Що є кращим способом, щоб тренуватися в спортзалі для цілей втрати ваги?

Я записалася в тренажерний зал 2 місяці тому, і здійснюватися практично щодня.

В перші 2-3 тижні я ходив у спортзал майже щодня здійснює близько 45 хвилин (бігова доріжка, гирі тощо), Але я зрозумів, що це не було стійким, тому що я був дійсно вичерпані. Також бігової доріжки болять мої коліна. Тому зараз я працюю в тренажерному залі 6 разів на тиждень з одним днем відпочинку. Однак, я не впевнений, якщо це найкращий спосіб, щоб позайматися, тому що після приблизно 2 місяців, я втратила тільки 4 кг. Моя мета-схуднути на 10 кг.

Як правило, мій тренажерний зал сесії-15 хвилин на кросовер машина (http://www.technogym.com/gb/products/cardiovascular-training/ellipticals/excite-+/кроссовер/3765) на 5-6 рівні складності (із 25). Це те, що я вважаю "середньої інтенсивності", як я неабияк попітніти. Після цього я або роблю 20 хвилин важких або 15 хвилин на тренажері (2 км).

Це правильний підхід, щоб схуднути? Я повинен зробити більше або менше кардіо / тягарів? Крім того, буде збільшувати тренування до двох разів на день бути краще? (30 хвилин для кожного?) Я жінка, 20 років. Будь-які поради про те, як побудувати свої тренування?

+459
dc00092 16 серп. 2017 р., 21:13:22
26 відповідей

Я в цей час виникли проблеми з наступних вправ і завдань:

 • Заправлені планш (пріоритет 1: навіть підлоги-це неможливо, мої ноги тільки підвернути, якщо мої стегна потрапили в мій прес, таким чином, ніякої свободи дій провадиться)
 • Стреддл/підібгавши стійку на руках/стійка на голові віджимання
 • В-сидіти не можу випрямити ноги, коли вказуючи на небо)
 • (Стійка)-присідання (нахилившись далеко вперед)
 • Катання на лижах - погана постава (стоячи в жорсткій, гнути сильно в стегнах, щоб компенсувати) з-за маленької кісточки гнучкий
 • Пістолет

Я ніколи не роблю якісь розтягування або схожі речі, як у мене завжди виходить повний діапазон руху у всіх інших вправ, однак з речами, перерахованими вище мого гнучкість, тримає мене назад.

Яка краща стратегія, щоб швидко покращити? Прогріваю ноги протягом 10 хвилин, а потім розтягнути підколінні сухожилля і телят? Зробити деякі динамічні руху?

Примітка: горизонтальний упор і стійку на руках, я теж не дуже добре "рухається моє плече вперед" і потім обертаючи в роздумах про скасування простягнув руки вгору (руки зафіксовані на місцях, і тому тіло переміщається вгору замість рукоятки), так що це мій частково також бути проблемою при отриманні живота.

+995
Daniel Mewes 03 февр. '09 в 4:24

Іноді після інтенсивного тренування, я стаю дуже сонним і вимагати сну. Іноді, фізичні вправи не впливають на мій сон взагалі. І іноді, я не зможу спати по ночах.

У мене дуже регулярний режим сну - спати в 10:30-11 вечора, і вставати о 8 ранку. Я зазвичай засинаю протягом десяти хвилин. Але в певні дні інтенсивність, я вважаю, цього не станеться. Годину інтенсивних початок роботи в 3:30 у другій половині дня може тримати мені спати опівночі.

Хто-небудь знає, чому це відбувається? І особливо, хто-небудь знає спосіб, щоб пом'якшити цю проблему? Якийсь кулдаун процедуру, яка буде тримати мене регулярно спати?

+978
ztank1013 12 вер. 2013 р., 10:09:55
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я знову почав тренуватися (у тому числі трохи світло-до-вміру важка атлетика) після кількох років діяльності.

На наступне ранок, я був типовий очікується, болючість... крім як навколо мого правого ліктя. М'язи місцевий суглоба є досить жорсткими і болять. Там можуть бути невеликі набряки (важко сказати, але нічого серйозного), але це, безумовно, незручно для продовження лікоть повністю.

Я повинен працювати, щоб розтягнути цю область протягом дня, або це краще залишити руку в розслабленому положенні, поки нормальний рух вже не незручно?

+872
Veselin Romic 6 жовт. 2015 р., 18:53:50

Я думаю, найголовніше-це якість сну. Іншими словами, ви хочете глибокого сну і ви хочете, щоб ваша загальна stleep бути 8 годин в день, в ідеалі. Речі, які можуть зіпсувати якість сну для вас:

 • Додаткове світло, посилаючи повідомлення до вашого тіла, що пора вставати
 • Прилив енергії після того, як ваше тіло робиться обробка вуглеводів 12 годин раніше (або 6-7 годин після алкоголю)
 • Зайвий шум, відправляючи повідомлення про те, що ви повинні бути в курсі того, що відбувається навколо вас.

Причина в нічний час працює для більшості людей полягає в тому, що це і тихіше (тому що всі інші ще сплять) і немає сонячного світла розбудив тебе.

Якщо у вас нічна робота, то щільні штори можуть бути дуже важливі інвестиції. Все, що вам потрібно зробити, це боротися з шумом. Або інвестувати в білий шум машини або фонтан, щоб заглушити відволікаючий шум або звук доказ номер (дуже дорого).

Як в документальних досліджень, ви можете спробувати цей один.

+858
Eddy Yuansheng Wu 30 трав. 2017 р., 07:04:35

Зараз я поперемінно штовхати гирі цілодобово, і тягнути день Ваг. Після цього день відпочинку. Тому потік виглядає так:

Ваг
Ваг
Інше
Ваг
Ваг 
Інше
...

Я роблю кардіо для розминки і заминки (10 хвилин розминка, 10 хвилин теплий вниз) на день Ваг, але, очевидно, більшу частину свого часу ставиться на ваги.

Це ОК, щоб робити кардіо у дні відпочинку, де я не вагу взагалі? Я використовую весляра для моєї кардіо і буде використовувати це для днів відпочинку.

Це кардіо впливає на м'язи відпочивають/зростання і результат в них ремонту не так швидко?

Редагувати:

Серцево я маю на увазі спалювання близько 400 ліцензій, щоб допомогти зменшити свою вагу, а нарощувати м'язи.

+858
Duminda Jayasena 14 серп. 2010 р., 08:02:43

Згодна з усіма вище - тренажерний зал повинен мати круглі пластини по мірі можливості.

Не можу поштовху, жим або станову тягу правильно з ними (якщо у вас є маленькі зовні круглий пластина бампера. ....

Однак Для багатьох речей різниця не має сенсу, або сприяє octagonals - є жим ногами зі шпильками, які важко досягти? - хочеш зробити щось схиляюся присідання з додатковою вагою? - у членів ідіот, який бреше ваш хороший врізна кругла 25С на підлозі, так що вони зарозумілий, щоб забрати? - для майже будь-яких пластина навантажена машина, з якою легкістю пластини можуть бути оброблені, і як тонкий їх козир будь-яких інших міркувань.

Враховуючи вибір, я б хотіла обидва, але в основному круглі, якщо ви купуєте один тип для всіх цілей, а потім зробити круглі пластинки - бажано тонкий, Якщо ви коли-небудь план/сподіваюся на підйом дуже високий вагу і вибрати ті, які буде легко для користувачів, щоб впоратися з комфортом, якщо ви можете.

+830
petralitz 16 груд. 2011 р., 07:01:15

Доповнити білок повинен в ідеалі становити лише невелику частину від загального щоденного споживання білка. Є джерела дуже хорошою білків (в залежності від вашої дієти).

 • Молочні продукти (такі як (знежиреного) сир, сир тощо)
 • Яйця
 • Пісне м'ясо
 • Соєві Боби
 • ...

Приблизно щось близько 2 грамів білка на кг ваги тіла, щоб отримати м'язи. Якщо вага 80 кг, що б обхідними 160 грам. Ви могли б досягти цього (наприклад) з

 • 50г 90% сироватковий
 • 300 г курячої грудки
 • 300 г кисломолочного сиру
 • Два яйця

(тільки груба оцінка, просто щоб дати вам ідею). Це не враховуючи, що інші продукти теж містять білки,.

Редагувати:

2 г на кг ваги, здається, занадто багато. Дивіться в цій статті.

+698
cKurultayKalkan 8 квіт. 2017 р., 08:18:34

Це залежить від цілої купи змінних: вік, стать, тип роботи.

Коли я вирішила схуднути я почала рахувати калорії і в середньому я горів 1400 калорій в день.

Я пропоную вам почати відстежувати Ваші калорії протягом наступного місяця.

+663
Sagar Devkota 11 груд. 2011 р., 06:07:57

Вмираючи на 5 км бігти? Я думаю, вам треба більше працювати.

Мені здається, що ваша витривалість не дуже добре, і ви просто знайти його легко натисніть свої межі. Вмираючи в середині запустити щось, що може статися, якщо у вас був довгий виснажливий день або ти надто рано виконується після попереднього тренування (це стосується будь-якої відстані, якщо ця відстань буде на межі ваших можливостей).

Я б взяв 1 день в тиждень і зробити його довгого дня запуску. Я буду працювати до тікати 10км за рахунок збільшення відстані запуску на 10% в тиждень. Тримати темп, як повільно, як вам подобається.

В кінці, що ви повинні знайти біг 5км швидко дуже легко.

+657
petiar 25 січ. 2017 р., 23:35:47

Це залежить від людини і програми. Я був на програми, де у мене тренування 3 дні, 4 дні, 5 днів, 6 днів в тиждень. Це більше про те, які частини тіла ви тренуєте в які дні, і переконавшись, що ви не перевантажувати центральну нервову систему. Ви піднімаєте тяжкості або кондиціонер? Олімпійський підйом стиль? Силові тренування? ВИИТ?

Я б змішати всі ці та відпочити на вихідних! Просто ходьба-це іноді все, що потрібно.

+627
oddjobbob 9 черв. 2016 р., 17:04:11

Якщо ви не любите витрачати багато часу на вправи, то вага тіла-це неправильний спосіб піти про це. Для отримання прибутку вам необхідно прогресивної перевантаження, і єдиний спосіб отримати прогресивної перевантаження з вправами, збільшити ваші повторень і сетів, і, що відбувається, щоб залучити вправ з.

Щоб отримати речі зроблено швидко, ви повинні піднімати важкі ваги, як ви можете отримати прогресивної перевантаження при збільшенні ваги ви піднімаєте, зберігаючи при цьому така ж кількість повторень і сетів, так що ви не в кінцевому підсумку витрачають більше часу.

Якщо ви дійсно хочете зробити віджимання можна, але як ви почнете втрачати вагу, ви насправді робите менше роботи із ваші віджимання, тому вам доведеться зробити більше, щоб просто підтримувати будь-який прогрес, якого ви досягли, і далі, Джек його, щоб продовжувати робити успіхи.

+627
Anil Vighne 7 квіт. 2018 р., 01:33:11

Accourding до наступного, змішування не робить ніякого впливу на вміст клітковини в сказати.

http://www.oprah.com/health/Does-Blending-Fruit-Reduce-Its-Fiber-Content

Як йдеться в статті, головною проблемою, є те, що ви переварити рідина швидше, ніж тверді. Це ймовірно, що ваш дієтолог означає, коли вона каже, що волокно стає "дигестэйбл".

Однак, є ще така ж кількість клітковини в смузі як там в цілі плоди.

+592
yorkliang 1 серп. 2013 р., 22:48:26

Я люблю накладні витрати(Військові) плечового поясу , що викликає моє плече.

Але я знайшов проблему:

Якщо я не притисне спині , при виконанні(військові) плечового поясу ліве плече начебто відчуває себе незатишно і робить деякий шум і болить, хоча і досить незначно.

Мені потрібно стиснути мою спину, коли я роблю накладні витрати(Військові) плечі жим ?

Я питаю це тому, що накладні витрати(Військові) плечі жим повинен бути націлений на практикуючих плече, а не спину.

+564
Qingshan 14 квіт. 2011 р., 09:55:26

Плавці розвинути чутливість в руках, так що вони можуть тримати більше води ефективно, використовуючи відчути напір води, щоб визначити висоту їх сили. Три підказки, які я бачив, є:

 • натисніть пальців однієї руки на кінчики пальців іншої
 • притисніть кінчики пальців проти басейну під час відпочинку
 • потираешь руки або на терасі біля басейну.

Виконуючи ці дії перед вашим служити, може зробити вас більш обізнані про відчуття в пальцях, так що ви можете краще дізнатися у них.

+491
EC99 16 квіт. 2011 р., 00:47:49

Моя мати могла торкнутися п'ятами обох рук на підлозі у віці 89 років. У неї були короткі ноги і довгий тулуб. Є ймовірність, що хтось, хто не міг дотягнутися пальцями ніг має короткий тулуб та довгі ноги, порівняно з нормою?

+464
amukhachov 9 лип. 2010 р., 11:41:54

Може хто-небудь допомогти мені з правильним балансом вправ і мастурбації.

Наприклад, я не дуже ядрено. Я вправи з середньою інтенсивністю, використовуючи середні ваги за один тиждень. Після цього, я відпочити за один день.

Як, як довго треба чекати, щоб почати знову займатися спортом після активно мастурбував(4 рази в день). Це триває кожну тиждень, і я почну з нуля на наступному тижні. Це не допомагає мені.

Начебто, Я читав і бачив багато відео, як ми повинні негайно здійснити після енергійно мастурбує.

Може хто-небудь допомогти мені з частотою занять спортом і онанізмом?

Спасибі.

+397
Michael Gecht 1 серп. 2019 р., 07:49:09

Для початківців, є велика різниця в навчанні і дієта це "кінець" мета-силач або пауерліфтинг?

Робить тренування/дієта на дві розходяться тільки на просунутих рівнях, або навіть для початківців/Як новачки?

+385
FuzzN8R 20 жовт. 2016 р., 07:49:47

Ви можете отримати грубого вимірювання, утримуючи позицію віджимання руками на терези у ванній кімнаті. Я пропоную робити це з повністю витягнутими руками і замкнені, щоб запобігти себе від активно тисне на шкалу і спотворює значення.

Для мене це закінчилося тим, що близько 75% маси тіла.

+343
anarcrypto 17 лист. 2010 р., 10:31:16

Мої косі м'язи живота болять, думаю від ПР станова тяга, що я зробив вчора, тому що все, що я зробив що присідання (не піар... відновлення з підступ), і жим лежачи. Я відчував це раніше, теж.

Яка частина тяга працює на косі м'язи живота?

+321
user23312 9 груд. 2016 р., 18:38:09

Я припускаю, що 30 повторень-це приблизно максимум віджимань ви можете зробити.

Для навчальних цілей і якщо ви хочете зробити кілька наборів. Ви в більшості випадків не йдуть на максимальну кількість повторень в першому сеті. Ви навмисно робити менше, щоб мати можливість завершити свої 5 або N задає режим.

Якби я був тобою я б скоротити кількість повторень і спробувати почати з 20 повторень і побудувати звідти.


Збільшення повторень

Особисто мені допомогли підвищити свій діапазон повторень був змінити мою рутину кожну тиждень або місяць. Наприклад:

 • Нормальних комплектів: П повторень для М набори.
 • Зважений: я б зробив менше повторень. Не беріть занадто велику вагу, ви не можете впоратися. Я буду тримати в діапазоні повторень +10.
 • Піраміди: ви б почати з 1 реп для першого набору, зробіть невелику перерву, після 2 повторень, перерва, 3 повторень і так далі. Коли ти б'єш свій ліміт скажімо 10, ви йдете вниз, 9, 8, ...2, 1.
 • Половина піраміди: так само, як піраміди, але не спускаючись. Переконайтеся в тому, щоб дійсно перейти на МАКС.
 • Модифікована піраміда: коли я отримав у вищій повторень діапазон (+50), замість посилення мого повторень на один, я збільшив на 2 або на 5. Наприклад: 2, 4, 6, 8 ... 18, 20 або 5, 10, 15, 20 ... 45, 50.
 • Максимум повторень у кожному сеті: ви помітите зменшення повторень тут більше комплектів ви.

Особисто рутинну піраміди справді мені дуже допомогли: я відразу помітив прогрес 10 додаткових повторень на наступному тижні.

Примітка: цифри можуть здатися довільними. Вони частково, спробувати з'ясувати, що працює краще для вас.


Про час відпочинку

Деякі люди кажуть, що 2-3 хвилини для початківців. Який би стиль табір і пропонують 30-60 секунд. Деякі займе 90 секунд. Я особисто навіть піти на 5 хвилин, в залежності від ситуації. Підсумок: це залежить від вашого стану, ваших цілей (і мотивація :)). Прислухайтеся до свого тіла, але намагаюся, щоб зламати межу.

+315
camelpard 30 вер. 2013 р., 17:34:00
 • Бігова доріжка відео - можна зробити самостійно.

  Хоча й недосконалим, якщо у вас є доступ до біговій доріжці, ви можете налаштувати відео камеру і фільм запущені форми збоку, ззаду і спереду, якщо бігова доріжка не закривати вид. Я теж думаю, що це допомагає зробити як збоку, тому що там можуть бути ліві відмінності. Якщо ви можете підключити камеру до монітора, де ви можете подивитися, як ви бігати, ви можете спробувати різні способи, щоб побачити і відчути різницю одночасно. Цей метод також корисно, щоб контролювати ваші форми на різних швидкостях. Можливо, вам доведеться повторити під різними кутами камери, якщо ви не можете зробити все тіло постріл відразу.

 • Відкритий відео - потрібен один або тренер.

  Для зовнішнього біг, знайти одного чоловіка в камеру і бігова доріжка рівня. Ось гарна стаття про різних пострілів, щоб взяти, щоб включати важіль повороту, коліно позиціонування і footstrike. Потім він дає деякі поради з аналізу відео, деякі загальні проблеми та виправлення (обертання, overstriding і т. д.)

 • Професійний Аналіз

  Крім того, ви можете мати професійний виконати запуск відео-аналіз та обговорити це з вами. В залежності від того, де ви живете і наскільки детально ви хочете зробити, ви можете піти в Працює, або працює або лабораторії руху. Просто переконайтеся, що ви бачите всього тіла для повної оцінки вашої форми.

+271
chandu dharavath 14 лист. 2012 р., 14:58:17

Відповіді на це питання схожий на той, що на тріатлоні, що ви отримаєте швидше, роблячи його більше. Однак удар є однією з частин мазка, що якщо ви не "отримати це", то важко бути в змозі зробити це правильно, без хтось показує вам.

Я б рекомендував вам поплавати з інструктором подивися на свій хід і переконайтеся, що ви робите це правильно. Вона повинна текти майже в "хвилю" від стегна через ваші пальці, з мінімальними зігніть в коліні. Ваші ноги повинні бути зазначені в ідеалі ви хотіли б пряма лінія від верхньої частини гомілки вниз через ваші пальці. Кращі посушливих свердла для стусанів-це сидіти на дупі, точки ваших ніг, підніміть ноги приблизно на 1' з землі і удар ножицями (тримаючи ноги прямими, не згинати).

Однак, для довгих запливів у басейні, удар все менш і менш важливо для руху вперед, і в основному для рівноваги і дихального циклу. Крім того, м'язи ніг досить великі і займають багато енергії/кисню, тому якщо ви використовуєте їх в якості основного джерела тяги для тріатлону плавати, то ви зменшуєте свою працездатність на більш пізніх ногах.

+264
Tessa Begley 9 квіт. 2016 р., 18:11:04

Багато силові тренування програми, описати щось на зразок цього:

3 сети 8-10 повторень, повторень 10-12, 13-15 повторень

Я не впевнений, що це фактично означає. Це означає, 8-10, 8-10, 8-10 (падіння ваги тут), то 10-12, 10-12, 10-12 (знову ж падіння ваги) 13-15, 13-15, 13-15?

Чи це означає, 8-10, 10-12, 13-15 (падіння ваги тут); 8-10, 10-12, 13-15 (знову падіння ваги); 8-10, 10-12-13-15

Чи це означає щось зовсім інше?

Оновлення:

Щоб прояснити, що я хочу знати, це: Ви робите три перші серії, три з другого ряду, три в третє коло або ви робите три усіх трьох діапазонах, три з усіх трьох діапазонів, три з усіх трьох діапазонах? (В обох сценаріях буде відбуватися в цілому 9 набори)

+161
kapscha 31 груд. 2019 р., 11:18:37

Наукова медицина зробила огляд літератури поряд з ще 14 "супер-продукти" улюблена Доктор Оз.

Доктор Оз стверджує: містить EGCG (epigallocatechin gallate), що "збільшує гормон відповідає за відчуття насичення"; "може допомогти уникнути зайвих жирів", "поліпшити апетит-регулюючих гормонів" і будуть змінюватися, як ваше тіло регулює апетит і засвоює їжу.

Перевірка реальності: зелений чай заварюється з ферментованих листя камелії sinensis завод. Він містить ряд біологічно активних компонентів, які, як вважається (хоча і не створена, щоб бути панацеєю для майже все. Що стосується втрати ваги, систематичний огляд зеленого чаю на ожиріння прийшов до висновку, що зелений чай має жодних реальних наслідків, і Кокрановский огляд до висновку , що будь-які ефекти "не може бути клінічно важливим".

+146
Hilltopteacher 12 трав. 2015 р., 01:57:55

Я тренувався для мого один рік і не бачу особливої вигоди. Але мав можливість тренуватися з одним протягом декількох місяців. За ці кілька місяців я навчився піднімати більшу вагу з хорошій формі і штовхати себе далі, як ніколи раніше. Це допомогло мені набрати вагу, а також деякі форми в короткий термін.

Тепер я знову одна тренування за останні кілька місяців, я дійсно підштовхнути себе зараз і потім. Але не так часто, як раніше.

Не могли б ви надати якісь пропозиції/поради, щоб допомогти мені змусити себе продовжувати наполягати себе на кожному повторенні в кожному сеті, в кожному сеансі.

Хороша ритмічна музика, здається, допомагає. Я не можу знайти партнера на даний момент. Будь-які пропозиції будуть оцінені.

Дейв

+142
Donna Sherk 26 лип. 2011 р., 02:31:17

Безкоштовні онлайн рекомендації по розробці АБС починається, виправляючи помилкова думка, що АБС-це окремі м'язи, а однієї стіни.

Тепер, незрозуміло, що я повинен зробити висновок з нього. Моя проблема полягає в тому, що мій верхній частині живота складається досить красивим і плоским, як я працюю над цим, але нижня частина все одно трохи випирають і дуже вперта. Деякі люди радять, що з моменту її одну стіну, ви не можете вибрати певну частину його, і ви повинні продовжувати робити в цілому Ab вправи, щоб зменшити його. Інші говорять, що ви можете тон нижній частині, зокрема за рахунок збільшення кількості та інтенсивності низьких АБ тренувань.

Так от, хотілося б пару рад, на якій стороні вірити, або з особистого досвіду або будь-яких досліджень, які могли б закінчити і т. д.

+123
Jeng130 19 серп. 2013 р., 04:37:42

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil