вас є, щоб тримати свої м'язи і переконайтеся, що у вас є достатньо енергії. Сироватковий протеїн явно збирається допомогти вам зробити споживання білка, що ви вимагаєте, тим більше у ваших конкретних умовах

З іншого боку, якщо ви намагаєтеся скинути вагу, то приймаючи сироватковий в Windows, щоб доза може бути хорошим доповненням, щоб допомогти збільшити ваш метаболізм теж.

+775
kelsie smale 6 трав. 2017 р., 14:03:12

Бігові доріжки бувають різної ширини пояса. З точки зору тренування, яке значення має ширина ременя?

+739
Irindu Indeera 31 трав. 2012 р., 11:08:28

Крім того, вісцеральний жир проти підшкірного жиру, неможливо змінити те, що жир спалюється, але є способи змінити те, як ви виглядати інакше, шляхом нарощування м'язової маси. 5 кг жиру на вашій руці буде виглядати не гірше з 2 кг м'язів, ніж з 5 кг м'язів.

Так що будуйте ваші основні м'язи і скинути більше жиру.

+721
CodingDancer 3 вер. 2011 р., 15:36:07

Можливо.

Я знаю багато людей, у яких були дійсно серйозні і довговічністю його питання групи і виконали роботу, і потім успішно повернутися в біг.

Для серйозних проблем, які твій погляд, я отримав хороший рада від відповідного спеціаліста. В даному випадку, я б знайти хорошого фізіотерапевта з хорошим знанням працює. Я б очікував, що вони поставити вас на програму відпочинку, з багато розтяжки.

Питання в тому, що у вас буде пухир на його смугу, де вона перетинає щільні точки, прямо поруч з вашим коліном. Вам потрібно дізнатися, що пухир правильно п'яту, потім зробити ІТ смуга залишиться вільною, повільно нарощуючи обсяг.

Якщо ви зробите це занадто швидко, то ви будете повторно блістерна його діапазон і доведеться починати заново.

Я не можу говорити про довжину ніг або проблема ортопедії. Особисто я залишаюся при своїй думці про ефективність ортезування. Ваш досвід може відрізнятися.

+678
Waiki Sin 16 лют. 2013 р., 01:12:08

Я пробував багато методів, але ніхто не навчив мене, як використовувати моє латів. Пізніше я зрозумів, що найкращим способом навчитися використовувати свій латів через "Підтягування вузьким хватом", як описано в статті нижче.

Як правильно робити підтягування Chinups

Зараз це не дуже близько зчеплення, але вони не Підтягування широким хватом. Цей недолік ширини, а робити підтягування займається латів по-різному, і ви можете відчути латів. Вони також збільшують величезну гучність, як ви використовуєте свій латів більше, ніж біцепси. Проте я відчуваю, що біцепс участь у цьому русі теж. Як тільки ви навчитеся використовувати латів, то ви можете перенести на широкий варіант хвата. Хитрість тут полягає в тому, щоб навчитися використовувати латів.

+654
meet thakkar 15 лют. 2014 р., 17:34:20

Той зустрів таблицях є орієнтовними, і в залежності від якого ви дивитеся ви знайдете значення між 4 і 6 для важкої атлетики. Так що ви, очевидно, могли бачити 1/3 різниця в оцінці ккал, нібито для того ж дії, якщо ви вибрали 4 більше 6.

Якщо у вас є можливість виміряти свій серцевий ритм до, під час, та по мірі виходу з ліфта, ви можете оцінити більш точну цифру по2 / інакше VO2max маршруту, та / або визначити свій власний виконані оцінки для ваших власних взяти з важкої атлетики; у математиці та приклади я дав у мою відповідь: метаболічні рівнянь для анаеробних вправ?

+641
Hrym 19 вер. 2016 р., 07:25:14

Ваш біцепс не буде рости, якщо ви перебуваєте в дефіцит калорій. Ви можете тільки зберегти м'язи у вас вже є, а ваше тіло проливає жир. Зрештою, ваш біцепс буде виглядати більш підтягнутою, так як ви втрачаєте жир і зберегти м'язи.

Якщо ви хочете зростати свій біцепс, вам потрібно перестати різати і йти на Навального. Є в Калорійність надлишок і підняти важкі, і ви будете набрати м'язову масу.

Ви не можете зробити обидва. Ви не зможете втрачати жир і нарощувати м'язи. Це один або інший.

У будь-якому разі, ти не спокушайтеся занадто багато про конкретних частинах тіла. 2.5 місяці-це не так багато часу у грандіозній схемі речей, де люди проводять роки в тренажерному залі, відточуючи своє тіло. Будьте терплячі. Не потрапити в пастку, постійно коректують свій раціон, тому що ви заслуговуєте для швидше результатів. Є тільки так багато можна зробити за короткий проміжок часу. Зрештою, вам доведеться витратити час.

+494
Raymond Link 17 січ. 2010 р., 00:12:54

На відміну від відповіді @RMX на це, я скажу, що зони-це дуже корисний спосіб, щоб розумно будувати свою серцево-судинну продуктивність. Ключ повинен здати аналізи, щоб знайти ваші особисті зони серцевого ритму. Вони будуть також надати вам ряд вправ, які включають деякі проміжки часу, щоб підвищити загальну продуктивність.

Тестування зони буде знайти ваш АБ (аеробної бази) і в (анаеробний поріг). Програма інтервальних тренувань буде спиратися на підвищення продуктивності шляхом збільшення ваших АВ і/або відстань між AB і на рівні. Ідея в тому, щоб поліпшити кардіо до точки, де ваш біг ЧСС в аеробній області.

По вашому опису вашого бігу і пульс, ви знаходитесь у тому ж човні, що і я:

 • Ваш анаеробний поріг низький, примушуючи працювати, щоб бути на дефіцит кисню
 • Збільшення кількості знизити роботу серця курс допоможе поліпшити вашу аеробну продуктивність
 • Інтервали на велосипеді через 2-4 зони, проводячи більше часу в зонах 2-3, допоможе збільшити відстань між AB і на.
 • У тому числі випадкові зони 1 тренування допоможе збільшити АБ.

Що сказав, Бо я піднімаю і я займаюся бойовими мистецтвами, мій виступ в анаеробних асортимент досить хороший. Я можу підтримувати високий серцевий ритм якийсь час. Я просто потрапити в анаеробний діапазон занадто швидко.

Працювати розумніше буде вам більш швидкі результати.

+479
Spir 13 вер. 2019 р., 02:05:59

У мене дисбаланс сил у обидві сторони моїх стегон, а також косі м'язи живота. З цієї причини, я намагаюся кудись спускатися до лівої (свої сильні сторони), а не під час присідання. Я також вважаю, крок UPS важче на мою слабку сторону. Я був на ПТ, вони не могли виправити це, незважаючи на безліч сеансів. Крім того, я не можу дозволити собі більшого. І намагається усунути косі безпосередньо (як бічні дошки) викликає біль у попереку - це більше схоже на утиск відчуття.

Я чула, що лікування як проблеми в формі може бути рішенням. Що означає зменшення навантаження на один, в якому я можу підтримувати правильну форму, а потім працювати вгору повинен вирішити це питання.

Це як це дійсно працює?

Я був дуже сидячий у зв'язку з великою кількістю невирішених травми довго. Схоже, я стартер ще раз і починаючи з дуже низькою вагою зараз...

+476
Peter Arthur 17 черв. 2019 р., 04:25:00

На мій залишок днів, я зазвичай намагаюся зробити це:

 • Тривалі прогулянки. Ходьба назад і вперед, щоб працювати для мене-це ~5 км, і це відмінний спосіб, щоб тримати тіло рухатися і навчитися ходити на великі відстані, це приблизно як основних стани людини, як ви можете отримати.

 • Піші прогулянки. Знайти гідний слід, але ваші кросівки, і відправитися в похід на кілька годин.

 • Йога. Йога відмінно підходить для багатьох речей, але мені дуже подобається акцент на конкретних активації м'язів і розтяжка.

 • Серфінг, грати в спортивні ігри, займатися бойовими мистецтвами, або навіть йде на короткостроковій перспективі.

Якщо ви робите активний відпочинок, що і більшість інших днів повинні бути, ви хочете досягти двох цілей.

По-перше, не перенапружувати систему настільки, що ви трюк відновлення. Як правило, ви не хочете робити нічого, що б "бити вас". Домс - це поганий показник, але для правило, ви не хочете робити нічого, що ви не могли зробити на наступний день так само важко.

По-друге, ви хочете рухатися. Це анекдотично, але мій особистий досвід достатньо повного спокою (не активний відпочинку: сидячи в кріслі весь день) робить мене жорсткіше і більше схильність до травм на наступний день. Єдиний раз, коли я роблю неактивній інше-якщо я захворію.

Нарешті, багато що залежить від вашого графіка. Якщо ви знаходитесь на прогресивної перевантаження підйомно розклад і штовхає свій ор, тиждень за тижнем, ви дійсно потрібно не переборщити у вихідні дні. Якщо у вас є "рутина", ви можете бути набагато більш гнучким, як ви насправді не видавлюючи кожен дюйм прогресу як перезавантажте програму зробимо.

+469
Bernhard Josephus 24 бер. 2016 р., 04:41:25

У мене були робочі місця, які вимагають весь день на ногах, тому у мене вже давно нападів стоячи, з тільки деякими короткими перервами, і по більшій частині все нормально. Єдине, ви повинні бути обережні про поверхня, на якій ти стоїш. Ідеально рівній поверхні, як дерев'яний або лінолеумний підлогу, стане вбивцею. Ви безумовно хочете зробити анти-втоми килимок, щоб стояти на.

Я б також бачити про те, як уникати носити туфлі. Якщо вони все-таки повинні виглядати офіційно, водіння взуття, ймовірно, зробити трюк і дати ногам трохи свободи.

+462
Serbinochek 20 січ. 2016 р., 00:10:04

Варіації потужності (прибирає сила і обривки потужність) залучати посадки в позиції влади (ноги вище 90 град), як половина або чверть присед.

Що сказав, Проте я не медичний фахівець, але я хотів уникнути Про-ліфти в цілому. Ви зазвичай землю ставлячи себе в небезпечні ситуації під час навчального процесу. Я б дотримуватися тяга і штангою рядків. Вони обидва дуже хороші комплекси вправ, які звучать трохи безпечніше для вас умовах.

Проконсультуйтеся з лікарем і будьте, будь ласка, обережні з тяги, а також. Це хороша вправа, але можуть бути небезпечні, якщо проводяться з поганою формою.

+444
njkroes 23 бер. 2010 р., 01:16:39

Це питання певною мірою підпадає під теорію, так як кожен організм індивідуальний, я розумію, але вирішив все одно запитати.

Припустимо, мені вдалося знайти дієти і тренування, що підходить для моєї повсякденному житті і я щаслива з моїм відсоток жиру в організмі (коли я останній раз перевіряла років тому я був на ~12%). Я тренувався близько 10 років, і я б сказав, що моє тіло має вигляд гостроверхим наскільки будь-які серйозні перетворення тіла. Тепер припустимо, я хочу додати кілька фунтів м'язової маси при збереженні мого жиру у відсотках. Це ж просто, як росте мій споживання калорій (при збереженні білків/жирів/вуглеводів, як раніше), може підніматися ще кілька фунтів, і виконується зайву милю або дві, щоб встигнути за зайві калорії?

+413
Nalia Mohamed 14 жовт. 2014 р., 15:46:39

Чесно кажучи, краще навчання для дотик ваших пальців просто робить це. Встаньте прямо, ноги прямі (хоча і не з зігнутими колінами всередину) і опустіть себе, наскільки ви можете. Потім, залишайтеся в цьому положенні на декілька секунд, постарайтеся розслабитися і розтягнути трохи далі. Коли повернеться, знову ж таки, робити це повільно (загальні поради люди називають це "відчувати кожен хребець повернутися на місце") і повернутися до стоячи. Повторювати кожного разу, коли у вас є вільна хвилина. Якщо ви виявите, що ваша спина болить від цього, спробуйте додати невелику зворотного вигину після кожного стрейч, щоб розтягнути спину в іншу сторону.

Як і в більшості тягнеться, це вимагає часу і зусиль пацієнта. Є різні теорії про "відскік", щоб отримати ще більше розтягнути (зазвичай не рекомендується) і "динамічні" і "статичні" протяжністю (останнє-це те, що більшість людей думати, стрейч, просто рухатися, що далі розширення і утримання протягом декількох секунд. У першому випадку буде близько 90%, а потім, розминаючи м'язи, що беруть участь утримуючи її), але основну частину просто робити це день за днем.

+388
Hidden 23 бер. 2010 р., 18:20:42

Ви досягли значного прогресу. Вітаю, продовжуйте намагатися.

Якби я був тобою я б переключитися на програму, яка додає вагу щотижня або щомісяця, такі як техаський метод Rippetoe & Кілгор від практичного програмування, або 5/3/1, або іншою подібною програмою. Що буде тримати вас додаючи силу досить тривалий час.

Я б розглянути питання про перехід на вправи, щоб отримати переваги сорту: рухливість, сила в різних місцях, травматизму та профілактики вигорання. Наприклад, перейти на один або два дні на тиждень від присідань стійка для присідання, або повністю переключитися на Передні присідання протягом восьми тижнів. Те ж саме стосується і тяга (спробувати Рфлс, ривок-хват станова тяга і т. д.), пресування (ВАР лавка, накладні, гантелі/штангу, може бути, кинути в деяких турецького вікон) і так далі. Будьте обережні, щоб не додати багато ваги занадто рано на нові ліфти, навіть якщо вони дуже схожі. Якщо ви нервувати, що працюють з тимчасово легким вагою, тримати принаймні одну важку тренування в тиждень з допомогою ліфта ви більш досвідчені.

Я б зробив одне коротке кардіо фінішер для всіх тренувань за тиждень. Росс Enamait має багато матеріалу для метаболічного кондиціонування, в тому числі його магії 50 (5 раундів 1 хвилина відпочинку: 5 гантелі обривки в руці, тоді 5 гантелі гойдалки в рукоятку, потім 10 віджимань). Я теж схиляюся до рекомендації кондиціонер Гленн Pendlay, які прагнуть до важкої роботи гирі від 5 до 10 хвилин. Або ж, просто бігати і плавати.

+361
Regie Martinez Sambo 25 квіт. 2016 р., 14:30:20

Перейти з 3 х 50 хвилин. В додаток до того, що Міша сказав в коментарі, ви також повинні дозволити вашому тілу відновитися і виростити нові м'язи.

+348
gerrmess 21 квіт. 2015 р., 21:58:18

Мої думки, що взимку, особливо на відкритому повітрі зимові тренування повинні спалювати більше калорій. Це займає більше енергії, щоб нагріти тіло так довго.

Я відчуваю, коли я їм досить багато, в день я відчуваю себе тепліше, і коли я обмежити калорії я досить сильно похолодало.

Ви повинні калорії на зиму? Особливо якщо тренуєтеся на відкритому повітрі.

+324
morskaya22 17 вер. 2013 р., 02:47:15

Це не стільки підтримка для сухожиль. Одна з теорій, за те, що він допомагає підняти шкіру від структур під ним (під мікроскопом), який дозволяє трохи більше місця для набряку, який, у свою чергу, допомагає зменшити біль.

Друга теорія полягає в тому, що він діє так само, як розтирання область, яка перериває сигнал болю в мозок. Він також припустив, що він дозволяє природний рух, у той час як в той же час забезпечуючи пропріоцептивної зворотного зв'язку, що допомагає обмежити повний діапазон руху.

Дослідження показали реальну користь кинезио, але є люди, які клянуться їм.

+255
Evelyn Banaag 17 квіт. 2010 р., 17:12:14

Я хотів тренуватися для сили, без поспіху. Змушений особистої необхідності побудови сильної conective тканини і уникнути травм будь-якою ціною (42 р., ненавчених, як-то схильні до травм) я реалізував наступну стратегію для кожної вправи: я використовую фіксовану навантаження і збільшити обсяг шляхом додавання повторень, від 3 підходи по 3 повторень (на силу діапазону, не сумніваюся) всі 3 підходи по 15 повторень з однаковим навантаженням.

Це займає багато тренувань, щоб досягти 3x15, тому що на кожному тренуванні я ніколи не додавайте більше 3 повторень в цілому (одне в наборі), як правило, і дуже часто я тільки додайте 1 респ. До того часу я досягти 3x15, він відчуває себе в безпеці і іноді навіть легко збільшувати навантаження (і розпочати цикл знову з 3х3), тому немає ніяких сумнівів, моя сила зросла.

Але останнім часом його обсяг здається занадто багато, мені потрібно занадто багато часу, щоб оговтатися, і інший відповідь на інше питання тут, запропонував я, може потрібна якась мікро-періодизації, який я думаю, це правильний шлях. Крім того, я думаю, я міг би спробувати і зменшити загальну гучність, коли поруч з 15 повторень в сеті (наприклад, при перемиканні на 2 комплекти після досягнення 3х12 або somehing).

Як я можу реалізувати те, що періодизація в простий спосіб? Наприклад, після досягнення 3х10 я міг би почати з чергуванням високих реп тренувань з наступним рівнем опору і малим числом повторень. Е. Р. 40 кг х 3 х 10, на наступному тренуванні 45 кг х 3 х 3, а потім назад до 40 кг х 3 х (10~11) і так далі.

Як би мені не подобається, 5/3/1 з меню, тому що я не можу ж весь час у такому короткому діапазоні повторень, це не для мого віку і рівня фізичної підготовки.

+204
Reginaldo Marcilon 18 квіт. 2017 р., 10:20:42

Так що у мене дійсно жорсткі згиначі стегна і сідничні м'язи слабкі, викрадачі і ABS.

Я намагався виправити цю проблему, працюють сідничні м'язи, підколінні сухожилля і викрадачами але я хочу потихеньку почати знову робити вправи Ab.

Я знаю, якщо я роблю підйоми ніг, присідання і інші вправи на м'язи преса, що він збирається зробити мій згиначі стегна міцніше, чого я не хочу.

Але навіть якщо там не так багато згинання стегна при виконанні планки, буде робити планки затягнути мої згиначі стегна ще більше?? Це гарна ідея, щоб зробити дошки з щільно згиначі стегна? або я повинен чекати поки у мене сильні сідничні м'язи, абдукторов і стегна?

+193
Christlin Panneer 26 трав. 2010 р., 11:40:52

Якщо у вас є доступ в басейн, вода може бути досить ефективним.

Знайти басейн, який досить глибоко для вас, щоб не торкатися дна, і з плавучими пояс (або ні, я волію не робити вигляд, що біжать, не торкаючись. Головне-не торкатися дна і, можливо, болить палець на нозі.

Тобто Виконуйте рухи руками і ногами, через воду. Припускаючи, що ваш палець може прийняти опір води.

Ви можете зосередитися на м'язах, використовувані для бігу і форми (легше зосередитися на формі з плавучими пояс, але краще потренуватися без нього), але ви втратите перевага впливу (якою палець все одно відпаде.

Я знайшов це досить ефективним, коли отримав травму, яка забороняє вплив на суглоби.

+159
user2782067 15 вер. 2018 р., 02:48:16

Перевірте його у спеціаліста по коліно. Може бути розрив меніска.

+138
Itai Ferber 25 груд. 2015 р., 18:15:58

Ідеал: Дексу тіла-жир сканування

2-е краще: вимірювання стрічки

Виміряти:

 • Талія
 • Стегна
 • Стегна
 • Телят
 • Верхній Важіль
 • Нижній Важіль
 • Груди
 • Шия

3 кращих: фотографувати кожен місяць і порівняти їх після того, як ви пройшли 6 місяців.

+104
Tory Sheehan 10 бер. 2012 р., 17:18:30

Якщо все ви хочете, щоб зменшити жир і підтримувати/збільшувати м'язи, їж трохи менше і додати більше білка, якщо це можливо, 100 г не погано, але могло б бути краще.

Ваших тренувань, сну і харчування, здається, дуже добре, так що треба бути просто вирізати кілька (зразок 500) ккал/день, щоб отримати худий.

+98
Pavel Alazankin 24 січ. 2011 р., 16:15:51

Я особистий тренер, і визначити, чи є програма якась гарна чи ні. Є ряд речей, які ви повинні знати про клієнта в першу чергу.

По-перше, яка мета клієнта?

Програми, написані для втрати ваги, буде виглядати дуже по-різному написаний, щоб збільшити розмір м'язів. Знову хтось, хто був deconditioned проти спортивного людини.

Одна програма, безумовно не підходить для всіх.

Навіть 2 людини з однієї і тієї ж мети, можуть знадобитися різні програми в залежності від їх рівня фізичної підготовки і способу життя.

Так що хороша програма-це конкретний клієнт. Важливо допомогти клієнту встановити SMART цілі конкретні, вимірні, досяжні, реалістичні і підставили. Це відправна точка будь-якій пристойній програми.

Що стосується м'язових груп, він все одно повернеться до мети.

Для втрати ваги, ви повинні працювати великі м'язи, для повної тренування тіла. Робоча протилежні м'язи досить добре працює. Робити менше повторень, важкі ваги, або більш легкі повторень вага, все повертається, навіщо ти це робиш, і чого хочеш досягти.

Спосіб життя, захоплення, вік та найбільше увагу при написанні програми.

Я сподіваюся, що це йде деякий шлях до відповіді на ваше питання.

+65
shedd 3 черв. 2013 р., 06:29:24

Я хлопчик 17 років, Вага 92 кг (200 кг) і Зростання 5'6" ці вправи я виконую в даний час

1-25 віджимання коліна (5 комплектів 5 повторень)

2-5 хв на місці біг(1 хв 30 сек похідний біг і біг).

3 - розтяжка

4 - 50 шафа віджимання

Не може контролювати свою дієту (але тільки домашня їжа, ніякого фастфуду або)

Я повинен буде додати будь-які вправи?якщо так, то які

+61
Genocid Eclerov 24 січ. 2014 р., 10:23:26

Це 1800 калорій, включаючи розробку, або 1800 калорій після вирахування з них ви спалили?

Це залежить від програми. Деякі "розумніші" додатки можуть включати вашу діяльність. Більшість просто запитати, якщо ви "високо активний", "помірно активний", "мало-мальськи активний" і т. д. Деякі дійсно неук додатків буде просто прийняти свій вік, вага, зріст і думаю.

Ось чому такі програми схуднення в світі, які не активно включати калорій в їх плани настільки успішні?

Я не знаю достатньо про цьому плані сказати. Вони, швидше всього, включає калорій в рівнянні вони тобі чи ні. Наприклад, якщо ви худнете, використовує систему пунктів, яка є дуже простий спосіб для підрахунку калорій.

Але так, якщо вони обмежують свій раціон харчування провокує вправа, ви будете втрачати вагу з часом, якщо ви будете дотримуватися цього. Програми втрати ваги також буде надмірно перебільшують їх кількість, тому що вони знають, що люди не дотримуються його повністю. Вони просто обслуговують людей, які не в звичці жити певний спосіб життя, звички помирають з працею, і вони включають його у свої програми, щоб вони працювали в цілому.

Також є якісь наслідки значно жере по 1800 наприклад 1200kcals а також робити вправи (інші, ніж почуття фізично втомилися)?

Ви будете втрачати значну частину м'язової маси, яка буде сповільнювати ваш метаболізм вниз. Це робить це важче, щоб тримати вагу в довгостроковій перспективі.

Крайній приклад, є шоу в США під назвою "Найбільший невдаха" (не впевнений, якщо це в інших країнах). У цьому шоу, вони беруть дуже огрядних людей і мучити їх протягом місяця, помістивши їх на вкрай низьку калорійність, а змушуючи їх робити ті або високої інтенсивності вправ. Є дослідження, які показують, що їх метаболізм терпить крах. Майже всі конкурсанти повернути свою вагу. Ті, які тримали його щосили весь час.

Так у світі фітнесу і втрати ваги, повільний і стійкий виграє перегони. Якщо ви втрачаєте більше 2 кг або 1 кг. тиждень, то ви повинні підняти ці калорії. Зазвичай 0,5 кг / 0.25 кг. на 1 фунт. / 0,5 кг-це солодке місце.

+42
overindulged 23 жовт. 2016 р., 16:55:54

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil