Пити чисте оливкова олія

Я хочу набрати вагу і я подумую про те, що вживання великої кількості оливкової олії, щоб отримати більше калорій в моєму тілі.

Є проблема з питною 100мл (~800 калорій) одночасно?

+313
Bayu 7 лип. 2019 р., 18:05:54
31 відповідей

Просто збираю дизайн для футболка для мого нещодавно афілійованих кроссфіт в тренажерному залі, і було цікаво, якщо хто може допомогти з рекламним слоганом, Що може бути доречним? Тренажерний зал призначений в основному жінок середнього віку і підлітків, але хотів би зазначити, хлопці, як добре, так що не хочу нічого, що може налякати хлопців. В даний час навчання людей на відкритому повітрі, але планую переїхати в просторі з плином часу, так що нічого не обмежує мене, щоб залишатися зовні

Будь-якої думки або ідеї, ласкаво просимо! Спасибі!

+982
andrefs 03 февр. '09 в 4:24

Є більш повну відповідь ви можете прочитати, якщо ви зацікавлені.

У "протеїновий коктейль" - це саме те, що ви здогадалися: порошок протеїну (зазвичай сироваткового) перетрясли з рідиною (зазвичай вода, іноді молоко). Це швидкий, дешевий і зручний джерело білка. Більшість людей просто не їдять достатньо білка і отримати рівня, необхідного для силових тренувань високої інтенсивності вона, як правило, важко перевершити.

"Справжня їжа", який відповідає вашому макроелементів і калорій мети завжди буде перевага в довгостроковій перспективі: ваше тіло потребує більшого, ніж сироватковий Шейк. Але якщо ти ~50 грам на день вітатися вранці і вночі може бути зручний і легкий спосіб вирішити проблему.

+949
Anaximandro Dalla Valle 12 серп. 2010 р., 22:23:53
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це правильна форма. Якщо лікті занадто сильно, ви ризикуєте травми плеча та плечового суглоба. Помістивши лікті ближче до грудної клітки, трицепс забирає велику навантаження (від плечей). 45° або нижче, вважається безпечній зоні.

Якщо ви хочете спробувати жим модифікацій, ви могли б спробувати розмістити зап'ястя набагато ближче (поставивши навантаження на трицепс), використовуючи замість barebell гантелями, використовуючи скорочення або біжать ухилом.

Поради про виконання ВР

Редагувати: просто щоб бути ясно -

 • 45° і вище - ризик травми плеча
 • 45° і нижче - безпечна зона
 • чим ближче лікті до грудної клітини, тим більше вага на
  трицепс (якщо це можна розглядати як модифікації)
+913
FaizanAli 17 трав. 2018 р., 03:04:24

Підборіддя UPS є тягнуть руху, де ваші руки над головою, тому протилежні руху буде тиснуть рухи руками над головою, тобто накладні преси.

+895
BEAGLE 13 черв. 2018 р., 02:32:36

По-перше, ваш ІМТ є те, що ви можете спокійно ігнорувати, враховуючи, що у вас є способи, щоб визначити ваші жирові відкладення. ІМТ-це простий інструмент статистики для отримання грубої "населення" цифри ожиріння. ІМТ для осіб, які не мають надійного зв'язку з ожирінням і/або з ожирінням проблем, пов'язаних зі здоров'ям. Ваш відсоток жиру в організмі, що важливо, і дивлячись на це, ви знаходитесь на великому рівні, і на даному етапі ви взагалі не повинні дозволити їй йти вниз набагато більше.

Вирушаючи від цих двох вимірів, ви втратили кількості жиру, що дорівнює 3% від вашої ваги менш ніж за 3 тижні. В такому випадку ви будете під жир вже дуже скоро, і це буде зіпсувати ваш рівень гормонів таким чином, що ви, мабуть, відчуваєте, що у ваших суттєво сили. По-перше, це тільки два виміри, так що продовжуй вимірювати, але якщо ця тенденція збережеться і ви продовжуєте втрачати жир, в цьому випадку, вам потрібно серйозно переглянути свій раціон і приймати значно більше калорій, щоб уникнути катастрофи.

Так що не слухай коментарі вище про те, ці цифри показують, що ви перебуваєте на правильному шляху, якщо ви будете продовжувати в такому темпі, ви в кінцевому підсумку де-то ви напевне не хочете бути, принаймні, на даному етапі. Його шлях рано думати про стає розірвав тіло на пляжі, ви повинні набратися сил і мас-перше, так в рік (2 або 3 роки буде ще краще) ви, можливо, захочете розглянути можливість отримання іноді рвані. Тепер, не дозволяйте ваші жирові відкладення нижче щось подібне до 10% і зосередитися на міцність. Забудьте про кардіо, заходимо сила по-перше, поки ви не convident всі ваші м'язи знаходяться в хорошій формі і на прийнятних рівнях міцності. Тільки чим вам може знадобитися втратити ще кілька відсотків, але навіть не 7%, певно, має бути нижня межа.

+817
fender2 17 лип. 2015 р., 21:13:09

Судячи по картинці це просто стартова позиція. Рука на лівій частині картини ще й рукою праворуч розташований набагато ближче до вашого тіла. Ви можете бачити це від ваших ніг, одна нога висить набагато нижче, ніж інших сенс ви покладаєтеся на тій стороні, тому що ваша рука позиціонування

+786
Marita Foote 22 груд. 2016 р., 16:07:05

Від опікуна:

Я подивилася на себе в дзеркало і одного разу побачив старого. Я був надмірна вага, моя поза була жахлива і там шкіра висить на мені, де м'язи звикли бути. Я виглядав, як руїна. Я почав враховувати той факт, що я, мабуть, скоро помре. Я знав, що я повинен уповільнити, але я марнославний. Я пропустив своє старе тіло, і хотів, щоб мати можливість пройтися по берегу, повертаючи голови.

Я вже почала гребти в шість разів на тиждень, і вже не бачили шкоди в тому, щоб примушувати себе трохи важче, щоб відновити мої м'язи. Так у мене в кінці 80-х я вступив у клуб культуризму.

...

Все, що я дізнався, було спеціально, щоб допомогти своєму організму справитися зі старістю. Я прийшов у дзюдо, щоб навчити мене, як правильно падати. Моє кровообіг і постава покращилася, і мені сказали, що є шанс більше м'язова маса може захистити мозок від хвороби Альцгеймера. Я перестав думати про смерть. Коли я наблизився 90, мою увагу було зосереджено на отримання мого тіла.

...

[В] торішні події в Німеччині, я здобув перемогу, забивши більше, ніж будь-який учасник в будь-якій віковій категорії, на мій 57 діпи, 61 підтягувань на турніку, 50 віджимань і 48 черевної хрумтить, кожне по 45 секунд. Як мені вже за 70, вони роблять знижку – я міг робити віджимання на колінах, наприклад – але я довів, що я не повз нього.

У нього було спортивне минуле, але як вже згадувалося, наука показує, що будь-яка фізична активність, зокрема, баланс, міцність, і мобільність навчання, є особливо корисним для старикашок.

+776
Rpmmeetdpkg 10 трав. 2018 р., 19:35:16

Робити повільні негативи, почати у верхній і нижній себе повільно, саме так більшість людей отримують досить сильні, щоб зробити свій перший, чистий тяга/підтягування. Якщо у вас є гумова стрічка, щоб прикріпити до штанги, що можу працювати. enter image description here

+763
Ravn TM 7 трав. 2012 р., 12:05:14

За визначенням вибуховий вправа повинна бути вибухонебезпечним. Як вибухівка, якщо ти зробиш більше десятка повторень?

Значення і сенс вибухові вправи походить від динамічних зусиль. Для більше повторень ви потенційно знизити ефективність вправи, Що стосується вибухонебезпечності-це.

Буде більше повторень, зберігаючи якийсь вибуховий фактор допоможе ваш силової витривалості точно. Це різні енергії системи в цілому від пліометріка і витривалість, і буде хвалити обох.

+725
matasvv 3 лип. 2010 р., 20:33:43

В Mark Rippetoe і Лон Кілгор в практичному програмуванні для силових тренувань, вони включають в себе розділи про спортсмени", як правило, визначаються як особи, 35-40 років і старше". Ось кілька відповідних витягів:

Істотне значення для спортсменів "Мастерс" є зниження потенціалу відновлення протягом багатьох років.

[П]eriodization навчання особливо важлива, і періоди розвантаження повинні бути більше і більш виражено...

[Якщо ви новачок в програмі] Техаський метод працює краще, коли прийнято раніше, ніж коли молодий початківець потрібно.

+658
DaDummy 8 жовт. 2015 р., 18:14:47

Після Домс йде, чи означає це, що я отримав більше сила, ніж раніше, і моє тіло буде адаптуватися до ваги?

Ви, можливо, корисно прочитати мою відповідь на подібне питання. Хоча питання належить до певної частини тіла, наука за мій відповідь все той же. Цитата із цієї відповіді:

Сучасні дослідження показують, що немає ніякого причинно-наслідкового зв'язкуз припустимо, що Домс/EIMD є допустимим показником для м'язового прогресу (гіпертрофія). Як результат, я хотів би запропонувати, використовуючи різні показник вашого прогресу.

+634
arslion 11 серп. 2016 р., 03:06:11

Я згоден з тими, хто запропонував купатись з тобою в минулому. Вода чинить опір, і забезпечує пульс. По суті, це і силових вправ, а також серцево-судинні вправи.

Зрештою, хоча, спалювання жиру найбільш ефективно зробити на кухні, як всі, що калорій ви спалюєте за годину на біговій доріжці, можуть бути скасовані протягом трьох хвилин їсть неправильну їжу.

Навчання основам харчування збирається зробити набагато більше за свій відсоток жиру, ніж будь-яку вправу.

+584
Weldonman 211 2 квіт. 2017 р., 07:37:43

Замість того, щоб дізнатися досконалу форму для всіх вправ, в той же час (ймовірно, виснажуючи себе в процесі), як про

Навчання в ідеальну форму за пару вправ і повторювати це, поки ви можете, природно, виконувати їх без надмірного мислення.

Або

Навчання основною формою для кожної вправи і повторювати їх. Після того, як ви можете, природно, виконувати їх, тоді ви працюєте над вдосконаленням рухів.

Це дозволяє підтримувати потік з невеликими перервами і, що більш важливо, зробити це весело достатньо, щоб продовжити.

Адже, якщо ви надірветеся, намагаючись отримати ідеальну форму, ви могли б у кінцевому підсумку вийти з програми у відчай.

Не можна бути ворогом хорошого.

Як довго, як ви тримаєте на нього, ви будете отримувати краще, і ваша форма буде вдосконалюватися. Послідовність є ключовим!

Удачі.

+566
giwook 14 вер. 2018 р., 11:09:37

Мені 21 рік на наступному тижні. Я важу 41 кг (~90 кг).

Мій легкий вага тіла приводять мене до депресії. Я курю цигарки за останні 5 років, але я нарешті зробив мій розум, щоб отримати хорошу фізичну форму і зробив минулого тижня в тренажерному залі.

 • День 1 я зробив 40 віджимань,
 • День 2 я зробив 40 віджимань, поряд з іншими вправами і вага ліфти.

Я відчував хворобливість м'язів протягом 3 днів, але тепер біль у мене немає. Дивно, що я набрала 2 кг всього за тиждень без використання будь-якого білка, але

Я не в змозі зробити більше, ніж 3 Віджимання. Моє тіло не підтримує його. Чому це так?

Я навіть кинув палити, а через 1 або 2 нікотинові жуйки в день, він допомагає мені з тягу.

+490
Yolk 5 жовт. 2018 р., 03:34:29

ІМТ-це просто звичайне мети, бути здоровим і підтягнутим залежить від людини. Я використав, щоб бути дійсно недовага за даними вимірювання ІМТ, поки відчуває себе добре і працює майже щодня (велоспорт, біг) і правильне харчування.

Я почав займатися важкою атлетикою близько 2 років тому і отримав про 20kg (44lbs замком) в м'язах, і в залежності від ІМТ тепер я ваш середній Джо, навіть думала, що я дуже м'язистий, і здатні робити те, що більшість людей в спортзалі не може.

Що я хочу відзначити, що ІМТ не є 100% точним виміром. Набирає пару кілограм/кг-це хороша річ, не дозволяйте цього покласти вас. Ви стаєте здоровішою від цього поєднання кардіо і силові тренування, це вже точно.

+483
NorisRahimova 18 квіт. 2018 р., 19:52:22

Я робив повний (звичайний) підтягування протягом 4-5 місяців. Я ніколи по-справжньому не більше 7 повторень в сеті, але моя форма завжди була правильною перед. Сьогодні, під час підтягувань, я помітив, що моя ліва рука робить велику частину роботи і що я рухаюся мій wholebody до лівій стороні все час. Я завжди знав, що моя права рука була слабкіше зчеплення на мертвих повісити і висить ногу піднімає, але те, що сталося сьогодні ніколи не траплялося раніше — це вперше. Може бути, що я перетрудишся свою праву руку, або, може бути, навіть трошки травмував праве плече або що-то?

+483
Michael Viren 13 квіт. 2016 р., 04:36:51

У мене тугі сідниці і розтяжка з використанням декількох позах, в основному крендель на малюнку 4. Однак я отримую біль в зовнішній колінах робить ці ділянки.

Як я можу розтягнути мої сідниці не болять коліна?

+433
EvilJojo 14 трав. 2010 р., 02:01:50

Ні, підривних рухів не обов'язково призводить до травм. Виконано правильно після періоду акліматизації, підривних рухів цілком безпечні. Рекомендації повинні бути повільними, усвідомленими, і під контролем у всі часи означало для населення. Більшість людей слабкі, схильні до травм, і навряд чи здатний шукати інструкції підривних рухів. Тому рекомендацією уникати підривних рухів є обґрунтованим. Однак, краще і рекомендації будуть для цих людей, щоб зміцнювати й удосконалювати себе, щоб вони могли безпечно виконувати вибухові руху.

Ми бачимо цей розрив між загальні рекомендації вправи і спорт рекомендації Регулярно займатися спортом. Наприклад, людям кажуть: "Не затримуйте дихання під час реп", а не про те, як правильно затримувати дихання. Люди повертаються в бік менш ефективних методів, оскільки вони менш вимогливі. Це розумно, але вона встановлює нижню планку так само. Люди, які ніколи не напружуються з більш складних вправ ніколи не побачите величезні переваги, що це приносить.

Безпечне вибуховий рух можливо: один управляє запуском (і зловити, якщо вона існує) з правильною формою. З правильно підібраними вагами і раціонально підібрані вправи, що це безпечно і не призводить до травм. Раціонально підібрані фізичні вправи-один, відповідний рівень міцності. Я може бути готова до влади чиста, коли вам потрібно зміцнити нижню частину спини в тязі перед владою чистий. Ви можете бути готові для спринтів, а мені треба повільно протягом декількох тижнів. Вона може бути готова для гирьового гойдалки в той час як він повинен працювати спочатку на вагу тіла рухів.

Аварії звичайно трапляються вибухові вправи, як вони роблять вправи виконуються повільно. Аварійність трохи вище, але переваг набагато більше, а також.

+396
Avrdan 27 трав. 2016 р., 07:59:02

Ну, останній місяць я почав відчувати себе дуже втомився після мого заняття в тренажерному залі і, що найважливіше, моя вага більше не ріс.

По суті я роблю повний тіла тренування протягом майже останніх 2-х років (ОФК я отримав якийсь тиждень чи два перерви, ще місяць два рази з-за травми/хвороби, теж перестали робити ноги цього літа через варикозу)

Я роблю це 3 рази в тиждень, як то так зараз:

Сесія 1:

 • Підтягувань (з додатковим 5 кг ваги), 3-4 * 8-10

 • Т-бар ряд, 3-4, 8-12, 30 кг

 • Нахил штанги прес 3-4, 22кг * 8-10

 • На колінах кабель хрумтить, 3-4, 16-20 повторень

 • Біцепси & трицепси речі

Сесія 2:

 • Похила лава прес, 3-4, 57.5 кг *6-10

 • Підтягувань (з додатковою вагою 10кг), 3-4 * 8

 • Стоячи широта магазинної, 3-4, 10-12

 • Біцепси & трицепси речі

Сесія 3:

 • Підтягування (без ваги), 3-4 * 12

 • Усаджений рядок кабелю, 4*12

 • Похилій штангою прес, 16кг, 3-4, 10

 • Підйоми ніг до перекладині (вправа АБС), 3-4, 8-12

 • Біцепси & трицепси речі

Так, щодо цієї інформації, як я повинен налаштувати якась дивна придбати програму у плані концептуальні тренування?

С. П.

Я 24yo, 182см, 75кг

+364
Subert shu 28 лист. 2019 р., 06:14:45

Я готуюся до марафону і я відчуваю необхідність змінити свою дієту, щоб краще підготуватися до цієї події. Який ваш досвід? Які зміни у вашому раціоні найбільше допомогло вам? Що було важче відмовитися?

+319
Saheen 3 вер. 2013 р., 21:00:14

Не схильний y піднімаються повинна працювати нижня трапецієвидна? всякий раз, коли я їх мою верхню і середню пастки вам абсурдною насос, він відчуває, що вибухне, але нічого не відбувається в нижню пастку.

+289
Dmckinc1 27 серп. 2017 р., 06:06:33

Багатошаровість в одязі-це розумна ідея, якщо ви живете в холодному кліматі або в місцях, де погода може змінитися раптово, [а].

то що працює в джемпер [светр] робити?

На мій погляд, це повернення до моди з фільму "Роккі". Хоча мені подобається ідея Крістофера кондиціонування тепло [Б].

Примітки:
А - я живу в Денвері, Колорадо. Ми можемо зробити якісь дуже сильні зміни погоди. Крім того, з висоти і вологості тут, можна отримати від 50°F (28°С) перепади температури протягом дня.
Б - річні максимуми (тут) часто перевищує 100°F (38°C) протягом тривалого періоду часу. Під час сильної спеки, в нічний час мінімумів рідко 20°З (11°С) крутіше.

+274
devjs11 25 бер. 2019 р., 19:28:38

Я знаю, що ключ підняття важких речей і силове тренування дає вашому тілу час, щоб відпочити, відновитися і наростити м'язи. Тому ви не зможете повернутися в тренажерний зал або навіть на велосипеді в день після.

Щодо дня раніше? Я можу виконувати важку аеробне тренування в понеділок і піднімати тяжкості у вівторок?

+267
Ant Cav 15 лип. 2018 р., 01:07:30

синдром пателлофеморальные ймовірно, що у вас є! У мене була така ж проблема, не можу сидіти/стояти/коліна протягом тривалого періоду часу (5-10 топи minsutes) без мої суглоби в колінах болять.

+249
Godwald 21 лют. 2013 р., 17:41:40

Я скоро стукне вже 27 і я гірке усвідомлення, що роками працюють проти мене, у фізичному сенсі. У мене дуже компактний корпус, на 177 див. с я важу близько 94 кг. и хоча я не є великий Гут (але замість широкі плечі і груди). Не можу сказати, що я ніколи не вписуються, але я завжди була спортивною і грав будь-які види спорту з м'ячем, я міг би по молодості ще рік тому або близько того...

За ці роки у мене було кілька неприємних травм (наприклад, вивихів плеча), який суттєво обмежить мої можливості в навчанні. Остання травма бути якоюсь особливою хронічної болю в попереку області трохи вище кульшового суглоба. У фізіотерапевтами і хиропрактиками, я бачив, не міг дійсно знайти причину проблеми, але реальність така, я працюю в передній частині комп'ютера і чим більше сиджу тим слабкіше я стаю. Мені потрібно тренуватися, щоб збільшити/відновити свою витривалість, стан і сила, однак, коли я зробити мій звичайний спорт у мене просто сильні спазми в нижній частині моєї спини.

Я ніколи не зумів би чисто кардіо тренування як на спінінг (критий кардіо на велосипеді), або біг підтюпцем. Я знаходжу це неймовірно нудно, як нічого не відбувається насправді, в порівнянні з гра в футбол, де ви повинні стежити за подіями, читати гру і інших гравців, і діяти відповідно. Крім того, це дуже індивідуальний тип навчання, це означає, що немає командної взаємодії, як я звик.

Я думаю більшість людей тут якось фітнес-любителів, тому опис я дав вище може здатися далеким для деяких, але якщо є хтось з подібним мисленням або, якщо хто-то може ставитися до моєї ситуації, я був би дуже вдячний кілька порад:

 1. Є свого роду кардіотренування, що я міг зробити, що більше підходить для когось на зразок мене?

 2. Як я можу зробити марафон/біг більше задоволення? (Де я живу це дощитиме або гірше більшості рік)

 3. Як я можу поліпшити свою самодисципліну, штовхаючи себе через роздратування, коли це необхідно? (Я дуже низьким мисляча людина, тому я був радий, коли продуктів, таких як Nike Fuelband і Jawbone вгору вийшов, на жаль Fuelband це ще не продається в Європі і забирається з ринку, не кажучи ні слова про те, коли вона буде доступна знову)

Заздалегідь спасибі,

+249
bschnur 4 трав. 2017 р., 10:01:12

Ваш організм повинен перетворити калорії в чомусь може використовувати, будь то глюкоза або жир.

Якщо калорії перетворюються в глюкозу, організм буде спалювати його (або він ходить в туалет).

Коли калорії будуть зберігатися у виді жиру, це займає більше часу для вашого тіла, щоб доступ до цієї енергії, тому що він тепер має, щоб перетворити накопичений жир в глюкозу. Це змушує людину відчувати себе втомленим.

Їжа перед сном збирається в результаті більше калорій зберігається у вигляді жиру, тому що організм не потребує цієї енергії, а в режимі відключення.

Якщо ваш організм спалює 2000 калорій в день і ви їсте 2000 калорій в день, незадовго їжі перед сном приведе вас почувати себе більш млявим протягом дня.

Якщо ви берете в 2000 калорій в день, і ви зробили це в точку, щоб узяти в тому, що палива досить рано для вашого тіла, щоб обробити більше його в глюкозу, ви, ймовірно, спалити більше , ніж 2000 калорій.

Якщо я їм в 6 вечора і лягати спати в 9 вечора, що повинна бути еквівалентна ти їж в 10 вечора і лягати спати о 1 годині ночі.

+156
Joshua Schlichting 4 серп. 2015 р., 04:34:34

Хоча є, звичайно, й інші мінуси, я повинен сказати, один з найбільших мінусів я знайшов з моєї Vibrams запах...

Вони смердять!

З допомогою пральна машина не вирішує нічого. Хотілося б дізнатися як виправити цю проблему, але це інше питання для іншого часу!

+133
Philemon Ntegerejimana 7 трав. 2016 р., 12:29:21

Я вважаю, що Сміт-машина-це краще, ніж нічого, але зрозумів, що Сміт-машина, і що вона забирає з вправ:

 • врівноважує вагу для вас
 • сили ваги уздовж зумовлений шлях. Прямо вгору і вниз це краще, ніж похилий під кутом, але це не природний шлях. (Я бачив, що Сміт машини з траєкторії)

Одним з переваг робити присідання, станова тяга, накладні пресів і т. д. без машини-це можливість працювати ваш стабілізатор і більш ефективно підтримує м'язи. Ви втратите багато що з машиною Сміта.

Питання, яке я маю для вас, там немає штанги взагалі? Якщо ні, чи є інший альтернативний спортзал для вас?

Якщо є гантелі, але потрібна допомога з ідеями, як зробити підйомників необхідно стоячи можна або "чистий" вагу на передньому сидінні навпочіпки і верхній прес, чи можна виконати Штейнбор ліфт для присідань.

Якщо немає штанги, то коли ви перебуваєте в тренажерному залі торгового переконайтеся, що вони мають:

 • гантелі (безкоштовно, а не вбудований в машину)
 • потужність шафи та/або стійки для присідань
 • плоска лава (для жиму)
 • достатньо ваги, щоб навантаження на бар

З цим ви можете зробити будь-яку програму 5х5 від початківця до просунутого.

+114
orin 10 лют. 2017 р., 20:33:09

Ласкаво просимо у фітнес-СЕ!

Буксує або застоялося, є дуже поширеним явищем. Це буде відбуватися знову і знову, і це відбувається з усіма нами. Знаючи, як впоратися з цим допоможе, хоча ти подужаєш, так що я буду зосереджений на цьому.

Проблема зі зміною програми

Я б застеріг проти зміни перевірені і надійні програми. Номери та частоти обрані з обережністю.

Одна з можливих проблем, якими ви зіткнетеся, якщо ви збільшуєте обсяг/частота натискання тільки руху, полягає в тому, що м'язи, що беруть участь тут буде подужати м'язи спини, в результаті поганої постави.

Особливо погана ідея початківця робити свої власні програми. Це дуже поширені помилки, які зазвичай мають менше, ніж ідеальних результатів, тому що в програмуванні хороший режим вимагає досить значних знань для того, щоб не упустити з виду важливі фактори, і уникайте вправ, які реально шкідливі.

Крім того, новачкам, які роблять свої власні програми, як правило, занадто багато уваги приділяється тіла у них найбільші надії. Для більшості хлопців, це буде груди/плечі і руки, нехтуючи спини і ніг.

Змащувати ПАЗ

Зміни ви пропонуєте не "змащувати ПАЗ". ГТГ заснований на виконанні вправ протягом дня. Не, просто додавши кілька комплектів, поки ви перебуваєте в тренажерному залі, але робити набори щогодини кожного дня.

Хоча це могло бути рішенням, це повинно бути зроблено з мисленням, у тому числі всі великі групи м'язів. Ви можете бути схильні робити віджимання в ГТГ, але потім ти знову в небезпеці неправильної постави. Замість цього, ви повинні робити віджимання і підтягування і присідання, або деякі інші комбінації, яка включає в себе як натисканням, потягнувши і ноги.

Моя пропозиція

Зберегти його простим. Якщо ви досягли плато, то краще пошукати іншу програму - інший по всьому тілу програми, тобто - для того, щоб кинути виклик вашим м'язам і центральної нервової системи на новий лад. Як я вже говорив, відмінності є ключовим. І з цієї причини, програми повинні бути відключені і уникнути застою.

Існує безліч різних програм там. Особисто я фанат Вендлер 5/3/1, і я знаю, що багато людей мали великий успіх З або 5х5.

Спроби одного з них за 6-8 місяців, а потім іншого, ви, ймовірно, буде легше ламати плато. І з цим, ви отримаєте більше досвіду, з'ясувати, що краще для вашого тіла, зокрема, і ви можете бути мудрішими дивимося наступного разу ви натиснете на плато. І ви будете. Всі ми вразити їх. Знаючи, як розірвати їх, замість того щоб стати демотивація-це дуже важливо.

+108
transilvlad 19 вер. 2017 р., 03:44:16

Я ходив у тренажерний зал за останні 3 місяці.

Як мені розминатися мої біцепси? Будь ласка, дайте мені деякі пропозиції. Я не знаю правил.

Які кроки для поліпшення мого біцепса?

Працювати у низька вага є поліпшення наших м'язів?

+68
kriskin 15 жовт. 2012 р., 09:59:17

білки, жири і вуглеводи, що містять різну кількість калорій за грам

білка = 4
вуглеводів = 4 
жиру = 9

так що ваша математика:

білка : 241 * 4 = 964
вуглеводи : 402 * 4 = 1608
жири: 71 * 9 = 639

тому загальна сума:

964 + 1608 + 639 = 3211

Якщо ці макроси, як виглядає математика на сайті, може бути від небагато. Якщо ви новачок в будівництві, то ви, ймовірно, не так багато. Метою на загальну суму 2800 калорій, зменшити всі три жирів, білків і вуглеводів трохи, щоб відповідати його і спробувати, що за місяць. Коригування на основі результатів.

+36
Pet5 28 трав. 2018 р., 02:14:46

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil