Коли штанга буде затриманий.

Я зараз силові тренування протягом 10 тижнів і ніколи не заморочувався з весною коміри, тому що вага легкий і нашийники біль, коли роблю 4 різних прогріву ваг, то вага роботи.

Я вже до такої стадії, коли бар починає помітно прогинається (280# повторень становій тязі, 265# повторень присідати на бруску 17.5 кг), але до цих пір немає ніяких ознак пластин ковзання. І я знайшов себе нахилі-бар достатньо, щоб викликати ковзання. З-за щільного прилягання пластин до барної стійки, я навіть не впевнений, якщо вони б з'їхав, якби бар був нахилений на 45 градусів (але я міг би просто перевірити, що завтра).

Але кожен раз, коли я знайду людину, до мене не вивантажується бар, нашийники на них. Навіть якщо це всього лише 25 фунтів з кожної сторони на ез-згортуваність бар.

Зауважу, що Rippetoe радить у своєму лава для преса відео не комір бар для жиму одна, тому вага може бути нахилена, якщо спіймають зі штангою на грудях.

Так коли повинні штангою бути з коміром?

+974
Iam Gritt 10 черв. 2017 р., 14:18:48
39 відповідей

Я хотів би запропонувати, що ви тренуєте складових ліфтів з гантелями: присідання, станова тяга, жим лежачи та накладні преси. Це самий ефективний і практичний спосіб стає сильнішою і більш м'язистим. З допомогою цих вправ ви можете тренувати все тіло кожне тренування і 2-3 тренування на тиждень буде достатньо. Повна тренування тіла і робить вас сильним у функціональному стилі. Вам не доведеться турбуватися про напружуючи спину, наприклад. якщо вам доводиться піднімати пральної машини більше.

Однак важливо робити ці підйоми з хорошою технікою, або ви можете нашкодити собі. Я пропоную вам почати з наступних програма стартової сили (СС) протягом декількох місяців. Таким чином, ви дізнаєтеся підйомників і, ймовірно, отримаєте багато сильніше. Дивитися Стартова сила відео про те, як виконувати підйомників. Ви можете купити Стартова сила: базової підготовки штангою книгу. Це важко читати, хоча, але хоча б корисно в якості посилання. Це гарна ідея, щоб приєднатися до стартової форум сила. Там ви можете розміщувати відео про себе, виконуючи підйоми і отримати зворотній зв'язок від реальних тренерів :-). Ви також можете задати запитання. Однак майте на увазі, що Стартова сила, на жаль, дуже догматична. Стартова сила книги-це його Біблія. Все в книзі повинно слідувати до листа. Не питайте, чому. Також не слідують починаючи сила поради по харчуванню, якщо ви не худа. Це дуже погано і може зробити вас дійсно жир. Замість цього їж багато білка, трохи вуглеводів і трохи жиру. Якщо у вас багато жиру ви почнете втрачати це.

Якщо ви можете собі це дозволити, це дійсно хороша ідея, щоб пройти курс або оплатити хорошого тренера за кілька годин навчання, так що ви переконаєтеся, що вам правильно виконувати підйоми.

Не зупиняйтеся на стартову силу базової програми для 2-4 місяців. Як тільки ви впевнені, що майстер підйомники, ви повинні почати додавати деякі вправи допомогу, в кінці кожного тренування. Програма СС фокусує багато на ногах. Ймовірно, ви хочете додати деякі вправи допомоги, що спрямовується на цілі руки. Я пропоную підтягуватися на біцепс кожне тренування і бреше розширення трицепс трицепс на лаві прес-день.

Щоб зберегти плечі здоровими, це також гарна ідея, щоб додати facepulls. Ви можете зробити їх між підходами в жимі штанги лежачи. Використовувати більш легкі навантаження і більше повторень (10 ка.) ніж інші вправи.

Також обсяг в СС трохи низько для росту м'язів. Замість того, щоб тільки робити набори з 5 Ви повинні почати робити більше повторень у сеті. Одним з простих способів ви можете зробити це і отримати деякі періодизація така: щотижня ви робите 3х5 і 3х10. Наприклад. тиждень 1: 3х5, Тиждень 2: 3х10, 3 тиждень: 3х5 і т. д.

Посилання

8 причин, чому вага підготовки є неймовірним для вашого здоров'я

Повна тренування тіла проти БРО спліт підпрограми | які тренування краще?

Гантелі і машини і все інше

Справа за початкову міцність моделі

GreySkull LP і не добре, це здорово

Зробити великий біцепс підтягуватися!

Брехня трицепсів з Марк Rippetoe

+945
user5505559 03 февр. '09 в 4:24

Я думаю, ви повинні запитати себе, що саме ви хочете досягти. Якщо ви хочете пробігти 10 км за півгодини, це зовсім інша іпостась, ніж бажаючих запустити конкурентоспроможне час для вашого віку, яка відрізняється не тільки обробка без прогулянки. Вони всі "під керуванням 10к", але навчання дуже багато різних.

Там немає правильного або неправильного відповіді, але чесно говорячи про своїх цілях, так як в іншому випадку ваше тренування може мати занадто багато або занадто мало стресу.

Для конкурентоспроможної на відстані, ви хочете працювати на декількох речах одночасно. Я звикла щось на зразок цього (за 10к):

 • Вівторок: короткі, 30 хвилин. швидше, ніж комфортно, але не гоночний темп.
 • Четвер: короткі, 30 хвилин. тримати темп гонки трохи опустити вниз, повернутися в гоночному темпі. може бути, інтервали Хілл.
 • Субота: довга, 1 годину, зручному темпі.

Я не бігун високого рівня, і цей тренінг був у використанні, може бути, 15 років тому, тому, можливо, все стало інакше. Але з мого досвіду я намагався побудувати витривалість і швидкість у той же час тільки в різних тренувань.

+924
Tom Doucette 28 бер. 2017 р., 18:01:45
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Після того, як біг або їзда на велосипеді, коли це не все, що на вулиці тепло навколо моїх нирок (трохи вище талії, збоку, ззаду) особливо холодним і залишається холодним довше, ніж все інше моє тіло. Це нормально? Це частина функції нирок або тільки мій 'lovehandles' випромінювати тепло?

+920
Rylyn 24 лют. 2018 р., 04:36:55

Я роблю як можна більше, щоб провал?

Або мені дотримуватися щотижневий план або кілька наборів з малим числом повторень?

+846
user61367 3 груд. 2013 р., 13:34:43

Я був на плато на деякий час. Я в даний час 159 фунтів я про 5'9. Я почав з листопада минулого року на 195 фунтів. Я не знаю багато про здоров'я або зайнятися спортом, або що я не зробив адекватних досліджень. Мій підхід до схуднення був зробити багато кардіо, і я фактично пішов на вегетаріанську дієту може бути 3 місяці, в який входили в основному вуглеводи і оброблені вегетаріанські продукти.

Адже втрата ваги живіт, як і раніше, величезний і є жир добре у всьому моєму тілі. Я знаю, що через дорогу я втратила м'язи і жир. Тепер я задаюся питанням, Що робити? Я в спортзал зараз і підняття важких предметів. Я просто тримати дефіцит калорій з адекватною макроси або я не повинен турбуватися про калорій наростити м'язову масу, то перейдіть на зрізі?

+831
Alonzo Delacruz 5 черв. 2014 р., 08:28:46

Схоже, що ви насправді питаєте , як я втратити, що впертий вага

Давайте почнемо з простого факту:

Немає ніякої чарівної пігулки для втрати ваги або щоб виглядати чудово і бути в хорошій формі, він приймає важку працю, самовідданість і відданість справі. Відданість і прихильність виходять далеко за рамки просто ходити в тренажерний зал і посилено працює, фітнес-це спосіб життя, пам'ятайте, АБС зроблені на кухні.

Поїсти В Чистоті:

"Фокус вживання в їжу продуктів без консервантів і штучних підсолоджувачів."

Будучи 26 років, до цього моменту ви, швидше за все, були в змозі споживати ні про що і підтримувати гідний показник, зараз ситуація починає змінюватися, і ваш робочий стіл робота надихає... пора починати змінювати себе. Малоймовірно, що ваша програма вправ допоможе подолати будь-які погані речі, які ви поклали у ваше тіло протягом дня, щоб змінити спосіб ви їсте, їжте чисте.

Великий правило, це намагаються зробити більшість ваших покупок поза периметром продуктового магазину. Велику частину часу користування на островах заповнюються всякі штучні підсолоджувачі і вельми оброблені. Коли вас є, щоб відвідати острова, беруть додаткову хвилину, щоб зробити хороший вибір, ви будете дякувати себе пізніше.

Їжте частіше:

Хоча це звучить контрпродуктивно ідея проста. Їжте як мінімум 5 -6 невеликих прийомів їжі в день. Ваше харчування має бути добре збалансованим і рівномірно, яка піддається їж кожні 2-3 години щодня. Коли ви включаєте це у ваш щоденний режим харчування, ваш ТЕФ збільшується, що, в свою чергу, призводить до збільшення обміну речовин, знижується голод, більше енергії і істотно перетворює до втрати ваги.

Не плутайте є найчастіше з їжею більше, хоча, ваші страви повинні бути менше. Ви в основному їдять одну і ту ж суму, яку ви робили раніше, але поширюючи його через день.

Порційна:

"Розуміння скільки порції їжі і скільки калорій або скільки енергії їжі в одній порції міститься"

Розуміючи і застосовуючи правильні порції для кожного прийому їжі, ви не більш, ніж їдять. Це вірно - навіть їдять фрукти та овочі, ви можете мати занадто багато гарної речі. Існує безліч онлайн калькуляторів, ви можете використовувати, щоб допомогти вам визначити належну кількість кабін, білка, клітковини, калорій і т. д. Ви повинні отримувати.

Вправа:

Схоже, що ви робите добре в цій області, але і для інших читачів цього поста: навчання ваги і регулярні фізичні вправи так само важливі, щоб включити у вашому повсякденному житті, як правильне харчування, контролювати порції, і тримати зволоженою . Регулярні фізичні вправи показав, є ряд переваг для здоров'я, але давайте просто зосередитися на спалювання зайвих калорій. При виконанні вправ ви докладаєте деяку кількість енергії. Ця енергія приходить від палива ви кладете в ваше тіло ( ми повинні мати хороше паливо ), або зберігається паливо, також відоме як огрядний, що ми носимо. Тому ретельно обмірковуючи план дієти, тому ми не споживати занадто багато калорій, і додавши регулярні 30-хвилинні тренування в наші дні, ми можемо подзвонити по тих жирових клітин, щоб тримати нас відбувається, у свою чергу, допомагає нам схуднути.

+800
Simone Lai 26 лип. 2013 р., 10:51:01

У мене слабкий біль у коліні в лівому коліні тільки тоді, коли у мене невеликий перерву у вигляді, коли роблю присідання вправи будь-якого типу (тобто коліно йде повз моїх ніг, коли ноги лежать рівно на підлозі). Коли в належній формі, колінного суглоба є безболісними, і це не трапиться з моїм правим коліном на всіх, незалежно від форми. У мене немає болю в коліні, якщо не працюєте (тобто стоячи, підніматися по сходах і т. д.), Але я боюся, що я можу бути установка фундаменту для майбутньої травми коліна. Я хотіла б завжди мати ідеальні форми, але це не можливо, скажімо, на 2 останніх представників мого останнього важкого сету. Я тримати належну форму >90% часу. Після того, як біль вражає і я виправлю свою форму, він іде. Крім того, я не можу прийняти ібупрофен б/у на повторювані проблеми з шлунком. Я повинен бути стурбований? Оскільки саме в одному коліні тільки він буде продовжувати отримувати гіршому або вправа зміцнення суглобів? Я повинен робити інші вправи для зміцнення коліном або звернутися до лікаря? Я присед раз в тиждень і робити стрибкові вправи раз в тиждень. Я теж станову тягу один раз в тиждень, так що 3 дні в тиждень у мене ця проблема.

+796
arywnally 12 жовт. 2010 р., 13:49:10

Деякий час тому я тренувався і в штовханні ядра спортсмен, тільки на регіональному рівні. Я наполегливо тренувався, але тільки близько 1.30 години на день, від 3 до 4 днів в тиждень. Я ніколи не робив великих марок.

Пізніше мені довелося кинути спорт і почати роботу на літо роботу у великий супермаркет, заповнюючи полиці. Мені не довелося докласти великих зусиль, до того ж пикинг в ocasional холодильник або пральна машина, я просто повинен був стояти по 8 годин в день. Іноді мені доводилося робити подвійну зміну, але дуже рідко.

У підсумку я залишила роботу, і мій тренер запитав мене, чи Зможу я зробити останній конкурс і, на мій подив, я зробив мій найкращий Марк коли-небудь, однозначно.

Донині я поняття не маю, що сталося. Може бути тому, що мої м'язи отримали, відпочили і преформованих краще? Або це може бути що робити фізичних зусиль протягом тривалого періоду часу, навіть якщо не конкретні і з більш слабкої інтенсивності, є більш ефективним?

+792
Shandra Burns 7 січ. 2010 р., 19:53:26

Припущення

Там було багато статей і відповідей (навіть на цьому сайті) , що тренуючись при цьому на калорії-дефіцит дієти (або важка атлетика/тренування більше години) не призведе до великих м'язів, як організм почне спалювати м'язи для отримання енергії після певного моменту.

Питання

 • Це діє для всіх тіл? Це означає, що це буде відбуватися незалежно від того, ваше тіло відсоток жиру 20% або 10%?
 • Чому (тільки якщо це припущення вірно для всіх органів)? Я розумію сенс, коли відсоток жиру в організмі складає менше певного рівня, проте на тіло з великою кількістю жиру, організм вже має достатньо жиру для організму. Навіщо його використовувати м'язи для енергії?

Спасибі.

+759
Jesse Aldridge 26 лют. 2014 р., 23:13:57

Глікемічний індекс означає швидкість, з якою їжа підвищує рівень цукру в крові. Продукти з високим глікемічним індексом підвищують рівень цукру в крові швидко, і з низьким глікемічним індексом підвищують рівень цукру в крові повільно (що робить його легше для вашого тіла, щоб регулювати рівень цукру в крові). Один із способів перевірки глікемічний індекс харчових джерел є використання баз даних, як це, і постаратися уникати продуктів в широкому діапазоні.

Якщо ви не хочете, щоб дивитися всі ваші продукти, ось деякі емпіричні правила:

 • Продукти з низьким вмістом вуглеводів (наприклад, м'ясо), як правило, мають більш низький глікемічний індекс (т. к. цукор в крові надходить з вуглеводів, в цьому є сенс). Тим не менш, це важко отримати адекватні вітаміни і мінерали, без споживання деяких вуглеводів, і високим вмістом вуглеводів не обов'язково означає високий глікемічний індекс.
 • Вуглеводів в продуктах харчування можуть надходити з цукру, крохмалю і клітковини (на етикетці вказано тільки цукру і клітковини, але [крохмаль] [всього вуглеводів] - [цукор] - [волокна]=,). Цукор має високий глікемічний індекс, оскільки він не займе багато, щоб розбити його вниз; тіло може поглинути його майже відразу, піки цукру в крові. Крохмаль займає більше часу, щоб зламати, тому він надходить у кров більш повільно. Волокно йде в основному неперетравленої, тому вона не сильно сприяють цукру в крові, і має дуже низький глікемічний індекс. Це також робить їжу важче переварити, продовжуючи процес травлення. Так, в цілому, високим вмістом клітковини, повільно цукор продукти мають більш низький глікемічний індекс. Це одна з причин, цільнозерновий хліб набагато корисніше, ніж білий хліб.
 • Якщо у вас є тяга цукор, фруктоза ("фруктовий цукор") має набагато більш низький глікемічний індекс, ніж глюкоза. Тому, щоб задовольнити вашу любов до солодкого, їжте фрукти або овочі (Ці продукти також з високим вмістом клітковини). Будьте обережні, споживаючи велику кількість фруктози (наприклад, газована вода, підсолоджені високим вмістом фруктози Кукурудзяний сироп) як і раніше будуть викликати збільшення ваги.
 • Вживання вуглеводів разом з жиром і білків знижує глікемічний індекс їжі. Це трохи нелогічним, але шоколад має низький глікемічний індекс, ніж, наприклад, драже (майже чистий цукор), тому що він містить білок і жир. Білок і жир також збільшує травлення, так як волокна. Не переборщіть з жиром. Жир дає в два рази більше калорій/грам, а вуглеводи і білки, тому їдять занадто багато жиру може набереш калорії швидко. Деякі типи жирів може збільшити ризик для здоров'я, тому я рекомендую взяти ненасичених жирів, а не транс або насичені жири (проте, є деякі дебати про те, що останнім часом).
 • Є кілька продуктів, які уповільнюють спорожнення шлунка в тонку кишку. Оскільки більшу частину їжі всмоктується в організм в тонкому кишечнику, це уповільнює надходження вуглеводів у кров, знижуючи глікемічний індекс. Не тільки, що їжа у вашому шлунку довше і підсилює почуття ситості. Білка, жиру та клітковини у всіх є цей ефект (див. Мою відповідь тут для механізмів). Є також свідоцтва того, що інші речовини, такі як оцет і корицю робити те ж саме (розглядається в іншому питання тут). Включення їх у вашої кухні може допомогти знизити глікемічний індекс.

Як ви можете бачити, гарний настрій чинить величезний вплив на глікемічний індекс, тому замість того, щоб просто шукаю низький глікемічний індекс продуктів, ви хочете спробувати створити низький глікемічний індекс їжі.

+750
zurcfe 16 жовт. 2012 р., 16:01:25

Є ще два місця, які ви можете піти, щоб перевірити добавки і ліки проти того, що і це не заборонили.

У глобальній еталонного препарату в Інтернеті (глобальної ДРО) дає вказівки з фармацевтичної продукції, наприклад, якщо вони заборонені в наші поза конкуренцією (IC і ОНС відповідно), та інша інформація, що стосується. Наприклад, деякі ліки є законними, якщо ви приймаєте їх всередину, але незаконно, якщо ви отримуєте ін'єкції.

На іншому сайті є доповнення 411 загасити Сполученими Штатами антидопінгового агентства (USADA). Це організація, яка працює з національними керівними органами (НГБ), щоб забезпечити чисті спортсмени Олімпійської парасольку (Пан Олімпійських, Паралімпійських і т. д.). Ви не обов'язково повинні зареєструватися з повною інформацією, однак я закликаю вас зробити так, як вони регулярно оновлюють список.

В даний час, я не знаходжу матриці анаболічних золото за списком. Це не 100%, вони, можливо, не перевіряв ще, але кожен раз, коли я дивився на відоме незаконні доповнення, які вже в списку.

+724
David Dessommes 12 груд. 2012 р., 06:26:54

Для тренування, я знаю, що це не ефективно тренувати ту ж групу м'язів кожен день, тому що м'язам потрібен час на відновлення.

Тут той же принцип застосовуються також до розтягування? Це все ще ефективно розтягнути ті ж групи м'язів кожен день або я повинен зробити паузу в 48 годин, щоб дати м'язам час на відновлення?

Оновлення: це насправді два питання: це добре для м'язів, щоб розтягнути кожен день, і це все ще ефективні, чи може таку ж гнучкість з розтягуванням всього 2 або 3 рази в тиждень?

+702
Karel Petranek 24 серп. 2013 р., 06:09:11

Деякі мої колеги і я намагаємося 30 секунд за годину звичайного тренування. У нас важко знайти вправи для ніг, що дійсно податкова система. Мені б хотілося, щоб ми могли почати робити присідання пістолетом, але деякі з учасників не в змозі виконати їх.

Є простій прогресії для присідання пістолетом, який може дати своїм колегам деяку ефективність для цю програму руху (і, сподіваюся, змусити їх виконувати їх, перш ніж занадто довго)?

+698
Dielson Sales 25 лют. 2016 р., 14:27:39

Зниження близько 1/3 до 1/2 шляху зроблено і тримає там допоможе вам побудувати силу на всю глибину.

Я втратив усі сили від хвороби - був в такому ж становищі і це, як я одужав.

+669
user293617 28 трав. 2011 р., 05:42:16

Я колись читав дослідження/статті про техніку бігу, але я боюся, я не можу знайти його прямо зараз. Я можу підсумувати його Тхо.

В принципі, є кілька чинників, що визначають швидкість бігу. Це довжина кроку, час польоту, час контакту з землею, крок частоти.

Дослідження показало, що на якомусь рівні конкурентоспроможності, більшість спортсменів був дуже схожий частота кроку - менінґ, що вони ставлять одну ногу попереду іншої майже такий же ритм. Можна зробити висновок, що ви просто не можете зробити це швидше.

Якщо тільки ви можете зробити так багато кроків в певну кількість часу, як ви отримаєте швидше? Ви робите більше кроків, збільшуючи час польоту, а також мінімізація контакту з землею. Як цього домогтися? Вам треба тиснути з більшою силою, більш динамічно.

Звичайно, це справедливо для всіх сил. Ви робите, що при спробі досягти максимальної швидкості, на найвищій інтенсивності вправ. Ви не зможете витримати такий біг протягом більш тривалих періодів. На мій погляд, ось чому бігунам на довгі дистанції не може бути так багато уваги на "владу" їх управлінням - вони і стимуляції себе, а також на енергозбереження в довгостроковій перспективі.

+639
Ranjit Konkar 16 лип. 2019 р., 12:38:21

Цікаві бесіди і результати.

Мені подобається використовувати те, що відомо як Яссо 800 спосіб названий на честь Барта Яссо.

Замість того, щоб використовувати свій напівмарафон час, підставу його неодноразові зусилля 800 метрів.

Щоб випробувати, запустити в серію 800 контрольованого зусилля метр З ~400 метрів бігати між ними. Середній час у хвилинах і секундах вашого 800С буде ваш марафон Час у годинах і хвилинах. Наприклад, якщо ви можете запустити 6-10 800 метрів повторюється в середньому 3 хвилини 20 секунд, ваш марафон часу буде близько 3 годин 20 хвилин. З цього ви можете оцінити темпи і зусилля, які ви повинні бути націлені на марафон.

З мого досвіду, краще будувати під час марафону, принаймні, зусиль, якщо не в ногу. Знову ж таки, до 3:20 800С, що становить приблизно 7:38 темпами, ви можете почати ближче до 8:00 миль і побудувати на 7:30 темп і зусилля. Ваші результати можуть відрізнятися.

+635
Jonnybojangles 3 вер. 2014 р., 23:52:36

У цій статті на основні вправи-це дуже добре: Кращі вправи

Деякі базові силові вправи я пропоную вам зробити це:

 • Bodyweight присідання
 • віджимання
 • похилі підтягування

Віджимання схожі на колоду в тому, що вони використовують назад. Не повні комплекти, як в той же день, або ви можете перенапружуйте спину.

Ви повинні тільки тренувати кожен м'яз 2 або 3 рази в тиждень.

Я пропоную вам зосередитися, принаймні, стільки на силу, як на кардіо. Додаткові musclemass буде спалювати калорії, навіть коли ви нічого не робите.

Зусилля, щоб освоїти базові штангою ліфти: присідання, станова тяга, повітряна прес і жим лежачи є гарною інвестицією. В ідеалі ви повинні отримати допомогу від особистого тренера або кого-то в клубі пауерліфтер. Якщо це не можливо, є багато хороших відео в інтернеті, але будьте обережні, тому що ви не нашкодити собі. Почніть з низькою вагою і розмістити відео про себе на форумах, таких як запуск форуму сила, щоб отримати зворотній зв'язок на вашій формі. Перевірити стартову силу і stronglifts. Ці два дуже схожих популярних силових програм.

Якщо ви почнете робити силових вправ: урізати на біговій/велоспорт. Не роби в той же день. Також через деякий час почати робити інтервали швидкого бігу маленькі кволі і т. д. як частина вашої пробіжки, це добре для серця і ваші аеробні здібності.

+611
alfa2001 9 серп. 2015 р., 18:18:06

Використовувати стілець, щоб зробити допомогу підтягувань.

Поставте стілець під турнік, поставити одну ногу на стілець і штовхати його, щоб допомогти в вашому підтягуючі руху.

Використовуючи цей метод, ви можете вибрати, скільки допомогою ви хочете, і трохи збільшиться з кожного підтягнутися. Це дозволяє зробити набагато більше повторень, ніж було б можливо без допомоги.

+519
Raghu Havaldar 25 жовт. 2013 р., 16:26:22

Ви не можете спалювати жир в конкретному місці, ноги не використовуйте тільки жир ноги, і так далі. Якщо ви хочете менше жиру на ногах, вам буде потрібно, щоб зменшити жир в цілому.

+460
Erben Mo 27 лист. 2011 р., 16:13:25

Я побачив у вашому коментарі, що ви плануєте робити (і роблять зараз). Це дуже розумний курс дій, щоб почати. В кінці кінців, ви зіткнетеся з проблемою відновлення. Це факт піднімаючись на міцність. Я нещодавно довелося здійснити перехід з початкової сили проміжну програму, яка забезпечує тільки приріст раз в тиждень.

На додаток до стартової сили, я рекомендую вам дістати книгу "практичне програмування для силових тренувань" Марк Rippetoe і доктор Кілгор. Це дійсно допоможе Вам приймати правильні рішення про те, як адаптувати те, що ви робите, щоб зберегти ваш лінійного приросту працювати якомога довше.

Ось деякі загальні спостереження, які я дізнався, як я пішла по тому ж шляху:

 • Ви можете зробити додатковий день для роботи тільки так довго. Зрештою вам потрібно, що додатковий день відпочинку. Коли це станеться, ви можете скласти роботі після підйому.
 • Зробіть ваш кондиціонер працювати з ліфтинг. Висока інтенсивність інтервал підготовки (HIIT) є хорошим методом для цього. Ви просто хочете тримати свій пульс в межах зони 4 (анаеробна зона) в нижній зоні 5 (продуктивність) і брати перерви по мірі необхідності, щоб скинути на дно зони 4. Ми говоримо спринти, пагорб біжить, санки тягне, кувалду роботи і т. д.
 • Зверніть увагу на кількість сну ви отримуєте і що ви їсте.
 • В присяд наближається до позначки 300lb кулькового (наскільки я 310, іншим я знаю, що не порушував 300), Ви вичерпали все, що можна зробити з Починаючи сили.

Є й інші програми, такі як Madcow (середній приріст за тиждень, або Advanced-щомісячний приріст), і Вендлер 5/3/1 (передовий місяць або 3 тижні приріст). Вендлер 5/3/1 ти підйомно-чотири дні в тиждень, і ви зможете залишитися з цією програмою (або варіації) протягом тривалого часу.

Просто бути розумним і слухати те, що ваше тіло говорить вам.

+436
Mitchell 30 лип. 2013 р., 04:47:03

вітаю з втратою ваги.

Понад 500 профіцит калорій-це хороша мета. це з урахуванням того, що важко виміряти точно, скільки калорій ви спалюєте кожен день. Якщо ви хочете бути трохи обережнішим про набирають зайвий жир, ви можете прагнути до 300 профіцитом калорій, переконайтеся, що для правильного підрахунку калорій.

 • 200г повсякденному протеїну досить багато, це не погана звичка, але ви будете в порядку з 150г білка в день теж.
 • Є чисті не важливо, коли, дивлячись виключно на втрату ваги або збільшення ваги, тільки калорії. Є чисті-це хороша звичка, хоча для вашого здоров'я в цілому.
 • Це неминуче, щоб набрати трохи жиру для нарощування м'язової маси.
 • 2900 калорій в день, так як вміст калорій звучить нормально, ви працюєте від 5 до 6 разів в тиждень, правильно?

Якщо ви працюєте в 5-6 разів це нормально, щоб з'їсти 3200-3400 калорій в день, щоб набрати м'язову. Це є класичною помилкою недооцінювати, скільки ви повинні є, щоб набрати м'язову. Переконайтеся, що для підрахунку калорій! Їсть більше, ніж це зробить швидко товстіють.

Якщо ви 29% жиру, різання, ймовірно, збирається допомогти вам більше, щоб відчувати себе краще, ніж зсипати, але не зупинятися на зсипати зараз, бо я сказав це. Дотримуватися вашого поточного плану на +/-3 місяці, так що ви можете відчувати чітка різниця в силі у своєму тілі, тому що перехід занадто багато і назад не є ефективним. Я думаю, що ви маєте право ідея, щоб виміряти, як це буває за пару місяців, здається, як ви ставитися до цього серйозно. Удачі помічник!

+421
Rick Taurel 22 квіт. 2018 р., 09:03:13

Я знаю, що монтер люди мають більш низький пульс спокою, але що в той час як вони працюють?

Я думаю, що за це "краще" серця в даний час може досягати більше ударів на хвилину і тому максимальний пульс під час тренування буде збільшуватися.

І проявляти таку ж як і раніше буде мати більш низький пульс? (наприклад. біг 1 км за 5 хвилин, а непридатні будуть мати середню ЧСС, скажімо 150, а робити те ж саме після того, слюсар за середню ЧСС тепер буде 120).

Покласти в стільки ж зусиль під час вправи мають високий або низький пульс після отримання слюсар?

+411
Vel418 19 трав. 2017 р., 12:57:32

Я спробував запустити режим тренування кілька разів в останні 10 років, і я ніколи не був в змозі дотримуватися його.

Я починаю знову, і після двох сеансів я розробив травма, яка тримає мене в тренажерному залі на тиждень: я підвернув ногу або робити обертання щиколотки, щоб послабити його або при використанні вправа Планка робити задня поверхня стегна тягнеться. На попередньої спроби зібрати схему, у мене гантелі падають на груди при виконанні жиму від грудей і subluxated ребро. Просто вчора я був ламаючи коробки для утилізації і закінчився надриваючи зв'язки в спині, коли натискати або витягати картон в сміттєву корзину.

Я худий хлопець, який живе малорухливий двк спосіб життя. Моє тіло було дуже невикористану протягом дуже довгого часу. Напевно, кожна зв'язка і м'яз в моєму тілі слабкі і схильні до травм в цей момент.

Я шукаю деякі поради для вправ, які можуть допомогти розвиватися і стан все своє тіло, щоб бути більш стійким до такого роду питань. Я не хочу, щоб ця травма прийняти вітер з мого вітрила зароджується вправа, але якщо я отримую травму, це буде дуже вразила і контрпродуктивно. Може бути, я повинен бути виділення деяких специфічних вправ, який зміцнює все тіло відразу?

Працює? Плавання? Йога? Якийсь масаж? Це були речі, які скакали на мій погляд, але я не впевнений, Як вони, що я шукаю. Я відкритий для майже нічого.

Заздалегідь спасибі!

+409
tonyofthewoods 12 груд. 2016 р., 16:57:08

У кого-небудь є які-небудь пропозиції для тренування в залі для жінок?

Так, роблю 5х5 СЛ, СС, ППЛ, МБФ 5х5 або якщо вам не подобається будь-який із них, ви можете зробити свій власний розкол.

Будь-яка вправа пропозиції (кардіо, сила) чи терміни?

Включати будь-який тип кардіо вам подобається, такі як плавання, біг, біг підтюпцем, їзда на велосипеді і так далі. Вище жирним шрифтом пропозиції сила рутини, які є розклад (напевно, в 3 рази в тиждень).

Скільки разів на тиждень краще тренуватися, щоб побачити результати?

3 рази в тиждень або якщо ви вирішите робити ППЛ (Тягни/Штовхай/ноги) або свій власний спліт, то ви можете вибрати для навчання в 5 ~ 6 разів на тиждень. З урахуванням сказаного, ви не повинні тренуватися рівне 3, 5 ,6 разів на тиждень, як вам потрібно, щоб розглянути, як швидко ваш організм може відновитися.

Крім того, переконайтеся, що ваша дієта в узді (дефіцит калорій, щоб втратити ці жири ака просто їжте менше). У будь-якому випадку, не чекайте величезні зміни за короткий проміжок часу.

+398
Baffour 12 лист. 2010 р., 23:31:46

Пояснюючи все це докладно потрібні цілі книги, а не тільки кілька пунктів, тому я постараюся бути коротким і як можна більш короткими.

Подумайте про своє тіло як машина, яка вимагає енергії, яку ми підрахунок калорій - функції. Дайте йому точно необхідну енергію, і ви не купуєте або втрачаєте вагу. Дати йому більше, і ви знайдете; менше, і ви втратите.

БМР, або базальний метаболізм, є кількість калорій ваш організм вимагає, щоб вижити в коматозному стані (тобто, абсолютно нічого не роблячи, але основні життєво важливі функції). Це залежить від таких речей, як вік, стать, зріст, вага і відсоток жиру в організмі.

Оскільки більшість з нас не в комі, ми схильні піклуватися більше про TDEE на (сумарної добової витрати енергії), яке, як ім'я вказує, враховує фізичну активність.

Погляньте на цей простий приклад: Джон працює в офісі програмістом по 8 годин в день, їздить на роботу і назад і проводить вечори на дивані, дивлячись телевізор. Одного разу Джон отримує звільнені витрачати занадто багато часу на клієнт StackExchange. Він повинен продати свою машину -так що тепер він буде ходити скрізь і знаходить нову роботу в будівництві, працюючи по 12 годин на день.

Джон-це та ж людина, що він був за пару тижнів до, і його БМР залишається незмінною. Однак, його набагато збільшується щоденна фізична активність означає, що його організм вимагатиме набагато більше енергії, і таким чином його TDEE На буде значно вище, ніж раніше. Так що, якщо його раціон залишається таким же, він, швидше за все, втратите вагу.

Їж менше калорій, ніж ваш TDEE це називається дефіцит калорій, і це зробить вас втратити вагу. Їсть рівно стільки ж калорій, як ваш TDEE це називається на ремонт, і ви не купуєте або втрачаєте вагу. Їж більше калорій, ніж ваш TDEE це називається профіцит калорій, і це зробить вас набрати вагу.

Що стосується жирів, то не погано для вас. Насправді, вони необхідні для вашого тіла, щоб властивості функції. Як видно з вищевикладеного, вживання жирів не товстіють, перебуваючи на надлишки. Причина, чому більшість людей ідентифікують жирів товстіють, тому що вони дуже калорійні (1г жиру становить близько 9 калорій, порівняно з 4 білків і вуглеводів). Крайній приклад: якщо ваш TDEE був На 2000 кал і все, що ви їли кожен день був 1800 кал чистого жиру, ви втратите вагу.

ЗИ: вага добавки не мають ніякого відношення. Ходжу в тренажерний зал.

+370
Clinton Pierce 8 лип. 2019 р., 19:44:20

Якщо ви не можете з'їсти під час роботи або у вас немає часу, я пропоную вам підготувати ваш шейкер з усім необхідним для прийому їжі.

Перевірити це : Ютуб М'язи і м'язи

+321
kulwinder 27 груд. 2016 р., 14:41:47

В даний час я використовую МРМ всіх натуральних гейнер (зображення інгредієнтів) опівдні і L-глутаміну 500% ДВ. вранці, як доповнення до моєї тренування і відчувають безсоння. Я не впевнений, якщо це пов'язано з добавками чи ні.

Я постараюся скоротити ці добавки і подивитися, що відбувається, але, взагалі кажучи, може деякі добавки, такі як L-глютамін, викликати безсоння?

+301
acmfox 12 трав. 2011 р., 03:41:35

Ви не збираєтеся робити пліометріка, коли тобі 70. І за винятком м'язових ядер, більшість з екранізацій ваше тіло робить вправи знижуватися так швидко , що ви не дуже далеко вперед, якщо ви тренуєтеся на 10 років, а потім кинути.

Переваги тренування, які будуть тривати всю вашу життя

 • необхідно дізнатися про вашому тілі, коли ви досліджуєте форма станової тяги, ви дізнаєтеся, як тазостегновий шарнір з нейтральним хребтом, і ви завжди будете використовувати ці знання.
 • досвід в роботі з травмою ... коли щось болить, ви не просто відмовитися від його використання, ви досліджуєте свою форму і виконувати коригувальні вправи.
 • досвід-це легше повернутися до звичкою, ніж почати один. Легше повірити, що ви можете пробігти милю, якщо ви пам'ятаєте, працює на п'ять раніше.
 • персонаж-тренування дисципліни м'язи робить вас більш імовірно, щоб бути така людина, яка активно удосконалює себе в 70 років, а ковзає вниз, і той чоловік, який їсть здорову їжу.

Тому конкретні види вправ, які я рекомендую про навички учень, а не на витривалість. Підняття тягарів для руху. Катання на ковзанах, туризмом, або йога для балансу (що дуже важливо для 70-літніх, дуже важко навчити свій організм використовувати м'язи стегна, коли ви, спираючись на ваші щиколотки протягом багатьох років). Танець для координації. Перехресного навчання в цілому. Ви ніколи не отримаєте величезні чи марафон-чи готові ви будете бігати від скейт-присідання зі схилу гантелі рядків, але ви побачите, що кожна програма тренування чогось навчити вас. Тобі тридцять років, немає часу, щоб витрачати три місяці на все.

+240
David McCauley 19 лют. 2018 р., 16:05:25

Я б вибрав наступний підхід:

Треба почати хоча б з підставою, що дозволяє зробити як мінімум 2 тренування (швидкість, темп, пагорби і т. д.) і довгостроковій перспективі. Вважайте, що це ваш щоденний водій. Це дасть вам основу, яку ви можете працювати. Ви завжди повинні враховувати свій пробіг і як це буде збільшуватися з часом. Чудова річ про 21К рас вони не б'ють тебе, як марафон робить. Можна гонки кожен уїк-енд, якщо захочеш. (В залежності від віку і тіла звичайно)

Тепер я хотів би подивитися на ваш напівмарафон дату гонки, а потім зробити свою половину плану марафон навколо цієї дати. Так що половину плану зазвичай 12-16 тижнів. Виберіть расу і повернутися з цієї дати і зробити підготовку до гонки.

Потім ви могли б зробити швидкість роботи для вашого 10к/5ц навчання протягом решти частини року. Ви можете трохи змінити свій базовий щотижневий навчання, щоб дати вам результати, які ви хочете для вашої раси.

Наприклад, якщо у вас є гонки 5k в 8 тижнів, тоді ви б почати на більш коротких швидкісних тренувань і, можливо, навіть скоротить ваші вихідні кінцевому підсумку 15к або менше. Ключ отримувати, що короткі швидкості роботи на трасі. Ви повинні також почати підбирати кілька разів цілі, що дозволить вам побачити ваш прогрес.

Ваша перша мета може бути 24 хвилин. Ви можете скористатися калькулятором темпі, щоб визначити, з якою швидкістю ви повинні робити коротше кроком.

Якщо ви підключіть через 24 хвилини до калькулятору 5K гонки ви побачите, що ви повинні бути в змозі зробити 800м в 3:06 та 1 км 6:54. Звичайно, час довільне, але він дасть вам уявлення про те, де ви знаходитеся і що вам потрібно зробити, щоб отримати, де ви хочете бути.

Ось відмінний інструмент для визначення темп. https://www.mcmillanrunning.com/

+225
bhow 6 лют. 2014 р., 07:10:14

Так, що лежать в основі теорії абсолютно вірно (калорії проти калорій)


Це так неприємно бачити, що люди весь час намагаються схуднути. Підхід, а також призначені назад.

Ніби закінчується бензин і потрійний повідомляємо вам, що, коли ви спалюєте більше газу, ніж ви вклали в ваш танк машина не завелася.

Там так багато більше, ніж це. Як швидко ви прискорити, зламати, рівень масла, тиск в шинах, в районі (село проти міста) і так далі.......

Замість того, щоб дізнатися про вашому тілі і чому за те, що ти робиш. Багато людей найняти дієтолога, щоб "сказати їм, що робити".

Втрата ваги у чому нелогічним. За крайності, це очевидно (з'їсти цілий пиріг-це гірше, ніж з'їсти кілька яблук).

Ту золоту середину, яка менш очевидних, таких як типи продуктів, поєднань макроелементів, частоти, розмірів і термінів (і т. д.) прийде, як ви дізнаєтеся....

Ваше тіло дивно адаптивними. Обмежувати і голодувати-це відмінний спосіб, щоб навчити вашого тіла, щоб утримувати весь жир, він може, як він ніколи не знає, коли зможе поїсти в наступний раз. Економія та ефективність буде вашим планом тіла.

Сам процес підрахунку калорій імпліцитно передбачає тимчасове. Ви збираєтеся ретельно рахувати калорії для іншої частини вашого життя?

Це неймовірно неточними-так що, якщо ви витрачаєте в день виміру кожного прийому їжі і відстеження калорій і після його Т повідомив калорій для Багато продукти незмінно виявляються неналежним чином, на основі даних калориметра це 1/2 ста років.

Дайте собі "виходи" харчові продукти буквально без обмеження . Або дозволити собі з'їсти всю шоколадку, це просто має бути покриті гірчицею або чого там..


Оновлення

Простіше кажучи, так, "дефіцит калорій" це єдиний спосіб втратити жир. Це більш глибокий для мене, щоб сказати вам, щоб стати мільйонером, вам необхідно внести депозит $10,000 - 100 разів. Калорій не може бути лінійно виміряти тощо.

Також, Так, можна, напевно, поставити на "сало" їсть занадто багато всього.... Овочі і фрукти включені

Я кажу, дозвольте собі більше "простору для маневру", так як це набагато важче overconsume здорове харчування (що, як правило, вище вміст води, менше оброблених і вимагають більше енергії, щоб переварити).

Навіть в чомусь калорій щільна, як мигдаль, не те, що ви повинні зробити плани, щоб "переїдає мигдаль" (це важко зробити навіть так), але якщо ви хочете, що погано, то ви можете їх.

Або сказати, що ви обідаєте кожен день опівдні, вирішили почати пити 20 унцій води в 11:30. Ви будете їсти менше (і ви можете виконувати цю практику в інший раз ви схильні переїсти).

Нижня лінія є обмежувальною, не працює, кілька днів ви можете з'їдати більше калорій, ніж ви споживаєте, це нормально. Додавання нудно хвороблива завдання підрахунку калорій на верхній частині обмежувального харчування (дієти ака) не працює в довгостроковій перспективі.

Повільно дізнатися про здорове харчування і життя і поміняти нездорову їжу з більш здоровими альтернативами.

+224
Tun Tun Zaw 19 лист. 2015 р., 08:30:51

Ваш метаболізм сповільнюється з віком, тому оцінити, що добре (або стійкого) для однієї вікової категорії не підходять для літнього віку.

+195
JuanPCB 21 лют. 2014 р., 19:52:59

Я не думаю, що є нічого поганого з вибору менша вага, і потенційно тоді додати більше повторень. А потім ви можете встановити свій звичайної тренування, щоб фактор в прогресивної перевантаження вагу в наборах тижні йдуть на...

+138
David Glass 25 серп. 2011 р., 16:33:01

Ні, це брехня. Дозвольте мені навести приклад. Ви не можете з'їсти 100 печиво до тренування і чекати не набрати вагу або побічних ефектів. Незалежно від того, чи працюєте ви чи ні, якщо ви їсте багато нездорової, ви будете худнути, якщо ви не генетично обдарований одного з наших неприродних друзів.

+111
Jance Brown 23 черв. 2013 р., 09:21:33

Моє власне правило для силового тренування полягає в розпочати на 2 місяці раніше - тобто, у вашому прикладі, перерву в трудовій діяльності - до тренування, і потім в 1-2 тижні перезавантажувати період. Після цього і тільки, якщо він відчуває себе нормально, я намагаюсь переходити на рівні після перерви почалися місячні. Так що я думаю, я схиляюся до другої частини вашого запитання, щоб залишитися з процедури, але легким вагою.

Мій власний досвід полягає в тому, що перерви повинні бути частиною тренувального циклу, то природно вам нудно і є інші пріоритети час від часу. Я бачу перезавантажити процедури, як можливість працювати по техніці для моїх улюблених вправ (станова тяга, присідання і армійський жим).

+110
user31369 15 черв. 2013 р., 12:21:01

Привіт мені 16 років і 10 місяців. Мій зріст 5'5" та вага всього 47кг. Я занадто тонкий, так що у мене немає подруги. Я хочу бути здоровою. Я хочу, щоб почати тренування набирають вагу. Але я турбуюся про це. Тому що я хочу бути вище також. Всі говорили, що це може каскадерів мого зросту...

Взагалі вагу набирають тренування зростання????

А також розкажіть, що видів домашньої тренування я можу зробити для збільшення ваги. Зараз я їм дуже багато і робить 10х3=30 віджимань в день. І робить підтягування теж.

+96
arcode 20 лист. 2019 р., 23:43:11

В моєму розумінні всі перераховані вище зауваження не повний я хочу поділитися своїм досвідом з приводу схуднення . Я також спробував спеціальні дієтичні як я повністю виключені чапаті з моя дієта N зосередився на фрукти, овочі Н білка, але моя вага збільшився на 3 кг за 3-4 дні .. чому я включив чапаті в моєму раціоні протягом всього 2-3 днів, моя вага пішов на своє попереднє кг.. не знаю, чому це сталося, я не голодувала, але змінили дієта N вийшло навпаки. Це змінило моє мислення, що пшениця/ чапаті зробити і сало.. але я думаю, що чапаті Р абсолютних необхідності.. а гра супер не їж білка весь час.. в Шуд є кожні справжня їжа в одному кількість.. надлишок чого-небудь-це погано.. так що Аста спробуйте з'їсти 2 середніх чапаті на весь день ..досить р н фрукти Н овочі ..потім з...

+74
ZxCvBnM 5 квіт. 2015 р., 15:34:04

Кожен буде мати різний вплив на фітнес, але в теорії як би хороші варіанти.

Один довгий 24-26 кілометрів пробігу дозволить забезпечити вам зійти з дистанції в день змагань. Три десять миль пробігу з перервами дозволить вам працювати трохи швидше тренувальний темп за загальний пробіг.

Це дійсно залежить від того, що ваш марафон мети (тобто перетинання фінішної лінії, встановивши PR і т. д.)

Якщо ви хочете кинути свій час, головне, щоб витрачати час на марафоні темпами. Один з кращих марафон підготовки трас я знаю-це 20+ км пробіг з першим півріччям легко, а друга половина в ціль марафону темп.

+42
klfwip 12 квіт. 2014 р., 06:56:14

Я знайшов якісь формули, засновані на висоті (як і Дівайн, Робінсон, Міллер), але я хочу, щоб обчислити ідеальний вагу в залежності від статі, віку та зросту.

Чи це можливо? Якщо це так, якісь формули існують і як їх використовувати? Чи є інші способи визначення ідеальної ваги?

+19
mavrav 4 вер. 2016 р., 12:44:56

Я використовую стартову силу типу розминки для присідання, станова тяга і жими:

2 х 5 х вага бар
1 х 5 х 40% робоча вага
1 х 3 х 60% робочого ваги
1 х 2 х 80% робочого ваги

(Вибачаюся перед іншими програмами, якщо СС успадкував його, це просто, де я вперше побачив його).

Однак я, як правило, круглі присідання і станова тяга до найближчої 5кг, притискає до найближчої 2,5 кг, думаючи, що немає ніякої точної науки підігріви, тільки не перетруждайте себе на робочому наборі.

Так що навіть якщо мій робочий вага виріс лише незначно відрізняється від попередньої тренування, обсяг роботи, виконаної в розминку набори, або об'єм, може різко підскочити з-за квантування з округленням

Достатньо, щоб вплинути на роботи істотно встановити?

+18
Chambo4808 27 серп. 2015 р., 17:19:40

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil